Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.07.27. 22:38:31

Super Cup: Lille-Marseille 3-1-ről 3-4 :shock:

Szerk.: 4-4 :D
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.27. 20:36:53

Lionel85 írta:Azért egy nagynevű európai kapitányt meg is kell fizetni, nemcsak úgy idehívni és akkor csodát tesz. Amúgy Batistában is volt az utánpótlás csapatokban elképzelés, eddig csak a felnőttekkel fürdött be csúnyán. Egy európai edző tényleg jól esne, de kérdés, mennyire tudná állni a szövetség a bérét.
Erre nem gondoltam :D
Bár ti vagytok jobban benne az AFA történéseiben, azt hinné az ember nem jelentene gondot pénzt áldozni egy edzőre, de ezek szerint de!
Szisztematikus felépített csapat nélkül, teljesen esélytelen Argentína, minden magára valamit adó válogatott kicsit összeszedi magát, s megveri őket, mert csak lézengenek!Én mondjuk amíg ez történik nem bánkódok :D
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.27. 20:33:52

Lionel85 írta:
Bob_Marley írta:Lehet nem egy szimpatikus figura, de ő aztán tényleg rendbe tehetné a flegma sztárokat!Kiváló szakember, s nála nem lennének olyanok, hogy kisírjuk a válogatottságot!Nagy tisztogatás kellene a gauchóknál, s egy keménykezű európai szakember, akár Hiddinket is eltudnám képzelni így hirtelen!Meglátjuk, az biztos, ez a tingli-tangli lesz valami nagyon kevés nemzetközi szinten!Taktikus szervezett játék kellene tőlük, s elsősorban a védekezést kellene rendbe rakni.....Anélkül lehet álmodozni csak felesleges!
Azért egy nagynevű európai kapitányt meg is kell fizetni, nemcsak úgy idehívni és akkor csodát tesz. Amúgy Batistában is volt az utánpótlás csapatokban elképzelés, eddig csak a felnőttekkel fürdött be csúnyán. Egy európai edző tényleg jól esne, de kérdés, mennyire tudná állni a szövetség a bérét.
Annyi biztos, h van Gaal többet tett le az asztalra mint Batista, vagy Maradona edzőként. E mellett mélységesen a támadófutball híve, amire alkalmas is az argentin keret. Sztem jó választás lenne, de a Bob Marley által megemlített Hiddink még inkább. Jóval gyengébb keretekkel tett ő csodát, mint az argentinoké.
A szövetség anyagi lehetőségeivel nem vagyok tisztába, de ha tehetik, akkor sztem is komoly, európai szakember kéne, mert a hazaiktól nem hiszem, h sokat várhatnak.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.07.27. 20:25:21

Bob_Marley írta:Lehet nem egy szimpatikus figura, de ő aztán tényleg rendbe tehetné a flegma sztárokat!Kiváló szakember, s nála nem lennének olyanok, hogy kisírjuk a válogatottságot!Nagy tisztogatás kellene a gauchóknál, s egy keménykezű európai szakember, akár Hiddinket is eltudnám képzelni így hirtelen!Meglátjuk, az biztos, ez a tingli-tangli lesz valami nagyon kevés nemzetközi szinten!Taktikus szervezett játék kellene tőlük, s elsősorban a védekezést kellene rendbe rakni.....Anélkül lehet álmodozni csak felesleges!
Azért egy nagynevű európai kapitányt meg is kell fizetni, nemcsak úgy idehívni és akkor csodát tesz. Amúgy Batistában is volt az utánpótlás csapatokban elképzelés, eddig csak a felnőttekkel fürdött be csúnyán. Egy európai edző tényleg jól esne, de kérdés, mennyire tudná állni a szövetség a bérét.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.07.27. 20:17:35

Patora nagyobb összegben mertem volna fogadni :D
Avatar
Sssantiago
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.07.24. 21:15:20
Tartózkodási hely: Nagykároly

2011.07.27. 20:16:23

fcbarca0827 írta:Szörnyű, amit 2011 júliusában a futballisták leművelnek tizenegyesek alatt. :lol: Milan 4-ből semmi. :D 2:0-ra nyert az Internacional. Szörnyű. :lol:
hát elég gyenge teljesitmény volt a Milan részéről...várom a mi meccsünket
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2011.07.27. 20:14:56

