Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.12. 12:57:51

Balinho írta:
Befújtak nekik egy olyan tizit, amit akár el is engedhettek volna, azért ne hasonlítsuk már ahhoz a Chelsea-Barca meccshez...
Ugye arra gondolsz, hogy ezen a meccsen nem volt olyan ellensúlyozó ítélet, mint Barack kézilabdája a HARMADIK percben még a 15 meg nem adott büntető előtt és Abidal kamupirosa? Ezzel még egyet is értek...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.12. 12:56:14

alvaro írta:Sejtem a fogadtatást, de leírom én is a véleményem.

A Roma lefocizta a Barcát. A katalán csapat ki akarta bekkelni a továbbjutást. Valverde nem golt akart szerezni 2:0nal, hanem elkerülni, hogy gólt kapjanak.

A Juve meglepte a Madridot, a mérkőzés egy részén domináltak, de más részén a spanyolok tették ugyanezt. Törekedtek a gólszerzésre az egész meccs alatt, pedig kiesésre soha nem álltak. Amikor a Juve kiegyenlített összetettben, beálltak védekezni, pedig a következő góljuk "másfelet" ért volna, eldöntve ezzel a továbbjutást. A Real ugyanúgy törekedett a gólszerzésre, mint a meccs bármely másik szakaszában. Arról, hogy a 11es mennyire volt adható nem lehet meggyőzni senkit a véleménye ellenkezőjéről. Mondjuk az biztos, hogy legalább annyira, mit tavaly Suárez vetődése a PSG ellen. :D
De mivel, miv írtam 3:0 után csak a RM akart támadni, gólt szerezni, vehetjük úgyis, hogy a támadófocit jutalmazták, nem?
(Zidane eleve a félidőben lehozta a védekezőközéppályásat egy támadó javára, ergo ott sem eredményt akart tartani, mint Valverde) a bátorság jött be.
Azért azt elfelejtetted leírni, hogy míg ti otthon játszottatok, mi idegenben...

Ne legyen kétség, ha otthon játszunk, mi sem álltunk be volna bekkelni.

Fun fact: az utolsó három BL-meccsét emberelőnyben fejezte be a Real.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2018.04.12. 13:06:25-kor.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2018.04.12. 12:43:28

herlius írta:Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket

(...)

DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
Befújtak nekik egy olyan tizit, amit akár el is engedhettek volna, azért ne hasonlítsuk már ahhoz a Chelsea-Barca meccshez...

Értem én, hogy azok után, hogy mennyire megégtünk Rómában jól esett volna mindenki lelkének, ha a Real ránk tesz és hazai pályán bukik 3-ról, de ők időben kapták a harmadikat, időben kaptak észhez, és hazai pályán is voltak. Nyeljük le a békát, és év végén vonjuk le a megfelelő következtetéseket, hozzuk meg a szükséges lépéseket, kezdetnek nem ártana olyan ember a középpályára, aki képes lendíteni a játékunkon, ha beáll!

Marcelo megnyilvánulása igazi beképzelt, felsőbbrendűségtől átfűtött megnyilvánulás, magát minősíti vele. Csak itt megint nem kell a kettős mérce, ha Pique hasonló megnyilvánulásainak tapsolunk, akkor fogadjuk el, hogy ezt kapjuk vissza, vagy hasonlóan ítéljük el, amikor a mi oldalunkon nyilatkoznak ilyet.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.12. 12:38:39

alvaro írta:Sejtem a fogadtatást, de leírom én is a véleményem.

A Roma lefocizta a Barcát. A katalán csapat ki akarta bekkelni a továbbjutást. Valverde nem golt akart szerezni 2:0nal, hanem elkerülni, hogy gólt kapjanak.

A Juve meglepte a Madridot, a mérkőzés egy részén domináltak, de más részén a spanyolok tették ugyanezt. Törekedtek a gólszerzésre az egész meccs alatt, pedig kiesésre soha nem álltak. Amikor a Juve kiegyenlített összetettben, beálltak védekezni, pedig a következő góljuk "másfelet" ért volna, eldöntve ezzel a továbbjutást. A Real ugyanúgy törekedett a gólszerzésre, mint a meccs bármely másik szakaszában. Arról, hogy a 11es mennyire volt adható nem lehet meggyőzni senkit a véleménye ellenkezőjéről. Mondjuk az biztos, hogy legalább annyira, mit tavaly Suárez vetődése a PSG ellen. :D
De mivel, miv írtam 3:0 után csak a RM akart támadni, gólt szerezni, vehetjük úgyis, hogy a támadófocit jutalmazták, nem?
(Zidane eleve a félidőben lehozta a védekezőközéppályásat egy támadó javára, ergo ott sem eredményt akart tartani, mint Valverde) a bátorság jött be.
idézek, ennél jobb választ én se tudnék írni...
visca el barca írta:
már bocsánat de kinem sz.rja le. kaptatok megint egy kamu tizit a 98. percben. ha a juvénak fújnak be egy ilyet 20 évig bíróztok. inkább kussolnátok bazz, de nem nektek ilyenkor is kényszeresen pofázni kell :lol:
alvaro
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2018.02.27. 15:00:52

2018.04.12. 12:29:51

Sejtem a fogadtatást, de leírom én is a véleményem.

A Roma lefocizta a Barcát. A katalán csapat ki akarta bekkelni a továbbjutást. Valverde nem golt akart szerezni 2:0nal, hanem elkerülni, hogy gólt kapjanak.

A Juve meglepte a Madridot, a mérkőzés egy részén domináltak, de más részén a spanyolok tették ugyanezt. Törekedtek a gólszerzésre az egész meccs alatt, pedig kiesésre soha nem álltak. Amikor a Juve kiegyenlített összetettben, beálltak védekezni, pedig a következő góljuk "másfelet" ért volna, eldöntve ezzel a továbbjutást. A Real ugyanúgy törekedett a gólszerzésre, mint a meccs bármely másik szakaszában. Arról, hogy a 11es mennyire volt adható nem lehet meggyőzni senkit a véleménye ellenkezőjéről. Mondjuk az biztos, hogy legalább annyira, mit tavaly Suárez vetődése a PSG ellen. :D
De mivel, miv írtam 3:0 után csak a RM akart támadni, gólt szerezni, vehetjük úgyis, hogy a támadófocit jutalmazták, nem?
(Zidane eleve a félidőben lehozta a védekezőközéppályásat egy támadó javára, ergo ott sem eredményt akart tartani, mint Valverde) a bátorság jött be.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.12. 11:43:22

herlius írta:Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket, tehát fogalmam sincs, hogy mennyire megérdemelt vagy sem a továbbjutásuk. A tizi befújható volt, bár ehhez hasonló szitukat azért a párharcok első meccsein többnyire lazán továbbengednek. Az tény, hogy én a saját meccsünkön nagyon nem szerettem volna egy hasonló tizivel továbbjutni, mert előtte gyakorlatilag semmit nem tettünk a saját sorsunkért. DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
Pláne, hogy volt 2-3 műesése a cicafiúnak és még sárgát se kapott ezekre...
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2018.04.12. 11:29:49

herlius írta:Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket, tehát fogalmam sincs, hogy mennyire megérdemelt vagy sem a továbbjutásuk. A tizi befújható volt, bár ehhez hasonló szitukat azért a párharcok első meccsein többnyire lazán továbbengednek. Az tény, hogy én a saját meccsünkön nagyon nem szerettem volna egy hasonló tizivel továbbjutni, mert előtte gyakorlatilag semmit nem tettünk a saját sorsunkért. DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
A bírózás már tavaly óta helytálló, ott amit Kassai művelt...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.04.12. 11:20:31

Előre leszögezem, hogy nem láttam a tegnapi meccsüket, tehát fogalmam sincs, hogy mennyire megérdemelt vagy sem a továbbjutásuk. A tizi befújható volt, bár ehhez hasonló szitukat azért a párharcok első meccsein többnyire lazán továbbengednek. Az tény, hogy én a saját meccsünkön nagyon nem szerettem volna egy hasonló tizivel továbbjutni, mert előtte gyakorlatilag semmit nem tettünk a saját sorsunkért. DE! Nagyon remélem (bár ez szvsz hiú ábránd), hogy ezek után hasonló övrebőzésben lesz nekük is részük, mint amit mi évek óta hallunk. Mert ez az egész sztori kísértetiesen hasonlít arra.
Avatar
rwin
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2014.07.17. 10:49:59

2018.04.12. 11:03:17

Nyiri81 írta:Természetesen 5 perc a minimum hosszabbítás.
3 perc volt a hosszabbitas, 92:22-kor fujtak be a tizit.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.12. 11:01:17

Pontosan olyanok vagytok, mint ők, mikor magyarázzátok a sikereiket. Legyünk már ennél különbek. Ugyanaz, mint mikor a Pep érában évekig mindent meg tudtak magyarázni a túloldalt, hogy éppen miért jogtalanok a sikereink, Messi, Xavi, Iniesta (épp mikor melyikük) eredményei miért csak a másiknak köszönhető, stb stb.

Nem kéne magyarázkodni, ha végre egyszer mi is odatennénk magunkat a BL-ben, és kivernénk őket a fenébe. :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.12. 10:21:56

Fecooo írta:"What happened to Barcelona wasn't going to happen to us because we're Real Madrid." -
Marcelo


Milyen jóravaló úriember... :evil:
És az ilyenek drukkerei szapulják Alvest és Piquét... ez a fennhéjázó stílus, amit ki nem állhatok...

Ezért IS vagyok dühös a mieinkre, mert nemcsak magukat fosztották meg a győzelmi esélytől, hanem esélyt adtak ezeknek, hogy tovább fújják fel az arcukat... :evil:
Nincs ezzel semmi baj. Pique is tud paraszt lenni.
Egyébként a sajnos tény, hogy ha fordítva fújják be a tizit akkor Ramos még ma is futna a bíró után és fél centire az arcától ordibálna.

Mikor 0-3 volt kár hogy nem néztem meg a fogadis irodákat, mert TUDTAM hogy lesz tizi a 95+ percben. Gondolom 1.0 volt az odds a Real tizire a végén.

Természetesen 5 perc a minimum hosszabbítás.
Csak is Puyol
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.12. 10:13:56

"What happened to Barcelona wasn't going to happen to us because we're Real Madrid." -
Marcelo


Milyen jóravaló úriember... :evil:
És az ilyenek drukkerei szapulják Alvest és Piquét... ez a fennhéjázó stílus, amit ki nem állhatok...

Ezért IS vagyok dühös a mieinkre, mert nemcsak magukat fosztották meg a győzelmi esélytől, hanem esélyt adtak ezeknek, hogy tovább fújják fel az arcukat... :evil:
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.04.11. 09:15:03

Tegnap úgy feküdtem le hogy nem érdekel. Ma reggel iszonyat dühösen keltem fel.
Nagyon remélem hogy a Real most behúzza. Alázzanak meg minket ahogy csak lehet. Megérdemeljük. Miért? Mert egy gyára sza@r csapat volt tegnap a pályán és ezzel nem lehet BL-t nyerni.

A bajnokságban is bukni fogjuk a veretlenséget és esélyes hogy a Real veszi el. Nem is lenne meglepő. Még egyet rúgnának belénk.

Ki nem állhatom a Real-t, de ha meglesz nekik a tripla megtapsolom, mert nagyon megérdemlik. Tény hogy az elmúlt időszakban már csak ez számít nekik, de ez van. Tudják minek van marketing értéke és arra álltak rá.

Ezzel szemben borítékolható CR 6. labdája mert a VB-n az Argentin válogatott úgy sem fog elérni semmit így Messi-t 3 év alatt 2 labda hátrányból lekörözi CR.

Ez van. Nem lehet úgy címeket nyerni, hogy flegmák vagyunk és gyávák.
Csak is Puyol
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.11. 00:05:52

Nero. írta:Ugye tiszta sor mindenkinek hogy innentől kezdve mi fog történni... A gólszerzőket (rendszeres gólszerzőt?) se egy agysebészet megjósolni, ahogyan az egyéni díjazottakat se.

A következő egy hónapban villanni fognak a vakuk rendesen, zsinórban három, 5 éven belül 4, mit lehet erre mondani?

...

És ha ma tovabb mentünk volna (hiába a bűn gyenge játék) tartom hogy mi megfogtuk volna őket. De így, chhh
Ez a kiesés sokkal rosszabb mint mondjuk a Bayern elleni 7-0, vagy a Chelsea/Inter ellenik, ez valami egészen más :evil:
Mit mondjak, nem hagyod az embert megnyugodni :D fogod és pluszban feltéped a régi sebeket is :D a sört megittam, bontom a rosét...

Megmondom, meg is tapsolom ezeket a kutyákat, ha megnyerik zsinórban háromszor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 23:55:26

én még bízok abban naívan, hogy lesz egy rossz meccsük a bl-ben, és akkor lehet kipottyannak.
mint írtam, naívan, mert az elmúlt évek tapasztalatai bőven mást jeleznek elő.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.10. 23:49:31

Ugye tiszta sor mindenkinek hogy innentől kezdve mi fog történni... A gólszerzőket (rendszeres gólszerzőt?) se egy agysebészet megjósolni, ahogyan az egyéni díjazottakat se.

A következő egy hónapban villanni fognak a vakuk rendesen, zsinórban három, 5 éven belül 4, mit lehet erre mondani?

...

És ha ma tovabb mentünk volna (hiába a bűn gyenge játék) tartom hogy mi megfogtuk volna őket. De így, chhh
Ez a kiesés sokkal rosszabb mint mondjuk a Bayern elleni 7-0, vagy a Chelsea/Inter ellenik, ez valami egészen más :evil:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.08. 17:31:27

Yerry Mina effekt? :D Fél Spanyolország csöcsrázást és egyebeket csinál azóta mióta idejött Yerry Mina, kezdve Messivel :lol:
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.04.08. 17:30:52

Onnan azert azt illet berugnia.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára MatsMessi 2018.04.08. 17:32:18-kor.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.08. 17:29:25

Ronaldo kicsit érzi. Griezmannak mi volt ez a tánc? :D
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.08. 17:25:58

Ronci megnyeri nekünk a bajnokságot :) nem kis gólt vert megint emberünk.

Közben Griezmann 1-1, mi ez az ostoba gólöröm nála?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.04.08. 17:29:29-kor.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.08. 16:54:39

Madridi derbit érdekes szemléletben vezeti a spori. Eddig jó :D

Marcelonak nagyon nem tetszik, hogy így bele állnak.
Kép
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2018.04.08. 11:11:37

Üdv.
Látom mindenkit foglalkoztat ez a sorfal téma. Kit kevésbé, kit jobban :P
Kicsit böngészgettem az archívumomban, hogy fényt derítsek az igazságra.
Az mindenki számára egyértelmű, hogy a spanyoloknál évtizedes hagyománya van annak, hogy ha egy csapat matematikailag bebiztosítja a bajnoki címét, akkor a hátralévő fordulókban az ellenfél játékosai díszsorfalat állnak tiszteletükre. A Barcelona számára voltak már ebből az okból dicsőséges, és kevésbé kellemes emlékei is.

Kép Kép Kép

2008 tavaszán Barcelona-sorfal a Bernabeúban.
2009.05.17.-én Eto'o vezetésével érkezik a bajnok Barcelona a Mallorca elleni összecsapásra.
2013.05.12.-én az Atlético játékosainak sorfala a Vicente Calderónban.

És mi a helyzet a klub VB-vel?
Teljes igazságot nem állíthatok, csak annyit tudtam előszedni, amennyit a gyűjteményem megenged. Az biztos, hogy évekkel ezelőtt ez nem volt téma.

2009.12.19. A klub VB döntőjében Estudiantes-Barcelona 1-2. A következő hazai bajnoki találkozó 2010.01.02. Az ellenfél a Villarreal. A mérkőzés előtt a Barcelona játékosai kivonulnak a pálya közepén elhelyezett emelvényre, tűzijáték és pompa kíséretében bemutatják a nézőknek mind a hat kupát, melyet a 2009-es naptári évben nyertek. Ezt követően levonulnak, a mezükön még ott sincs a VB-győzelemért járó logó, a két csapat pedig normál keretek között bevonul a játéktérre, hogy kezdetét vegye a mérkőzés.
Érdekesség: A csapat majd' három hónapig lépett pályára bajnoki és kupamérkőzéseken a logó nélkül. Először a 2010.03.14.-én megrendezett Valencia elleni hazai találkozón viselték.

Kép Kép

Bojan küzd a labdáért a Villarreal védőjével, Godínnal. (logó nélkül)
Messi gólörömre a márciusi Barca-Valencián. (logóval)

2011.12.18. klub VB döntő: Santos - Barcelona 0-4
Az esztendő utolsó tétmérkőzése. Az újévet a klub az Espanyol elleni derbivel kezdte idegenben. (2012.01.08.) Fekete idegenbeli szerelésükön nem szerepelt a VB-címért járó logó, az Espanyol játékosai pedig saját pályájukon, a Cornellában nem álltak sorfalat a Barcelonának.
A Santos elleni győzelmet követő első Camp Nou-beli tétmeccs a Betis ellni bajnoki találkozó. Puyol kezében a trófeával lép a gyepre, mezén a VB-címért járó logóval, majd a Barcelona játékosai a kezdő sípszó előtt sorfalat állnak Messinek, aki bemutatja Aranylabdáját. A Betis játékosai sorfal helyett lelkesen melegítenek a másik térfélen.

Kép Kép

Feszült hangulatú, végül 1-1-es döntetlennel végződő városi derbi
Csapatkép a Barca-Betisen 2012.01.15.-én

2014.12.20. A klub VB döntőjében Real Madrid-San Lorenzo 2-0
A karácsonyi szünetet követően a madridiak első tétmeccse a Valencia elleni bajnoki a Mestallában 2015.01.04.-én. A trófeát nem vitték magukkal, a mezükön azonban már feltűnik a győztesnek járó logó. A Valencia játékosai pedig tiszteletük kifejezéseként saját pályájukon díszsorfalat állnak a Real Madridnak.

Kép

2015.01.04. Mestalla, Valencia - Real Madrid

A következő szezonban ismét a Barcelona emeli magasba a kluv VB-trófeát.
2015.12.20. A döntőben Barcelona - River Plate 3-0.
December 30.-án a csapat az esztendő utolsó tétmeccsén lép pályára a Camp Nou-ban a Betis elleni bajnokin. Iniesta hozza magával a serleget, a Betis játékosai pedig sorfalat állva tisztelegnek a VB-győztes csapatnak.

Kép Kép Kép

2015.12.30. Camp Nou, Barcelona - Betis

Összességében elmondható, hogy az utóbbi 4 év során bevett szokás, hogy ha hazatér a győztes klub a VB-ről, akkor a diadalukat követő első bajnokin az ellenfelek sorfalat állnak nekik. A Valencia kezdte ezt 2015-ben. Hogy milyen indíttatásból, azt biztosan tudják a nálam sokkal okosabbak és a témában jártasabbak.
Idén télen alighogy elhódította a serleget a Madrid, Ronaldo egy nyilatkozatában elmondta, szeretné, ha a Barcelona a Bernabeúban sorfalat állna nekik. A Barca részéről Amor szólalt meg a témában, aki elutasította ezt, mondván egy olyan sorozat elnyerését ünneplik Madridban, melyen a Barcelona nem vett részt. Sorfal tehát nem volt, helyette Navasnak háromszor is maga mögé kellett néznie, ha a labdát kereste :D

Én személy szerint pont le*arom, ha a madridiak nem állnak sorfalat a Camp Nou-ban (no persze ha csökken addig az előny, akkor nincs is miről beszélnünk). Mindegyik más csapat meg fogja tenni, ebben biztos vagyok. De akkora már a hype ezzel kapcsolatban, hogy esküszöm azt kívánom, hogy addigra ne dőljön el még semmi, viszont a klasszikuson meg fűzzük be nekik az oktatófilmet, és biztosítsa be az a győzelem a bajnoki elsőséget.

Ja, és evés közben jön meg az étvágy. A BL-ben is jöjjenek csak! :twisted:

Bocsánat a hosszú hsz-ért.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.08. 11:04:10

Stalkyard írta:
Fecooo írta:Az egész sorfal balhé a "legszebb" focista miatt van... ő volt az, aki elvárta a sorfalat decemberben... ha akkor csöndben marad, most nincs ez a cirkusz... akkor is idióta volt, mert a sorfal a bajnokságban tradíció, a klub vb-győztesét eddig nem volt szokás köszönteni sorfallal, a Betis jófej volt, ennyi...
Konkrétan semmi sem igaz abból, amit itt leírtál, de ez ne akadályozzon az ész nélküli elvakult gyűlölködésben.
Semmi sem igaz? Tehát nem igaz, hogy a sorfal csak a bajnokságban számított elfogadott tradíciónak? Az se igaz, ha Cé csöndben maradt volna decemberben, akkor most nincs ez a cirkusz? Tehát a Betis nem jófejségből állt sorfalat?
Kérlek... Súlyos állítással éltél, miszerint SEMMI SEM igaz, viszont ha bebizonyítod, hogy én csak hülyeséget írtam, hamut szórok a fejemre... De ha csak egyetlen állítás is igaz lehet abból, amit írtam, akkor már te írtál butaságot ;)

Bocsi, de ha azt hiszed, csak elvakultan gyűlölködöm, akkor elárulom, hogy súlyos tévedésben élsz... ;)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.08. 10:57:00

Fecooo írta:Az egész sorfal balhé a "legszebb" focista miatt van... ő volt az, aki elvárta a sorfalat decemberben... ha akkor csöndben marad, most nincs ez a cirkusz... akkor is idióta volt, mert a sorfal a bajnokságban tradíció, a klub vb-győztesét eddig nem volt szokás köszönteni sorfallal, a Betis jófej volt, ennyi...
Konkrétan semmi sem igaz abból, amit itt leírtál, de ez ne akadályozzon az ész nélküli elvakult gyűlölködésben.
..a Barca tartotta magát a tradícióhoz 2008-ban, most a balettosok ezt tagadták meg... engem rohadtul nem érdekel, sorfalat állnak-e vagy sem, csak ne a Barcát okolják azért, hogy megszegik a hagyományt, mert ez bullshit...arrogancia felsőfokon
Ettől függetlenül ezzel maximálisan egyetértek.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.08. 10:42:03

Az egész sorfal balhé a "legszebb" focista miatt van... ő volt az, aki elvárta a sorfalat decemberben... ha akkor csöndben marad, most nincs ez a cirkusz... akkor is idióta volt, mert a sorfal a bajnokságban tradíció, a klub vb-győztesét eddig nem volt szokás köszönteni sorfallal, a Betis jófej volt, ennyi...a Barca tartotta magát a tradícióhoz 2008-ban, most a balettosok ezt tagadták meg... engem rohadtul nem érdekel, sorfalat állnak-e vagy sem, csak ne a Barcát okolják azért, hogy megszegik a hagyományt, mert ez bullshit...arrogancia felsőfokon

szerk: hajnesz, te is kevered a szezont a fazonnal...
Válasz küldése