Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.10.11. 11:42:43

Ahogy olvasgatom, a többség reálisan látja a helyzetet, és ez pozitívum. Hollandia még a harmadik sorával is 10/9 meccset lehoz ellenünk.

Én azt szeretném látni ettől a csapattól, hogy hajt, küzd, ahogy az észtek ellen. Ott sem játszottunk művészien, de ahogy hajtottak egymásért a játékosok, adódtak olyan szituációk, amikor egy-egy kvalitás kibontakozhatott. Koman finom passza Németh Krisztiánnak, Böde szólója, Dzsudzsák beadásai.

Nem egy bonyolult játék a futball, csak sok edző szeretné azzá tenni. Ahogy Urbán Flóri mondta: "Futni kell, ütközni kell, passzolni kell" :D És ma tényleg csak erre lesz szükség. Mert ha elkezdünk taktikázni, levernek bennünket simán.

Ha azt látnám, hogy felszántják a pályát, és még a 76. percben is odarúgnak bármelyik holland támadónak, felőlem akár kikaphatunk 4-0-ra is. Csak hajtsanak, mert akkor egyébként sokkal jobbak is.

Meggyőződésem, ha Romániában is úgy küzdöttek volna, ahogy kell, döntetlennél rosszabb eredménnyel nem jövünk el. De gondolom ott is remekül átgondolt taktikai elképzelésekkel tömték tele a fejüket, ahelyett, hogy az elmúlt 20 év leggyengébb román válogatottja ellen egy egyszerű, de hatékony focit játszottak volna.

Természetesen hajrá azért! Ahogy Zombori mondaná: "Valamikor megszakad majd a hollandok sorozata, kérdés, hogy mikor." :)
.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.10.11. 10:36:41

Messa írta:mi a taktika
Íveljük át a félpályát :mrgreen:
Szerintem a hollandok ellen is hasonló okosságot fog kitalálni a mi mesterünk :D

Viszont remélem, hogy az Andorra elleni meccs után, brutálisan elkezdik beépíteni a jobb fiatalokat.
Otigba egyébként tegnap az U21es meccsen, baromi jól játszott, hiába kaptunk két gólt. De Bognár Gyuri szerint Guzmics jobb, és a holland első osztály rosszabb mint a mennyei. =D>
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.10.11. 07:48:57

Olvasgatom a magyar játékosok nyilatkozatait. Szájkaratében, gondolati fociban megint nagyon toppon vagyunk, ha nem tudnám, hogy alapvetően minden meccsre, telesz@rt gatyával mennek fel, még el is hinném. Egyszer érném meg, hogy kifulladásig hajtanák magukat, ütköznének, utolsó leheletükig küzdenének. Nem nagy kívánság ez.

Holnap majd jönni fog a magyarázat, miért és hogyan nyerhettünk volna Amszterdamban és vannak biztató jelek a következő selejtezőre, amire mi mindig készülünk.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.11. 04:55:53

Vb-selejtezőt 2001 óta nem vesztett a válogatott, akkor Dublinban, a Lansdowne Roadon kaptak ki 1–0-ra – majd egy hatossal vágtak vissza. Azóta harminc meccs, huszonhét győzelem, három döntetlen és 77–9-es gólkülönbség.

Még egy apró statisztika...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.10.11. 01:32:24

FtcSikiHun írta:a papírformákon kívül minden meccset buktunk. mi volt a szép ebben? a papírformákat is fos játékkal hoztuk. :-k
A legrosszabb szerintem az, hogy abszolút semmi fejlődés nincs a játékunkban, hiába mondja Egervári. Nem látom hogy mi a koncepciója, mi a taktika, mi a felfogás, mit akarunk úgy általában a meccseken. Mert sem a rövidpasszos labdajáratásban nem vagyunk jók, az ívelésekben meg pláne nem. Kontrázni nem tudunk, de cserébe még védekezni se...
Legalább egy dolgot próbálnának meg tökélyre fejleszteni. Évek óta szeretném azt látni, hogy a válogatottnak van egy baromi jó védősora, akikkel nem kell minden meccsen parázni. És meg lehet csinálni, a védekezést igenis össze lehet rakni, Sousa bácsi meg is mutatta nem olyan rég. Hozott egy Brachit a spanyol másodóbl, egy Stopirát a portugál másodból, egy Viniciust a brazil másodból, meg egy Caneirát akinek 1 éve nem volt csapata. 1 év alatt olyan reteszt összerakott, hogy abba több tízmilliós játékosok, csapatok belebuktak.
Perpillanat elég gáz az, hogy egyedül Vanczák fejében lehet egy icipicit reménykedni meccsek óta.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.10.10. 23:00:03

Initom írta:Tippem holnapra 5-0. Sokkal jobbak a hollandok :) Én már akkor is nagyon örülnék ha a 3. hely meg lenne. Az idegenbeli románok elleni meccsen kívül nekem nagyon is tetszett az idei szereplésünk,a törökök elleni sikerekre most is büszke vagyok :)
Én azt mondom Brávó =D> Ennyit tudunk jelenleg nem kell többet várni. Természetesen alakulhatott volna jobban is ez a sorozat,de véleményem szerint ez egy JÓ teljesítmény volt a magyar válogatott részéről :)
a papírformákon kívül minden meccset buktunk. mi volt a szép ebben? a papírformákat is fos játékkal hoztuk. :-k
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.10.10. 20:50:56

Tippem holnapra 5-0. Sokkal jobbak a hollandok :) Én már akkor is nagyon örülnék ha a 3. hely meg lenne. Az idegenbeli románok elleni meccsen kívül nekem nagyon is tetszett az idei szereplésünk,a törökök elleni sikerekre most is büszke vagyok :)
Én azt mondom Brávó =D> Ennyit tudunk jelenleg nem kell többet várni. Természetesen alakulhatott volna jobban is ez a sorozat,de véleményem szerint ez egy JÓ teljesítmény volt a magyar válogatott részéről :)
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.10. 20:44:55

A kapitány két nevet elárult eddig: Korcsmár és Németh.

Remélem Korcsmár a védelem közepén fog játszani, nem pedig egy sorral előrébb.
Németh meg... hát ő óriási talány, zsákbamacska teljesen.


9k...
"And my heart will leave you never."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.10. 19:43:24

zola8787 írta:
Viszont ha meg is vernénk Hollandiát ( :lol: ) Egervári akkor is menjen inkább Fiorentinára. Jöhet külföldi, jöhet magyar edző, ilyen játékosállománnyal SAF se tudna csodát tenni... Max nem hívna be 1-2 nagyképű, debil játékost. Ugye Dzsudzsi?
Ezekkel már nem, de valami külföldi csávó rendberakhatná végre az utánpótlást, hogy inkább jó játékosaink legyenek, mint ilyen Lamborghini-rémálmok.
Bár most Moniz nagyon belenyúlt a Fradi-utánpótlásba, és személyesen tart nekik heti rendszerességgel edzéseket, remélem ennek 5-10 éven belül meglesz az eredménye.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.10.10. 19:31:22

davi10 írta:A tehetségeink megvannak, csak a magyar edzők annyira nem értik a dolgukat, hogy itt még Ronaldinho is az MB2-ben játszana...
Ronaldinho csak szeretne az MB2-ben játszani.... :lol:

Nem kell itt reménykedni, vegyük úgy, hogy 3mal nyernek a hollandok, aztán ha ennél jobban sikerülne nekünk, akkor legalább pozitívat csalódunk :D

Viszont ha meg is vernénk Hollandiát ( :lol: ) Egervári akkor is menjen inkább Fiorentinára. Jöhet külföldi, jöhet magyar edző, ilyen játékosállománnyal SAF se tudna csodát tenni... Max nem hívna be 1-2 nagyképű, debil játékost. Ugye Dzsudzsi?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.10. 19:10:31

Valószínűleg egyedül vagyok vele, de lövésem nem volt arról, hogy ez a Nikolics gyerek magyar állampolgár. Szánalmas, hogy eddig egy barátságos meccsre se hívta be őt ez az ostoba Egervári.

Örülnék, ha nyernénk, ugyanakkor nem sírnék, ha egy 5-0s zakó lenne az ára annak, hogy ezt a fogyatékos Egervárit elzavarják a kispadról. Nem is értem hogy maradt itt eddig...
És mindenképp külföldi edző kéne, mert ahogy játékosokban, úgy edzőkben sem csillogunk az utóbbi években. A tehetségeink megvannak, csak a magyar edzők annyira nem értik a dolgukat, hogy itt még Ronaldinho is az MB2-ben játszana...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.10. 16:24:23

FtcSikiHun írta:
Pont a legrosszabb embereket találtad meg :mrgreen: Vanczák néha a legveszélyesebb játékosunk, és azért akkorát nem szokott hibázni, hogy a fejét követeljük. Némethnek egész jól megy Hollandiába, pár gólt lő és gólpasszokat ad, csak kell neki ehhez 4-5 ziccer, de hát Nikolicsnak is. Egyébként az észtek ellen meglőtte az első gólját, meg kihagyott vagy 5 helyzetet..megint :lol: Nem lesz már egy klasszis csatár, mint ahogy annak kiáltották ki, de még középszerű lehet belőle..az meg bőven elég ebbe a válogatottba.
Haladás játékosokkal egyetértek.

Az albérletben nincs TV, ezért elég nehéz követnem a meccseket, igazából csak a Barcelonát követem. Vegyük úgy, hogy én az aug.31. állapotokról beszélek. Ettől függetlenül ez a csapat katasztrófa
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.10.10. 15:24:53

Barcaman1993 írta:Átnézem a válogatott keretet és leesik az állam. Egyetlen egy nemzetközileg magas szintet képviselő játékosunk nincs :!: A középszintet is csak 1-2 ember ugorja meg. Ilyen Vanczák Vilikkel, meg Haladásos védőkkel, meg a többi noname játékosokkal nem tudom mit akarunk...? Aztán ezt a Németh gyereket újra nem értem. A holland bajnokság egyik legnokedlibb csapatában sem mutat semmit. Ugyanezt csinálta az elmúlt 5 évben. Gólt szökő évente lő, holott csatárról beszélünk. A válogatottban még 1 gólja sincs pedig már nem egy, nem kettő meccsen "alkotott". Kérdezem Egervári úr, ő miért is válogatott? Azt a Nikolicsot, aki meg évek óta a magyar bajnokság egyik, ha nem a leggólerősebb játékosa, azt meg most rakja be a keretbe, de csak is Szalai betegsége miatt. Ezek ám a szakemberek.
Pont a legrosszabb embereket találtad meg :mrgreen: Vanczák néha a legveszélyesebb játékosunk, és azért akkorát nem szokott hibázni, hogy a fejét követeljük. Némethnek egész jól megy Hollandiába, pár gólt lő és gólpasszokat ad, csak kell neki ehhez 4-5 ziccer, de hát Nikolicsnak is. Egyébként az észtek ellen meglőtte az első gólját, meg kihagyott vagy 5 helyzetet..megint :lol: Nem lesz már egy klasszis csatár, mint ahogy annak kiáltották ki, de még középszerű lehet belőle..az meg bőven elég ebbe a válogatottba.
Haladás játékosokkal egyetértek.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.10.10. 13:48:37

Akik reménykednek abban, hogy a hollandok majd lekocogják a meccset, mert ők már biztos kint vannak a vb-n, attól megkérdezném, hogy szerintük a tulipánosoknak minden vágya az, hogy egy csoportba kerüljenek a világranglista első 8 helyezettjének bármelyikével?


Nekik nyerni kell az utolsó két meccsüket ahhoz, hogy legyen esélyük a 8ba kerülésre, és így kiemeltek legyenek a sorsolásnál. De ha még nem is kéne nekik a győzelem, akkor is nyernének ellenünk, fél gőzzel hajtva is. Így meg, hogy otthon lesznek, telt ház előtt, biztos hintenek annyit, amennyivel ki tudják szolgálni a közönséget.


Nem is értem, hogy valaki hogy lehet annyira naiv, és hogy élhet annyira álomvilágban, hogy a magyar válogatottnak itt bármilyen esélye van a pontszerzésre. Igen, rúghatunk megint 3at. Csak éppen akkor ők rúgnak 5öt. Rúgunk 4et, ők rúgnak 6-ot...mindegy, hogy mennyit rúgunk, ők akkor is közzé tesznek 1-2 gólt...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.10. 12:56:24

Vakmacska írta:Tudjátok a válogatott bebizonyította már, hogy képes felállni, és ezt pont a hollandok ellen.
Sosem felejtem el, mikor 2-1-re vezettük ellenük, és lehetett volna az több is.
Sajnos azonban akkor kimaradtak a ziccerek, és végül kikaptunk.

Ezt a válogatottat tényleg meg lehet fogni. Ha sikerül megint az, mint azon a meccsen, akkor tényleg lehet esélyünk. Akkor nem hitték el a hollandok, hogy egyáltalán gólt tudunk rúgni nekik.
Totál meg voltak zavarodva.

http://www.youtube.com/watch?v=7tfJ3vNQWIY" target="_blank

Sajnos az a legnagyobb baj, hogy nincs egy olyan vezéregyéniség a csapatban, mint Gera volt.
Nem tudom, hogy kinek kéne annak lennie, de hiányzik a csapatből, talán ez a legnagyobb baj.
No meg az, hogy egyből feladja a csapat, ha benyalnak egy gólt.

Akárhogy is: én százszor jobban örülnék egy ilyen zakónak, mint egy olyannak, ahol simán vernek minket.
A mindig lelkes szurkoló. :D Én azért ennyire nem vagyok lelkes. Átnézem a válogatott keretet és leesik az állam. Egyetlen egy nemzetközileg magas szintet képviselő játékosunk nincs :!: A középszintet is csak 1-2 ember ugorja meg. Ilyen Vanczák Vilikkel, meg Haladásos védőkkel, meg a többi noname játékosokkal nem tudom mit akarunk...? Aztán ezt a Németh gyereket újra nem értem. A holland bajnokság egyik legnokedlibb csapatában sem mutat semmit. Ugyanezt csinálta az elmúlt 5 évben. Gólt szökő évente lő, holott csatárról beszélünk. A válogatottban még 1 gólja sincs pedig már nem egy, nem kettő meccsen "alkotott". Kérdezem Egervári úr, ő miért is válogatott? Azt a Nikolicsot, aki meg évek óta a magyar bajnokság egyik, ha nem a leggólerősebb játékosa, azt meg most rakja be a keretbe, de csak is Szalai betegsége miatt. Ezek ám a szakemberek. A meccstől nem várok semmit, hulla gyönge ez a magyar csapat. Össze se lehet vetni a nemzetközi futballal olyan égbekiáltó a különbség, olyan érzésem van, mintha más sportágat néznék. Szó mi szó, sztem csúnyán meg fogunk égni, én a románoktól kapott zakónál is nagyobbat várok.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.10.10. 12:54:30

Ne kezdjünk el reménykedni, mert ugyanaz lesz, mint a románok ellen.
Az után megfogadtam, hogy soha a büdös életbe nem fogok bízni ebben a válogatottban. Legalábbis ebben a generációban biztosan nem... :roll:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.10.10. 10:51:20

Tudjátok a válogatott bebizonyította már, hogy képes felállni, és ezt pont a hollandok ellen.
Sosem felejtem el, mikor 2-1-re vezettük ellenük, és lehetett volna az több is.
Sajnos azonban akkor kimaradtak a ziccerek, és végül kikaptunk.

Ezt a válogatottat tényleg meg lehet fogni. Ha sikerül megint az, mint azon a meccsen, akkor tényleg lehet esélyünk. Akkor nem hitték el a hollandok, hogy egyáltalán gólt tudunk rúgni nekik.
Totál meg voltak zavarodva.

http://www.youtube.com/watch?v=7tfJ3vNQWIY" target="_blank

Sajnos az a legnagyobb baj, hogy nincs egy olyan vezéregyéniség a csapatban, mint Gera volt.
Nem tudom, hogy kinek kéne annak lennie, de hiányzik a csapatből, talán ez a legnagyobb baj.
No meg az, hogy egyből feladja a csapat, ha benyalnak egy gólt.

Akárhogy is: én százszor jobban örülnék egy ilyen zakónak, mint egy olyannak, ahol simán vernek minket.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.10. 10:38:36

FtcSikiHun írta:Sousa tényleg jöhetne, remélem nem voltak kamuhírek. De nekem szinte bármilyen külföldi edző megfelelne, csak ne a magyar körforgásból kerüljön ki. :roll:
Nem minden külföldi edző jelentene megoldást. Amelyik meg igen, azt rögtön elüldöznék innen a jó szándékú, önzetlen emberkék az MLSZ-ben. :roll:

Kíváncsi leszek Egervári kezdőjére. A védelem így is úgyis átjáróház lesz, igazából tök mindegy kit állít oda bójának. Középen viszont van egy folyamatosan játszó(!) Stieber vagy Lovrencsics, akik viszonylag jó formában vannak. Főleg Stieber. De gondolom ismét kezdeni fog Hajnal és Koman is, akiknek nálam jelenleg abszolút nem lenne helyük a kezdőben.

Elől pedig Nikolicsot egyből nem hinném, hogy be fogja rakni. Így marad a Böde-Németh duó.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.10.10. 07:55:19

Már minden jegy elkelt Amszterdamban. A hollandok nem fogják megengedni azt a luxust, hogy leégessék magukat telt ház előtt, az utolsó hazai tétmeccsen.

A cserék sokkal motiváltabbak lesznek, mint a standard kezdők.

Sosem fogadtam még magyar csapat ellen(egy ideje semmire), de most 10.000 Ft-ot meglöktem a hazaira, 1,4-es oddszal.

A magyar győzelem csodaszámba menne, talán nem is esne rosszul így veszíteni.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.10.09. 23:45:33

----------------Király---------------
-------Korsós-Kuttor-Mátyus------
---------------Dárdai---------------
--Dombi-----Lisztes----Showunmi
------Illés--Torghelle-Tököli------

Ezzel még lehet lenne esélyünk. =P~
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.10.09. 22:51:38

Gareth Tello írta:
FtcSikiHun írta:fú de régen írtam már a fórumra :mrgreen:
Veled is ezt teszi a túloldal... :( :mrgreen:
te azért jobban beépültél 8) De ez itt off!


On:
Sousa tényleg jöhetne, remélem nem voltak kamuhírek. De nekem szinte bármilyen külföldi edző megfelelne, csak ne a magyar körforgásból kerüljön ki. :roll:
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.09. 21:44:04

FtcSikiHun írta:---------------Király--------------
Devecseri-Mészáros--Lipták--Gyömbér

Lovrencsics-Varga----Hajnal--Korcsmár---Dzsudzsák

------------------Németh---------------------------------

Tuti győzelem lenne :mrgreen:

Egyébként aki beleélné magát a média miatt például, nyugodjatok meg, hazaküldenek minket minimum hárommal.
Örülnék ha nyernénk, de ha nem, akkor is van pozitívum. Egervári valószínűleg megy. Remélhetőleg vele együtt Dzsudzsák is, meg még egy páran.
Hajnal helyett Pátkai, és mehet a buli. :mrgreen:

Én sem várok túl sokat a meccstől, de azért remélem, legalább küzdeni fognak a fiúk és nem csak lézengenek majd a pályán.

Sousa jöhetne már. :lol:
FtcSikiHun írta:fú de régen írtam már a fórumra :mrgreen:
Veled is ezt teszi a túloldal... :( :mrgreen:
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2013.10.09. 21:32:57

---------------Király--------------
Devecseri-Mészáros--Lipták--Gyömbér

Lovrencsics-Varga----Hajnal--Korcsmár---Dzsudzsák

------------------Németh---------------------------------

Tuti győzelem lenne :mrgreen:

Egyébként aki beleélné magát a média miatt például, nyugodjatok meg, hazaküldenek minket minimum hárommal.
Örülnék ha nyernénk, de ha nem, akkor is van pozitívum. Egervári valószínűleg megy. Remélhetőleg vele együtt Dzsudzsák is, meg még egy páran.

fú de régen írtam már a fórumra :mrgreen:

Hajrá Fradi!
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.10.09. 20:51:26

Gareth Tello írta:Szalai betegség miatt kikerült a keretből, a helyére pedig Nikolics
Őszintén mondva, én örülök ennek a hírnek, a válogatottban kb én is lehetnék helyette, és lényegében mindegy, hogy melyik csatárunk fog többször középkezdéskor a labdához érni, mert máskor nem igazán lesz erre lehetősége..

Ráadásul ez a védelem, Guzmics, Devecseri, Mészáros, Lipták, atya ég... Gyepes nem ért rá? :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.10.09. 20:29:29

Szalai betegség miatt kikerült a keretből, a helyére pedig Nikolics Nemanját nevezte Egervári!
Lesz mire fogni a vereséget. :mrgreen:
Válasz küldése