Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.10.10. 23:24:06

ha van ilyen baromság amit idézgetnek, hogy a védő (amúgy E.G!) meg akarta játszani a 100% os les után a labdát ezért a les nem les!? akkor azt egy agybeteg társaság tuszkolhatta szabállyá.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.10. 23:12:47

Pofátlanul elcsalták a meccset, Var ennyit ér kB.
Lucho kegyetlen amit csinál ezekkel a fiatalokkal, 24're bivaly csapata lesz, de egy formába lendülő Fatival a vb-t is behúzhatják jövőre.
A franciák végtelen szimpatikusak, a rehabilitált zsaroló bűnözővel, az arrogáns futóbolonddal, meg a világ legtúlértékeltebb emberével, remélem ezzel le is főtt nekik jó időre-ami a kupákat illeti.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.10. 22:58:38

Hát ez elképesztő volt(amúgy jó meccs volt), de ez a második francia gól.. Én nem akarok arra utalni,hogy ezt szándékosan elcsalták, de akkor mégis mi a fittyfene történt? VAR előtt mondhattuk volna,hogy ez van, de VAR mellett?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.10.09. 08:48:01

csababarca írta:
2021.10.07. 09:18:38
Amikor valaki a keret minőségével magyarázza és menti fel Koeman ocsmány munkásságát, akkor mindig elmosolyodok.
Tegnap nézve a spanyol kezdőt, ez a csapat egy fokkal sem áll jobb emberekből mint a mi kezdőnk, de ha igen se sokkal.
,
én meg a második bekezdéseden mosolygok, így aztán vidáman vagyunk :lol:
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.08. 14:39:46

csababarca írta:
2021.10.07. 11:47:32


Persze az igaz, de Koeman se így kezdte, tavalyi szezon is kút volt.
Tudom, hogy a mostani szezon nehezebb, hiszen nem válogathatott (bár DeJong a kérésére jött az tuti, Depay is valószínűleg), de így se annyival rosszabb a keretünk, ha rosszabb mint a spanyol válogatott.

..

És a tavalyi szezon hogyan kezdődött? Sokan azt hitték ott a mélypont. Az egész átigazolási időszak arról szólt, hogy a történelmi BL zakó után Messi szó nélkül lelép. Elküldték Lajost is a nem megfelelő pillanatában, Messi meg hónapokig focizni sem akart, Rakitic is asszem akkor lett elengedve.
Jöttek új arcok, de ilyen vészmegoldásokként, akiktől a csodát vártuk, pedig inkább egy működő csapatba lettek volna beépíthetőek.
És akkor ehhez képest zuhantunk keretileg. Depay vsz Koeman miatt jött, de LDJ egy utolsó pillanatos döntés volt, valószínűleg a senki és LDJ közt lehetett válogatni.

LE-nek annyival könnyebb dolga van, hogy azért a mag körül, akik azért rutinosak (most a középpályán pl Koke-Busquets-re gondolok) azért lehet variálni. Ráadásul akiket beválogat eléggé hasonló stílusú és minőségű játékosoknak tűnnek, ami rossz, hogy nincs igazi "meccs fordító" extrája, másrészről jó, mert stabilitást ad a csapatnak, amit a szurkoló úgy lát, hogy nem túl erősek, de össze van rakva a csapat.

Szimpatikusabb edző LE és szerintem jobb is, ez nálam se vita téma, de a Barcában ezerszer nehezebb dolga lenne.

Most függetlenül Koemantól is, egy edzőre akkor lehet jó szívvel mondani, hogy gyengébb csapatból is lehetne stabilabb játékot kialakítani ennyi idő alatt, ha lenne egy szint, aminél nem megyünk lejjebb. Tehát, ha idén nyáron jött volna Depay, de senki nem megy el, akkor lehet mondani, hogy javul/stagnál a keret. Most lehetne szépen Messi-Grizes páros helyére be-becserélni Gaviékat és objektíven értékelni az edzőt az eltelt idő függvényében.
Az, hogy Busi jobb-e a válogatottban, nem tudom, talán igen. De ha visszaemlékezel, hogy Valverde idejében milyen gyenge volt a Barcában ez az ember és most milyen, akkor láthatod, hogy ég és föld a különbség. Akkoriban jóformán közellenség volt a szurkolók körében (az én szememben is), mostmár a vérmesebbek is inkább hallgatnak róla. De Jong is egyértelműen a Koeman időszak óta tolja stabilan a tőle elvárt szintet.
Szerintem nehéz is összhasonlítani az edzői munkákat. Elő lehet venni ilyen Setieneket, hogy a kerethez képest xy csapatban milyen jó volt, aztán látjuk, hogy nálunk ez mennyire működik. Nálunk, ahol minden nem győztes meccs után gyászhangulat van.
Másik részről meg Kloppnak kb egy embere esett ki és már ettől összezuhant a csapata.

Én aztán nem hullajtanék könnyet Koeman után, de ha az új edző is csak a szemétből válogathatna igazolások után, cserébe elvesztene pár embert és idény közben kellene összeraknia csapatot, nem reális sem eredményben, sem játékban előrelépést várni.

Most LE-nek és a spanyoloknak is érdekes meccse lesz a franciák elleni, néztem a francia belgát és elképesztő fizikális volt a meccs. Ugye láttuk, hogy a Bayern erőből mit művelt a Barca ellen, kíváncsi leszek a spanyolokra, hogy hogyan fogják bírni. Ismerve a Barca szerencsét, Busi és Gavi tíz hónapra lesérül.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.10.07. 11:47:32

sansz írta:
2021.10.07. 10:01:49
Csaba, egy dolgot viszont nem akarsz figyelembe venni: Ha kiesik a válogatottból egy ember,akkor behív mást. Több száz focista közül választhatja ki, akivel ő tud dolgozni,aki neki kell a kirakóshoz.
Ha egy klubcsapat egyik évről a másikra veszti el az alap tagjait és nem mutathat rá másra akkor az teljesen más helyzet. Mások az ellenfelek is és minden körülmény is.

De látod, a Koemant gyalázók listájának elején SR és Busi van. Busi végig alap volt, de csereként még SR is játszott. Sok labdabirtoklás, de ahhoz képest kevés helyzet is ismerős, nem?
Szerintem sokkal normálisabb LE, és ha rá lehetne cserélni Koemant én is ezt tenném. De nem sokkal van előttünk ez a spanyol válogatott játékben.
Persze az igaz, de Koeman se így kezdte, tavalyi szezon is kút volt.
Tudom, hogy a mostani szezon nehezebb, hiszen nem válogathatott (bár DeJong a kérésére jött az tuti, Depay is valószínűleg), de így se annyival rosszabb a keretünk, ha rosszabb mint a spanyol válogatott.

Busquets is jobban teljesít a válogatottban mint a Barcában. Vajon miért? Szerintem azért mert rendszerben focizik, nem ad hoc jelleggel, meccs előtt felvázolt "taktikát" követve.

Játékban unalmas nekem a spanyol csapat, de a jelenlegi keretükkel egy célfocit tud játszatni LE, nem is rosszul.
Azért ha egymás mellé teszem a két csapatot, akkor látni melyiknek van fazonja, és melyiknek van egy bevált rendszere és melyiknek nincs.
Illetve, ha már nagyobb merítési lehetőség mint pro érv, kontra érv szerintem hogy kevesebbet készülhetnek együtt, így is egységesebb képet mutatnak.


Na mindegy, lényeg az, hogy hasonló, vagy gyengébb keretből is lehet stabilabb játékot kialakítani, Koemannak ez egyáltalán nem sikerült, pedig itt van egy ideje.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.07. 10:01:49

Sinya22 írta:
2021.10.07. 08:03:57
Jó focit toltak a spanyolok. Meg is leptek, azért oké, hogy fiatal a keret, azzal nincs baj, de azért a minőség vót má jobb :D De azért jól mutatja, hogy top támadók nélkül is lehet eredményes focit tolni, és még csúnya sem volt amit csináltak. Lucho nem fogta a sérültekre.

Gavinak örülök, tetszik, hogy nem csak a labdától nem fél, hanem az ellenféltől sem. Utóbbiban majd kell fejlődnie, mert egy spanyol spori már a félidőben kiküldte volna 2 sárgával, kicsit sok volt a szabálytalanság :D

Donnarummát meg úgy fütyölték a sajátjai, ilyet se láttam még. Mit kapna egy Milan-PSG meccsen? :D
Jó meccs volt tényleg, Gavi jó volt, de ha nem vesz vissza szerintem nagyon sok pirosat fog kapni, amivel lábon lövi magát és a csapatot is.
Busi remekelt, Oyarzabalt meg még soha nem láttam ennyire jól játszani,mint az első félidőben. SR normális posztján játszott, így nem is volt lassú,vagy körülményes.

Ugyanakkor a gondok is ugyanazok, ahhoz képest mekkora mezőnyfölényben vannak,nincs sok helyzet. Egy-két igazán jó csatár kéne.
Most megvolt a vezetés, az olaszok majd bele őrültek,hogy nincs náluk a labda. Viszont,ha az elején másként alakul, az olaszok betolják a buszt és akkor viszlát.

Csaba, egy dolgot viszont nem akarsz figyelembe venni: Ha kiesik a válogatottból egy ember,akkor behív mást. Több száz focista közül választhatja ki, akivel ő tud dolgozni,aki neki kell a kirakóshoz.
Ha egy klubcsapat egyik évről a másikra veszti el az alap tagjait és nem mutathat rá másra akkor az teljesen más helyzet. Mások az ellenfelek is és minden körülmény is.

De látod, a Koemant gyalázók listájának elején SR és Busi van. Busi végig alap volt, de csereként még SR is játszott. Sok labdabirtoklás, de ahhoz képest kevés helyzet is ismerős, nem?
Szerintem sokkal normálisabb LE, és ha rá lehetne cserélni Koemant én is ezt tenném. De nem sokkal van előttünk ez a spanyol válogatott játékben.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.10.07. 09:18:38

Amikor valaki a keret minőségével magyarázza és menti fel Koeman ocsmány munkásságát, akkor mindig elmosolyodok.
Tegnap nézve a spanyol kezdőt, ez a csapat egy fokkal sem áll jobb emberekből mint a mi kezdőnk, de ha igen se sokkal.
Én nagy kritikusa voltam az eb-n a spanyoloknak, mert sablon focit toltak, de az meg volt szervezve, majdnem tökéletesre, ezt láthattuk tegnap is.
Újabb bizonyíték, hogy gyenge összetételből is lehet szervezett csapatot gyúrni, csak EDZŐ kell hozzá, nem egy kókler.
Mondjuk nem kellett volna a tegnapi meccsig menni, elég volt megnézni a spanyol kiscsapatok játékát. Gyengék, de van szervezettség, gondolat a focijuk mögött. Nálunk ezek hiányoznak teljesen, ezért van elveszve Pedri pl nálunk.

Tudom, LE-t is, EV-t is a pokolra kívántuk. De akkor erősebb keretünk volt, 4-5 évvel fiatalabb Messi, Lajos, Neymar is, Rakitic, Iniesta stb...ott elvárható lett volna a szebb foci.
Most úgy gondolom (persze lehet rosszul), hogy ezzel a mostani középszer barca kerettel egy EV jobban boldogulna, de látva LE válogatott munkáját, valószínűleg ő is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.10.07. 08:03:57

Jó focit toltak a spanyolok. Meg is leptek, azért oké, hogy fiatal a keret, azzal nincs baj, de azért a minőség vót má jobb :D De azért jól mutatja, hogy top támadók nélkül is lehet eredményes focit tolni, és még csúnya sem volt amit csináltak. Lucho nem fogta a sérültekre.

Gavinak örülök, tetszik, hogy nem csak a labdától nem fél, hanem az ellenféltől sem. Utóbbiban majd kell fejlődnie, mert egy spanyol spori már a félidőben kiküldte volna 2 sárgával, kicsit sok volt a szabálytalanság :D

Donnarummát meg úgy fütyölték a sajátjai, ilyet se láttam még. Mit kapna egy Milan-PSG meccsen? :D
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.10.07. 07:31:35

https://highlightsfootball.net/video/it ... hlights-2/

hezitaltam, hova tehetnem be a meccset, vegul gondoltam, itt jo helyen lesz

Gavi, a legfiatalabb spanyol valogatott jatekos elso merkozese :)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.20. 13:53:06

Orrnehezek az biztos, de tavaly is azok voltak, meg előtte is.
Valami csoda folytán lehet összeállnak de ahhoz egy bivaly kp kéne a trió mögé, meg védelem.

De nem néznek ki jól, nekem tavaly sem tetszettek btw, néha csináltak szép dolgokat, de összességében egy hordának tűntek mindig is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.09.20. 12:29:22

csababarca írta:
2021.09.19. 23:15:48
Nagyon gyengén játszanak, most szezon elején kb minden meccsüket nézem, főleg Messi miatt, de az egész egy nagy csalódás.
Koncepciót nem látok, megy a haverkodás minden megmozdulásnál, kb lötyögős edzőmeccs karaktere van minden meccsüknek.
Mai egy fokkal jobb volt, Messi osztogatott szépen, de összességében ennél többet várnék ezektől a nevektől.
Egy csapat sem bírja el az Mbappé, Neymar, Messi hármast, Di Mariaval kiegészítve meg főleg nem.
Igazából ezt a csapatot egy szervezett, jó csapat simán hazaküldené, mint minket a Bayern. Kár azért az Icardi fejesért, a Lyon megérdemelte volna legalább a döntetlent.
Nem is bánom, olyan játékosnak nem tudok szurkolni, aki nem nálunk játszik, ha a PSG-ben van, akkor meg főleg nem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.19. 23:15:48

Barcaforever írta:
2021.09.19. 23:03:39
Akinek bírja az érzékeny kis lelke meg az idegrendszere, írjon már véleményt meglátást a mai PSG meccsről, hogy mit lehet majd tőlük várni, h látszik majd egy Chelsea, BM, MU, City csapatok elleni párharc, így a mai, kicsit nehezebb csapat elleni meccs után.
Nagyon gyengén játszanak, most szezon elején kb minden meccsüket nézem, főleg Messi miatt, de az egész egy nagy csalódás.
Koncepciót nem látok, megy a haverkodás minden megmozdulásnál, kb lötyögős edzőmeccs karaktere van minden meccsüknek.
Mai egy fokkal jobb volt, Messi osztogatott szépen, de összességében ennél többet várnék ezektől a nevektől.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.19. 23:03:39

Akinek bírja az érzékeny kis lelke meg az idegrendszere, írjon már véleményt meglátást a mai PSG meccsről, hogy mit lehet majd tőlük várni, h látszik majd egy Chelsea, BM, MU, City csapatok elleni párharc, így a mai, kicsit nehezebb csapat elleni meccs után.
Kép
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.09.08. 10:02:00

https://www.youtube.com/watch?v=NKmJRO6DlVA

nezzetek csak, az elso ket gol nagyon "barcas" volt :)

johetne a szoke is hozzank...

edit: ilyenkor meg jobban faj, hogy nem lathatjuk, mit tudtak volna csinalni Messivel kozosen
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.09.06. 14:46:03

mes írta:
2021.09.06. 08:51:18
Nephulyites a javabol.... napok ota Braziliaban vannak, megkezdodik a meccs, jaj karanten, vigyuk mar haza....
Ekkora vilagi baromsagot meg nem elt meg ember....
Mas orszagok mar fejezik be ezt a bohockodast, ezek meg tobb millio ember szeme lattara csinaljak a felhajtast...
Nem a karantén szabályokkal volt a gond. Ha már bevezették, akkor tartsák be.
A gond, hogy hibázott, mind a brazil, mind az argentin szövetség.
Az argentinok azért, mert egyáltalán miért nevezték azokat a játékosokat a meccsre, amikor a brazil szabályok szerint nem játszhatnak úgysem.
A brazilok azért, mert nem kapcsolták le a repülőtéren ezt a 4 játékost. Nehogy már ne tudják, játszottak-e a saját csapatuknál vagy sem.

Nekem az a sanda gyanúm, hogy a brazilok arra játszanak, mivel az argentínok nem tartották be a karantén szabályokat (azaz jogosulatlanul játszott az a 4 játékos) 3-0-val a javukra írja a meccset a FIFA.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.09.06. 13:09:28

Ez politikai szivatás egyfelől, de tegyük hozzá,hogy vannak tök egyértelmű szabályok. Tudták ezt a játékosok is, hazudtak is ennek érdekében úgyhogy azért ne állítsuk be ártatlannak az argentinokat.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.09.06. 09:49:08

Ez nem "koronacirkusz" volt, hanem szimplán a brazilok szórakoztak. Most már 2 éve itt van ez a vírus és ilyen még soha sehol sem történt. Ennek most egyértelműen valamilyen háttér politikai vonzata volt vagy sima hangulatkeltés.
Nevetséges, és röhejes a lentebb említett indokok miatt is.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.09.06. 08:51:18

Nephulyites a javabol.... napok ota Braziliaban vannak, megkezdodik a meccs, jaj karanten, vigyuk mar haza....
Ekkora vilagi baromsagot meg nem elt meg ember....
Mas orszagok mar fejezik be ezt a bohockodast, ezek meg tobb millio ember szeme lattara csinaljak a felhajtast...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.06. 08:50:08

Ronaldinho&Barca írta:
2021.09.05. 22:44:07
Nem akarok a kákán csomót keresni, de ha az említett argentinok meccs közben a többiekkel érintkeztek, akkor nem megy mindenki karanténba? :lol: Szánalmas kategória az ami megy a világban, totálisan megbolondult mindenkinek a gondolkodása. Meccs közben jön az eü. és kiossza a karantént, ez valami kumma nagy vicc.
Meccs előtt napokkal ott voltak, gondolom meccs előtt minimum 1-1,5 órával a stadionban is. De meg kellett várni a mérkőzés elindítását.
Szánalmas és vicc kategória.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.09.06. 08:16:53

Ronaldinho&Barca írta:
2021.09.05. 22:44:07
Nem akarok a kákán csomót keresni, de ha az említett argentinok meccs közben a többiekkel érintkeztek, akkor nem megy mindenki karanténba?
Nem,karanten kotelezettseguk volt,mert angliabol jottek.
Nem pozitivak voltak.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.09.05. 23:05:14

egyertelmuen arra ment ki a jatek, hogy az argentinok elveszitsek a meccset

jol tettek, ha levonultak a palyarol, a brazil mindigis ilyen aljas nepseg volt, csoda, hogy lement a COPA...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2021.09.05. 22:44:07

Nem akarok a kákán csomót keresni, de ha az említett argentinok meccs közben a többiekkel érintkeztek, akkor nem megy mindenki karanténba? :lol: Szánalmas kategória az ami megy a világban, totálisan megbolondult mindenkinek a gondolkodása. Meccs közben jön az eü. és kiossza a karantént, ez valami kumma nagy vicc.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2021.09.05. 22:16:04

Barcaforever írta:
2021.09.05. 21:51:10
https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... eo-2848257

Milyen világ jött el, hihetetlen. A meccs 5. percében akarnak karanténba rakni játékosokat? Értem én az okot, de alapból be se kellett volna hívni őket.
Nem beszélve arról. hogy már két napja Braziliában voltak.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.05. 21:51:10

https://m.nemzetisport.hu/minden_mas_fo ... eo-2848257

Milyen világ jött el, hihetetlen. A meccs 5. percében akarnak karanténba rakni játékosokat? Értem én az okot, de alapból be se kellett volna hívni őket.
Kép
Válasz küldése