Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.10.11. 18:41:52

Ez nem volt les
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.11. 17:51:55

Mindent bele, pontot lehet innen rabolni, de ahhoz nagyon fegyelmezett játék kell.

Dárdai kinevezése azért is volt jó döntés, mert őt nehezen fogják pellengérre állítani. Pintérnél ez is baj volt, hogy egyszerűen a sajtó a szurkolók folyamat a szálkát keresték benne.

szerk: a modern foci lényege az ellenfél hibáinak kihasználása. Mi meg tálcán adjuk oda szegény Varga Józsit meg a jobboldalunkat. Mióta megy a meccs mindent oda raknak. SanMartean meg Rat nagyon veszélyes onnan. Lovrencsics szerencsére sokszor besegít. Jól tartjuk magunkat, de ez olyan hiba pont ott jobb oldalt, hogy minden támadásban ott van, hogy mögénk mennek.

Elek nagyon jól játszik. Erőszakosan bátran védekezésben és támadásban is nagyon kiveszi a részét. Gyerünk Ákos így tovább.

Nem bántom Vargát, mert hát kényszerűségből nyomja ott, de egyszerűen halálra van ítélve. Várható volt, hogy 256-ik mögé kerülésből egyszer már jól is vissza fogják tenni az érkezőknek. Mondjuk a középpálya se nagyon tudott visszaérni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2014.10.11. 18:56:24-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.11. 17:19:55

A Gera, Elek vkp duó kicsit kockázatosnak tűnik nekem, de Dárdainak előzetesen jár a plusz pont, mert középre tette Dzsudzsákot. Balázs jól lő távolról, meg a Szakály-féle középszereknél ezerszer kreatívabb.

Nem adnék nagy esélyt a pontszerzésre, de cáfoljanak rám és csapják szét a románokat. [-o< Hajrá!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.11. 17:13:53

Király - Varga - Korcsmár - Juhász - Kádár - Gera - Elek - Lovrencsics - Dzsudzsák - Stieber - Szalai

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.11. 13:24:01

az ilyen bulikba az a rossz h mire odaérsz, teljesen ko-n vagy, meg totál másnapos. :lol:

mikor mi rigába mentünk a lettek elleni meccsre. kb 6x rúgtam be a 3 napos túra alatt :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.11. 12:29:29

Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.11. 12:27:36

Nikolicsnak a neve mindent elárul szerintem, más kérdés, hogy most én is adnék neki esélyt. Észak-Írország ellen az előrejáték egy rakat .... volt amíg Lovrencsics be nem állt, még Balázs is szinte teljesen eltűnt.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.11. 11:44:28

Sokszor a mentalitás az ami eldönti, h vkiből milyen játékos is lesz. Ha otthon azt látja a szüleitől, h ha komolyan dolgozik akkor lesz eredménye akkor nagyobb eséllyel fog ő is keményen dolgozni és többre viheti kisebb tehetséggel mint egy olyan aki nagyon tehetséges de tesz magasról az edzésekre. Az edző is nagyon fontos ebben hisz nem mindegy a gyerek szempontjából, h kit is játszat azt aki kiteszi a belét edzésen mégha nem is annyira tehetséges v egy olyat aki csak teng-leng mégha tehetségesebb, mert ezzen nagyon könnyen el tudja venni a gyerek kedvét a focitól és azt éri el, h egy idő után abbahagyja v elmegy más csapathoz ha a szülei meg tudják oldani. Amíg az utánpótlásban olyan edzők vannak akik pedagógialag nem felkészültek amellett, h taktikailag képzettek addig nem kell nagy csodát várni.

Meg szerintem Dárdainak a kezét is bizonyos mértékig megkötötték. Nem értem, h Nikolocsot minek kellett behívni, és nekem ne jöjjön senki azzal, h mert az NB1-ben lövi a gólokat egy olyan bajnokságban ami kb egy szinten van a spanyol angol harmadik vonallal. Az Észak-Irek ellen olyan szép 0-kat lehezott, h fogtam a fejemet. A taktikát meg a többit hibáztatni tipikus magyar mentalitásra vall. Előbb küldtem volna Bajnernak meghívót mint Nikolicsnak. Bajner sokkal komolyabb körülmények között van.

Bajnerral meg egyet tudok érteni hisz volt egy cikk, h majdnem Siófokra igazolt csak a szerződés aláírása előtt változtatott meg vmit az egyesület, na ezek után nem csodálom, h nem érdekli a magyar közeg ahol ilyen dolgokat meg engednek maguknak a vezetők.

Meg van kint olaszban egy középhátvéd gyerek ő is 18 éves nyáron amikor olvastam a cikket róla akkor gondolkoztam el, h miért nem kapott meghívót egy pár bari meccsre a felnőttek közé, mert abba biztos vagyok, h nem lett volna rosszabb mint pár felnőttbe lévő védő (és itt nem Guzmicsra gondolok aki a a jobb védők közé tartozik csak hát mi magyarok szeretünk mindenkit egy hiba miatt sokáig fikázni, meg ha annyira rossz lenne nem igazolták volna le a lengyelek).

Arra megint kíváncsi leszek, h Tajti mikor kapja meg a felnőttbe a meghívóját először, mert ha marad nálunk és lesz neki egy jó éve és esetleg még az ifi BL-ben is kap pár percet, meg nyáron felkerül a Juvenili A-ba akkor már egy bari meccsre simán kaphatna meghívót, hisz sokkal komolyabb munkát végeznek Barcelonában mint egy két felnőtt csapatnál itthon.

Ja és nem igazán nézek magyar meccset, mert nem vagyok mazoista, Észak-Írek ellen már a meccs előtt sejtettem, h kikapunk. Ma lehet belenézek a románok elleni meccsbe megnézni, h Dárdai tudott-e egy kicsit változtatni, és remélem pozitív irányba sikerült, márha sikerült.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.10. 23:21:11

Én mindig is totál értelmetlennek tartottam azt, ha egy szülő lekenyerezte az edzőt, vagy a vezetőt, hogy a fiacskája játszhasson. Ettől az ő gyereke jobb, vagy ő jobbnak érzi magát? Egyes edzők pont azért nem látnak tovább az orruknál, mert a változás nekik is jót tenne. De nem, jó ez így, mi képzett szakemberek vagyunk, nemzetközi szintű futballistákat nevelünk. Hát persze...:)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.10. 22:36:45

hank1ee írta:Nekem ne mondja azt senki, hogy a győztes mentalitás annak az okozata, hogy ki az edződ, vagy ki vezeti a szakmai képzést. Totál abszurdnak tartom az egészet, egy-két kivétellel itt a válogatott játékosok csak egy szakmának tekintik a futballt, amivel sok pénzt kereshetnek, nulla alázat és szenvedély. Szenvedély nélkül pedig nem lehet, nem feltétlen előnyös tulajdonság a fanatizmus, de itt annak kell lenned.
Hát de éppen ez az, szakmának tekintik, vagy még annak sem. Nem volt, aki beléjük verje a fanatizmust, megszerettesse a focit. Dárdai maga nyilatkozta, hogy az édesapjának hatalmas szerepe volt a fejlődésében, mert a győztes meccs után mikor odament hozzá büszkén, hogy gólt szerzett az apja azt kérdezte: Rendben, de mennyi labdát szereztél?

Tehát a közegnek igenis komoly szerepe van, ha egy totál dilettáns, szülők által lezsírozott taktikát alkalmazó edzőn múlik a sorsod, akkor egy idő után elmegy a kedved, vagy a szülők nem finanszírozzák tovább a dolgot. Itt mondhatnám Tajti bejegyzését, miszerint nincs nagy különbség az edzéseken a gyakorlatokat tekintve, de Barcelonában élvezik a tréninget és mindent kiadnak magukból...

De osztom a véleményed, abból a szempontból, hogy sportemberhez mérten alapból "meg kell halni a pályákon", viszont ennek az érmének is két oldala van. Ha pedig nem születik ilyennek, de megvan benne a tehetség, akkor a nevelő közegnek kellene kihoznia belőle...

Dárdai éppen ezért annyiból jó, hogy tudja milyen mentalitásban illik pályára lépni, és remélhetőleg át is ragad ez a többire. Viszont az x évnyi technikai lemaradást már aligha pótolhatja...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.10. 22:23:04

danianevem írta:
hank1ee írta:Plusz ha lesznek olyan labdarúgók, akik képesek megdögleni a pályán a győzelemért.
Ez már az okozat lenne. Normális up képzés mellett nem teher, hanem szórakozás a játék és onnantól kezdve már vélhetően könnyebben bele mernék vetni magukat a kemény munkába.

Mostanában megy ez a Grund Felsőfokon c. műsor, kivételesen jól és szépen vezetik le egy-egy ország helyzetét, majd utána jön a szokásos magyarázkodás a honi csodaszakemberektől, hogy így igaz ez nálunk is megy vagy ezt mi is akarjuk...

A belga audit cég jelentése is szerintem már másnap a szemétlerakóba került, legalábbis miután titkosították az egészet...

Igazából nem is az zavar, hogy már Örményországnak vagy Fehéroroszországnak több klasszisa van, vagy nem jutunk ki sehova, hanem a teljes kilátástalanság. Valakinek már rá kellene csapnia az asztalra és bevezetni a holland-rendszert. Persze, ahogyan veb is írta, előbb nem árt egy kis tisztogatás.
Nekem ne mondja azt senki, hogy a győztes mentalitás annak az okozata, hogy ki az edződ, vagy ki vezeti a szakmai képzést. Totál abszurdnak tartom az egészet, egy-két kivétellel itt a válogatott játékosok csak egy szakmának tekintik a futballt, amivel sok pénzt kereshetnek, nulla alázat és szenvedély. Szenvedély nélkül pedig nem lehet, nem feltétlen előnyös tulajdonság a fanatizmus, de itt annak kell lenned.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.10. 22:20:08

hank1ee írta:Plusz ha lesznek olyan labdarúgók, akik képesek megdögleni a pályán a győzelemért.
Ez már az okozat lenne. Normális up képzés mellett nem teher, hanem szórakozás a játék és onnantól kezdve már vélhetően könnyebben bele mernék vetni magukat a kemény munkába.

Mostanában megy ez a Grund Felsőfokon c. műsor, kivételesen jól és szépen vezetik le egy-egy ország helyzetét, majd utána jön a szokásos magyarázkodás a honi csodaszakemberektől, hogy így igaz ez nálunk is megy vagy ezt mi is akarjuk...

A belga audit cég jelentése is szerintem már másnap a szemétlerakóba került, legalábbis miután titkosították az egészet...

Igazából nem is az zavar, hogy már Örményországnak vagy Fehéroroszországnak több klasszisa van, vagy nem jutunk ki sehova, hanem a teljes kilátástalanság. Valakinek már rá kellene csapnia az asztalra és bevezetni a holland-rendszert. Persze, ahogyan veb is írta, előbb nem árt egy kis tisztogatás.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.10. 22:09:39

visca el barca írta:változást majd akkor lesz, mikor eltűnnek a labdarugasbol az olyan nevek, mint csányi, mezey, muszbek, mészölyék, az öreg kovács, pintér stb stb, meg mikor bejelentik, hogy hollandiából és spanyolországból hoztak nagyjából 100-120 utánpótlás edzőt, aki az u6-tól egészen az u21-ig mindent felügyelnek és irányítanak.

addig csak blahblahblahblah.
Plusz ha lesznek olyan labdarúgók, akik képesek megdögleni a pályán a győzelemért.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.10. 21:33:59

változást majd akkor lesz, mikor eltűnnek a labdarugasbol az olyan nevek, mint csányi, mezey, muszbek, mészölyék, az öreg kovács, pintér stb stb, meg mikor bejelentik, hogy hollandiából és spanyolországból hoztak nagyjából 100-120 utánpótlás edzőt, aki az u6-tól egészen az u21-ig mindent felügyelnek és irányítanak.

addig csak blahblahblahblah.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.10. 20:47:10

visca el barca írta:
Barcaman14 írta:Szép és jó, ami eddig történt a válogatott háza táján
semmi nem történt. minden ugyanaz mint eddig.
A minap lenyilatkozta Csányi úr, hogy jönnek a külföldiek, úgyhogy innentől t-20 év és lesz magyar labdarúgás. :lol:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.10. 20:39:59

visca el barca írta:
Barcaman14 írta:Szép és jó, ami eddig történt a válogatott háza táján
semmi nem történt. minden ugyanaz mint eddig.
Veb, te olyan ünneprontó vagy! :lol: Jó, lehet, hogy csak a meccs miatti drukk van bennünk és ezért éljük meg máshogy, de akkor is! :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.10. 20:11:24

Barcaman14 írta:Szép és jó, ami eddig történt a válogatott háza táján
semmi nem történt. minden ugyanaz mint eddig.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.10.10. 19:56:35

Barcaman14 írta:Szép és jó, ami eddig történt a válogatott háza táján, csakhogy ezzel egyelőre semmire nem megyünk. Akkor fogom elhinni, ha holnap látok is érdemi változást a pályán és ez ki is tart 90 percig.
Hát én még akkor sem, egy véletlenül kifutott eredmény aztán végkép semmit nem jelent ezeknél a kutyaütőknél.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.10. 19:19:35

Szép és jó, ami eddig történt a válogatott háza táján, csakhogy ezzel egyelőre semmire nem megyünk. Akkor fogom elhinni, ha holnap látok is érdemi változást a pályán és ez ki is tart 90 percig.

Kétségkívül nagyon megnyerő, szimpatikus karakter Dárdai, aki tudja, hogy mit csinál. De egyelőre megvárnám a holnapi meccset, ahol nem is elsősorban az eredményre leszek kíváncsi, hanem arra, hogy sikerült-e kiölni belőlük a töketlenkedést vagy sem. Mert az eddigi kommunikációból erőteljesen az jött le, hogy holnap egy mentálisan erős, küzdeni tudó, netán még taktikus csapatot is fogunk látni. Meglátjuk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.10. 14:36:56

Sanama írta:
végre kezdenek rendeződni a dolgok a válogatottnál
Na ez az amit nem szabad elhinni. A nagy kutyak maradtak ugyanazok, a szinfalak mogott semmi nem valtozott... 3 meccsre lesz Dardai valoszinuleg, esetleg akkor latok ra eselyt, hogy tovabbl egyen, ha itt a 3 meccs alatt tenyleg jon a 7 pont vagy a 9 (szep alom).

Nagyon jo hogy Dardai ul ott, de ahhoz hogy az altalad emlitett rendezodes elkezdodjon, ahhoz sokkal nagyobb, es mas valtozasok kellenek ide.
Akkor úgy fogalmaznék, hogy ideiglenesen rendeződni látszanak. A lényeg pedig továbbra is az, hogy úgy érzem, mintha most hinnénk magunkban, úgy csapatostól, szurkolóstól.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.10. 14:30:25

végre kezdenek rendeződni a dolgok a válogatottnál
Na ez az amit nem szabad elhinni. A nagy kutyak maradtak ugyanazok, a szinfalak mogott semmi nem valtozott... 3 meccsre lesz Dardai valoszinuleg, esetleg akkor latok ra eselyt, hogy tovabbl egyen, ha itt a 3 meccs alatt tenyleg jon a 7 pont vagy a 9 (szep alom).

Nagyon jo hogy Dardai ul ott, de ahhoz hogy az altalad emlitett rendezodes elkezdodjon, ahhoz sokkal nagyobb, es mas valtozasok kellenek ide.

En is bromi bizakodo vagyok amugy, valami mast erzek Dardaival, de ez konnyen lehet hogy csak miatta van, sajna nem 11 Dardai jatszik a palyan, stb.
Mondjuk en mar azt mondtam, ha a lelkesedese fele atragad a jatekosokra, es annak megfeleloen jatszanak, en elegedett vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2014.10.10. 14:38:41-kor.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.10. 14:16:09

Ez egy különleges helyzet, mert a vb-selejtezőcsoport után az Európa-bajnokin is egy csoportba kerültünk ősellenségünkkel, és van lehetőségünk visszavágni nekik a korábbiakért. A holnapi meccs előtt valami mást érzek, valami olyat, ami nem volt meg Dárdai kapitány érkezése előtt. Az optimizmusra és a hozzáállásra vonatkozik ez: eddig mintha csak dobálóztunk volna a szavakkal, most meg, mintha teljesen komolyan gondolnánk - valami legbelül ezt súgja. Nyilván közrejátszik Dárdai kultusza, végre kezdenek rendeződni a dolgok a válogatottnál egy olyan ember jöttével, szinte még a durván kritikus magyar közvélemény is teljesen elismer. Egy értelmes, érzelmes ember, aki képes lehet hatni a játékosokra és átadni azt, ami hiányzik mondjuk Románia legyőzéséhez.

Szó szót követhet, de egy a lényeg: TISZTA SZÍVEMBŐL HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!

más: Holnap Lovrencsics Gergőt és Simon Krisztiánt személy szerint a kezdőcsapatban szeretném látni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2014.10.10. 13:45:38

Vajon szerez a csapat végre akció gólt, amit megelőz 3-4 pontos passz? Mert ilyet tétmeccsen 20 éve nem láttam már.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.10.10. 10:22:41

MQuC írta:http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... ot-2368847

„Jó visszajelzéseim vannak az intenzitással kapcsolatban. Van, aki azt mondta, olyan, mintha német első osztályú edzésen lenne. .."

Nyilván nem Szalai mondta :mrgreen:
Nekem az jobban tetszik, hogy azt mondta: "nem akarok ennyit félrebeszélni már." :-D

Magyarán azt mondta: fostalicska, kutyaütő, göthös társaság ez.
Túlmotiváltság? Szerintem azért fogta vissza őket, hogy valamennyire legyen erejük futni az oláhok ellen, és nehogy megint egy görcs miatt emberhátrányba kerüljünk.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.10. 10:01:48

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... ot-2368847" target="_blank

„Jó visszajelzéseim vannak az intenzitással kapcsolatban. Van, aki azt mondta, olyan, mintha német első osztályú edzésen lenne. .."

Nyilván nem Szalai mondta :mrgreen:
Kép
Válasz küldése