Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.12. 14:22:03

Boixos írta:Subi, nem azt mondtam, h menjünk ki egy tornára, veressük agyon magunkat és akkor majd nyugodt leszek, erre nem is kell olyan sokat várni, ha netán leesne az eb, akkor ezt mindannyian végignézhetjük... az lenne jó, ha a kamu meccsek helyett végre a komolyakon érnénk el eredményt, és onnan úgy menjünk tovább, h az aktuális világversenyen sem vallunk szégyent!
a magyarfociról meg ugyanazt gondolom, mint Te. ha nem szólt volna az életem több, mint kétharmad része a fradiról, leszarnám az egészet.
persze én is azt szeretném, ha komolyan vennének minket... az olaszok elleni 2-2 VB selejtezőnazért nem volt [auto_cenzúra]... de az 2000-ben volt. azóta??? semmi...
egyik oldalról jó lenne itthon EB, mert akkor kimehetnék jó pár meccsre, másrészről inkább NE, mert az lenne amit mondtál: agyon vernének!!!
sztem akkor rendezzünk EB-t, amikor végre kijutottunk egyre és ott helytálltunk. nem azt mondom, hogy jussunk tovább a csoportból, de mondjuk ne verjenek [auto_cenzúra]!!!
addig meg marad nekünk a fantasztikus magyar bajnokság, amiből kb. 10 perc is elég...
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.10.12. 13:21:29

Ha kijutnánk egy világversenyre akkor ott már nagy valószínűség szerint nem aláznának le minket, mivel olyan csapatunk van amlye kijutott!
Jelenleg ettől messze állunk, persze matematikailag akár még az EB-t is megnyerhetnénk! :P
Barátságos meccsek lényege semmi!!! Nincs jelentőségük! Ha mondjuk hétvégén játszanánk az olaszok ellen és nyernénk akkor mi lenne?? Semmi!!
Rosszak voltunk Lotharral is és most is azok vagyunk!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 13:12:46

Subi, nem azt mondtam, h menjünk ki egy tornára, veressük agyon magunkat és akkor majd nyugodt leszek, erre nem is kell olyan sokat várni, ha netán leesne az eb, akkor ezt mindannyian végignézhetjük... az lenne jó, ha a kamu meccsek helyett végre a komolyakon érnénk el eredményt, és onnan úgy menjünk tovább, h az aktuális világversenyen sem vallunk szégyent!
a magyarfociról meg ugyanazt gondolom, mint Te. ha nem szólt volna az életem több, mint kétharmad része a fradiról, leszarnám az egészet.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.12. 13:04:55

igazad van, azok barátságos meccsek voltak, de akkor sem mindegy, h argetínától 2-1, vagy MÁLTÁTÓL!!!
és miért is lenne jó, ha kijutnánk egy világversenyre??? nevetség tárgya lennénk!!! annak idején egy remek válogatott jutott ki 86-ban a VB-re és hogy kezdtünk, 0-6, 0-3...
ha most ne aggy isten kapnánk egy olyan hulla gyenge csoportot, h esetleg kijutnánk, szted ott milyen szinten aláznák a csapatot??? nem 6-0-ra...többre!!! kb. mint a német-saudi meccs 8-0-val...
az meg, hogy miért külföldi klubbokból hívogatják be az alig játszó játékosokat??? honnan hívják be??? a fradiból??? a debrecenből??? nézd meg hogy és kitől kapott ki a DVSC és hogy estek ki... ezek után: NO COMMENT!!!
én nem nézek magyar focit, mert falábúak. néha odakapcsolok 10 percre és csak felidegesítenek!!! nevetséges...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 12:54:57

egyébként ha arra gondolok, h a két "élklubunkat", az újpestet és a debrecent kik és hogyan szórták ki a kupákból, akkor igazából már nem is csodálkozom semmin sem...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 12:51:50

Subinho, ne csináld már! milyen meccseken vertük a németeket, a skótokat és milyen meccseken égtünk meg szorosan a braziloktól, az argentínoktól és a franciáktól? hakni volt az összes!
akkor ment a bugi, amikor meg számított volna, akkor pedig besült a mutatvány? kit érdekelnek a látványos, de lófalloszt sem érő eredmények?!
én leszarnám, ha mindenki megver minket ezeken a sörmeccseken, de jussunk ki végre a csoportunkból egy vb-re vagy eb-re, és ott álljon helyt a csapat!
és mondjuk ne negyven évet kelljen várni két kijutás között!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.12. 12:46:07

ez így van, ettől könnyebb csoportba nem igen kerülhettünk volna. igaz itt van a címvédő görög csapat, akik nem a támadójátékukról híresek és a VB-re nem is jutottak ki... de a többi??? ha a skótokat meg tudtuk verni, akkor a norvégok sem okozhatnak gondot és azé a törökök ellen is elvárható eredmény lehetett volna egy X! a tegnapi borzalomról meg már nem is beszélek. ott csak azon kellett volna izgulnunk, hogy 5-0 lesz megint vagy csak 3-0!!! Lothart lehet szidni, de vele 2 meccsen 8-0 volt Málta ellen és olyan csapatok ellen játszottunk nagyon jól, mint a franciák, argentínok, vagy a németek!!! idehozta nekünk a brazilokat, az akkori világbajnoki címvédőt!!! ilyen csapatok ellen kell játszani és felkészülni, nem holmi kutyaütők ellen!!! és bárki mondja, h lothar sem tudna mit tenni... lehet! lehet, hogy csak 3. lenne a csapat, de biztosan nem sz*patna minket még MÁLTA is!!! mi lesz a következő??? lichstein ellen 3-0 kikapunk??? egész európa rajtunk röhög! ezután biztosan nem fognak pl. a törökök kivárásra játszani, lerohannak minket és kapunk tőlük olyat, hogy bozsikék nem teszik ki tuti a vitrinbe!!! és egy kérdés: szerintetek mikor fog eljönni hozzánk megint egy olyan csapat, mint a brazil, vagy az argentín??? megint játszhatunk barátságos X-eket andorra ellen 1500 néző előtt!!! GRATULÁLOK!!! SZÉP VOLT !!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 12:22:29

Srácok! a mostani csoportnál melyik brigád lenne könnyebb? mert az andorra, lihtenstejn, san marino, moldova, luxemburg, mo. bugira aránylag kevés esélyt látok, pedig egy ilyenben akár a második hely is meglehetne, ha egy kis mákunk is van :D :D
most egy olyan csapat sincs mellettünk, aki részt vett volna a vb-n!
ezen kívűl ki az a zsugás, aki a loddárnál játszott, most pedig nem, és ha itt lenne, akkor ki tudná húzni a szarból a csapatot? a tóth andrás v ki a gyíkom a vasasból?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.10.12. 12:15:18

A tegnapi meccs szánalom volt! Még jó hogy nincs Sportklubom! Így nem láttam ezt a szerencsétlenkedést, csak olvastam! :(
Ez nem igaz! Egyszerűen nem tudok mit írni! Max annyit, hogy most akkor itt a helyünk?? Ennyik vagyunk?? Ha igen akkor fogadjuk el és örljük ha néha véletlenül pontot szerzünk! Málta nagyon örült 4. győzelmének (teljesen jogosan), lehet nekünk is lejjebb kellene tennünk a mércét! Ez van sajnos!
Úgy látszik nekünk még a csoport 8. helyéért is meg kell küzdenünk!
Még van 8 meccsünk, ebből akár még plusz 7 pont is kinézhet! :?

De nézzük a pozitívumokat:
1) Sanyi gólt lőtt tétmeccsen, olyan 3 év után kb!
2) Máltán ezentúl még szívesebben látják a magyar túristákat!

Negatívumok:
1) Minen más!!
2) Rajtunk még Guus Hiddink sem tudna segíteni!
3) Senki sem fog lemondani, és ezzel nem elsősorban az edzőkre gondolok!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.12. 11:32:16

ez így van! lotharral meg volt az esély, hogy ha hagyják tovább dolgozni, akkor egyszer a 2. hely bejön... pontosan amiatt, amit írtál, mert jobb kalapba kerülünk. azért az nem volt mindegy, hogy megütöttük a németeket és a skótokat és a franciák és az argentínok ellen is csak 2-1 lett, ráadásul úgy, hogy az utolsó percig meg volt az esély az egyenlítésre!!! egyszóval lothar egy lelkes fiatal csapatot hozott létre, akikben meg volt a lehetősség egy jobb helyezésre. ha marad és továbbra is jók vagyunk, könnyebb ellenfeleket kaphatnánk és főleg nem kapnánk ki ilyen kutyaütőktől mint Málta!!! ez kritikán aluli!!! mit akarnak, mit képzelnek ezután??? még az 5. hely is veszélybe kerül!!! ezután még nehezebb ellenfeleket kapunk majd... egyszerűen nem lehet szavakkal elmondani mekkora hatalmas nagy égés ez az egész országnak!!! nem hiszem el, hogy ezt nem látja senki!!! és azt sem akarom elhinni, hogy az egész országban nincs egy normális szakember!!! és ezek profi labdarúgók????????
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.12. 10:57:46

Nekem nincs bajom a 3. hellyel. Ha mondjuk az előző sorozatban sikerült volna azt megcsípnünk, és most is sikerülne (hahahaha), akkor utána előrébb kerülnénk a kalapok tekintetében, és esetleg több könnyebb ellenfelet kapnánk. Így csak egyre nehezebbek jönnek majd, és még ennél is lejjebb fogunk csúszni. Loddár idejében legalább volt remény, hogy idővel (!) majd feljebb juthatunk. kistuloki, bozsik és a banda többi része ezt az illúziót is elvették tőlünk!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.12. 10:42:09

Engem nem zavar... abban kéne gondolkodnunk, hogy csináljunk úgy jégkorong mintára egy divízió kettes világbajnokságot. Legalább izgalmas csatákat vívnánk mondjuk San Marinóval, Andorrával, Montserrattal, St. Kitts és Nevis-szel, esetleg Amerikai Szamoával. Ja, és Gibraltár, vagy akár a Vatikán is beszállhat, már ha a FIFA engedélyezi a belépésüket a szövetségbe... 8)
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.12. 10:14:27

Boixos írta:különben is, akkor a harmadik helyekért voltunk versenyben...
érdemes a harmadik helyért versenyezni? amikor max az első kettő megy tovább...? ráadásul nem gólkülönbséggel maradtunk le, hanem nagyságrendekkel voltunk szarabbak náluk...
a 3. helyért voltunk "versenyben".
most még csak versenyben sem vagyunk/leszünk az 5. helyért.
de igazából engem a tegnapi és múltheti meccsek következményei szomorítanak el.
nem az, hogy miért harcoltunk eddig. mert akkor legalább harcoltunk,
most pedig majd Málta, Moldova, Grúzia szintjén fogják emlegetni Mo.-ot.
hát ez zavar.......................
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 09:51:26

különben is, akkor a harmadik helyekért voltunk versenyben...
érdemes a harmadik helyért versenyezni? amikor max az első kettő megy tovább...? ráadásul nem gólkülönbséggel maradtunk le, hanem nagyságrendekkel voltunk szarabbak náluk...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 09:45:54

minden volt, csak tudás nem... lelkesedésből meg annyira futotta, amennyire.
azzal meg nem értünk lósz.art sem.

de edzők ide, edzők oda, azért az is benne van a pakliban, h a sz.arból nagyon nehéz várat építeni. olyan gyerekekből, akik hiába nyugati klubok alkalmazottai, de többségében csak akkor kerülnek a kezdők közelébe, ha már a 12 évesek között sincs egészséges játékos, nem lehet erős csapatot összerakni. ehhez háttérként jön a penetránsan fos magyar bajnokság. ez igen, ez óriási perspektíva!
nem eb-t kell itt rendezni, mert az ottani megaláztatásunk sztem nem előre, hanem inkább még hátrább vinné a dolgokat, hanem szétzavarni az egész bagázst és egy új brigáddal mindent kezdeni előről, lehetőleg a kisgyerekektől.
akkor talán pár évtizeden belül változhat vmi.
így, ahogy most állnak a dolgok, nem.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.12. 09:37:43

ott legalább volt miből építkezni:
a játékosok arcán lehetett látni az alázatot, az akarást. volt pénz, voltak híres vendégcsapatok, voltak szurkolók, futball-láz volt újra, a fiataloknak (is) volt motiváció...
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.12. 09:34:45

ebben AnTIimperialistáVAL értek egyet.
ugyanis annak idején "csak" a horvátok és a svédek aléztak meg idegenben, ahol nem mellesleg az angolok és a spanyolok is zakóztak :!:
de legalább itthon és a többi csapat ellen idegenben is pariban voltunk.
most meg?!:
alázott MÁLTA!!!!!!! :(

másrészt pedig ezekután ki lenne az a hülye, aki ebbe a fosba pénzt tenne?!
még a buszt is vissza fogják venni.

az EB-nek is annyi. a horvátok tegnapelőtt bunyóztak és ilyen kutyaütőknek amúgy sem adnák oda.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 09:33:49

antiimperialista írta:Hát, nekem jobb lenne, ha az ilyen szerencsétlen csapatokat oda-vissza vernénk, meg az Izland-szintűeket is, ahogy tettük azt Loddár idején. Meg az is jó lenne, ha nem az lenne minden meccs, előtt, hogy "xy csapat jobb nálunk, az a realitás, ha kikapunk". Érdekes módon a máltaiak nem így álltak hozzá...
ez így rendben is van, de akkor sem lenne semmi közünk egyetlen egy eb-hez, v vb-hez sem.
ehhez nem kell mattheus, ezt a szintet sztem bárkivel elérnénk, aki részt vesz egy-két "legyél te is pozitív" tréningen, és az ottani okosságokat át tudja adni a játékosoknak..
ez még annyi pénzbe sem kerülne, mint amennyit a loddár, vagy ez a mostani két f.sz szakít.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.12. 09:26:21

Boixos írta:sztem nyugodtan elfelethetjük ezt a "loddárral jobb lenne" dolgot...
mennyivel lenne jobb? miért lenne jobb?
az jobb lenne, h beljebb lennénk néhány szűkebb zakóval az ún. nagyoktól, és az ilyeneket, mint a máltaiak pedig vernénk, vagy xelnénk velük? de ettől kijutnánk valamilyen világversenyre? NEM!
Hát, nekem jobb lenne, ha az ilyen szerencsétlen csapatokat oda-vissza vernénk, meg az Izland-szintűeket is, ahogy tettük azt Loddár idején. Meg az is jó lenne, ha nem az lenne minden meccs, előtt, hogy "xy csapat jobb nálunk, az a realitás, ha kikapunk". Érdekes módon a máltaiak nem így álltak hozzá...

bozsik, kistuloki, TAKARODJATOK!!!
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.10.12. 09:22:27

tegnap magyarorazág történelmet irt!!!!! végkép eltörölte a magyar focit a föld felszinéröl!!!! :!:
Visca el barca!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.12. 09:06:21

sztem nyugodtan elfelethetjük ezt a "loddárral jobb lenne" dolgot...
mennyivel lenne jobb? miért lenne jobb?
az jobb lenne, h beljebb lennénk néhány szűkebb zakóval az ún. nagyoktól, és az ilyeneket, mint a máltaiak pedig vernénk, vagy xelnénk velük? de ettől kijutnánk valamilyen világversenyre? NEM!
csak egy k. nagy illúzióval lennénk gazdagabbak, h egyszer, majd, talán...
mattheus edzőként egy ugyanolyan senki, mint akik előtte és utána voltak a válogatottnál. meg lehet nézni, h mit csinált eddig? semmit! most is a másodedzője trappatoninak azt hiszem... ez aztán kumma nagy karrier!
de mivel egész más stílusban adta elő a dolgokat, mint amit eddig megszokhattunk, persze, h az emberek többsége - én is -, bízott benne, h meg fognak változni a dolgok. DE SEMMI SEM VÁLTOZOTT!
most annyi történt, h ismételten bebizonyosodott, h akiket a legjobban zavart a loddár nagypofával előadott tanítássorozata (ami mögött amúgy szakmailag egy kumma nagy nulla volt), és a legjobban ugattak a német ellen, azok sem érnek egy kalap sz.rt sem.
na nem mintha ezzel kapcsolatban bárkinek is kétségei lettek volna.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.12. 08:49:24

Drága jó istenem... Erre már nem tudok mit mondani. Ez a halál, kistuloki és bandája végigvitte, amit eltervezett.
bozsik TAKARODJ!!!
Ennek a szánalmas, hozzánemértő f.sznak a motiválatlansága teljesen átragadt a játékosokra, nem lehet, hogy ez a barom még egy meccsen a válogatott kispadján üljön. Én ilyen [auto_cenzúra] taktikát még nem láttam, nem igaz, hogy nem lehetett volna arra felkészülni, hogy 2 ilyen gyors kölyök fogja a kapunkat rohamozni.

A játékosokról: szégyelljék magukat, a helyükön egyből húznék is vissza a csapatukhoz (a légiósokra gondoltam), nehogy véletlenül megtalálják őket... Most már tényleg megérdemelnének egy nagy verést!
Szabics, Fehér: bíztam bennetek, sokáig a kedvenceim közé tartoztatok, de sokadszorra bizonyítottátok, hogy undorító görények vagytok! Nem vagytok méltóak arra, hogy azt a gyönyörű mezt felvegyétek!
Vanczák: pfffff... Hogy lehet ekkora ökörséget csinálni :?:

bozsik, húzz el gyorsan, nem vagy szövetségi kapitánynak való :!:
Remélem, kistulokival együtt fogtok megrohadni :!:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.12. 08:35:17

Kép Kép

tegnap este éjfélig néztem a teletextet és vártam ennek a két szerencsétlennek a lemondását, de nem találtam. szerintük alkalmasak a válogatott vezetésére? ez nekik még kérdés? nem szorult beléjük ennyi önkritika? legalább Bozsikba...! ...könyörgöm.

az, hogy "nem ők vannak a pályán" nem magyarázat, mert akik ilyen szintű játékosokat válogatnak be, mint Kis, Leandro, Szabics, Szovumni és a többi, az egyáltalán mit vár? ezek a szarok már egyszer csődöt vallottak 5 éve. mire számított Bozsik tőlük? állítom: Lotharral nem így égnénk, az tuti. legalább ezeket megvertük volna. ezek a szarok ennyire képesek és ezeket ez a két szutyok válogatta be. haragszom rájuk és a többi 11-re! honnan veszik a bátorságot, hogy ilyen szintre süllyesszék a magyar futballt?!
mert ez most soha nem látott mélységbe taszíthatja a magyar focit... szponzorok, támogatók, fiatalok, szurkolók...1000-en sem lesznek a következő meccsen.

2005 december, Mattheus: " Kisteleki többet árt a magyar labdarúgásnak, mint az 1954-es berni VB döntő. Vigyázzanak vele!"

régóta mondom, hogy a fiatalokra kellene. 2-3 játékost hagyni a jelenlegi keretből és a fiatalokkal játszatni őket. én azt mondanám nekik, hogy semmi elvárás nincs, csak futballozzatok.
Avatar
Sanyialó
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.03.29. 20:21:09

2006.10.11. 22:43:08

Sziasztok!

Sikerült megnéznem ezt a történelmi mérkőzést, röhej, szégyen, gyalázat és mégsem vagyok már olyan ideges mint máskor, egyszerűen ennyi.
Elolvasgattam a a kommenteket, én is megosztanám gondolataimat.
Bozsikéknak le kell mondani, ez mostanában nagyon divatos, de ilyen meccs után azt gondolom ez normális, Kistelekinek szintén.
Csakhogy az a baj, hogy ezzel semmi de semmi nem oldódik meg. Volt már sok edzőnk, talán ebben is történelmet írunk. Volt már sok MLSZ (bár ezt azt gondolom kis betűvel kéne) elnökünk, eredményeink viszont már régen nincsenek. Szeretem a focit és olyan érzelmeket mint a válogatott, egyik csapat sem tud kiváltani belőlem(persze nagy részben ez azt jelenti, hogy idegbeteg leszek a meccs végére), de ezt inkább így hagyjuk abba. Ami nem megy...
Amatőr focit! Az eredményeink már megvannak hozzá. Mit vesztünk vele, hát nem sok mindent szerintem, egy fordulót egy amatőr csapat is tud menni a nemzetközi kupákban.
Kisteleki szerint, azért volt ilyen magas jegy ár a törökök elleni mérkőzésre, mert a szövetség kiadásai magasak.
Hát erre kár!
Élni vagy Égni!
Válasz küldése