Aranylabda - FIFA év játékosa

Foci a Barçán kívül
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.06.19. 06:04:01

ha tavaly Benzema kapta, akkor iden Messi erdemli meg
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.19. 00:39:52

Haaland egyértelműen nem a legjobb játékosa a Citynek, több játékos is van abban a csapatban, akinek sokkal nagyobb a hatása a játékra, hiába lő sok gólt a viking gyerek.
Szeritnem csak az gondolja, hogy ő aranylabda esélyes lehet, aki amúgy nem nézi rendszeresen a city meccseit. Meg aki összetéveszti az aranylabdát és az aranycipőt, ami persze megesik a France footballal is, de szerencsére nem mindig.

Egyértelműen Messi és Mbappé közt kell eldőlnie amúgy szerintem a dolognak, mert a citynek nem igazán vannak nagyon durván kiugró húzóarcai, különösen nem egy személy, aki kiemelhető.
Engem alapvetően nem érdekel, hogy vb volt, én azt vallom, hogy egyrészt válasszuk szét a csapat és egyéni címeket, mert a kettőnek csak érintőlegesen van köze egymáshoz (lévén, hogy ez egy csapatjáték)... másrészt meg azt, hogy ha egyszer a legjobb játékost választjuk, akkor igen is legyen benne szubjektív faktor gazdagon, nem érdekel h ki milyen címet nyert, se hogy ki hány gólt rúgott, önmagukban ezek ne jelentsenek hatalmas előnyt. Úgyis az újságírók szavaznak, nem? Vagy már másként van megint? Legyen mindenkinek önálló véleménye, az alapján, amit sokat-látott szakemberként idén látott.

Mbappé szerintem nagyob impact-el rendelkezik már manapság, ugyanakkor még Messi is nagyon ott van a nyomában, és szerintem kiegyensúlyozottabban.

Én amúgy csak azért nem adnám neki, mert már elment levezetni, és én ezért mérges vagyok kicsit. Nem is azért, hogy nem hozzánk jött vissza, hanem hogy ideje korán kikukázta magát. Máskülönben lehet neki adnám, hiába nem Barcás, ha leül az ember nézni, akkor bizony még mindig ő az az ember, akit senki nem tud lemásolni, és még mindig hozza a nagy számokat, hatalmas cseleket, elképesztő labdákat is.

Ha lehetne, Guardiolának adnám... :D de hát ilyen ugye nincs. Pedig ebben az szezonban szerintem ő az az ember, aki egy személyben a legnagyobb hatással volt a világ focijának és eredményeinek alakulására.

Kellemesen csalódnék az aranylabdában, egyáltalán az egész európai klubfoci jelenlegi összességében, ha megkaphatná egy olyan játékos, mint Rodri. (Ha korábban megkaphatta volna egy olyan játékos, mint pl Xavi, Iniesta, vagy Busi)
Szerintem ő (is) megérdemelné, amúgy.. mármint Rodri. Rendkívül okos, kiegyensúlyozott, jó képességű srác.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.19. 00:07:47

bence0330 írta:
2023.06.18. 23:50:11
Nem tudom, nekem nagyon egyértelműen KDB lenne a Cityből. Ő a vezére mentálisan
Nyilván szubjektív és játék ez most nekünk, de a vezér szerep nem feltétlen jelent aranylaszti várományost, szerintem.
KDB csúcs középpályás, de egyirányú.....előre.
Rodri játéka szerintem összetettebb, ugyan nem képvisel olyan - kifejezetten - egyirányú csúcsot, mint KDB, de a sokszinűsége miatt - számomra - komplettebb játékos és önmagában is majdnem csúcs előre is és hátra is....ezzel veri nálam KDB-t....gólérzékeny is és a saját gólvonalról is képes menteni....(na nem azért, mert ő áll a vonalon szögletnél, szóval a védőmunkájára gondolok)
Nem egy sorsdöntő vagy meccsképet befolyásoló góljai is voltak ebben a szezonban.
Szerintem messze a mai kor, a modern labdarúgás legjobb "pivot"-ja.... :!:
Egyébként a pivot szerep ellenére szerintem nem Rodri a City "agya", de a tengelye igen és így az egyik fő/kulcs eleme, az biztos.
Ez is érdekes, mert talán Pep az agy, a játékosok pedig remekül kiviteleznek.... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.06.19. 00:45:25-kor.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.18. 23:50:11

