Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2011.06.07. 21:23:07

No félidőben 1-0 ide, svéd-finn 4-0 (Ibra tripla)
Kép
Avatar
mekkora
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2009.06.11. 16:02:57
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.06.07. 20:56:57

Game90 írta:Most kapcsolódtam be a meccsbe, azonnal Németh kapufa :)
nagyon hajtjuk az első gólt, de valahogy nem jön össze
Ma 3 órát álltam a parkolni tilos zónában, holnap megpróbálom ugyanezt autóval .
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.06.07. 20:41:41

Most kapcsolódtam be a meccsbe, azonnal Németh kapufa :)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.07. 15:36:02

Barcaman14 írta:Én ezt nem látom, de mindegy. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem látom, de számomra ez kevés, édes kevés, amit a válogatott tagjai nyújtanak már évek óta. Rendben azt megértem és igazad is van, hogy nem lehet többet várni a magyar focitól egyelőre. De azt azért elvárná az ember hogy szívüket lelküket kitegyék a pályára, és én ezt nem látom, lehet hogy velem van a baj.
Ha nem látod, hogy Rudolf akármilyen állásnál tüdejét kiköpve üldözi a labdát elől, Dzsudzsák még ha kevés labdát is kap, mindet megpróbálja értékelhetően megoldani, Juhász harcát a védelemben, Koman mérhetetlen csalódottságát egy-egy gyengébb eredmény után, s nem látod, hogy a csapat tagjainak többsége mindent megtesz, hogy sikert érjen el, akkor valóban veled van a probléma. :)

(persze ez szubjektív, én úgy látom, hogy a srácok mindent beleadnak, jó példa erre a hollandok elleni második meccs, és a finnek elleni győzelem... ha nem teszik ki a lelküket a pályára, akkor hogy nyerik meg a meccset a hosszabbításban? sehogy. Akkor hazajöttek volna egy iksszel, és lenyilatkozták volna, hogy ez is jó eredmény...)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.07. 14:44:22

looka írta:Én látom az akarást, a küzdőszellemet, a hajtást (nem a sörmeccseken...), látom azt, hogy a fiúk mindent megtesznek. Nekem ez jelenleg elég, mert ez tényleg egy szerethető válogatott.
Én ezt nem látom, de mindegy. :roll: Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem látom, de számomra ez kevés, édes kevés, amit a válogatott tagjai nyújtanak már évek óta. Rendben azt megértem és igazad is van, hogy nem lehet többet várni a magyar focitól egyelőre. De azt azért elvárná az ember hogy szívüket lelküket kitegyék a pályára, és én ezt nem látom, lehet hogy velem van a baj. :roll:

A mai meccsen ismét jó lenne egy magabiztos győzelem, de a fő cél tényleg a 3 pont. Igazából túl sok esélyünk már nincs hogy ki jussunk az EB-re. Ez már a svédeken múlik, nem rajtunk. Bár a múltkori meccs után megfogadtam hogy egy ideig nem ülök le megnézni a válogatott meccseit, ennek ellenére leülök a TV elé, remélm minimum elfogadható játkot fogunk nyújtani!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.06.07. 14:04:56

Lázár Pali kezdett volna, mint jobbhátvéd, de tegnap óta lázas, így került be a kedves Vilmos.

Győzelmet várok, de abban biztos vagyok, hogy nem lesz 8-0, sőt. Maximum 3 gólos győzelem, ne legyen igazam persze.

Némóra külön kíváncsi vagyok, viszont Vanczák és Király ismételt kezdőtagsága csalódás.

Hajrá fiúk!
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.07. 13:44:02

lövésem sincs, h vilikének mit kéne produkálnia ahhoz, h végre eltűnjön még a válogatott keretéből is, nemhogy a kezdőből... :evil:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.06.07. 13:41:26

looka írta:Sokkal jobban tetszik, mint a pénteki, de... Vanczák. :roll: nem is írok semmit inkább, végülis San Marino az ellenfél... de akkor már miért nem Szélesi legalább??
Ahogy Feri barátom szokta írni: "Kit húzogat Vanczák, hogy bekerült a csapatba???"
Kép
Kép
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.07. 12:32:42

Bob_Marley írta:A játék siralmas, de „már” hozzászoktunk, irreális hatalmas csodákat várni, itt tart sajnos a magyar labdarúgás, a cél a 3ik kalapba kerülés, s pici szerencsével talán pótselejtező!
Így van! Sajnos jelenleg ennyi van a csapatban, el kell fogadni, és szurkolni nekik. Én látom az akarást, a küzdőszellemet, a hajtást (nem a sörmeccseken...), látom azt, hogy a fiúk mindent megtesznek. Nekem ez jelenleg elég, mert ez tényleg egy szerethető válogatott. Amíg ők küzdenek, hajtanak, addig nem azt érdemlik, hogy minden negatívumot a fejükhöz vágjunk.

Ráadásul akármilyen gyenge lenne a válogatottunk, én mindig leülnék megnézni a meccseiket, szóval most, amikor azért nem vagyunk a béka segge alatt, még nagyobb kedvvel teszem ezt.

Hajrá Magyarország!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.07. 12:21:35

Na először is az előző mérkőzésről persze sörmeccs volt, de rengeteg volt a hiba, ami mellett nem szabad elmenni szó nélkül!S nem kizáró érv, hogy egy sörmeccs volt, már írtam minek kötik akkor le Luxemburggal????
Ma ugye a győzelem kötelező, de mégis akkora kettőség van bennem…A holland meccs előtt ment a fogadkozás, meg az 1 pont reális, s a média is ömlesztette a baromságot!Most ugye azon van kiakadva mindenki, hogy Hajnal aláírná az 1:0t!Igazából bármi lesz, megint nem lehet ebből kijönni normálisan, mert vagy azt gondolják sörmeccs, vagy miért 1:0????
A sajtó hihetetlen mennyire negatívan hat a dolgokra!Valóban teljesen mindegy, hogy mennyire nyerünk, csak nyerjünk, s hozzuk a 3pontot, a mérleg nyelve valószínűleg úgyis a svédek elleni meccs, de ott sem mi vagyunk az esélyesek, ezt kellene belátni, s akkor talán a sajtó is picit lojálisabban állna a csapathoz!A cél gyűjtögetni a pontokat, s kis szerencsével odaérni….
A játék siralmas, de „már” hozzászoktunk, irreális hatalmas csodákat várni, itt tart sajnos a magyar labdarúgás, a cél a 3ik kalapba kerülés, s pici szerencsével talán pótselejtező!
Pozitív is negatív irányba is helytelenek az elvárások a srácokkal szemben, Hollandia ellen egy tisztes vereség már „győzelem” (lsd 2ik meccs), San Marino ellen meg mindegy a győzelem a legfontosabb, de már látom, ha nem nyerünk 1232424:0-ra akkor megint „elszabadul a pokol”…..
Este Hajrá Fiúk!
Kép
Kép
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.07. 12:18:03

Este kíváncsi leszek, mit alkotunk San Marino ellen. Jó lenne egy több gólos győzelem.

A magyar válogatott kezdőcsapata:
Király Gábor - Vanczák Vilmos, Lipták Zoltán, Juhász Roland, Laczkó Zsolt - Elek Ákos - Koman Vladimir, Hajnal Tamás, Dzsudzsák Balázs - Szabics Imre, Németh Krisztián

Sokkal jobban tetszik, mint a pénteki, de... Vanczák. :roll: nem is írok semmit inkább, végülis San Marino az ellenfél... de akkor már miért nem Szélesi legalább??
AIniesta8
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009.07.14. 20:05:49

2011.06.04. 16:53:51

Én ehhez a témához csak annyit tudnék hozzáfűzni hogy amíg az U-17 és a többi korosztályos válogatottba az kerül be aki többet bír fizetni addig nem kell sokat várni a magyar labdarúgástól.
Mes que un club
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.06.04. 16:28:29

Eurosport 2 élőben adja a kicsik Mexikó elleni meccsét. Most kezdődött, 10 perce. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.04. 15:26:31

Akadémiák, sportsulik, nagyon jól hangzanak. Én korosztályos szinten fociztam csak, hobbiból, nem akartam én labdarúgó lenni, nem is volt meg a tehetségem hozzá, de a körülményekről csak annyit, hogy nem egyszer labdát is nekünk kellett szereznünk. Nem egy falusi csapatban. És a "bedobja az edző a labdát és elmegy cigizni" is ismerős téma.
Aztán arról nem is beszélve, hogy ha visszamegyek szülővárosomba és körülnézek azt látom, hogy azokon focipályákon (egy részük még csak az sem volt, csak valami füves hely legalább, két ledobott pulcsi volt a kapufa...), ahol mi játszottunk csak úgy a játék öröme kedvéért - már mind eltűnt: helyettük parkoló, tesco, interspar, vagy lakóház épült, aztán csodálkozunk, ha a mai fiatalok otthon gubb@sztanak inkább és egyre több az elhízott gyerek.
Iskolában testnevelés órán labdasportokat alig tanultunk, de ha tanultunk is, focit soha. Akadémiák és focisulik nagyon jól hangzanak, de ha nincs tömegsport jellege a focinak, akkor nem lesz semmi belőle.

Az alapjaitól rohad az egész sportélet és nem csak a labdarúgás.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.04. 14:40:47

csababarca írta:

Nem egy nagy dolog lesz,lehet nem is mondok új dolgot.
De alapjában véve ugye az utánpótlástól kéne elkezdeni, 6-7 éves korban a gyerekek edzését.
Mindenki akadémiázik, de ahogy itthon működnek az akadémiák,úgy inkább zárják be az összeset. Ugye az játszik,akinek a szülők fizetnek...szomorú,de ez van.
Alapelvárás lenne, megyénként minimum 2,normálisan működő akadémia,ahol normális képzés folyik.
Mit értek normális képzés alatt?
Először is, nem azt kell 6-7 éves gyereknél erőltetni, hogy fusson 5-6 pályakört edzés elején. teljesen felesleges,csak a kedve megy el az egésztől.
Az alapokat kéne megtanítani, amit csak egyéni képzéssel lehet. Vegyük példának a magyar média által agyonsztárolt Dzsudzsák Balázst, aki állítólag jobb lábbal sem ügyetlen. Volt a magyar-holland meccs, ahol kapott 20 perc alatt 3 labdát a jobb lábára. Nem tudta úgy átvenni,hogy abból tudjon csinálni valamit...de ez nem csak nála figyelhető meg,majdnem minden válogatott játékosnál óriási alaphiányosságok vannak.
Például Mo-n a kapusképzés azért régre visszatekintve is jó volt,ott sose volt baj. Miért? mert a kapusokat egyénileg edzik szinte mindenhol,és ez nagyon sokat számít.
Először egyénileg kéne képezni a játékosokat,és utána csapatba építeni őket.
Van egy ismerősöm, aki fociedző,ezeket vallja ő is. Vele beszélgettem erről pont tegnap.
Mesélek egy sztorit,az hiszi el aki akarja. Van egy környékbeli kissrác,aki volt 8 éves, volt már a fraditól kezdve mtk-n át mindenhol. Megnézte ez az ismerősöm, és mondta,hogy van benne tehetség,de nem lesz belőle senki. az apja fogta, kivette az egyesületből ősszel, és azóta a gyerek csak az ismerősömmel edz,egyénileg. Palánkoznak(!!). tavasszal visszament a gyerek az egyesülethez,de csak meccsekre, és parádézott (mármint ahogy a korosztályában lehet). Kérdezte az egyesület edzője az apját,hogy mi történt a gyerekkel? elmondta neki,hogy hogy edz. Egyénileg, specifikusan képezve őt. Labdával. Nem futott sokat a gyerek sokat, az majd ráér,ha meg van az alap.
Most az a sztori szépsége, hogy összevágtak egy anyagot a srácról,elküldték barcelonába a videót,meg szöveges leírást, és visszaigazolták,kapott időpontot próbajátékra. Mondjuk ez a része már lehet sántít, de tényleg mennek ki,úgyhogy nem hiszem hogy kamuzott volna.
Lehet nem lesz a gyerekből senki, de tényleg csak így lehetne edzeni a gyerekeket.
Most folynak egyeztetések nálunk itt a városban,hogy egy ilyen képzés elindulna. Drukkolok,mert van benne ráció szerintem.
Ennyit akartam. De az a baj,hogy ez minimum egy 10 éves projekt lenne, de nem fog működni,amíg ilyen Mezey féle magukat edzőnek nevező emberek működhetnek a labdarúgásban.
Én a mostani helyzetet nem tudom, hogy pontosan mik folynak az akadémiákon!2 fontos dolgot emelnék ki amíg olyan embereke vannak 20-30 éve a focinkban, akiknek "érdeke", hogy nagyon ne jussunk előre, akkor nincs miről beszélni!Örök igazság a háborúban lehet a legjobban meggazdagodni, ez itt is igaz, minél rosszabb valami, annál több edzőképzés van, ilyen focisuli, olyan "új találmány"!Sokan megvitatták már szurkolók, edzők mi lehet a probléma, én a 10-15 évvel ezelőtti focinkban nőttem fel, ahol már serdülőben nem egyszer hozzánk (Fradi) közel álló bírók jöttek a meccsre!És volt olyan, hogy az olimpiai, VVK győztes edzőnk jött be szólni az öltözőbe, hogy nyugi fiúk ismerjük a sporit, megveritek a BVSC-t.....
Egyéni képzés valóban fontos lenne, s a KIVÁLASZTÁS.....!De ismerjük azokat a sztorikat is, hogy ezek, hogy működnek nálunk!Nekem volt fekete csapattársam, de az utánpótlás igazgató megmondta fekete nem játszhat a Fradiban, mondanom sem kell a gyerek 4szer gyorsabb volt mindenkinél és 2 lábas....
Én állítom nálunk rengeteg tehetség van, de egyszerűen amíg külföldön már 6 éves kortól külön edzéstervek vannak egyénekre lebontva, étkezés minden, addig nálunk szó szerint volt olyan, hogy jött az edző bedobta a labdát, s elment cigizni!És a FRADIRÓL beszélünk a 90es évek közepéről, amikor még a legjobb csapat volt itthon!Én úgy lettem középhátvédből, védekező középpályás, hogy mindig 4-4-2t játszottunk 2 belső középályással, s egy külföldi tornán figyeltek fel rá az edzők, hogy mások már rég elfelejtették a belső középpályás szerepkört, s a védelem előtt egy szűrővel játszanak, s előtte 1 vagy 2 irányítóval!Persze nem volt mesteredző képzés, de ......
Tényleg nem is akarok senkit traktálni ezekkel old time storykkal senkit, akkor is több mindenben le voltunk maradva, s ma is!
Összegezve egyet értek veled, egyénileg kell képezni a gyerekeket, ma már nem számít különlegességnek, hogy valaki 2 lábas, sőt elvárás, mi még ott tartunk, hogy az alapvető dolgokat nem tudjuk megtanítani!És akkor még a taktikai részekről nem is beszéltünk!Megfelelő kiválasztás nincs, s várjuk a nagy csodát, hogy Puskások, Nyilasik szülessenek a Honvéd kórházban.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.04. 14:05:58

Bob_Marley írta:11 év aktív futball alatt láttam, tapasztaltam 1-2 dolgot mi folyik kis hazánkban!Így én erre az okfejtésre elég kíváncsi vagyok!Valószínű sok mindenben hasonlóan vélekedünk a dolgokról!

Nem egy nagy dolog lesz,lehet nem is mondok új dolgot.
De alapjában véve ugye az utánpótlástól kéne elkezdeni, 6-7 éves korban a gyerekek edzését.
Mindenki akadémiázik, de ahogy itthon működnek az akadémiák,úgy inkább zárják be az összeset. Ugye az játszik,akinek a szülők fizetnek...szomorú,de ez van.
Alapelvárás lenne, megyénként minimum 2,normálisan működő akadémia,ahol normális képzés folyik.
Mit értek normális képzés alatt?
Először is, nem azt kell 6-7 éves gyereknél erőltetni, hogy fusson 5-6 pályakört edzés elején. teljesen felesleges,csak a kedve megy el az egésztől.
Az alapokat kéne megtanítani, amit csak egyéni képzéssel lehet. Vegyük példának a magyar média által agyonsztárolt Dzsudzsák Balázst, aki állítólag jobb lábbal sem ügyetlen. Volt a magyar-holland meccs, ahol kapott 20 perc alatt 3 labdát a jobb lábára. Nem tudta úgy átvenni,hogy abból tudjon csinálni valamit...de ez nem csak nála figyelhető meg,majdnem minden válogatott játékosnál óriási alaphiányosságok vannak.
Például Mo-n a kapusképzés azért régre visszatekintve is jó volt,ott sose volt baj. Miért? mert a kapusokat egyénileg edzik szinte mindenhol,és ez nagyon sokat számít.
Először egyénileg kéne képezni a játékosokat,és utána csapatba építeni őket.
Van egy ismerősöm, aki fociedző,ezeket vallja ő is. Vele beszélgettem erről pont tegnap.
Mesélek egy sztorit,az hiszi el aki akarja. Van egy környékbeli kissrác,aki volt 8 éves, volt már a fraditól kezdve mtk-n át mindenhol. Megnézte ez az ismerősöm, és mondta,hogy van benne tehetség,de nem lesz belőle senki. az apja fogta, kivette az egyesületből ősszel, és azóta a gyerek csak az ismerősömmel edz,egyénileg. Palánkoznak(!!). tavasszal visszament a gyerek az egyesülethez,de csak meccsekre, és parádézott (mármint ahogy a korosztályában lehet). Kérdezte az egyesület edzője az apját,hogy mi történt a gyerekkel? elmondta neki,hogy hogy edz. Egyénileg, specifikusan képezve őt. Labdával. Nem futott sokat a gyerek sokat, az majd ráér,ha meg van az alap.
Most az a sztori szépsége, hogy összevágtak egy anyagot a srácról,elküldték barcelonába a videót,meg szöveges leírást, és visszaigazolták,kapott időpontot próbajátékra. Mondjuk ez a része már lehet sántít, de tényleg mennek ki,úgyhogy nem hiszem hogy kamuzott volna.
Lehet nem lesz a gyerekből senki, de tényleg csak így lehetne edzeni a gyerekeket.
Most folynak egyeztetések nálunk itt a városban,hogy egy ilyen képzés elindulna. Drukkolok,mert van benne ráció szerintem.
Ennyit akartam. De az a baj,hogy ez minimum egy 10 éves projekt lenne, de nem fog működni,amíg ilyen Mezey féle magukat edzőnek nevező emberek működhetnek a labdarúgásban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.04. 13:43:21

csababarca írta:Én egy dolgot mondok nektek, ami egy kb 10 éves munkával helyreállíthatná kicsit a magyar futballt.
Egyéni képzés.
Amíg ez nincs meg, nem lehet csapatként gondolkodni.
Akit érdekel a dolog,kifejtem bővebben.
11 év aktív futball alatt láttam, tapasztaltam 1-2 dolgot mi folyik kis hazánkban!Így én erre az okfejtésre elég kíváncsi vagyok!Valószínű sok mindenben hasonlóan vélekedünk a dolgokról!
Kép
Kép
Kép
Avatar
kollarne bartus andrea
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.06.04. 11:36:41
Tartózkodási hely: Magyarország

2011.06.04. 12:34:33

Szerintem ez a válogatott az MB 3, vagy még lejebb teljesít. Élvezhetetlen amit csinálnak. :( Sörözés és csajozás helyett edzeni kellene, mellesleg a lóvét pofátlanul felveszik a nagy büdös semmiért. A grundon összeszedek 11 embert, azok biztos szívvel, lélekkel, sokkal jobban játszanának és még élvezni is lehetne. :lol:
andika62
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.06.04. 01:18:11

Fél szemmel (se) néztem, nyár végi összetartó sörmeccsnek elment. A 60 néző is inkább egy edzőmeccs hangulatot adta. Annyira sem volt érdemes a meccs, hogy mérgelődjünk rajta.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2011.06.04. 01:10:42

Akkor még jó, hogy egy fűszálelhajlást sem láttam belőle, mert 4 embernek vetítettem a "Csúcshatás" című filmet.
Nektek a meccs úgy látom egyáltalán nem volt csúcshatású, így én sem vesztegetek több billentést rá.
Mondjuk egy címeres mezben végzett átmozgató edzésnek elment biztosan...
K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.06.04. 00:51:41

Én egy dolgot mondok nektek, ami egy kb 10 éves munkával helyreállíthatná kicsit a magyar futballt.
Egyéni képzés.
Amíg ez nincs meg, nem lehet csapatként gondolkodni.
Akit érdekel a dolog,kifejtem bővebben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2011.06.03. 23:28:52

Szerintem semmi nem indokolta, hogy komolyan vegyék ezt a meccset a szezon végén. Én meg se néztem, tudtam, hogy ez lesz. San Marinot simán ütjük majd, nyilván jobb játékkal. Tökölit már-már Airsanyi magasságokba kéne emelni, kb. annyira felesleges ott elől, mint a szőrmekabát Egyiptomban.
geridoss írta:Dzsudzsák még mindig nem tud maradandót nyújtani a válogatottban (Messi-szindróma)
Egy full tétnélküli sörmeccs után, ez bitangnagy túlzás... Az előző meccseken nem játszott rosszul, a támadásaink szinte csak rajta múltak.

Hajlamosak vagytok túldramatizálni a dolgokat, azt hiszem.
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.03. 23:05:13

Még hozzá tenném Németh azért kivétel mert nem is játszott egész idényben szerencsétlen szerintem eléggé elvolt kenődve.
Avatar
messiisten
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.08.28. 16:20:19
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.03. 23:03:05

Szerintem ezt a fiúk pont le***rták. Dzsudzsák hejébe melyikőtök figyelt volna ha otthon várja Zimány Linda? :D Most a viccet férre téve senkit nem érdekelt ez szerintem. Az elején úgy ahogy mentek akkor még volt kedvük focizni, de ez a meccs csak arról szólt h Bogdán mennyire jöhet szóba, vagy ,hogy Szabics és Tököli mennyit számít ha valaki kiesik. Nekik még 1 San Marino elleni meccs és vége van azt lehet pihengetni. Ez olyan mint a suli utolsó hete. Levagy már zárva tököd televan mindennel mindenkivel. San Marino-t a gólarány miatt szerintem verjük. (nem lesz 0-8 szerintem, mert most nem égnek olyan tűzben mint akkor, mert akkor ha jól tudom a Finnek következtek.)
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2011.06.03. 23:02:01

Hihetetlen gyenge meccs volt... Én elég elfogult vagyok a válogatottunk javára, de ez kritikán aluli volt. Németh egész elfogadható lett volna, ha nem megy el rajta legalább öt ígéretes támadásunk, mert állandóan lesen volt. Dzsudzsák még mindig nem tud maradandót nyújtani a válogatottban (Messi-szindróma), Tökölit felejtsük el.

Szabicsnak örülök, hogy gólt szerzett. De ezen kívül ez egy semmi volt. Ha barátságos, ha nem. Egy barátságos meccs nem azt jelenti, hogy méterekre pattan el tőled a labda. Minket megye I. ifiben leordít a Mester, ha felkészülési meccsen nem tesszük oda magunkat.

Na mindegy is, a győzelem itt nem volt lényeg, tőlem ki is kaphattunk volt 5-4-re, de legalább láttunk volna valami játékot. Ez nem volt az, ezt el kell felejteni.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Válasz küldése