Ligue 1 - Franciaország

Foci a Barçán kívül
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.07.12. 20:35:32

ozsimiki írta:Am Becks, attó,,h óriási piaci értéke miatt volt elsősorban sztár, még egy nagyon lelkiismeretes labdarúgó (volt),aki mindig mindent megtett,és keményen dolgozott egész pályafutása alatt.
Továbbá fiatolon még gyors is volt; ezen kívül remekül látott a pályán, kivételes rugótechnikája volt és úgy adott be mint senki más (én amióta focit nézek, azóta egy focistára sem emlékszem, aki Beckhamnél jobban adott volna be...)

igen,ezeket is bele akartam írni,hogy azért nem egy középszint volt focistaként sem. Ozsi
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.07.12. 19:58:24

MichaaBee írta:
MessiFan írta:-----------------Canizares------------------
---Cafu-----Lúció----Thuram----Zanetti---
---Beckham-Makélelé-Zidane-Seedorf---
---------------Eto'o--Ronaldinho-----------

Sok félét tudnék még írni, de nekem ők a favoritok. Messit is beleírhattam volna, de a válogatott miatt nem.
Szerintem valogatott ide vagy oda, ilyen Beckham felek helyett befer Messi. De meg a kedvencemet, CR-t is elobb tennem be, mint az angol szepfiut. :)
Régiekről volt szó.

Am Becks, attó,,h óriási piaci értéke miatt volt elsősorban sztár, még egy nagyon lelkiismeretes labdarúgó (volt),aki mindig mindent megtett,és keményen dolgozott egész pályafutása alatt. Szerintem aki szidja,max azért mert a focin kívül betöltött szerepe miatt kicsit soknak érezhette.

szerk:

nem írom le ugyanazokat mint ti, bayernt rühellem,de Elbert bírtam, Kahn-t is. Bár Köpke-t tenném be, cseréjének meg VanDerSaar-t.

többi helyre meg majd később.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.07.12. 19:42:26

Végre említette valaki Effenbergéket, mekkora csapat volt az a Bayern..
Nekem még Paulo Sergio volt a kedvencem, na meg Elber és Kahn. Amikor 4-et rúgtak csoportkörben itt is ott is a Madridnak, de szép volt, mondjuk pont ők ejtették ki őket, minket meg a Valencia..
Onnan meg Claudio Lopez, Mendieta, Killy Gonzalez..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.07.12. 19:08:14

MessiFan írta:-----------------Canizares------------------
---Cafu-----Lúció----Thuram----Zanetti---
---Beckham-Makélelé-Zidane-Seedorf---
---------------Eto'o--Ronaldinho-----------

Sok félét tudnék még írni, de nekem ők a favoritok. Messit is beleírhattam volna, de a válogatott miatt nem.
nálam a favoritok:
-----------------------Khan--------------------------
---Thuram----------Puyol------------Roberto Carlos
-------------------------------------------------------
---------Makalélé----------------Pep----------------
Rivaldo--------------Zidane-------------Ronaldinho
--------------Raúl-------------Ronaldo--------------
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.07.12. 19:05:53

MichaaBee írta: Szerintem valogatott ide vagy oda, ilyen Beckham felek helyett befer Messi. De meg a kedvencemet, CR-t is elobb tennem be, mint az angol szepfiut. :)
Húúú, kiváncsivá tettél:
kifejtenéd, hogy mi a bajod Beckhammel? :lol:
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.12. 17:21:03

MichaaBee írta:
MessiFan írta:-----------------Canizares------------------
---Cafu-----Lúció----Thuram----Zanetti---
---Beckham-Makélelé-Zidane-Seedorf---
---------------Eto'o--Ronaldinho-----------

Sok félét tudnék még írni, de nekem ők a favoritok. Messit is beleírhattam volna, de a válogatott miatt nem.
Szerintem valogatott ide vagy oda, ilyen Beckham felek helyett befer Messi. De meg a kedvencemet, CR-t is elobb tennem be, mint az angol szepfiut. :)
4-4-2 felállásra jobb szélre Beckham az egyik legjobb választás szerintem
4-3-3ra már nem férne be, de ide simán. Én inkább Luciot érzem túlzásnak :P
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.07.12. 17:07:48

MessiFan írta:-----------------Canizares------------------
---Cafu-----Lúció----Thuram----Zanetti---
---Beckham-Makélelé-Zidane-Seedorf---
---------------Eto'o--Ronaldinho-----------

Sok félét tudnék még írni, de nekem ők a favoritok. Messit is beleírhattam volna, de a válogatott miatt nem.
Szerintem valogatott ide vagy oda, ilyen Beckham felek helyett befer Messi. De meg a kedvencemet, CR-t is elobb tennem be, mint az angol szepfiut. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.07.12. 16:07:37

-----------------Canizares------------------
---Cafu-----Lúció----Thuram----Zanetti---
---Beckham-Makélelé-Zidane-Seedorf---
---------------Eto'o--Ronaldinho-----------

Sok félét tudnék még írni, de nekem ők a favoritok. Messit is beleírhattam volna, de a válogatott miatt nem.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.12. 15:57:56

A Vasas-Roma meccs után ma bejelentette a Valencia, hogy az FTC ellen fognak felkészülési meccset játszani az Albert Stadionban. Csak a keretet és az edző nevét rontották el :D Legalább nem a miniszterelnökét :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.12. 15:55:47

kurdt írta:
Tocy írta:Kicsit nosztalgiáztam, megnéztem egy-két régebbi összefoglalót...
Az elmúlt 10 évből nekem talán a kedvenceim ezek (25 fős csapat):
Kapusok: Kahn, Toldo

Védők: Sagnol, Zanetti, Puyol, Piqué, Carvalho, Thuram, Abidal, van Bronckhorst, Lizarazu, Mihajlovic (ó a szabadrúgásai!)

Középpályások: Davids, Hargreaves, Nedved, Zidane, Effenberg, Xavi, Iniesta

Csatárok: Elber, Ronaldinho, Ronaldo, Messi, Raul, Del Piero

de biztos kihagytam egy csomót...
Nálam a stabil klasszis teljesítmény, és a klubhűség dominált, ezért különbözik jópár játékos :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.12. 15:44:42

gergo9 írta: Hát nem hinném. Nyugodtan olvassatok utána hogy hogy vélekednek róla idén a pool szurkolók és nem egy olyan fogalmatlan idióta bloggere hagyatkozzatok aki az elmúlt 3évben 3meccsnél többször nem látta.
Sokkal mérvadóbbak a saját szurkolói akik az elmúlt évek teljesítménye alapján nem igazán lehet pozitív irányú elfogultsággal vádolni.
És ezek alapján bizony a szezon egyik legjobb pool játékosa volt. :wink:
nem kifejezetten érdekel,hogy a poolba mit nyújt,mert a brazil válogatottban nem túl jó(bár a többiek sem). a copán eddig nem jött be a játéka,bár most a második meccsen voltak ügyes dolgai,igaz,hogy lehet csak gilberto silva hiánya okozza.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.07.12. 15:19:48

gergo9 írta:
Hát nem hinném. Nyugodtan olvassatok utána hogy hogy vélekednek róla idén a pool szurkolók és nem egy olyan fogalmatlan idióta bloggere hagyatkozzatok aki az elmúlt 3évben 3meccsnél többször nem látta.
Sokkal mérvadóbbak a saját szurkolói akik az elmúlt évek teljesítménye alapján nem igazán lehet pozitív irányú elfogultsággal vádolni.
És ezek alapján bizony a szezon egyik legjobb pool játékosa volt. :wink:
Hát attól még szörnyű amit itt a Copán művel... Nem brazil válogatott szint szerintem, bár gondolom akkor a Poolban pöttyet jobban játszott mint a mostani tornán - ahogy sokan mások. Végülis lehet, hogy nem emelnék ki annyian a rossz játékát, ha nem Ramiressel ketten szerencsétlenkednének, hanem egyikük helyett egy normális irányító játszana, mert Brazília 2 vkp-vel számomra gyalázat... Ganso még kevés egyedül, kéne mellé egy társ, és lehet, hogy nem csak szenvedést látnánk a pályán. Bár aztán ki tudja...

Én a 2002-es Brazil csapatba szerettem bele, és ami itt lassan 10 évvel később van hát az számomra borzalom. Nem vagyok egyedül szerintem, ha azt mondom, hogy a Brazil csapatról a joga bonito ugrik be, de most még a joga sincs meg belőle... Még a j betű se... Remélem ez a generáció a mostani Copán mutatott játék ellenére be fog érni, és végre szép és attraktív Brazil csapatot fogunk látni, mert modern foci ide, modern foci oda, ha brazil meccset néz az ember, nem azt akarja látni, hogy mennyire szervezetten védekeznek, hanem hogy 50 bicikli csel és 75 sarkazás után valaki beollózza a labdát... Persze ez túlzás, de értitek mit mondok. Nekem már nagyon hiányzik a samba foci, és tartok tőle, hogy még sokáig nem fogom viszont látni... :cry:
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.07.12. 15:06:43

szajko írta:
daffy írta:ramires nekem nem tetszik a csapatban továbbra sem,de ez van
szerintem még mindig jobb,mint a l'pool-os lucas :)
Hát nem hinném. Nyugodtan olvassatok utána hogy hogy vélekednek róla idén a pool szurkolók és nem egy olyan fogalmatlan idióta bloggere hagyatkozzatok aki az elmúlt 3évben 3meccsnél többször nem látta.
Sokkal mérvadóbbak a saját szurkolói akik az elmúlt évek teljesítménye alapján nem igazán lehet pozitív irányú elfogultsággal vádolni.
És ezek alapján bizony a szezon egyik legjobb pool játékosa volt. :wink:
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.07.12. 14:26:25

Tocy írta:Kicsit nosztalgiáztam, megnéztem egy-két régebbi összefoglalót...
Az elmúlt 10 évből nekem talán a kedvenceim ezek (25 fős csapat):
Kapusok: Kahn, Toldo

Védők: Sagnol, Zanetti, Puyol, Piqué, Carvalho, Thuram, Abidal, van Bronckhorst, Lizarazu, Mihajlovic (ó a szabadrúgásai!)

Középpályások: Davids, Hargreaves, Nedved, Zidane, Effenberg, Xavi, Iniesta

Csatárok: Elber, Ronaldinho, Ronaldo, Messi, Raul, Del Piero

de biztos kihagytam egy csomót...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.12. 14:16:10

Kicsit nosztalgiáztam, megnéztem egy-két régebbi összefoglalót...

Casillas-Zanetti,Puyol,Mal​dini-Gerrard,Lampard,Xavi,​ Giggs-Totti,Del Piero,Raúl. Egy álomtizenegy, akiket mindenki egy-egy klubbal köt össze, akik a hűség mintaképei, az emberi értékek képviselői a pénz, arrogancia, nagyképűség, "üzleti élet" helyett...nyilván lehetne sorolni még: Gattuso, Nesta, Mihajlovics, Scholes,Terry,Gary Neville...a klubhűség ugyan annyira nem igaz, de ide lehetne még venni Henryt, Zidanet, Roberto Carlost, Gutit, vagy nálunk talán Guardiolát, és most már Valdest, Iniestát...ti látjátok a mostani fiatalokban ezeket? Én a jelenlegi csapatunkból pl csak Messiben és Pedroban látom azt, hogy klubhűség, és nem a pénz az első...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.12. 13:15:43

daffy írta:
Tocy írta: Elképzelem, ahogy Pepe-Ramos-Lass nekiugrik...
lass nem fog,ő távozik,de mou lehet,hogy leküldené a castillába edzeni
Az a baj, h ráadásul most több, mint 5 ziccere volt...
neked ez a baj,nekem pedig az,hogy év közben is ez van
Amúgy meccsen ugye nem léphet pályára a Castillában?
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.12. 13:13:39

Tocy írta: Elképzelem, ahogy Pepe-Ramos-Lass nekiugrik...
lass nem fog,ő távozik,de mou lehet,hogy leküldené a castillába edzeni
Az a baj, h ráadásul most több, mint 5 ziccere volt...
neked ez a baj,nekem pedig az,hogy év közben is ez van
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.12. 13:11:43

daffy írta:
bence-barca írta:...
gagoról tudni lehetett,hogy hatalmas lúzer. higany pedig nem lehet fáradt,mert a szezon felében nem játszott. az ilyen teljesítményei miatt követeli mindenki,hogy ne lehessen kezdő madridban. 5 ziccer kell neki 1 gólhoz
Az a baj, h ráadásul most több, mint 5 ziccere volt... :roll: :x
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.12. 13:05:32

daffy írta:
Tocy írta: Gansoban tizedannyi nagyképűség sincs mint Neymarban, akinek viszont Európában csúfos bukást jósolok...ekkora arccal nem lehet eredményt elérni. Gansoban több a remény, kell egy jó csapat neki, és némi türelem.
neymart ilyen nagyképű megoldások után,mint amiket bemutat,madridban összeverik
szerintem még mindig jobb,mint a l'pool-os lucas Smile
ne is mondd :D
Elképzelem, ahogy Pepe-Ramos-Lass nekiugrik...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.12. 12:56:14

Tocy írta: Gansoban tizedannyi nagyképűség sincs mint Neymarban, akinek viszont Európában csúfos bukást jósolok...ekkora arccal nem lehet eredményt elérni. Gansoban több a remény, kell egy jó csapat neki, és némi türelem.
neymart ilyen nagyképű megoldások után,mint amiket bemutat,madridban összeverik
szerintem még mindig jobb,mint a l'pool-os lucas Smile
ne is mondd :D
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.07.12. 12:33:53

daffy írta:ramires nekem nem tetszik a csapatban továbbra sem,de ez van
szerintem még mindig jobb,mint a l'pool-os lucas :)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.12. 12:33:30

daffy írta:
geridoss írta: Jól mondod daffy, a nagyképűség eredménye ez, mert nem hiszem el, hogy ezek a srácok nem tudnak focizni...
szerintem csak neymar van elszállva. ganso szimplán csak nem érzi a többieket. lucio viszont lassú már. luiz jobban lehozná a meccseket. ramires nekem nem tetszik a csapatban továbbra sem,de ez van
Gansoban tizedannyi nagyképűség sincs mint Neymarban, akinek viszont Európában csúfos bukást jósolok...ekkora arccal nem lehet eredményt elérni. Gansoban több a remény, kell egy jó csapat neki, és némi türelem.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.12. 12:28:54

geridoss írta: Jól mondod daffy, a nagyképűség eredménye ez, mert nem hiszem el, hogy ezek a srácok nem tudnak focizni...
szerintem csak neymar van elszállva. ganso szimplán csak nem érzi a többieket. lucio viszont lassú már. luiz jobban lehozná a meccseket. ramires nekem nem tetszik a csapatban továbbra sem,de ez van
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2011.07.12. 12:23:48

daffy írta:szerintem pedig kiesnek. ilyen összeszokatlansággal és neymar nagyképűséggel nem fognak továbbmenni.

Ha nem mutatnak valami hasonlót, mint az argentinok, akkor meg is érdemlik. Ez a mostani csapat katasztrófa, gyanítom, még a 38 éves Roberto Carlos is jobban odatenné magát.

Jól mondod daffy, a nagyképűség eredménye ez, mert nem hiszem el, hogy ezek a srácok nem tudnak focizni...
El vannak szállva maguktól, amit részben maguknak, és részben a sajtónak is köszönhetnek... Mert hiába mondaná rám valaki, hogy én vagyok az új Pelé, az nem biztos, hogy el is hiszem...

Brazíliában nem csak az eredmények a fontosak, a mutatott játék is nagyon fontos (még egy európai top klubhoz mérten is fontosabb talán), de eddig egyik sem jön. Nem tudom, mi lehet otthon, a szurkolókat megnyerni nagyon nehéz lesz, valami szemkápráztató joga bonitot kell Ecuador ellen bemutatni, csak kérdés, lehetséges-e ez?

Optimista vagyok, bízom a feltámadásban. Vagy csak elfogult? Két nap múlva okosabbak leszünk...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.07.12. 12:15:55

bingyo
Válasz küldése