Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.09. 15:55:35

egyrealos írta: mutogassunk a másikra egyből. tipikus. mit is vártam...
Ha most én is, és te is teljesen racionálisak, higgadtak maradunk, akkor mit gondolsz te mit tettél? Valaki felvetette, hogy Marcelonak is volt korábban egy brutális szabálytalansága, amire küldtél egy videót, ami nem reflektált semmire, ezek után kikéred magadnak hogy, valaki arra reagáljon amit te írtál.

Én egy olyan típusú ember vagyok aki imád vitatkozni, és úgy gondolom, hogy ez csak úgy működik ha, ugyanazokkal a módszerekkel, fegyverekkel mehetünk csatába...

Egyszer számoljuk össze ki tud több ilyen videót összeszedni, és aki győz az a kövi meccstől a másik csapatnak szurkol, vagy mi a terv, az ilyenekkel? (És ez a kérdés bárkinek fenn áll.)

Színész vagy hentes, ez különbözteti meg a két klubbot? Remélem nem...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.09. 15:51:53

egyrealos írta:
visca el barca írta:linkelgessek neked egy-két ramosos meg pepes videót?
mutogassunk a másikra egyből. tipikus. mit is vártam... válasz meg sehol, bár sejtem: messinek szabad, a realosoknak nem :)
A legelső hsz-ed nem "másikra mutogatás" volt? :)
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.05.09. 15:46:26

egyrealos írta:
visca el barca írta:
mit vártál kiscsillag? :D
mondjuk ez igaz. pont ezt :)
Ez nem az a hely, ahol ebben barátokra találsz.
Marcelo és Ramos a két fő provokátor. Akik ha már nincs ott a labda lendületből még odapakolnak egyet, taposnak a sarokra, egy kis könyökös mikor összefutunk, úgy eljátszva mintha semmi se történne.
Roberto buta volt mert felült a provokációnak.
Örülnék ha utólag Balet is elmeszelnék, mert azzal a mozdulattal akár fél éves sérülést is okozhatott volna.
De tudom madridos szurkolók, spanyolban tolják a katalán bandát...hát persze. :D
egyrealos
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.05.09. 12:36:39

2018.05.09. 15:25:17

visca el barca írta:
mit vártál kiscsillag? :D
mondjuk ez igaz. pont ezt :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.09. 15:11:57

egyrealos írta:
visca el barca írta:linkelgessek neked egy-két ramosos meg pepes videót?
mutogassunk a másikra egyből. tipikus. mit is vártam... válasz meg sehol, bár sejtem: messinek szabad, a realosoknak nem :)
mit vártál kiscsillag? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
egyrealos
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.05.09. 12:36:39

2018.05.09. 14:58:04

visca el barca írta:linkelgessek neked egy-két ramosos meg pepes videót?
mutogassunk a másikra egyből. tipikus. mit is vártam... válasz meg sehol, bár sejtem: messinek szabad, a realosoknak nem :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.09. 13:28:01

egyrealos írta:akkor gondolom ezt is elítéled
mi mindent elítélünk. főleg téged te agyhalott hülyegyerek :D linkelgessek neked egy-két ramosos meg pepes videót?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.09. 12:56:54

Aki viszont sokat fejlődött emberileg, az Busquets. Kevés színészkedés, érett viselkedés. Iniesta után talán ő lesz az, akiben meglesznek(vagy már meg is vannak) a klub értékei.
Az Inter elleni eset után lett elkönyvelve színésznek, egyébként nem színészkedik semmivel többet, mint mások.
akkor gondolom ezt is elítéled
Ezért megérte megint beregelni. :D Ez egyébként sem könyökös, a válla ütközött Maiconnal, míg tavaly Marcelo a könyökét húzta fel.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.09. 12:43:18

egyrealos írta: https://www.youtube.com/watch?v=XqClrkeyT6k" target="_blank

akkor gondolom ezt is elítéled
igen, egy az egyben ugyanaz a szitu =D>

Messi egy ilyenjére jut 20 hentelés ellene.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
egyrealos
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.05.09. 12:36:39

2018.05.09. 12:40:38

Kovbal88 írta: Marcelo is bőven felnőtt hozzájuk, amikor tavaly kikönyökölte Messi fogait. Ezeknek a játékosoknak csak a durvaságról szól a klasszikus, annyit kapott tőlük Messi az elmúlt évek alatt, hogy csoda, hogy még járni tud.
https://www.youtube.com/watch?v=XqClrkeyT6k" target="_blank

akkor gondolom ezt is elítéled
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.05.09. 11:08:05

Mondjuk Busquetsnek tényleg kevesebb a hülyesége, de még mindig az elsők között van, akik belemásznak minden esetnél a bíró arcába.

De amúgy meg olyanért lett elítélve, mikor pofánverték, hogy színészkedett :lol: ez a vicc benne, megnézném, hogy fakadna sírva a sok fotelhuszár, ha bevernének neki egyet orra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.05.09. 10:59:36

mentamas írta: Aki viszont sokat fejlődött emberileg, az Busquets. Kevés színészkedés, érett viselkedés. Iniesta után talán ő lesz az, akiben meglesznek(vagy már meg is vannak) a klub értékei.
Köszönöm ezt az észrevételt, kiváltképp egy madridi szurkolótól. Egy-két eset miatt van elítélve, ami 100 éve történt, és emiatt van állandóan emlegetve "színész buszkecc"-ként. Nagyon rendben van pedig a srác, higgadt, alázatos, elegáns, a nyilatkozatai is korrektek. Jó látni, hogy vannak akik objektívan is tudnak vizsgálódni. Szóval pacsi :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.09. 09:14:59

Ilyen farokméregetésekért azonnal adnám a sárágát. Torkon ragadja, mert tudja, hogy semmi nem lesz belőle. Azért, ha ezt az utcán csinálja, feltehetően lefeküdne utána aludni.
Kép
Avatar
mentamas
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.06.05. 10:10:37

2018.05.09. 08:07:49

looka írta:Azt is megértem, ha sokaknak nem tetszik, hogy ilyen feszült és helyenként durva meccseket játszunk a Reallal, de engem ez egyáltalán nem zavar. Vannak persze momentumok, pl. a túlzott reklamáció, amin a saját játékosainkkal kapcsolatban is felszalad a pumpa, de annyira antipatikus nekem az ellen, hogy egyáltalán nem találom zavarónak, ha a játékosok reakcióin és hozzáállásán is látom, hogy vérre megy a dolog. Mondhatnám, hogy, aki ezt nem bírja, nézzen krikettet, de azzal kezdtem, hogy megértem, hogy valaki csak és kizárólag a foci miatt nézi ezeket a meccseket, nálam belefér, ha csatahangulat van, azért mégiscsak ez a világ legfontosabb futballmeccse egy-egy év érdekesebb BL-döntőjét leszámítva (várjunk csak... besztlíg, hát persze, ja :mrgreen: ).
Igazad van, a durva meccsel nem is lenne semmi baj, mert tényleg az egyik legnagyobb rangadó. De az ütések és az ilyen Alba-féle "szoros" emberfogás más kategória. Ezek a tiszteletlenséget mutatják és a nagyképűséget. Az ilyenekért is kellene az 5 meccses eltiltás.(Ezt ráadásul lap nélkül csinálta, ami elég jól mutatja, hogy hol is tart a spanyol játékvezetés).
https://ep02.epimg.net/deportes/imagene ... ograma.jpg
Aki viszont sokat fejlődött emberileg, az Busquets. Kevés színészkedés, érett viselkedés. Iniesta után talán ő lesz az, akiben meglesznek(vagy már meg is vannak) a klub értékei.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.05.09. 00:14:56

Azt is megértem, ha sokaknak nem tetszik, hogy ilyen feszült és helyenként durva meccseket játszunk a Reallal, de engem ez egyáltalán nem zavar. Vannak persze momentumok, pl. a túlzott reklamáció, amin a saját játékosainkkal kapcsolatban is felszalad a pumpa, de annyira antipatikus nekem az ellen, hogy egyáltalán nem találom zavarónak, ha a játékosok reakcióin és hozzáállásán is látom, hogy vérre megy a dolog. Mondhatnám, hogy, aki ezt nem bírja, nézzen krikettet, de azzal kezdtem, hogy megértem, hogy valaki csak és kizárólag a foci miatt nézi ezeket a meccseket, nálam belefér, ha csatahangulat van, azért mégiscsak ez a világ legfontosabb futballmeccse egy-egy év érdekesebb BL-döntőjét leszámítva (várjunk csak... besztlíg, hát persze, ja :mrgreen: ).
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.05.08. 21:44:22

Nem ez volt a legjobb klasszikus,de aki szerint ez szenvedés volt,az tekintse meg a fideszoton-kubaszov rangadót :) én kb. 8 percet bírtam belőle,de legalább tudom,hogy jó helyre kerül az adóm:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.08. 21:22:16

recrea írta:
S.Agüero írta:Mourinho miatt mérgesedett el így a két csapat, akikhez csatlakozott Ramos, Pepe, Piqué, Alba, Suárez, CR, stb...
A 90-es években is gyilkolták egymást, speciel jobban, mint most, de valóban volt Mou előtt egy olyan időszak, amikor csak a töketlen focizgatás ment :D
Egyébként igen, sokan túlreagálják ezeket a kicsit feszültebb Klasszikusokat, holott ez simán benne van ilyen szintű rivalizálásnál, inkább Ronaldinhoék lógtak ki. Nekem is nagyon szimpatikus volt az a korszak, de nem elvárható, hogy mindig olyan hangulató Klasszikusok legyenek. Számomra a vasárnapi meccs is élvezetes volt.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.08. 21:05:47

Sose jöttünk fel melléjük te buta :(
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.08. 20:55:47

recrea írta:
S.Agüero írta:Mourinho miatt mérgesedett el így a két csapat, akikhez csatlakozott Ramos, Pepe, Piqué, Alba, Suárez, CR, stb...
A 90-es években is gyilkolták egymást, speciel jobban, mint most, de valóban volt Mou előtt egy olyan időszak, amikor csak a töketlen focizgatás ment :D
Mióta feljöttünk melléjük... Ez is miattunk van. :cry: :mrgreen:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.08. 20:54:33

S.Agüero írta:Mourinho miatt mérgesedett el így a két csapat, akikhez csatlakozott Ramos, Pepe, Piqué, Alba, Suárez, CR, stb...
A 90-es években is gyilkolták egymást, speciel jobban, mint most, de valóban volt Mou előtt egy olyan időszak, amikor csak a töketlen focizgatás ment :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.08. 20:46:07

Mourinho miatt mérgesedett el így a két csapat, akikhez csatlakozott Ramos, Pepe, Piqué, Alba, Suárez, CR, stb...
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2018.05.08. 20:17:51

Kovbal88 írta: Ezt nem tőlem kérdezted, de én is válaszolnék rá!

Nos kb a kétezres évektől (21. század) nézed focit. És el kell, hogy mondjam, hogy az akkori Real Madriddal semmi bajom se volt. Még tetszett is a csapat Zidane, Ronaldo, Beckham, Raul, Carlos játszottak akkoriban és én már akkor is inkább a Barcának szurkoltam, a hollandok és Rivaldo miatt.
Na de a lényeg, hogy Pepe és Ramos kettőse volt az, ami számomra, úgy undorító társasággá tette a Realt. Ezen a színten, amit ez a két játékos?! művelt, művel elfogadhatatlan volt, focihoz semmi köze.( mikor a földön ülő Messi kezére rátaposott) Nem is nagyon értem, hogy lehet egy ilyen ember a csapatkapitánya egy ekkora klubnak.
Marcelo is bőven felnőtt hozzájuk, amikor tavaly kikönyökölte Messi fogait. Ezeknek a játékosoknak csak a durvaságról szól a klasszikus, annyit kapott tőlük Messi az elmúlt évek alatt, hogy csoda, hogy még járni tud.
Pepe-t bele akartam írni a hsz-embe, de aztán a végén kivettem, mert már nem játszik ott. De amúgy teljesen jogos amit írsz, én is ezek miatt a megmozdulások miatt nem bírom őket. Nem utálom őket, nem utálok senkit, de nem tetszenek ezek a megmozdulások. Felőlem lehet bármekkora vezér a pályán kívül vagy belül Ramos, de nem véletlen köpködik meg sokan. Én nem bíztatok senkit arra, hogy köpködjék, de nem szimpatikus játékosok és nálam megáll ennyinél a téma.
Akik meg idejönnek szívmelengető sorokat írni.. saját magukat minősítik vele.
recrea írta: Régen is ment a hentelés, gyönyörűen meg lehet nézni yt-on, szóval hagyjuk ezt a ki pacsizott kivel dolgot, most is pacsizott Ramos a meccs végén mindenkivel.

Mindkét csapat játékosai vastagon benne voltak, h nem a fociról szólt a vasárnap este, emellé kaptak egy analfabétát síppal a kezében, ennyi a történet.
Persze, hogy ment. Még jobban is amikor Mourinho volt a padon, meg ott volt még Pepe is. Volt favágó stílus rendesen. Össze is szólalkoznak meccsen, megy az adok kapok, ezeket egy játékvezetőnek tudni kell kezelni. A meccs végén meg ki tudnak engedni, és akár civilben, akár válogatottnál, akár a busznál a meccs után nem látsz olyat, hogy összebalhézik két játékos azon, hogy mi volt a meccsen. Akkor a szurkolóknak miért kell egymást szidni 3 hétig habzó szájjal? Főleg olyan dolgok miatt amihez pláne nincs közük (értsd: nem tehetnek róla)? Tehet bármelyik szurkoló is arról, hogy a liga nem képes kinevelni normális játékvezetőket? Nem.
Ezeket a sorokat nem Neked címeztem recrea, csak visszahoztad ezt a pacsis témát, kicsit jobban kifejtettem mire gondoltam.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.08. 19:26:24

Most tényleg komolyan, mindenféle odaszólás nélkül kérdezném tőled és remélem őszintén is válaszolsz rá:
Te mit gondolsz úgy összességében Ramosról, Marceloról, Ronaldoról? Ők mennyire korrekt játékosok? Ronaldo színészi alakításai, Ramos sokszor boxmeccsbe való mozdulatai szerinted beleférnek egy foci meccsbe?
Ezt nem tőlem kérdezted, de én is válaszolnék rá!

Nos kb a kétezres évektől (21. század) nézed focit. És el kell, hogy mondjam, hogy az akkori Real Madriddal semmi bajom se volt. Még tetszett is a csapat Zidane, Ronaldo, Beckham, Raul, Carlos játszottak akkoriban és én már akkor is inkább a Barcának szurkoltam, a hollandok és Rivaldo miatt.
Na de a lényeg, hogy Pepe és Ramos kettőse volt az, ami számomra, úgy undorító társasággá tette a Realt. Ezen a színten, amit ez a két játékos?! művelt, művel elfogadhatatlan volt, focihoz semmi köze.( mikor a földön ülő Messi kezére rátaposott) Nem is nagyon értem, hogy lehet egy ilyen ember a csapatkapitánya egy ekkora klubnak.
Marcelo is bőven felnőtt hozzájuk, amikor tavaly kikönyökölte Messi fogait. Ezeknek a játékosoknak csak a durvaságról szól a klasszikus, annyit kapott tőlük Messi az elmúlt évek alatt, hogy csoda, hogy még járni tud.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.05.08. 17:18:10

S.Agüero írta:De a szurkolókat szidják a játékvezetői ítéletek miatt, logikus. :mrgreen:
Ez a legszebb az egészben...idióták, nincs jobb szó rá. Engem - mint Barca szurkolót - ci.ányoznak a fórumokon, a társak meg tapsolnak hozzá. Egy egészséges focira összejönnék az ilyenekkel :D

Régen is ment a hentelés, gyönyörűen meg lehet nézni yt-on, szóval hagyjuk ezt a ki pacsizott kivel dolgot, most is pacsizott Ramos a meccs végén mindenkivel.

Mindkét csapat játékosai vastagon benne voltak, h nem a fociról szólt a vasárnap este, emellé kaptak egy analfabétát síppal a kezében, ennyi a történet.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.05.08. 14:45:51

Le lehet zárni ezt az egészet azzal, hogy a klub vb után nem szokás sorfalat állni. Volt, hogy megtörtént, de sokszor meg nem. Ronaldo nyavajgott utána, hogy szeretné (persze, én meg egy balatoni nyaralót szeretnék), de lehetett abban egy olyan, hogy már akkor látszott, tavasszal max a Real fog nekünk sorfalat állni, annyira le voltak már maradva. A tavalyi klub vb után nem emlékszem egy Real játékos nyilatkozatára sem, hogy ezt kérték volna a soron következő ellenféltől.
Most persze lehet mutogatni, hogy ti sem, mi sem, bibibiiii....ha ettől érzik magukat különbnek, hát oké.
Válasz küldése