Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.24. 21:44:17

Ezeket az első gólt, ami még csak egyenlítene, illetve a másodikat, ami vezetést jelentene sokkal nehezebb megszerezni, mint 1-0 után még egyet, vagy akár hatot. Azért remélem lesz össznépi madridista felháborodás a tizenegyes miatt. Jogos volt, de azért idén voltak már egy párszor a hímvessző másik végén, akkor nem volt ezzel bajuk.

Na mindegy, hajrá Betis, lassan a 2/3-a megvan.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.24. 21:43:01

Pepe barátunk évek óta tartó megkérdőjelezhetetlen kezdőtagága körülbelül pont akkora rejtély lehet mint nálunk Mascherano esete. Hihetetlen, hogy két eredeti vkp, akiknek közük nincs a belső védő poszthoz ilyen sokáig elsunnyognak hátul semmi teljesítménnyel tele hibákkal. :shock:

Joaquin visszament a Betisbe? :) Régen elég jó játékos volt, Rijkaard hozni is akarta.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 21:35:58

Közelről azért simán meglehet különböztetni a mezeket, teljes képen fura. :D

Szerintem meg innentől még vérszemet is kaphatnak pluszban. Eddig is nagyon megy a Betis, a srác is valószínűleg élete gólját rúgta és régóta nem is rúgtak gólt. Áteshetnek a holtponton és még veszélyesebb lehet akkor a zöld-fehér csapat. Volt egy büntetőt, ami elmaradt a Realnak, arra kell figyeljenek, hogy ne pörögjenek túl. Ott is totál feleslegesen erőlködött a védő, voltak rajta kívül is ott, ez meg rálép a franciára. :D

Iscot nem bántom nagyon, de pl a gólnál popcorn meg kóla a kezében és az első sorból nézte végig a gólt. Érdemes csak az ő mozgását figyelni. :D Mozgás szó kicsit túlzó. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.01.24. 21:29:25

Meg voltak ám lepődve, nem gondolták, hogy a Betis ennyire letámad. Erre most nem nagyon voltak felkészülve.
Danilo még mindig nem tud beadni, emellett nagyon gyenge. James is rémesen játszik.
Úgy hiányzik ezeknek Bale mint egy falat kenyér, nincs ki lendületet vigyen a csapatba.
Isco szerintem Zidane kinevezése óta nem rossz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.24. 21:29:14

Ez a Danilo gyerekek.. Áldom az eget, hogy nem vele sikerült pótolni Danit. Katasztrófa komolyan, SR fényévekkel jobban tolja jobbhátvédbe.

Szerintem is behúzzák amúgy, nem játszanak olyan rosszul, lesz még lehetőségük bőven, főleg ha a Betis elfárad, meg Zizu is meglépi a szükséges cseréket - James és Danilo le.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.24. 21:28:12

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=57406256


... :mrgreen:

Amúgy ma is kitettek magukért a spanyol bírók, Valencia meccsen is, illetve Real Madridnak sem adtak meg egy tizit.

Mezválasztásról meg azt hiszem nem is beszélve... :lol:
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.24. 21:27:12

mess2009 írta:az, hogy kihúzták a félidőt kapott gól nélkül mindenképpen dícsérendő, de nem hiszem, hogy ez elég lehet a végéig, kezdenek fáradni de ami rosszabb, nem tudják megtartani a labdát elég ideig és így egyre nő a nyomás hátul.
persze a Madrid sem valami éles, hiányzik Bale lendülete és szerintem Daniló sem elég aktív mégis ugy gondolom behúzzák a másodikban.
Én is úgy gondolom, hogy kijönnek és bedarálják őket.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2016.01.24. 21:27:06

Ez a meztéma tényleg zavaró.
Amúgy szerintem sima lesz a 2. félidő, hihetetlen, hogy mit gürizik a Betis, nem hiszem, hogy ezt bírni fogják.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2016.01.24. 21:24:19

az, hogy kihúzták a félidőt kapott gól nélkül mindenképpen dícsérendő, de nem hiszem, hogy ez elég lehet a végéig, kezdenek fáradni de ami rosszabb, nem tudják megtartani a labdát elég ideig és így egyre nő a nyomás hátul.
persze a Madrid sem valami éles, hiányzik Bale lendülete és szerintem Daniló sem elég aktív mégis ugy gondolom behúzzák a másodikban.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.24. 21:22:09

Bob_Marley írta:
Nero. írta:Sose volt könnyű a Betis pálya, szerintem benne van az X. :roll:
Valóban soha nem volt könnyű, de most jöttek fel a második ligából (nem az mint régen, hogy stabil középcsapat, meg Uefa kupa menetelő, KEK menetelő csapat)és hazai pályán bűn rosszak idén. Ez már nem az Assuncao, Ricardo Olveira féle csapat. Nagyon meglepne ha pontot szereznének.
Nem úgy mondtam, mintha elvárnám tőlük, csak azt hogy benne van mint mondjuk nekünk a Vallecasba vagy a Power8ba. Azért a 2 évvel ezelötti kiesésük nem volt semmi, hogy képesek voltak arra hogy csont utolsóként kizúgjanak, miközben az ELben teljesen simán elmeneteltek az elödöntőig, ahol asszem csak 11-es párbajban estek ki a későbbi győztes Sevillával szemben.

Félidőben 1-el mennek amúgy, de azért várjunk még mert a Madrid 5 perc alatt megfordíthatja simán.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.01.24. 21:21:14

Bob_Marley írta:Jó a mezválasztás, totál képen alig lehet látni. :D Még jó hogy a bíró megtudja különböztetni és az a lényeg.
Sztem meg nem tudja megkülönböztetni, más magyarázat nincs arra miért ilyen idióta.
Kroost ledaráltàk kétszer lap nélkül, az a 11es meg.... lehet azt hitte Real játékos taposta meg Karimot, más magyarázat nincs arra.

Nem az igazi a Real, a Betis meg kihajtja a belét és rohadtul idegesítő, hogy mèg pluszban össze-vissza fújkál az okoska ott középen.
És még a meccset se lehet èlvezni a Mezek miatt, mert nagyon durván hasonlítanak...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2016.01.24. 21:23:45-kor.
madridista
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 21:03:07

Jó a mezválasztás, totál képen alig lehet látni. :D Még jó hogy a bíró megtudja különböztetni és az a lényeg.
Kép
Kép
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.24. 20:45:45

Hoppá :-)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.01.24. 16:14:02

Az atma összes meccsét megnéztem ebben a szezonban.
Nekem viszont az a véleményem, hogy elég meggyőzőek. Más stílusban nyomják, mint 1-2 éve, kevesebb a látványos durvaság náluk. Nincs Turan, némileg letisztult Gabi, Godin játéka.

Volt egy hullámvölgyük december tájékán, a legkritikusabb meccsük a Bilbao ellen volt, de azt némi makkerral behúzták. A többi győzelmük véletlen sem forgott veszélyben.
Iszonyat kemény védekezés jellemzi őket, csapatszinten teljesen együtt mozognak a saját térfelükön. Ez eredményezi azt, ha megszerzik a vezetést, nagyjából be lehet írni nekik a 3 pontot.
Idegenben 3 gólt kaptak, szerintem Európában nincs még egy ilyen csapat első osztályban.
Elől jelenleg Griezmann világklasszis formában nyomja és ez elég nekik.


Mindettől független megverjük őket szerintem. Jól rotál LE, tegnap muszáj volt a bohócokat felküldeni hátra.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.01.24. 16:08:40

Számomra az AtMa egy kifejezetten pozitív dolog a La Ligában és erősebbnek érzem őket, mint jelenleg akármelyik PL csapatot, ezzel is csak erősödik a Liga, és nem csak a Real-t kell leelőzni, hanem miattuk is kell hajtani, ez egy olyan motiváció ami nem hagyja sztem annyira "elpilledni" a 2 nagy egyikét sem. Ráadásul ez a Griezmann eléggé kezd a szűk elitben lenni.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.01.24. 15:26:06

Mi,Barcelona ilyen téren még mindig el vagyunk kényeztetve, viszont még mindig nem az az alap, hogy a bajnok csapatnak meccsenkénti 3-as gólátlaggal kell,hogy rendelkezzen. Nem is kell messzire menni, Mourinhonak is sikerült ez párszor a Chelseavel. Nagy rangadókat behúzták egy sovány 1-0val, a kiscsapatok ellen meg szenvedtek, mint Krisztus a kereszten.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.24. 15:17:21

Idén az Atletico pont hogy már nem annyira melós csapat mint volt. Nincs Arda, nincs Costa. Vietto, Carrasco, Griezmann, egyik se egy olyan nagy melós, mint a régebbi játékosaik. Hasonlóan Oliver Torres. Láttam pár meccsüket és nem ugyanaz a csapat, ami volt. Simeone tisztában van vele h melós csapattal nem lehet hosszú távon húzni, kell egy pár zseni is a csapatba és ezt akarja. Az, hogy kevés gólt lőttek/kaptak nem az ultradeffenzív játékuknak köszönhető ezúttal, sokkal inkább annak h nagyon jó a védelem, illetve gyenge a támadósor. Vietto még nem durrantott nagyot. Torres nem az igazi, Jackson nem jött be. Marad Griezman, amolyan one man army-nak. Amennyiben elől működnének a dolgok, bőven lődöznék a gólokat, de még nem állt össze a játék. Kíváncsi lennék amúgy egy olyan statra is, ami összehasonlítja a játékuk keménységét tavalyelőttről és mostról, mert sztem az mutatná a változást.

Az ellenünk lejátszott meccsen is látszott h közel se olyan stabilak, mint voltak régebben.
Azt is tegyük hozzá h nagyon nagy mázlijuk van idén. Alig kapnak gólt, de az 1-0-ás meccseik fele olyan volt, ami nyugodtan lehetett volna egál vagy vereség, csak az ellenfelek kihagytak mindent. Nem mondom h úgy támadnak, mint egy Rayo, de nem az a nagyon kemény és stabil csapat, ami volt pár éve és nem is lesz.
A Fifa egy szégyen
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.24. 15:11:23

noname írta: Láttál egy Atma meccset is idén? =D>
Egyáltalán nem megy jól a játék nekik. Kimondottan akadozik a gép. Látszik h Simeone min akar változtatni, de nem egyszerű beépíteni az újakat. Igen, kevés gólt kapnak, de tudod mennyit lőttek? 30-at. Kb mint az átlag középcsapat a bajnokságban. Az az ő érdemük h be tudják húzni a sok necces meccset, de meggyőzőnek még véletlenül se lehet őket mondani.
20 meccsen lőttek 30 gólt, ez másfeles átlag, 6. legtöbb gól a bajnokságban, úgy hogy sokan már 21. meccset játszottak le. E mellett ott van a Real és mi, akik bőven kiemelkednek ezen a téren. 1 kapott góljukra jut 3,75 rúgott, nekünk "csak" 3,25, a Realnak "csak" 3. A hatékonyságuk elképesztő, és tavaly előtt is meddig mondogattuk, hogy majd kipukkannak meg hasonlók... Akkor egyébként 0,68 gólt kaptak meccsenként, most 0,4-t, bár még játszanak a Reallal és velünk is.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.24. 15:09:18

mondjuk martino alatt is ez ment. majd kipukkadnak, meg csak makkolnak folyamosan, aztán csak behúzták a bajnokságot. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2016.01.24. 15:00:17

Miért vár bárki is sokgólos meccsek, még ennyi idő után is az Atleti-től? Mióta Cholo a bandavezér ott pont a brusztolással, meg ezzel a szürke játékkal vannak ott a bajnokságban a két naggyal. Meg merem kockáztatni, hogy ha mással próbálkoznának ott karatáznának a Valenciával valahol hátul. De itt vannak a nyakunkon, úgy hogy évről évre lerabolja őket a szűkebb elit. Costa, Arda, Mandzikic. Hákszon egyelőre nem muzsikál valami fényesen, Griezmann a vezér, de ő sem hinném hogy sokáig marad, ha így fejlődik.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.01.24. 14:09:21

Az az ő érdemük h be tudják húzni a sok necces meccset, de meggyőzőnek még véletlenül se lehet őket mondani.
Bajnoki évükben is mindig 1-el nyertek.
Elég meggyőzőek, valamiért csak 4 ponttal a Real előtt vannak. :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.24. 14:03:42

visca el barca írta:
noname írta:Amúgy én is úgy gondolom h az Atmát jó eséllyel alaposan helyretesszük. Idén ők egy fiatal, sok helyen összeszokatlan vagy foghíjas kerettel, átalakuló taktika mellett alaposan túlteljesítenek, amolyan igazi nagycsapat módjára. Láttam pár meccsüket és semmi extra. Már nincs meg az a nagy mennyiségű meló, mint régebben, hanem egyre jobban hagyatkoznak fiatal egyéniségekre. Szoros meccsen emiatt elverik a kicsiket, de semmi extra nincs a játékukban.
20 meccsen 8 gólt kaptak. ez is csak a véletlen meg, az összeszokatlanság hiánya. ugyanmár
Láttál egy Atma meccset is idén? =D>
Egyáltalán nem megy jól a játék nekik. Kimondottan akadozik a gép. Látszik h Simeone min akar változtatni, de nem egyszerű beépíteni az újakat. Igen, kevés gólt kapnak, de tudod mennyit lőttek? 30-at. Kb mint az átlag középcsapat a bajnokságban. Az az ő érdemük h be tudják húzni a sok necces meccset, de meggyőzőnek még véletlenül se lehet őket mondani.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.24. 12:59:19

noname írta:Amúgy én is úgy gondolom h az Atmát jó eséllyel alaposan helyretesszük. Idén ők egy fiatal, sok helyen összeszokatlan vagy foghíjas kerettel, átalakuló taktika mellett alaposan túlteljesítenek, amolyan igazi nagycsapat módjára. Láttam pár meccsüket és semmi extra. Már nincs meg az a nagy mennyiségű meló, mint régebben, hanem egyre jobban hagyatkoznak fiatal egyéniségekre. Szoros meccsen emiatt elverik a kicsiket, de semmi extra nincs a játékukban.
20 meccsen 8 gólt kaptak. ez is csak a véletlen meg, az összeszokatlanság hiánya. ugyanmár
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.24. 12:33:24

Nero. írta:Sose volt könnyű a Betis pálya, szerintem benne van az X. :roll:
Valóban soha nem volt könnyű, de most jöttek fel a második ligából (nem az mint régen, hogy stabil középcsapat, meg Uefa kupa menetelő, KEK menetelő csapat)és hazai pályán bűn rosszak idén. Ez már nem az Assuncao, Ricardo Olveira féle csapat. Nagyon meglepne ha pontot szereznének.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése