Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.04.20. 22:58:57

Barcaforever írta:
2021.04.20. 22:34:56
Valaki értelmesen írja már le, hogy itt miért jött volna el a foci vége? :lol: Mivel lenne kevesebb a foci egy Dinamo Zagreb - Barcelona nélkül?
Nyilván nem jött volna el a foci vége, de azzal igenis baj van, hogy a nemzeti bajnokságok totál kiüresedtek volna, a SzuperLigába csapatot nem adó országok nemzeti bajnokságai ezzel kb totál lényegtelenné váltak volna.

Persze lehet mondani, hogy így is elvétve jut be a BL-be egy Fradi vagy egy Molde, és akkor se jut sokáig, de a sport igenis arról szól, hogy néha a kicsi sok munkával, vagy akár némi szerencsével, de legyőzi a nagyot. Ez teljesen kihalt volna a koncepcióból.

Ha meg megnézzük azokat a nemzeti bajnokságokat, amik csapatokat delegáltak az SL-be, akkor azt látjuk, hogy teljesen mindegy, hogy hogy szerepel valaki mondjuk a PL-ben, mert hiába 3. a Leicester vagy 4. a West Ham, nincs elég nagy neve, nincs elég nagy tőkeereje, úgyhogy nem kerül be az SL-be, szemben mondjuk az Arsenallal, akinek a tulajdonosa (Kroenke) pont abból a körből kerül ki, mint az SL többi tagja.

Különben is mi értelme vesződni bárkinek is a 3-6. helyekért a PL-ben, ha a nemzetközi szerepléshez köze nincs a nemzeti bajnokságban elért eredménynek? Nem tudom emberek hogy nem látják ennek a helyzetnek a fonák oldalát.
Barcaforever írta:
2021.04.20. 22:34:56
Az agyatlan angolokat meg hagyjuk is: ,,football without fans is nothing” mi vaaan?!? :lol: volt arról szó, hogy nem lehetnek nézők? :mrgreen:
Itt meg te forgatod ki az idézet lényegi mondanivalóját. Nyilván nem arról van szó, hogy ne lehetnének nézők az SL-ben, hanem arról, hogy tradícionális klubok amerikai-arab-orosz tulajdonosai multicégként tekintenek a csapataikra, ahol teljesen sokadlagos tényező a szurkoló, mert csak az számít, hogy a vállalkozás profitot termeljen. Döbbenetes cinizmus, amikor olajsejkek, oligarchák vagy amerikai szerencselovagok, akik hazájukban amúgy is kilóra adják-veszik a profi csapat franchiseokat a foci megmentéséről ájtatoskodnak (Kroenke például a Denver Nuggets, a Colorado Avanalche vagy épp a kizárólag pénzügyi szempontok alapján frissen elköltöztetett LA Rams tulajdonosa, neki az Arsenal és a foci kb pont olyan, mint egy véka búza a tőzsdén).

Perez meg nem átallja adni a szentet, hogy ha több pénz jut a legnagyobb kluboknak az azért lesz jó, mert úgy legalább el tudják hozni a kisebb klubok legjobb játékosait, és nekik abból pénz csorog vissza. Milyen jó, hogy a kisebb csapatok vonzereje tovább csökken ezáltal és mindig a legjobb játékosaikból származó bevételre lesz szükségük a fennmaradáshoz (na nem mintha már most eleve ne ez lenne az átigazolási piac alapelve, de ha a bevételeknél még jobban nyílna az olló, akkor még durvább lenne a helyzet).

Értem én, az UEFA-maffiával le kell számolni, de nem a kisebb csapatok/nemzetek kárára...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Balinho 2021.04.20. 23:08:34-kor.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.20. 22:34:56

Barcahun írta:
2021.04.20. 21:56:37
:D:D haha rég nem írtam ide, de látom miért... Leszögezném az UEFA ugyanolyan maffia, mint a SL vagy mi, nem ez a gond és nem is ez a mentség ellne, vagy érv érte.

Az, hogy itt majdnem a forum fele egyetért az SL gondolatával, jól mutatja semmi köze a focihoz az emberek jelentős részének itt, annyira Barca szurkolók, mint amennyire barátközt nézők, ha neked az ad hozzá, hogy nagy csapat ellen nézd csak a Barcát hát meg is érdemelnéd azt az évi 20 dögunalmas tétnélküli fost, ami szerencsére elbukik végül. Én a Barcának és a focinak szurkolok és igen katarzis a Classico, de ugyanúgy barcás vagyok egy nyári felkészülési meccsen is, ha pedig nem tudod mit jelent egy kis csapatnak, mikor mi megyünk oda és ezt elvennád tölük, hogy tét nélkül "minőségi" focit nézz 4-5 alkalommal többet :D, ja egy Arsenal-Atamadrid biztos bomba meccse lenne se... hát köszi, de az utóbbi 15 meccsünk bármelyike többet ér ennél a fosikánál, amit pár marketinges és fiszkális szakember kiengedetett a kloákáján =D> =D> Minden álmom, hogy most már évi 100 millár keressen Pogba, és az UEFA, amit nem lop el ás szétiztana azt meg Perez és a haverok eltegyék.
Kár hogy nem valósul meg, megérdemeltétek volna fanok!
Igen nagyon megérdemeltük volna, de mit is!?
:lol: :lol:

Valaki értelmesen írja már le, hogy itt miért jött volna el a foci vége? :lol: Mivel lenne kevesebb a foci egy Dinamo Zagreb - Barcelona nélkül?

Az agyatlan angolokat meg hagyjuk is: ,,football without fans is nothing” mi vaaan?!? :lol: volt arról szó, hogy nem lehetnek nézők? :mrgreen:

Itt mindenki a Milan-ATM-ről példálózik, de sport, csak nekünk egy szórakozás, az bizony komoly pénz befektetés, rengeteg sportág van, ahol a hasonló liga működik él.

Én azt is szeretném megérteni, hogy miért nincs ekkora lincshangulat, hogy a “Bajnokok ligájában” miért nincs ott automatikusan a magyar, román, fehér-orosz, cseh bajnok? Milyen alapon érdemli ki a spanyol vagy angol bajnokság 4. helyezettje? Ja mert ők többet érnek, nagyobb csapatok, magasabb a marketing értékük effektíve több pénzt hoznak.

De, hogy ne menjünk messze az Uefától, mert olyan igazságos volt ennyi erővel a nemzetek ligája, ahol nem nézhetek meg a döntőben egy jó Spanyolország - Görögország meccset, csak vmi top10-es válogatott harcot kell megnéznem, ez miért nem hozza el a foci végét? :D
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.20. 22:23:22

🚨🚨[Cadena SER] | The meeting of the 12 clubs has only just begun. They are discussing whether they can continue in the Super League or not.

Közben ezt a Rac1 is megerősítette, jelenleg online zajlik a 12 klub rendkívüli megbeszélése.

Henderson és Trent a Pooltól pedig közös nyilatkozatot tett közzé, hogy elítélik a szuperligát, valamint a City csk-ja De Bruyne is kitett egy hosszú nyilatkozatot ellene.

Szerk:
A City hivatalos oldalàn erősítette meg, hogy kilép a Szuperligából.
https://amp.mancity.com/news/mens/club- ... ssion=true

A többi hivatalos bejelentés is még ma este várható perceken belül.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.20. 22:18:32

Vágom, de azt is hogy Perez nem hülye.
Akkor itt a kihátráló klubok súlyos kötbéreket fognak fizetni. (Pereznek=realnak)
Kétlem hogy úgy írtak alá szerződést, hogy bármikor szabadon kiszállhatnak:D

Meglàtjuk, az a baj, hogy az egészről kevés infónk van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.04.20. 22:17:02

Hát azért ha megpróbálsz megpuccsolni valakit, és a puccs egy nap után elhal, akkor elég nehéz utána úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Pláne úgy, hogy előtte való nap még kioktató/fenyegető stílusban állsz ki nyilatkozni.

A közvélemény, a népakarat elsöpörte ezt a kezdeményezést, és a kezdeményezés vezetői (de legalábbis a leendő szuperliga felsővezetése, ideérve az elnököt és a helyetteseit) szembe kell nézzenek a következményekkel, méghozzá a saját csapataik érdekében, akiket belerángattak.

Laporta amúgy ebben is annyira tipikusan Laporta volt ezzel a populista, majd akkor csatlakozunk a szuperligához, ha a sociok megszavazzák dumával, amitől konrétan migrénem lesz... A gazdasági szempontok alapján hozott döntés felelősségét a demokrácia zászlaját lengetve áttolni a sociokra... Lehet, hogy előbb kellett volna amúgy megkérdezni a pártolókat és utána dönteni.

Az egészből egy dolgot remélek, hogy az UEFA helyén kezeli ezt a pofont, amit a 12 klub kiosztott neki, és az csapódik le, hogy most a sikertől megrészegülve minden mehet tovább, ahogy eddig.

Az UEFA-t helyre kell tenni, az ottani korrupciót fel kell számolni, ez nem kérdés, de nem a nemzeti bajnokságok, és a nemzeti klubok kárára.
csababarca írta:
2021.04.20. 22:05:46
Ez így megmaradt egy javaslatnak, amit elkaszáltak, innentől kezdve mit szankcionáljanak? Egy ötletet?
Azért ez csak több volt valami kósza ötletnél, nem véletlenül kell most minden résztvevőnek kilépnie belőle...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Balinho 2021.04.20. 22:21:33-kor.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.20. 22:15:33

csababarca írta:
2021.04.20. 22:05:46

Ez így megmaradt egy javaslatnak, amit elkaszáltak, innentől kezdve mit szankcionáljanak? Egy ötletet?
Nem tudom, nekem nem tűnik jogosnak, ha lemondana, persze nem bánnám.

Btw, azért közben Nasser bevette magát az uefába is, az gondolom senkit nem zavar, és rendben van:D
Már ne haragudj, de egy hivatalos szerződés aláírása, és ezáltal egy teljesen új konkurens sorozat hivatalos bejelentése/elindítása nem egy javaslat vagy ötlet. :D
Ha közösen megfogalmaztak volna egy álláspontot, hogy felszólítják az UEFA/FIFA illetkéseit az alábbi terv megvalósítására, vagy a BL megreformálásra, és erről egy hivatalos közleményt kiadnak, na azt nevezhetnénk javaslatnak, ötletnek. Ez már jóval több volt annál.

Az, hogy a FIFA/UEFA korruptsága nem zavart senkit? Dehogynem. Konkrétan senki nem védte őket, vagy állította, hogy szentek lennének. Szerintem egy ilyen hozzászólás sem volt. Az meg hogy Nasser bevétele most például kisebb visszhangot kap, pont a Szuperligának köszönhető, és a felbojdulásnak amit okoztak.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.20. 22:14:21

Initom írta:
2021.04.20. 22:09:41
Le a kalappal a német klubok előtt, ott továbbra is arról szól a foci amiről nagyjából kellene. Fejlődés, utánpótlás, szurkolók, tradíció.
Jaja, jó példa a Lipcse ezekre.
Meg a bayern aki azzal tartja fent a a csúcson a csapatát hogy lerabolja folyton a kicsit is kiemelkedő játékosokat a saját bajnokságából.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2021.04.20. 22:09:41

Titinho írta:
2021.04.20. 21:15:01
Agnelli has resigned from Juventus. There is immense pressure on Florentino Perez too. [@MiguelDelaney]

Florentino Perez is being pressurized to resign.
— BBC

Ez egy nagyon szép este gyerekek. =D>
Kiváló hír. Remélem ez annak tudható be, hogy a józan ész döntött.

Örömömre szolgál látni azt, hogy a futball szurkolók, a közösség kiállt ez ellen a szenny ellen.

Most sincs egyenlőség, de ez a SL egyenesen a futball végét jelentette volna.

És kérdem én, ha most tönkre megy pár nagy csapat? Akkor? Semmi nincs következmény nélkül, az eszetlen pénzköltés és a csillagászati bérek sem. Le a kalappal a német klubok előtt, ott továbbra is arról szól a foci amiről nagyjából kellene. Fejlődés, utánpótlás, szurkolók, tradíció.
Abi & Tito
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.04.20. 22:06:37

Én sajnálom, hogy bebukott a projekt. A lebonyolítás nekem sem tetszett 100%-ban, de jó lett volna megszabadulni ettől a fertő uefától. Kultúra meg hagyományokkal jönnek, mikor telibe szarják az ffp-t, katar megveszi kilóra a vb-t és még lehetne sorolni. PSG elnöke közben szép csendben uefa végrehajtó bizottság(!) tag lett. Az is elég érdekes, hogy hirtelen lett még pár milliárd amit berakhatnak a BL-be. Ha 1 nap alatt ennyit találnak vajon mennyi lehet a teljes összeg amit eltesznek?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.20. 22:05:46

Atlantis írta:
2021.04.20. 21:56:55

Pár helyen épp ez történik. Juventus, United esetében már jönnek róla a hírek.
A lemondás kérdése pedig több szempontból is jogos lehet:
- Jól láthatóan a legtöbb csapatnál a szurkolók kiakadtak, elég nagy arcvesztés történt.
- Azzal, hogy 1 napon belül viszakoznak is, megmutatják, hogy egy nagyon súlyos döntést hoztak meg átgondolatlanul és elhamarkodottan
- Ráadásul Perez elmondása szerint az a 12 csapat aki benne volt és aláírta a részvételt, nem léphet csak úgy ki, szóval nagy eséllyel egy komoly jogi pert vagy anyagi veszteséget is okoztak a klubjaiknak. Plusz ki tudja, az UEFA/FIFA, és ligák részéről milyen egyéb szankciók lesznek ezután

Szóval ezzel most első ránézésre elég nagy károkat okoztak a saját klubjaiknak.
Juvest már cáfolták is közben.

Szankciók se lesznek szerintem komolyak, elég büntetés a kluboknak hogy bebukott ez a kezdeményezés.
Uefa se bolond, elkezdi majd itt megbüntetni a klubokat, annak nem lesz jó vége.
Elcsitulnak a kedélyek és okosabbak leszünk.

Látom Barcahun-nak se szóltak, hogy ez nem a bajnokságok helyett lett volna, hanem a bl helyett.
Bajnokságban ugyanúgy fociztak volna a csapatok továbbra is, a bajnoki címért. Ami elég nagy presztízs, ezen nem változtatott volna ez a supervalami.
grgly50 írta:
2021.04.20. 22:01:05

Nem ismerem az ő miliőjét, világát. Ezt el lehet intézni egy SORRY-val?
Ez így megmaradt egy javaslatnak, amit elkaszáltak, innentől kezdve mit szankcionáljanak? Egy ötletet?
Nem tudom, nekem nem tűnik jogosnak, ha lemondana, persze nem bánnám.


Btw, azért közben Nasser bevette magát az uefába is, az gondolom senkit nem zavar, és rendben van:D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.20. 22:04:03

soadroli írta:
2021.04.20. 21:58:34
szép lenne ha Laportnának is le kéne mondania.
Ez kifejezetten érdekes kérdés. Emlékeim szerint még amikor Bartomeu ősszel bemutatta az éves gazdasági beszámolót/tervezeteket, abban már benne volt a Szuperliga várható bevételi forrásként. Akkor sokan fel is kapták a fejüket, hogy ez meg mi, és mégis hogy mehettek bele a sociók megkérdezése nélkül. Csak aztán mivel nem volt semmi konkrétum, elhalt a dolog.

Szóval elvileg itt Bartomeu vitte a tárgyalásokat még. A kérdés az, hogy igazi-e a lentebbi pletyka, mi szerint bele lett írva a részünkről, hogy akkor veszünk benne részt, ha a sociók megszavazzák. Akkor Laporta a saját részéről tiszta maradhat nagyjából, bár az hogy ez még mindig nincs lekommunikálva a klub részéről, épp elég gáz.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.20. 22:01:05

csababarca írta:
2021.04.20. 21:45:15
Nero. írta:
2021.04.20. 21:36:40
Perez még ennek ellenére sem fog lemondani szerintem.
Mondjuk miért kéne lemondani?
Elszenvedett egy presztízsveszteséget, de ebben nincs több.

Akkor lemondhat a másik 11 csapat elnöke is gyorsan, ők is belementek ebbe.
"Elszenvedett egy presztízsveszteséget, de ebben nincs több."
Nem ismerem az ő miliőjét, világát. Ezt el lehet intézni egy SORRY-val?
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.04.20. 21:58:34

szép lenne ha Laportának is le kéne mondania.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára soadroli 2021.04.20. 22:11:09-kor.
Kép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.20. 21:56:55

csababarca írta:
2021.04.20. 21:45:15
Nero. írta:
2021.04.20. 21:36:40
Perez még ennek ellenére sem fog lemondani szerintem.
Mondjuk miért kéne lemondani?
Elszenvedett egy presztízsveszteséget, de ebben nincs több.

Akkor lemondhat a másik 11 csapat elnöke is gyorsan, ők is belementek ebbe.
Pár helyen épp ez történik. Juventus, United esetében már jönnek róla a hírek.
A lemondás kérdése pedig több szempontból is jogos lehet:
- Jól láthatóan a legtöbb csapatnál a szurkolók kiakadtak, elég nagy arcvesztés történt.
- Azzal, hogy 1 napon belül viszakoznak is, megmutatják, hogy egy nagyon súlyos döntést hoztak meg átgondolatlanul és elhamarkodottan
- Ráadásul Perez elmondása szerint az a 12 csapat aki benne volt és aláírta a részvételt, nem léphet csak úgy ki, szóval nagy eséllyel egy komoly jogi pert vagy anyagi veszteséget is okoztak a klubjaiknak. Plusz ki tudja, az UEFA/FIFA, és ligák részéről milyen egyéb szankciók lesznek ezután

Szóval ezzel most első ránézésre elég nagy károkat okoztak a saját klubjaiknak.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2021.04.20. 21:56:37

:D:D haha rég nem írtam ide, de látom miért... Leszögezném az UEFA ugyanolyan maffia, mint a SL vagy mi, nem ez a gond és nem is ez a mentség ellne, vagy érv érte.

Az, hogy itt majdnem a forum fele egyetért az SL gondolatával, jól mutatja semmi köze a focihoz az emberek jelentős részének itt, annyira Barca szurkolók, mint amennyire barátközt nézők, ha neked az ad hozzá, hogy nagy csapat ellen nézd csak a Barcát hát meg is érdemelnéd azt az évi 20 dögunalmas tétnélküli fost, ami szerencsére elbukik végül. Én a Barcának és a focinak szurkolok és igen katarzis a Classico, de ugyanúgy barcás vagyok egy nyári felkészülési meccsen is, ha pedig nem tudod mit jelent egy kis csapatnak, mikor mi megyünk oda és ezt elvennád tölük, hogy tét nélkül "minőségi" focit nézz 4-5 alkalommal többet :D, ja egy Arsenal-Atamadrid biztos bomba meccse lenne se... hát köszi, de az utóbbi 15 meccsünk bármelyike többet ér ennél a fosikánál, amit pár marketinges és fiszkális szakember kiengedetett a kloákáján =D> =D> Minden álmom, hogy most már évi 100 millár keressen Pogba, és az UEFA, amit nem lop el ás szétiztana azt meg Perez és a haverok eltegyék.
Kár hogy nem valósul meg, megérdemeltétek volna fanok!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.04.20. 21:52:33

csababarca írta:
2021.04.20. 21:45:15
Nero. írta:
2021.04.20. 21:36:40
Perez még ennek ellenére sem fog lemondani szerintem.
Mondjuk miért kéne lemondani?
Elszenvedett egy presztízsveszteséget, de ebben nincs több.

Akkor lemondhat a másik 11 csapat elnöke is gyorsan, ők is belementek ebbe.
Igen külföldön ez normális, csak a mi politikai meg sportszakmai elitünk más, itt ha valaki hibázik akkor utána évekig nem nyilatkozik. :lol:
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.20. 21:51:53

csababarca írta:
2021.04.20. 21:45:15
Nero. írta:
2021.04.20. 21:36:40
Perez még ennek ellenére sem fog lemondani szerintem.
Mondjuk miért kéne lemondani?
Elszenvedett egy presztízsveszteséget, de ebben nincs több.

Akkor lemondhat a másik 11 csapat elnöke is gyorsan, ők is belementek ebbe.
Szerintem sem kellene, csak láttam hogy a Juve elnöke inkább lelépett.

Az ötlet jó volt, csak a másik oldal se volt hülye és egyből hozták a pénzt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.04.20. 21:45:15

Nero. írta:
2021.04.20. 21:36:40
Perez még ennek ellenére sem fog lemondani szerintem.
Mondjuk miért kéne lemondani?
Elszenvedett egy presztízsveszteséget, de ebben nincs több.

Akkor lemondhat a másik 11 csapat elnöke is gyorsan, ők is belementek ebbe.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.20. 21:44:02

Titinho írta:
2021.04.20. 21:15:01
Agnelli has resigned from Juventus. There is immense pressure on Florentino Perez too. [@MiguelDelaney]

Florentino Perez is being pressurized to resign.
— BBC

Ez egy nagyon szép este gyerekek. =D>
Én elfogadnám azt is ha ő maradna de a BL-ből idén kiraknák őket :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.20. 21:36:40

Perez még ennek ellenére sem fog lemondani szerintem.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.20. 21:26:04

Titinho írta:
2021.04.20. 21:15:01
Agnelli has resigned from Juventus. There is immense pressure on Florentino Perez too. [@MiguelDelaney]

Florentino Perez is being pressurized to resign.
— BBC

Ez egy nagyon szép este gyerekek. =D>
Nekem az lenne igazán szép, ha ez a nagy sz@rkavaró Perez megbukna. Igaz, nagyon nagy a hátszele, de aljas, undorító a politikája
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.04.20. 21:20:24

Balinho írta:
2021.04.20. 21:14:16
Lehet, picit off lesz, de az nso munkatársait tényleg ennyire leköti a Zete-Budafok, meg a Fradi-Újpest, hogy egy szót nem írnak ezekről a fejleményekről?
Még nem tudták eldönteni,hogy melyik külföldi lap cikkét fordítsák félre.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.20. 21:15:01

Agnelli has resigned from Juventus. There is immense pressure on Florentino Perez too. [@MiguelDelaney]

Florentino Perez is being pressurized to resign.
— BBC

Ez egy nagyon szép este gyerekek. =D>
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.04.20. 21:14:16

Lehet, picit off lesz, de az nso munkatársait tényleg ennyire leköti a Zete-Budafok, meg a Fradi-Újpest, hogy egy szót nem írnak ezekről a fejleményekről?
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2021.04.20. 21:13:52

Kicsit hamarabb kezdődött a kieséses szakasz... :lol:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Válasz küldése