Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.01.08. 12:42:24

Kép

Problem? 8)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.01.08. 11:10:38

EZ ÉRDEKES! odaát,egy Barca fan írta be,gondoltam megosztom itt.
Messi állandóan megkapja, hogy nevesincs országok nevesincs játékosai,szöv. kapitányai szavaznak rá, mert ugye a média hype.

Akkor némi száraz tény:

Akik C. Ronaldonak ítélték volna az aranylabdát.

csapatkapitányok: (170ből 26 tette az első helyre, Messit 98-an)

Albania, American Samoa, Australia, Barbados, Belize, Cape Verde Islands, Congo, Dominican Republic, Eritrea, Ethiopia, Guatemala, Guinea, Hungary, Iceland, Kyrgyzstan, Macau, Mozambique, New Caledonia, Portugal, Scotland, Serbia, Singapore, Slovakia, Thailand, Turkmenistan, Zimbabwe

szövetségi kapitányok: (170ből 24 szavazott rá. Messire 109)

Antigua and Barbuda, Bosnia-Herzegovina, Brazil, Cape Verde Islands, Croatia, Cyprus, Dominican Republic, Egypt, Ethiopia, Georgia, Greece, Guatemala, Japan, Kyrgyzstan, Macau, Madagascar, Mongolia, Mozambique, Portugal, Samoa, Slovenia, Turkey, Turks and Caicos Islands, Uganda

média: (36 an voksoltak rá, Messire 92en, a 170ből)

Angola, Bahrain, Botswana, Burkina Faso, Cameroon, Canada, Congo, Croatia, Czech Republic, Denmark, Egypt, England, Faroe Islands, France, Gambia, Georgia, Ghana, Honduras, Japan, Lithuania, Mauritania, Morocco, New Zealand, Nicaragua, Oman, Palestine, Portugal, Republic of Ireland, Senegal, Slovakia, Slovenia, Somalia, Tahiti, Tajikistan, Tanzania, Zimbabwe


a 41 és 23 % úgy alakult ki, hogy a második és harmadik helyért is jártak pontok. Ha szigorúan csak azt vesszük figyelembe, hogy az első helyre hányan tették őket akkor Messi az 510 szavazat 56,8%- át kapta, C. Ronaldo 16,8 %

Akkor most nézzük meg, hogy ebből a 16.8 %-ból is, hány szavazat jött az itt sokak által semmibe nézett országokból és hány azokból akik a világ elitjébe tartoznak.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.01.08. 01:04:33

Kardi írta:http://www.youtube.com/watch?v=Gm0QOZFn3a8
2:54-nél a mi Orbán Viktorunk is állva tapsolja Messit...feldobta az estémet ez a videó! :D
Nekem CR arckifejezései kifejezetten tetszenek... :twisted: Az az erőltetett vigyor :lol:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2013.01.08. 01:03:36

Én vagyok az egyetlen, aki azon kattog, hogy hogyan lehetett DANI ALVEST a 2012-es év álomcsapatába beválasztani???

Egyébként ez a százalékosdi azért sem jó, mert ha úgy érzem, hogy Messi volt a legjobb és egy paraszthajszállal marad csak le mögötte Cé, vagy épp Iniesta, attól még ez a százalékokban nem fog kifejeződni. A 40-25-10-es arány vörös posztó mindenkinek, de ez nyilván nem jelenti azt, hogy Ininél 4x jobb szezonja volt Messinek.

Ha naptári évet nézünk - ami egyébként úgy fhasság ahogy van - akkor az ellenjelöltek bármelyikének aranylabdáját rossz szájízzel fogadnám. A komoly riválisok közül Casillasról épp most veszik le a keresztvizet Madridban, és az őszét joggal illetik komoly kritikával, CR önmagához (pláne Leohoz) képest megintcsak gyenge őszt fut, Iniesta kövezzetek meg, de már az EB-n sem volt annyira meghatározó, mint a korábbi világversenyeken, alapvetően a spanyol válogatott is inkább csak bedarálta, és úgy érzem, hogy Xavi és Ini képességeit sérteném, ha azt mondanám hogy azokhoz méltóan játszottak az EB-n. Pirlo a kiüresedett Serie A megnyerése ide, a csúfos zárópofon ellenére sikeres EB oda nem érzem realitásnak.

A sokak által előcitált érv, hogy a legtöbb gólra az aranycipőt osszák ki és ne az aranylabdát addig megállja a helyét, amíg 30-40 gólról beszélünk. De itt több mint 90 gólról van szó egy naptári évben. Ebben az évben a BL-győztesből és az EB-győztesből sem nyújtott senki igazán kiemelkedőt, a top bajnokságok közül a Madridból lehetett volna realitás valakit előhúzni, de ilyen ősz mellett Özil, Cé vagy Iker is kérdőjeles.

Alapjában véve azt gondolom, hogy a 2010-es év -egyébként nyilvánvaló - skandalluma után megszokásból, sikkből kérdőjelezik meg Leo tavalyi és idei aranylasztiját, pedig ha félreteszi az ember a szubjektivitását, legalább annyit el kell ismerjen, hogy nem érdemtelen...
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2013.01.08. 00:57:47

http://www.youtube.com/watch?v=Gm0QOZFn3a8
2:54-nél a mi Orbán Viktorunk is állva tapsolja Messit...feldobta az estémet ez a videó! :D
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.01.08. 00:45:15

Szerintem ez a TOP11 amit a FIFA állított össze elég unreális azért...Kezdjük azzal ,hogy az én top 11-em így nézne ki:

-------------------Casillas-------------------

-Lahm-----Ramos----Kompany-------Alba-

-------------------Pirlo------------------------

---------------Cesc---Iniesta----------------

------Messi-----v.Persie-----CR7-----------

Casillas - számomra vitathatatlan, egyszerűen szerintem Ő a legjobb hálóőr jelenleg.
Lahm - Nem is értem hogy hogyan tudták berakni Alvest. Idén bőven nem úgy játszott ahogy kellene, bármennyire is szeretem,de igaz.
Lahm pedig,számomra a legjobb szélsővédő. Persze Alves is jó, vagyis jó volt a maga idejében... (Sevillás korszak, Barcában az első 3 év)
Ramos - Néztem pár Real meccset,és hát hiába nem nagyon bírom, nagyon jó. Piqué ebben a szezonban fel sem ér hozzá,nem épp a legjobb formáját mutatja eddig Piqué...Persze volt sérülése,de akkor is...De ettől eltekintve Piqué az egyik kedvencem még mindig.
Kompany - Számomra Ő a best defender. És nem azért raktam be, mert én nagyon szimpatizálom őt, hanem azért,mert tényleg itt a helye. A City egyik alapembere, kapitánya. Sok City meccset nézek, és hát kijelenthetem, hogy Kompany igen jó spíler.
Alba - Nagyon sokat vaciláltam Adriano és Alba között. Mind a ketten asszem 7-7 gólt rúgtak,ha jól emlékszem.Emellett gyorsak,és védekezésben is megállják a helyüket. Végül Alba-t választottam. Nem azt mondom,hogy Alba a legjobb balszélsővédő,de ebbe a szezonban eddig szerintem ő hozza azt a minőségi szintet,amit el lehet várni egy balszélsővédőtől.Jól beilleszkedett a Barcába, igazi Barca játékos.
Pirlo - Nos. Nem is értem, Xabi mit keres a Top 11-ben? Pirlo oda-vissza veri. Elképesztő ember, jót tett neki ez a váltás,hogy a Juvéba igazolt. Az egyik legjobb a posztján, ez a szezonja idáig elég jól sikerült.
Cesc - Nem kell csodálkozni hogy Xavit kihagytam,de tényleg nem nagyon villogott Xavi eddig ebben a szezonban. Szeretem őt meg minden, de már kicsit kezd öregedni, általában meccsen ha nála volt a labda lassította a játékot... Nem is az a baj hogy öregszik,attól persze lehet jó játékos, de nem hozta azt a szintet amire képes lenne, mint pl tavaly-tavalyelőtt. Persze ettől függetlenül az egyik kedvencem,de általában én reálisan szoktam nézni a dolgokat.
Ezzel ellentétben pedig Fábregas amikor játszott, rugalmas volt a játékunk,osztogatott,adogatott,helyzeteket alakított. Úgy gondolom hogy méltó utód lesz majd.
Iniesta - Szerintem Ő nem is kérdéses,bérelt helye van.Az egyik legjobb.
Messi - Róla sem kell asszem semmit sem mondanom.Hi-he-tet-len a srác.
van Persie - Szerintem RvP megérdemli hogy benne legyen. Bár sokat gondolkodtam rajta,Falcao és Ibrahimovic közt, de szerintem ő érdemli meg. Bombaformában van idén,az MU egyik alapembere.RvP nélkül nem is tudom hogy mire menne a MU... Na de nem akarok okoskodni.
CR7 - Neki is bérelt helye van. Bármennyire nem szeretem, tud a srác. Lássuk be , Messi és CR7 uralja a mai futballvilágot.

Ez egy saját vélemény. Attól hogy nem raktam be Piquét, Xavit vagy akár Alvest ,úgyanúgy Barca Fan vagyok. Mivel NEM vagyok divatdrukker, igazságosan nézem a dolgokat.
Kösz ha elolvastátok, aki véleményt akar nyílvánítani ezzel az írással kapcsolatban nyugodtan írjon :mrgreen: :D
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.07. 23:38:20

daffy írta:
csababarca írta: Persze hogy szubjektív. Mint az Oscar-díj. Legjobb film, de ott sincsenek kategóriák, ott meg egy vígjáték nem fog nyerni soha.
El kell fogadni a végeredményt és kész,változtatni nem lehet rajta.
Ugyan így örültem volna Iniesta sikerének is, ő is megérdemelte volna.
BL-ben díjazzák ezeket a posztokat külön,ott ugyanúgy megy a fújolás mindig,hogy miért ő,a másik jobb volt...
engem nem a viták érdekelnek. azért írtam,mert kimondva,kimondatlanul,ezt a díjat csak támadó kaphatja. ezért,legalább egy legjobb védekező játékos elismerést hoznék létre,mint az nba-ben,hogy legyen esélye a védőknek és a kapusoknak is nyerni valamit. nagyon nem szeretem a legjobb játékos kifejezést használni,mert nem mondjuk,hogy miben a legjobb. támadásban az. védekezésben,védésben nem. aki meg abban a legjobb,az nincs díjazva. én ezt szeretném
Ezzel nagyon egyet értek, én ezért sem "pörgök" ezen az Aranylabda dolgon, mert már alapból egy csapatsportban egyénid díjakat elég nehéz kiosztani, s ahogy írod is ezt a díjat támadó kaphatja "csak" meg.
Pedig pl viccet félre téve, Busquets pl tavalyi teljesítmény alapján bizony a dobogóhoz közel kopogtatott volna, de akár dobogóra is illett volna odarakni.Mert pl szerintem Ronaldonál jobb teljesítményt6 nyújtott, ahogy szerintem Iniesta meg Messinél, de ezek szubjektív dolgok, ha statokat vesszük akkor lehetne azt mondani hogy akkor számítson a gól, ha már arra játsszák, de akkor meg ott van az Aranycipő, szóval általános díjazás nem lehet.S igen egy kapus vagy védő nem tudom mit kéne alkosson hogy megkapja.....
Messinek grat, amilyen videójáték statokat hozott össze idén, azzal nem lehet ringbe szállni, megérdemelte a 4iket, ahogy Ini is megérdemelte volna.
Ezzel zsinór 4, nem utópisztikus, hogy akár még 10et is össze hozhat. :shock: Persze nem zsinórban, bár nála még az sem elképzelhetetlen. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 21:29:23

daffy írta:engem nem a viták érdekelnek. azért írtam,mert kimondva,kimondatlanul,ezt a díjat csak támadó kaphatja. ezért,legalább egy legjobb védekező játékos elismerést hoznék létre,mint az nba-ben,hogy legyen esélye a védőknek és a kapusoknak is nyerni valamit. nagyon nem szeretem a legjobb játékos kifejezést használni,mert nem mondjuk,hogy miben a legjobb. támadásban az. védekezésben,védésben nem. aki meg abban a legjobb,az nincs díjazva. én ezt szeretném
Igen, ezt adom. Szerintem is jobb lenne egy ilyen rendszer,lehet majd egyszer bevezetik.
De most ez van,ezt kell szeretni,elfogadni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.07. 21:22:23

csababarca írta: Persze hogy szubjektív. Mint az Oscar-díj. Legjobb film, de ott sincsenek kategóriák, ott meg egy vígjáték nem fog nyerni soha.
El kell fogadni a végeredményt és kész,változtatni nem lehet rajta.
Ugyan így örültem volna Iniesta sikerének is, ő is megérdemelte volna.
BL-ben díjazzák ezeket a posztokat külön,ott ugyanúgy megy a fújolás mindig,hogy miért ő,a másik jobb volt...
engem nem a viták érdekelnek. azért írtam,mert kimondva,kimondatlanul,ezt a díjat csak támadó kaphatja. ezért,legalább egy legjobb védekező játékos elismerést hoznék létre,mint az nba-ben,hogy legyen esélye a védőknek és a kapusoknak is nyerni valamit. nagyon nem szeretem a legjobb játékos kifejezést használni,mert nem mondjuk,hogy miben a legjobb. támadásban az. védekezésben,védésben nem. aki meg abban a legjobb,az nincs díjazva. én ezt szeretném
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 21:14:42

daffy írta:számít itt minden,mivel nincsenek megállapítva szempontok,így mindenki szubjektíven azt vesz figyelembe,amit akar. messi a legjobb. igen,de miben? kapusnak esélye nincs. én megbontanám a díjat vagy valami díjat és külön adnék kapus,védő,kp-s és támadó elismerést. úgy is sok múlna az egyéni szimpátián,de legalább a nem támadó játékosoknak is megérné öltönyt húzni
Persze hogy szubjektív. Mint az Oscar-díj. Legjobb film, de ott sincsenek kategóriák, ott meg egy vígjáték nem fog nyerni soha.
El kell fogadni a végeredményt és kész,változtatni nem lehet rajta.
Ugyan így örültem volna Iniesta sikerének is, ő is megérdemelte volna.
BL-ben díjazzák ezeket a posztokat külön,ott ugyanúgy megy a fújolás mindig,hogy miért ő,a másik jobb volt...

olyan döntés úgy se lesz soha,amivel mindenki egyet ért.
Én csak azt utálom ebben az egészben,hogy megint megy a ködösítés sok helyen,hogy Messi semmit nem csinált,bezzeg Ronaldo...erre semmi szükség. egyéni megítélés.
De azért amikor ennyi ember szavaz,és kijön egy ilyen végeredmény az jelent valamit.
Mennyivel volt jobb, amikor csak újságírók szavaztak? szerintem semmivel. Csak amíg az volt,akkor Messi csak egyet kapott,ezért mindenki azt sírja vissza. Ha most is így lenne,akkor maximum 1el kevesebbje lenne Messinek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2013.01.07. 21:13:34

Eritrea pedig olyannyira a világ egyik legszegényebb országa, hogy valószínűleg se tv-re, se újságra nem telik, mert Messi még a 3ba se került be...
Mondjuk az már jobban zavar, hogy a franciáknál se....és még van 1-2 ilyen tébolyult :x
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára detabarca 2013.01.07. 21:15:53-kor.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.07. 21:09:06

Szerintem a 4 győzelem alatt most volt a legegyértelműbb Messi dmoinanciája... Aki még most is szőrszálakat hasogat az meg is érdemli.

Gratula Messinek!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.01.07. 21:07:46

csababarca írta:[Akik ilyeneket mondanak,azok nem látták ezt a listát, plusz fogalmuk sincs mit jelent a bunda,csalás szó.
Nekik a bunda,csalás= nem az nyert,akinek én drukkoltam.
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, mégegyszer mondom,ez az év teljesen egyértelmű volt.
Nem ide vág, de írtam Neked games topicban!

Minden esetre gratulálok Messinek! Akárki akármit mond, megérdemelte! 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.01.07. 21:07:45

Eszterke írta: Realosként is azt mondom, hogy annak a golyóbisnak egy helyen kellene most lennie, és az bizony Adrés Iniesta keze.
Látod ebben nagyon egyet értünk. Viszont ennyi gólt nem nagyon szoktak lőni egy szezonban,és az aranylabdát többnyire csatároknak adják,kevés kivételtől eltekintve. Nem piszkálódásból írom de pld. Cannavaro aranylabdája egyike a világtörténelem legnagyobb rejtélyeinek :lol:
Biztos vagyok benne hogy Iniesta lesz még aranylabdás(Xavi sajnos nem),mint ahogy CR is.
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.01.07. 21:07:02

miihii írta:
Az egész linket jelöld ki, ne csak az aláhúzott részre kattints ;)
Jaj tényleg,köszi :)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.01.07. 21:06:59

daffy írta:
csababarca írta:Ha megnézitek a táblázatot,akkor látni,hogy most még a média is ő rá szavazott nagy fölénnyel. Tavaly vagy tavalyelőtt a média szerint nem ő nyert volna, most mindhárom kategóriában ő nyert,ahogy átfutottam gyorsan.

Nincs is kérdés. teljesen egyértelmű volt ez az év, hogy ő a legjobb.
És én ezt a nemzetközi porondos dolgot sosem fogom megérteni,hogy miért kéne annyira számítania. Egyrészt egy EB-évben akkor esélye se lenne európain kívülinek nyerni,másrészt azért kiadják szépen a díjakat elég felkapott körülmények között.
számít itt minden,mivel nincsenek megállapítva szempontok,így mindenki szubjektíven azt vesz figyelembe,amit akar. messi a legjobb. igen,de miben? kapusnak esélye nincs. én megbontanám a díjat vagy valami díjat és külön adnék kapus,védő,kp-s és támadó elismerést. úgy is sok múlna az egyéni szimpátián,de legalább a nem támadó játékosoknak is megérné öltönyt húzni
Maradnia kellett volna annak a rendszernek, ami 2010-ig volt, és akkor nem lennének ilyen viták. Hozzáteszem, CR akkor sem nyert volna többet, hanem Iniesta biztosan, Xavi vagy Sneijder valószínűleg Aranylabdás lenne.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 21:04:03

Bestbarca írta:Amúgy vicces,hogy egyesek bundáról beszélnek...A szavazás után kb rögtön fent voltak hogy hogyan is alakult ki ez az eredmény...Minden szavazat névvel ellátva...Ha valaki elárulja nekem,hogy ezen hogyan lehet csalni...Azért eléggé nagy visszhangja lenne annak,ha kiderülne,hogy egy Steven Gerrard nem is Messire szavazott első helyen,hanem Cr-re és meghamisították...És nyílván elképzelhető hogy megtörténik ilyen...
Akik ilyeneket mondanak,azok nem látták ezt a listát, plusz fogalmuk sincs mit jelent a bunda,csalás szó.
Nekik a bunda,csalás= nem az nyert,akinek én drukkoltam.
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, mégegyszer mondom,ez az év teljesen egyértelmű volt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.07. 21:02:31

csababarca írta:Ha megnézitek a táblázatot,akkor látni,hogy most még a média is ő rá szavazott nagy fölénnyel. Tavaly vagy tavalyelőtt a média szerint nem ő nyert volna, most mindhárom kategóriában ő nyert,ahogy átfutottam gyorsan.

Nincs is kérdés. teljesen egyértelmű volt ez az év, hogy ő a legjobb.
És én ezt a nemzetközi porondos dolgot sosem fogom megérteni,hogy miért kéne annyira számítania. Egyrészt egy EB-évben akkor esélye se lenne európain kívülinek nyerni,másrészt azért kiadják szépen a díjakat elég felkapott körülmények között.
számít itt minden,mivel nincsenek megállapítva szempontok,így mindenki szubjektíven azt vesz figyelembe,amit akar. messi a legjobb. igen,de miben? kapusnak esélye nincs. én megbontanám a díjat vagy valami díjat és külön adnék kapus,védő,kp-s és támadó elismerést. úgy is sok múlna az egyéni szimpátián,de legalább a nem támadó játékosoknak is megérné öltönyt húzni
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.07. 21:01:47

Dr.Dre írta:
Miért nem birom megnyitni? :O 404-es hibát ir ki! :cry:
Az egész linket jelöld ki, ne csak az aláhúzott részre kattints ;)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.01.07. 20:59:27

Amúgy vicces,hogy egyesek bundáról beszélnek...A szavazás után kb rögtön fent voltak hogy hogyan is alakult ki ez az eredmény...Minden szavazat névvel ellátva...Ha valaki elárulja nekem,hogy ezen hogyan lehet csalni...Azért eléggé nagy visszhangja lenne annak,ha kiderülne,hogy egy Steven Gerrard nem is Messire szavazott első helyen,hanem Cr-re és meghamisították...És nyílván elképzelhető hogy megtörténik ilyen...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.01.07. 20:59:08

Miért nem birom megnyitni? :O 404-es hibát ir ki! :cry:
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 20:58:47

Ha megnézitek a táblázatot,akkor látni,hogy most még a média is ő rá szavazott nagy fölénnyel. Tavaly vagy tavalyelőtt a média szerint nem ő nyert volna, most mindhárom kategóriában ő nyert,ahogy átfutottam gyorsan.

Nincs is kérdés. teljesen egyértelmű volt ez az év, hogy ő a legjobb.
És én ezt a nemzetközi porondos dolgot sosem fogom megérteni,hogy miért kéne annyira számítania. Egyrészt egy EB-évben akkor esélye se lenne európain kívülinek nyerni,másrészt azért kiadják szépen a díjakat elég felkapott körülmények között.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.07. 20:56:54

salas9 írta:Ergó ezért nem lehetett Falcao a győztes, mert ő barátságos mérkőzésen lőtte. De akkor miért nem úgy van megoldva, hogy CSAK olyanokat vegyenek fel a listára aki tétmérkőzésen szerzett... :roll:

Gyanítom, hogy a jövőben változtatni fogják a szabályokat :arrow: nem fogják benevezni a barigólokat.
KépKép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.01.07. 20:56:09

fcbarca0827 írta:
Ezt mindig olyan jó böngészni, vannak finomságok. Például Aruba csapatkapitánya Busquetset tette a 3. helyre. :D
A bahamai Sheldon Longley pedig mindhárom szavazatát No Vote-ra adta. :mrgreen:

Amúgy, ha nem lenne összevonva ez az aranylaszti téma, akkor szerintem az utóbbi 4 év így nézett volna ki: Messi, Xavi, Messi, Iniesta. Így meg nem volt kérdés, hogy most is Messi kapja, egyértelműen a világ felett áll jelenleg.

De, azért: Inieeeesta, Inieeeesta, Inieeeesta!!! 8)
Azért Casillas sem gyenge... 1.hely Ramos :D
Del Bosque meg kicsit se szavazott haza, Casillas,Iniesta,Xavi :-D
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2013.01.07. 20:54:42

Ezt mindig olyan jó böngészni, vannak finomságok.
Például Aruba csapatkapitánya Busquetset tette a 3. helyre. :D
A bahamai Sheldon Longley pedig mindhárom szavazatát No Vote-ra adta. :mrgreen:

Amúgy, ha nem lenne összevonva (vagy micsinálva) ez az aranylaszti téma, akkor szerintem az utóbbi 4 év így nézett volna ki: Messi, Xavi, Messi, Iniesta. Így meg nem volt kérdés, hogy most is Messi kapja, egyértelműen a világ felett áll jelenleg.

De, azért: Inieeeesta, Inieeeesta, Inieeeesta!!! 8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2013.01.07. 21:00:11-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Válasz küldése