Szörnyű, amit 2011 júliusában a futballisták leművelnek tizenegyesek alatt. :lol: Milan 4-ből semmi. :D 2:0-ra nyert az Internacional. Szörnyű. :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.27. 08:00:18

El fanático írta:
Lionel85 írta:Menesztették Batistát

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... 06?nocache

Várható volt, gyenge teljesítményt nyújtott a Copán, rossz volt a taktikája, ennek ez lett az eredménye. Kíváncsian várom, ki lesz az új kapitány.
Azt rebesgetik az argentin sajtóban - remélem, sőt akarom, hogy kacsa legyen - hogy van Gaal-t kérik föl a poszt betöltésére. Más nem is hiányozna, mint az a arrogáns, utálatos ...... :evil:

Sajnálom, hogy végül mégsem kapott bizalmat Batista, bár ahogy a dolgok állnak, lehet a Copa-kudarc miatt lesz még kirúgás a fejesek közül is a szövetségben.
Lehet nem egy szimpatikus figura, de ő aztán tényleg rendbe tehetné a flegma sztárokat!Kiváló szakember, s nála nem lennének olyanok, hogy kisírjuk a válogatottságot!Nagy tisztogatás kellene a gauchóknál, s egy keménykezű európai szakember, akár Hiddinket is eltudnám képzelni így hirtelen!Meglátjuk, az biztos, ez a tingli-tangli lesz valami nagyon kevés nemzetközi szinten!Taktikus szervezett játék kellene tőlük, s elsősorban a védekezést kellene rendbe rakni.....Anélkül lehet álmodozni csak felesleges!
Kép
Kép
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.27. 01:03:42

Lionel85 írta:Menesztették Batistát

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... 06?nocache

Várható volt, gyenge teljesítményt nyújtott a Copán, rossz volt a taktikája, ennek ez lett az eredménye. Kíváncsian várom, ki lesz az új kapitány.
Azt rebesgetik az argentin sajtóban - remélem, sőt akarom, hogy kacsa legyen - hogy van Gaal-t kérik föl a poszt betöltésére. Más nem is hiányozna, mint az a arrogáns, utálatos ...... :evil:

Sajnálom, hogy végül mégsem kapott bizalmat Batista, bár ahogy a dolgok állnak, lehet a Copa-kudarc miatt lesz még kirúgás a fejesek közül is a szövetségben.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.26. 14:36:31

Lionel85 írta:Menesztették Batistát

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... 06?nocache

Várható volt, gyenge teljesítményt nyújtott a Copán, rossz volt a taktikája, ennek ez lett az eredménye. Kíváncsian várom, ki lesz az új kapitány.
Ennek csak akkor van értelme, ha végre egy hozzáértő edzőt neveznek ki, és nem ismét egy embert aki felküldi a sztárokat, aztán lesz valahogy.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.07.26. 13:46:37

Menesztették Batistát

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... 06?nocache

Várható volt, gyenge teljesítményt nyújtott a Copán, rossz volt a taktikája, ennek ez lett az eredménye. Kíváncsian várom, ki lesz az új kapitány.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.26. 08:41:25

ab1daL írta:Az újonnan létrehozott, Európa legjobb játékosa díjat, Messi, C.Ronaldo, avagy Xavi fogja megnyerni, ők a jelöltek.
Szerintem kiegyeznénk vele, ha C megkapná ezt, Leo meg az aranylasztit. :lol:
Xaviról megint kevés szó esik :cry:
Elismerem a 2 támadó temérdek gólját, de véleményem szerint ebben az évben (is), Xavi nyújtotta a legkiegyensúlyozottabb teljesítményt, s az a játékintelligencia amivel rendelkezik páratlan!Nagyon örülnék, ha ezt egyénileg is elismernék neki!Igaz ezerszer leírtam már, ez csapatjáték, s semmilyen objektív gondolatmenet alapján nem lehet odaítélni valakinek egy egyéni díjat!Mégis nagyon remélem, hogy nem mindig a gólszerzőket, hanem azokat is díjazzák, akik nélkül nem lenne gólszerzési esély sem!Egy olyan ember akinek a passz pontossága 90-95% felett van, s ezt hozza immár 3 éve zsinórban, nincs olyan meccs, hogy a fáradság jelei mutatkoznának rajta, az megérdemel egy ilyen díjat! :wink:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.25. 17:52:30

ab1daL írta:Az újonnan létrehozott, Európa legjobb játékosa díjat, Messi, C.Ronaldo, avagy Xavi fogja megnyerni, ők a jelöltek.
Szerintem kiegyeznénk vele, ha C megkapná ezt, Leo meg az aranylasztit. :lol:
Pont most akartam linkelni :D De azért itt van:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ue ... 24?nocache

Amúgy, ha valaki a "világ legjobbja", akkor az a személy Európa legjobbja is értelem szerint. És ez a személy jelen esetben Messi.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.25. 17:49:19

Az újonnan létrehozott, Európa legjobb játékosa díjat, Messi, C.Ronaldo, avagy Xavi fogja megnyerni, ők a jelöltek.
Szerintem kiegyeznénk vele, ha C megkapná ezt, Leo meg az aranylasztit. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.25. 14:49:17

A PSG hivatalosan bejelentette, hogy szerződtette az AS Roma-tól Jeremy Menezt, valamint St.Étienne-től Matuidit.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.25. 13:56:19

LG írta:
Bob_Marley írta:És Uruguay nyert, kicsit nehezen indult a torna, de teljesen megérdemelt a győzelem!Gratula a Celestének!
És így a legeredményesebb CA csapat, s nem volt véletlen a VB 4ik hely sem!Örömteli, hogy nagyon okos szisztematikus munkával felépítették a csapatukat, nem rég még pótselejtezős kiesés, most meg Dél-Amerika legjobb csapata!
Paraguay meg közel sem tudta hozni azt a zárt, jól, ügyesen megszervezett játékát!
Suarez meg megint amikor nagy meccsek voltak, villant!A torna egyik legjobbja!
szerk. s megválasztva is Suarez!!!Nagyon jó volt az egész tornán, grat neki!
Így van, le a kalappal Urugay előtt. A VB-n is nagyot játszottak, azért a hollandok, és a németek is megszenvedtek velük. Ők képesek megszorongatni egy európai élcsapatot is, ez a brazilokról és argentinókról nem mondható el. De mondjuk emlékezhetünk, h Paraguay is hogy megnehezítette a VB győztes spanyolok dolgát. Azért vannak jó kis masszív csapatok Dél-Amerikában. Azért mert a két nagy(vagyis nagy nevű, túlsztárolt) gyenge, ez nem igaz az egész dél-amerikai focira, mert igenis jó csapatok vannak ott, és pl. biztos vagyok benne, h a VB-n szépen hely fognak állni az onnan érkező csapatok. Jelenleg semmivel nem tatok többre egy Angliát, vagy egy Olaszország a Copa döntősöknél, sőt!
Grt nekik. Legalább a döntő jó meccset hozott. Uruk voltak legjobban összeérve,és összerakva, megérdemelték.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.25. 13:29:44

Barcaman14 írta:Csatlakozom, Uruguay győzelme szerintem is teljesen megérdemelt. Egyértelműen ők voltak a legjobbak, a finoman szólva is unalmas tornán. Nagyon egyben vannak!

Összességében, amit vártam a Copától, miszerint feldobja a futballban szegény júliust nem igazán jött be. :roll:
Szerintem ez a torna is bebizonyította, hogy nem elég , hogy csak egyénileg képzett játékosokat összerakom, s mehet a bugi!Én örülök, hogy sokkal inkább a csapatjáték, s a szisztematikus munka került előtérbe már Dél-Amerikában is, mint az egyénieskedés!A 2 nagy csapat legnagyobb hibája ez, illetve máshol sincsenek lefutott meccsek, kifacsartak a játékosok, s ha nincs összeszokottság meg lehet őket fogni!Ez mindenféleképpen örömteli, hogy nincsenek „tuti” meccsek, s taktikailag nagyon érett jó taktikus játékot mutatott be 1-2 alapvetően gyengébbre taksált csapat a tornán!Nem volt annyira gól gazdag a sorozat, de nagyon sokat lehetett tanulni a meccsekből, s 1-2 ismeretlen embert megismerhettünk, ha csak Cichero vagy Pablo Armerora gondolok!Szóval pozitívan kell felfogni, így uborkaszezonra tökéletes volt! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 13:15:19

Tényleg nem jött be. argentinok no comment, Braziília elbohóckodta, aztán tizenegyeseket meg kihagyták a VÉDŐIK :? Uruguay pedig hozta, amit kellett
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.25. 13:10:43

Csatlakozom, Uruguay győzelme szerintem is teljesen megérdemelt. Egyértelműen ők voltak a legjobbak, a finoman szólva is unalmas tornán. Nagyon egyben vannak!

Összességében, amit vártam a Copától, miszerint feldobja a futballban szegény júliust nem igazán jött be. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.25. 13:02:28

LG írta: Mehetne a Milánba Ibra, és a többi takony mellé, ott beleillene a gépezetbe.
Materazzit is át kellene invitálni és meglenne a nagy Tahó Team.
Kép
8)
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21123
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.25. 12:27:41

L.Messi 10 írta:
Gyurinho írta:Ha Balotelli akkor ez a legjobb : http://www.youtube.com/watch?v=h8YUTkz6_Tg
Számomra a videó elején lévő volt az egyetlen szimpatikus megmozdulása:
http://www.youtube.com/watch?v=y3cb8whkAZM
8) :lol:
Nekem meg az, mikor 17 évesen kupameccsen megcumiztatta a juvét. :lol: Akkor még úgy nézett ki, lesz belőle vki...
De sajnos annyira ostoba, h még a tehetsége ellenére sem lesz igazán soha nagy játékos. Sztem ha így folytatja, eléri majd, h ne kelljen egy nagy csapatnak sem a hangulatot bomlasztani. Mert sztem a Citynél, ahol amúgy is csatárbőség van, nagyon gyorsan megunják a cirkuszait. Mehetne a Milánba Ibra, és a többi takony mellé, ott beleillene a gépezetbe.
Nyugodtan példát vehetünk Uruguayról. 3 milliós ország, sokkal nehezebb tehetségeket keresni az utánpótlás számára. Ês mégis fel tudmak mutatni legalább vmit. Nem mondanám, hogy hûdeszép focit tolnak. De tökéletesen gazdálkodnak abból amilyük van.
Nekem ennek a csapatnak nagyon tetszik a szisztémája. Van elől két sztár, mögöttük meg csak szorgalmas ütközőgépek vannak akik leveszik a védekezés terhét és ezáltal a sztárok szárnyalhatnak.
Valóban nem túl szép a játékuk, és már az U17-s VB-n is ezt az elég defenzív futballt játszották, szóval valószínűleg tudatosan építik így csapatot. Mindenesetre masszívak, és elég hatékonyak, eredményesek is. Sokkal szimpatikusabbak, mint BRA vagy ARG. És mostanság jobbak is. :D
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.25. 11:10:36

Gyurinho írta:Ha Balotelli akkor ez a legjobb : http://www.youtube.com/watch?v=h8YUTkz6_Tg
Számomra a videó elején lévő volt az egyetlen szimpatikus megmozdulása:
http://www.youtube.com/watch?v=y3cb8whkAZM
8) :lol:
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 11:08:23

És az a legnagyobb szégyen, hogy sokszor elmondta ő is ,hogy sajnálja és mostantól minden szép és jó lesz, de nem tudja levetkőzni magáról a butaságot :S Sajnos ezzel született. Vagyis ész nélkül :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MQuCsabi 2011.07.25. 11:11:22-kor.
Kép
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 11:06:41

Ha Balotelli akkor ez a legjobb : http://www.youtube.com/watch?v=h8YUTkz6_Tg
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.25. 11:04:27

MQuC írta:Hogy tanulna már? Ez volt kb aaz ezredik ökör megmozdulása :D
És nem is az utolsó... Ilyenkor kellene bevágni a tarcsiba, had gondolkodjon el egy kicsit, de hát nem lenne mivel.... Mehetne Dzsudzsák után a Mahacskalába, egy ilyen megmozdulás után úgy kapnák szét az oroszok, hogy öröm lenne nézni.
Kép
Válasz küldése