Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.09.22. 22:36:14

geridoss írta: Barcelonában pl családdal együtt megy ki a gyerek, a La Masian is feltétel, hogy a szülőknek el kell helyezkedni ott a városban. De ez itt már off :D
Okés , de azért valljuk be, nem ez a megszokott, sokkal egyszerűbb az edzőket képezni mint gyerekeket meg a családjukat utaztatni-költöztetni.

Belőlük lesznek a Magyar-válogatott:) ezt csak az Off -hoz :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára honsapeter 2018.09.22. 23:17:19-kor.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.09.22. 22:16:22

honsapeter írta:Persze értelek, de én éppen azt nem tartom jónak, gyermek korban elviszik Őket külföldre.
Szerintem először a trénereket kellene kiküldeni tanulni, aztán itthon a kicsiknek átadni amit kint tanultak és az a gyerek rá ér majd később is karriert építeni ha alkalmas rá és tényleg van megfelelő tehetsége.
Nem hiszem hogy egy kicsi gyereket el kellene szakítani a családjától.

Én ezt látom a járható útnak!
Barcelonában pl családdal együtt megy ki a gyerek, a La Masian is feltétel, hogy a szülőknek el kell helyezkedni ott a városban. De ez itt már off :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.09.22. 21:47:48

Persze értelek, de én éppen azt nem tartom jónak, gyermek korban elviszik Őket külföldre.
Szerintem először a trénereket kellene kiküldeni tanulni, aztán itthon a kicsiknek átadni amit kint tanultak és az a gyerek rá ér majd később is karriert építeni ha alkalmas rá és tényleg van megfelelő tehetsége.
Nem hiszem hogy egy kicsi gyereket el kellene szakítani a családjától.

Én ezt látom a járható útnak!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.09.22. 15:09:53

Pont ezért mondom, hogy már 10 éveseink közül is vannak sokan külföldi akadémiákon, abból még összeállhat egy jobb csapat. Persze csak akkor, ha a magyar válogatottat választják az ottani helyett. Amiért szintén nem érheti szó a ház elejét, ha épp az aktuális otthonát választja az itteni helyett...(Pl. Dárdai Palkó)

Mihu, én is úgy látom, ahogy te. Nem is a korábbi döntéseit firtattam, az már ezerszer lerágott csont. Senki sem kételkedik benne, hogy egy pénzéhes furballku...

HA valóban igaz, amit a sajtóban lehetett hallani, hogy a holland sereghajtó tett ajánlatot meg ez az arab csapat, akkor szerintem MOST az egyszer érthető döntést hozott.

Az meg szintén mindenkinek egyértelmű, hogy még az Anzsiból is lehetett volna visszaút (egyébként halkan jegyzem meg, hogy nem kis tervek voltak akkor ott a csapatnál, nem is igazoltak rosszul, de valami félrecsúszott). És onnan már nem volt visszaút. Teljesen megbolondította a pénz, onnantól kezdve már csak azt hajkurássza.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.09.22. 11:09:25

Az egyik nagy gond, hogy az akadémiák pénz alapon játszatnak gyerekeket. Két példán láttam ezt. Unokatesómat igazolta volna le a fradi teljes ösztöndíjjal, viszont volt egy záradék a szerződésében, hogyha lesérül és/vagy abbahagyja, akkor szezonoknénti 1 misit kell visszafizetnie a klubnak.
Másik: volt edzőm elvitte a 14 éves tehetségtelen fiát nyíregyházára focizni, nem mondom biztosra, hogy fizet a klubnak, viszont a srác futni sem bír, labdaérzéke meg egyenesen 0 és kezdő minden meccsen. Falun megye kettőben csere volt a gyerek serdülőben.
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.09.22. 10:49:42

geridoss írta:De, az állománnyal is nagy baj van. Mert olyan nincs, hogy egy tehetséges fiatal játékosból 24 éves korára nemzetközi szinten egy sehol sem jegyzett játékos lesz.
Sajnos van!
Van mert éppen abban a korosztályban, amikor a legjobban kellene neki az Útmutatás a modern foci alapjai, ember-csapat nincsen kis hazánkban aki mindezekre megtanítaná, terelgetné vagy csak lehetőséget adna neki!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2018.09.22. 09:31:39

Zsuzsi témához:

Nekem a világon semmi bajom nem lenne azzal, hogy őt a pénz motiválja, nem pedig az, hogy karriert fusson be...DE

Nekem ne sírjon a kamerák előtt, egy Andorra elleni égés után, hogy a szurkolók azt kiabálják, hogy pénzéhes...ez kb. olyan, mintha egy örömlány elbőgné magát azon, hogy valaki azt mondja rá, hogy te pénzért kefélsz...

Nekem ne sírjon a kamerák előtt, miután az összes klubváltásánál volt szó arról, hogy európai top bajnokságban stabil csapatok hívták, mégis egyre lejjebb és lejjebb süllyedt...következő klubja mi lesz? A kínai 2-be fog menni?

Nekem ne adjon ki közleményt, reagálva a közfelháborodásra, bizonygatva azt, hogy ő nem a pénz miatt választotta az arab bajnokság újoncát, hanem mert az európai klubokkal NEM EGYEZETT AZ AMBÍCIÓNK...... Mert mégis hagy kérdezzem már meg, hogy az ARAB BAJNOKSÁG ÚJONCÁNÁL milyen visszautasíthatatlan ambíciók lehetnek??????? Vagy inkább Zsuzsinál az ambíció szó, a pénz szinonimája?

Úgyhogy nekem ebből a képmutatásból van elegem, hogy ő folyamatosan próbálja megmagyarázni, hogy hát de higgyék már el kérem, hogy nekem nem a pénz az első, miközben minden klubváltásánál a kristálynál is tisztább, hogy a pénz miatt ment oda...

Egy Affelay, aki tulajdonképpen 3 évig nem játszott, mert első barcás évében játszott vagy 3 meccset, utána megsérült és 2 évig nem játszott 90 percet összesen, mégis elvitte utána egy Schalke, ahol szintén egyenlő volt a 0-val, majd elvitte egy Olympiakos, ahol BL-ben játszott, görög bajnokságot nyert, majd onnan elvitte a Stoke, ami ugye évekig stabil PL csapat volt, és az angol 2-t se mondanám kevésbé ambíciózus (már csak hogy a lényegnél maradjunk...) bajnokságnak, mint az arabot...

Még a Macskahalacska utáni kisiklásból is lett volna visszaút, mert a Moszkában jól játszott, voltak is kérői a Serie A-ból, Dárdai is vitte volna, de ott is inkább a pénzt választotta, és végleg C vágányra állította a mozdonyt... Lehet itt azzal jönni, hogy többet kért a Moszkva, mint amennyit Paliék ajánlottak, de erre csak Mascherano-t meg nem tudom már melyik játékosunkat tudom példának hozni, akik a saját lóvéjukból pótolták ki a különbözetet, de B verzió, hogy akkor annyival kevesebbet kérek fizetésnek, csak igazoljatok le...

De még egyszer mondom, hogy ezekkel nekem a világon semmi bajom nem lenne, ha nem csinálná ezt a színházat, és nem akarná hülyének nézni az összes embert a világon, hogy "legnagyobb bánatomra nem kaptam megfelelő ajánlatot"....
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.09.22. 01:27:21

De, az állománnyal is nagy baj van. Mert olyan nincs, hogy egy tehetséges fiatal játékosból 24 éves korára nemzetközi szinten egy sehol sem jegyzett játékos lesz.

Sokat olvasni, hogy 10-14 éves korosztályban már külföldön edzegetnek a gyerekek, talán majd 5 év múlva felbukkan egy generáció, akik már az alapokat is külföldi kluboknál tanulják meg, és lesz belőlük értelmes épkézláb játékos, aki megállja a helyét komolyabb bajnokságban is.

De ez is olyan, hogy ott a vb 3. "aranygenerációnk", akiből egyedül Gulácsi tudott befutni komolyabb karriert.

(Nem, nem is topcsapatokat írok, csak a bajnokságok egyikét).
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.09.22. 00:42:31

Nero. írta:
Ennyire jó játékos, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya legyen, de egy most feljutó arab csapat akarja csak leigazolni? Ne legyünk már naivak.“

Nem, a magyar jatekosallomany ennyire gyenge.

Kikessel az az araboknál, jól teszi, ennyi penzt én se tudnek elutasítani.
Most is azt mondom: nem a magyar játékosállománnyal van baj, inkább a Magyar edzőkkel!!!!!!!!

Vicc amikor magyar edzőket hallasz, ezeknek semmi értelmes elképzelésük nincsen, folyamatosan a megszokott idióta, "100 éve volt még akkor ok" szövegüket nyomják!

A szakkommentátorok meg vicc kategória! Én még egyiktől sem hallottam hogy: nézzétek az az ember nem oda való, nem kell mert csak hátráltatja a csapatot!
Beszélnek mindenféle 4:3:3 meg akármit ami senkit nem érdekel, ezt Te is én is mindenki látja, de semmi önálló okos megszólalásuk nincsen, vagy nem vállalják fel!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.09.22. 00:33:46


Ennyire jó játékos, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya legyen, de egy most feljutó arab csapat akarja csak leigazolni? Ne legyünk már naivak.“

Nem, a magyar jatekosallomany ennyire gyenge.

Kikessel az az araboknál, jól teszi, ennyi penzt én se tudnek elutasítani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
honsapeter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2018.03.24. 14:27:45

2018.09.22. 00:32:04

Az hogy Ő, anno a pénzt választotta, No comment, mindenki ítélje meg ami neki tetszik!
Az hogy ma, ennyi évesen a pénzt választotta és nem egy akármilyen másodosztályt, mondom mindezt azért, mert tudtommal nem volt más lehetősége!

A mai döntéséért nem tudom elítélni, de minden másért igen, borzasztó hogy egy sportember akkor a pénzt részesítette előnyben a lehetőségekkel szemben.

Sokat tett a válogatottért, néha tényleg "megmentőnk volt", de mostanság már nem az, nem erőltetném ha nem muszáj!

Sok sikert kívánok Neki, de ezt a válogatott dolgot elengedném a helyében...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.09.21. 23:21:03

Ugye csak pletykákat tudunk és semmi sem biztos, de azért külföldi lapok is betették a 11-es kezdőbe érték alapján és szabadon igazolható szempontból. Ebből kiindulva kizárt ,hogy nem kapott normális csapattól ajánlatot, ha pedig mégsem, akkor rúgja ki a menedzserét, vagy gondolkozzon el azon, hogy senkinek sem kell. Kizártnak tartom, túl sokat kért és az arabokon kívül senki sem tartotta olyan jónak, mint a kért fizetése.

Az pedig az ég vicce lesz, hogy a következő magyar válogatott meccsen ő lesz ismét a csapatkapitány.

Ennyire jó játékos, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya legyen, de egy most feljutó arab csapat akarja csak leigazolni? Ne legyünk már naivak.

Végezetül pedig neki mindig is a magyar nemzeti 11 volt a legfontosabb? Ez nem igaz, mert akkor nem igazol el a törökökhöz, meg kétszer az arabokhoz (anzsi-t nem hozom fel, nem lehetett tudni, hogy milyen szintű csapat is válik belőle). Inkább elmegy egy német másodba, ott is többet fejlődött volna. Mindegy, tisztára kell mindig is nyalni a seggét, mert micsoda gólt lőtt a finneknek, a románoknak, meg kettő megpattanót a portugálok ellen ( 96 meccs és ennyi ). Ja kihagytam, hogy milyen meghatóan tud "buzdítani".

Rossi helyében behívnám a padra, de csakis oda, lenne egy tippem, hogy 4 meccs után lemondaná a válogatottságot. A jövőt kell építeni, ne vegye el a tapasztalatszerzést a kis Sallaitól, másik oldalon meg Varga Rolandtól, mindkettő már túlnőtte ezt a pénzéhes arabot.

https://www.instagram.com/p/Bn7AJyTiVEU ... unazitterd
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.09.21. 22:12:50

Dzsudzsák egy közleményt adott ki az Instagramján.

Én valamiért hiszek neki. Hogy sehonnan máshonnan nem volt normális ajánlata, csak attól a sereghajtó holland csapattól. Ott se nyert volna semmi komolyat, itt se fog, de legalább több a pénz.

Akkor néznék rá rossz szemmel, ha mondjuk egy Everton, Sevilla vagy Leverkusent utasított volna vissza a pénz miatt. De ez a húzás szerintem érthető.

Ettől függetlenül a kialakult helyzetet csak magának köszönheti. De ezt a mostanit nem hánynám neki szemre.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.09.11. 21:45:53

A meccset nem nézi senki?
Bezzeg ha az eredmény 1-2 lenne...
Tény, hogy vannak képességbeli határok, de Kovács üde szinfoltja ennek a válogatottnak. Nagy Ádámnak nagyon fel kell javulnia, mert ilyen passzpontossággal ilyen pozicióban nem lehet játszani, elnéznék helyette egy hentes Vargát a védelem előtt :mrgreen: Mondjuk a keretet elnézve most nincs ilyen játékos, sajnos.
Akár Elek is előrelépés lehet(ne) ezen a meccsen, minden pontrúgás veszély a kapunk előtt.
Varga Rolandot meg ki nem állhatom, szerintem egy baromira túlértékelt játékosról van szó, viszont ezen a meccsen eddig tetszik amit csinál. Keveset találkozik a labdával, sokat fut az üresbe, igy eléggé elfedi a képességbeli hiányosságait a mezőnyben. Teszem hozzá, mikor én szidom Vargát, mindig gólt lő, szóval,ROSSI, CSERÉLJÉTEK LE EZT AZT ÜGYETLEN SEMMIREKELLŐT :lol:

SZERK: Közben örülök, hogy megjött az első komment :)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2018.09.11. 21:45:24

Két mekkora gól a görögök ellen. :shock:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.09.11. 19:13:25

Nézem az utánpótlás meccsret... hát, siralmas, na.
Futni tudnak, csak gondolkodni, látni nem tudnak a pályán.
A gondolkodási sebességük meg kb mint egy 486-os gép és egy i7 közötti különbség.
Ráadásul alapvető dolgokat képtelenek megcsinálni: egy rohadt cselt nem tudnak megcsinálni, a belgák röhögve elveszik tőlük a lasztit.
Kapuralövés a szünetben 2-11
Riporter meg benyögi: fel tudtunk jegyezni azért néhány magyar próbálkozást is.

Mire leírom, kicsit rámcáfolnak:
Varga két lövéssel tornáztatta meg a kapust, és a második előtt szépen végigvitte a pályán a labdát, egy-két cselt bevetve.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.09.08. 19:58:45

Lényegében senkit nem tud már ez a csapat megverni mostanság, keserű szájízzel gondolok minden közelgő válogatott meccsre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.09.08. 19:32:58

Mondjuk én eredménytől függetlenül hagynám most Rossit tesztelgetni ezeket a fiatalokat,úgyis szívunk az összes selejtezőn Dzsudzsákkal is. Akkor meg már inkább nézem Kovácsot meg Sallait,előrébb lehet nem leszünk,de hátrébb sem. Amúgy meg semmi extra a finn csapat se,csak megint össze vissza van a védekezésünk. Így nem lehet senki ellen,az a 2-3 lehetőség megint ott volt elől.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.09.08. 19:06:47

sajnos ezt a "korlátozott képességű" emberanyagot hiába rakosgatja akármilyen edző ebből soha nem lesz európai színvonal. akkor sem ha ezt a szintén amatőr finneket esetleg megverik.
én ezt a Szalait még jól játszani nem láttam, mondom ezt úgy hogy bekotort a Bundesligában három gólt, a kis Kovácsnak van affinitása a focihoz de a néhány szép passz mellett sok az eladott laszti is (többek között a gól előtt is)
ennek ellenére nem tartom lehetetlennek hogy egy jobb másodikat futnak, ennél nem lenne nehéz.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.09.08. 18:49:42

Vakmacska írta: Ez a Kádár gyerek...
Lövésem nincs, miért nem rakják ki a szélre. Balbekként a csapat egyik legjobbja volt az EB-n is.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2018.09.08. 18:17:45

Ez eddig szánalmas...
Ez a Kádár gyerek... biztos, hogy focista, és nem valami labdaszedő?
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.25. 14:14:03

Alcantara írta:
senkialfonz40 írta:...
Zoli ne haragudj,de nagyon nem értek egyet veled ebben a témában.
Vegyük a PSV korszakát. Együtt játszott egy Afellay nevű gyerekkel, akivel ketten a legtöbb gólt lőtték a csapatban. Sok meccsét láttam, nyilván nem vagyok szaktekintély, de véleményem szerint legalább annyira jól játszott, mint a holland. A következményeket tudjuk, a holland a Barcában kötött ki(ahol mondjuk megégett).

A másik: az oroszoknál, ha mást nem is, kiváló erőnlétet szerzett, nem divat emlékezni, de én emlékszem, hogy az EB selejtezőkön mindenhol felbukkant a pályán, baromi sokat melózott és igazi vezér volt abban a harmatos magyar csapatban.

A harmadik: A románok ellen lőtt gólja örökké emlékezetes marad, mert az nem egy meccs volt, hanem " A MECCS". Valamint számomra mindig emlékezetes lesz a portugáloknak lőtt két gólja, ami egyebek mellett arra elég volt, hogy CR-t lássam rángatózni idegbetegen az eredmény miatt.
Nekünk magyar szurkolóknak ennyi jutott az utóbbi években, ezt is becsülni kell, nem ehet mindenkit Messihez mérni.

A karrierje lefelé ívelt onnan nyilván, hogy az arabokhoz ment és az erőnléte is oda lett.

Én nem vagyok biztos benne, hogy jóval több volt benne, de a magyar foci meghatározó egyénisége volt akkor is Gerával együtt az utóbbi 10 évben. Más kérdés, hogy 30 éve ilyen játékosra fel sem figyeltek volna a sajtóban.

Aki meg találgat a vagyonával, néha olvasson, nem csinált Balázs titkot, hogy milyen ingatlanokba fektette a pénzét. Attól, hogy nem agysebész, volt annyi esze, hogy olyanhoz fordult a pénzével, aki ért a befektetéshez.

Számomra viszont megmosolyogtató, hogy olyanok bírálják ezt az embert, akik pár hete az offtopicban olyanok "problémákat" írtak magukról, ami alapján nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek.
Az általad írt válasz nagy része nem mond ellent nekem. :-)
Azt nem mondtam, hogy mindig is nulla volt, de a jó periódus már messze van nekem...
A portugálok elleni két gólja akkora mák, hogy arról inkább ne beszéljünk, annak ellenére, hogy örültem neki. Szerintem nem futotta be, amit kellett volna, és Gerával nem tudom egy szinten emlegetni.. de ez már inkább személyes..
A vagyona sosem érdekelt...:-)
Viszont a korábbi időszakkal kapcsolatban igazad van, azt beárnyékolta a közelmúlt az emlékeimben...
Biztos már tré a memóriám...telik az idő.. :oops:
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.25. 14:02:11

Nem áldozat, csak annyi pénzért, amit a PSV akart, egy “normális” csapat sem vette meg. A hollandok egyértelműen kommunikálták, h el akarják adni és pénzt akarnak belőle látni, nem igazán volt maradása. Valszeg kicsit túl volt értékelve általunk (magyarok) meg a média által is a PSV-nél, aki meg érti a focit, annak nem kellett a fiú.

Arra mindenképp jó ez a sok pénz meg ismeretség, h itthon bárhova, de határon túl is sok kapu nyílt meg neki, a focin kívül. Bármi lehet belőle, van választása, és még a pénzhalmozásnak sincs vége. És egyébként nem hülyegyerek.

Múltkor melóban Bajzát Petivel tárgyaltam, 37 éves, ő mondta, h neki is még mindig a foci a legkönnyebb pénzkereseti lehetőség, de már nem hiányzik neki a futás. Sokáig el lehet most lébecolni itthon a fociban.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.08.25. 13:52:39

senkialfonz40 írta: Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem. Az igazságot csak ő tudja, az, hogy mit kommunikálnak le, az megint más tészta. Egy játékosnak mindig adott a lehetőség, hogy odategye magát a pályán, nekem Zsuzsiról soha nem ez jut eszembe, csak az, hogy elvolt, akárhová ment. Ha nem tudsz védekezni, akkor megtanulsz, főleg annyi pénzért. Az a baj, rajta nem éreztem azt az elszántságot, amit kellett volna, ezért az a véleményem, ami...
Tehát a véleményemet tartom, egy nagy nulla régóta...
Zoli ne haragudj,de nagyon nem értek egyet veled ebben a témában.
Vegyük a PSV korszakát. Együtt játszott egy Afellay nevű gyerekkel, akivel ketten a legtöbb gólt lőtték a csapatban. Sok meccsét láttam, nyilván nem vagyok szaktekintély, de véleményem szerint legalább annyira jól játszott, mint a holland. A következményeket tudjuk, a holland a Barcában kötött ki(ahol mondjuk megégett).

A másik: az oroszoknál, ha mást nem is, kiváló erőnlétet szerzett, nem divat emlékezni, de én emlékszem, hogy az EB selejtezőkön mindenhol felbukkant a pályán, baromi sokat melózott és igazi vezér volt abban a harmatos magyar csapatban.

A harmadik: A románok ellen lőtt gólja örökké emlékezetes marad, mert az nem egy meccs volt, hanem " A MECCS". Valamint számomra mindig emlékezetes lesz a portugáloknak lőtt két gólja, ami egyebek mellett arra elég volt, hogy CR-t lássam rángatózni idegbetegen az eredmény miatt.
Nekünk magyar szurkolóknak ennyi jutott az utóbbi években, ezt is becsülni kell, nem lehet mindenkit Messihez mérni.

A karrierje lefelé ívelt onnan nyilván, hogy az arabokhoz ment és az erőnléte is oda lett.

Én nem vagyok biztos benne, hogy jóval több volt benne, de a magyar foci meghatározó egyénisége volt akkor is Gerával együtt az utóbbi 10 évben. Más kérdés, hogy 30 éve ilyen játékosra fel sem figyeltek volna a sajtóban.

Aki meg találgat a vagyonával, néha olvasson, nem csinált Balázs titkot, hogy milyen ingatlanokba fektette a pénzét. Attól, hogy nem agysebész, volt annyi esze, hogy olyanhoz fordult a pénzével, aki ért a befektetéshez.

Számomra viszont megmosolyogtató, hogy olyanok bírálják ezt az embert, akik pár hete az offtopicban olyanok "problémákat" írtak magukról, ami alapján nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alcantara 2018.08.25. 14:10:50-kor.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.25. 12:55:17

recrea írta:Ezerszer le lett írva, h Dzsudzsák senkinek sem kellett, a PSV pedig pénzt akart belőle csinálni. Főleg azért nem, mert nem volt elég védekezésben. Tehát ingyen lehet elvitte volna és Verona, de pénzért egyedül oda tudták eladni, ahova ment. Rohadtul nem ő valaszotta, egyszerűen patt helyzetben volt. Oda ment, ahova megvették. A menedzsere, meg ő is lenyilatkozta párszor.

Ez a pénzt valaszotta duma egy bullshit, marhára nem ő döntött.
Lehet, hogy így van, lehet, hogy nem. Az igazságot csak ő tudja, az, hogy mit kommunikálnak le, az megint más tészta. Egy játékosnak mindig adott a lehetőség, hogy odategye magát a pályán, nekem Zsuzsiról soha nem ez jut eszembe, csak az, hogy elvolt, akárhová ment. Ha nem tudsz védekezni, akkor megtanulsz, főleg annyi pénzért. Az a baj, rajta nem éreztem azt az elszántságot, amit kellett volna, ezért az a véleményem, ami...
Tehát a véleményemet tartom, egy nagy nulla régóta...
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Válasz küldése