Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 15:33:33

Messias2 írta:Semmi értelme felhozni a tavalyi csapatot, idén van edzőnk. :D
Jah Enrique egy kutya volt.
Valverdere majd juniusba visszaterunk amikor majd megszamoljuk hany trofeaval bovult a vitrin.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2017.08.09. 15:35:54-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.09. 15:07:56

Semmi értelme felhozni a tavalyi csapatot, idén van edzőnk. :D
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 14:58:30

Messias2 írta:Én nem tudnék nevetni...
A Madrid ellen csak a győzelem az elfogadható.

Egyébként fogadóirodák minket tartanak esélyesnek. Itt a fórumon nagyon alulértékelitek a csapatot, pedig ugyanúgy esélyesként indulunk az összes sorozatban.
Én ezért ennyire sajnos nem vagyok derűlátó.

Iniesta nélkül tavaly is meg voltunk lőve, ráadásul tavaly is a támadások 80%-a Neymaron mentek keresztül, mert ő tudott kreativitást vinni a játékba, mégha sokszor el is bénázta, de a jobboldalunk teljesen halott volt, most már Neymar is elment...

Tavaly is sok gondunk volt, ehhez képest még Neymar is elment.. Kíváncsi leszek mihez kezdünk ha majd Iniesta is kidől hetekre, és a baloson Denis-Deulofeu tengellyel nyomatjuk..

Ha komolyan akarjuk venni a címeket, nem engedhetjük meg hogy 1-2 kulcsposzton is gyengék legyünk..PSG-nek is fel lett róva hogy azért nem esélyesek mert 1-2 helyen még nincsenek csúcsklasszisok, akkor ránk mit lehet mondani?
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.09. 14:41:07

Én nem tudnék nevetni...
A Madrid ellen csak a győzelem az elfogadható.

Egyébként fogadóirodák minket tartanak esélyesnek. Itt a fórumon nagyon alulértékelitek a csapatot, pedig ugyanúgy esélyesként indulunk az összes sorozatban.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.09. 14:09:50

recrea írta:Most veszem észre Ramos fején azt a kis fütyit :D honnan veszi azt egy harmincas férfi, h ez jól áll neki?

Esküszöm, én ennek a Balenek nem látom a helyét a Realban. Képes volt azt valaki leírni, h ez az ember jobb, mint Neymar?! :D
Tudsz róla küldeni egy képet? :D

BarcafanTomee : Igen, pont ez a baj, hogy tavaly is rengetegszer csak Messi földöntúli dolgain múlt hogy ne essünk el már február környékén a ligától garantáltan, a többiről nem beszélve, és még ennek tudatában sem volt képes eddig a vezetőség szerezni a KP-ra egy embert, pedig az fix volt hogy Iniesta helyettes kell..

Neymarról nem beszélve.

Ha a Madrid nyer, egyik szemem sír, másik nevet. Az elsőt felesleges mondanom miért, nevetni pedig azért mert akkor hátha látja a vezetőség hogy nem foghatja később arra hogy" a felkészülésben minden meccset megnyertünk ezért jónak találtuk a csapatot" és hátha igazolnak épkézláb embert/embereket..
Tromort77

2017.08.09. 14:01:44

Modric will miss the first leg of the spanish supercup due to being banned... 3 years ago
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.09. 13:55:58

Most én is úgy gondolom, hogy sima lesz a Madridnak. Nagyon egyben vannak, nem változott a kezdőjük, valamint szinte csak egy csere 9-esre van szükségük. Nyugodtan tudtak készülni a következő szezonra.

Mi meg eddig csak gyengültünk és a felkészülésünk se volt nyugodt, valamint új edzőnk is van. Nagyba megy a kapkodás és az alkudozás az igazolások körül, szerintem ezt megérzi a csapat is. A sallangot se tudtuk elpasszolni, értelmetlen, hogy minek edzetik őket, ha nem is számítanak rájuk.

Persze ilyenkor lehet az, hogy minden annyira a Madridnak áll, mint mondjuk a Bernabeuban, hogy nyerünk, de most erre kevés esélyt látok. Messin áll minden, csapatként jobb a Madrid.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.09. 12:59:02

miro. írta: Sima lesz a számunkra mint Rogernek a Wimbi. 8)
Mint tavasszal? :mrgreen:


Amúgy kiváncsi leszek, hogy mennyire fogják komolyan venni a játékosok a meccset, mekkora lesz a feszültség.
Csak Leo vegye komolyan, és akkor nem lehet baj.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.09. 12:57:17

Messias2 írta:
miro. írta: Vasárnap Nou Camp?
Valverde befűzi az oktatófilmet a kopasznak. :mrgreen:
Sima lesz a számunkra mint Rogernek a Wimbi. 8)
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.09. 12:35:40

miro. írta: Vasárnap Nou Camp?
Valverde befűzi az oktatófilmet a kopasznak. :mrgreen:
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.09. 12:30:42

csabimo írta:
miro. írta:Senki nem is gratulál? :o :mrgreen:
Boldog szülinapot! :)
:D :D :D :D :D




Vasárnap Nou Camp?
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.09. 12:24:37

Most veszem észre Ramos fején azt a kis fütyit :D honnan veszi azt egy harmincas férfi, h ez jól áll neki?

Esküszöm, én ennek a Balenek nem látom a helyét a Realban. Képes volt azt valaki leírni, h ez az ember jobb, mint Neymar?! :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.09. 10:22:02

Nero. írta:
LG írta: Mondjuk ez megint olyan hsz, amiből csak a gyűlölet sugárzik. Ha a Real elleni teljesítmény alapján kéne megítélni a csapatokat, akkor tavasszal a BL-ben mindenki bohóc volt.
Nem gyűlölet, engem a United meg mások egyáltalán nem érdekelnek. Mourinhora se haragszom már, mert azóta sokszor egy-egy nyilatkozatban teljesen más hangnemet ütött meg a Barcával és Messivel kapcsolatban és azt is elismerte hogy sokszor túltolta, egyszerűen csak vicces és szánalmas hogy egy all time top 3 klub hogy tudott ennyire elgyengülni úgy, hogy a pénz az elmúlt években és mostanában is korlátlan.
Szerintem Mou nem tesz jót ennek a Unitednek. Most is szinte az egész első félidőben, de legalábbis az első félórában beindította a buszozást, ami láthatóan nem fekszik a MU-nak. Nem mondom, hogy olyan kreatív emberekkel vannak tele, akik az orrukon pörgetik a labdát, de láthattuk, ha próbálnak játszani megy nekik. Mou-val viszont nem ez lesz a játékuk.
Chelsae-vel, Interrel működött, de a Real se tudta ezt a taktikát ereedményesen alkalmazni, ahogy a Manchester sem.
Meggyőződésem, hogy amíg a tolmács ott van költhetik a pénzt nem fognak előrébb lépni.
Forca Barca!!!!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2017.08.09. 10:04:06

miro. írta:Senki nem is gratulál? :o :mrgreen:
Boldog szülinapot! :)
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.09. 09:59:23

Senki nem is gratulál? :o :mrgreen:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.09. 00:27:12

Attól függ mihez viszonyítunk. Én azt látom hogy az elmúlt 3-4 évben ellett verve majd fél milliárd euró és a legkomolyabb eredményük az az hogy megnyerték az UEFA kupát, a hullagyenge PLben meg az első 4 se jött össze.

Modricék meg sajnos nem felejtettek el focizni a nyáron. Ettől függetlenül elvárom hogy kifogások nélkül elhozzuk becsületből a hazai szuperkupát, nem érdekel hogy ki hol tart felkészülésben meg hogy ki jött, ki ment itt eredmények kellenek mostmár mert a dumából meg az örök rivális csillogásából elég volt.

Kíváncsi vagyok hogy Ronaldo 5 perces szerepeltetése annak szólt e, hogy még nem nagyon van formában, vagy esetleg Zidane egy kicsit bekeményített a nyári észjátszás után. Isco ma is nagyon jó volt, a BBCből valakinek padoznia kell. Vagy inkább csak a BC-ből, mert a francia hiába van kritizálva állandóan, Zidanenak láthatóan tetszik amit mezőnybe nyújt és végülis ő az egyetlen igazi 9es.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.08. 22:03:24

Nero. írta: egyszerűen csak vicces és szánalmas hogy egy all time top 3 klub hogy tudott ennyire elgyengülni úgy, hogy a pénz az elmúlt években és mostanában is korlátlan.
Az a szomorú, hogy mi is hasonlóan járhatunk ha így folytatjuk a "remek" igazolásokat, és inkább a pénzt " más projektekbe" öljük.
Ezért nem szabad kulcsposztok kérdését utolsó utáni pillanatra hagyni.


Na ez a Lukaku is ügyes gyerek... :lol:
Szerintem ne vegyünk amúgy senkit, kell a stadionra a pénz, az meg már mellékes ha esetleg fele annyian sem fognak kijönni, mert már herótuk van az embereknek a rossz játékospolitikával és azzal hogy a rivális szétnyeri magát.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.08. 22:02:41

Kifutott náluk egy nagy generáció, most vissza kell kapaszkodniuk az elitbe. Azt meg most mi is tapasztalhatjuk, ha pénz még önmagában kevés. Szerintem egyáltalán nem rossz, ahogy Mourinho építkezik, a PL lesz nekik az erőfelmérő, a BL-hez még kevesek lesznek, ott az elittől le vannak jócskán maradva, de ez igaz az összes angol csapatra.

A Real második gólja szép volt, el kell ismerni. Isco pedig jó példa lehet rá, hogy egy már sokar által leírt játékos is léphet szintet. Sajnos erre az évre ő is nagy erősségük lett.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.08. 21:56:02

LG írta:
Nero. írta:A United elköltheti a világ osszes pénzét, akkor bohócok maradnak Mourinhoval.
Mondjuk ez megint olyan hsz, amiből csak a gyűlölet sugárzik. Ha a Real elleni teljesítmény alapján kéne megítélni a csapatokat, akkor tavasszal a BL-ben mindenki bohóc volt.
Nem gyűlölet, engem a United meg mások egyáltalán nem érdekelnek. Mourinhora se haragszom már, mert azóta sokszor egy-egy nyilatkozatban teljesen más hangnemet ütött meg a Barcával és Messivel kapcsolatban és azt is elismerte hogy sokszor túltolta, egyszerűen csak vicces és szánalmas hogy egy all time top 3 klub hogy tudott ennyire elgyengülni úgy, hogy a pénz az elmúlt években és mostanában is korlátlan.

A Napolitól senki nem várt sokat, azért egy darabig megijesztették a Realt, a Bayern meccs nem volt csalás de ha Kassai normálisan fúj akkor valószínűleg tovább megy a Bayern, az Atletico valóban lúzer volt de tőlük már megszokhattuk az elöző 3 évben, a Juventusnál meg történt valami a félidőben az öltözőben ami majd egyszer talán kiderül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.08. 21:44:20

Nero. írta:A United elköltheti a világ osszes pénzét, akkor bohócok maradnak Mourinhoval.
Mondjuk ez megint olyan hsz, amiből csak a gyűlölet sugárzik. Ha a Real elleni teljesítmény alapján kéne megítélni a csapatokat, akkor tavasszal a BL-ben mindenki bohóc volt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.08. 21:31:59

A United elköltheti a világ osszes pénzét, akkor bohócok maradnak Mourinhoval.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.08. 21:30:50

Primitive írta:
LG írta:Nekem Casemiro játéka egyre inkább tetszik. A munkabírásárát kb. mindenki elismeri, de szerintem előrefele sem olyan ügyetlen, mint sokan tartják itt a fórumon.

Szerk: Pont miközben írom a hsz-t, elrakja a gólt is. :lol:
Az milyen szezont vetíthet előre, hogy a Madrid idénybeli első gólja lesről született? :lol:
Reméljük, hogy ez az előző szezon lezárása, nem pedig az új előrevetítése.
meg a Kroos-Modric-Isco 3-as ha együtt játszik olyan szinten stabil középpályát eredményez előre, hogy Casemiro játéka "nem is kell" igazából, bármi amit csinál az plusz csak a Madridnak
Nagyon kemény az a kp., idén sem lesz könnyebb bírni a Reallal, mint tavaly. Bár szerintem, ha az Ini-Busi-Rakitic hármas csúcsformában van, akkor van ellenük keresnivalónk, ezt láttuk a Klasszikusokon is, ahol a szezonban sokat gyengélgedő Busi és Rakéta is elég nagyot játszottak.

Európát viszont megint legázolhatják, most is, mikor magasabb tempóra kapcsoltak az első 10 perc után, a MU-nak sok köze nem volt a játékhoz. Most visszavettek, de kb. az az érzésem, ha meghúzzák a második félidőt, simán eltesznek még 1-2 gólt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.08. 21:22:56

LG írta:Nekem Casemiro játéka egyre inkább tetszik. A munkabírásárát kb. mindenki elismeri, de szerintem előrefele sem olyan ügyetlen, mint sokan tartják itt a fórumon.

Szerk: Pont miközben írom a hsz-t, elrakja a gólt is. :lol:
Szerintem fejlődött is, meg a Kroos-Modric-Isco 3-as ha együtt játszik olyan szinten stabil középpályát eredményez előre, hogy Casemiro játéka "nem is kell" igazából, bármi amit csinál az plusz csak a Madridnak - nyilván előre, takarítani eddig is tudott 1v1-ben. A gólok meg mostanság igen jönnek neki, bár azért a mázli faktor is befigyel nála, megpattanós, les.. :D De abban egyetértek én is, hogy jobb mint volt 1-2 éve.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.08. 21:20:15

LG írta:Nekem Casemiro játéka egyre inkább tetszik. A munkabírásárát kb. mindenki elismeri, de szerintem előrefele sem olyan ügyetlen, mint sokan tartják itt a fórumon.

Szerk: Pont miközben írom a hsz-t, elrakja a gólt is. :lol:
Az milyen szezont vetíthet előre, hogy a Madrid idénybeli első gólja lesről született? :lol:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.08. 21:10:28

Nekem Casemiro játéka egyre inkább tetszik. A munkabírásárát kb. mindenki elismeri, de szerintem előrefele sem olyan ügyetlen, mint sokan tartják itt a fórumon.

Szerk: Pont miközben írom a hsz-t, elrakja a gólt is. :lol:
Válasz küldése