Magyar Válogatott

Foci a Barçán kívül

Szerinted a selejtezősorozatban Magyarország:

Megnyeri a csoportját
13
72%
Második helyen Szerbia mögött végez
4
22%
Csak a harmadik hely jön össze
1
6%
Teljes csalódás lesz.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.19. 21:08:46

Nem lehetne egy új szavazást indítani?
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.19. 19:39:50

Drigo írta:Nemértem miért hiszi azt mindenki, hogy ezt doki írta?!Már csomó helyen láttam, többek között a madridista.hu-n is több nappal ezelőtt.tény, hogy jó, és találó, és nem akartam elvenni doki érdemeit, mert jó, hogy bverekta, már én is akartam, csakhát nem jutottam el odáig, de ezt NEM ő írta!

Ez puszta valóság.
ozsimiki:vicc???ez puszta igazság, és szánalom.cFg
Drigo: nem azt írtam,h ez vicc,hanem épp,h ez nekünk nem vicces!

ÉRted :?: :wink:

U.i. szerintem is szánalom....
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.10.19. 19:35:49

Nemértem miért hiszi azt mindenki, hogy ezt doki írta?!Már csomó helyen láttam, többek között a madridista.hu-n is több nappal ezelőtt.tény, hogy jó, és találó, és nem akartam elvenni doki érdemeit, mert jó, hogy bverekta, már én is akartam, csakhát nem jutottam el odáig, de ezt NEM ő írta!

Ez puszta valóság.
ozsimiki:vicc???ez puszta igazság, és szánalom.cFg
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.10.19. 19:31:21

doki találóan és jol fogalmaztál!egy baj van csak...hogy sajnos ez nem poén... :(
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.19. 18:19:34

Hát igen,kb itt tartunk,amit Doki találóan,de számunkra 1általán nem viccesen vázolt le... :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.10.18. 19:26:05

JÁTÉKOSOKAT KERESÜNK !!

Az újraszerveződő Magyar Labdarúgó vállogatotba játékosok kerestetnek.

Feltételek !!
Különösen nagy tehetség nem szükséges.

1 fő Kapus:

-- Kinyúlott, régi szürke NDK-s mackóalsó
-- Képesség bravúrokra, de nem fontos.
-- Szögletek, beívelések gólvonalról való végignézése, néha kijövetel de
csak kizárólag a csatár enyhe megzavarása miatt
-- mindíg a következő meccsre koncentrálás.


4 fő védő

--- Csiga kezdősebbessége
--- 100 méter / 20 MP
--- Labdaelpattanás 2-3 méter.
--- Zselézett ( S. Vilmos) féle haj.
--- Megfordulás mint a csuklósbusz.
--- Kb 150000 féle csúnya szó ismerete, használata.
--- Pittbull tekintet, darabos mozgás.
--- Fejelés csak 2 kannás bor után a kocsmában.

4 Fő Középpályás

--- Passzolj úgy hogy a labdával1 kb 10 méteres körbe betalálj.
--- több fölé, mellé mint ahányszor a kaput eltalálod.
--- Magas labdák nem ismerete.
--- kevés futás, de ha kocorászol az is jó
--- Erös csipőre tett kar.
--- 15 köpés / perc

2 Fő csatár

--- Támadó menyét tekintet.
--- -150 es IQ
--- sörhas
--- Több piros mint gól
--- Lesszabály nem ismerete
--- Klubszintem kispad erős koptatása, de nem szükséges hogy legyen
klubbod.


KÉRLEK HA MINDEZEK KÉPESSÉGEKNEK NEM VAGY A BIRTOKÁBAN JELENTKEZZ !!!!

mlsz@mlsz.hu


Cserébe:

Napi 1,5 óra edzés ( kivéve vasárnap )
Kocsi, lakás.
Mocskos nagy fizetés
Te lehetsz a discoban a legmenőbb arc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.18. 19:23:06

De legalább a 18 hellyel elöttünk álló Boszniát megvertük :lol: Moldova már közel van hozzánk, szóval vigyázzunk :!: Málta meg nagyon jön föl. Mégegyszer megvernek minket és már megelőznek a ranglistán.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.18. 18:20:37

A Béka segge alatt..... :evil: :x

http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=17368

Még van lejjebb :?: :?: :?:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.10.17. 21:39:58

Nagyon tetszik:DD az indexből idézem:

Magyarország - Fővárosi Állat- és Növénykert 0 - 3
Puskás Ferenc Stadion 42 néző

Tudósítás a meccsről:

6. perc: Dénes, a viziló iramodik meg a jobb szélen, beadását a magyar védelmet lesprintelő Tünde, a galapagosi 106 éves teknős fejeli be a hálóba.

34. perc: Johny orangután kötényt ad Dárdainak, majd a Sindaharata-tól, az indiai mérgeskígyótól visszakapot labdát Király fölött átemelve megduplázza a vendégek előnyét.

87. perc: Polonkai 40 méterről kapura lő. A kapus, Abdullah a teve, egykedvűen nézi, ahogy a labda 30 méterrel a kapu mellé száll. Meg volt a magyar csapat első kapura lövése.

88. perc: A magyar válogatott kétségbeesetten támad. Az ellentámadásból Pisti lajhár passzol Micnaanuk pingvinhez, aki betör a 16-oson belülre, és a menteni igyekvő Sebőköt kicselezve, jobbal a kapura lő. A labda a kapufáról a hálóba pattan.

Bozsik Péter: A csapat minden dicséretet megérdemel. Küzdöttünk, harcoltunk, sajnos ezúttal csak ennyire futotta. Annak viszont örülök, hogy a közönség és a csapat újra egymásra talált, és a fiúk Kisteleki István vastapsa mellett vonultak az öltözőbe.

Sir David Attenborough: Nagyon jó edzőmeccs volt a csapatom számára. Az eredménnyel nagyjából elégedett vagyok, bár van egy kis hiányérzetem. Elszálnunk azonban nem szabad, következő ellenfelünk, a Csendes Óceáni algák válogatottja sokkal komolyabb játékerőt képvisel, mint a lelkes magyar csapat.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.17. 18:17:37

antiimperialista írta:A torghellés kérdést sokszor körbejártuk már, az biztos, hogy arra a posztra nincs más jelölt a magyar csatárok közül. Ráadásul szerdán Sanyi végre villantott valamit abból, amit mindig mutatnia kellene, sajnos társak nélkül, így a jó játéka és a gólja sz.rt sem ért. De, ha máskor is így játszik, mint Boszniában és most Máltán tette, jó lesz arra a posztra. Ne felejtsük el, kiknek rúgott korábban a válogatottban gólt, és senki ne jöjjön azzal, hogy azok barátságos meccsek voltak. Meg kell nézni, rajta kívül kik köszöntek be bármilyen csapatnak a mostani keretből. Gera, Huszti, és nincs több...
Sanyi tény,h nem sokszor eredményes,de ki az a Válogatottból :?: :idea: :roll:
Elárulom: SENKI!
Ő legalább küzd,bár rengetegszer egy állat,de megy előre, tudja,h nem 1 technikai zseni,de ő legalább fut,robotol,ehhez ért,de azt legalább teszi!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.17. 15:38:39

A torghellés kérdést sokszor körbejártuk már, az biztos, hogy arra a posztra nincs más jelölt a magyar csatárok közül. Ráadásul szerdán Sanyi végre villantott valamit abból, amit mindig mutatnia kellene, sajnos társak nélkül, így a jó játéka és a gólja sz.rt sem ért. De, ha máskor is így játszik, mint Boszniában és most Máltán tette, jó lesz arra a posztra. Ne felejtsük el, kiknek rúgott korábban a válogatottban gólt, és senki ne jöjjön azzal, hogy azok barátságos meccsek voltak. Meg kell nézni, rajta kívül kik köszöntek be bármilyen csapatnak a mostani keretből. Gera, Huszti, és nincs több...
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2006.10.17. 15:10:43

A magyar válogatott maga a szégyen!De az is nagy volt mikor kérdezték Bozsiktól hogy mér nem rakja be az olyan fiatalokat mint Hrepka vagy Németh erre az volt a válasz hogy a csatárposzton olyan játékosok játszanak mint Huszti Gera és Torghelle akik nemzetközileg elismert játékosok meg hogy nekik van nevük a világ futbaljában :!: :?: Na ezekből csak Torghelle a csatár és helyette nem tom mér ne lehetne megpróbálni a már emlitett fiatalokat :roll: Mert nem ugy látom hogy Torghelle döntené el sorba a meccseket :arrow: Erről ennyit
Forca BARCA
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.10.17. 14:32:00

Vito:

Teljesen megértem a véleményed, igazad is van! De az is igaz, hogy több igazság létezik!
Most őszintén: Te kiket válogatnál be? Mert szerintem a fiatalok tömeges beválogatása nem megoldás! Ha most hírtelen 15 új játékos kerülne be a válogatottban akkor már megint hol lenne az a sokak által már így is hiányolt Rang, a Válogatottság Rangja!

Én is mindíg védtem őket, igaz Málta után enyhén szólva mérges voltam rájuk! De még az a szerencse hogy mérges voltam, mint ahogy gondolom sokan azok voltak, ez azt jelenti hogy legalább még foglalkozunk velük és bízunk bennük, nem pedig közömbösek!

Mindannyiunknak más a véleménye, de mindannyian azt akarjuk hogy jobbak legyünk!! És talán leszünk is...!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.17. 14:27:29

gentdelbarca írta:Én nem értek egyet azzal, hogy a szakmai stábnak le kellene mondania, illetve el kellene küldeni őket! 4 tétmeccsen vezették eddig még csak a válogatottat! Mindenki megérdemli, hogy legalább egy szezonnyi lehetőséget kapjon!! Szóval csinálják csak végig, akármilyen is lesz!
4 meccs után leváltani valakit hihetetlen butaság, még úgy is hogy kikaptunk Máltától!

Tudom butaság az összehasonlítgatás, de nézzétek angliát! Semmit sem értek el immáron 40 éve! És mégsem dobálják az edzőket! Pedig ott az nem számít sikernek, hogy kijutnak ideoda! Most is 0-0 otthon Macedóniával, hát ez számukra olyan mint nekünk Málta...!!
Szerintem simán le lehetne őket váltani,mivel ALAPgond,h milyen a válogatási elve! Neveket válogat be,nem pedig teljesítményeket! És eddigiek alapján nincs benne,h ezen változtatna,akkor meg miért kellene várni a leváltásával :?: :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.17. 14:02:49

nade nekik az a kudarc, hogy nem nyernek világversenyt!
minden VB-n, EB-n kinn vannak...
mi pedig? már máltától is kikapunk.
Máltától. ez majdnem akkora blama, mint Mexiko volt.

a másik pedig, hogy se játék nincs, se akarat nincs. ezt a szedett-vedett bandát csupán akarattal is le lehet győzni csupán egy góllal. nekik az sem sikerült.
de hagy kérdezzem meg: miben, kiben bízol?

a két vezetőben? Détári és Bozsik sem tudott bizonyítani az nb1-ben, leszámítva az igen erős zetével elért bajnoki címet.

a játékosokban? ezek a klubjukban sem játszanak, vagy, ha játszanak akkor is kiesőjelölteknél.

én örök optimista vagyok/voltam, olvass vissza mindig védtem őket, de EZ a válogatott nem érdemli meg.
semmi olyat nem láttam a 4 meccs alatt, ami bizakodásra adhatna okot.

magyarul: ezek focizhatnának évekig, akkor sem áldaná meg őket a JóIsten hirtelen tehetséggel.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.10.17. 13:08:18

Én nem értek egyet azzal, hogy a szakmai stábnak le kellene mondania, illetve el kellene küldeni őket! 4 tétmeccsen vezették eddig még csak a válogatottat! Mindenki megérdemli, hogy legalább egy szezonnyi lehetőséget kapjon!! Szóval csinálják csak végig, akármilyen is lesz!
4 meccs után leváltani valakit hihetetlen butaság, még úgy is hogy kikaptunk Máltától!

Tudom butaság az összehasonlítgatás, de nézzétek angliát! Semmit sem értek el immáron 40 éve! És mégsem dobálják az edzőket! Pedig ott az nem számít sikernek, hogy kijutnak ideoda! Most is 0-0 otthon Macedóniával, hát ez számukra olyan mint nekünk Málta...!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.10.16. 17:13:50

Még megvárják a Moldova elleni vereséget is. Csak utána mondanak le :wink: :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.10.16. 11:27:05

de nem értem, mi lenne a lelépésükben a gyávaság?
van vmi céljuk, amit ezek után el akarnak érni? visszavágni máltának?
kiderült, h alkalmatlanok a posztjukra, mert még a nálunk (még nálunk is...) nagyságrendekkel sz.rabb csapatot sem tudták megveretni a válogatottal. más munkahelyen ilyenkor tök egyértelmű, h a következő lépés a lelépés.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.10.16. 11:18:25

antiimperialista írta:Csak nem akarnak lemondani... Détári azt nyilatkozta az ns-nek, hogy gyávaság lenne lemondani. Szerintem inkább logikus lenne...
olvastam. :lol: :lol: :lol:
neveccségesek. bezzeg Lothar idején az első sorból rázták az öklüket, hogy monnyon le, mert nincs eredmény.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.10.16. 11:08:06

Csak nem akarnak lemondani... Détári azt nyilatkozta az ns-nek, hogy gyávaság lenne lemondani. Szerintem inkább logikus lenne...
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2006.10.13. 11:30:04

legyen má vége ennek a szutyok focinak! lehet a mostani ifjusággal kéne törödni,és ezeket a botlábuakat meg nyugdijba küldeni!! várni pár évet és talán ujra mélto lesz a Magyar Foci!!!
Visca el barca!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.13. 11:22:39

ozsimiki írta:Sziasztok!

Egy elég tanúlságos írás az origotól:

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20 ... egyen.html

Nemcsak a szurkolóknak kellene megfontolnia... :idea:
erről beszéltem reggel: sowunmi, lőw, torgelle, leandro??? :shock:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.10.13. 11:21:02

Szecsiat írta:Szerintem Matthaus százszor jobb volt,mint a többiek. Mindenki mondta,hogy magyar edző kell. Tessék itt van a magyar edző és szégyent szégyenre halmozunk. Nem hibáztatnám Matthaust azért,mert sok játékost kipróbált,ő tulajdonképpen egy ismeretlenbe jött ide. Azt se tudta,hogy Gerán kívül van e épkézláb játékos. Mára kiderült,hogy nemigazán. És az igaz,hogy kikaptunk a horvátoktól meg svédektől,de legalább a sima meccseket hoztuk. Meg emlékezzetek vissza,hogy itthon nagyon jól játszottunk a svédek ellen,és simán megérdemeltük volna a győzelmet. Magyar válogatottat nagyon régen,sőt talán eddig egyszer sem láttam úgy játszani,mint akkor. Volt tűz a játékosokba,hajtottak és mindent megtettek a győzelemért. Beléjük ültette a német mentalitást. Éppen ezért nagyon sajnáltam mikor elküldték.És ilyen Elton hatalomvágyó Kistuloki meg a bandája miatt szívunk egyfolytába mi szurkolók és nézők.
jaja, ez így van! múltkoriban írtam a francia, meg argentín meccset példának, de az csak sörmeccs volt. viszont a svédek elleni télleg nem volt semmi!!! az utolsó percig benne volt a pakliban, h győzhetünk, hajtottak, mentek előre, jó kis meccs volt. hidegzuhany volt, amikor annak a nagyképű f*sznak (aki egyébként semmit nem csinált egész meccsen!) a lába véletlenül elsült és kijött belőle egy bomba... ez van, beszoptuk, de jók voltunk! ha most játszott volna a csapat a svédekkel, akkora zakót kaptunk volna, hogy nem tettük volna a szekrénybe... nos, akkor van még aki azt mondja nem volt jobb matheus???!!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.10.13. 10:12:05

Sziasztok!

Egy elég tanúlságos írás az origotól:

http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20 ... egyen.html

Nemcsak a szurkolóknak kellene megfontolnia... :idea:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Szecsiat
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.09.01. 15:40:50

2006.10.13. 09:57:23

Szerintem Matthaus százszor jobb volt,mint a többiek. Mindenki mondta,hogy magyar edző kell. Tessék itt van a magyar edző és szégyent szégyenre halmozunk. Nem hibáztatnám Matthaust azért,mert sok játékost kipróbált,ő tulajdonképpen egy ismeretlenbe jött ide. Azt se tudta,hogy Gerán kívül van e épkézláb játékos. Mára kiderült,hogy nemigazán. És az igaz,hogy kikaptunk a horvátoktól meg svédektől,de legalább a sima meccseket hoztuk. Meg emlékezzetek vissza,hogy itthon nagyon jól játszottunk a svédek ellen,és simán megérdemeltük volna a győzelmet. Magyar válogatottat nagyon régen,sőt talán eddig egyszer sem láttam úgy játszani,mint akkor. Volt tűz a játékosokba,hajtottak és mindent megtettek a győzelemért. Beléjük ültette a német mentalitást. Éppen ezért nagyon sajnáltam mikor elküldték.És ilyen Elton hatalomvágyó Kistuloki meg a bandája miatt szívunk egyfolytába mi szurkolók és nézők.
Válasz küldése