Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.11.15. 19:41:25

andreas írta:
Alcantara írta:
andreas írta:Sziasztok!

Srácok, én rég vártam ennyire Magyar meccset, estét mint a mai :)
A stadion igazi emléke mindannak amit összefociztunk az elmúlt 100 évben, PUSKÁS ÖCSI, KUBALA LÁSZLÓ, GROSICS GYULA, aztán később DÉTÁRI LAJA stb stb, hosszan sorolhatnám!
Ebbe a névsorba hogy illik Kubala csak úgy kérdezem? A 3 magyar válogatottságával, a 6 csehszlovák és a több spanyol válogatottságával. Mellesleg 53-tól van Népstadion is, ő akkor már éppen a 3. válogatott mezét koptatta. Barca legenda az igaz, de semmi köze a magyar válogatott legendáihoz.

Egyébként meg tényleg hányingerkeltő amit a politika művel nálunk!
Nem a magyar válogatottról írtam, a magyarokról akik a világban a hírnevünket nemesítették!
Aki itt kiveszi Kubalát ez nem foci szerető ember és nem érti mindazt ami velünk történt, főleg 45 után!
Kubala ugyan úgy a magyarok szíve közepe mint p. öcsi csak kevesebb teret kapott a mai magyar honban, de ez nem azt jelenti, kevesebb lenne!Nekünk barcásoknak, talán több, de semmi estere sem kevesebb és nem is ez a lényeg.. mindketten a hírét vitték a magyar focinak!
Úgy látom a fórumon csak te értesz mindenhez IS!

Veled ellentétben éltem a másik rendszerben is, nemcsak narancsos lapokból tájékozódtam a múltról.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 19:32:35

Alcantara írta:
andreas írta:Sziasztok!

Srácok, én rég vártam ennyire Magyar meccset, estét mint a mai :)
A stadion igazi emléke mindannak amit összefociztunk az elmúlt 100 évben, PUSKÁS ÖCSI, KUBALA LÁSZLÓ, GROSICS GYULA, aztán később DÉTÁRI LAJA stb stb, hosszan sorolhatnám!
Ebbe a névsorba hogy illik Kubala csak úgy kérdezem? A 3 magyar válogatottságával, a 6 csehszlovák és a több spanyol válogatottságával. Mellesleg 53-tól van Népstadion is, ő akkor már éppen a 3. válogatott mezét koptatta. Barca legenda az igaz, de semmi köze a magyar válogatott legendáihoz.

Egyébként meg tényleg hányingerkeltő amit a politika művel nálunk!
Nem a magyar válogatottról írtam, a magyarokról akik a világban a hírnevünket nemesítették!
Aki itt kiveszi Kubalát ez nem foci szerető ember és nem érti mindazt ami velünk történt, főleg 45 után!
Kubala ugyan úgy a magyarok szíve közepe mint p. öcsi csak kevesebb teret kapott a mai magyar honban, de ez nem azt jelenti, kevesebb lenne!Nekünk barcásoknak, talán több, de semmi estere sem kevesebb és nem is ez a lényeg.. mindketten a hírét vitték a magyar focinak!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.11.15. 19:29:54

andreas írta:Sziasztok!

Srácok, én rég vártam ennyire Magyar meccset, estét mint a mai :)
A stadion igazi emléke mindannak amit összefociztunk az elmúlt 100 évben, PUSKÁS ÖCSI, KUBALA LÁSZLÓ, GROSICS GYULA, aztán később DÉTÁRI LAJA stb stb, hosszan sorolhatnám!
Ebbe a névsorba hogy illik Kubala csak úgy kérdezem? A 3 magyar válogatottságával, a 6 csehszlovák és a több spanyol válogatottságával. Mellesleg 53-tól van Népstadion is, ő akkor már éppen a 3. válogatott mezét koptatta. Barca legenda az igaz, de semmi köze a magyar válogatott legendáihoz.

Egyébként meg tényleg hányingerkeltő amit a politika művel nálunk!
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 19:27:53

Dzsudszák egy igazi foci romboló de, azért öröm látni Szoboszlait:)
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.11.15. 19:14:23

Lajos ma nyugodtan hozhatja a formáját, most elnézném neki ha elront minden ziccert :twisted: :mrgreen:
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 18:53:52

recrea írta:
andreas írta:
recrea írta:Mondjuk attól nekem hányingerem van, ahogy az egészre rátolják a politikát. Az imázs filmben, amikor Viktor a várban leveszi a labdát és továbbküldi :D nárcisztikus barom.

Mégha lenne focira emlékeztető dolog itthon, de ezek csak a pénzt veszik ki, hogy esetleg izlandi, belga vagy horvát példát vegyenek...minek azt?! Szerencsétlen Rossi olyan embert kénytelen behívni, akinek még a nevét sem hallottam még.

Kicsit bánom, h nem mentem ki, a stadionra kiváncsi vagyok. Én valahogy nem tudom ezt ünnepnek felfogni.
Erre, ma ráhúzni a politikát?
Nem sokat értettél a mi örömünkből!
Nyisd ki a szemed ;)
Jó szurkolást!
Köszönöm:)
Értelek csak nem értek veled egyet:))))))))))
Ma nem akarok vitázni:)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.11.15. 18:43:34

andreas írta:
recrea írta:Mondjuk attól nekem hányingerem van, ahogy az egészre rátolják a politikát. Az imázs filmben, amikor Viktor a várban leveszi a labdát és továbbküldi :D nárcisztikus barom.

Mégha lenne focira emlékeztető dolog itthon, de ezek csak a pénzt veszik ki, hogy esetleg izlandi, belga vagy horvát példát vegyenek...minek azt?! Szerencsétlen Rossi olyan embert kénytelen behívni, akinek még a nevét sem hallottam még.

Kicsit bánom, h nem mentem ki, a stadionra kiváncsi vagyok. Én valahogy nem tudom ezt ünnepnek felfogni.
Erre, ma ráhúzni a politikát?
Nem sokat értettél a mi örömünkből!
Nyisd ki a szemed ;)
Jó szurkolást!
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 18:42:09

recrea írta:Mondjuk attól nekem hányingerem van, ahogy az egészre rátolják a politikát. Az imázs filmben, amikor Viktor a várban leveszi a labdát és továbbküldi :D nárcisztikus barom.

Mégha lenne focira emlékeztető dolog itthon, de ezek csak a pénzt veszik ki, hogy esetleg izlandi, belga vagy horvát példát vegyenek...minek azt?! Szerencsétlen Rossi olyan embert kénytelen behívni, akinek még a nevét sem hallottam még.

Kicsit bánom, h nem mentem ki, a stadionra kiváncsi vagyok. Én valahogy nem tudom ezt ünnepnek felfogni.
Erre, ma ráhúzni a politikát?
Nem sokat értettél a mi örömünkből!
A mai nap nem Viktorról szól, rólunk Magyarokról és mindazokról akik a foci világában letették a névjegyüket mint Magyarok és talán a jövőröl.
Ha ezt Te nem érted, baj van, nézd a közel 70.000 embert és talán érted:)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára andreas 2019.11.15. 18:45:15-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.11.15. 17:51:02

Mondjuk attól nekem hányingerem van, ahogy az egészre rátolják a politikát. Az imázs filmben, amikor Viktor a várban leveszi a labdát és továbbküldi :D nárcisztikus barom.

Mégha lenne focira emlékeztető dolog itthon, de ezek csak a pénzt veszik ki, hogy esetleg izlandi, belga vagy horvát példát vegyenek...minek azt?! Szerencsétlen Rossi olyan embert kénytelen behívni, akinek még a nevét sem hallottam még.

Kicsit bánom, h nem mentem ki, a stadionra kiváncsi vagyok. Én valahogy nem tudom ezt ünnepnek felfogni.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 17:22:49

zola8787 írta:Egy a baj, hogy a Puskással kellett volna kezdeni. Nem ftc, loki, haladás, dvtk, mtk, hanem egy modern nemzeti stadionnal.
Hajrá magyarok!
Egyetértek veled, talán minden más lett volna ha anno a Puskással kezdik, de hát ez van, nem biztos nekünk van igazunk:)
Ma meg senkit nem igazán érdekel az eredmény, egy ünnep legyen amit sok-sok évig nem felejtünk!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.11.15. 17:19:43

Egy a baj, hogy a Puskással kellett volna kezdeni. Nem ftc, loki, haladás, dvtk, mtk, hanem egy modern nemzeti stadionnal.
Ha ez meglett volna a selejtezők előtt, biztos vagyok benne, hogy nem kapunk ki a szlovákoktól.
A mai meccs nem igazán érdekel, barátságos meccs sosem, az elejére leszek kíváncsi, mikor többet mutatják a szurkolókat, mint a játékosokat.
Hajrá magyarok!
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 17:03:27

MQuCsabi írta:Igen, így értem :)
Ugyi hogy Te is szereted a Magyar Focit? :)))))))))
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.15. 16:57:23

Igen, így értem :)
Kép
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 16:45:39

MQuCsabi írta:De nem jon.

Az tenyleg jo, h9gy felujitottak, kell az orszagnak a nemzeti stadion (ellentetben a sok kis felhuzott falusi stadionnal), de nem ettol indul be a labdarugasunk, hanem, ha elkuldik majd a kerekkotoket.

Ez most nem kifejezetten neked szolt, nem akarom letorni a lelkesedesed, en is szivesen kint lennek.
Kicsit félreértettél:)
Semmi olyat nem hoz a stadion ami majd megváltoztatja a Magyar Focit (mint tudás stb)...
Viszont, végre van egy szentély, PUSKÁS ÖCSI nevével ahol nem 19000 embernek kell hangorkánt csinálni, ahol majd közel 70000 en éneklik a magyar himnuszt, ahol újra, megint foci hangulat lehet!
És aki azt mondja: a MAGYAR NEMZET nem fociszerető, hát nézze meg és még keressen rá, mi történ csak Bp-en a MAGYAR-OSZTRÁK meccs után!
Nem hiszem hogy van politika vagy éppen akármi, csak hasonló is, amikor egy nemzet ünnepel!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.15. 16:34:36

De nem jon.

Az tenyleg jo, h9gy felujitottak, kell az orszagnak a nemzeti stadion (ellentetben a sok kis felhuzott falusi stadionnal), de nem ettol indul be a labdarugasunk, hanem, ha elkuldik majd a kerekkotoket.

Ez most nem kifejezetten neked szolt, nem akarom letorni a lelkesedesed, en is szivesen kint lennek.
Kép
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 16:32:11

Sziasztok!

Srácok, én rég vártam ennyire Magyar meccset, estét mint a mai :)
A stadion igazi emléke mindannak amit összefociztunk az elmúlt 100 évben, PUSKÁS ÖCSI, KUBALA LÁSZLÓ, GROSICS GYULA, aztán később DÉTÁRI LAJA stb stb, hosszan sorolhatnám!

Rengeteg emlék a Magyar focival kapcsolatosan, kinek több, kinek kevesebb, de a legutóbbi "Örületre" ami megmozgatta egész Magyar hont, talán mindanyiunk emlékszik.

Egy link hogy mindenki emlékezzen:) https://www.youtube.com/watch?v=OuiyxPhklbo

Szóval csak azt akarom mondani, bármennyibe is került minden egyes forintot megért hogy ma láthatjuk a PUSKÁS stadion avatóját és megint valami elkezdődhet, szép jöhet a magyar labdarúgásban!
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.10.15. 12:29:52

Lemerem fogadni ha a Barca így jutott volna tovább az elmúlt két elődöntőben ahogy a magyarok játszottak most,akkor az mind1 lett volna,lényeg hogy bejutottak a döntőbe.
Divat már sírni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.15. 11:02:59

Igen, valószínűleg negyedikek leszünk, de miért nem szabad számolgatni? Akárhogy is nézem, egy győzelem és kint vagyunk. Ezt bárki aláírta volna a csoportkör előtt, erre megy a sírás, hogy hát miért nyertünk, mikor volt szerencsénk, stb...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.15. 09:40:00

Nem Ede72 írta:Már bocs de nem mindegy? Egy épkézláb magyar játékos sincs...gyalázat volt az egész játék az utolsó két meccsen is, és az előzőeken is csak görény nagy szerencsével sikerült megverni, egy teljesen fáradt és alul motivált Horváth és Wales-i csapatot...Wales haza küldi majd az aranylábú gyerekeket egy laza hármassal...és akkor végre megint nem kell azt olvasnom, hogy hogyan lehet kijutni az EB-re.

quote="MatyiG"]Komoly lesz. Már ez is nagy dolog, hogy ki-ki meccset játszhatunk az eb-részvételért.
Adok 25% esélyt neki, hogy kijutunk.

Legjobb lenne, ha valami csoda folytán Wales kikapna Azerbajdzsánban, és leadnák nekünk a meccset. :D
[/quote]

Pont ezért foci a foci, és nem matematika vagy statisztika. Ki nézne meccset, ha már előre lehetne tudni hogy mindig a papíron erősebb fog nyerni?

Pár éve szerintem bárki aláírta volna, ha a VB ezüstérmes csapat ellen itthon megússzuk úgy hogy nem 5 gól van közte, nemhogy még nyerünk is.

De amúgy ha tegyük fel igazad van, és egy kalap kakik vagyunk, akkor hogy máshogy lehetne fejlődni, mint az ilyen meccsek átélésével?
Nem attól fogunk fejlődni, ha a világvégi csapatot megverjük 8-0-ra, hanem ha ilyen nívós ellenfelek ellen játszunk.

Arra meg hogy fáradtak a terheléstől...Szerintem a mostani fáradt Horvát, Wales-i válogatott is oda-vissza verné a pár évvel ezelőtti válogatottunkat.
Fejlődni kell, de a realitás határain belül kell maradni az elvárásokkal.

Stalkyard: +1
Ráadásul a szlovákok elleni meccsen sem volt realitás a végeredmény a játék képe alapján.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2019.10.15. 08:28:35

Ekkora csomag hülyeséget régen olvastam. Fáradtak a terheléstől... Tudod egy ilyen csapatnak, mint mi, ezeket a kis sanszokat kell megfogni, hogy legyen esélyünk. Meg amúgy is... akkor az nem 3 pont, hanem csak kettő jár érte? De lehet hogy csak. 1,5, mer' a pátkai gólja lepattanóból esett. Ezek mellett szeretnék elnézést kérni, hogy nem agyonvertuk őket, hanem csak ilyen sz@ros lepattanósgóllal nyertünk.
Eszem megáll.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2019.10.15. 07:39:47

MatyiG írta:A horvátok mellett mind a szlovákok, mind a walesiek nálunk jobb jatekosallomannyal rendelkező válogatottak. Mit vártál, hogy majd küzdünk az első helyért, alig kapunk gólt?

Nem értem. Papíron a második leggyengébb csapat vagyunk a csoportban, erre itthon vertük a horvátokat és Walest, de ezek szerint ennek nem szabad örülni, mert szerencsénk volt. Bezzeg a szlovákoknak vagy a horvátoknak ellenünk nem volt szerencséje.

Egy győzelemre vagyunk az eb kijutastol, ami már önmagában bravúr és szép teljesítmény, persze karogni egyszerűbb.
Emberek, kicsit túl reagáljátok ezt az egészet.
Abszolúte örülnék, ha valamilyen épkézláb ötletük lenne a srácoknak, hogy hogyan focizzanak...azon kívül, hogy megpróbálnak valamilyen pontrúgást kiharcolni, semmilyen más koncepció nincs a játékban. Olyanok játszanak, akiknek NB1 ben sem szabadna,és mégis válogatottak. Nincs irányító, nincs ész, aki megszabná a csapat fazonját. Dzsudzsákot már örökre el kellene felejteni, de sajnos nincs nála jobb játékos, akinek lenne bal lába. Az, hogy jelenleg másodikak vagyunk az azért van, mert tavasszal a Horvát és a Wales-i csapat fáradt volt az egész éves terheléstől, amit a játékosaik kaptak. Nem agyonvertük őket, hanem rúgtunk két gólt lepattanóból, (Pátkai) meg egy másikat egy jó egyéni villanásból (Szalai). Szalai azóta sem csinál semmit, nagyjából 10 perc múlva hisztizik mindenkivel, aki nem neki passzol. Fájdalmasan lassú, darabos, azon kívül, hogy néha egy-két másodpercig meg tudja tartani a labdát, azon kívül semmi....szóval ha mindenki lejátssza majd az összes meccsét, majd akkor nézzetek a tabellára, és pont ott leszünk,ahonnan kihúztak bennünket. Ott a helyünk, ennyit tudunk...ezt el kellene már fogadni végre és nem azt számolgatni, hogy kinek mit kell játszania, hogy nekünk jó legyen. Semmi értelme....4 évvel ezelőtt is csak a Norvég játékosok nagyképűségének volt köszönhető a kijutás, a csoportkörben még csak-csak ment a játék (az unortodox védekezés és kontra) de aztán a Belgák beárazták a brigádot rendesen....
Mindegy is. Örüljünk a második helynek....hátha rossz idő miatt már nem tudnak több meccset játszani a csoportban és akkor kijutunk. De csak akkor :-)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.10.14. 15:45:42

A horvátok mellett mind a szlovákok, mind a walesiek nálunk jobb jatekosallomannyal rendelkező válogatottak. Mit vártál, hogy majd küzdünk az első helyért, alig kapunk gólt?

Nem értem. Papíron a második leggyengébb csapat vagyunk a csoportban, erre itthon vertük a horvátokat és Walest, de ezek szerint ennek nem szabad örülni, mert szerencsénk volt. Bezzeg a szlovákoknak vagy a horvátoknak ellenünk nem volt szerencséje.

Egy győzelemre vagyunk az eb kijutastol, ami már önmagában bravúr és szép teljesítmény, persze karogni egyszerűbb.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.10.14. 15:41:10

Korhutot speciel pont nem a fiatalokhoz soroltam, attól meg lehet meghatározó a következő par évben, hogy 30. :D

Ja, igen, ez mind igaz amit írtál. Én meg erre azt mondom, hogy megvertük Walest, Horvátországot és esélyünk van továbbjutni egy olyan csoportból, ahol három amúgy erősebb válogatott is szerepel. De kinek mi a fejlődés ugye. Majd ha tele leszünk nemzetközi klasszissal, és agyonverjuk minden alkalommal az aktuális VB ezüstérmest, akkor elégedett leszel? Nem mostanában fog megtörténni.

De legyen, károgj csak tovább, ne legyen jó semmi, és abszolút hagyd figyelmem kívül a realitásokat. Jó szurkolást!
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2019.10.14. 15:31:39

Stalkyard írta:Wales-t konkrétan lefociztuk egész meccsen, de sebaj. Ennél nagyobb öröme ne legyen az ilyennek az életben, minthogy majd károghat, hogy ő megmondta. :D

Egyébként meg cseszettül nem mindegy, mert itt számunkra elsősorban nem is feltétlenül a kijutásról szól ez, hanem, hogy végre olyan magyar csapatot láttunk (már aki, ugye) játszani többször is, amelyik a mai élfutballhoz hasonlatos dolgokat csinált, felépített labdakihozatalok, labdajáratás akár percekig, és egy láthatóan megtervezett, felépített játékot. Erre az elmúlt 20 évben talán csak egy példa akadt még, a 16-os EB. Semmi más. Vannak ígéretes fiatalok, és szerintem alakul egy olyan mag, amitől joggal lehet majd szép eredményeket várni a jövőben, megfelelő edzői munka mellett persze. Nagy Ádi, Sallai, Szoboszlai, Orbán, de akár ide vehető Nagy Dominik vagy Korhut is.

Bármi is lesz a vége, szerintem egyértelműen pozitív ez a selejtezősorozatbeli szereplés, és nagyon remélem, hogy Rossi folytathatja majd a munkát, mert nagyon régen volt ilyen jó szövetségi kapitányunk, mint ő.
Korhut mint fiatal...na bravó! 30 éves..és attól,hogy eltalált egy lövést, attól még nem lesz képzett játékos. Rossiról csak annyit, hogy ha normális edző lenne (ráadásul olasz) akkor legalább védekezni megtaníthatná a srácokat, plusz rájöhetett volna, hogy nincsenek megfelelő játékosok a szélső védős játékhoz, amit erőltet, de hiába. Valóban fejlődik a csapat, hiszen csak Azerbajdzsán kapott nálunk több gólt,és valóban jók a fiatalok, hiszen csak háromszor vertek meg bennünket a Horvátok,minden korosztályban. Tele vagyunk a nemzetközi szinten is meghatározó játékosokkal, akik mind taktikailag, mind technikailag magasan képzettek...pl Kádár. De ide sorolhatnám a kivételes képességű Kleinheistlert is...és a legjobb a kapusunk, aki a gólvonalon állt végig, amíg Modric vezette a kapuja felé a labdát, kb 30 méteren keresztül...talán ha kicsit megpróbálhatta volna zárni a szöget, ahogy Ter Stegen szokta, ha már Barcások vagyunk....vicc. De majd meglátjuk :-)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.10.14. 11:40:28

Wales-t konkrétan lefociztuk egész meccsen, de sebaj. Ennél nagyobb öröme ne legyen az ilyennek az életben, minthogy majd károghat, hogy ő megmondta. :D

Egyébként meg cseszettül nem mindegy, mert itt számunkra elsősorban nem is feltétlenül a kijutásról szól ez, hanem, hogy végre olyan magyar csapatot láttunk (már aki, ugye) játszani többször is, amelyik a mai élfutballhoz hasonlatos dolgokat csinált, felépített labdakihozatalok, labdajáratás akár percekig, és egy láthatóan megtervezett, felépített játékot. Erre az elmúlt 20 évben talán csak egy példa akadt még, a 16-os EB. Semmi más. Vannak ígéretes fiatalok, és szerintem alakul egy olyan mag, amitől joggal lehet majd szép eredményeket várni a jövőben, megfelelő edzői munka mellett persze. Nagy Ádi, Sallai, Szoboszlai, Orbán, de akár ide vehető Nagy Dominik vagy Korhut is.

Bármi is lesz a vége, szerintem egyértelműen pozitív ez a selejtezősorozatbeli szereplés, és nagyon remélem, hogy Rossi folytathatja majd a munkát, mert nagyon régen volt ilyen jó szövetségi kapitányunk, mint ő.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése