Bundesliga / DFB Pokal

Foci a Barçán kívül

Ki nyeri a 2022-23-as idényt?

A szavazás 2022.11.01. 06:22:12-kor befejeződött.

Bayern München
5
83%
Más csapat
1
17%
 
Szavazatok száma: 6
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.03.18. 01:33:25

LG írta:
2024.03.17. 18:36:25
Ami Wirtz-et illeti, én a helyében max. akkor maradnék egy évet, ha Xabi Alonso is marad.
Érdekes lehet itt sokminden.
Tegyük fel, behúzzák a bajnokságot.
Xabi Alonso számára ennél nagyobb siker a Bundesligában már csak a címvédés lehetne. Erre vajon mekkora esélye lehet?
Szerződése ugyan van, de erősen feltételezhető, hogy a nyári edzőkeringőben a legkeresettebb edzők között szerepel majd. Kivásárlási ára ugyan van, de a nyártól edzőt kereső csapatok között lesz néhány, akinek ez nem lehet akadály.
Ilyen helyzetben - talán - az lenne a nagyobb meglepetés, ha maradna.
A Real miatt várhatna egy szezont, de ez is hordozhat magában kockázatot, miközben az élet a kártyákat is újra megkeverheti.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.17. 18:36:25

Peter írta:
2024.03.17. 18:00:51
LG írta:
2024.03.17. 15:38:21
Elnézve őket,
keret alapján
Mindenesetre nagyon furcsa volt, amit válogatott szinten produkáltak.
Flick és a keret kívülről nézve és gondolva teljesen más képet kellett volna, hogy mutasson.
Így van. Ahogy a Bayern is a szezon nagy részében gyengélkedett, de most már kezdenek egész jók lenni. Nyárig még változhatnak az erőviszonyok.

A B04 újabb fontos meccset húzott be, 10 pont előny, 8 meccs hátra. Ez már meglesz, gyakorlatilag minden 2. meccsükön bukniuk kéne. A veretlenség már nehezebb kérdés, szurkolok nekik, de szerintem nem lesz. Április közepétől május elejéig folyamatosan rangadóznak, az szerintem már nem lehet végigbírni ilyen hosszú és nehéz szezon után. Max. ha kupát és az EL-t elengednék, és még úgyis necces lenne. Ha mégis megcsinálják, oriási kalapemelés.

Ami Wirtz-et illeti, én a helyében max. akkor maradnék egy évet, ha Xabi Alonso is marad. Ebben a csapatban ők ketten az extrák, a többiek jók, de egyénligen nem kiemelkedők, Xabi rendszerében tudnak tündökölni. Ha a mester megy, szerintem vissza fognak esni egy kb. Lipcse/Dortmund szintre, ami nem olyan rossz, de nem is top szint, pedig a játékosban már szerintem most ez most megvan.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.03.17. 18:00:51

LG írta:
2024.03.17. 15:38:21
Elnézve őket,
keret alapján
Mindenesetre nagyon furcsa volt, amit válogatott szinten produkáltak.
Flick és a keret kívülről nézve és gondolva teljesen más képet kellett volna, hogy mutasson.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.17. 15:56:07

LG írta:
2024.03.17. 15:38:21
Ha már tegnap Musiala parádézott, Wirtz sem akar lemaradni, már a 2. percben lőtt egy parádés gólt.

Elnézve őket, meg mondjuk Gündogant, azért csak kellene valamit villantani a németeknek az EB-n. Még ha nem is ők a fő esélyesek, keret alapján azért kb. 3. esélyesnek ott kellene lenniük az angolok és a franciák mögött. Ahhoz képest eddig a felkészülési mérkőzések nagyon nem ezt mutatatták, de szerintem most több játékosuk is egyertéműen javuló formát mutat.
Egyértelmű, ez a Musiala-Wirtz-Gündogan-Kroos toronymagasan a világ legjobb középpályája, nemzeti szinten nézve. Konkrétan lazán top10-es a posztján mindegyik játékos. Ebből azért illene kihozni valamit. Wirtz gondolom a nyár legkeresettebb játékosa lesz, persze most az az érdekes helyzet állt elő, hogy az amúgy is hűségesnek tűnő játékos mellé maga a csapat is top szintre került, szóval nehéz ügy lesz, lehet el sem akar menni, de ha menne is, szerintem így 27-ben lejáró szerződéssel 120 alatt szóba sem állnak senkivel, ha megy, 140-150 köré tippelném az összeget.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.17. 15:38:21

Ha már tegnap Musiala parádézott, Wirtz sem akar lemaradni, már a 2. percben lőtt egy parádés gólt.

Elnézve őket, meg mondjuk Gündogant, azért csak kellene valamit villantani a németeknek az EB-n. Még ha nem is ők a fő esélyesek, keret alapján azért kb. 3. esélyesnek ott kellene lenniük az angolok és a franciák mögött. Ahhoz képest eddig a felkészülési mérkőzések nagyon nem ezt mutatatták, de szerintem most több játékosuk is egyertéműen javuló formát mutat.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.16. 17:41:20

Kane-t le kellett cserélni, mert nekicsúszott sípcsonttal a kapufának. Remélem nem komoly a dolog, ne ilyenen menjen el neki a rekorddöntés. 1 gól + 1 gólpassz így is összejött neki, Musiala viszont ma jobb volt, 2 gól + 1 gólpassz. Utóbbit amúgy is élmény nézni az utóbbi időben.

A Bayern meg egyre inkább úgy tűnik, hogy kijött a gödörből. Az utóbbi néhány meccsen kezdték azt játszani, ami várható volt ettől a kerettől. Kérdés, hogy kellett-e hozzá Tuchel nyári távozása, vagy csak véletlen egybeesés.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.03.11. 14:16:40

Hát igen. A Bayern az a Bayern. 10 pontot le tudnak dolgozni, ha a Leverkusen hagyja. Amint a vérszagot megérzik, menni fognak a végsőkig. Kérdés lesz -e nekik bármi esélyük.
Érdekes módon, amióta bejelentették, hogy nem folytatják Tuchellel, megy a szekér, sok a rúgott gól is. Kicsit több, mint érdekes.

Nálam a következő évadra Wirtz elsődleges prioritás lenne a középpályára (főleg, ha német edzőnk lesz). Valami ilyen típusú játékos hiányzik onnan. Érte azért a Raphinha-Lewa-Koundé pakkot is beáldoznám, csakhogy tudjuk regisztrálni.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.11. 12:13:49

ocsike83 írta:
2024.03.11. 08:28:54
Kifejezetten szimpatikus csapat a Leverkusen. Tegnap végignéztem a meccsüket.

Kb. 3 játékosukat el is fogadnám a mi kezdőnkbe: Wirtz, Frimpong (ő mondjuk tegnap pont hiányzott), Grimaldo,

A vezetőségnek óriási nagy fekete pont, hogy Grimaldo-t a nyáron nem hozta el ingyen. Eszméletlen mit művel a csávó. Az első gólnál az a gólpassz. :shock:
Grimaldo-t én is sajnálom, hogy elherdáltuk, de azért úgy gondolom, hogy az ő és Frimpong teljesítményét Xabi Alonso kimaxolja. Jó játékosok, de ezt az extrát azért a legtöbb helyen nem hoznák. Mondjuk a Barcába szerintem pont nagyon jól hasznosíthatóak az ilyen típusú szélsővédők, akik bejátszák az egész oldalukat, és a támadásokban is aktívan kiveszik a részüket, pl. Alves, Alba korábban, Cancelo mostanában.

Wirtz-ről azt gondolom, ő kevésbé rendszefüggő, igazi klasszis alapanyag, aki bármelyik csapatnak erősítés lehet a jövőben.

9 meccs van hátra és 10 pont az előny, ez azért elég jól néz ki most a B04-nek. Nem mellesleg még mindig veretlenek a szezonban. :shock: Én szurkolok, hogy azok is maradjanak, legalább a bajnokságban, de ilyenkor szinte törvényszerű, hogy elcsúsznak egy banánhéjon. Amúgy még kb. 3 nehezebbnek ígérkező meccsük lesz idegenben? Freiburg, Dortmund, Frankfurt. Esetleg még a Stuttgart lehet veszélyes, de őket otthon fogadják.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.03.11. 08:28:54

Kifejezetten szimpatikus csapat a Leverkusen. Tegnap végignéztem a meccsüket.

Kb. 3 játékosukat el is fogadnám a mi kezdőnkbe: Wirtz, Frimpong (ő mondjuk tegnap pont hiányzott), Grimaldo,

A vezetőségnek óriási nagy fekete pont, hogy Grimaldo-t a nyáron nem hozta el ingyen. Eszméletlen mit művel a csávó. Az első gólnál az a gólpassz. :shock:
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.09. 17:31:45

A Bayern-nél kiszakadt a gólzsák rendesen. A bajnokság már elment nekik, a BL-ben szerinem még lehetnek tényezők, ha összeállnak tavaszra. A keretben hatalmas potenciál van szerintem, csak eddig ennek a töredékét sikerült kihozni belőle.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.03.01. 21:01:31

Nézem a Freiburg-Bayern meccset, a hazaiak eddig simán jobbak, mennek 1-0-re, de lehetne már több is közötte. Sallai nagyon jól játszik.

A bajorok helyében pedig meccs után meghúznám az edzőváltást (akkor is, ha megfordítják). Ezzel a játékkal jó eséllyel kiesnek a Lazio ellen, a bajnokságban pedig lassan hátra kell inkább nézniük, nem előre. :roll:

Ahogy írom, közben éledezik a Bayern, de továbbra is ott a veszély a hazai kontrákban. Ha egyet befejeznek, akkor meg onnantól lefőtt.

Szerk: x lett, amit igazságosnak is tartok. Apró pici gólok voltak a meccsenn. :D
https://www.youtube.com/watch?v=3fNeQYzW3h8

Főleg Musiala gólját tartom parádésnak, ezt a mai mezőnyben nagyon kevesen tudnák megcsinálni. A gólja után viszont Tuchel lehozta őt, aki amúgy, mint általában, a mezőnyben is a legjobbjuk volt. Onnantól nagyon visszaestek a bajorok, büntetett is az ellenfél.

Véleményem szerint azonnali edzőcsere kéne ott, különben a héten elmehet a BL is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.25. 00:11:49

Ja, értem, így el tudom képzelni, hogy valahogy megposhadt az egész. Bár ha a játékosok amúgy képességekben meg vannak, ez szerintem felrázható azért, egy jó házassággal Tuchel után. Vagy legalábbis én egyszer még nekifutnék új edzővel (igazából már idén, és akkor év végéig kiderülhetne, mi történik). Egyszerűbb, mint lecserélni a fél keretet, akik amúgy mind jó focisták. Aztán ha nem jön be, frissítés. De lehet, hogy igazatok van, és ez a folyamat már visszafordíthatatlan, nem követem őket. Alapvetően én csak örülök, nem csípem őket, és a Bundesligának is jót tesz, még ha nem is figyelem azt sem egy ideje.
Nagelsmannal amúgy azért nem voltak rosszak, ha nem is volt Flick-i magasság. Szóval az sem kizárt, hogy szimplán rossz az edzői párosítás most. Vagy ha Kimmich ilyen, akkor őt kell elpasszolni.

Engem sem zavarna az érkezése, Cancelo is folyamat hőbölgött, Peppel össze is veszett, itt meg rossz szavunk nem lehet rá.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.25. 00:05:36

bence0330 írta:
2024.02.24. 23:35:11
Sonoma írta:
2024.02.24. 23:30:02
A fél csapatot le kellene cserélni ahhoz, hogy újra BL esélyes legyen. Láttam a Leverkusen és a Lazio elleni meccsüket. Árnyékuk önmaguknak.
De amúgy ennyire? Nem követem őket nagyon. Azért meglepő számomra, mert nem öregedtek ki, Müller kivételével kb tökéletes korban van mindenki (Sané 28, Gnabry 28, Goretzka-Kimmich 29, Coman 27, Musiala klasszissá érett közben, Davies is jó korba ért, stb) semmi nem indokolja, hogy így legyengüljenek egyéni szinten. Így vakon kérdezve nem lehet, hogy ez inkább valami más gond, mint az egyének? Akár edzői, akár valami gond van az egész miliővel a csapat körül... passz. Én a keretet nem látnám a kort figyelembe véve sem gyengébbek, mint a mindenkit leigázó 20-ast.
Szerintem nem a játékosok mindőségével van a gond. Az említett Leverkursen pl. véleményem szerint lényegesen gyengébb kerettel simázta le őket, csak ugye az a csapat nagyon össze lett rakva, működik a kémia a játékosok között, illetve az edző és a játékosok között is. Ez az, ami a bajoroknál most nincs megy, és úgy tűnik vannak bomlasztó emberek, ami mindig komoly probléma, főleg, ha a csapat ikonjairól van szó. De ha még őket kivennénk, akkor is maradna egy olyan mag, amire lehetne építeni. A kluvzetésen is sok múlik, hogyan kezeli a szituációt.

És igen, sajnos a hírek szerint az egyik ilyen bomlasztó Kimmich. Hozzátenném, hogy ettől én még leigazolnám, ha lehetséges lenne. Ott németként, klubikonként soknak gondolhatja magát, de itt új emberként biztos nem tartozna egyből a hangadók közé, ahhoz előbb bizonyítania is kéne. Lehet, hogy jót is tenne neki a környezetváltás.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 23:49:14

bence0330 írta:
2024.02.24. 23:35:11
A csapat "elfáradásának" - e tekintetben - semmi köze az évjárathoz. Néhány év után fáj, nem fáj, bele kell nyúlni, megfelelőlen kell frissíteni.
Pepnek sem véletlenül mániája a folyamatos változtatás. Legendák ide vagy oda.
Szerintem a kedvenc csapatunk példájánál nincsen jelenleg "megfelelőbb iskolapélda" erre a helyzetre.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.24. 23:35:11

Sonoma írta:
2024.02.24. 23:30:02
A fél csapatot le kellene cserélni ahhoz, hogy újra BL esélyes legyen. Láttam a Leverkusen és a Lazio elleni meccsüket. Árnyékuk önmaguknak.
De amúgy ennyire? Nem követem őket nagyon. Azért meglepő számomra, mert nem öregedtek ki, Müller kivételével kb tökéletes korban van mindenki (Sané 28, Gnabry 28, Goretzka-Kimmich 29, Coman 27, Musiala klasszissá érett közben, Davies is jó korba ért, stb) semmi nem indokolja, hogy így legyengüljenek egyéni szinten. Így vakon kérdezve nem lehet, hogy ez inkább valami más gond, mint az egyének? Akár edzői, akár valami gond van az egész miliővel a csapat körül... passz. Én a keretet nem látnám a kort figyelembe véve sem gyengébbek, mint a mindenkit leigázó 20-ast.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2024.02.24. 23:30:02

Peter írta:
2024.02.24. 22:53:19
.....
A magba nem nyúlt bele.

Évekkel ezelőtt egy Kimmich igazolás számunkra sokmindent megoldott volna, de ma már azt gondolom, jó lenne más irányba gondolkodni a klubnál, hacsak mondjuk Flick érkezne és ragaszkodnia hozzá vagy éppen miatta lenne szándéka idejönni.
A fél csapatot le kellene cserélni ahhoz, hogy újra BL esélyes legyen. Láttam a Leverkusen és a Lazio elleni meccsüket. Árnyékuk önmaguknak.

Kimmichez meg annyit, aki képes majdnem összeverekedni Löw Zsoltival mert le merték cserélni, az ne jöjjön hozzánk. Nincs szükség primadonnákra.
Csak bomlasztaná a csapatot.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.02.24. 23:04:38

Ja, nem tudom, mi lenne ezzel a csapattal Kane nélkül, aki még Haalandnál is jobb számokat hoz, és nem csak góllövésben, játékban, előkészítésben is remekel mellette, a gólok 51%-ában vállalt szerepet, nem gyenge. Neki örülök, mert a Thamban sosem volt elismerve.
Ha nem az elmúlt 5 év legrosszabb BM-jébe ült volna bele, talán nem is "csak" Bundesliga rekordokat fenyegetne.

De fordítva is igaz, ha ez a házasság nem pont az elmúlt évek legrosszabb BM-jével találkozott volna, most alighanem legalább Cityvel egyenlő esélyesei lennének a BL-nek.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.02.24. 22:53:19

LG írta:
2024.02.24. 19:53:13
-Sané iszonyatosan gyenge, több ígéretes támadás rajta halt meg ma is.
-Kicsit olyanok lettek, mint mi a nagy generációnk kifutásakor, néhány elkezdtek sokat képzelni magukról, pl. Müller, Kimmich. Tuchel-t lehet kritizálni, de nem az első edző, akit megbuktatnak a játékosok. Pedig szerintem a csapat jövője nem bennük van.
Már Nagelsmann alatt is fáradt volt ez a brigád, persze önmagához képest.
Tavaly valamikor ilyentájt lehetett az edzőváltás. Tucheltől vártam volna, hogy nyáron kicsit megpiszkálja a régi fiúkat, felkavarja az állóvizet, ha kell megválik néhány érinthetetlennek gondolt játékostól.
Nem igazán mozgatta meg a müncheni állóvizet, jött egy túzoltó Kane, aztán ennyi.
A magba nem nyúlt bele.

Évekkel ezelőtt egy Kimmich igazolás számunkra sokmindent megoldott volna, de ma már azt gondolom, jó lenne más irányba gondolkodni a klubnál, hacsak mondjuk Flick érkezne és ragaszkodnia hozzá vagy éppen miatta lenne szándéka idejönni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.24. 19:53:13

Nézem a német rangadót, egész jó meccs. Kane iszonyatos fontos gólt lőtt Musiala remek passzából (utóbbi játékos szerintem a BM legjobbja ma). Kellett nekik nagyon, mert épp egy olyan periódusa volt a meccsnek, ahol a RBL nyomott. Néhány észrevétel még a bajorokról:

-Sané iszonyatosan gyenge, több ígéretes támadás rajta halt meg ma is.
-Kicsit olyanok lettek, mint mi a nagy generációnk kifutásakor, néhány elkezdtek sokat képzelni magukról, pl. Müller, Kimmich. Tuchel-t lehet kritizálni, de nem az első edző, akit megbuktatnak a játékosok. Pedig szerintem a csapat jövője nem bennük van.

Közben Sesko lazán duplázhatott volna, igaz, az első ziccerénél hatalmasat fogott Neuer. Szerk: na harmadszorra, ha szerencsével, de sikerült.

A második Bayern gólnál hol maradt a VAR? Lehet, hogy nem volt les, de nagyon neccesnek tűnt. Kane viszont szép gólt lőtt, idén ő viszi a hátán a Bayern-t.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2024.02.18. 20:41:50

Talán Kimmich úgy gondolja idejön. Alapvetően szerintem szerkezeti gondjaik vannak. Tellnek rég kezdőnek kéne lennie. Upamecano totál szét van esve,állandóan cserélődik hogy De Ligt vagy játszik vagy nem. Sok a sérült is,Gnabry hiányzik,Sane szokásos ingadozó,most épp lejtmenet. Nagy gödörben vannak az tuti
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.18. 19:59:22

Hoppá! Újabb Bayern botlás, 8 pont előny Xabiéknak! Egyre közelebb nekik az történelmi bajnoki cím.

Münchenben pedig szerintem eljött az idő az edzőváltásra. 3 vereség zsinórban, hátrányban vannak a BL-ben. Tavaly ennél lényegesen jobban álltak, mikor meghúzták.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.11. 12:47:22

davi10 írta:
2024.02.11. 10:45:25


Ancelotti hosszabbításával gondolom Xabi a Liverpool-t választja, szerintem jobb döntés is. Aztán jöhet ide is, rohadtul nem érdekel a madridi múltja, ez a stílus nagyon adná magát a sok La Masia növendékhez.
Én sem bánnám, nem ártott ő nekünk igazából semmit, mindenképp a sportszerűbb, korrektebb Real játékosok közé tartozott. Edzőként pedig a Guardiola-féle irányt viszi tovább.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.02.11. 10:45:25

Én is inkább néztem a német rangadót, mint a Real-Girona-t. Inkább csak youtube-on láttam eddig ezt a Bayer-t de ezek után lehet leülök még párszor megnézni őket. Nagyon tudatos, modern sokpasszos egyérintős foci, mindig van egy üres ember, elég tetszetős volt.
Ez a Bayern meg nudli volt, Sane-n folyamatosan a fejemet fogtam. Még a City-ben bírtam, de tegnap elég sok támadás halt el rajta, elég sok rossz döntést hozott (vitte is a mixem, hogy a Bayern nem tudott 1 gólt se találni).

Ancelotti hosszabbításával gondolom Xabi a Liverpool-t választja, szerintem jobb döntés is. Aztán jöhet ide is, rohadtul nem érdekel a madridi múltja, ez a stílus nagyon adná magát a sok La Masia növendékhez.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.02.11. 10:06:43

Ha a kapufákkal kicsit szerencsésebb, akkor 1/1-es meccs/gólpont áltaga lenne. :shock: De így sem gyenge.

A Benficában is hozott nagyon jó számokat ezen a téren, ha csak azt tudta volna hozni nálunk, már akkor is nagyot fogunk vele. De mindegy, ez van. Nyáron valószínűleg viszi valamelyik nagy csapat, remélem, nem a Real.
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2024.02.11. 09:41:33

LG írta:
2024.02.10. 20:41:48
Grimaldot is figyelem, szerintem jelenleg top a posztján. Tegyük hozzá, hogy már a Benficában is bőven jó volt, nem értem, miért nem hoztuk vissza ingyen. :roll: Remélem ő sem a Realban köt majd ki.
Én csak a második félidőt láttam, de Grimaldo nekem is szemet szúrt, hogy mit játszott.. Meg akartam nézni, hogy ez most csak egy egyszeri kiemelkedő forma volt-e.. De idén baloldali védőként, szélsőként a 8 gól 10 gólpasz.. azért az combos mutató 😳 Bár félek, nálunk nem tudták volna kihozni belőle ezt a formát..
Válasz küldése
cron