Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2018.05.30. 00:19:23

A boven jobb szerintem tulzas. Bale sokkal golerzekenyebb, Hazard kicsit sulytalan. Ha Bale a PL-ben jatszana akkor nem lenne kerdes, hogy melyikuk a hasznosabb a csapata szamara. Igy ebben a szamara meg mindig idegen kozegben, a La Ligaban nem annyira jon ki.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.05.29. 22:14:47

SOHA nem vesztettek úgy meccset, ahogy mi pl a Róma ellen.
Mert nem azt a focit játsszák, mint mi, bár én emlékszem egy 4-0-ra az Atlético ellen.

Hazard meg bőven jobb Bale-nél, utóbbi csak a fizikális fociban állja meg a helyét, ahol futni, lőni, beadni, fejelni kell. Kis területen nagy hiányosságai vannak.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.29. 21:44:26

visca el barca írta:
looka írta:Benzema Zidane kedvence, bizonyos szempontból meg is lehet indokolni a szerepeltetését
milyen szempontból lehet megindokolni annak a lúzernek a játszatását? 3 éve alsókategóriás szintet karcolgat.... :D remélem még jó sokáig marad... nem zavar sok vizet az évi 5 góljával meg 5 assistjával :D
Zidane csak annyit lat hogy ezekkel az emberekkel 2.5 ev alatt nyert 3 BLt, es ennyi eleg is neki es igaza is van. Gyoztes csapaton ne valtoztass, tartja a mondas, es 3 BL akkorat dordult, hogy ez meg Perezt is lenyugtatta az atigazolasi szezonokra.

Dybala, Neymar persze... A spanyol sajto csak hozza a szokasost a nyari idoszakra. Bale meg mar csak azert is marad, mert o lehet az aki atveszi CR helyet. Hazard semmivel nem jobb jatekos nala.

Persze ha Zidane kiejtene valakit a szajan, ra par napra mar be lenne mutatva a Bernabeuban erre merget veszek, plane hogy odaat a szef csordultig van, mivel nem csak hogy jol adtak el de meg nem is koltottek, a szponzori penzek bevetele meg valoszinuleg ott a legtobb most.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2018.05.29. 21:24:41

A Realban lehet, hogy nincs szép játék meg harmónia, de igazi izlandi focival hozzák a meccseket. Mindig van hajtás és bírják is erővel, állított labdából mindig veszélyesek. SOHA nem vesztettek úgy meccset, ahogy mi pl a Róma ellen. És ha vki bejön a padról, az hozza a kezdők szintjét, nem úgy mint nálunk, ahol pl. Gomes még tisztán szerelni sem tud, Alcacer láthatatlan, Digne és Semedo meg nagyon változó szintű.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.05.29. 20:40:34

lesliejr12 írta:Lehet több érvet, pro és kontra felhozni, hogy miért tudott a Madrid 3 BL-t nyerni zsinórban. Szerintem már felesleges ezen rágódni, összejött nekik. Én csak azt remélem, hogy ugyanúgy lesz egy 32 éves szünetük, mint anno a nagy BEK menetelés után. :D
Most már igazolniuk kell, bele kell nyúlni az állóvízbe. Pedig az a keret azért jó, mert arányában vannak a rutinos klasszisok a fiatal tehetségekkel. Ezt a harmóniát csak elrontani lehet.
Ebben a madridi keretben, minden van csak harmónia nincs. Van négy klasszis játékosuk és annyi. Ebből Ronaldo az egyik.
Támadórész Benzema egy nulla középszintet teljesít, pedig régen nem volt rossz. Bale a 90 millás igazolásával nem tud kiemelkedni a keretből. Vannak jó meccsei, de rohadtul messze van az aranylabdától vagy klasszistól. Ronaldo összekapta magát klasszis teljesítményt nyújtott. 1
Középpálya nem rossz, főleg Modric és Kroos. de igazából itt sincs semmi extra teljesítmény.
Modric a klasszis itt 2
Védelem itt Ramost 3 tudnám kiemelni, aki bármennyire is unszimpatikus, de fejes góljai révén főleg korábban egyértelműen képest pluszt adni a csapatának. Még Marcelo az aki ügyesen focizik és valahogy összejönnek neki a gólok gólpasszok.
Navas a kapuban aki egész évben stabilan védet. Na ő a negyedik akit kiemelnék.

De ez a Real semmivel se tűnik sem játékban, sem nevekben jobb csapatnak a többi neves európai csapatnál. Zidane se éppen egy agytröszt, bizonyította ezt már játékos korában is.
Számomra bírói tévedésekkel, szerencsével és rossz napot kifogó ellenfelekkel magyarázható a BL sikerességük. De nem érzem őket semmivel se jobbnak őket másoknál.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.05.29. 19:34:16

Navas még csak 31 éves, ami kapusoknál kb semmi, simán van benne még 4-5 jó év, szóval szerintem nem is lenne érdemes most lecserélni.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.05.29. 19:22:49

Lehet több érvet, pro és kontra felhozni, hogy miért tudott a Madrid 3 BL-t nyerni zsinórban. Szerintem már felesleges ezen rágódni, összejött nekik. Én csak azt remélem, hogy ugyanúgy lesz egy 32 éves szünetük, mint anno a nagy BEK menetelés után. :D
Most már igazolniuk kell, bele kell nyúlni az állóvízbe. Pedig az a keret azért jó, mert arányában vannak a rutinos klasszisok a fiatal tehetségekkel. Ezt a harmóniát csak elrontani lehet. Vihetik oda Neymart v akárkit, már nem ez a nyerő keret lesz, megbomlik az egyensúly. Mondjuk Neymivel tud csak igazán borulni minden. :)
Ronaldo, Modric, Ramos minden hónappal öregebb lesz, náluk is jön egy korszakváltás, amiben mi benne vunk már vastagon. Nem kell izgulni, meg fogják érezni.
De inkább figyeljünk magunkra. A nyári változtatásokkal remek keretünk lehet, amit Valverde kedvére forgathat.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.05.29. 15:47:57

visca el barca írta:milyen szempontból lehet megindokolni annak a lúzernek a játszatását? 3 éve alsókategóriás szintet karcolgat.... :D remélem még jó sokáig marad... nem zavar sok vizet az évi 5 góljával meg 5 assistjával :D
Hát sokat ad a csapatnak... :mrgreen: Viccen kívül talán annyi írható mellé, hogy összjátékban és helyezkedésben jó, és amíg CR önti a gólokat, nem neki kell azt megtennie, hiába ő a csatár papíron.

Biztosan nem én leszek az, aki őt védeni próbálja, mert már többször is leírtam, hogy kutyaütő.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.29. 15:09:30

looka írta:Benzema Zidane kedvence, bizonyos szempontból meg is lehet indokolni a szerepeltetését
milyen szempontból lehet megindokolni annak a lúzernek a játszatását? 3 éve alsókategóriás szintet karcolgat.... :D remélem még jó sokáig marad... nem zavar sok vizet az évi 5 góljával meg 5 assistjával :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.05.29. 14:26:45

Varatrix írta:Nyitottnak tűnik még a kérdés, de nekem túlságosan nem is tűnik reális állomásnak a real.

Klopp meg elvileg azt nyilatkozta, hogy továbbra is bízik Kariusba. Mondjuk mi mást mondhatna ?
Állítólag ő a kiskedvence, Bogdán is sejtette már egy nyilatkozatban, hogy ő valamelyest kivételezett...

Azt meg nem nagyon értem, hogy miért akar a Real kapust igazolni, nehéz lenne belekötni Keylorba bármilyen szempontból, ellenünk is jó néhány bravúrja volt már az elmúlt évekből, de a mostani döntő is másképp alakulhatott volna, ha nem nyeli le Alexander-Arnold lövését az elején. De Gea nyilván előrelépés lenne, de ő 2-3 kapuson kívül bárkihez képest, viszont nem nagyon érzem indokoltnak a váltást...

A BBC felforgatása már annál inkább megérett, attól függetlenül, hogy lőtt két gólt szombaton, Bale szerintem továbbra sem illik a gépezetbe, és a legtöbb esetben Iscóval jobban is muzsikált a csapat, Benzema Zidane kedvence, bizonyos szempontból meg is lehet indokolni a szerepeltetését, de egészen simán le lehetne cserélni jobb játékosra... CR az CR, ő addig fog ott játszani, amíg akar, de ő sem lesz fiatalabb, és bármennyire furcsa ezt leírni, valszeg üzleti és sportszakmai szempontból is most lenne itt a váltás ideje, nemigen lenne okos dolog megvárni, míg az utóbbi években általánosan botrányos őszi formáját "átmenti" tavaszra is... Lehet, hogy ezt ő is érzi, meg azt is, hogy most van még sansza egy óriási szerződést kapni egy másik topcsapatban, és lehet, hogy valami ilyesmit is fog bejelenteni.. Talán idén először érzem úgy, hogy reális lehet az ő távozása, meglátjuk.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.29. 13:09:47

visca el barca írta:alisson nem liverpoolba megy?
Nyitottnak tűnik még a kérdés, de nekem túlságosan nem is tűnik reális állomásnak a real.

Klopp meg elvileg azt nyilatkozta, hogy továbbra is bízik Kariusba. Mondjuk mi mást mondhatna ?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.05.29. 11:52:25

alisson nem liverpoolba megy?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.29. 11:43:07

Fecooo írta:
Varatrix írta:Marca
Az alábbi nevekkel lehet számolni: Salah, Hazard, és Dybala továbbá Vinicius Junior július 18-án csatlakozik a kerethez.
Ez mai árfolyamon alsó hangon 350 kellene legyen... És még nincs kapus ebben...
Ez vagy-vagy, mindhárom nem megy. Tehát vagy Neymar, vagy Salah, vagy Dybala, vagy hazard.

Legideálisabb esetben (persze számukra)
De Gea, Alisson, Courtois 100
Neymar, Salah, Dybala, Hazard 200

Ez megvan az elkülönített 300-ból

Odriozola 40
Gimenez 65

Ezt Bale, és más játékosok eladása simán kéne hogy fedezze...

Elméletileg így reálisnak néz ki.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.05.29. 11:23:41

Varatrix írta:Marca
Az alábbi nevekkel lehet számolni: Salah, Hazard, és Dybala továbbá Vinicius Junior július 18-án csatlakozik a kerethez.
Ez mai árfolyamon alsó hangon 350 kellene legyen... És még nincs kapus ebben...
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.05.29. 10:51:53

Régen igazoltak igazán nagyokat, szóval tényleg majdnem bárkit leigazolhatnak, aki vevő rá.

Kapuba a felsoroltak közül szerintem De Gea lenne a legjobb választás, a maradék kettő necces. Alisson korrekt kapus, de a Roma nagyon megkérné az árát, amit Pérez már túlzásnak tarthat egy kisebb nevű és alig bizonyított kapusért. Courtois pedig nagyon visszaesett, szerintem rosszabb, mint Navas. Ahogy a brazil sem jobb. A spanyolhoz pedig tudjuk, hogy a MU mennyire ragaszkodik. Szerintem itt nem lesz változás és ha engem kérdeztek, nem is szükséges.

A védelem közepébe tényleg kell ember, ha Nachót negyedik számú középhátvédnek vagy a szélre szánják. Szerintem tökéletes beugró, de ez legyen az ő bajuk. Mind a két felsorolt kisebb nevű játékos korrekt negyedik választásnak, remekül lehetne velük mélyíteni a keretet, ha nem bíznak Vallejo teljesítményében és egészségében. Giménez szerintem marad az Atleticóban, nekem hűségesnek tűnik. Aztán tudjuk ez manapság mit jelent. Mindenesetre nem sok gerincre vallana az átigazolása és pocsékolás lenne a padon.

Odriozola jó igazolás lenne, de ha hoznak egy harmadik számú középhátvédet, akkor Nachónak jobb lábasként a bal -és középhátvéd hátvéd poszt marad. Éppen ezért kétlem, hogy érkezne hozzájuk egy bitang középhátvéd és egy jobbhátvéd is, mert maradna bal szél csereként, aminél sokkal többre érdemes.

Lassan tényleg kell hozniuk támadót, de szerintem még van egy évük, mielőtt igazán sürgős lenne. CR-ben még van egy év, Benzema meg hiába nem az igazi, jól passzol a támadószerkezetbe. A francia helyére pedig nem gondolom, hogy a felsoroltak igazán passzolnának. Dybalát csúcsformában el tudnám képzelni, de nagyon visszaesett, így van benne rizikó. Vinicius szerintem egy percet nem fog játszani a következő szezonban a habfehér mezben, szóval nálam nem téma.
Salah és Hazard már érdekesebb és szerintem Bale távozása előfeltétele valamelyik érkezésének. Előbbinek igazából Real Madrid szintű szezonja volt. Hiába volt impozáns, amit letett az asztalra, mindig veszélyes az ilyen játékosokra egyből lecsapni hatalmas összeggel. Utóbbi szerintem hajlana a váltásra, talán erősítés is lenne. Őt el tudom képzelni.
Neymart kizárnak tartom, a PSG-nek presztízskérdés a megtartása, nem mostanában fognak megválni tőle.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.05.29. 10:47:15

Odriozola kicsit drága 40ért de legalább jó alternatíva.

ez a kapus kérdés sose fog megszűnni. Alisson meg Courtois remélem nem jön bőven egyikse éri meg. ha De Gea itt kötne ki ám legyen de Navasban is van még 1-2 év.

ez a Jimenez hír érdekes. ha megveszik atom de nem látom a helyét. Ramosban van még 2 év, Varane a legnagyobb tanár és 25 éves, van Nacho aki iszonyat konstans és most jött Vallejó aki szintén tehetséges. De Ligtet kéne lezsírozni és kidobni kölcsönbe vagy 2 évre. ilyen Romagnoli kaliberek azért ne.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2018.05.29. 10:29:09

Marca

Továbbra is elsődleges cél Neymar megvásárlása, azonban ez nagyban függ attól, hogy a francia klub hajlandó e megválni a friss szerzeménytől. Azonban amennyiben mégsem tudnák megszerezni a brazilt, akkor is mindenképpen prioritás a támadósor megerősítése. Az alábbi nevekkel lehet számolni: Salah, Hazard, és Dybala továbbá Vinicius Junior július 18-án csatlakozik a kerethez.

Kapus poszton továbbra sem tettek le David De Gea szerződtetéséről, azonban ha nem sikerülne, akkor Courois, vagy Alisson személyében kerülhet kiválasztásra az új hálóőr.

Jobb oldalra továbbra is Odriozola az első számú kiszemelt, akinek a megszerzése nem ütközik komoly akadályba, mert 40 milliós záradék van a szerződésében, amit a Madrid kész kifizetni. A játékos szívesen vállalná a kialakuló versenyhelyzetet Dani Carvajallal.

Egy darab belsővédővel is szeretnének erősíteni, azonban az első számú kiszemelt José María Gimenez (Atletico) leigazolása nyilvánvaló akadájba ütközik, hiszen a városi rivális játékosa. Azonban "csak" 65 milliós kivásárlási záradék szerepel a szerződésében.

Ha nem tudják túl lépni ezt az akadályt, akkor Milan Skriniar, vagy Romagnoli szerződtetése kerülne előtérbe.

Személyes:
A legtöbb helyen elképzelhetőnek, és megvalósíthatónak is tűnik, de a belső védő dolgot nem egészen értem. Ramos helye ugye beton, de azt nem gondolnám hogy Varane-ban nem bíznak, mert Gimenezt azért feltételezem nem padra vennék meg.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2018.05.29. 09:10:47

Brutálisan szerencsés csapat a real 2 éve a sorsolás plusz a döntőbe utolsó perces gól most meg, PSG ellen azok a bepattanó gólok, Neymar lesérülésén kezdve a Juve elleni 94. perces 11-es, Bayern elleni Robben egyből off-tól Rafinha inditása, a Bayern kapus átlépi a lasztit és a döntőbe az a Salah kidőlésén át a kapus hibákig. Ilyen sorozatot én még nem láttam. Plusz ahogy mi pályára léptünk Roma ellen mintha meglettünk volna fenyegetve, nem juthattunk tovább kb úgy mentünk ki.
Jövőre se kerülünk össze velük akkor behúzzák a 4.-et :!:
Remélem VB-n nem lesz ennyire mákja egyik csapatnak se (na jó Argentinának hátha :lol: ) csak ne menjen el a focitól a kedvem.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.05.28. 21:37:04

Nero. írta:...
hülyén hangzik így 3 bl cím után de most jön az egyik legnagyobb tesztje Zidane-nak. eddig megoldotta jól a keret menedzselését viszont most a nyáron már forgatnia is kell. Bale szerintem pl menni fog. menni is akar biztos lesz kérője is és itt az ideje frissíteni a keretet. Llorrente nem elég, Theo katasztrófa, Mayoral is kevés 2ik számú csatárnak, Ronaldoval évek óta azt játszuk hogy ősszel jegeljük hogy tavasszal terminátor legyen. ez 2szer bejött de a továbbiakban erre alapozni meredek. nem kell ész nélkül igazolni de váltani kell.

Bale egyébként nagyon harapna a Bayernben. Ribery/Robben helyett nekik masszív lenne. vagy a Unitedben is. lehet máshol a sérülékenységét is levetkőzné mint anno Robben amikor elment a Bayernbe ott penge nálunk meg folyton kripli volt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.05.28. 21:24:14

Azzal egyetertek , sot teljesen nyilvanvalo, hogy van 3-4 ember aki 2 ev mulva mar nem lesz ott vagy tul lesz a primeon, de ilyen szintu foltozasra minden csapatnal szukseg van.

En arra gondoltam, hogy Zidane azert volt nagy huzas (mai napig tartom hogy marketing okokbol lett kinevezve, Perez almaba nem gondolta komolyan hogy ennyire sikeres lehet) mert bemerte vallalni azt, hogy kirakta a "szokasos Real sztar" Jamest a kezdobol, es helyette berakta a "melos Casemirot" (Zidane elsosorbol nezte vegig anno jatekoskent hogy mit jelent egy Makelele-Beckham csere), es o volt hosszu ido utan az elso olyan edzo aki eldonthette hogy ki jatszik es ki legyen igazolva, ki nem. Nyilvan rogton az elso BL fel is jogositotta arra hogy az atigazolasokert is o legyen a felelos, es ne hozzanak neki olyan embereket mint De Gea, Pogba, Salah, Lewandovski stb. csak azert, hogy a nyar is a Real Madridrol szoljon.

Egyebkent a 3 BL ellenere se tartom egy taktikai zseninek a franciat, de nala jobban senki nem tudja hogy hogyan kell rendet tenni a Real oltozobe, es ezeket a sztarokat hogyan kell kezelni, hogyan kell kihozni beloluk a legjobbat.

A vedelelem es a kozeppalya (Casemiro-Kroos-Modric-Isco minden idok egyik legjobb kozeppalyaja) teljesen rendben van, a Ronaldo-Benzema-Asensio-Vazquez-Bale otosbol pedig 2 legalabb mindig formaban van, es Zidane nagyon jol erzi hogy mikor melyiket kell jatszatni.

Bale nem fog elmenni, egyreszt nincs hova (United? Ne szorakozzunk mar) masreszt Zidane foggal korommel ragaszkodni fog hozza, pont ugyanugy ahogy Navashoz vagy Kovacichoz es MINDENKI mashoz.

Egyebkent iden IS megmutatkozott, hogy a BL szempontjabol az egvilagon semmit nem szamit, hogy telen ki hogyan all. A BL gyoztes Realt az emberek nagyresze teljesen leirta akkor, a Liverpoolon karorvendtunk amiert nem engedtek el hamarabb Coutinhot, a Bayernnel Ancelottit ugy buktattak meg ahogy elotte meg senkit, a Roma meg megse lett emlitve sehol.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.05.28. 21:12:35

Én a Real helyébe senkit nem engednék el és senkit se igazolnék, Zidane ezekkel az emberekkel 2.5 év alatt 3 BLt nyert, semmi oka divatneveket igazolni
Rövid távon tényleg nincs szükség nagy bevásárlásra, hosszú távon azért oda kell figyelniük, hogy ne hirtelen kelljen több kulcsembert lecserélni. Pl. simán elképzelhető, hogy BBC-ből két éven belül már senki nem lesz ott.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.05.28. 19:52:14

roncika nagy bejelentése az lesz, hogy:...olyan jó volt a Madridban játszani.....ezért hosszabbítok három évet :D
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.05.28. 19:16:01

[/quote]

Én a Real helyébe senkit nem engednék el és senkit se igazolnék, Zidane ezekkel az emberekkel 2.5 év alatt 3 BLt nyert, semmi oka divatneveket igazolni
[/quote]

Nero
Nagyon sok tényező játszik szerepet abban, hogy ez így összejött...
És abban csak egy szelet a valós tudásuk....
Vicces ugyan, de egyetértek veled, én sem szeretném ha megbolygatnák azt a csapatot, de én főleg azért, mert ebben nem hogy több nincs, hanem annyi sem volt, ami eddig kijött...
Kapaszkodó keresésnek tűnhet, de azt gondolom, ez a csapat ebben a formában nem nyer több Bl-t , ráadásul jön majd pár szűkösebb év...
Egyrészt a világ elunja amikor mindig ugyanaz nyer, pláne ha véleményes az ahogy....
Másrészt, sok(főleg tradicionális nagy) csapat fog arra komoly figyelmet fordítani, hogy minőségben fejlesszék magukat, a mostani elvárásokhoz...
És azt a minőséget(főleg játék minőségre gondolok) nem annyira nehéz összerakni.
A mentális erejüket nehezebb lesz lemásolni vagy felűlmúlni, a sport diplomáciai érdek érvényesítésüket meg konkrétan lehetetlen...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.28. 17:40:14

Azért ekkora elánnal ne kezdjetek el még igazolgatni, várjatok vele pár évet, hogy mi is könnyebben nyerjünk addig ezt-azt. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.05.28. 17:32:00

El Sie7e írta: Navas 1 évig még jó
Ramos,Varane,Nacho,Vallejó pazar
Carvajal,Marcelo jó de mindkettőnek kell minőségi csere,Achraf menjen kölcsönbe mert van benne kakaó, játszon folyamatosan
Casemiro jó, Kroos jó, Modricot többet kell pihentetni->Kovacicot többet kell játszatni ahogy Ceballost is
Isco jó, Asensio jó, Lucas pazar kiegészítő,
Bale sanszos hogy megy, Benzema nem egy gólvágó és Ronaldo megy marad tök8 de nem lesz fiatalabb

biztos hogy kell egy gólgyáros/szélső, csere szélsőbekkek, esetleg cserekapus ha Casilla is lép
Donnarumma megvásárlása,1 évre maradjon a Milanban.
Védelem szélére kell 1 csere.
kp rendben,de az Isco - Asensio duóból egyet elengednék. Ilyen felfogásban nem lehet mindkettőt játszatni és szerintem egymás fejlődésének a rovására mennek,mert valamelyiket bizony tolni kellene.
BBC. 2 éven belül lecserélném mindhármat.
Válasz küldése