Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül
geridoss
Entrenador del Barça

2018.09.21. 22:12:50

Dzsudzsák egy közleményt adott ki az Instagramján.

Én valamiért hiszek neki. Hogy sehonnan máshonnan nem volt normális ajánlata, csak attól a sereghajtó holland csapattól. Ott se nyert volna semmi komolyat, itt se fog, de legalább több a pénz.

Akkor néznék rá rossz szemmel, ha mondjuk egy Everton, Sevilla vagy Leverkusent utasított volna vissza a pénz miatt. De ez a húzás szerintem érthető.

Ettől függetlenül a kialakult helyzetet csak magának köszönheti. De ezt a mostanit nem hánynám neki szemre.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/
Barca&Brazil 4ever!
Ronaldinho -- Neymar -- Rakitic
hajnesz
Entrenador del Barça

2018.09.11. 21:45:53

A meccset nem nézi senki?
Bezzeg ha az eredmény 1-2 lenne...
Tény, hogy vannak képességbeli határok, de Kovács üde szinfoltja ennek a válogatottnak. Nagy Ádámnak nagyon fel kell javulnia, mert ilyen passzpontossággal ilyen pozicióban nem lehet játszani, elnéznék helyette egy hentes Vargát a védelem előtt :mrgreen: Mondjuk a keretet elnézve most nincs ilyen játékos, sajnos.
Akár Elek is előrelépés lehet(ne) ezen a meccsen, minden pontrúgás veszély a kapunk előtt.
Varga Rolandot meg ki nem állhatom, szerintem egy baromira túlértékelt játékosról van szó, viszont ezen a meccsen eddig tetszik amit csinál. Keveset találkozik a labdával, sokat fut az üresbe, igy eléggé elfedi a képességbeli hiányosságait a mezőnyben. Teszem hozzá, mikor én szidom Vargát, mindig gólt lő, szóval,ROSSI, CSERÉLJÉTEK LE EZT AZT ÜGYETLEN SEMMIREKELLŐT :lol:

SZERK: Közben örülök, hogy megjött az első komment :)
kanty
Llegenda del Barça

2018.09.11. 21:45:24

Két mekkora gól a görögök ellen. :shock:
Vakmacska
Llegenda del Barça

2018.09.11. 19:13:25

Nézem az utánpótlás meccsret... hát, siralmas, na.
Futni tudnak, csak gondolkodni, látni nem tudnak a pályán.
A gondolkodási sebességük meg kb mint egy 486-os gép és egy i7 közötti különbség.
Ráadásul alapvető dolgokat képtelenek megcsinálni: egy rohadt cselt nem tudnak megcsinálni, a belgák röhögve elveszik tőlük a lasztit.
Kapuralövés a szünetben 2-11
Riporter meg benyögi: fel tudtunk jegyezni azért néhány magyar próbálkozást is.

Mire leírom, kicsit rámcáfolnak:
Varga két lövéssel tornáztatta meg a kapust, és a második előtt szépen végigvitte a pályán a labdát, egy-két cselt bevetve.
Cestus
Director del Fútbol

2018.09.08. 19:58:45

Lényegében senkit nem tud már ez a csapat megverni mostanság, keserű szájízzel gondolok minden közelgő válogatott meccsre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Sinya22
Entrenador del Barça

2018.09.08. 19:32:58

Mondjuk én eredménytől függetlenül hagynám most Rossit tesztelgetni ezeket a fiatalokat,úgyis szívunk az összes selejtezőn Dzsudzsákkal is. Akkor meg már inkább nézem Kovácsot meg Sallait,előrébb lehet nem leszünk,de hátrébb sem. Amúgy meg semmi extra a finn csapat se,csak megint össze vissza van a védekezésünk. Így nem lehet senki ellen,az a 2-3 lehetőség megint ott volt elől.
mess2009
Director del Fútbol

2018.09.08. 19:06:47

sajnos ezt a "korlátozott képességű" emberanyagot hiába rakosgatja akármilyen edző ebből soha nem lesz európai színvonal. akkor sem ha ezt a szintén amatőr finneket esetleg megverik.
én ezt a Szalait még jól játszani nem láttam, mondom ezt úgy hogy bekotort a Bundesligában három gólt, a kis Kovácsnak van affinitása a focihoz de a néhány szép passz mellett sok az eladott laszti is (többek között a gól előtt is)
ennek ellenére nem tartom lehetetlennek hogy egy jobb másodikat futnak, ennél nem lenne nehéz.
davi10
Director del Fútbol

2018.09.08. 18:49:42

Vakmacska írta: Ez a Kádár gyerek...
Lövésem nincs, miért nem rakják ki a szélre. Balbekként a csapat egyik legjobbja volt az EB-n is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Vakmacska
Llegenda del Barça

2018.09.08. 18:17:45

Ez eddig szánalmas...
Ez a Kádár gyerek... biztos, hogy focista, és nem valami labdaszedő?
senkialfonz40
Capitá del Barça

2018.08.25. 14:14:03

Alcantara írta:
senkialfonz40 írta:...
Zoli ne haragudj,de nagyon nem értek egyet veled ebben a témában.
Vegyük a PSV korszakát. Együtt játszott egy Afellay nevű gyerekkel, akivel ketten a legtöbb gólt lőtték a csapatban. Sok meccsét láttam, nyilván nem vagyok szaktekintély, de véleményem szerint legalább annyira jól játszott, mint a holland. A következményeket tudjuk, a holland a Barcában kötött ki(ahol mondjuk megégett).

A másik: az oroszoknál, ha mást nem is, kiváló erőnlétet szerzett, nem divat emlékezni, de én emlékszem, hogy az EB selejtezőkön mindenhol felbukkant a pályán, baromi sokat melózott és igazi vezér volt abban a harmatos magyar csapatban.

A harmadik: A románok ellen lőtt gólja örökké emlékezetes marad, mert az nem egy meccs volt, hanem " A MECCS". Valamint számomra mindig emlékezetes lesz a portugáloknak lőtt két gólja, ami egyebek mellett arra elég volt, hogy CR-t lássam rángatózni idegbetegen az eredmény miatt.
Nekünk magyar szurkolóknak ennyi jutott az utóbbi években, ezt is becsülni kell, nem ehet mindenkit Messihez mérni.

A karrierje lefelé ívelt onnan nyilván, hogy az arabokhoz ment és az erőnléte is oda lett.

Én nem vagyok biztos benne, hogy jóval több volt benne, de a magyar foci meghatározó egyénisége volt akkor is Gerával együtt az utóbbi 10 évben. Más kérdés, hogy 30 éve ilyen játékosra fel sem figyeltek volna a sajtóban.

Aki meg találgat a vagyonával, néha olvasson, nem csinált Balázs titkot, hogy milyen ingatlanokba fektette a pénzét. Attól, hogy nem agysebész, volt annyi esze, hogy olyanhoz fordult a pénzével, aki ért a befektetéshez.

Számomra viszont megmosolyogtató, hogy olyanok bírálják ezt az embert, akik pár hete az offtopicban olyanok "problémákat" írtak magukról, ami alapján nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek.
Az általad írt válasz nagy része nem mond ellent nekem. :-)
Azt nem mondtam, hogy mindig is nulla volt, de a jó periódus már messze van nekem...
A portugálok elleni két gólja akkora mák, hogy arról inkább ne beszéljünk, annak ellenére, hogy örültem neki. Szerintem nem futotta be, amit kellett volna, és Gerával nem tudom egy szinten emlegetni.. de ez már inkább személyes..
A vagyona sosem érdekelt...:-)
Viszont a korábbi időszakkal kapcsolatban igazad van, azt beárnyékolta a közelmúlt az emlékeimben...
Biztos már tré a memóriám...telik az idő.. :oops:
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
recrea
Llegenda del Barça

2018.08.25. 14:02:11

Nem áldozat, csak annyi pénzért, amit a PSV akart, egy “normális” csapat sem vette meg. A hollandok egyértelműen kommunikálták, h el akarják adni és pénzt akarnak belőle látni, nem igazán volt maradása. Valszeg kicsit túl volt értékelve általunk (magyarok) meg a média által is a PSV-nél, aki meg érti a focit, annak nem kellett a fiú.

Arra mindenképp jó ez a sok pénz meg ismeretség, h itthon bárhova, de határon túl is sok kapu nyílt meg neki, a focin kívül. Bármi lehet belőle, van választása, és még a pénzhalmozásnak sincs vége. És egyébként nem hülyegyerek.

Múltkor melóban Bajzát Petivel tárgyaltam, 37 éves, ő mondta, h neki is még mindig a foci a legkönnyebb pénzkereseti lehetőség, de már nem hiányzik neki a futás. Sokáig el lehet most lébecolni itthon a fociban.
Alcantara
Director del Fútbol

2018.08.25. 13:52:39

senkialfonz40 írta: Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem. Az igazságot csak ő tudja, az, hogy mit kommunikálnak le, az megint más tészta. Egy játékosnak mindig adott a lehetőség, hogy odategye magát a pályán, nekem Zsuzsiról soha nem ez jut eszembe, csak az, hogy elvolt, akárhová ment. Ha nem tudsz védekezni, akkor megtanulsz, főleg annyi pénzért. Az a baj, rajta nem éreztem azt az elszántságot, amit kellett volna, ezért az a véleményem, ami...
Tehát a véleményemet tartom, egy nagy nulla régóta...
Zoli ne haragudj,de nagyon nem értek egyet veled ebben a témában.
Vegyük a PSV korszakát. Együtt játszott egy Afellay nevű gyerekkel, akivel ketten a legtöbb gólt lőtték a csapatban. Sok meccsét láttam, nyilván nem vagyok szaktekintély, de véleményem szerint legalább annyira jól játszott, mint a holland. A következményeket tudjuk, a holland a Barcában kötött ki(ahol mondjuk megégett).

A másik: az oroszoknál, ha mást nem is, kiváló erőnlétet szerzett, nem divat emlékezni, de én emlékszem, hogy az EB selejtezőkön mindenhol felbukkant a pályán, baromi sokat melózott és igazi vezér volt abban a harmatos magyar csapatban.

A harmadik: A románok ellen lőtt gólja örökké emlékezetes marad, mert az nem egy meccs volt, hanem " A MECCS". Valamint számomra mindig emlékezetes lesz a portugáloknak lőtt két gólja, ami egyebek mellett arra elég volt, hogy CR-t lássam rángatózni idegbetegen az eredmény miatt.
Nekünk magyar szurkolóknak ennyi jutott az utóbbi években, ezt is becsülni kell, nem lehet mindenkit Messihez mérni.

A karrierje lefelé ívelt onnan nyilván, hogy az arabokhoz ment és az erőnléte is oda lett.

Én nem vagyok biztos benne, hogy jóval több volt benne, de a magyar foci meghatározó egyénisége volt akkor is Gerával együtt az utóbbi 10 évben. Más kérdés, hogy 30 éve ilyen játékosra fel sem figyeltek volna a sajtóban.

Aki meg találgat a vagyonával, néha olvasson, nem csinált Balázs titkot, hogy milyen ingatlanokba fektette a pénzét. Attól, hogy nem agysebész, volt annyi esze, hogy olyanhoz fordult a pénzével, aki ért a befektetéshez.

Számomra viszont megmosolyogtató, hogy olyanok bírálják ezt az embert, akik pár hete az offtopicban olyanok "problémákat" írtak magukról, ami alapján nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alcantara 2018.08.25. 14:10:50-kor.
senkialfonz40
Capitá del Barça

2018.08.25. 12:55:17

recrea írta:Ezerszer le lett írva, h Dzsudzsák senkinek sem kellett, a PSV pedig pénzt akart belőle csinálni. Főleg azért nem, mert nem volt elég védekezésben. Tehát ingyen lehet elvitte volna és Verona, de pénzért egyedül oda tudták eladni, ahova ment. Rohadtul nem ő valaszotta, egyszerűen patt helyzetben volt. Oda ment, ahova megvették. A menedzsere, meg ő is lenyilatkozta párszor.

Ez a pénzt valaszotta duma egy bullshit, marhára nem ő döntött.
Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem. Az igazságot csak ő tudja, az, hogy mit kommunikálnak le, az megint más tészta. Egy játékosnak mindig adott a lehetőség, hogy odategye magát a pályán, nekem Zsuzsiról soha nem ez jut eszembe, csak az, hogy elvolt, akárhová ment. Ha nem tudsz védekezni, akkor megtanulsz, főleg annyi pénzért. Az a baj, rajta nem éreztem azt az elszántságot, amit kellett volna, ezért az a véleményem, ami...
Tehát a véleményemet tartom, egy nagy nulla régóta...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
davi10
Director del Fútbol

2018.08.25. 12:52:34

Nero. írta:Arra gondoltam ezzel, hogy egyesek (nso fórum foleg) k.anyázva kérik tole számon hogy miért ide igazolt, és miért nem oda (azt se tudjuk hogy egyáltalán igazak voltak e ezek a pletykák). Ahogy te, én, úgy ő is szabadon dönti el hogy hol keresse meg a kenyérre valót, szép dolog eljutni bizonyos nagycsapatokba, de a legfontosabb dolog a mai világba hogy anyagilag bebiztosítsd magadat és a családodat.
Persze vannak fröcsögők, de elkerülhetetlen, hogy h bénázik, akkor ez előjöjjön. De zola-val értek egyet, igenis vállalja a döntéseit. Ha közszereplő, és Magyarország legnagyobb focistája, akkor valamennyire tisztában lehet a tetteinek a következményeivel. Bár debreceni ismerősöktől hallottam, hogy nem egy agysebész.

Az anyagi biztonsága nem hiszem, hogy veszélyben lett volna.
Nem hiszem, hogy pl. Szalai annyival többet keresett volna nála, Ő mégis felépített egy rendes bizniszt. Vagy a legegyszerűbb: éttermet nyitna, az úgyis divat a focisták között.
Nem tudom, hogy befektette-e a pénzét, vagy mindet elcseszte Lamborghinik-re, de nem hiszem, hogy az éhhalál fenyegette volna.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça

2018.08.25. 12:48:55

recrea írta:Ezerszer le lett írva, h Dzsudzsák senkinek sem kellett, a PSV pedig pénzt akart belőle csinálni. Főleg azért nem, mert nem volt elég védekezésben. Tehát ingyen lehet elvitte volna és Verona, de pénzért egyedül oda tudták eladni, ahova ment. Rohadtul nem ő valaszotta, egyszerűen patt helyzetben volt. Oda ment, ahova megvették. A menedzsere, meg ő is lenyilatkozta párszor.

Azért ez nem úgy működik, mint az NBA, hogy oda mész, ahova cserélnek.

Oda megy, ahova aláírja a szerződést, hogyne lenne választási lehetősége. Persze, biztos volt hitegetés, meg kamuzás, hogy majd jön a csapat köré, stb., és biztos az ügynököknek is érdeke volt minél zsírosabb szerződést aláírni, de ne állítsuk már be úgy, hogy ő az áldozat ebben az esetben.
zola8787
Director del Fútbol

2018.08.25. 12:28:29

Az oroszok után pedig Dárdai vitte volna a Hertha-ba, le is nyilatkozta Pali, hogy nem tudtak megegyezni a fizetésben, így ment az arabokhoz.
Amúgy felesleges erről beszélni is, megértem ha oda megy, vagy ha ide. Csak ha már a pénzt választotta, ne akarjon már Magyarország megmentője lenni és siránkozni, hogy jajj mindent megtett, mert ez nem igaz. Azt pedig viselje el, hogy learabozzák és lepénzéhesezik és ne sírjon emiatt a kamerába, mert a valóság ez lett.
Nem kell ő már a válogatottba, max úgy, mint Gera, segítőnek.

Amúgy a következőn már kerettag lesz és csk ismét, szépen leigazolja majd a Videoton, biztos vagyok benne.
recrea
Llegenda del Barça

2018.08.25. 11:55:08

Ezerszer le lett írva, h Dzsudzsák senkinek sem kellett, a PSV pedig pénzt akart belőle csinálni. Főleg azért nem, mert nem volt elég védekezésben. Tehát ingyen lehet elvitte volna és Verona, de pénzért egyedül oda tudták eladni, ahova ment. Rohadtul nem ő valaszotta, egyszerűen patt helyzetben volt. Oda ment, ahova megvették. A menedzsere, meg ő is lenyilatkozta párszor.

senkialfonz40
Capitá del Barça

2018.08.25. 09:11:46

csababarca írta:Mivel írtam azt le? hogy nagyságrendileg van valamennyivel több pénze?
Lehetett volna emellett sportszakmailag is egy értékelhető karrierje, mint Gerának pl, aki nem hiszem hogy éhezik.
Kommentelők írtak ilyeneket, sőt még ezen a fórumon is volt aki azt írta, hogy jól döntött hogy a pénzt választotta. de visszakeresem ha akarod.
Aki azt írja, hogy jól döntött, az olyan igazi "magyar". Mi sokmindent másképp látunk. Ez akkor tűnik fel leginkább, ha olyan közegbe kerülünk, ahol nincs simli, összekacsintás, hanem minden egyértelműen fehér vagy fekete. Dzsudzsák egy nulla már régóta az én szememben, semmi keresnivalója a válogatott környékén...
Egyébként Gera megérdemli a tiszteletet, egyetértek a fentiekkel...
Juji ha hazajön, 45 milka lesz a fizuja köbö, és az itthoni tesztet más futotta meg helyette, annyira nics kondi...vicc...
Az info nem írott sajtóból van, de számomra hiteles embertől származik...
Kovbal88
Entrenador del Barça

2018.08.25. 08:44:08

visca el barca írta:egyébként zsuzsinál az is benne van a pakliban, hogy psv-ből se akarta anno semmi komolyabb csapat elvinni ezért ment mahacskalába ahol azért akkor elég komoly pénz volt meg elég komoly csapatot akartak építeni. csak hát bedőlt a projekt zsuzsi meg a pad alá csúszott és onnan már nem biztos hogy volt visszaút.
Meg talál az is, hogy mindig jókor jött pár nagy szabadrúgásgólja, és el lehetett adni, mint a legjobb magyar játékos, holott, azért nincs benne annyi, mint várnak tőle.

Egyébként ezt a magyar focit el kell engedni, arra vagyunk jók, hogy kis csapatokat megverjünk, de hogy egy épkézláb komplett csapat ellen, igazán jót meccseljünk, arra nagyon nem. Max egy nekünk jó eredményt sikerül összehozni néha-néha.
Elől a Barca mögötte a Real Madrid!
visca el barca
Presidente del Barça

2018.08.24. 21:17:37

egyébként zsuzsinál az is benne van a pakliban, hogy psv-ből se akarta anno semmi komolyabb csapat elvinni ezért ment mahacskalába ahol azért akkor elég komoly pénz volt meg elég komoly csapatot akartak építeni. csak hát bedőlt a projekt zsuzsi meg a pad alá csúszott és onnan már nem biztos hogy volt visszaút.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Nero.
Llegenda del Barça

2018.08.24. 20:06:47

Arra gondoltam ezzel, hogy egyesek (nso fórum foleg) k.anyázva kérik tole számon hogy miért ide igazolt, és miért nem oda (azt se tudjuk hogy egyáltalán igazak voltak e ezek a pletykák). Ahogy te, én, úgy ő is szabadon dönti el hogy hol keresse meg a kenyérre valót, szép dolog eljutni bizonyos nagycsapatokba, de a legfontosabb dolog a mai világba hogy anyagilag bebiztosítsd magadat és a családodat.

Ha arról lett volna szó hogy pl. az Arsenalba kapott volna kettot, a Moszkvába hármat, akkor én is azt tanácsolnám (nem az én dolgom) hogy az előbbit válassza, de mivel nekünk halvány gőzünk nincs errol a történetről így kár az ő pénzén vitatkoznunk.
"A Barcelonát olyan emberek irányítják, akiknek nem szabadna a klub élén állniuk. Nagyon szomorú vagyok emiatt. A Barca és a szurkolók ennél sokkal többet érdemelnek. Nem tudom, mi folyik a klubnál, de nagyon rossz érzés a korábbi csapattársaimat bánatosnak látni" - Neymar
zola8787
Director del Fútbol

2018.08.24. 20:04:54

Ahogy én látom Dzsudzsákot az elmúlt évekből. 30 éve követem az arab focit napi rendszerességgel :D

Dzsudzsák lassú, nem tud cselezni, képtelen a védekezésre, hatalmas magyar viszonylatban a presztízse.
Pozitív: jól ad be (ez is pozitív, Dani Alves-ünk pl nem tudott :D)

Ez nálam nagyon kevés. És az nem Dzsudzsákra nézve pozitív, hogy egy bal szélsőt sem tudok mondani, hanem a magyar klubokra. Ha jobboson tolja, ott ezerszer jobb Varga.
Nálam ez lenne a kp: Varga, Nagy, Kleisi, Kiskokó meg Zsótér (aki most sajna nem lett behívva). Persze ez támadó foci. + ott van a debreceni Varga Kevin, igen ő is fiatal,de kit érdekel? Esetleg Holender. Bekell ezeket a kölyköket tenni, és évekre letojni az eredményeket,mint a belgák. Persze ez MO, egy új edzővel mi azonnal mindenkit megakarunk toszni.
csababarca
Presidente del Barça

2018.08.24. 19:58:31

Mivel írtam azt le? hogy nagyságrendileg van valamennyivel több pénze?
Lehetett volna emellett sportszakmailag is egy értékelhető karrierje, mint Gerának pl, aki nem hiszem hogy éhezik.

kommentelők írtak ilyeneket, sőt még ezen a fórumon is volt aki azt írta, hogy jól döntött hogy a pénzt választotta. de visszakeresem ha akarod.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
davi10
Director del Fútbol

2018.08.24. 19:46:11

csababarca írta: én több helyen is olvastam már hogy okos volt, mert így meg tud élni stb...meg hasonló dumák.
Az lehet, hogy 1-2 újságíró "mosdatja" (mondjuk én nem olvastam ilyet se), de hogy személyesen nem hallottam senkit, aki dicsérte a döntéseit, az tuti.
Nero. írta:Plusz nálam mindenki azt csinál az életével amit akar.
Persze, hogy azt csinál, amit akar, nem értem mit akarsz ezzel.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça

2018.08.24. 19:43:58

karrierje során egyszer sem hozott sportszakmai döntést, csak anyagit. nyilván a magyarok szemében, akik tök pénzorientáltak, egy zseni a gyerek, mert milyen jól gondolkozott.
de ha huszad annyi akarat lett volna benne mint Céerben, vagy akárkiben, akkor lehet egy top bajnokság középcsapat szintjéig eljutott volna, nem bohóc csapatokban játszott volna csak és kizárólag. (kivéve psv)
jah, hogy akkor csak 100 milliárd helyett 94 milliárdja lenne. bocsánat. érthető tényleg.

emellett fociban is megrekedt a psv-s szinten, majd lezüllött onnan.. beadások... :lol:
De egyben le is írod, hogy neki lett igaza. Ha mindig a szakmát nézi és nem a pénzt, játszhatna egy olasz vagy német középcsapatban. Még 30 évesen is. A többi pedig mind megvan neki. A válogatottból is most marad ki először, de még visszakerülhet.
Az a fura, hogy jól csinálta, amit csinált. Ja és ezzel a teljesítménnyel, bent van a legjobb öt magyar játékos között, az a többi játékos teljesítményére nézve gáz.
Elől a Barca mögötte a Real Madrid!
Válasz küldése