NB1 - Magyar Bajnokság

Foci a Barçán kívül
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.24. 16:16:42

Miért ne lenne? Az ellenfél sem egy világverő tizenegy.

Azt viszont nehezen fogom fel (a jogi hátterét, magyarázatát ismerem) mit keres EURÓPA (BL) Ligában egy nem európai csapat.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.24. 12:24:32

Sampion liga:

GYŐRI ETO –Maccabi Tel-Aviv

Souza csapata jön Magyarországra. Van esélye a Rába partiaknak szerintetek?

EL:
Videoton - Mladoszt Podgorica
Honvéd - Cselik Niksics
Dvsc a következő körben indul

Asszem verhető a két csapat :-k
"And my heart will leave you never."
socio66

2013.06.21. 18:43:30

Messa írta:mint egy Eger, akik számomra azóta is érthetetlenül jutottak fel, az utóbbi évek leggyengébb újoncai voltak.
egyrészt az a tavaszi Eger, amelyik zsinórban nyerte a meccseket a másodosztályban sokkal összeszedettebb, rendezettebb volt, hazai stadionban játszhatott, nem volt gond az anyagi háttérrel.
másrészt a keleti csoport abszolút komolytalan, láttam szinte az összes ellenfelet, hát egyik sem tudott háromnál többet passzolni, bármiféle taktikusságnak, tudatosságnak pedig közelébe sem voltak, ráadásul a végén a riválisok el is kezdték leadni a meccseket, vagy legalábbis meglepően sokszor született érdekes eredmény.
az Eger beesett az első osztályba, teljesen felkészületlen volt minden téren, bár 2-3 jobb képességű játékossal így is elérték volna az alsó középmezőny szintjét, de aztán jött a keszekuszaság, a vándorlás, aztán a tulajdonosváltás, utána már fizetés sem jött időben, végül már edzés is alig volt.
nem indult ez rosszul, és még így 'túl hamar' feljutva is többre hivatott volt a csapat, csak közben elfogyott a háttér.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.21. 18:04:42

Barcaman14 írta:Valóban nem. Viszont amennyire tiszta ez az egész magyar bajnokság...nem lennék meglepve, ha kapnának egy kis hátszelet.
Ebben a bajnokságban mindenki kap hátszelet, legalábbis a szurkolók szerint aki elér valamit, az biztos.

De mindegy, nem tisztem nekem védeni őket, semmi közöm hozzájuk. Csak inkább egy ilyen csapat legyen nb1-es, aki focizni is tud azért, mint egy Eger, akik számomra azóta is érthetetlenül jutottak fel, az utóbbi évek leggyengébb újoncai voltak.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.21. 17:57:48

Messa írta:
Barcaman14 írta:Az biztos, hogy az idény meglepetés(?) csapata már most borítékolható. :roll:
Jól mondod, viszont gondolom soha nem láttad még játszani őket.
Valóban nem. Viszont amennyire tiszta ez az egész magyar bajnokság...nem lennék meglepve, ha kapnának egy kis hátszelet.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.06.21. 16:59:59

Barcaman14 írta:Az biztos, hogy az idény meglepetés(?) csapata már most borítékolható. :roll:
Jól mondod, viszont gondolom soha nem láttad még játszani őket. Én igen, a Vidivel is toltak egy edzőmeccset nemrég, 4-3ra nyertünk, és igen jó kis csapat. A Vidiből "leselejtezett" játékosok alkotják a gerincet, Szakály és Polonkai viszi őket főleg, meg Zsolnai, ők akik idősebbek, rutinosabbak. Most még állítólag Vaskó is csatlakozik majd a védelembe, minden poszton lesz legalább 1 rutinos játékosuk, és persze fiatalok vannak még a keretben, Zsótér Donát is ott fog játszani szeptembertől, meg most csatlakozott vagy 10 ifista. Nem lennék meglepve, ha ott lennének az első 10-ben. Persze a gólokat majd Orbán Viktor fogja rúgni, nyilván. 8)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.21. 16:45:12

Az biztos, hogy az idény meglepetés(?) csapata már most borítékolható. :roll:

Egyébként a Mezőkövesdnek van rendes stadionja, vagy megint vándorolni fognak, mint az Eger?
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.21. 16:41:35

Alcantara írta: "Érdekes" meccsre van kilátás! Az önkormányzati államtitkár csapata a miniszterelnök csapata ellen! Vajon milyen eredménynek kell majd születni? :wink:
Van egy sanda gyanúm. Bár abban biztos vagyok kevés gól lesz. :D MB1 :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.21. 13:54:02

salas9 írta: Én viszont nem tudom, hogy fogom kibírni de csak augusztus végén lesz a Mezőkövesd-Puskás Akadémia rangadó :?
"Érdekes" meccsre van kilátás! Az önkormányzati államtitkár csapata a miniszterelnök csapata ellen! Vajon milyen eredménynek kell majd születni? :wink:
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.21. 12:39:33

Gareth Tello írta:MTK-Mezőkövesd rangadót már alig várom, biztos lesznek vagy 30-40-en a találkozón. :twisted:
Én viszont nem tudom, hogy fogom kibírni de csak augusztus végén lesz a Mezőkövesd-Puskás Akadémia rangadó :?
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.21. 12:32:08

Megvan mennyi bajnokságunk következő idényének sorsolása.

Július 26-án kezdődik a csoda, mindenki írja be a naptárába. 8)
1. forduló:
Pécsi MFC–Ferencváros
Videoton–Haladás
DVSC–Kaposvár
Győri ETO–DVTK
KTE–Honvéd
MTK–Mezőkövesd
Lombard Pápa–Puskás Akadémia
Újpest–Paks


MTK-Mezőkövesd rangadót már alig várom, biztos lesznek vagy 30-40-en a találkozón. :twisted:

8. fordulóban pedig Fradi-Újpest.

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... on-2255613
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.12. 18:38:31

http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni ... ak-2253211

Hát persze, a Fradi! A FRADI! A FRADI! AZ EGYETLEN......... :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.02. 21:08:26

http://youtu.be/QuEML6LW78c
Lol, Szűcs Lajos :lol: :mrgreen:
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.28. 18:00:47

Na ismét elhúzzák előttünk a mézesmadzagot ezzel a Lanzafame-botránnyal.
Számomra a Fradi az első, úgyhogy bocs, ha valakit itt megbántok ezzel, de nagyon remélem, hogy megbüntetik a Honvédot (nem pénzbüntetésre gondolok), és akkor ha jól számolom oda lehet érni a dobogóra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.28. 17:49:57

davi10 írta: A színvonalhoz csak annyit, hogy klasszikust idézzek: "kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk"
Tény, hogy látunk érdekes dolgokat, de ennek ellenére (nem tudom mennyire vagy Debrecen "drukker") menni kell és szurkolni a csapatért!
Nem vagyok egy hatalmas Loki fanatikus, ezt inkább földrajzi kötődésnek mondanám. :) Egyébként egyetértek azzal a hozzáállással, hogy jóban-rosszban a csapatért, de azzal már nem igazán, ami itthon zajlik. Van egy két a színvonalnak megfelelő meccs, de nagy többségében a szurkolók arcul köpése zajlik. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Daniel Barca
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2013.05.06. 15:42:34

2013.05.28. 15:40:03

LG írta:Coulibaly megint lőtt két gólt, úgy látszik idén is összetargoncázza a gólkirályi címet.
Ácsii .. Itt van még Rudi barátunk is, aki adott 29 forduló előnyt a többieknek :lol:
Kép

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.28. 15:12:19

Barcaman14 írta: Észrevételek: minősíthetetlen volt a színvonal. Nem értem, hogy Pölöskei, miért ez a sportágat választotta, egy amatőr játékos jutott róla eszembe és ezért a sz.rért veszi fel a fizetését. :roll:

Illetve erős a gyanúm, hogy ezt a meccset a háttérben bizony odaadtuk a Fradinak, elvégre nekünk már teljesen mindegy. Ez konkrétan már az 1. gólnál felmerült bennem, de úgy teljes egészében véve is így érzem, ami elég szomorú.
Hála a Jóistennek, hogy megszabadultunk Pölötől.
A színvonalhoz csak annyit, hogy klasszikust idézzek: "kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk"
Tény, hogy látunk érdekes dolgokat, de ennek ellenére (nem tudom mennyire vagy Debrecen "drukker") menni kell és szurkolni a csapatért!

Nem hinném, hogy odaadtátok a meccset, otthon jobban játszottunk, idegenbe meg ennyi mázli belefért. Inkább én éreztem, hogy a fiúk túlságosan figyelmetlenek, lusták, mert végülis nekünk a mindegy, a dobogó nincs meg, a cél a sérülések elkerülése!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.28. 14:35:50

Az idény kezdete előtt óriási várakozásokkal vártuk az NB1-et Egerben, szinte minden focit kedvelő ember majd ki bújt a bőréből.
Nos, mint köztudott nem sokáig tartott az öröm, kezdve a haza mérkőzésekkel, amik ugye Debrecen, Vác stb. helyszínen lettek megrendezve, majd így a szezon második felére eltűnt a klub a süllyesztőben.

Minden ott kezdődött, hogy miután megnyertük az NB2-t, elkezdődött az ígérgetés a vezetőség részéről, és neki is láttak a stadion felújításnak. Ha jól emlékszem ez annyiból állt, hogy lezárták az ülőhelyes részeket, mondván folyik az átalakítás. A végeredmény mindenki számára nyilvánvaló. A vezetőség jól átszabta az egri népet, abból amit ígértek, szinte semmit sem tartottak be.

Pár hete 1 Ft-ért (!!) árulták a klubbot. Erről nem is kell többet mondanom, gondolhatja mindenki, mekkora motiváció ez egy játékosnak, hogy ha nyerünk ha nem, úgysem kapunk fizetést, meg lehet holnap meg is szűnik a klub.

Most van egy kis reménysugár, de nem élem bele magam nagyon, mert ma ülésezik az MLSZ, ahol többek között az NB2-es licenszt tárgyalják nálunk is. Most új tulajdonossal van valami esély, úgy beszélik, ha megkapjuk az NB2-es indulási jogot, újabb befektetők várhatók...

Mindegy is, akármi legyen, ha megkapjuk az indulási jogot, és lesz pénz, az első és legfontosabb feladat a játékosok felé kiegyenlíteni a tartozást valamint a világítás megoldása a stadionban!

Reménykedjünk..
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.28. 13:25:07

kudu írta:A mai napon olvastam, hogy a Győrtől távozhat Dudás Ádám. Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért nem tudják megbecsülni őt Győrben?

Idén is nem egyszer mentette meg a csapatot, - hozzáteszem az évek során be is nőtt a feje lágya - megjárta már a tartalékcsapatokat is, de véleményem szerint mindig tud színt vinni a győriek játékába.
Mert a Pintér egy gyökér :D Majd megint hozza a szerbeket, meg a szlovénokat :lol:
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2013.05.28. 13:22:05

A mai napon olvastam, hogy a Győrtől távozhat Dudás Ádám. Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért nem tudják megbecsülni őt Győrben?

Idén is nem egyszer mentette meg a csapatot, - hozzáteszem az évek során be is nőtt a feje lágya - megjárta már a tartalékcsapatokat is, de véleményem szerint mindig tud színt vinni a győriek játékába.
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.27. 23:24:08

véssétek fel a majanaptárba a mai napot, Rudolf gólt csapott :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=pAAoOTkmVQo
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.27. 12:04:27

Hosszabb szünet után kilátogattam egy Loki meccsre, elvégre csak a Fradi érkezett. :)

Észrevételek: minősíthetetlen volt a színvonal. Nem értem, hogy Pölöskei, miért ez a sportágat választotta, egy amatőr játékos jutott róla eszembe és ezért a sz.rért veszi fel a fizetését. :roll:

De a többiek sem panaszkodhatnak. Folyamatos labdakezelési hibák mindkét oldalon, a Fradi játéka még csak csak(bár 10 ember ellen sem tudtak semmit felmutatni), de amit a Loki produkált az egy nagy nulla és az a baj, hogy nyugodtan mondhatom, hogy NB1-es szint. :roll:

Illetve erős a gyanúm, hogy ezt a meccset a háttérben bizony odaadtuk a Fradinak, elvégre nekünk már teljesen mindegy. Ez konkrétan már az 1. gólnál felmerült bennem, de úgy teljes egészében véve is így érzem, ami elég szomorú.

TV-n keresztül is látszik, hogy nagyon alacsony a színvonal, de mindez élőben egyszerűen sokkolóan gyenge.

Az pedig, hogy egy ilyen játékos, mint Coulybali valamilyen szinten ki tud emelkedni a mezőnyből, azt hiszem mindent elmond az egészről. :roll:

Legközelebb majd az új stadionba megyek ki az is biztos és akkor sem a csapat miatt.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.27. 11:04:29

LG írta:Coulibaly megint lőtt két gólt, úgy látszik idén is összetargoncázza a gólkirályi címet.
De csak azért, mert Böde fair játékos, aki nem lövi be üres kapura. :lol:

Coulibaly 18
Böde 15
Kabát 13

Innen már nem lehet elveszíteni a gólkirályi címet, hacsak a Fradi nem játszik majd direkt arra, hogy Böde minél többet rúgjon az utolsó fordulóban. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.26. 22:56:36

Coulibaly megint lőtt két gólt, úgy látszik idén is összetargoncázza a gólkirályi címet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.26. 18:51:59

Na és akkor a mai Mennye Bajnokság:

DVSC - Fradi 2:3

Nagyon örülök, hogy Ricardo berakta Holmann-t a kezdőbe, jól érzik egymást Bödével.

Ha jól számolom, ha a Vidi kikp ma is meg jövő héten is, mi meg nyerünk akkor van még esély.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése