Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.07.01. 09:30:13

Az a [auto_cenzúra], hogy most egy évig hallgathatom a brazil válogatott seggnyalását.

A spanyol csapattal is az volt a gond ami a Barca-val.

Egy intenzívebb játékot játszó csapat a meleg 'mit is' ? is kiverte belőle.
Busquets nagyon kevés ehhez, a spanyoloknak nem szabadna feladni a jól bevált 4-2-3-1-et mert ez nagyon nívótlan volt. A Barcaban is látszott, hogy ha nincsen jó csapatszintű védekezés akkor azt az egy vkp-t úgy megszívatják, hogy többé játszani sem lesz kedve. A kp ilyenkor teljesen átjáróházzá válik. Ráadásul ilyen szürkehuszárokkal mint Xavi és Pedro nem nagyon lehet számítani ilyenkor. Pedro helyett David Silva kellett volna...
Ezt a két irányítós rendszert remélem feladjuk mi is, de ez sajnos csak vágyálom....

Remélem, hogy a németek vagy akár az argentinok a földbe döngölik ezt a brazil csapatot, csak sajna elég nagy hátszelet kapnak.

Tegnap meg látszott, hogy Neymar úgy kell nekünk mint egy falat kenyér.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.07.01. 09:13:50

meglesz az új közellenség a fórumon, de...
Az egyik legnagyobb baja a spanyol válogatottnak(és ugye egyben a Barcának) az nem más mint Xavi.Alibi, körülményes, lassú, magát halomra nyerő kicsit el is szédült játékos lett, bár sose gondoltam, hogy ezeket fogom írni, de ideje lenne megtalálni az új mozgatórugót csakúgy mint a Barcában.(és akkor ő még beleszól a felállásba????:S)nagyon haragszom rá!
A másik 3 az Casillas,Rubeola,Pedro...
Casi mi csinált az első gólnál??azért ha az nincs nem biztos, hogy ennyire sima, lassan kezdem érteni a madridistákat, bár azért ferninhotól megkérdezném mit nézett Neymar góljánál, mert lehet ha ketten állnak ott Diego Lopezzel sem védik, de ugye neymar volt és hát Isco milyen jó egy u20!as Vb-n...kicsit savanyú a szőlő.
Pedro meg...te jó ég...előre sose megy, csinálja az átlépős cseleit a senkinek és olyan mintha egy kosárlabdát lépne át, borzasztó, nincs jobb szó.Neki a szerencséjét úgy hívják, hogy Pep Guardiola, ha ő nem lenne másodosztályban sínylődne.
Rubeoláról meg leírtak mindent alattam, a foci szégyene
Amúgy az egész csapat tré volt, ismét csak Iniesta próbálkozott(ő még mindig hihetetlen).
A Brazil csapatnak meg respect, hazai pálya meg minden, de Scolari összeszedte őket és bár két-három meccsüket láttam, közel sem olyan orsszak mint amilyennek be vannak állítva, ráadásul úgy néz ki(koppkoppkopp) meg van az a plusszuk ami egy csapatot a legjobbak közé(esetünkben világbajnokok közé)emeli és őt úgy hívják Neymar.

egyszerűen fantasztikus, lehet nem minden passza, csele jön be, de egyszerűen egy zseni már most látszik, bár a spanyol meg az olasz védők nem a legjobbak(pfff)
kicsit mégis tartok tőle és Messi kapcsolatától, lehet én a helyébe nem ide jöttem volna...de ez leygen a legnagyobb bajunk, de az biztos, ha ők ketten a pályán vannak én hagynám a 3 "csatárt" és találnék helyet mondjuk Cescnek...
Forca Barca
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.07.01. 08:51:51

tudom, h konföd.kupa, nemérdekes, semmitsemjelent, kólameccs stb., de ez nagyon tetszett! kezdett már erősen tele lenni a tanyeszlim a válogatott szinten érezhető spanyol dominanciával, meg a jellegtelen brazil brigádokkal, de ez a meccs most kicsit helyretette a dolgokat bennem. :)
a brazilok nagyon jók voltak és innen csak javulni fognak még. mindez, plusz az otthoni környezet, annak minden pozitívumával (százmillió folyamatosan bugizó szurkoló, játékvezetői támogatás stb), nagy esélyessé teszi őket a vb-n.
és a spanyolok. anno mindig rajtuk röhögtem, h voltak ugye a nagy klubcsapataik és a létező összes korosztályos versenyt megnyerő ifiválogatottjaik, mégis a felnőtt világversenyeken nulla produkciót nyújtottak. ez a tegnapi brigád még a régieket is alulmúlta. ennyire töketlen spanyol válogatottat még nem láttam. kb annyira voltak érdekeltek ebben a meccsben, mint mi a bayern monaco elleni bugikon, közük nem volt az egészhez. akármilyen torna is volt, az aktuális világ/európa-bajnok brigádnak nem szabad így kikapnia, márcsak a presztízs miatt sem.
lehet (biztos), h ebben a brigádban is át kell értélkelni pár dolgot ugyanúgy, ahogy nálunk is a Klubban, persze ez talán evidens is, ha már a válogatott gerincét mi adjuk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.01. 08:48:09

amikor latolgattam az esélyeket úgy tíz nappalezelőtt, keményen kioktattak itt, hogy a Brazil-Olasz esélyességnek nincs realitása! hát mostmár van.
sokat és hosszan lehet elemezni, ki-ki meg is teszi (majd) nézzük én mit éreztem (nagy hirtelen):a híres Spanyol/Guardiola jelszó, ..."ha nálad van a labda....." az most új értelmet kezd kapni a világ(jobb csapatai)ban: ha nálad van a labda.... az még nem elég!!!, mert ha elveszíted a másik csapat GYORSAN !!?? lő egy gólt ( hiszen olyan keveset van náluk????.. sietni kell.)
azután: ha egy csapatot olyanokból állítanak össze ahol bizony komoly gondokkal küzdenek akkor a bajok áttevődnek(szép szóval), csak szemezgetve: Pique - egész szezonban gyengén játszott, Villa:a tehetetlen csere ember(annak ellenére, hogy az éjjel jól mozgott ugyan de amiért be rakták abban 0!)Alba - a legendás gyorsasága? itt mindenki(ellenfelek!)gyors, ez kevés, Torres - Haiti ellen igen..., Busquets - nos ez az ember az aki a Barcán kívül NB2, Xavi - kicsi és lassú, Iniesta - egy félkarú óriás....(döbbenetes mennyire nem érzi a kaput, annak ellenére, hogy évenként egy-kétszer híres gólokat lő) Ramos - már jellemezték a Realosokat egyetértek.
más aspektusból: ez a Brazil csapat minden elemében jobb(volt az éjjel) mint a Spanyol, de a foci szerencse is velük volt: nekik szinte minden bejött....
a hazai pály és a sokat emlegetett motiváció...valamit ez is jelent, gondolom
döntően azonban a játékos állomány az ami hozza a minőséget: T.Silva-D.Luis, Fred-Neymar-...stb.
gondolom, ezek fényében nem jöhet más végszó: bizony a Spanyol hegemónia véget ért.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2013.07.01. 07:51:39

Rendes játékidőben. -> www.livescore.com
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.01. 07:13:19

11-ekkel lett 3-0? Vagy a rendes játékidő. Meg akartam nézni, de úgy faxán, 23:50-nél elkezdett a szemem lefelé csukódni. Próbáltam kitámasztani fogvájóval, ahogy láttam a macskától a Tom&Jerry c. rajzfilmben, de semmi...esetleg tvben lesz ismétlése, v valahonnan vissza lehetne nézni? Köszi.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
PlayMaker
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.01. 21:40:19
Tartózkodási hely: London, UK

2013.07.01. 02:42:25

Ritkán szoktam komolyabban belemenni elemezgetésekbe, de most megteszem. Természetesen (nem)kicsit lesz kritikus hangvételű...
Nem csak erről a meccsről, inkább erről az egész tornáról.

Első körben annyit, hogy azok közé tartozom akik teljességgel feleslegesnek tartják ezt a tornát a sérülés veszély, a játékosok kifacsarás stb stb miatt. Ezek miatt az okok miatt kicsit súlytalannak érzem ennek a kupának a jelentőségét, bár tény, hogy az itt látható játék, eredmény, jelzés értékű...

A döntő előtt azt mondtam a Spanyolországban született lengyel kollégámnak, hogy bár a spanyolokat esélyesebbnek tartom, azt érzem, hogy Brazília fog nyerni, ha más miatt nem, a politikai helyzet miatt is... Nyerniük kell... Ezt hívhatjuk motiváltságnak akár vagy gondolkodhatunk a bundán is akár, hogy valahogy le kell csitítani a lázongó népet. Nyilván ennek nincs sok létjogosultsága, de sajnos mostanság túl sok összeesküvés elméletet láttam. :D

Számomra ez volt az a meccs ahol csak az miatt szurkoltam a spanyol válogatottnak, hogy egy esetleges vereség esetén elgondolkodik Scolari Papa, hogy: "csak kell ide egy bizonyos Ronaldinho nevű figura..." De sajnos erre kevés esélyt láttam előtte is, most meg pláne... Ugyanazt fogja eljátszani az öreg amit 2002-ben Romarioval...

Szal Spanyol válogatott:

Casillas: Azon kevés Realosok egyike, akit nagyra becsülök, bár sajnos néha úgy dől el mint egy krumplis-zsák anno nagyanyám pincéjében.
Arbeloa: Sem a nagybetűt, sem a kiemelést nem érdemli meg. Egy régi origos cikk jut róla az eszembe: A futball mocska... Tény, hogy az a cikk Van Bommelről szólt, de az érzéseim hasonlóak. Túl sokat nem kell írnom arról az emberről akit a legtöbb Reálos fórumon is inkább elküldenének Kamcsatkára... Több karaktert nem is érdemel...
Ramos: A lenyalt hajú, "én vagyok a világ királya" nevű madridi klán tagja Roncikával az élen. Az a pökhendi arc ahogy magához vette a labdát a tizinél, illetve ahogy elrúgta elmond mindent... Ő sem érdemel több karaktert.
Pique: Hiába a mi kutyánk kölyke, sajnos mindig is úgy fordult mint egy busz, ez Shakira óta csuklós-buszra módosult... A kiállítást lehet vitatni, a szabálytalanságot nem, ő is csak azt mutogatta, hogy más volt az utolsó ember...
Alba: Tehetségesen szaladgál fel alá, teszi/tette a dolgát egész szezonba is. Nem az ő tiszte a meccsek eldöntése, bár néha megteszi. Szezon vége van, azért ő se volt túl penge...
Busquest: Szerintem fáradt...
Xavi: Van a Barcelonának egy Thiago nevű problémája. Ha többet pihent volna az öreg a szezonban, talán nem így játszott volna és Thiago nevű problémája se lenne a Barcelonának...
Iniesta: Teszi veszi, de ha mindenki fásult, egyedül kevés sajnos...
Pedro: Ha rajtam múlna per pillanat, nem hogy spanyol válogatott, hanem futballista se lenne ez a fiú... Ha tényleg rajtam múlna az elmúlt két szezonért büntetésből valami malagai paradicsom ültetvényen töltené ezt a nyarat nem Brazíliában a Konfederációs Kupán...
Torres: A szezon vége felé kezdett újra szimpatikus lenni és kicsit azt éreztem, hogy ok nélkül bántják sokat itt Angliában. De most újra elérte, hogy egy legutóbb Lombard Pápa - Haladás meccsen hallott szurkolói bekiabálás jusson eszembe róla: NB2 Nyugati Csoport...
Mata: Ügyes, de hosszú szezonja volt. Illetve nehezen találja a helyét olyan csapatban, ahol nem ő irányít...

A cserékről sok mindent nem érdemes mondani, nagyon hálátlan szereposztás jutott nekik. Villa a kevés játékpercet nyögi, csak az a sajnálatos hogy a paradicsomszedő gyerek játszott a kárára. Navassal jól jár a City, ha nem tesz keresztbe a betegsége.

Brazilokról címszavakban:

Julio Cesarnak nagy napja volt, Marcelo az egész tornán jó volt, nagyot nőtt a szememben, persze csak játéktudása alapján... Neymar jól nyomta, bíztató hogy ilyen szinten is megállta a helyét...
Thiago Silva nagy tanár, nem csodálom, hogy Tito meg van érte halva.

Összeségében lehet hozzáállás gondokról beszélni, nyilván nagyrészt ezen múlott, illetve hogy nincs egy értelmes jó formában lévő csatár a spanyol keretben. Kicsit meg kell újulni, illetve annak kéne játszani aki akar nyerni... Csak hogy érezzük kik ültek a padon: David Silva, Fabregas, Cazorla, Soldado, Javi Martinez...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.07.01. 02:14:54

Az azért a világ vicce, hogy Ramos lövi a 11-est.

Amiért Arbeloa kezdő a spanyol válogatottban:
1.
2.
3.

Egyébként örülök, hogy kaptak egy hármast a spanyolok, nagy nulla volt, amit mutattak a döntőben.

Official: Neymar has won the Golden Ball as best player of the 2013 Confederations Cup.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.07.01. 02:09:36

Iniestán kívűl mindenki idei legszarabb formáját vette elő (ja bocs, mi már azt megoldottuk a Bayern ellen).

Ez a kép meg hatalmas... :D

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 7720_n.jpg

Neymar-t még ezután nem fogom istennek nevezni, de amit lehozott, az hihehetlenül tetszett, a gólja fenomenális, az utolsó gólnál jól átengedte a labdát, jól helyezkedett, állandóan kérte a labdát, akart, küzdött, ha minden meccsen tudna nekünk egy ilyen pörgős teljesítményt nyújtani, akkor nagyon jóba leszünk. Persze ez nem csak rajta múlik.

Viszont a brazil Puyol is jól játszott, a mentése iszonyat nagy volt, nem hittem el kb. Nekem szimpatikusabb mint T. Silva.

De egy rohadt nagy csalódás a meccs, mert a taktikán változtatni kell, gyökeresen. :(
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.01. 01:50:00

Ciki így kikapni, na. Ilyen gólokkal. Ilyen hozzáállással.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.01. 01:45:45

Amúgy én nem értem,hogy egy ilyen szezon után mit keres Pedro a spanyol kezdőben,Torres mit keres kezdőben...Villat minek hozza be Del Bosque...(Bár ő még elmegy most,de amúgy sajnos leírható...)Amikor Mindhárom játékosnak pocsék szezonja volt,Pedro meg Villa teljesen súlytalan évek óta...Az is jó kérdés hogy Arbeola mit keresett a pályán,meg a Realba...És mindez jogos kérdés a spanyoloknál,pláne,hogy a Barca kirugdajla épp Villat,Torrest szintén pattintani fogják...Pedro meg max vészmegoldás lesz jövőre...Akkor Del Bosque miért bennük gondolkodik...Mata most kezdett bár ezzel se voltak bejlebb,de Soldadot leépítette az öreg,Negredo hol is van?Még Fabregas kinézett vhogy elől,de persze ő is lesérül...És ha mindezt összerakjuk,plusz még a fáradt kifagyart,az egész előzőz szezonban félsérült Barcások...No és még pláne a padoztatott Casillas...Plusz a bírói felfogás is néhol még érdekes...A szerencse teljes hiánya...Hát ebből lesz ez...

Változások kellenek a spanyol válogatottnál is...Ahogy nálunk is megtörténik ez...A Barcás spanyol csatárok semmit nem érnek,ezt láthattuk...És Torres is halott...El kell felejteni...Pláne hogy nem egy trónkövetelő van...Minden posztra lenne 2 más kb...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.07.01. 01:50:39-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.01. 01:39:54

Barcelona UnityIsStrenght írta:
Vakmacska írta:Na, Pigué piri. Jövőre a VB-re ez nagyon kevés lesz.Villa megint akkor jön be, mikor már nincs remény.
Na, Ramos most ötösről tiszta helyzetben is mellé rúgja. Hihetetlen.
Még jó, hogy most jött ez a Zakó, mert legalább lehet új taktikákon dolgoznia VB-re.
Igen... remélhetőleg fognak javulni, mert lenne min változtatni. :(
Nem csak taktikán, hanem a motiváláson is.
Na, Pedro megint kihagyta, semmi nem akar bemenni.

Villával sokkal jobb a támadójáték, mint Torressel.
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.07.01. 01:35:16

Vakmacska írta:Na, Pigué piri. Jövőre a VB-re ez nagyon kevés lesz.Villa megint akkor jön be, mikor már nincs remény.
Na, Ramos most ötösről tiszta helyzetben is mellé rúgja. Hihetetlen.
Még jó, hogy most jött ez a Zakó, mert legalább lehet új taktikákon dolgoznia VB-re.
Igen... remélhetőleg fognak javulni, mert lenne min változtatni. :(
Barcelona Unity is Strenght!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.01. 01:33:01

Na, Pigué piri. Jövőre a VB-re ez nagyon kevés lesz.Villa megint akkor jön be, mikor már nincs remény.
Na, Ramos most ötösről tiszta helyzetben is mellé rúgja. Hihetetlen.
Még jó, hogy most jött ez a Zakó, mert legalább lehet új taktikákon dolgoznia VB-re.
En már csak becsületbőI nézem végig
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vakmacska 2013.07.01. 01:35:33-kor.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.01. 01:32:55

Amúgy a lehető legjobb dolog történik ha a jövő évi Barcát nézzük...Ezek után újra lesz sikeréhség az tuti...a 7-0 után is azt mondom hogy már demoralizáló volt,de most megint elkalapájlák őket ezőttal válogatott szinten is...Ezek után ha nem lesz bennük újra bizonyítási vágy akkor soha...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2013.07.01. 01:32:46

Bestbarca írta:Amúgy besírok...Mi ez hogy Ramos lövi... :D :D :D Áhhh...Biztos voltam benne hogy kihagyja...Amúgy világ nem tanulta meg a tika-takát,a spanyolok fejeltették el játszani...Egész egyszerűen kifacsart játékosok tömeg játszik ma...Amúgy egy egyéni vélemény,sztem ez a minden foronton nyerni kell dolog eredménye...A Barca-Real játékosokban kb 20 meccsel több van mint a többiekben...És csak ők játszanak...Ennyi...A Barca nem rotált, a Real nem rotált...Erre Del Bosque csak őket játszatja...Ez lett...Kúrvára neki kéne állni rotálni...Ha 3front kötelező,akkor kupában meg kis meccskeen oda kell engedni másokat is...Lehet nem lenne a szezon felében sérült az egész gárda...És nem lett volna 7-0...MEg ez a mai se lenne...
Egyetértek.
Annyit hozzátennék, hogy a bírók is szívatnak minket. De ezen a meccsen meg főleg (gondolom, mert Brazília van otthon). Már az elején nekünk volt két sárgánk, amikor a Brazilok többet szabálytalankodtak. Nagyon durván kezdték a meccset és mégis mi kaptuk a sárgákat. És még sorolhatnám...
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.07.01. 01:24:04

Baloson szétszedték a spanyolokat. Lehet az öreg húzhatna valamit, de egyszerűen nincs megfelelő ember oda...

Másik agyatlan...
Neymar meg nem kicsit gyors :shock:
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.01. 01:20:44

Új szabója van a spanyoloknak, épp most kapnak egy méretes zakót.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.07.01. 01:20:07

#David Villa# írta: Realos osztag vastagon benne van az égésben...
Nem szoktak hozzá, hogy kupákért játsszanak,érthető... Lehet megbénítja őket, az örök második érzés még a "haldokló" Barca mögött is :mrgreen:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.07.01. 01:19:28

Amúgy besírok...Mi ez hogy Ramos lövi... :D :D :D Áhhh...Biztos voltam benne hogy kihagyja...Amúgy világ nem tanulta meg a tika-takát,a spanyolok fejeltették el játszani...Egész egyszerűen kifacsart játékosok tömeg játszik ma...Amúgy egy egyéni vélemény,sztem ez a minden foronton nyerni kell dolog eredménye...A Barca-Real játékosokban kb 20 meccsel több van mint a többiekben...És csak ők játszanak...Ennyi...A Barca nem rotált, a Real nem rotált...Erre Del Bosque csak őket játszatja...Ez lett...Kúrvára neki kéne állni rotálni...Ha 3front kötelező,akkor kupában meg kis meccskeen oda kell engedni másokat is...Lehet nem lenne a szezon felében sérült az egész gárda...És nem lett volna 7-0...MEg ez a mai se lenne...

Amúgy Arbeolán meg Ramoson elment a meccs...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.07.01. 01:22:48-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.07.01. 01:15:32

Ramos, te világtalan. Még a kaput sem találod el??? Realos osztag vastagon benne van az égésben...
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.01. 01:15:09

Na tessék. Miért Ramos rúgta ? Pont ő, aki zokni ma este (is ) ?
Ennyi. Még a szépítés se lesz meg.

Vagy arra mennek rá, hogy minél nagyobbat égjenek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vakmacska 2013.07.01. 01:17:23-kor.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2013.07.01. 01:14:55

Hát persze, rúgassák Ramos-szal, a legnagyobb balfékkel, bravo... :lol:

Nagyon megismerkednek a brazil földdel a hispánok, jól beledöngölik őket.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.01. 01:14:47

Egy fordított világban: Ramos lövi a tizit egy olyan csapatban, ahol Iniesta, Xavi vagy Busquets játszik.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.07.01. 01:14:37

Ramos és Marcelo jól kiegészítették most egymást. :lol: Döntetlenre hozták az "agyatlan" párbajt.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Válasz küldése