Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.01. 23:17:39

MQuCsabi írta:
Bob írta:Ahogy anno Hofi Kocsisra mondta viccesen, úgy Pogbára is lehetne, hogy van egy olyan trükkje, hogy két fejjel megy magasabbra mint a többiek egy beadásnál....
Pont ez jutott eszembe, miközben néztem Ronaldo góljait Lyonban ellenünk. Hogy egyszerűen mindenkinél magasabbra ugrik, lehetetlen tartani.
Hát igen, Ronaldo a másik, aki top atletikus főleg fénykorában volt az. Nagyon sokat számít ez a mai fociban és Pogba is technikailag tökéletesen képzett. Vannak még dolgai, de nekem az EB-n nagyon érettnek tűnt. Tudta mi a feladata, mi a helye, Griezmannék meglőtték a góljaikat ő meg a háttérből szépen aládolgozott a többieknek. Főleg annak tükrében, hogy vannak egyénieskedései, ez kifejezetten arra utal, hogy mentálisan fejlődik, s fejlődött már most is. Annyit nem ér senki, de jól jár az a csapat bárhova igazol, mert nagyon nagy lehetőségek vannak benne.

S nálam a Real elleni fejese ÁLLÓ helyzetből az olyan, hogy na az mi????És Ramos jön vele szembe futtából és úgy fejelte el, szó szerint mint egy lift felemelkedett. Félelmetes emelkedés volt. Ilyen képességekért ölnének edzők. :D Egy ilyennel meccset nyersz vagy mint láthattuk párharcot a Juventus. És ez csak egy szelet, hosszú lábak, hozzá nem lassú, nagyon jól használja a testét és fedezi, jól cselez, jók a hosszú labdái, jól lő, mit akar még valaki egy kp-tól? Nagyon jó alapanyag.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.01. 22:48:47

MQuCsabi írta:
Bob írta:Ahogy anno Hofi Kocsisra mondta viccesen, úgy Pogbára is lehetne, hogy van egy olyan trükkje, hogy két fejjel megy magasabbra mint a többiek egy beadásnál....
Pont ez jutott eszembe, miközben néztem Ronaldo góljait Lyonban ellenünk. Hogy egyszerűen mindenkinél magasabbra ugrik, lehetetlen tartani.
Ez még a kisebbik baj (volt pl itt is), a nagyobbik, h párosul az a két képesség nála, ami igen ritka manapság. Tudja, h hova érkezik a labda és be is tudja azt lőni :D Szóval lehet szidni Juhászt, de neki ezen a szinten sajnos előbbiről fogalma nem volt...így pedig nehéz :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.01. 21:56:47

Bob írta:Ahogy anno Hofi Kocsisra mondta viccesen, úgy Pogbára is lehetne, hogy van egy olyan trükkje, hogy két fejjel megy magasabbra mint a többiek egy beadásnál....
Pont ez jutott eszembe, miközben néztem Ronaldo góljait Lyonban ellenünk. Hogy egyszerűen mindenkinél magasabbra ugrik, lehetetlen tartani.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.01. 20:04:57

hedora írta:Aki azt gondolja, Pogba a jövő, nah annak tényleg gond van a fejével:)
Akkor sok mindenkinek baj van. :D A csávó olyan atletikus képességekkel bír, ami már önmagában kuriózum, mellé a labdával is nagyon jól bánik és a kp-n mindenhol bevethető. Iszonyat jó a rugótechnikája, kiemelkedő. És láttuk az EB-n, hogy védekezésben is megállja bőven a helyét. Igen kérlek szépen ez a jövő játékosa, mert nagyon univerzális, s fizikailag top. Elég megnézni pl a Real elleni Morata egyenlítő gólt is ki csinálta meg, vagy most Izland ellen. Ahogy anno Hofi Kocsisra mondta viccesen, úgy Pogbára is lehetne, hogy van egy olyan trükkje, hogy két fejjel megy magasabbra mint a többiek egy beadásnál....
Kép
Kép
Kép
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.08.01. 19:30:16

Aki azt gondolja, Pogba a jövő, nah annak tényleg gond van a fejével:)
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.08.01. 18:59:42

hedora írta:
ferninho írta:Oh hagyjatok már ezzel a fennkölt hülye dumával...

Nálatok minden csili vili, Messiék rózsaillatút finganak, nálunk meg maga a pokol van meg csalánnal vernek mindenkit...

Pl nálunk is ugyanúgy el vannak engedve apróért, illetve ingyen azok, akik rá is szolgáltak.

Egyik klub se sokkal különb a másiknál, de persze lehet mondani az esti meséket...


Pogba meg 23 éves és a mai foci bizony azt mutatja, hogy a jövő középpályásai ilyen irányba mennek majd el, láthatjuk, hogy Isco se tud kitűnni, pedig tud 1-2 dolgot, mert ez a stílus kezd nem túl hatékony lenni... Innen látszik pl Iniesta nagysága, hogy olyan magas szinten tolja ezt, hogy elképesztő, idén újra élmény volt nézni és nála nem érződik az amit írtam.

Illetve Pogba pont az EBn mutatta meg, hogy ha kell tud szervezetten, stabilab mezőnymunkát letenni az asztalra.
Ha Higu meg 90 millió volt Pogba ára megint nem néz ki soknak... :)
Pogba a kövi korszak komolyan meghatározó játékosa lehet, Realos szempontból csak az a kérdés mennyire lehetne betenni a mostani csapatba.


Casillas meg gyengén kezdett védeni és Iker se akarta ezt elfogadni, hogy neki teljesítmény alapján ennyi volt.
Mourinhonak volt egyedül töke ehhez és ezt meg kellett lépni bármennyire is fájt mindenkinek, mert Iker magától a mai napig itt védene, amiért hibáztatni meg nem lehet.
Mondom ezt úgy, hogy nekem amióta az eszemet tudom Casillas az abszolút kedvenc, de ettől még nem kell elvakultan nyilatkozni róla.
Jah Arturo bolem és 23 éves, igaz nincsen egy agyament ember a hátterében aki előadja a világ legnagyobb igazolását..... van akinek ok... a másik 13 millió ember elkezd kételkedni... mi van 120 millió?.. ki ez a tag. hogy a ferde [auto_cenzúra]..ba lehet, nem hallottunk róla:)Hiszen itt van yegy Bl ..itt van egy nem akármilyen olasz bajnokság, itt volt egy szenzációs eb,, pfff hát mindig a veszteseket erősítette és semmilyen igazi nagy mozdulata nincsen, hát ki ez az ember, miért lenne Ő Európa nagyja? ezen tényleg csak jó nagyokat röhögök... ne máááááár

Jah hogy önbizalma van::) az igen,aztán itt meg is halt a tudás és hatalom.... majd ha csak fele olyan tehetséget mondhat magáénak ini, vagy akárki a reálból nah akkor ok, de mondom a cipőfűzőjét sem:)
Azért azzal mindenki tisztában van hogy se a kefefejű se higany nem ér annyit mint fizetnek illetve fizettek érte. Egyszerűen túlárazott lett az egész piac.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.08.01. 18:14:52

Oh hagyjatok már ezzel a fennkölt hülye dumával...

Nálatok minden csili vili, Messiék rózsaillatút finganak, nálunk meg maga a pokol van meg csalánnal vernek mindenkit...

Pl nálunk is ugyanúgy el vannak engedve apróért, illetve ingyen azok, akik rá is szolgáltak.

Egyik klub se sokkal különb a másiknál, de persze lehet mondani az esti meséket...


Pogba meg 23 éves és a mai foci bizony azt mutatja, hogy a jövő középpályásai ilyen irányba mennek majd el, láthatjuk, hogy Isco se tud kitűnni, pedig tud 1-2 dolgot, mert ez a stílus kezd nem túl hatékony lenni... Innen látszik pl Iniesta nagysága, hogy olyan magas szinten tolja ezt, hogy elképesztő, idén újra élmény volt nézni és nála nem érződik az amit írtam.

Illetve Pogba pont az EBn mutatta meg, hogy ha kell tud szervezetten, stabilab mezőnymunkát letenni az asztalra.
Ha Higu meg 90 millió volt Pogba ára megint nem néz ki soknak... :)
Pogba a kövi korszak komolyan meghatározó játékosa lehet, Realos szempontból csak az a kérdés mennyire lehetne betenni a mostani csapatba.


Casillas meg gyengén kezdett védeni és Iker se akarta ezt elfogadni, hogy neki teljesítmény alapján ennyi volt.
Mourinhonak volt egyedül töke ehhez és ezt meg kellett lépni bármennyire is fájt mindenkinek, mert Iker magától a mai napig itt védene, amiért hibáztatni meg nem lehet.
Mondom ezt úgy, hogy nekem amióta az eszemet tudom Casillas az abszolút kedvenc, de ettől még nem kell elvakultan nyilatkozni róla.
madridista
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.08.01. 17:33:18

(az meg az igazság 10%-a hogy azért kellett távoznia mert ő nem vett rész a Barca-mocskolásban Mourinho idején. Ramos, Ronaldo vagy éppen Pepe ugyanúgy Mourinho ellen állt ki.)[/quote]
ez nem számít, ha valaha érteted a barca filozófiáját, mindez nem számít...nem kell hogy bárki ellen kiállj, ez nem erről szól...
szeresd azt amiben hiszel és legyen az a csapat az első vagy a 100. helyen, nem számít, azt szeresd, útmutatás amiben hiszel a barca filozófia.....legyél bárki, legyél bármi, szeresd azt ami vagy és drukkolj becsűlettel. nem másokat ócsárolva nem lenézve.. de tudd hova is tartozol?

Valami ilyesmi a lényege a dolognak, bár ez aszem megmagyarázhatatlan dolog.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.08.01. 17:25:28

Nem akarok ebbe hosszan belemenni, és ez a sztori egyébként is nagyon megosztó a madridistákon belül is, a pontos igazságot (különösen a Mourinho-érára vonatkozóan) valószínűleg csak sok év múlva tudjuk meg egy önéletrajzi könyvből. Mourinho utolsó évében nagyon megosztottá vált az öltöző, a két ellenpólus a mester és Casillas volt. Iker teljesítménye láthatóan nagyon sokat romlott, önbizalom nélkül mozgott a pályán, Mourinho meg nem félt őt padra tenni sok meccsen keresztül. Érdekes módon ebben az időben nagyon sok részlet szivárgott ki az öltözőből Casillas feleségén keresztül, aki sportújságíró. Össze lehet rakni a részleteket... Ancelotti első évében megkapta a bizalmat, de az egyik meccsen Arbeloa véletlenül eltörte a kezét, ami hónapos kihagyást eredményezett. Mikor felépült, akkor már nem ő volt az első számú kapus jóformán, hanem Diego Lopez, aki akkor valóban magasabb szinten játszott. Casillas ezt nem viselte túl jól, egyértelmű volt hogy elégedetlen a másodhegedűs szerepével, elkezdte játszani a durcás kisgyereket. Megbecsülést követelt magának, pedig ez a történet rohadtul nem erről szólt. Kupameccseken meg a BL-ben ő védett ezután, kapott is jónéhány potyát, köztük a BL-döntőben...
2014/2015-ös szezonra az ő hatására szó nélkül kirúgták Lopezt, és ismét ő volt az első számú hálóőr. A potyázás folytatódott. Később Ancelotti is elismerte egyébként, hogy ebben a szezonban már a frissen igazolt Navasnak kellett volna védenie...
A távozása pedig valóban nagyon méltatlan volt a klub részéről, de elkerülhetetlenné vált. Ami számomra hatalmas csalódás volt vele kapcsolatban, az az hogy félmondatokkal folyamatosan odaszúrt a klub felé, a vezetőség felé, és főként Pérez felé. Megértem őt, de ez számomra gyerekes és méltatlan hozzáállás. Ezzel egyedül önmagának okozott kielégülést, a klubot viszont lejáratta, és rossz színben tüntette fel. Pedig ő is csak egy a Real Madrid játékosai közül, a klub nagyobb nála, és mindig előrébb kellett volna helyeznie, mégsem tette. Ha durván és túlzóan akarok fogalmazni akkor azt mondanám hogy elárulta a madridizmust. De az az igazság, hogy ő megbukott mint a Real Madrid csapatkapitánya. Amiben egyébként a lesajnált Arbeloa például ezerszer példamutatóbb volt nála...

(az meg az igazság 10%-a hogy azért kellett távoznia mert ő nem vett rész a Barca-mocskolásban Mourinho idején. Ramos, Ronaldo vagy éppen Pepe ugyanúgy Mourinho ellen állt ki.)
Kép
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.08.01. 17:11:52

[quote="zsoltfree"]Veidt_madridista:

Casillas vagy megérdemelte, vagy nem, ezt mi öltözőn kívüliek szerintem soha nem fogjuk megtudni. A teljesítménye gyengébb lett, ez tény, de hogy rászolgált?

Megérdemelte? Ez az ,ember az egyetlen volt akit-akire az egész világ felnézett, az egyetlen akit hova tartozástól függetlenül mindenki szeretett..Szép lassan megfojtották a színfalak mögött, mindezt azért mert végtelenül becsületes volt...Feladta a Real mindazt miben hitt, csak azért mert ez a nem egészen ép elméjű ember"PEREZ) mindenkit befűzött... elvesztettek milliókat akik ma már bizony hinni akarnak és lehet Barca vagy éppen Liverpól szurkolók lettek...mindazt amit elképzeltek és szerettek, elveszett.. de hala jesus vannak mások és újra lehet hinni és ez akár lehet a barca vagy akár a fradi akár a hali

számít? ha hiszel akkor leszel fanatikus ,igaz drukker és nem azért mert bántani akarsz bárki mást.. és barca filozófia: szeress minket, de nem feledd hogy van más is,, ismerd el aki jó
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.01. 17:00:24

Veidt_madridista:

Casillas vagy megérdemelte, vagy nem, ezt mi öltözőn kívüliek szerintem soha nem fogjuk megtudni. A teljesítménye gyengébb lett, ez tény, de hogy rászolgált?

Joséval kapcsolatban értem a véleményedet, de nem osztom. Ő a világon a legbomlasztóbb alak. Oké, hogy ahová megy, ott felépít valamit, de utána csak széthúzást és a riválisokkal való kapcsolatot a sárga föld alatt hagyta. Cikkeztek arról, hogy jön hozzánk és én még akkor kíváncsi lettem volna rá, de utólag örülök, hogy nem jött. Azok az el Classicók, amik akkor voltak, eléggé odavágták a 2 klub közti viszonyt, ami előtte azért diplomatikusan kielégítő volt. Még úgy is sikerült ezt elérnie, hogy a spanyol kontingens épp együtt játszva érte el legnagyobb sikereit nemzetközi szinten. Elzavarta Rault, és gyakorlatilag mindenkiből egy agyatlan hentest csinált. Pepe, Ramos, Arbeloa, Carvalaj, Xabi miket művelt minden Classicón? Az idei Espanyol is tanulhatna tőlük, ráadásul utána még az általam kb. bálványként tisztelt Casillas is beállt az undorító sorba és közölte, hogy a meccseken csak fetrengtünk. Hát persze. Igen, tény, hogy Marcelo, Modric, Kroos, Benzema és bár nem bírom Pepe is bevált, és sokat tettek a Madridért, de a Mourinho stílus az egész csapatnak nem állt jól. Balhé és feszültségkeltés a pályán és a pályán kívül (emlékezzünk a Tito-féle szemkinyomós esetre is).

Tehát igen, igazoltak pár embert, akik beváltak, de az ilyen Kaká, Bale, James transzfereket nem tudták elhagyni. Ez megint milyen demotiváló lehet, hogy egy Ramos, kb fele annyit keresett sokáig, míg minden meccsen kihajtotta a belét, közben Kaká a padot melegítette csilliárdokért. Most ugyan ez van Jamessel... Biztos jó lehet látni, hogy a kis Kolumbiai pali durva lóvét leakaszt "szurkolóként", míg a játékosok megkapják a töredékét. Vannak jó játékosok, persze, és az is igaz, hogy a Real nem volt feltétlenül rossz, hanem inkább mi voltunk über jók (ez nem beképzeltség, elég csak megnézni, hogy a Real hány ponttal nyerte az utolsó 3 bajnokiját, és a többi években hány pontokkal lett 2., 3. helyezett...). Viszont nem látom, hogy a jövőben bizonyos embereket kivel pótolnának. A kapusukkal idén mázlijuk volt, de a de Geás blama is elég ciki volt (excell fájlok), most épp Jesét adják el valakinek, ha jól olvastam. Emlékezzünk a kupa kizárásukra, a del Bosque óta elfogyasztott edzőik számára. A befuccsolt megalomán igazolások (bár védelmében szólva most Kína ezt új dimenzióban csinálja, és ez csak rosszabb lesz), és nem érzem a padjukat nagyon hosszúnak. A legjobbjuk 31 éves, ami ezen a poszton már időzített bomba...
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.08.01. 16:20:25

Veidt_madridista írta:
hedora írta: Eszembe sem jutna egy Barcelonához leigazolni, sokkal jobb embereket találnék:) Drukkolok legyen A REAL A BEFUTÓ bár Zidane ennél ezerszer okosabb:)
Annyira mégsem ezek szerint mert 3-4 hónapja az összes hír arról szól hogy Zidane személyes kedvence Pogba, nyilatkozatban is mondta hogy kedveli a játékát, elismerte hogy érdeklődik iránta a klub.
Az lehet és igazad is van, de olv.. tovább amit írtam... Zidane sosem lesz akkora balfácán, egy ilyen emberért kifizeti az aktuális pénztárcát... ennél Ő sokkal okosabb:) és sokkal jobban tudja, nem egy életre szóló ember a csapata számára, kb a cipőjét nem fogja és nem is viheti Ronaldonak......Ő ezt pontosan tudja, bár ettől lehet kedvenc mert nekem is nagyon tetszik a laza hozzá állása nah kb ennyi.. semmilyen helyzetben nem győzött meg.. nah bumm.. megveszem 120 m,illa.. ez vicc?:)
bale 10 szer olyan jó játékos, Mesi 20 szor? soha a büdös életben nem lesz még csak negyed annyi esze sem technikája sem más mint Messinek, akkor miről beszélünk?

Jah és Őt semmi más nem érdekli: Aranylabda... jesus légy urrá a baromságon... hát ez tényleg elég :)
Akinek van arca ezt kijelenti és még el is hiszi mindazt amiről beszél, az MESSI lehet vagy esetlegesen RONALDO :))))))))))))))) ki ez az ember ezekhez képest? valamiről lemaradtam 20 év latt?:)
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.08.01. 16:12:52

hedora írta: Eszembe sem jutna egy Barcelonához leigazolni, sokkal jobb embereket találnék:) Drukkolok legyen A REAL A BEFUTÓ bár Zidane ennél ezerszer okosabb:)
Annyira mégsem ezek szerint mert 3-4 hónapja az összes hír arról szól hogy Zidane személyes kedvence Pogba, nyilatkozatban is mondta hogy kedveli a játékát, elismerte hogy érdeklődik iránta a klub.

zsoltfree kommentjét áthozom a Messi topikból
zsoltfree írta:Ronaldo pedig nem bomlasztó? Ez is egy vélemény, de szerintem akinek ott sokat tett a klubbért az a Casillas és a Raul voltak. Casillas az utóbbi 3 bajnoki címükből elég rendesen kivette a részét, és Raul is egy igazi ikon volt. Ezt megköszönvén a vezetőség max megmutatta, hol van a hátsó ajtó amin ki lehet fáradni... Jelenleg (bár nem nagyon kedvelem, mert mindig szétrúg mindenkit a Classicókon) Ramos az, aki egy ikonnak mondható ott, és aki a leghasznosabb a csapatnak. Ha nektek jó a Ronaldótok, akkor egészségetekre, nekem jó a Messi, és nem cserélném el soha senkire, és a véleményem a Realról továbbra is az, hogy 10 éve kb. csak lefelé megy a lejtőn.
Casillas és Raúl valóban igazi ikonok voltak és csúnyán elbánt velük a vezetőség (bár Casillas pl erősen rászolgált..), de ehhez a leghalványabb köze sincs Ronaldónak.
Az sem igaz hogy csak Ramos az ikon, mert elég sok madridista van jelenleg a keretben, Marcelo, Pepe, Modric, Navas, Carvajal, Casemiro, Lucas, Casilla. alázatos, klubot szerető játékos az összes. de a többiekkel sincsen gond, Cével sem. és éppen ezért nem gondolom igaznak azt hogy 10 éve lefelé menne a klub. ez valóban igaz volt a galaktikus érában, mert egyértelmű volt hogy az a lufi egyszer ki fog pukkadni, de az általad említett, általam szintén nem kedvelt Mourinho végre egyensúlyt hozott a Real életébe, nem volt Pérez pincsikutyája, nem csak "nagy" igazolások voltak, több évig megragadt egy edző a padon, és ami a legfontosabb hogy kialakult végre egy gerinc, nem cseréltek évenként 5-8 játékost a csapatból, lehetett építkezni. ez azóta sincs máshogy, egy nagyon komoly gerinc alakult ki a Reálnál is, és semmi ok nincs azt hinni azt hinni hogy a következő sok évben kikerülünk a top csapatok közül a világon, mint ahogy az történt Calderón ideje alatt. kupák számában valóban nem túl bő ez az időszak, de ez a ti korszakos csapatotoknak köszönhető 95%-ban, senki másnak nem lenne esélye több trófeára. 2 BL 3 év alatt meg amúgy sem olyan rossz...
Kép
Avatar
hedora
Jugador del Barça
Hozzászólások: 249
Csatlakozott: 2016.02.23. 14:45:01

2016.08.01. 15:32:05

visca el barca írta:
hedora írta:Rettegünk Pogbától... valaki mesélje már el... ki ez az isten király... rengetegszer látom játszani, nem egy ügyetlen ember az fix:) de mi is az a több? vagy vak vagyok vagy valaki nagyon túlértékeli a tudását:) Iniesta? menniyre van tőle egy Pogba? kb szaturnusz a tudás különbség...
Nem is értem mia fránya f.. beszélünk!
nyugi, a realosok nagy része csak addig hypeolja, amíg nem írt alá sehova, aztán ha a mencseszternél köt ki, akkor lehet köpködni (lásd neymar)

értem én.. Írjon alá bárhová,,, ki ez az ember? hát komolyan mondom , nálunk kb 3 ilyen és több tehetség van, azért felháborító mert van egy ügynöke aki megmozgatja világot, de tényleg kérdem én: mondjon egy olyan teljesítményt amire mindez okés és igaz... tud mondani?

nem értem az egészet,,, látok egy nagyon lazán mozgó, jó képességű embert, semmit nem tud arról, mit kellene tenni baj esetén, semmit nem tud arról... vezéregyéniség, semmi köze ahhoz, egy nagy csapatot a vállamra veszek... miről beszélünk? 100milla:) nevetséges... vicc az egész történet

Eszembe sem jutna egy Barcelonához leigazolni, sokkal jobb embereket találnék:) Drukkolok legyen A REAL A BEFUTÓ bár Zidane ennél ezerszer okosabb:)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.01. 15:11:11

hedora írta:Rettegünk Pogbától... valaki mesélje már el... ki ez az isten király... rengetegszer látom játszani, nem egy ügyetlen ember az fix:) de mi is az a több? vagy vak vagyok vagy valaki nagyon túlértékeli a tudását:) Iniesta? menniyre van tőle egy Pogba? kb szaturnusz a tudás különbség...
Nem is értem mia fránya f.. beszélünk!
nyugi, a realosok nagy része csak addig hypeolja, amíg nem írt alá sehova, aztán ha a mencseszternél köt ki, akkor lehet köpködni (lásd neymar)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.08.01. 15:09:14

Had idézzek
Nem akarom elrontani a viccelődest, de csak, hogy tudjatok ez egyfajta korom ápoló. Arra szolgál, h ha szét tapossák a lábad es a korom le jön ez gyorsítja es majd gyógyítja is. Nem tudom milyen néven fut nekem is kellett sajna mar.
Igaz en inkabb takargattam mert cink, nem pedig pacskerban nyomultam :D
Olyan 6 éve is jelentek meg pl ilyen képek róla.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2016.08.01. 15:13:29-kor.
madridista
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.01. 14:49:20

máskor is láttam már róla ilyen képeket. maradjunk annyiban h normalis heteroszexuális ember nem vesz fel ilyen ruhákat (főleg ha minden sarkon fotózzák) meg nem festi a lábkörmeit. anno a realosok röhögtek xavin h borotválja a lábát (mondjuk ő biztos csak álcából nősült meg), de ronaldo ilyen göncökben nem meleg. áh dehogy. irinával jól elvoltak, a csajnak jót tett a hírnév meg a sok pénz (amugy a kutya nem ismerné), cuncuska meg mutogathatta h van nője.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.01. 14:40:46

Ezze la körömgombával kellene kezdeni valamit :twisted: :twisted:
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2016.08.01. 14:30:01

Nero. írta:http://lebuzz.eurosport.co.uk/viral/pho ... /#uk-fb-po

Ehhh :roll: Lehet még ebben is igaza volt Zsoltnak. :lol: :lol:
Egyem meg de trendi kicsi kancsó.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.01. 14:19:59

http://lebuzz.eurosport.co.uk/viral/pho ... /#uk-fb-po" target="_blank

Ehhh :roll: Lehet még ebben is igaza volt Zsoltnak. :lol: :lol:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.07.25. 19:36:06

Pogba ezer éve hivatalos lenne a Unitednál, ha nem lenne a Real...
Kb mindent kifizetnek Pogbáért, amit akarnak.

Épp emiatt nem mozdul a Real se a piacon, várja mi lesz a Pogba-ügy vége.
Mint csapat sztem Pogba a Realt preferálja, csak pénzügyileg megy erősen a huzavona, emiatt lesz valszeg United az egészből.
madridista
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.25. 18:16:38

Ez még az Eb előtt volt, ha jól emlékszem.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.25. 17:54:30

Veidt_madridista írta: Én személy szerint sosem gondoltam erre az ügyletre komolyan, meg szerintem nem is ő lenne a megfelelő igazolás.
Nem is nagyon értem azt a dolgot, az EB-n nagyon nyomták középpályán, de 1 kapufát lőtt kb nekünk, és ennyi volt. Nagyon gyengén tolta, nem való ő oda.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.25. 17:49:29

visca el barca írta:
recrea írta:Perez sokszor igazolt "sumákban", egyáltalán nem lepődnék meg, ha holnap bárki Real mezben virítana. Mondjuk számomra meglepő, h ekkora a csend, főleg, ha lesz igazolasi bünti.
vagy nem lesz és ő már tudja jól, azért nem kapkod.
Ebben kb biztos vagyok...márhogy nem lesz. Mondjuk pont nem érdekel, sőt, örülök is neki.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.25. 17:45:59

visca el barca írta: amugy a madridi sportlapokon kívül írta egyáltalán vmi hogy oda akar menni? én a legtöbb általános sport oldalon mindehol csak a unitedről olvasok. alabát se érte mit hajtjátok, egy cikket nem láttam róla sehol, persze ez lehet az én hibám :D
Legtöbb spanyol lap cikkezik róla. Meg ha belegondolsz, ha nem akarna idejönni, akkor már rég MU mezben pózolna. Fizetés, a játékos ára, ügynök díja, gond nélkül kifizetnek mindent. Alabáért biztos hogy tettünk hivatalos ajánlatot, de a Bayernnek esze ágában sincs eladni, a játékos sem akar távozni. Én személy szerint sosem gondoltam erre az ügyletre komolyan, meg szerintem nem is ő lenne a megfelelő igazolás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Veidt_madridista 2016.07.25. 17:49:58-kor.
Kép
Válasz küldése