Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.10.01. 23:00:55

gránit írta:
2023.10.01. 15:55:20
Fernando írta:
2023.10.01. 14:03:32

Todiboval kapcsolatban az akkortajt lehozott cikkek inkabb a palyan kivuli magatartasarol es az azzal kapcsolatos dolgokrol szoltak, sosem a kvalitasairol vagy annak hianyarol. Elobbiben lehet fejlodni akar gyokeresen is, valoszinuleg ez meg is tortent nala.
Ezt vele kapcsolatban mindig leírják, de nem tudom komolyan venni, mert egy évig a csapatban volt. Viselkedés ide, viselkedés oda, a csapatban volt, és amíg ott volt, a kvalitásai alapján lehetett volna használni. Dembelé a viselkedése ellenére mégis a csapatban volt hat évig.
Peter írta:
2023.10.01. 14:48:33
Ráadásul az a meccs, az akkori kezdővel (teljesen függetlenül attól, hogy azóta mi lett velük) nagyon frappánsan megmutatta, hogy "változtatni kell(ene)"
Miközben szerintem a változtatás tekintetében már akkor is késésben voltunk.
Pontosan, ezért is maradt meg szerintem bennünk az a számunkra amúgy tét nélküli meccs.

De azért bizonyította azt is, hogy az utánpótlás iránti elfogultságot a helyén kell kezelni. Emlékszik még valaki Carles Pérezre? Most csere a Celtában. Ha valaki óriási tehetség, meg kell adni neki a lehetőséget, de egyébként rengeteg a középszer, ha velük raknánk tele a csapatot, jócskán visszacsúsznánk a tabellán.
Azért az, hogy a Schalkenak sem kellett, se a Benficának, pedig aprópénzért vihették volna az elmond valamit. Ráadásul Jorge Jesus kifejezetten beszélt róla, hogy nem kezelhető, nincs semmi munkamorálja. Öt edzőnek sem kellett, ez azért valamit elmond róla.
A Nizzában egy idő után tényleg feljavult, de ezt nem tudom mennyire lehetett sejteni. Én nem állítom, hogy annyira reménytelen volt vagy bármi hasonló, de a kulisszák mögé nem látunk be.

Az ilyen Carles Perezekről, Cuencákról, Tellokról és hasonlókról lehetett tudni, hogy nem lesz belőlük semmi, teljesen középszerek, egy pár meccsre feljöttek, leginkább, ha szükség volt rájuk. Volt egy pár olyan, aki ígéretes volt, de valami miatt nem jött be. Pl. Munir, Deulofeuhoz is kezdetben nagy reményeket fűztek, ha nem dobáljuk kölcsönbe ki tudja mi sülhetett volna ki belőle. Rafinhát egy sérülés vitte el, pedig pont akkor kezdett el kibontakozni. Brazil válogatott is lett, az egyetlen játékosunk lehetett volna akinek bejön a kölcsön. Muniesanak is eléggé kettétörte a karrierjét a sérülés, pedig az egyik legtehetségesebb belső védőnk volt. A lényeg, ha 1-2 évente bejön egy játékos, aki megragad, az már jó tendencia. Persze lehet, hogy egyszerre akár 2 (3), aztán évekig senki. Az az aranygeneráció is több évet ölelt fel, nem egyszerre jött fel mindenki.

De nagyon eltértem a témától. Todibo esetében viszont legalább pénzügyileg jó üzletet kötöttünk. Elhoztuk 1 millióért, ha a kölcsönöket is beleszámoljuk már behozott 12-őt és ha továbbadjuk abból is leakasztunk jó pár milliót.
Ugyanakkor ahogy elment az első kölcsönbe már keresztet lehetett vetni rá, ahogy a többire. Annál már az is jobb, ha tovább játszik az utánpótlásban. Rafinha lehetett volna a nagy kivétel, illetve (kop-kop) Ferminnek van még esélye. Az eddigiek szerint a képességei rendben vannak és úgy tűnik Xavi is számol vele.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.10.01. 15:55:20

Fernando írta:
2023.10.01. 14:03:32

Todiboval kapcsolatban az akkortajt lehozott cikkek inkabb a palyan kivuli magatartasarol es az azzal kapcsolatos dolgokrol szoltak, sosem a kvalitasairol vagy annak hianyarol. Elobbiben lehet fejlodni akar gyokeresen is, valoszinuleg ez meg is tortent nala.
Ezt vele kapcsolatban mindig leírják, de nem tudom komolyan venni, mert egy évig a csapatban volt. Viselkedés ide, viselkedés oda, a csapatban volt, és amíg ott volt, a kvalitásai alapján lehetett volna használni. Dembelé a viselkedése ellenére mégis a csapatban volt hat évig.
Peter írta:
2023.10.01. 14:48:33
Ráadásul az a meccs, az akkori kezdővel (teljesen függetlenül attól, hogy azóta mi lett velük) nagyon frappánsan megmutatta, hogy "változtatni kell(ene)"
Miközben szerintem a változtatás tekintetében már akkor is késésben voltunk.
Pontosan, ezért is maradt meg szerintem bennünk az a számunkra amúgy tét nélküli meccs.

De azért bizonyította azt is, hogy az utánpótlás iránti elfogultságot a helyén kell kezelni. Emlékszik még valaki Carles Pérezre? Most csere a Celtában. Ha valaki óriási tehetség, meg kell adni neki a lehetőséget, de egyébként rengeteg a középszer, ha velük raknánk tele a csapatot, jócskán visszacsúsznánk a tabellán.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.10.01. 14:48:33

gránit írta:
2023.10.01. 10:29:47
Todibo nálunk alig kapott lehetőséget, néhány meccsen játszott csak, közben orrvérzésig erőltették a rettenetes Piqué-Lenglet-kettőst. Egyszer berakták Todibót egy Internazionale elleni BL-meccsre, és csak lestem, hogy milyen határozott a srác. Óriási volt a különbség, pedig csak az első BL-meccse volt. Már francia válogatott.
Akkoriban már nyakig benne voltunk a "más prioritások szerint" működő modellben.
Tisztán látszott, hogy hova vezet az a modell, mégsem érdekelt senkit.
Ráadásul az a meccs, az akkori kezdővel (teljesen függetlenül attól, hogy azóta mi lett velük) nagyon frappánsan megmutatta, hogy "változtatni kell(ene)"
Miközben szerintem a változtatás tekintetében már akkor is késésben voltunk.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.10.01. 14:03:32

gránit írta:
2023.10.01. 10:29:47
Dembelé sosem volt egy gólzsák, egyetlen felnőtt szezonjában sem lőtte meg a 10 gólt a bajnokságban. Sosem értettem a hype-ot körülötte, megvenni sem volt érdemes.

Todibo nálunk alig kapott lehetőséget, néhány meccsen játszott csak, közben orrvérzésig erőltették a rettenetes Piqué-Lenglet-kettőst. Egyszer berakták Todibót egy Internazionale elleni BL-meccsre, és csak lestem, hogy milyen határozott a srác. Óriási volt a különbség, pedig csak az első BL-meccse volt. Már francia válogatott.
Todiboval kapcsolatban az akkortajt lehozott cikkek inkabb a palyan kivuli magatartasarol es az azzal kapcsolatos dolgokrol szoltak, sosem a kvalitasairol vagy annak hianyarol. Elobbiben lehet fejlodni akar gyokeresen is, valoszinuleg ez meg is tortent nala.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.01. 11:01:14

Cseri írta:
2023.10.01. 05:23:24
Marseillenek vajon mi a célja Gattusoval? Játékosként csíptem,de edzőként,melyik csapatánál nem bukott meg? Jó menedzserei lehetnek,ha ilyen eredmények mellett is tudnak neki kispadot fogni.
A Milánban nagyon jó volt. Egy olyan középszer kerettel, ahol egy Suso volt a húzóember, az utolsó fordulóban került ki a BL-helyekről, ez kb lehetetlen feladat volt, beton csapatot hozott össze kapott gólok nélkül, előtte-utána a 6.-7. helyért küzdött a csapat. A többi csapatban sem feltétlen bukott ő meg szerintem, max az ő stílusa nem illett oda. Nápolyban pl. biztos nem. Ha valahol szervezettséget akarnak első körben, ott jó megoldás lehet. Már egy éve nem követem a L1-t, szóval dunsztom nincs, mit csinálnak épp, de ha ilyen gondok lehetnek, jó választás lehet, gatyába rázhatja őket. Taktikailag nyilván nem egy Pep. :)
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.10.01. 10:29:47

Dembelé sosem volt egy gólzsák, egyetlen felnőtt szezonjában sem lőtte meg a 10 gólt a bajnokságban. Sosem értettem a hype-ot körülötte, megvenni sem volt érdemes.

Todibo nálunk alig kapott lehetőséget, néhány meccsen játszott csak, közben orrvérzésig erőltették a rettenetes Piqué-Lenglet-kettőst. Egyszer berakták Todibót egy Internazionale elleni BL-meccsre, és csak lestem, hogy milyen határozott a srác. Óriási volt a különbség, pedig csak az első BL-meccse volt. Már francia válogatott.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.10.01. 05:23:24

Marseillenek vajon mi a célja Gattusoval? Játékosként csíptem,de edzőként,melyik csapatánál nem bukott meg? Jó menedzserei lehetnek,ha ilyen eredmények mellett is tudnak neki kispadot fogni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.09.16. 22:05:15

hau30 írta:
2023.09.16. 20:55:23
Tegnap kicsit bele néztem a PSG-Nice meccsbe. Hát Dembelére kíváncsi leszek hogyan jön ki ebből az átigazolásból hosszú távon. Eddig úgy néz ki, hogy össze tehetjük a két kezünket, hogy nem nálunk hagy ki ilyen ziccereket, mint tegnap. Ja és ezáltal Yamal szóhoz jut. Viszont a másik oldalt Todibot szerintem eltékozoltuk. Nekem kicsit Araujo 2.0. 2 éven belül lehet, hogy egy top csapatban láthatjuk.
Ha jól láttam Dembele amióta lelépett 6 meccs, 0 gól, 0 assziszt.

Todibo meg igen, lehetett látni, hogy van benne valami, csak saját bevallása szerint is éretlen volt. A következő eladásból részesedésünk van, idén majdnem vitte a United, nem értem miért nem jött össze, ahol Maguire kezdő, oda bőven elférne.

Ha lenne pénz, akkor kézenfekvő lenne visszahozni, vkp-ként is játszott nálunk párszor, ott se tűnt rossznak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2023.09.16. 20:55:23

Tegnap kicsit bele néztem a PSG-Nice meccsbe. Hát Dembelére kíváncsi leszek hogyan jön ki ebből az átigazolásból hosszú távon. Eddig úgy néz ki, hogy össze tehetjük a két kezünket, hogy nem nálunk hagy ki ilyen ziccereket, mint tegnap. Ja és ezáltal Yamal szóhoz jut. Viszont a másik oldalt Todibot szerintem eltékozoltuk. Nekem kicsit Araujo 2.0. 2 éven belül lehet, hogy egy top csapatban láthatjuk.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.08. 08:43:38

LG írta:
2023.07.07. 22:43:30
Úgy látom, még nem volt szó a Luis Enrique-PSG házasságról itt a fórumon. Nem örülök neki, ahogy anno annak sem örültem, hogy Guardiola a Cityhez ment, de ha nyernek valami komolyabb trófeát legalább lesz egy kis öröm az ürömben. Na meg kíváncsi is leszek rá. Amúgy jó választásnak tartom, jól építkezett a Barcánál és a válogatottnál is, csak az utolsó szezonjára valahogy elfogyott nálunk.
Csodálkoznék,ha a tavaszt megélné a padon Párizsban.Szereti a konfliktusokat,nem egy nagy taktikus,a Barcával kijött neki a lépés,de előtte a többi klubcsapatával messze nem volt meggyőző. Mindenesetre sok sikert neki!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.07.07. 22:43:30

Úgy látom, még nem volt szó a Luis Enrique-PSG házasságról itt a fórumon. Nem örülök neki, ahogy anno annak sem örültem, hogy Guardiola a Cityhez ment, de ha nyernek valami komolyabb trófeát legalább lesz egy kis öröm az ürömben. Na meg kíváncsi is leszek rá. Amúgy jó választásnak tartom, jól építkezett a Barcánál és a válogatottnál is, csak az utolsó szezonjára valahogy elfogyott nálunk.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19485
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.05.07. 22:37:50

Psgnek nagyon könnyű a sorsolása,nem is kérdés a bajnoki cím

Tegnap a Marseille jól kezdett,lőtt is egy érvénytelen gólt,aztán történt egy kis kakaskodás,ami után az OM elvesztette a fonalat. Lény pedig kihasználta,pedig Openda szinte láthatatlan volt.

Lyont is néztem, 4-4 szerintem jogos lett volna,rég letelt a hosszabbítás és befujtak egy szerintem kérdéses tizit,de a Var megadta,Lacazette meg köszönte szépen
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.05.07. 20:43:38

A Lyon-Montpellier komoly meccs lehetett, 1-4-ről 5-4 a végén. :shock:

Az üldözők párharcát a Lens nyerte, a PSG-nek ez volt a jobb verzió. Nyerhető meccsük van, elmehetnek 5 ponttal.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.04.30. 22:56:13

LG írta:
2023.04.30. 22:47:10

De egyébként tanulságos a dolog: Messi a gyenge első szezonja után most már egész korrekt számokat hoz, aztán csapatszinten mégsem jutottak előrébb. Ugyanaz kb., mint a Juve és CR esete. És sokan ezt nem értik, hogy hiába jó egyéni szinten egy játékos, ha a csapatjáték nem javul/gyengül vele.
Az egész PSG koncepció egy tévedésen alapszik, Messi már nem oszt nem szoroz ott a bajokon.
Hiába vertek el ők is egy rakat pénzt, olyan noname emberekkel vannak tele, hogy múltkor BL-ben utána kellett néznem, mondom itt sztárjkol a profiklub és a B-seket küldték le játszani?!

Az egész egy toxikus közeg, MBappénak se kell a szomszédba menni az arcért, erre a tulajok még évente rátesznek pár lapáttal, meg a francia állam is.
De pl Hakimi is durván visszaesett ott, Donnarumma is egy középszerű kapussá fejlődött, ezek Messitől totál független dolgok.

Rájuk is azt tudom mondani, néha 1 lépést hátra kellene lépni.
Pl most éppen a Neymar-Messi pakkot nyugodt szívvel elengedhetik.
Helyette ha már franciák ott kellene nézelődni, nem pedig ilyen sztárokat igazolni. Ott van a sztár, MBappé, alfahím a gyerek, felesleges oda veteránokat vinni. Legalábbis nem Messi és Neymar típusúakat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.04.30. 22:47:10

A PSG kikapott. Imádnám, ha a Marseille beelőzné őket a végén, bár ettől még azért messze vannak.

De egyébként tanulságos a dolog: Messi a gyenge első szezonja után most már egész korrekt számokat hoz, aztán csapatszinten mégsem jutottak előrébb. Ugyanaz kb., mint a Juve és CR esete. És sokan ezt nem értik, hogy hiába jó egyéni szinten egy játékos, ha a csapatjáték nem javul/gyengül vele.
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.02.21. 08:59:13

bence0330 írta:
2023.02.20. 23:25:24
Neymart megint rommá faragták, az MR-ig még attól is féltek, hogy eltört a bokája. Nincs érzelmi kötődésem hozzá, csak a szép focit valahogy meg kéne menteni, mert nevetséges, hogy egy ilyen játékost minden évben hónapokra kaszálnak szét, és semmi szankció, teljesen megéri a védőnek.
Ebben a szurkolók is partnerek, sokan többre tartják az erőfutballt, a tekintélyt és a robotoló munkásokat, és idegesíti őket, ha egy játékos túl sokat trükközik.
Nekem van érzelmi kötődésem Neymarhoz, felüdülés volt látni az egyenszürkék között.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.02.20. 23:25:24

Neymart megint rommá faragták, az MR-ig még attól is féltek, hogy eltört a bokája. Nincs érzelmi kötődésem hozzá, csak a szép focit valahogy meg kéne menteni, mert nevetséges, hogy egy ilyen játékost minden évben hónapokra kaszálnak szét, és semmi szankció, teljesen megéri a védőnek.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.01.20. 13:17:27

bence0330 írta:
2023.01.20. 10:23:15
Jobb híján ideteszem, mégiscsak PSG. Azért a tegnapi PSG vs Riyadh All Star meccs egy említést nálam megér, mégiscsak a két korszakalkotó játékos utolsó találkozása volt, mindketten lőttek stílszerűen gólt. Az mondjuk roppant szórakoztató volt, hogy egy ilyen meccsen jogosan ki kellett állítani egy PSG játékost... :D De így legalább szoros lehetett a meccs.
Szegény Ramos is a pályán volt. Hacsak nem volt megbeszélve, hogy a régi barátságra tekintettel besegít Ronaldónak.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.01.20. 12:02:36

Biztos vagyok benne, hogy nem az utolsó, szerintem minden évben össze fognak hozni egy ilyen haknimeccset. Annyi bőrt fognak erről még évekig lehúzni, amennyit csak lehet.

Engem abszolút hidegen hagyott a tegnapi, és az elkövetkezendő 50 arab válogatott vs. Messi aktuális csapata sem érdekel.

Nagyon max ha 5-10 év múlva lesz egy CRXI vs. Messi XI a régi Barcás és Realos arcokkal.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.01.20. 10:23:15

Jobb híján ideteszem, mégiscsak PSG. Azért a tegnapi PSG vs Riyadh All Star meccs egy említést nálam megér, mégiscsak a két korszakalkotó játékos utolsó találkozása volt, mindketten lőttek stílszerűen gólt. Az mondjuk roppant szórakoztató volt, hogy egy ilyen meccsen jogosan ki kellett állítani egy PSG játékost... :D De így legalább szoros lehetett a meccs.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.23. 21:09:54

Azért a PSG nem szórakozik idén, L1 ide vagy oda, azért 21 góllal lehozni 4 meccset nem gyenge, pl. a Lille sem olyan kiscsapat, hogy 7-1-re kéne megütniük őket.

Szerencsére Leo is nagyon él, szórja a gólpasszokat és a gólokat is. :)
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.07. 14:19:19

A Napoli elnöke elvileg kijelentette, hogy nem hajlandó afrikai focistákat venni, mert szezon közben elutaznak az Afrikai Nemzetek Kupájára.
Soha nem értettem ezt a versenysorozatot, miért nem lehet normális időpontokban rendezni. Ha már nyáron nem lehet, amikor EB/Copa van akkor legalább csinálják úgy, mint a nemzetek ligáját, hogy nem egyben megy az egész.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.07. 12:11:14

Gavi a portugálok és a csehek ellen is a csapat egyik, de inkább legjobb játékosa volt, 17 évesen. Még gólt is lőtt nem túl könnyű helyzetből a rosszabbik lábával.

Az ezzel kapcsolatos rossz hír nyilván az, hogy úgy tűnik, Gavi is a legtöbbet foglalkoztatott spanyol játékos lesz a válogatottban Pedri után, és az nem végződött jól. Eleve csak két mezőnyjátékos kezdett a mostani cseh meccsen a portugálokhoz képest, és ő volt az egyik...
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1782
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.06.05. 11:20:50

Köszi Davi, és Bence az infókat, akkor sok sikert a srácoknak!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.06.05. 10:55:54

Cseri írta:
2022.06.05. 08:37:18
Nagyjából csak a Barcát követem napi szinten, magyar foci pont nem érdekel már vagy régóta, így valaki megtenné, hogy felvilágosít, hogy mi a töccs az a nemzetek ligája? Mi értelme kifacsart játékosoknak nyáron bohóckodni? Mi a célja ennek az új csodának? Köszönöm
Na ez a vicc, hogy annyira nem is új ez a dolog, de még mindig nem tudni, hogy mi értelme is van.
Nekünk jó, hogy a magyar játékosok Angol-Német-Olasz csapatokkal játszanak, meg van még egy út kijutni a versenyekre.

De engem amúgy az utóbbi években a válogatott meccsek 2 dolog miatt érdekelnek: ne sérüljön meg semmilyen Barca játékos és a ballasztok játszanak, hátha valaki elviszi őket. Olyan nagyon már nem tudok válogatottaknak szurkolni, valahogy azon túl nem érdekel, hogy ne a franciák meg a románok nyerjenek.
Bezzeg régebben napokig depressziós voltam ha a brazilok vagy a spanyolok kiestek valahonnan :D

A magyar válogatottat meg még a bealvós Valverde-éra alatt "fedeztem fel" megint, akkor bőven élvezhetőbb meccseket játszottunk, mint a Valverde-csapat. És ez azóta se változott nagyon sokat kivéve a Xavi alatti január-márciust.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése