Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.11.20. 07:55:02

Első gólig néztem...
Közünk nem volt a meccshez, két passznál több akkor sikerült csak, ha hátrafelé passzoltunk...
SZÁ-NAL-MAS!
Ezeknek a bohócoknak csak a kezdő sípszóig nagy a szájuk, Dzsudzsák is pofázik a meccs előtt mindenfélét, utána meg szinte labdához se ér! Agyonfizetett, tetkós, zselézettfejű, dilettáns vadbarom az összes "magyarfocista"! :evil: (tisztelet a NAGYON KEVÉS kivételnek!)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.11.20. 05:11:56

Bob_Marley írta:Nem tudom, csalódott vagyok. A jobb csapat nyert, marad a reménykedes. Egy szigetorszagi csapat ellen két beivelesbol gólt kapni, bosszantó. Szamolgatas, potselejtezok, remeny.Megint.....
Én mindenképpen levonom a konzekvenciát a tegnapi teljesítmény után.
Lemondok..... (ez így vállalhatatlan) ennek a teljesítménynek a nézéséről.
Talán, ha több labdát kapott volna a társaktól a közismerten jó irányító fiatalember, de szegény hiába ácsorgott Nemzeti Sporttal a kezében, a karmelita kolostor erkélyén.
Szerintem az egyetlen megoldás a javulásra, ha még több stadion épül és sokkal több pénzt adnak a sok kis magyar La Masia számára.Addig itt változást senki ne várjon.
Utolsó esélyünk a mostani EB-re a kő, papír, olló játék lehet még.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2019.11.19. 22:39:07

Nem tudom, csalódott vagyok. A jobb csapat nyert, marad a reménykedes. Egy szigetorszagi csapat ellen két beivelesbol gólt kapni, bosszantó. Szamolgatas, potselejtezok, remeny.Megint.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.19. 21:03:25

Eddig mindketto megvan :D
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.11.19. 20:39:50

Nem kellene néznem a meccset.Amit nem néztem, azt mindet nyertük. Ami elé leültem-2 szlovák, kinti horvát- ott zakó volt.
Valami taknyos-mákos 0:1 jó lenne, nézhetetlen játékkal akár.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.11.19. 19:28:27

Sehol senki? Hú, de izgulok :D Annyira középszer egy a walest csapat, hogy simán kinézek egy 0-0-t a fiainkkal, de bárhogy is, győzzünk :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.17. 08:45:02

Azt nem biztos, hogy felfogja majd a biro :D

De nem lehet birozni, hajtani kell. Nem sok eselyt adok, hogy megegyszer akkora szerencsenk legyen, plusz serultjeink is vannak szep szammal, de ez most tisztes helytallas volt a csoportmeccsek alatt.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.11.16. 23:18:08

Viszont a románoknak az a jó, ha mi nyerünk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.16. 22:57:37

recrea írta:Nem szeretnék személyeskedni, mert nincs veled gond, és van annak egy bája, ahogy látod az egészet, de nagyon mélyen vagy az erdőben.

Be is fejeztem, mert ez egy kifogyhatatlan vitatéma. Jó szurkolást kedden, reméljük úgy lesz, ahogy írtad :)

Ez a Wandás matek kegyetlen :D
Még jó hogy ennyi költségvetésből nem történtek olyanok, mint például a régi stadion lebontásakor hatalmas méretű illegális szemét lerakás! :twisted: :mrgreen:


Na király, közben a horvátok 0-1-ről fordították, és 3-1-re elverték a tótokat =D>
Mondjuk közbe Wales meg elkalapála az azeriakat, szóval előrébb nem lettünk.

Kemény lesz az utolsó forduló, így hogy a Magyar-Wales-Szlovák közül bárki tovább juthat.
Az nem túl bíztató számunkra, hogy amúgy a Wales-Magyar meccset román bíró fogja vezetni :roll:
A győztes fix továbbjutó, a döntetlen senkinek sem jó, ezért nagyon komoly meccset várok.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.11.16. 13:10:09

Nem szeretnék személyeskedni, mert nincs veled gond, és van annak egy bája, ahogy látod az egészet, de nagyon mélyen vagy az erdőben.

Be is fejeztem, mert ez egy kifogyhatatlan vitatéma. Jó szurkolást kedden, reméljük úgy lesz, ahogy írtad :)

Ez a Wandás matek kegyetlen :D
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.16. 12:36:19

Barca_10 írta:Az új Puskással semmi baj, csak ha már felhúztak egy modern stadiont a környéket is hozzá kellene igazítani. Megint brit példával jövök, ott a Wembley, felhúzták 2006-ban, azóta a környéket fejlesztik, irodaházakat, kollégiumokat, hoteleket húznak fel folyamatosan, pedig Londonban ez egy elég lepukkant környék. Valahogy így kellett volna Magyarországon is, de ott ugye fontosabb lopni mint fejleszteni.
Előreszaladsz? Honnan is tudhatnád, milyen infrastruktúra kezdődik el a jövőben?
Valami elkezdődött és várjuk már ki a végét...
Gondolj csak bele,( én hiszek abban, haza fogunk jönni, 3-om pontal Wales) akkor nagyjából kijutottunk az EB re, itt felfordul majd a világ és minden Magyar, focilázban ég, elsöprik az emberek mindazt amit a mai "okos" főpolgármester csinál!
Én egyetérterk azzal, kell az atlétikai aréna, csepel, ma egy halott környék, higyjétek el látom, valami ott is más lesz.
Ezt ez országot: néha a harag , de legfőképpen a sport tartja egyben..
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.11.16. 12:09:37

recrea írta:De, ezek marha szorosan összefüggnek a stadionokkal és a válogatottal.

Létesítmények, infrastruktúra, körülmények kellenek. Ez pipa! Mert már a 8 ezer fős településen is van pl műfüves pálya.

Haverom (több ember közös ismerőse innen) Újpesten utánpótlás edző, 160.000 Ft-ot keresett tavaly (azóta nem beszéltünk erről), hétköznap edzések, hétvégén torna. Nem lettem motivált, h edző legyek. Csodálkozunk, h a pénzes apuka gyereke játszik, nem a tehetséges?

Barátom gyereke Szigetszentmiklóson focizik u11 körül, heti 3 edzés, magasan kiemelkedik, nem tud ott tovább fejlődni. A klubvezető nem engedi el 12 éves koráig, mert addig nem tud belőle pénzt csinálni. A gyereket elengedi egyszer egy héten a Honvédhoz edzeni, mert nekik a fiókcsapata. Hónapról hónapra látni fogja apuka, hogy épül le a gyerek 2 év alatt, és tehetetlen (talán majd pénzzel megoldja, mert leült a Honvéd vezetőkkel vacsorázni), de ma Magyarországon szegény gyerekből az életben nem lesz focista. Barátom a tököli börtön második embere, hiába a magas kapcsolatok, nem tudja elintézni, annyira szigorú szabályrendszerek vannak.

Hasonló sztorik tömkelegét tudná 1 utánpótlás edző elmesélni, meg ennél érdekesebbeket is. És akkor a baromja a várban dekázik, és felhívják az M1 vezető szerkesztőjét, h hányszor kell tolni a reklámot a csatornán. Ezt meg onnan tudom, h az egyik legjobb barátom és akkor hívták ezzel, amikor együtt kávéztunk tegnap reggel.

Szóval ne gyere nekem a foci szeretetével, meg a magyarsággal, sztem meg én szeretem a magyar focit, (nem az, aki tegnap kint volt meg “ünnepelt”), mert ezeken fel vagyok háborodva és a megoldás szikráját sem látom, de éhezek rá.


Semmi másról nem szól ez, mint a pénzről.
Feltehetően telibe letojják ott fent, hogy mi van a focival, ha annyira számítana az eredményesség, akkor az általad is említett téren fejlesztenének annyi pénzből, nem pedig az lenne a cél hogy minden településen legyen egy stadion.

Ezt így itt hagyom JÓ KICSIBE!:
Wanda Metropolitano költsége, UEFA 4 csillagos stadion 2 éve: 310 millió euro
Puskás Ferenc stadion : 525 millió font, kb 610 millió euro.

Biztos azért, mert Spanyolban sokkal alacsonyabbak a bérek, mint itthon, azért kerül többe!
Ja nem:
Spanyol minimálbér:bruttó 900 euro
Magyar minimálbér: 469 euro

Ezen el lehet gondolkozni.Azt meg már tényleg ne vegyük bele, hogy épp kiknek a cégei voltak a kivitelezői a Puskás stadionnak
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.11.16. 11:54:47

Az új Puskással semmi baj, csak ha már felhúztak egy modern stadiont a környéket is hozzá kellene igazítani. Megint brit példával jövök, ott a Wembley, felhúzták 2006-ban, azóta a környéket fejlesztik, irodaházakat, kollégiumokat, hoteleket húznak fel folyamatosan, pedig Londonban ez egy elég lepukkant környék. Valahogy így kellett volna Magyarországon is, de ott ugye fontosabb lopni mint fejleszteni.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.16. 10:17:20

zola8787 írta:Negatív leszek sokak szemében. Értem én, hogy foci szeretet meg ünnep, de ennyire nagy dolog volt ez? Ilyen nagy dolog egy stadiont felhúzni ebben az országban?
Egy ekkora stadiont nem egyszerű felhúzni, pont azért nehéz mert kérdezed:)
Nem akarom védeni sem a fideszt sem mást, de ha nem ők vannak kormányon, soha nem lett volna PUSKÁS ÖCSI stadionunk!

Visszatérve a válogatotthoz: nagyon nem értem, ezt a Varga gyereket miért mellőzik: Fradi, Válogatott?
Ennek a srácnak akkora szíve van és olyan okos kis focista, valahogy mindig a háttérben evickél!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.11.16. 09:24:34

Negatív leszek sokak szemében. Értem én, hogy foci szeretet meg ünnep, de ennyire nagy dolog volt ez? Ilyen nagy dolog egy stadiont felhúzni ebben az országban?
Továbbra is csak azt szajkózom, hogy először a spanok kaptak stadionkát, utána meg jöhet a legfontosabb, a Puskás.
Én nem éreztem tegnap ezt a nagy ünnepet, főleg, hogy egy semmi tèttel rendelkező meccsen avatták fel.

Wales ellen hatalmas szerencse kell, hogy nyerjünk, nem érzem most ezt a srácokban, de a remény hal meg utoljára. Remélem az összes srác görcsös lábbal jön le a pályáról, annyira kihajtják majd magukat.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.16. 08:46:45

recrea írta:De, ezek marha szorosan összefüggnek a stadionokkal és a válogatottal.
Szóval ne gyere nekem a foci szeretetével, meg a magyarsággal, sztem meg én szeretem a magyar focit, (nem az, aki tegnap kint volt meg “ünnepelt”), mert ezeken fel vagyok háborodva és a megoldás szikráját sem látom, de éhezek rá.
Egy dolgot felejtesz el megemlíteni, a legfontosabbat: ez az este "kicsit" a MAGYAROKRÓL és PUSKÁS ÖCSIRŐL szólt! Bizony van fociszeretet, vannak értékek és van magyarság tudat, de ez
nem lehet politika, nézeteltérések stb !!!!!

Egyébként mint ember, teljesen értem és sok mindenben egyet tudok érteni veled, csak ne itt és nem most!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.11.16. 08:29:50

De, ezek marha szorosan összefüggnek a stadionokkal és a válogatottal.

Létesítmények, infrastruktúra, körülmények kellenek. Ez pipa! Mert már a 8 ezer fős településen is van pl műfüves pálya.

Haverom (több ember közös ismerőse innen) Újpesten utánpótlás edző, 160.000 Ft-ot keresett tavaly (azóta nem beszéltünk erről), hétköznap edzések, hétvégén torna. Nem lettem motivált, h edző legyek. Csodálkozunk, h a pénzes apuka gyereke játszik, nem a tehetséges?

Barátom gyereke Szigetszentmiklóson focizik u11 körül, heti 3 edzés, magasan kiemelkedik, nem tud ott tovább fejlődni. A klubvezető nem engedi el 12 éves koráig, mert addig nem tud belőle pénzt csinálni. A gyereket elengedi egyszer egy héten a Honvédhoz edzeni, mert nekik a fiókcsapata. Hónapról hónapra látni fogja apuka, hogy épül le a gyerek 2 év alatt, és tehetetlen (talán majd pénzzel megoldja, mert leült a Honvéd vezetőkkel vacsorázni), de ma Magyarországon szegény gyerekből az életben nem lesz focista. Barátom a tököli börtön második embere, hiába a magas kapcsolatok, nem tudja elintézni, annyira szigorú szabályrendszerek vannak.

Hasonló sztorik tömkelegét tudná 1 utánpótlás edző elmesélni, meg ennél érdekesebbeket is. És akkor a baromja a kolostorban dekázik, és felhívják az M1 vezető szerkesztőjét, h hányszor kell tolni a reklámot a csatornán. Ezt meg onnan tudom, h az egyik legjobb barátom és akkor hívták ezzel, amikor együtt kávéztunk tegnap reggel.

Szóval ne gyere nekem a foci szeretetével, meg a magyarsággal, sztem meg én szeretem a magyar focit, (nem az, aki tegnap kint volt meg “ünnepelt”), mert ezeken fel vagyok háborodva és a megoldás szikráját sem látom, de éhezek rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2019.11.16. 12:05:59-kor.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.16. 08:14:52

recrea írta: Nem valószínű :D TAO pénzből klubvezetők családi házai épülnek, megye 1-es focisták fizetései keletkeznek, illetve Rebrovnak osztanak vissza belőle az ukrán kutyái, akiket a Fradihoz hozott, meg jó pár élősködő él belőle. Például az egyik barátom is, aki cégeket és klubokat köt össze egymással, fogalmazzunk így.

“Viccet” félretéve stadionépítésekre 250 milliárdot húztak le a TAO-ból 2018-ig, azóta valszeg még többet, illetve idéntől a stadionok üzemeltetésére is fel lehet használni ezt a fajta közpénzt. De ennél jóval több áramlott a fociba, amit nem stadionépítésre, hanem más fejlesztésre fordítottak. De nem kérdés, h azért épült ennyi, mert így pofon egyszerű volt kivenni a milliárdokat.

Nem kedvelem a fideszt, de rengeteg gazdaságpolitikai intézkedésével egyetértek (az off topikban írtam néhány értelmes hsz-t ezzel kapcsolatban, bátran lapozz vissza). A stadionépítés olyan, mint az evés vagy az alkoholfogyasztás, mértékkel kell művelni...Viktoréknak ez nem sikerült. És most ilyen rendezvényekkel meg reklámokkal próbálják lenyomni a torkunkon ezt, sokaknak pedig ez láthatóan tetszik. Nekem nem, elnézést.

Egyébként most, h kivettek x pénzt, jövőre be is szigorítják a TAO-t, nem lesz ennyi felhasználási lehetősége asszem, de még nem olvastam utána.
Elég mélyen belemásztál a témába:) Talán sok mindenben igazad van, de a stadion építéseket fel lehet fogni másként is? Mondjuk hogy 30-50 évig stadion marad és ki lehet (kell) ezt használni okosan.A PUSKÁS stadion kellett mint egy falat kenyér ez nem kérdés, viszont a többi, néha 5000 férőhelyes akármi, minden csak nem stadion, elgondolkodtató és ebben igazat kell hogy adjak neked!

A baj csak az, ezeket a kérdéseket nem a PUSKÁS stadion kapcsán kell feltenni és főleg nem a magyar válogatottal kapcsolatosan!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.11.16. 07:44:39

Nero. írta:
recrea írta:Mondjuk attól nekem hányingerem van, ahogy az egészre rátolják a politikát. Az imázs filmben, amikor Viktor a várban leveszi a labdát és továbbküldi :D nárcisztikus barom.

Mégha lenne focira emlékeztető dolog itthon, de ezek csak a pénzt veszik ki, hogy esetleg izlandi, belga vagy horvát példát vegyenek...minek azt?! Szerencsétlen Rossi olyan embert kénytelen behívni, akinek még a nevét sem hallottam még.

Kicsit bánom, h nem mentem ki, a stadionra kiváncsi vagyok. Én valahogy nem tudom ezt ünnepnek felfogni.
Nem te voltál az aki anno védte ezt a Stadion-épitős dolgot és azt mondtad hogy ez nem az adófizetők pénzéből megy hanem TAO-pénzekből?

Egyébként én is hányok a magyar focitól, viszont most töltöttem le a magyar-belga 0-4t magyar kommentárral. Emlékszem attól függetlenül hogy jól megszórtak minket, elképesztően büszke voltam és ott volt a gombóc a torkomban, Handú B. se nagyon szólalt meg az utolsó 5 percben.
Jó lenne újra átélni egy szép EBt....
Nem valószínű :D TAO pénzből klubvezetők családi házai épülnek, Viktorék milliárdjai és megye 1-es focisták fizetései keletkeznek, illetve Rebrovnak osztanak vissza belőle az ukrán kutyái, akiket a Fradihoz hozott, meg jó pár élősködő él belőle. Például az egyik barátom is, aki cégeket és klubokat köt össze egymással, fogalmazzunk így.

“Viccet” félretéve stadionépítésekre 250 milliárdot húztak le a TAO-ból 2018-ig, azóta valszeg még többet, illetve idéntől a stadionok üzemeltetésére is fel lehet használni ezt a fajta közpénzt. De ennél jóval több áramlott a fociba, amit nem stadionépítésre, hanem más fejlesztésre fordítottak. De nem kérdés, h azért épült ennyi, mert így pofon egyszerű volt kivenni a milliárdokat.

Nem kedvelem a fideszt, de rengeteg gazdaságpolitikai intézkedésével egyetértek (az off topikban írtam néhány értelmes hsz-t ezzel kapcsolatban, bátran lapozz vissza). A stadionépítés olyan, mint az evés vagy az alkoholfogyasztás, mértékkel kell művelni...Viktoréknak ez nem sikerült. És most ilyen rendezvényekkel meg reklámokkal próbálják lenyomni a torkunkon ezt, sokaknak pedig ez láthatóan tetszik. Nekem nem, elnézést.

Egyébként most, h kivettek x pénzt, jövőre be is szigorítják a TAO-t, nem lesz ennyi felhasználási lehetősége asszem, de még nem olvastam utána.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2019.11.16. 08:15:42-kor.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.11.15. 22:23:21

recrea írta:Mondjuk attól nekem hányingerem van, ahogy az egészre rátolják a politikát. Az imázs filmben, amikor Viktor a várban leveszi a labdát és továbbküldi :D nárcisztikus barom.

Mégha lenne focira emlékeztető dolog itthon, de ezek csak a pénzt veszik ki, hogy esetleg izlandi, belga vagy horvát példát vegyenek...minek azt?! Szerencsétlen Rossi olyan embert kénytelen behívni, akinek még a nevét sem hallottam még.

Kicsit bánom, h nem mentem ki, a stadionra kiváncsi vagyok. Én valahogy nem tudom ezt ünnepnek felfogni.
Nem te voltál az aki anno védte ezt a Stadion-épitős dolgot és azt mondtad hogy ez nem az adófizetők pénzéből megy hanem TAO-pénzekből?

Egyébként én is hányok a magyar focitól, viszont most töltöttem le a magyar-belga 0-4t magyar kommentárral. Emlékszem attól függetlenül hogy jól megszórtak minket, elképesztően büszke voltam és ott volt a gombóc a torkomban, Handú B. se nagyon szólalt meg az utolsó 5 percben.
Jó lenne újra átélni egy szép EBt....
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 20:11:23

Barca_10 írta:Bocs, hogy beleszólok, politikát nem keverném bele de Kubalát sz#rba sem nézik sehol Magyarországon a Vasast meg a Barcelona szurkolókat leszámítva.
Ami meg külön vicces hogy a londoni Penyában kb Istenként tekintenek rá, és Angliában az idősebb futballszurkolók emlékeznek rá ahogy Puskásra, Kocsisra is.
Teljesen igzad van, pontosan erről beszélek, mi mint kicsit idősebb emberek: Tudjuk ki Kubala!
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 19:58:40

Alcantara írta:
Barca_10 írta:Bocs, hogy beleszólok, politikát nem keverném bele de Kubalát sz#rba sem nézik sehol Magyarországon a Vasast meg a Barcelona szurkolókat leszámítva.
Ami meg külön vicces hogy a londoni Penyában kb Istenként tekintenek rá, és Angliában az idősebb futballszurkolók emlékeznek rá ahogy Puskásra, Kocsisra is.
Hiába írsz neki, úgysem érti. Fórumon olvasott először Kubaláról, amikor regisztrált.
Buta vagy, nem tudok mást mondani:)
Téylegh élvezd a mai napot és igazad van:)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2019.11.15. 19:53:10

Barca_10 írta:Bocs, hogy beleszólok, politikát nem keverném bele de Kubalát sz#rba sem nézik sehol Magyarországon a Vasast meg a Barcelona szurkolókat leszámítva.
Ami meg külön vicces hogy a londoni Penyában kb Istenként tekintenek rá, és Angliában az idősebb futballszurkolók emlékeznek rá ahogy Puskásra, Kocsisra is.
Hiába írsz neki, úgysem érti. Fórumon olvasott először Kubaláról, amikor regisztrált.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.11.15. 19:50:17

Bocs, hogy beleszólok, politikát nem keverném bele de Kubalát sz#rba sem nézik sehol Magyarországon a Vasast meg a Barcelona szurkolókat leszámítva.
Ami meg külön vicces hogy a londoni Penyában kb Istenként tekintenek rá, és Angliában az idősebb futballszurkolók emlékeznek rá ahogy Puskásra, Kocsisra is.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.11.15. 19:43:33

Alcantara írta:...
Ok, nem tudom vörös pólóddal mit nem értesz azon? Nem akarok vitázni....
Megértelek, rendben csak kérlek köss bele másba:)
A mindenhez is meg pont rád jellemző én sosem mondtam hogy én:)
Válasz küldése