Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.01. 20:54:00

LG írta: Meg rémlik nekem, hogy tőle is jött vmi disznóság a Barca felé, de már nem emlékszem rá, hogy mi volt.
A 08/09-es szezonban az egyik Clásico előtt még vezettek - a győzelemnek hála előztük emg őket asszem -, aztán mondta hogy nem aggódik, mert a visszapillantóból néznek minket. Legalábbis nekem totál rémlik ez a sztori, de javítsatok, ha csak haluztam.. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.01. 20:44:22

noname írta:Volt amikor szerényen nyilatkoztak és rendesek voltak. Ki is rakták ezért Casillast a csapatból. =D> :lol:
Casillas azért került ki a csapatból, mert már csak árnyéka volt régi önmagának. Az elmúlt években inkább egy bohócra hasonlít, mint a világ egyik legjobb kapusához, vissza kéne vonulnia, hogy ne rombolja tovább amit felépített.

Sokan itt mártírnak állítják be, pedig igazán nem az. Meg rémlik nekem, hogy tőle is jött vmi disznóság a Barca felé, de már nem emlékszem rá, hogy mi volt.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.04.01. 19:43:15

Nekik is egy Cruyffra lesz szükségük, hogy a jenlegi Barcát egyáltalán megközelítsék. Addig maradnak a kényszeredett nagyképű nyilatkozatok, az erőlködés, és a vereségek utáni magyarázkodás, és a sűrű edzőváltás.
Vagy valahogy elérik, hogy zárják ki a Barcelonát a bajnokságból, ami nem áll távol a szellemiségüktől. De hát még akkor is ott van a másik Madrid!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.04.01. 18:12:31

Volt amikor szerényen nyilatkoztak és rendesek voltak. Ki is rakták ezért Casillast a csapatból. =D> :lol:

Tudom h nem kéne zavarjon, és elfogult vagyok, de minden, ami a Real, arról süt az arrogancia. És nagyon rég volt az az arrogancia jogos. :roll:

Pl ha normális nyilatkozatot akarnak, tessék: Papírforma szerint nem mi vagyunk az esélyesekde ez egy Clasico és Zidane-nal napról napra jobban összeállunk és meg akarjuk mutatni a Real Madrid igazi erejét.

Ez pl egy teljesen korrekt nyilatkozat lenne. Elismered az ellenfelet, de Te akarsz bizonyítani. Kár h olyan játékosuk már nem is maradt, aki ilyet nyilatkozzon. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2016.04.01. 17:09:00

csababarca írta:Mégis mit kéne nyilatkozniuk?
Szerintem ezekben semmi nagyképűség nem volt, egészséges önbizalom, máshogy nem is lehetne hozzáállni egy meccshez.
Igazából azért hoztam fel példának, mert képtelenek szerényen nyilatkozni.... Mikor olvastál ilyet Ini-től, Messitől, L.E-től...vagy akár Wengertől, Buffontól stb?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.01. 15:04:44

csababarca írta:Mégis mit kéne nyilatkozniuk?
Szerintem ezekben semmi nagyképűség nem volt, egészséges önbizalom, máshogy nem is lehetne hozzáállni egy meccshez.
Annyira engem sem zavar, de lehetne szerényebben, pl.: az ellenfél nagyon jó formában van, de bízunk benne, hogy győzni tudunk, vagy vmi ilyesmi, máris jobban hangzik.
De mondom, nekem mindegy, csak ha esetleg belefutnak egy nagy verésbe, nekik lesz kellemetlen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.01. 14:50:14

Mégis mit kéne nyilatkozniuk?
Szerintem ezekben semmi nagyképűség nem volt, egészséges önbizalom, máshogy nem is lehetne hozzáállni egy meccshez.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2016.04.01. 14:37:18

Az csak az én orromat piszkálja, hogy mindegyik Reálos úgy nyilatkozik, hogy Ők maga a foci istenei és azt csinálnak a pályákon amit akarnak? Nyerni megyünk, nyerni fogunk stb.... Nem tanultak még eleget az ilyenekből???
Eddig úgy voltam vele hogy jó lesz az X..most már úgy hogy 5-nél nehogy kevesebbet kapjanak!
Ahogy faterom is hívja őket és a legtalálóbb.... gyökerek
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.04.01. 13:50:22

Varane OFF. Gála ON.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.01. 11:58:28

Castiel írta:
MessiNeymarSuarez írta:Danilo : "We will win at Barcelona. We are thinking on a game-by-game basis and we will win"

Haha, kicsit nagy az önbizalom...:D
Tőlünk is lehet kicsit meredek lenne előre ilyet kijelenteni, pedig otthon vagyunk és mi vagyunk esélyesnek kikiáltva... :D


Már csak a "mi vagyunk a Real Madrid" szöveg hiányzik
Lucas V.

Nem félünk a Barcától. Az őszi mérkőzés nagyot ütött, most úgy akarunk Barcelonába utazni, hogy nyerjünk. Ez több, mint egy bosszúküldetés, egyszerűen mindenáron meg akarjuk nyerni a meccset. Nem félemlít meg minket a Barcelona, tiszteljük őket, ahogyan az összes többi ellenfelünket, de mi vagyunk a Real Madrid, és akárhova is menjünk, a győzelem a cél. Ez alól a Camp Nou sem kivétel”.

Ugye nem hitted hogy ez kimarad? :mrgreen: :D
Kicsit több tiszteletet kérnék! Azért a liga 3., Madrid 2. számú csapatáról beszélünk!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.01. 11:56:31

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 9347_o.jpg

Itt a holnapi mezünk, abszolút megérdemli Cruyff ezt a tiszteletet, és a VB címert levéve nagybetűkkel, nem pedig gyök2-es méretű betűvel valahova odarakva
.
Az meg már szerintem más téma, hogy talán életében kellett volna megbecsülnie a mostani elnökségnek és főként Roselléknek. Most megy a tiszteletadás, de nemrég meg kirúgták a tiszteletbeli posztjáról, amire Rosell annyit reagált összesen amikor, hogy" Nos, legalább mostantól 1 ülőhellyel több lesz a stadionban".
Oké hogy olykor talán túlságosan is beledumált 1-2 dologba, de azért mégis szerintem kiérdemelt annyit hogy ott maradjon annál a klubnál tiszteletből aminek annyi mindent adott, nem pedig kidobják mint macskát "csokizni"

Castiel: Köszönöm szépen, Lucas Vazquez, neked meg különösen, ennélkül olyan hiányérzésem lett volna... :lol: =D>

Nem tudom, ez biztos olyan betanított szöveg, mint az óvodás-kisiskolás korban hogy" bal oldal arra van, amerre a szívünk, ezért van az asztal bal sarkára ragasztva egy szív" :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2016.04.01. 11:59:00-kor.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.04.01. 11:35:28

MessiNeymarSuarez írta:Danilo : "We will win at Barcelona. We are thinking on a game-by-game basis and we will win"

Haha, kicsit nagy az önbizalom...:D
Tőlünk is lehet kicsit meredek lenne előre ilyet kijelenteni, pedig otthon vagyunk és mi vagyunk esélyesnek kikiáltva... :D


Már csak a "mi vagyunk a Real Madrid" szöveg hiányzik
Lucas V.

Nem félünk a Barcától. Az őszi mérkőzés nagyot ütött, most úgy akarunk Barcelonába utazni, hogy nyerjünk. Ez több, mint egy bosszúküldetés, egyszerűen mindenáron meg akarjuk nyerni a meccset. Nem félemlít meg minket a Barcelona, tiszteljük őket, ahogyan az összes többi ellenfelünket, de mi vagyunk a Real Madrid, és akárhova is menjünk, a győzelem a cél. Ez alól a Camp Nou sem kivétel”.

Ugye nem hitted hogy ez kimarad? :mrgreen: :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2016.04.01. 11:26:16

Hol van az idei cikk? :'(

Addig is itt van egy másik, témába vágó:

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... l-clasicon" target="_blank

:mrgreen:
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2016.04.01. 10:17:49

Bob_Marley írta:
csababarca írta:Reizigert nem bántani,én nagyon bírtam! :D
Voltak itt vakok bőven, de nekem az a 2000es évek eleji csapat is szerethető volt.
Reizigert én is bírtam, ő se lőtt gólt egyébként. :lol:

Giovanni is rajta volt a listán, szerintem ő is pl azokban az időben nem volt rossz. Simán odatenném inkább Overmarsot ha már szóba került. :D

És nosztalgia, azért Overmarstól ez nagy gól volt, mármint csapat szinten. :D
https://www.youtube.com/watch?v=1C--gtzvDUk

És nem csak Overmars, de pl Alfonso is mekkora besülés volt, pedig a Betisben jó volt, s lehetne még sorolni. Giovanni nekem nem illik ide és stílszerűen:
Fc Barcelona - Real Madrid 3 - 2 1996 - 1997 Copa del Rey
Nem jó ez a lista, mert nem tudtak dönteni, hogy a leginkább besült játékosok, vagy a leggyengébbek kerüljenek bele. Okunowot is elhoztuk a Masiara/Barca B-be, játszott kb 10 meccset, aztán Európa alsó polcán lévő bajnokságaiban karistolt, a Realnál Congo dettó... Ennyi erővel tele lehetne tenni a listát olyanok saját nevelésű játékosokkal, akik tét nélkül játszottak 1-2 meccset, hogy aztán megkezdjék élethosszig tartó alsóbb osztályú karrierjüket. Keirrison egy árva meccset nem játszott nálunk, mit keres itt?

Ha szimplán képességeket nézünk, akkor rengeteg kérdőjel vetődik fel, úristen Rüstünél hány jóval gyengébb kapusunk volt a Zubizarreta-VV közötti időszakban (az öreg Busquets, Hesp, Bonano, Dutruel, Lopetegui, Jorquera), de Prosinecki is remek játékos volt, azt meg nem is értem mi alapján került hozzánk, és nem a Madridhoz, ha egyszer ott háromszor annyi időt töltött, mint itt, a túloldalon meg Adebayor egyfelől remek csatár (még akkor is, ha nem a Madridhoz szükséges legszűkebb világelit tagja), az ott eltöltött fél éve meg még vállalható is volt, sokba se kerülhetett a fél év kölcsön, szóval nem értem mit keres a listán (és még lehetne sorolni a neveket)...

Ha viszont azt nézzük, hogy ki mekkora csalódást okozott, az ára/vele szemben támasztott elvárások alapján, akkor meg azért elég kritikus nevek maradtak ki mindkét oldalon, pláne, hogy nem tudom kinek okozhatott meglepetést mondjuk Pablo Garcia/Gravesen labdával esetlen, labda nélkül vaddisznó stílusa.

Persze egynek jópofa ez a lista, de azért sok koncepció nincs mögötte.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.03.31. 23:01:30

MessiNeymarSuarez írta: Nagyon sokat köszönhetnek neki, szoktam nézni a meccseiket, és sokszor fejetlenség van a védelemben (néha nagyobb mint a miénkben), és képes akkor is kivédeni a szemét az ellenfélnek, szóval egy elég jó magabiztosságot ad.
Ne aggódj szezon végén majd jól megköszönik neki azzal, hogy felrakják egy Manchesterbe tartó gépre, csakhogy a nagynév, sztár De Gea olcsóbban kijöjjön.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.03.31. 22:52:03

Bob_Marley írta:

És nosztalgia, azért Overmarstól ez nagy gól volt, mármint csapat szinten. :D
https://www.youtube.com/watch?v=1C--gtzvDUk

És nem csak Overmars, de pl Alfonso is mekkora besülés volt, pedig a Betisben jó volt, s lehetne még sorolni. Giovanni nekem nem illik ide és stílszerűen:
Fc Barcelona - Real Madrid 3 - 2 1996 - 1997 Copa del Rey

Defurcsa így jelenleg, hogy a Camp Nou épp Ronaldo nevét élteti.. :D

Na igen, ez a Overmars gól tipikus olyan, hogy sokan ötlettelen gagyi játéknak hívják, a hozzáértők meg ódákat zengenek róla, és elemezgetik hogy melyik döntés miért volt... :D
Amúgy nem kis passz volt, talán Xavitól?! =D>


Közben kis nyilatkozatáradat:
Keylor Navas: “Barça's front three? They are brilliant footballers. I always respect my rivals. I can't say that one is more dangerous than another"
Navas: "They are great players but we have talent and we have to try and do things better than them”.
Navas: "Studying penalties? I always try and do the same against every opponent."
Navas: "We see the match (Clásico) as a beautiful opportunity to win."
Navas: "First Clásico in Barcelona? I'm very calm about it."
Navas: "We know we have the chance to win the UCL and we've got La Liga games to get better and go into it playing well.


Ha már Navas, azért "félelmetes" hogy idén 4 tiziből 3-mat kivédett.
Nagyon sokat köszönhetnek neki, szoktam nézni a meccseiket, és sokszor fejetlenség van a védelemben (néha nagyobb mint a miénkben), és képes akkor is kivédeni a szemét az ellenfélnek, szóval egy elég jó magabiztosságot ad.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19579
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.03.31. 22:33:22

csababarca írta:Reizigert nem bántani,én nagyon bírtam! :D
Voltak itt vakok bőven, de nekem az a 2000es évek eleji csapat is szerethető volt.
Reizigert én is bírtam, ő se lőtt gólt egyébként. :lol:

Giovanni is rajta volt a listán, szerintem ő is pl azokban az időben nem volt rossz. Simán odatenném inkább Overmarsot ha már szóba került. :D

És nosztalgia, azért Overmarstól ez nagy gól volt, mármint csapat szinten. :D
https://www.youtube.com/watch?v=1C--gtzvDUk

És nem csak Overmars, de pl Alfonso is mekkora besülés volt, pedig a Betisben jó volt, s lehetne még sorolni. Giovanni nekem nem illik ide és stílszerűen:
Fc Barcelona - Real Madrid 3 - 2 1996 - 1997 Copa del Rey
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.03.31. 22:16:14

visca el barca írta:
roby122 írta:Vermaelen simán játszhatna Alba helyett. Válogatottba is mindig ott játszik, Arsenalba is ott játszott jópárszor.
Sr remélem nem fog ott játszani.
már hogy játszhatna már ott simán? láttad valaha is barca mezben balszélsőként? amugy is tetűlassú az az ember, kb mintha piquét tennénk ki szélsőnek. kizárt, hogy majd pont most fogja próbálgatni...
Mondjuk ezen én is mindig jót nevetek, kb. eddig játszott 2 meccset nálunk, még khnak se tuti de tegyük ki a szélre. :D Biztos letudná hozni azt amit Alba. :lol:

Amúgy szerinten Oleguer közel se volt annyira rossz játékos mint ahogy itt sokan leírják. Tény hogy nem volt egy Thiago Silva, és néha nagyon látványosan megetették, meg voltak hajmeresztő megmozdulásai, de nem véletlenül volt ő alapember abban a Rijkaard féle Barcában ami 2 év alatt nyert 2 bajnokságot meg egy BLt. Biztos, hogy nagyon érezte a taktikai dolgokat. A terrorszervezetekkel való kapcsolatai meg a megnyilvánulásai voltak sokkal inkább aggasztóak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.31. 22:11:40

El Clásico :

GAMES: 231
REAL MADRID: 92 W
BARCELONA: 91 W
DRAWS: 48

Ki lehet egyenlíteni. :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.31. 22:09:23

Csak mire az oreg megfordul es begyorsul, az nem fel masodperc..

Amugy ugyis Alba kezd, nem lesz meglepetes szerintem, a galakezdot varom.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.03.31. 21:59:36

Szerintem akárkit raksz oda, lassabb lesz mint a mi Matyink :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.03.31. 21:58:47

Reizigert nem bántani,én nagyon bírtam! :D
Voltak itt vakok bőven, de nekem az a 2000es évek eleji csapat is szerethető volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2016.03.31. 21:59:48-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.03.31. 21:22:57

visca el barca írta:
már hogy játszhatna már ott simán? láttad valaha is barca mezben balszélsőként? amugy is tetűlassú az az ember, kb mintha piquét tennénk ki szélsőnek. kizárt, hogy majd pont most fogja próbálgatni...
Nem hiszem, hogy sokkal lassabb lenne, mint Mathieu. Az meg a másik, hogy tavaly a francia lett tesztelve először azon a poszton egy clasicon... be is fürödtünk. De amúgy nyilván Sr fog kezdeni,(ha Alba nem kezd) csak felvetettem egy ötletet.
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2016.03.31. 21:20:32

hát gyerekek nem tudom miért de kicsit tartok a meccstől. remélem nem szombaton játsza a reál élete meccsét. bízok benne hogy Jordi Alba tudja vállalni a játékot mert bale-lel csak ő tudja tartani a futóversenyt. hiába a hazai pálya egy clasico mindig tartogat meglepit. remélem nem szombaton lesz ez a meglepi és magabiztosan behúzzuk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.03.31. 21:04:39

roby122 írta:Vermaelen simán játszhatna Alba helyett. Válogatottba is mindig ott játszik, Arsenalba is ott játszott jópárszor.
Sr remélem nem fog ott játszani.
már hogy játszhatna már ott simán? láttad valaha is barca mezben balszélsőként? amugy is tetűlassú az az ember, kb mintha piquét tennénk ki szélsőnek. kizárt, hogy majd pont most fogja próbálgatni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése