Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.12.04. 13:49:14

Enyém:

J. Cesar - Maicon, Lúcio, Piqué, Coentrao - CR, Xavi(C), Sneijder, Ini - Messi,Villa Edző: del Bosque
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.12.04. 13:34:28

Nálam:
Casillas(C) - Maicon, Lúcio, Piqué, Cole - Robben, Xavi, Sneijder, Ini - Messi,Villa (támadósorral lehet vitatkozni :D ) Edző: del Bosque
Úgy látom a középpálya szinte mindenkinél ugyanaz, kivétel jobb oldalt, ott Cé, és Robben közt zajlik a csata. De ha belegondoltok, Robben majdnem triplázott, VB-n ezüstérmet szerzett, szerintem eldőlt. :roll:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2010.12.04. 13:20:49

Casillas-Van der Wiel-Lucio-Pique-Bastos-Xavi-Sneijder-Ronaldo-Iniesta-Messi-Milito
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2010.12.04. 13:15:38

Stekelenburg- Maicon,Pique,Puyol,van Bronckhorst(C)- Robben,Xavi,Sneijder,Iniesta- Messi,Forlán

Mourinho
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Bandinho
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.12.03. 20:55:21

2010.12.04. 12:30:12

J. César-Maicon,Piqué,Puyol,Gio-Ronaldo,Xavi,Sneijder,Iniesta-Messi,Forlán
Levente
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.12.18. 16:23:21
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.12.04. 12:22:08

Casillas-Lahm-Pique-Puyol-Gio-Zanetti-Xavi-Sneijder-Iniesta-Messi-Forlan Bosqe

:)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.12.04. 12:21:23

A 'zenyém: César-Lahm,Puyol,Lúcio,Gio-Cé,Xavi,Sneijder,Ini-Messi,Forlán
Edző:szpesöl5

Érdekesek amúgy a lehetőségek, mondjuk pl. balbekkek között Abidal is elférne bármiféle elfogultság nélkül. Vagy épp Evra.

A többi poszt ugye szinte adja magát, hogy ki, hova de azért ott is vannak érdekes emberek.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lui1698 2010.12.04. 13:35:45-kor.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MessiHood
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2010.12.01. 20:25:50

2010.12.04. 12:11:35

Nálam ez lett:

J. César-Maicon-Piqué-Lúcio-Bastos Robben-Xavi(C)-Sneijder-Iniesta Messi-Milito Edző: José Mourinho
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.04. 12:07:29

Az én listám: (egy cseppet sem szubjektív :D)
Stekelenburg-Wiel,Puyol,Piqué,Gio-Rpbben,Xavi,Sneijder,Iniesta-Messi,Villa
"And my heart will leave you never."
Avatar
Logan10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2010.08.26. 08:55:17
Tartózkodási hely: a számítógép előtt...

2010.12.04. 12:02:33

Szerintem is Xavinak kellene megkapni mert nagyon jól játszott tavasszal a vb-n és eddig ősszel is , azonban ne felejtsük el hogy iniesta is jó volt és ő lőtte a vb győztes gólt ami elég sokat nyom Messi pedig fantasztikus volt tavasszal a vb-n ő jó volt csak hát a csapat nem annyira és ősszel eddig kiemelkedő.És ott vannak az interesek Milito a bajnokságban aranyat érő gólt a kupában ugyszintén és a bl döntőt egymaga eldöntötte , Sneijder is jó volt mindhenhol ugy osztogatott mint Xavi és ő triplázott is.
Csak a Barça
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.12.04. 12:02:25

Az enyém:

J.César-Maicon-Pique-Lució-Gio-Ronaldo/Robben-Xavi(C)-Snejder-Iniesta-Messi-Villa Edző: Del Bosque/Mourinho

Sok helyen nehéz volt a döntés. Ebben az évben pl nem volt szerintem olyan bal hátvéd aki kiemelkedett volna a mezőnyből. de GIo felé húz a szimpátia! :) Ronaldo nem nyert semmit, ugyanakkor el kell ismerni hogy ontja a Relaban a gólokat ezt kár tagadni. Robben nálam ynert volna egyértelműen, ha nem lenne az év nagy részében sérült.
A támadósorban nálam tripla ide vagy oda nem fér be Milito.
Az edző kiléte pedig szerintem egál! :)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.12.04. 11:57:07

Bastos? Háát, eléggé szubjektív szerintem. Inkább Clichy szerintem.
"And my heart will leave you never."
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.12.04. 11:53:37

Kardi írta:nálam év csapata: Casillas, Maicon-Piqué-Lúcio-Bastos, C.Ronaldo-Xavi(C)-Sneijder-Iniesta, Messi-Forlán
edző: Murinho
:D:D
Detto ugyanezt raktam össze :D, még a csk is ugyan az.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2010.12.04. 11:51:42

nálam év csapata: Casillas, Maicon-Piqué-Lúcio-Bastos, C.Ronaldo-Xavi(C)-Sneijder-Iniesta, Messi-Forlán
edző: Murinho
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.12.04. 11:50:22

fcbarca0827 írta:http://en.uefa.com/community/teamoftheyear/index.html Remélem nem OFF. :)

Nálam ez lett az Év csapata:

Julio Cesar - Lahm ; Lució ; Piqué ; Gio - Robben ; Xavi (C) ; Sneijder ; Iniesta - Messi ; Forlán
Edző: José Mourinho
Dettó. Azt nem értem hogy Pep miért nem volt benne az edzők közt?
99 pontot ért el a bajnokságban és az elődöntőig menetelt a BL-ben.

Szerk: Mégsem dettó mert Robben helyett nekem CR van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2010.12.04. 11:52:34-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.12.04. 11:47:26

Én csapatom:


Julio Cesar-Maicon,Puyol,Piqué,Bastos-Xavi,Fabregas,Iniesta,Robben-Messi,Villa.

Elfogultnak tűnhetek. De szerintem nem megérdemli az összes jelölt Barcás,hogy benne legyen. Meglepődnék,ha a 6 emberemből,min 4 nem kerülne be.

Szerintem ez lesz:

Julio Cesar-Maicon,Lúció,Puyol,Bastos-Ronaldo,Xavi,Sneijder,Iniesta-Messi,Forlán/Milito.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.12.04. 11:46:16

kurdt írta:
fcbarca0827 írta:http://en.uefa.com/community/teamoftheyear/index.html Remélem nem OFF. :)

Nálam ez lett az Év csapata:

Julio Cesar - Lahm ; Lució ; Piqué ; Gio - Robben ; Xavi (C) ; Sneijder ; Iniesta - Messi ; Forlán
Edző: José Mourinho
Nálam tök ugyanez, annyi eltéréssel, hogy én Lahm helyett Maicont raktam be.
és gio helyett coentrao.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2010.12.04. 11:45:03

fcbarca0827 írta:http://en.uefa.com/community/teamoftheyear/index.html Remélem nem OFF. :)

Nálam ez lett az Év csapata:

Julio Cesar - Lahm ; Lució ; Piqué ; Gio - Robben ; Xavi (C) ; Sneijder ; Iniesta - Messi ; Forlán
Edző: José Mourinho
Nálam tök ugyanez, annyi eltéréssel, hogy én Lahm helyett Maicont raktam be.
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2010.12.04. 11:35:03

http://en.uefa.com/community/teamoftheyear/index.html Remélem nem OFF. :)

Nálam ez lett az Év csapata:

Julio Cesar - Lahm ; Lució ; Piqué ; Gio - Robben ; Xavi (C) ; Sneijder ; Iniesta - Messi ; Forlán
Edző: José Mourinho
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.18. 12:44:34

daffy írta:
Kalap1988 írta: Ámen Daffy :) Szerintem is Maradona magasságokban jár és még egyáltalán nem biztos, hogy a csúcson van. Ráadásul az egész életpályája az alázatot mutatja. R10 azért fénykorában sem volt ilyen nagybetűs EMBER (sajnos :(
írom ezt úgy,hogy nem kedvelem. és ez nem divatseggnyalás,hanem akinek van szeme,az észreveszi. a srác a valaha élt legnagyobb lehet,ha még 5-7évig hasonló szinten marad és a barca is versenyképes lesz(argentináról nem is beszélve :) ).
Ez így, csak maradjon is ilyen szinten. Mondjuk 5-7 évet ilyen szinten már nem tudom, h mai, modern, túlhajszolt labdarúgásban még le lehet-e játszani, de ha még lesz 3-4 ilyen szezonja, már maximálisan elégedett leszek.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.18. 11:55:08

Kalap1988 írta: Ámen Daffy :) Szerintem is Maradona magasságokban jár és még egyáltalán nem biztos, hogy a csúcson van. Ráadásul az egész életpályája az alázatot mutatja. R10 azért fénykorában sem volt ilyen nagybetűs EMBER (sajnos :(
írom ezt úgy,hogy nem kedvelem. és ez nem divatseggnyalás,hanem akinek van szeme,az észreveszi. a srác a valaha élt legnagyobb lehet,ha még 5-7évig hasonló szinten marad és a barca is versenyképes lesz(argentináról nem is beszélve :) ).
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.18. 11:40:38

daffy írta:
LG írta: Sokan írjátok, h Messi majd még úgy is fog kapni, de ez egyáltalán nem biztos. Emlékezzünk csak, R10-ről sem gondoltuk volna, h 1-nél megáll.
A másik dologban meg igazad van, de sok Xavihoz hasonló, kiváló játékos vonult vissza úgy, h nem kapta meg az Aranylabdát. Ha megnézzük az Aranylabdások névsorát, biztos talál mindenki olyan játékosokat, akik kilógnak a sorból, pl. egy említek egy szélsőséges példát: Owen. Aztán biztos vannak, akik a tudásuk alapján megérdemelték volna, de sosem jött össze, mert minden évben volt, aki megelőzte őket. Ilyen pl. Raul, Henry, és ilyen lehet Xavi is, ha idén nem jön össze neki. Ne feledjük, h ez még mindig nem életműdíj.
ez előfordulhat,de r10ben volt egy brazilos gén,amitől kicsapongó lett. sok brazil focistára jellemző a küzdeni nem akarás(nem is biztos h ez a jó szó). messi teljesen más. hajt,teper és egyre csak jobb lesz. én már 2 éve is azt hittem h nincs feljebb,de van. az én szememben már maradona magasságokba jár. a srác nem borul fel,nem hibázik és elég profi ahhoz,hogy ne kallódjon el. jelenleg a világon nincs játékos,aki megszorítaná(amíg cr kicsit meg nem változik,mert a képessége meglenne hozzá) és az "új" generációból is max iniestát tudom kiemelni,aki veszélyes lehet messi aranylabdáira. nincs a jelen fociban igazán ellenfele és lássuk be: messi előbb nyer vb-t,mint cr. ez egy újabb ok lehet az aranylabdákra. a kis argentin még kap vagy 2t,erre sok pénzt tennék.
Ámen Daffy :) Szerintem is Maradona magasságokban jár és még egyáltalán nem biztos, hogy a csúcson van. Ráadásul az egész életpályája az alázatot mutatja. R10 azért fénykorában sem volt ilyen nagybetűs EMBER (sajnos :(
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7206
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.11.18. 11:17:02

LG írta: Sokan írjátok, h Messi majd még úgy is fog kapni, de ez egyáltalán nem biztos. Emlékezzünk csak, R10-ről sem gondoltuk volna, h 1-nél megáll.
A másik dologban meg igazad van, de sok Xavihoz hasonló, kiváló játékos vonult vissza úgy, h nem kapta meg az Aranylabdát. Ha megnézzük az Aranylabdások névsorát, biztos talál mindenki olyan játékosokat, akik kilógnak a sorból, pl. egy említek egy szélsőséges példát: Owen. Aztán biztos vannak, akik a tudásuk alapján megérdemelték volna, de sosem jött össze, mert minden évben volt, aki megelőzte őket. Ilyen pl. Raul, Henry, és ilyen lehet Xavi is, ha idén nem jön össze neki. Ne feledjük, h ez még mindig nem életműdíj.
ez előfordulhat,de r10ben volt egy brazilos gén,amitől kicsapongó lett. sok brazil focistára jellemző a küzdeni nem akarás(nem is biztos h ez a jó szó). messi teljesen más. hajt,teper és egyre csak jobb lesz. én már 2 éve is azt hittem h nincs feljebb,de van. az én szememben már maradona magasságokba jár. a srác nem borul fel,nem hibázik és elég profi ahhoz,hogy ne kallódjon el. jelenleg a világon nincs játékos,aki megszorítaná(amíg cr kicsit meg nem változik,mert a képessége meglenne hozzá) és az "új" generációból is max iniestát tudom kiemelni,aki veszélyes lehet messi aranylabdáira. nincs a jelen fociban igazán ellenfele és lássuk be: messi előbb nyer vb-t,mint cr. ez egy újabb ok lehet az aranylabdákra. a kis argentin még kap vagy 2t,erre sok pénzt tennék.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21045
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.18. 10:16:49

daffy írta:
detabarca írta:Ezen még nagyon sokáig megy majd a vita. Én azon az állásponton vagyok, mint a többség, hogy Xavi érdemelné. Oké, hogy Messi még mindig a világ legjobbja és jelenleg is ő van a legjobb formában, de a VB sokat számít és ott sajnos nem tudott kiemelkedőt nyújtani. (nem az ő hibája, de jelen esetben ez mind1) Xavi viszont a bajnokságban (win), a BL-ben (elődöntő) és a VB-n (win) is csapata vezéregyénisége volt, ha esett, ha fújt, ha egészséges volt, ha sérült. És ezt a formát 30 évesen szinten tudja tartani a világ egyik, ha nem a legjobb csapatában. Iniestának a tavasz nem volt olyan penge ezért nem tartom esélyesnek a győzelemre, de a dobogóra odaérhet.
messi kap még aranylabdát,nem is egyet,de xavi nem biztos hogy kerül még ilyen közel hozzá valaha is. a labdarúgás egyik szégyenfoltja lenne,ha e díj nélkül vonulna vissza.
Sokan írjátok, h Messi majd még úgy is fog kapni, de ez egyáltalán nem biztos. Emlékezzünk csak, R10-ről sem gondoltuk volna, h 1-nél megáll.
A másik dologban meg igazad van, de sok Xavihoz hasonló, kiváló játékos vonult vissza úgy, h nem kapta meg az Aranylabdát. Ha megnézzük az Aranylabdások névsorát, biztos talál mindenki olyan játékosokat, akik kilógnak a sorból, pl. egy említek egy szélsőséges példát: Owen. Aztán biztos vannak, akik a tudásuk alapján megérdemelték volna, de sosem jött össze, mert minden évben volt, aki megelőzte őket. Ilyen pl. Raul, Henry, és ilyen lehet Xavi is, ha idén nem jön össze neki. Ne feledjük, h ez még mindig nem életműdíj.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.18. 09:08:15

wuwu írta:
BlauGranaGroc írta:bármennyire is jó Messi, neki is bl győzelem vagy vb győzelem kell az aranylasztihoz
szerintem cr hamarabb lesz 2x-es aranylabdás
Megnyeri a VB-t?
Nem ismered még BlauGranaGroc-ot? Szerinte kis túlzással idén kiesünk az első osztályból :D Szegénynek nem is az a baja, hogy ahol félig tele van a pohár, ott a félig üreset látja, hanem az, hogy ahol majdnem teljesen tele van ott teljesen üresnek látja. Ez van, a magyar néplélek csodákra képes :)
Válasz küldése