Nem tudom, nekem nagyon egyértelműen KDB lenne a Cityből. Ő a vezére mentálisan is annak a csapatnak, fontos gólokkal, 30+ gólpasszal. Utána jönne Haaland, Rodri és Gündogan. Plusz a belga esetén ez egy életműdíj is lenne, ha már azt is elég látványosan figyelmbe veszik. Az elmúlt néhány év magasan legjobb játékosa szerintem a két nagy után. De valahogy mindig peche van, vagy VB év, vagy sérült.

De tényleg Messiével sincs gondom.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.18. 23:40:24

Troym írta:
2023.06.18. 23:33:47
De a mai nap után ott van még Rodri is. (City plusz válogatott sikere is van) Nyilván egy védekező középpályás szinte 0 esélyes egy ilyen díjra, de azért nálam top3 minimum ebben az évben.
Éppen tegnap írtam amúgy, ha a Cityből kellene választani, nálam egyértelműen Rodri győzne....a City gerinc közepe Rodri...előre és hátra is tartja a City-t.....ráadásul gólérzékeny is...második hullámból fejelni, lőni (erőből vagy helyezve) képes....hátra visszaér, labdát szerez, ment, labdát tart.....
A modern "pivot" igazi megtestesítője.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.06.18. 23:50:34-kor.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.18. 23:33:47

De a mai nap után ott van még Rodri is. (City plusz válogatott sikere is van) Nyilván egy védekező középpályás szinte 0 esélyes egy ilyen díjra, de azért nálam top3 minimum ebben az évben.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.18. 23:26:14

Haaland????
Kicsit még korai, vicces lenne.... :roll:
Ha a BL elődöntőben és a döntőben képes lett volna a félelemkeltésnél komoly többletre....ha ajtóstul tolta volna ő a City-t.....a gólok mennyiségéért járó díjakat viszont joggal viheti.
A következő szezont viszont kisajátíthatja már, bár az aranylaszti azért nem feltétlen csak a gólokról szól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.06.18. 23:35:14-kor.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.18. 23:09:47

Leon írta:
2023.06.18. 22:47:11
Kiváncsi lennék ha Barca játékos lenne akkor is így beszélnétek róla...
Gyanítom az egész fórum egy emberként mondaná,hogy a 8. bogyó őt illeti.
Sokan elfelejtik mit tett ő a Barcáért meg mekkora dolgot pirított a válogatottban , de nem is érdekel mert meg fogja kapni és lehet Halánd meg a többi mellékvágány mellett kardoskodni... 8)
Nem felejti el szerintem senki, de az miért kéne, hogy a véleményét bárkinek megmásitsa? Az idei aranylabda sem életműdíj, hanem a szezon legjobbjának elismerése. Szerintem fura lenne, ha nem Haaland kapná egy triplázás után úgy, hogy a MC először nyert BLt, a srác meg kb mindenhol kiemelkedő volt. Nekem pont akkor mutatná, hogy életmű alapon adnák oda, ha Messi még búcsúzoul az európai focitól kapna még egy aranylabdát.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.06.18. 22:47:11

Kiváncsi lennék ha Barca játékos lenne akkor is így beszélnétek róla...
Gyanítom az egész fórum egy emberként mondaná,hogy a 8. bogyó őt illeti.
Sokan elfelejtik mit tett ő a Barcáért meg mekkora dolgot pirított a válogatottban , de nem is érdekel mert meg fogja kapni és lehet Halánd meg a többi mellékvágány mellett kardoskodni... 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.18. 19:02:54

Nem volt következetesség. Csak azt látták, hogy van egy emberke, aki úgy játszik mint soha senki más. 2010 ben kaphatta volna egyébként Xavi. 2014ben meg egyszerűen kitolták a szavazást, addig sírt a portugál.
Egyébként egy vb aranyra,-ahol parádés volt- meg egy bajnoki címre nehogymár ne kaphassa meg Leo.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.06.18. 17:12:47

Rivaldo11 írta:
2023.06.18. 15:09:28
Magnus írta:
2023.06.18. 09:06:49
mindig viccnek tartottam csak a vb győzelemre osztani az aranylabdát. Messi 1.5 évig nem csinált semmit párizsban, a vb-n valóban ő volt a különbség, de 7 meccsre ne kapjon már senki egy olyan díjat ami az egész éves teljesítményt nézi. Ugyanezt gondoltam 2010-ben Iniestánál.
Kapja meg a csúnya norvég, prime Leo-CR számokat hozott. Megérdemli.
Tradicionálisan hatalmas súlya van a vb teljesítménynek az aranylasztiban. Ez mindig is így volt. Paolo Rossi, Igor Belanov, Lothar, vagy Roby Baggio esetében is. Ezt el kell fogadni. A vb-nél nincs feljebb, kb. a futball csúcsa megnyerni. 4 évente van, és aki kiemelkedőt hoz, pláne ha arany a vége, az a legfőbb esélyes, és méltán is kapja meg.
Mi van akkor 2010-el és 2014-el? Akkor semmi befolyása nem volt a VB-nek Aranylabda szempontából. 2010-ben még csak nem is a BL-győztes csapatból kapta valaki. Messi megkapta egy spanyol bajnoki címre meg a sok góljára. Akkor az volt a fontos. Most Haaland lőtte a legtöbb gólt, BL-t, PL-t, FA Kupát nyert. De most a VB a fontos, mert azt nyerte Messi. Hol a következetesség? :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.18. 16:12:01

gránit írta:
2023.06.18. 15:55:49
Baggio nem a vb évében nyerte, hanem egy évvel korábban.

7 mérkőzésre én sem adnék Aranylabdát. Korábban ez annyiban védhető volt, hogy nagyon kevés nemzetközi meccset játszottak a klubok, még a mainál is kevesebbet. A vb egy összehasonlítási alap volt, szintén kevés meccsel, de a legtöbb játékos év közben még annyi nemzetközi mérkőzést sem játszott.

A világbajnokságot is teljesen átszervezném. Kevesebb selejtezőt játszatnék, a klubszezont hamarabb lezárnám, és egy jóval hosszabb világbajnokságot rendeznék, sokkal több mérkőzéssel.
Igaz, de akkor mondom pl Sztoicskovot, Ő is a vb ért kapta.
Nyilván oké, hogy akkor kevesebb nemzetközi meccs volt, de vb-t nyerni akkor is ma is a futball csúcsa.
Nálam teljesen rendben van, ha az kapja, aki ott kiemelkedően teljesít.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.18. 15:55:49

Baggio nem a vb évében nyerte, hanem egy évvel korábban.

7 mérkőzésre én sem adnék Aranylabdát. Korábban ez annyiban védhető volt, hogy nagyon kevés nemzetközi meccset játszottak a klubok, még a mainál is kevesebbet. A vb egy összehasonlítási alap volt, szintén kevés meccsel, de a legtöbb játékos év közben még annyi nemzetközi mérkőzést sem játszott.

A világbajnokságot is teljesen átszervezném. Kevesebb selejtezőt játszatnék, a klubszezont hamarabb lezárnám, és egy jóval hosszabb világbajnokságot rendeznék, sokkal több mérkőzéssel.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.18. 15:09:28

Magnus írta:
2023.06.18. 09:06:49
mindig viccnek tartottam csak a vb győzelemre osztani az aranylabdát. Messi 1.5 évig nem csinált semmit párizsban, a vb-n valóban ő volt a különbség, de 7 meccsre ne kapjon már senki egy olyan díjat ami az egész éves teljesítményt nézi. Ugyanezt gondoltam 2010-ben Iniestánál.
Kapja meg a csúnya norvég, prime Leo-CR számokat hozott. Megérdemli.
Tradicionálisan hatalmas súlya van a vb teljesítménynek az aranylasztiban. Ez mindig is így volt. Paolo Rossi, Igor Belanov, Lothar, vagy Roby Baggio esetében is. Ezt el kell fogadni. A vb-nél nincs feljebb, kb. a futball csúcsa megnyerni. 4 évente van, és aki kiemelkedőt hoz, pláne ha arany a vége, az a legfőbb esélyes, és méltán is kapja meg.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.18. 12:34:07

Magnus írta:
2023.06.18. 11:56:03
a francia bajnokság nem mérvadó, erősségben össze sem lehet hasonlítani a top bajnokságokkal, a párizs kerete amúgy is kiemelkedik. ha így nézzük müllernek kellett volna kapnia 2014-ben, jó számok plusz aranyérem a vb-n, 26 gól és 14 gólpassz a szezonban a bayernben.
Persze, egyetértek, egész éves teljesítmény és gól/gólpassz témában sincs ő már szerintem a top10-ben sem amúgy. Ezt az érvet leginkább csak arra írtam, hogy egy azért így is nagyon jó stat talán elfogadhatóvá teszi a VB arannyal + MVP-vel együtt a díjat. Nem feltétlenül igazságossá, de simán indokolható.

Mondjuk nálam az MVP is kicsit túlzás volt a VB-n, de ha már Argentina nyerte, nyilván érthető az is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.18. 11:56:03

a francia bajnokság nem mérvadó, erősségben össze sem lehet hasonlítani a top bajnokságokkal, a párizs kerete amúgy is kiemelkedik. ha így nézzük müllernek kellett volna kapnia 2014-ben, jó számok plusz aranyérem a vb-n, 26 gól és 14 gólpassz a szezonban a bayernben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.06.18. 11:05:37

bence0330 írta:
2023.06.18. 10:38:59
Magnus írta:
2023.06.18. 09:06:49
mindig viccnek tartottam csak a vb győzelemre osztani az aranylabdát. Messi 1.5 évig nem csinált semmit párizsban, a vb-n valóban ő volt a különbség, de 7 meccsre ne kapjon már senki egy olyan díjat ami az egész éves teljesítményt nézi. Ugyanezt gondoltam 2010-ben Iniestánál.
Kapja meg a csúnya norvég, prime Leo-CR számokat hozott. Megérdemli.

Azért 21 gólja és 20 gólpassza van idén Párizsban. Az nem "semmi". De amúgy meg egyetértek, én is egész évre osztanám.

Sőt, odáig megyek, hogy nem is egy torna, hanem egy meccs döntött, sőt, egyetlen Martinez védés a 90+ percben. Ha azt nem védi ki, akkor Mbappé aranylabdás. Talán egy százalékkal jogosabban, mint Messi. Benzema tavaly ugyanez, ha nincs 5 perc rövidzárlat tavaly a Citynél, nem ő az aranylabdás, hanem KDB vagy Salah, BL döntő függvényében.

Ez nekem nagyon durva, hogy a foci legnagyobb egyéni díjáról 1-2 perc dönt.
Az okés, hogy PSG-ben jó statjai vannak Messinek, de Ibrának, Cavaninak, Neymarnak és Mbappénak is hasonlóak, vagy még jobbak szoktak lenni, ettől még nem kerültek az Aranylabda közelébe. Ettől függetlenül meg fogja kapni Messi, ha a Copára odaadták neki, akkor erre simán.

Ha a Cityből kéne választani, nálam nem Haaland, hanem KdB kapná. Szerintem fontosabb láncszem volt a triplában, a BL-döntőn ugyan lesérült, de az elődöntőkben sokkal többet tett hozzá, mint a norvég.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.18. 10:38:59

Magnus írta:
2023.06.18. 09:06:49
mindig viccnek tartottam csak a vb győzelemre osztani az aranylabdát. Messi 1.5 évig nem csinált semmit párizsban, a vb-n valóban ő volt a különbség, de 7 meccsre ne kapjon már senki egy olyan díjat ami az egész éves teljesítményt nézi. Ugyanezt gondoltam 2010-ben Iniestánál.
Kapja meg a csúnya norvég, prime Leo-CR számokat hozott. Megérdemli.

Azért 21 gólja és 20 gólpassza van idén Párizsban. Az nem "semmi". De amúgy meg egyetértek, én is egész évre osztanám.

Sőt, odáig megyek, hogy nem is egy torna, hanem egy meccs döntött, sőt, egyetlen Martinez védés a 90+ percben. Ha azt nem védi ki, akkor Mbappé aranylabdás. Talán egy százalékkal jogosabban, mint Messi. Benzema tavaly ugyanez, ha nincs 5 perc rövidzárlat tavaly a Citynél, nem ő az aranylabdás, hanem KDB vagy Salah, BL döntő függvényében.

Ez nekem nagyon durva, hogy a foci legnagyobb egyéni díjáról 1-2 perc dönt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.18. 09:06:49

mindig viccnek tartottam csak a vb győzelemre osztani az aranylabdát. Messi 1.5 évig nem csinált semmit párizsban, a vb-n valóban ő volt a különbség, de 7 meccsre ne kapjon már senki egy olyan díjat ami az egész éves teljesítményt nézi. Ugyanezt gondoltam 2010-ben Iniestánál.
Kapja meg a csúnya norvég, prime Leo-CR számokat hozott. Megérdemli.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2023.06.18. 02:05:29

Messi megnyerte vb-t amivel egyszer és mindekorra lezárta a G.O.A.T. vitát, idén is neki kell kapni a bogyót ez nem kérdés! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.17. 21:31:12

Rivaldo11 írta:
2023.06.17. 21:17:45
Nyilván az USAba igazolás nem feltétlenül segíti az aranylasztiért vívott versenyben, de szerintem behúzza. Teljesen megérdemelten.
Amúgy max Haaland lehetne ellenfél a címek és a gólok miatt, de futballtudásban mérhetetlen a különbség Leo javára.
A góljai zömét KDB rúgatta vele, a belga a vezér is a csapatban, a statjai brutálisak, végre egész évben egészséges is volt, és iránta nagyon erős a szimpátia is szerintem, sokan akarták már odaadni neki, csak vagy sérült volt, vagy a két korszakos játékos miatt esélytelen. Tavaly meg nem ment akkorát a City, ha megverik a Reált, szerintem megkapta volna. Én őket fej-fej mellett gondolnám kihívóknak, főleg, ha a szavazók fejével gondolkodom (KDB-nek ki tudja, hány esélye lesz, Haaland meg a legjobb center lesz még kb 10 évig...). Plusz Haaland teljesen eltűnt a BL legélesebb szakaszára, KDB meg finoman szólva sem, legalábbis a lecseréléséig nyilván.
De lehet, hogy ez csak elmélet, és tényleg közük nem lesz Messihez. Imádom Leót, de szerintem már bőven nem a világ legjobb játékosa, max képes arra, hogy bizonyos meccseken, néha a legjobb legyen még mindig. Az aranylabdája így sem zavar, mert ha a világ legjobbjának járó kapta volna meg mindig, nem eredménycentrikusan osztogatták volna, akkor lenne neki kb 10-12.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.17. 21:17:45

Nyilván az USAba igazolás nem feltétlenül segíti az aranylasztiért vívott versenyben, de szerintem behúzza. Teljesen megérdemelten.
Amúgy max Haaland lehetne ellenfél a címek és a gólok miatt, de futballtudásban mérhetetlen a különbség Leo javára.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.17. 20:15:07

Nem tudom, hogy melyik két City sztár jöhet(ne) szóba, de ha City játékos kaphatna csak és kizárólag aranybogyót, tőlem Rodri lenne, aki megkapná..... :wink:

Egyébként szerintem is Messi, de nekem nincs szavazati jogom.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.17. 19:22:51

bence0330 írta:
2023.06.17. 18:04:21
Szerintetek hogy állhatnak az aranylabda esélyek így a szezon befejezése után? Még mindig Messi lehet viszonylag magasan az élen, vagy a két City sztár közül valamelyiknek lehet bármiféle beleszólása még?
Szerintem sima Messi, igazából a vb trófea mellé ezt is oda lehetett volna egyből adni.
Már csak a szimpátia miatt is meg lesz szavazva.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.17. 18:04:21

Szerintetek hogy állhatnak az aranylabda esélyek így a szezon befejezése után? Még mindig Messi lehet viszonylag magasan az élen, vagy a két City sztár közül valamelyiknek lehet bármiféle beleszólása még?
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése