Bundesliga / DFB Pokal

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:22:12-kor befejeződött.

Bayern München
5
83%
Más csapat
1
17%
 
Szavazatok száma: 6
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.24. 23:04:38

Ja, nem tudom, mi lenne ezzel a csapattal Kane nélkül, aki még Haalandnál is jobb számokat hoz, és nem csak góllövésben, játékban, előkészítésben is remekel mellette, a gólok 51%-ában vállalt szerepet, nem gyenge. Neki örülök, mert a Thamban sosem volt elismerve.
Ha nem az elmúlt 5 év legrosszabb BM-jébe ült volna bele, talán nem is "csak" Bundesliga rekordokat fenyegetne.

De fordítva is igaz, ha ez a házasság nem pont az elmúlt évek legrosszabb BM-jével találkozott volna, most alighanem legalább Cityvel egyenlő esélyesei lennének a BL-nek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 22:53:19

LG írta:
2024.02.24. 19:53:13
-Sané iszonyatosan gyenge, több ígéretes támadás rajta halt meg ma is.
-Kicsit olyanok lettek, mint mi a nagy generációnk kifutásakor, néhány elkezdtek sokat képzelni magukról, pl. Müller, Kimmich. Tuchel-t lehet kritizálni, de nem az első edző, akit megbuktatnak a játékosok. Pedig szerintem a csapat jövője nem bennük van.
Már Nagelsmann alatt is fáradt volt ez a brigád, persze önmagához képest.
Tavaly valamikor ilyentájt lehetett az edzőváltás. Tucheltől vártam volna, hogy nyáron kicsit megpiszkálja a régi fiúkat, felkavarja az állóvizet, ha kell megválik néhány érinthetetlennek gondolt játékostól.
Nem igazán mozgatta meg a müncheni állóvizet, jött egy túzoltó Kane, aztán ennyi.
A magba nem nyúlt bele.

Évekkel ezelőtt egy Kimmich igazolás számunkra sokmindent megoldott volna, de ma már azt gondolom, jó lenne más irányba gondolkodni a klubnál, hacsak mondjuk Flick érkezne és ragaszkodnia hozzá vagy éppen miatta lenne szándéka idejönni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.24. 19:53:13

Nézem a német rangadót, egész jó meccs. Kane iszonyatos fontos gólt lőtt Musiala remek passzából (utóbbi játékos szerintem a BM legjobbja ma). Kellett nekik nagyon, mert épp egy olyan periódusa volt a meccsnek, ahol a RBL nyomott. Néhány észrevétel még a bajorokról:

-Sané iszonyatosan gyenge, több ígéretes támadás rajta halt meg ma is.
-Kicsit olyanok lettek, mint mi a nagy generációnk kifutásakor, néhány elkezdtek sokat képzelni magukról, pl. Müller, Kimmich. Tuchel-t lehet kritizálni, de nem az első edző, akit megbuktatnak a játékosok. Pedig szerintem a csapat jövője nem bennük van.

Közben Sesko lazán duplázhatott volna, igaz, az első ziccerénél hatalmasat fogott Neuer. Szerk: na harmadszorra, ha szerencsével, de sikerült.

A második Bayern gólnál hol maradt a VAR? Lehet, hogy nem volt les, de nagyon neccesnek tűnt. Kane viszont szép gólt lőtt, idén ő viszi a hátán a Bayern-t.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.18. 20:41:50

Talán Kimmich úgy gondolja idejön. Alapvetően szerintem szerkezeti gondjaik vannak. Tellnek rég kezdőnek kéne lennie. Upamecano totál szét van esve,állandóan cserélődik hogy De Ligt vagy játszik vagy nem. Sok a sérült is,Gnabry hiányzik,Sane szokásos ingadozó,most épp lejtmenet. Nagy gödörben vannak az tuti
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.18. 19:59:22

Hoppá! Újabb Bayern botlás, 8 pont előny Xabiéknak! Egyre közelebb nekik az történelmi bajnoki cím.

Münchenben pedig szerintem eljött az idő az edzőváltásra. 3 vereség zsinórban, hátrányban vannak a BL-ben. Tavaly ennél lényegesen jobban álltak, mikor meghúzták.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.11. 12:47:22

davi10 írta:
2024.02.11. 10:45:25


Ancelotti hosszabbításával gondolom Xabi a Liverpool-t választja, szerintem jobb döntés is. Aztán jöhet ide is, rohadtul nem érdekel a madridi múltja, ez a stílus nagyon adná magát a sok La Masia növendékhez.
Én sem bánnám, nem ártott ő nekünk igazából semmit, mindenképp a sportszerűbb, korrektebb Real játékosok közé tartozott. Edzőként pedig a Guardiola-féle irányt viszi tovább.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.11. 10:45:25

Én is inkább néztem a német rangadót, mint a Real-Girona-t. Inkább csak youtube-on láttam eddig ezt a Bayer-t de ezek után lehet leülök még párszor megnézni őket. Nagyon tudatos, modern sokpasszos egyérintős foci, mindig van egy üres ember, elég tetszetős volt.
Ez a Bayern meg nudli volt, Sane-n folyamatosan a fejemet fogtam. Még a City-ben bírtam, de tegnap elég sok támadás halt el rajta, elég sok rossz döntést hozott (vitte is a mixem, hogy a Bayern nem tudott 1 gólt se találni).

Ancelotti hosszabbításával gondolom Xabi a Liverpool-t választja, szerintem jobb döntés is. Aztán jöhet ide is, rohadtul nem érdekel a madridi múltja, ez a stílus nagyon adná magát a sok La Masia növendékhez.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.11. 10:06:43

Ha a kapufákkal kicsit szerencsésebb, akkor 1/1-es meccs/gólpont áltaga lenne. :shock: De így sem gyenge.

A Benficában is hozott nagyon jó számokat ezen a téren, ha csak azt tudta volna hozni nálunk, már akkor is nagyot fogunk vele. De mindegy, ez van. Nyáron valószínűleg viszi valamelyik nagy csapat, remélem, nem a Real.
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2024.02.11. 09:41:33

LG írta:
2024.02.10. 20:41:48
Grimaldot is figyelem, szerintem jelenleg top a posztján. Tegyük hozzá, hogy már a Benficában is bőven jó volt, nem értem, miért nem hoztuk vissza ingyen. :roll: Remélem ő sem a Realban köt majd ki.
Én csak a második félidőt láttam, de Grimaldo nekem is szemet szúrt, hogy mit játszott.. Meg akartam nézni, hogy ez most csak egy egyszeri kiemelkedő forma volt-e.. De idén baloldali védőként, szélsőként a 8 gól 10 gólpasz.. azért az combos mutató 😳 Bár félek, nálunk nem tudták volna kihozni belőle ezt a formát..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.10. 20:41:48

Én ma a Real meccse helyett a német rangadót választottam, jobban érdekelt, meg valahogy éreztem is, hogy sok babér nem terem ma a katalánoknak.

Nem bántam meg. Bár ez sem volt egy igazlmas meccs, de ennek az az oka, hogy a B04 szintekkel volt jobb a BM-nél. Xabi Alonso konkrétan futballtörténelmet ír ezzel a csapattal. Én már egy ideje elkezdtem nézni őket, és nagyon meggyőzőek. A pontvesztéseik is olyan meccseken voltak, amelyeket kis szerencsével simán behúzhattak volna, mert a dominancia megvolt. A baszk szerintem Pep óta a legnagyobb úttörő lehet az edzők között.

Innen már kell húzniuk, hajrá! Remélem nyáron Xabi megy a Poolba, és Szoboszlait is úgy kimaxolja, mint a B04 játékosait. Örülök, hogy a Real hosszabbított Carlo-val, Xabi + néhány igazolás (Mbappé ugye), és onnantól nekünk lefőtt.

Grimaldot is figyelem, szerintem jelenleg top a posztján. Tegyük hozzá, hogy már a Benficában is bőven jó volt, nem értem, miért nem hoztuk vissza ingyen. :roll: Remélem ő sem a Realban köt majd ki.

A Bayern pedig igazából nem rossz, a BL-ben szerintem top 3 esélyes a City és a Real mögött. De ebben a szezonban van jobb csapat Németországban. Kane-t sajnálom, úgy tűnik, tovább tarthat az átok. De szerintem jövőre megtörik, szét lesz kapva a Bayer nyáron.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.01.27. 20:54:37

Mivel a mi meccsünkkel volt párhuzamban, lemaradtan a Leverkursen meccséről. A statok alapján megint magasan domináltak, de csak 0-0-ra voltak jók. Nagyon szomorú lenne, ha ilyeneken buknák el. :?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.01.21. 18:07:24

Így még értékesebb a Leverkursen tegnapi győzelme.

Jó pozícióban vannak, az idegenbeli rangadóik nagy részét már letudták, a végén mennek majd Dortmundba és Frankfurtba. A legközelebbi bajnoki rangadó pedig otthon lesz nekik a Bayern ellen szűk három hét múlva. Na, ott nagy lépést tehetnek előre, de akár visszafelé is. Nem egyszer volt olyan az elmúlt években, hogy a Bayern úgy törte meg a közvetlen riválist, hogy egy nagy verést mért rájuk. De Xabiék szerintem ezt most elkerülhetik, sőt, képesek lehetnek behúzni is a bajor rangadót.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.01.20. 20:58:19

LG írta:
2024.01.20. 20:41:57
Megnéztem az RBL-Leverkursen meccset, és jó döntésnek bizonyult, kiváló iramot, fordulatokat, jó játékot kaptam.

Az első félidő a hazaiaké volt, a Bayer fölé nőttek olyan szinten, ahogy ebben a szezonban még senki, jogos volt a vezetésük. A félidő után viszont Xabiék jelentősen feljavultak, jött is az egyenlítés. Majd mentek a győzelemért, de ők kaptak gólt kontrából. De ebből is felálltak, és megfordították. Nagyon szimpatikus volt, ahogy a végén beszorították a Lipcsét, látszott rajtuk, hogy akarják ezt a meccset és a Bajnokságot is!

Szurkolok nekik nagyon, hogy meg legyen, és egyre inkább kezdem elhinni, hogy meg is lehet. Ebben a csapatban van tartás és minőség is. Nincs bajom a Bayern-nel sem, de ennyi év után nyerjen már más végre.

Ők meg felőlem elvihetik a BL-t. Mivel a Barca győzelmére semmi esélyt sem látok, City és Real győzelmet pedig nem szeretnék, alá is írnám ezt a forgatókönyvet. Így szerencsétlen Kane sem maradna trófea nélkül.

Grimaldo-t pedig már figyelem egy ideje, és nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Az utolsó két meccsen csapata legjobbja volt, a gólpasszokat pedig úgy osztogatja, mint a cukrot.
Lassan nekem is meg kéne néznem a meccseiket, legalább valami hosszabb összefoglalókat. Semmit nem láttam belőlük.

OFF: de idén lehet, hogy szurkolni kell a Madridnak, meg az Atmának is, jó lenne, ha az 5. helyezett is BL-t érne a ligában, a biztonság kedvéért. Persze ha addigra nagy lesz a távolságunk az 5. helytől, akkor mindegy. :)
ON: Ha elkezd az utolsó szakaszába érni a bajnokság, tuti nézni fogom őket, egyetértek, nagyon unalmas már ez a hegemónia. Szerintem az egész ligának jót tenne, ha nem a BM nyerné végre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.01.20. 20:41:57

Megnéztem az RBL-Leverkursen meccset, és jó döntésnek bizonyult, kiváló iramot, fordulatokat, jó játékot kaptam.

Az első félidő a hazaiaké volt, a Bayer fölé nőttek olyan szinten, ahogy ebben a szezonban még senki, jogos volt a vezetésük. A félidő után viszont Xabiék jelentősen feljavultak, jött is az egyenlítés. Majd mentek a győzelemért, de ők kaptak gólt kontrából. De ebből is felálltak, és megfordították. Nagyon szimpatikus volt, ahogy a végén beszorították a Lipcsét, látszott rajtuk, hogy akarják ezt a meccset és a Bajnokságot is!

Szurkolok nekik nagyon, hogy meg legyen, és egyre inkább kezdem elhinni, hogy meg is lehet. Ebben a csapatban van tartás és minőség is. Nincs bajom a Bayern-nel sem, de ennyi év után nyerjen már más végre.

Ők meg felőlem elvihetik a BL-t. Mivel a Barca győzelmére semmi esélyt sem látok, City és Real győzelmet pedig nem szeretnék, alá is írnám ezt a forgatókönyvet. Így szerencsétlen Kane sem maradna trófea nélkül.

Grimaldo-t pedig már figyelem egy ideje, és nagyon jó véleménnyel vagyok róla. Az utolsó két meccsen csapata legjobbja volt, a gólpasszokat pedig úgy osztogatja, mint a cukrot.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.01.13. 16:03:49

A játékvezetéssel még mindig vannak bajok Németországban is. Tévesen befújtak egy lest a Leverkursen ellen, ahelyett, hogy a VAR-ra hagyták volna a döntést. Pedig komoly helyzet lett volna. Xabi ki is akadt az eseten. Egyébként nyom a csapata, egy kis szerencsével már akár több góllal mehetnének. Grimaldo az egyik legveszélyesebb játékosuk, nagyon jó lövőtechnikája van.

Az alattam lévő hozzászólásra: igaz, nem láttam túl sok meccsüket, de amikor igen, akkor dolgoztak ki bőven helyzeteket, és hagytak is ki, szóval meglepőnek tartom az xG túlteljesítését ilyen szinten.

Végül nehezen lett csak meg nekik, ennél nagyobb hatékonyság kell tőlük, ha akarják a bajnoki címet. :?
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2024.01.11. 13:55:23

https://index.hu/sport/station/2024/01/ ... n-munchen/

hozok egy cikket

"Az együttes a második legtöbb lőtt (46) és a legkevesebb kapott találattal (12) hozta le az első 16 fordulót. Az egyetlen igazán komoly, felülteljesítésre utaló jel teljesítményükkel kapcsolatban, hogy a 46 találatot „mindössze” 33,7-es összesített helyzetminőség-mutató (xG) mellett lőtték. Ezt a 36 százalékos túlteljesítést a topligák elmúlt idényei alapján csaknem lehetetlen fenntartani egy teljes idényen át, így tavasszal a szerzett góljaik számában várható némi visszaesés."


sok erdekes info van benne, erdemes elolvasni
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.01.08. 17:43:02

Elhunyt minden idők legelegánsabb védője!

https://www.nemzetisport.hu/nemet_labda ... er-2997163
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6629
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.21. 10:07:48

A Leverkusen az első német csapat, amely egy idény első 25 meccse után veretlen tudott maradni.

Tudom, hogy a Real-os múlt miatt kb. esélytelen, de Xabi-t megnézném Xavi után nálunk a kispadon. Aztán lehet, hogy ilyen Emery-szindróma és nagyobb csapatnál, nagyobb játékosokkal nem fog összejönni, de eddig elég bíztató amit a németeknél csinált.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.10. 17:42:15

Olcsón megúszt a Bayern a tegnapi zakót, a Leverkursen x-elt. Vagy nézhetjük úgy, hogy Xabiék letudtak két rangadót, és még mindig az élen vannak. + még mindig veretlenek.

Ha féltávig nézzük, Leverkursennek hozható meccsei vannak már csak hátra, BM-nek azért nehezebb a sorsolása, lesz még nekik Stuttgart és Hoffenheim, igaz, mindkettő otthon. Szerintem féltávnál marad elöl a BL04

Még mindig a nagyobb a bajor csapatot tartom favoritnak a végső sikerre, de azért 40 százalékot adnék Leverkursennek.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.09. 19:09:40

Andris írta:
2023.12.09. 17:48:55
Ezt sosem szabad szem elől téveszteni, amikor mi kapunk ki.
Ha a múlt héten kaptunk volna ki a Frankfurttól, akkor szinte biztosan bólogatnék most. hogy hát igen, mit is tud ez a Frankfurt.... :wink:

Most viszont inkább arra bólogatnék, hogy bizony nem voltak véletlenek azok a felhők a Bayern felett már Nagelsmann idejében sem.
Kane igazolás tűzoltásnak nyilván jó volt, de nem tűnik egyáltalán meggyőzően elégségesnek.
A több különböző tünet azt jelzi, hogy valami már nem úgy működik, ahogy működött korábban és ezt Tuchel dolga lenne megtalálni és változtatni rajta.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.09. 17:48:55

LG írta:
2023.12.09. 16:08:05
Nézem a Bayernt, szenvednek rendesen.
Szerk2: 4-1. Nagyon jól kontrázik ez a Frankfurt. Na, szerintem ők az a csapat, akik ellen mi is szenvednénk. (Szenvedtünk is 1,5 éve.)
5-1...
Igen-igen, de elfelejted, hogy az csak az Európa liga volt, meg hát a Frankfurt is csak egy huszadrangú csapat. :)

Ezt sosem szabad szem elől téveszteni, amikor mi kapunk ki.

Amúgy nagy homály idén nekem ez a Bayern. Néha brutál eredményeket csinálnak, amúgy meg rengeteg szenvedés van, sok meccsen idén. Ez kb mióta Tuchel az edző. Mármint ez az a Tuchel, aki nem kellett se a PSGnél se a Chelseanél 1-2 év közös munka után, nem pedig az a Tuchel, aki nyilván sokkal jobb edző pl Xavinál. :P Nem szabad összekeverni őket.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.09. 16:08:05

Nézem a Bayernt, szenvednek rendesen. A meccs eleje egyértelműen Frankfurté volt, meg is szerezték a vezetést. Aztán elkezdtek nyomni a bajorok, de a kontrából kaptak még egyet. Nehéz lesz nekik, mert a hazaiak szerintem nagyon jól nyomják.

A Leverkursen meg sajnálhatja a Dortmund elleni x-et, simán dominálták őket.

Szerk: Közben 3-0. :shock:

Szerk2: 4-1. Nagyon jól kontrázik ez a Frankfurt. Na, szerintem ők az a csapat, akik ellen mi is szenvednénk. (Szenvedtünk is 1,5 éve.)

5-1...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.12.08. 15:26:36

Jogos észrevétel, tényleg sokan besültek top csapatokban, akik nagyon jónak tűntek a Bundes Ligában, ráadásul nemcsak támadók. Ezért óvatosnak kell lenni velük, az biztos. Aki olcsón elhozható - mint pl. az említett támadó - azt viszont meg lehet próbálni.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.12.08. 15:06:43

bence0330 írta:
2023.12.08. 14:23:59
Van egy Guirassy nevű 27 éves középcsatár a Stuttgartban, 40 millióra becsüli a TM, viszont van egy 17,5 milliós kivásárlási záradéka.
13 meccsen 18(!) gólt lőtt. A korábbi éveiben is hozott egy jó átlagost azért, (1500 perc alatt 12 gól, 2000 perc alatt 14 gól).

Ha Lewy nem maradna plusz egy évet, rá lehetne szállni, több nagy klub nézegeti. 17,5-öt alsó hangon is megér.

Nem mondom, hogy nincsenek égetőbb gondjaink, csak mivel amúgy is nézegetünk csatárt még Roque érkezésével is, ő egy érdekes lehetőség lehetne, nyilván ha Lewy esetleg távozna nyáron (és télen nem viszik el).
Jó, hogy ide írtad :)
Èn is "felfigyeltem" a srácra pár hónapja, talán írtam is róla. Sèrült is volt egy ideig. 9+2 meccs 16 gól a ligában.
Nèztem róla videókat is, tènyleg nem rossz, ennyi pènzèrt főleg nem.

De visszatèrve az első mondatomra, règóta csodálkozok a bundeszből elkerürülő támadók sikertelensègèn, vagy ott maradva a visszaesèsükön.
Werner, Havertz (na jó, nem feltétlenül csatár), Jovics, Schick, André Silva, Weghorst, Kramaric, Sancho (ő szèlső, de nagyon jónak tűnt)
Ès nálunk Lewa
Kíváncsi lennèk mit mond erre valaki, aki követi a bajnokságot.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7094
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.08. 14:23:59

Van egy Guirassy nevű 27 éves középcsatár a Stuttgartban, 40 millióra becsüli a TM, viszont van egy 17,5 milliós kivásárlási záradéka.
13 meccsen 18(!) gólt lőtt. A korábbi éveiben is hozott egy jó átlagost azért, (1500 perc alatt 12 gól, 2000 perc alatt 14 gól).

Ha Lewy nem maradna plusz egy évet, rá lehetne szállni, több nagy klub nézegeti. 17,5-öt alsó hangon is megér.

Nem mondom, hogy nincsenek égetőbb gondjaink, csak mivel amúgy is nézegetünk csatárt még Roque érkezésével is, ő egy érdekes lehetőség lehetne, nyilván ha Lewy esetleg távozna nyáron (és télen nem viszik el).
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése