Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
JCruyff
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.08.30. 14:58:45

2016.12.03. 18:31:12

Buitre írta:ha. ha. ha.

objektivitás skacok! De akkor inkább hagylak itt benneteket fényezni a csapatotokat. Ez már nem az a Barca, akik oda-vissza [auto_cenzúra] mindenkit, minket is beleértve. Egy valamirevaló helyzetetek nem volt az első félidőben. Igen, a gól után jobbak voltatok, ez 30 perc volt. Ezért vagytok a fellegekben? Csak magatokat csapjátok be... De ha nektek ez jó :roll:

Písz

A legrosszabb ebben az egészben, hogy még igazad is van. :|
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.12.03. 18:29:20

Nyugi srácok,most úgy érzik a habcsókosok,hogy az Ő idényük lesz, 2 éve is ide jártak vigéckedni,de nyárra elfogytak,ez lesz idén is :lol:
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2016.12.03. 18:27:03

Buitre
Sose értettem az ilyen féléket mint te. Van egy csapatod annak van egy szurkolói oldala, fogalmam sincs, hogy mi, miért nem ott osztod az észt?
Volt itt régen egy Leon felhasználó vele mi van, szinte csak az ő hozzászolása miatt jártam annó én is ide,m ert abszolúlt korrekt volt?
Meccs:
Ez az André Gomes egy vicc, és még lecserélésekor azt mondja a speeker "nem játszott rosszul", ami igaz is mert nem rosszúl, hanem BŰN ROSSZUL játszott, egy ilyen fontos meccsen kezdetni őt...
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2016.12.03. 18:26:50

Buitre írta:ha. ha. ha.

objektivitás skacok! De akkor inkább hagylak itt benneteket fényezni a csapatotokat. Ez már nem az a Barca, akik oda-vissza [auto_cenzúra] mindenkit, minket is beleértve. Egy valamirevaló helyzetetek nem volt az első félidőben. Igen, a gól után jobbak voltatok, ez 30 perc volt. Ezért vagytok a fellegekben? Csak magatokat csapjátok be... De ha nektek ez jó :roll:

Písz
Nagyon lazán nyomod tesó. :D Szerintem súlyos tévedésben vagy, mert itt nincs olyan aki ne lenne tisztában vele, hogy kabaré az idei szezonunk, és szerintem ennek senki nem állította be az ellenkezőjét. Amiről viszont szó van itt, hogy a mai meccsen a Lucas esésen kívül meg egy Ronaldo helyzeten kívül momentumotok nem volt.

Ráadásul azt végképp nem értem, Ti miért vagytok a fellegekben, 6 ponttal vezettek egy rég látott hulla gyenge Barca előtt, egy bemákolt BL címmel a zsebetekben. Nem tudom, ki csapja be magát. :D

Písz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.03. 18:24:01

Buitre írta:ha. ha. ha.

objektivitás skacok! De akkor inkább hagylak itt benneteket fényezni a csapatotokat. Ez már nem az a Barca, akik oda-vissza [auto_cenzúra] mindenkit, minket is beleértve. Egy valamirevaló helyzetetek nem volt az első félidőben. Igen, a gól után jobbak voltatok, ez 30 perc volt. Ezért vagytok a fellegekben? Csak magatokat csapjátok be... De ha nektek ez jó :roll:

Písz
Nektek hány helyzetetek volt?
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.12.03. 18:20:26

Várható volt, 1-0 után le kellett volna zárni a meccset, a lehetőségek megvoltak... Ramos, mindig Ő fejel,hogyan maradhatott ennyire tisztán?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2016.12.03. 18:18:50

Lucas műesését ne nevezzük már 11-esnek :lol: Ja várjunk ha Lucasé az volt akkor mi van Carvajal kezezésével? vagy a századik labdátok ment ki vonalon kívülre de valahogy sosem fújt a bíró
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.12.03. 18:16:53

Buitre írta:
Messias2 írta:Zidane mákraktára kifogyhatatlan.
mert az nem mák, hogy nulla játék után találtok egy gólt szögletből, egy raklapnyi hobbittal...

csak utána kezdtetek el mutatni valamit, addig SEHOL sem voltatok. De az tudomány, míg Ramos fejesgólja mák. [-X

első percekben 0-1 kellett volna legyen, meg nem adott tizi. Hagyjuk a bírót a padláson, a mákot meg a kamrában. Kis objektivitás, na az nem ártana...
Nem szöglet volt.
Ti hol voltatok a gólotokig? Kiegyenlített meccs volt a mi gólunkig, utána ha 5-0 a vége nem szólhattatok volna egy szót sem.

Milyen tiziről beszélsz? Masch még 2 méterre volt a gyerektől,amikor az dobta magát, persze hogy nem fújták be. Neymar ilyenekre kapja a lapjait szimulálás néven.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.03. 18:16:37

Buitre írta: mert az nem mák, hogy nulla játék után találtok egy gólt szögletből, egy raklapnyi hobbittal...

csak utána kezdtetek el mutatni valamit, addig SEHOL sem voltatok. De az tudomány, míg Ramos fejesgólja mák. [-X

első percekben 0-1 kellett volna legyen, meg nem adott tizi. Hagyjuk a bírót a padláson, a mákot meg a kamrában. Kis objektivitás, na az nem ártana...
Tehát szerinted a játék képe alapján reális eredmény született...
Nincs több kérdésem....
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2016.12.03. 18:16:22

Buitre írta:
Messias2 írta:Zidane mákraktára kifogyhatatlan.
mert az nem mák, hogy nulla játék után találtok egy gólt szögletből, egy raklapnyi hobbittal...

csak utána kezdtetek el mutatni valamit, addig SEHOL sem voltatok. De az tudomány, míg Ramos fejesgólja mák. [-X

első percekben 0-1 kellett volna legyen, meg nem adott tizi. Hagyjuk a bírót a padláson, a mákot meg a kamrában. Kis objektivitás, na az nem ártana...
Ja igen, mert a kiemelt rész nagy objektivitásra utal. Ti bezzeg a kapunk elé szegeztetek, kontroll alatt tartottátok a meccset az első gólig. Ja. :D Hobbitozni meg szerintem menjél vissza a túloldalra, ott menő leszel vele, meg is simogatnak.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2016.12.03. 18:15:46

Buitre írta:
Messias2 írta:Zidane mákraktára kifogyhatatlan.
mert az nem mák, hogy nulla játék után találtok egy gólt szögletből, egy raklapnyi hobbittal...

csak utána kezdtetek el mutatni valamit, addig SEHOL sem voltatok. De az tudomány, míg Ramos fejesgólja mák. [-X

első percekben 0-1 kellett volna legyen, meg nem adott tizi. Hagyjuk a bírót a padláson, a mákot meg a kamrában. Kis objektivitás, na az nem ártana...
Haver, ezt a stílust a tanyasi kocsmába,már,ha kiszolgálnak
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2016.12.03. 18:13:46

Messias2 írta:Zidane mákraktára kifogyhatatlan.
mert az nem mák, hogy nulla játék után találtok egy gólt szögletből, egy raklapnyi hobbittal...

csak utána kezdtetek el mutatni valamit, addig SEHOL sem voltatok. De az tudomány, míg Ramos fejesgólja mák. [-X

első percekben 0-1 kellett volna legyen, meg nem adott tizi. Hagyjuk a bírót a padláson, a mákot meg a kamrában. Kis objektivitás, na az nem ártana...
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2016.12.03. 18:12:49

Ezeknek sose fogy el a szerencséjük. És most lehet mutogatni az állítólagos lesgólunkra, de megint mit hoztak játékban? Nagy büdös nullát. De persze majd megmagyarázzák a túloldalt, hogy nekik nem kellett hajtani. Persze, nekik sose kell. Elég a jó sorsolás, meg az utolsó perces mák gólok. Meg az hogy nekünk ugye derogál 5 méterről üres kapura berúgni.

Unom már, hogy x milliomodik amúgy jól sikerült meccs után kell hányingerrel felállnom a tv elől, mert megsz.patjuk magunkat. Iszonyatosan unom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.03. 18:12:27

Nem mák volt, 3x eldönthettük volna 1-0 után. :(
A meccs előtt, az aktuális formákat figyelembe véve nem éltem volna meg akkora tragédiának az x-et, de igy nagyon rosszul esik.

A Realnak meg igy hatalmas mentális +, győzelemmel felérő x.
JCruyff
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016.08.30. 14:58:45

2016.12.03. 18:12:16

A Realnak a Sevilla és a Valencia maradt hátra idegenben ami a nagyobb rangadókat illeti erre a szezonra. 6 pont minusz.

Szerintetek?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.03. 18:11:14

Nem volt nagy meccs, de simán be kellett volna húzni. Csak azt sajnálom, hogy a lesgól kelltt a focihoz, holott nem egy szint a két csapat, és ez egyértelműen ki is derült utána.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.03. 18:09:02

ferninho írta: A Realt megfogta az a gól teljesen.

Előtte egy kb 100%os ziccert vettek el a Realtól les címén, erre a másik oldalt megadtak egy lesgólt.
Túl biztonsági foci lett tolva madridi részről, de a meccs az itt dőlt el, nem máshol.


Szerk: na erre nem számítottam...
Hagyjad, Zidane mákraktára kifogyhatatlan.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.03. 18:08:40

Én azon csodálkozom, hogy az elmúlt hetek játéka után, egyáltalán 1-1 lett.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.12.03. 18:01:03

randomguy írta:
ferninho írta: Azért vezettek egy lesgóllal.
örülj h nem lettetek kitömve
A Realt megfogta az a gól teljesen.

Előtte egy kb 100%os ziccert vettek el a Realtól les címén, erre a másik oldalt megadtak egy lesgólt.
Túl biztonsági foci lett tolva madridi részről, de a meccs az itt dőlt el, nem máshol.


Szerk: na erre nem számítottam...
madridista
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.12.03. 14:14:45

TripleH írta:Lehet furcsa lesz de én örülnék egy ilyen felállásnak
______________MAtS_______________
_____Mashc____Piqué_____Umtiti____
SR___________________________Alba
_______Busi__________Iniesta_______
_________________________________
_____________Messi________________
______Suárez_______Neymar________
Nem hiszem, hogy a mai meccsen kéne kísérletezgetni. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.12.03. 14:06:23

Lehet furcsa lesz de én örülnék egy ilyen felállásnak
______________MAtS_______________
_____Mashc____Piqué_____Umtiti____
SR___________________________Alba
_______Busi__________Iniesta_______
_________________________________
_____________Messi________________
______Suárez_______Neymar________
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.12.03. 12:44:56

Szerintem jó ha Masch jobb szélen lesz, több okból is. Robi jól tolja ott jobb szélen, de védekezésben jobb Masch, így hátul Piquével és Umtitivel biztosabbak lennénk. Ugyanakkor Robi a középpályára most úgy kell, mint egy falat kenyér. Támadásban ugyanazt tudná játszani, de ott lenne mögötte Masch. CR és Marcelo meg azon az oldalon fog vitézei... Ini gondolom nem fog kezdeni, így a Rakéta-Busi-Robi kp kezdhetne, cserének meg ott van Denis, Turan, meg Ini! Rafi sztem ma nem fog szóhoz jutni, André Gomes meg remélem, hogy nem.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.12.03. 12:27:06

LG írta:
recrea írta:Hát engem cseppet sem nyugtat meg, ha Masch kikerül a szélre. Kicsit sem.
Nagyon megmaradt benned a RC elleni meccs, de előtte remek sorozata volt jó meccsekből. 1 meccs miatt meg szerintem még ne írjuk le. Ha mondjuk CR lesz a jobbszélen, azért nyugodtabb vagyok, ha ő van a pályán, és nem SR, akit amúgy nagyon birok, de lehet, hogy ez most még nagy falat lenne neki, + a kp-n is égető szükség lenne egy jó Robira - nálam ez utóbbi a döntő érv.
Nem az a meccs maradt meg, hanem az orbitális luftja az Alaves ellen, meg amit nyáron művelt a szerződéssel kapcsolatban.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.03. 12:25:36

palesz77 írta:
LG írta:Ha mondjuk CR lesz a jobbszélen, azért nyugodtabb vagyok, ha ő van a pályán, és nem SR, akit amúgy nagyon birok, de lehet, hogy ez most még nagy falat lenne neki,
Na én ettől mondjuk pont nem tartanék, Isco és Marcelo inkább akik veszélyesek rá szerintem. CR már nagyon nem az a jól cselező játékos mint aki volt, a kezdősebessége is megkopott, szerintem a Realban van legalább 5-6 játékos, akik nagyobb veszélyt okoznának Robinak. 16-osra berobbanva lehetne egyedül baj, de ott meg általában Piquének kéne úgyis fognia, főleg ha felugrik fejelni, ott se Maschnak, se Robinak nincs esélye, emberünk a holdig felugrik sokszor majdnem.
Lendületből azért még bőven verni szokta az embereket. De igazad van, az elmúlt Klasszikusokon tényleg nem a széleken jelentett veszélyt, hanem Piquevel vívták meg a saját meccsüket a pályán, meg az utóbbi időben a közösségi médiában is. :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.03. 12:14:36

LG írta:Ha mondjuk CR lesz a jobbszélen, azért nyugodtabb vagyok, ha ő van a pályán, és nem SR, akit amúgy nagyon birok, de lehet, hogy ez most még nagy falat lenne neki,
Na én ettől mondjuk pont nem tartanék, Isco és Marcelo inkább akik veszélyesek rá szerintem. CR már nagyon nem az a jól cselező játékos mint aki volt, a kezdősebessége is megkopott, szerintem a Realban van legalább 5-6 játékos, akik nagyobb veszélyt okoznának Robinak. 16-osra berobbanva lehetne egyedül baj, de ott meg általában Piquének kéne úgyis fognia, főleg ha felugrik fejelni, ott se Maschnak, se Robinak nincs esélye, emberünk a holdig felugrik sokszor majdnem.
Válasz küldése