Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 21:02:11

http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... jarol.html" target="_blank

Érdemes bele olvasni, fhos az Origo, de a sportrészlege kiváló, és választ ad arra a kérdésre is, hogy Zidane tényleg csinált-e valamit.
Azért ne felejtsük el hogy Benitez után ő is egy teljesen szétesett, morálisan gyenge csapatot kapott meg, és csak nevetve vártuk hogy hány hónap múlva bukik meg ő is, ehhez képest finoman szólva túlteljesített.(sajnos)

A cikkben is benne van, Zidane remekül tűzben tartotta a cserejátékosokat is, és elhitette azt velük hogy ugyanolyan fontos szereplők ők is, ebben sajnos mi sokat kellene hogy fejlődjünk.

Phöchettino(bocsi) meg remélem elkerüli a Madridot, vérbeli ex Espanyolos, olyan habitussal és Barca utálattal mint a szurkolói a stadionban, el tudom képzelni mit művelne a klasszikusokon.
Én Gutira tippelek, adná magát a koncepció, de szerintem Perez nagy bevásárlást fog nyáron tenni.

Benzema témához: Ha Benzema megy, akkor Ronaldot is el kellene passzolni, mert hiába góltalan Benzema, előkészítésben jeleskedik, és sokat segít Ronaldonak, tényleg olyan mintha Suarez inverze lenne.
Ha ő lelép, Ronaldo még jobban vissza fog esni gólgyártásban.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 20:03:16

El Sie7e írta:ellenben a jövőre nézve nem tetszenek ezek a Pochettinos hírek. rendkívül túlfújt lúzer edző. mondhatni jó focit tol a spursel de sztem az is rendkívül sablonos. jól begyakorolt de semmi váratlan nincs benne. maradt még Sarri remélem ő se mert a másik túlfújt lúzer edző. sokan akarják Kloppot hát remélem nem. naív szuperlúzer edző, b terv nélkül, ha nem megy az agyatlan játéka meg van lőve. Marad reálisan Guti és Wenger. mindkettő zsákbamacska és Zidane után mindegy ki lesz sanszos egy Fergie effekt az elért sikerek miatt.
Akkor ki lenne a jó?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.06.01. 19:48:56

Nem szidom Zidane-t, de szerintem nélküle erősebb lesz a csapat, mondom ezt arra, hogy valószínűleg Benzema helyett jön majd egy értelmes csatár, annak meg nagyon nem tudok örülni, mert ha volt gyenge pontja ennek a csapatnak, akkor az ő volt.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.01. 19:35:48

sokkoló hogy Zidane lemondott. szavak sincsenek rá.

ellenben a jövőre nézve nem tetszenek ezek a Pochettinos hírek. rendkívül túlfújt lúzer edző. mondhatni jó focit tol a spursel de sztem az is rendkívül sablonos. jól begyakorolt de semmi váratlan nincs benne. maradt még Sarri remélem ő se mert a másik túlfújt lúzer edző. sokan akarják Kloppot hát remélem nem. naív szuperlúzer edző, b terv nélkül, ha nem megy az agyatlan játéka meg van lőve. Marad reálisan Guti és Wenger. mindkettő zsákbamacska és Zidane után mindegy ki lesz sanszos egy Fergie effekt az elért sikerek miatt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 19:11:51

Azért az tényleg vicces kijelentés volt, kb annyira minthogy Guardiola meg Lucho semmit sem alkotott :lol:

Zidane azzal kezdte hogy Casemirot (újra)felfedezte, beépítette, és így igazán összeállt a Real Madrid középpályája, szóval már ezt tekintve sem lehet azt mondani hogy nem csinált semmit.

Szerintem hasonló motiváló erő kellene nálunk is, mint ahogy Lucho felrázta a csapatot, egyedül ezért nem örülök hogy Valverde maradt(minden más miatt viszont örülök a maradásának!), mert nem lesz új impulzus a csapatnak.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 18:52:12

Alcantara írta:...
+1

Ha nyernének tíz BL-t zsinórban, azt is megmagyaráznánk. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 18:28:04

Kovbal88 írta:Érdekes ez az Zidane lelépés. Két és fél évig volt a Real edzője, ez idő alatt szemmel láthatóan semmit se csinált, a Real kerete se sokat változott ezen idő alatt. Tehát mondhatjuk, sem építeni sem rombolni nem sikerült neki a kispadon. De közbe nyert három BL-t zsinórban. És mellé még számtalan kisebb kupát. Csak éppen csapatot nem épített, pedig ennyi idő alatt, az alapokat le lehetett volna rakni.
Fura, hogy lemondott, de nem látunk bele a háttérbe, mindenki udvariasan nyilatkozik, bár lehet a helyzet, valójában nem is olyan rózsás. Azért a bajnokságban elég nagy káosz volt egész évben. És ezek a BL sikerek is, olyan mázlis sikerek egytől-egyig, mintsem, hogy tudás alapján elismerjük, hogy Zidenenak köszönhetik. Mindenesetre legenda lett, ha eddig nem is volt az.
Zidane nem egy taktikai zseni, de hogy nem csinált semmit... A Mourinho féle csapathoz képest zongorázni lehet a különbséget. Lehet, hogy nem játszottak látványosan, de csapatként, ez egyértelmű Zidane sikere. Mint ahogy ugyanezek a sztárok más edzővel nem tudtak így csapatként játszani. Kellett a szerencse, de Zidanet ennyire nullába venni... Emlékezzetek a Mourinho féle Realra. Ég és föld. Zidane jól megértette magát a játékosokkal és tudta őket hajtani, ösztönözni. Ez elég volt 3 BL és egy Liga győzelemre. 4 rangos kupa. Lucho félelmetes MSN-Barcája 2 liga+1 BL. Szóval, nekem sem tetszett a Real játéka, de azért ez a semmitől kicsit talán több úgy Gondolom...
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.06.01. 18:07:13

Kovbal88 írta:Érdekes ez az Zidane lelépés. Két és fél évig volt a Real edzője, ez idő alatt szemmel láthatóan semmit se csinált, a Real kerete se sokat változott ezen idő alatt. Tehát mondhatjuk, sem építeni sem rombolni nem sikerült neki a kispadon. De közbe nyert három BL-t zsinórban. És mellé még számtalan kisebb kupát. Csak éppen csapatot nem épített, pedig ennyi idő alatt, az alapokat le lehetett volna rakni.
Fura, hogy lemondott, de nem látunk bele a háttérbe, mindenki udvariasan nyilatkozik, bár lehet a helyzet, valójában nem is olyan rózsás. Azért a bajnokságban elég nagy káosz volt egész évben. És ezek a BL sikerek is, olyan mázlis sikerek egytől-egyig, mintsem, hogy tudás alapján elismerjük, hogy Zidenenak köszönhetik. Mindenesetre legenda lett, ha eddig nem is volt az.
Ezen jót kacagtam. Nem csinált semmit 3 szezonban? Csapatot sem épített?
Persze, nyilván... tömegével nyerték Zidane előtt is a BL trófeákat ezzel a csapattal, ő csak végigmozizott 3 évet, most meg lelép, mert valójában nem jó edző!
A 3 Bl siker is mind mázli!
Eszem megáll komolyan!
Ilyen szintű kicsinyesség és irigység nem szorulhat Barca szurkolóba.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.06.01. 16:36:02

Érdekes ez az Zidane lelépés. Két és fél évig volt a Real edzője, ez idő alatt szemmel láthatóan semmit se csinált, a Real kerete se sokat változott ezen idő alatt. Tehát mondhatjuk, sem építeni sem rombolni nem sikerült neki a kispadon. De közbe nyert három BL-t zsinórban. És mellé még számtalan kisebb kupát. Csak éppen csapatot nem épített, pedig ennyi idő alatt, az alapokat le lehetett volna rakni.
Fura, hogy lemondott, de nem látunk bele a háttérbe, mindenki udvariasan nyilatkozik, bár lehet a helyzet, valójában nem is olyan rózsás. Azért a bajnokságban elég nagy káosz volt egész évben. És ezek a BL sikerek is, olyan mázlis sikerek egytől-egyig, mintsem, hogy tudás alapján elismerjük, hogy Zidenenak köszönhetik. Mindenesetre legenda lett, ha eddig nem is volt az.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.06.01. 12:14:38

Samper írta:Jó, hogy krimit nem írtok Zidaneról. Okos ember, tudta, hogy most és így kell lépnie. Perez többé aligha lesz a főnöke. És pocsék taktikus. Azért hozta be éppen Balet akkor, amikor. Ha a franciák leégnek a VB-n, akkor ő lesz a kapitány. Ha nem, kivár.

Zidane mondta saját magáról, hogy a taktika terén nincs a legjobbak közt, de született győztes és itt ez számított a legtöbbet.
Azért hozta be Bale-t, mert ő ült a padon. Isco szokás szerint besült, ezért muszáj volt változtatni.
Nem gondolnám, hogy ki volt dolgozva, a walesi élete gólját ollóza, utána meg a kapus beüti a középre tartó labdáját. Ebben mi volt a taktika? :D
De a Real Madridnak nem is egy mágnestáblás zseni kell, hanem aki rendben tartja azt az öltözőt, ahol Ramos, Marcelo vagy Ronaldo van. Valamint elhiteti velük, hogy ma ti fogtok nyerni. Zizou életét meg vhogy ez végig kíséri. Anno Ronaldo esett szét a vb döntőre, most Salah a Poolból. Vhogy mindig jól alakulnak számára a dolgok.
Pocchettino? Hajrá....jobbak nem lesznek vele.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.06.01. 11:38:53

gamerpapa írta:A legutóbbi talán az volt, hogy semmi pénzért nem ülne le egy olyan csapat kispadjára mint a Barca.
Ezt azért nyilatkozta, mert az Espanyol játékosa volt, ahol nem mellesleg klublegenda is a maga 239 meccsével.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.06.01. 10:57:55

Jó, hogy krimit nem írtok Zidaneról. Okos ember, tudta, hogy most és így kell lépnie. Perez többé aligha lesz a főnöke. És pocsék taktikus. Azért hozta be éppen Balet akkor, amikor. Ha a franciák leégnek a VB-n, akkor ő lesz a kapitány. Ha nem, kivár.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 10:17:26

Na már csak az hiányzik hogy az az Ex-Espanyolos, Barca utáló golyófejű gyenge Russel Crowe utánzat üljön a Real Madrid kispadjára :lol: :lol:

Remek szakember, de nagyon nem tenne jót a Real-Barca ellentétnek. Zidane figyelt arra hogy ne nőjön az ellentét, még is voltak parázs meccsek, akkor egy ilyen Mourinho 2-vel mit várnánk?

Szerintem Zidane megfogadta magában hogy ha meglesz a harmadik, akkor feláll, de mivel ő sem hitt ebben, így most tényleg meglepetés.


Amúgy a RM-ról:
Hatalmas máksorozatuk van, és emellé még olyan bírói tévedések is akadtak amitől kinyílik a bicska az ember zsebében.
DE! Szerencséje annak van, aki tesz is érte. Ha mi sem úgy mentünk volna ki a Roma ellen a pályára ahogy, akkor nekünk is bepattanhatott volna legalább 1 gól a kapus kisujjáról, vagy bármi ilyen, de mivel kb közelébe sem voltunk a kapunak egész meccsen, ne csodálkozzunk ha kiesünk.
Addig harcban is kell maradni, amíg jön a mindent eldöntő mák, vagy pedig bírói tévedés, ezt se felejtsük el.
Mint ahogy a PSG ellen sem azért mentünk tovább mert a bírót lefizettük volna, hanem azért mert mi jobban akartuk, a PSG meg elhitte magáról hogy simán megvan, és betojt amikor kiderült hogy lehet tévednek.

Xavi jól mondja, a Realban benne van a győzni akarás, győztes génje van, nem csoda ha az összes csapat betojva megy ki ellenük. Nem is tudom mikor estek ki utoljára úgy, hogy lényegében saját magukat ejtették ki, ehhez képest mi évről évre nyomjuk a Benny Hill show-t, olyan kerettel ami messze sokkal többre lehetne képes.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.06.01. 10:11:00

Perez fejét kell nézni a sajtótájékoztatón. Azt se tudta zavarában mit matasson miközben beszél. 2 napja leültek tárgyalni a nyári igazolásokról, de Zizou közölte, hogy ennyi volt. Ezt Zidane gyorsan döntötte el. Februárban volt egy nyilatkozata, amiben elejtette, hogy esetleg ennyi volt, de azóta meg az ellenjezőjét is mondta.
Van videó Ronaldoról és Perezről. Kezet se fog vele Ronci, utána meg eltakarja a száját és oszt neki vmit. Majd sejtelmesen a kamerába néz. Biztos, hogy a beígért fizu emelésen akaszkodtak össze, lehet, hogy Perez már eldöntötte, Ronci off és Zidane a korszakváltást nem akarta végig csinálni.
Okos döntés, ezen már csak rontani tudott volna. Aztán az is ott van, hogy nagyon össze csiszolódott a csapatával és nincs szíve kitenni senkit abből a keretből. Zidane nagy motivátor, de taktikailag nulla ezen a szinten, ezt ő is elismeri. Ramoséknak pont ez kellett, most viszont elkezdődik egy garnitúra váltás, szépen egyesével öregszenek ki a húzóemberek,az újakat be kell építeni, amihez már lehet nem lenne elég, hogy motivációs bajnok vagy.
Minden nagy csapat sorsa ez, mi már benne vunk a sűrűjében. Alba,Piqué,Busi,Messi....már csak ők maradtak az aranycsapatból.
Meg fogja érezni ezt a Real is. Továbbra is Európa egyik legjobbja lesz, csak az a kis plusz,amit Zidane adott az most nem lesz. Ami pont a BL-hez kell. Simán el tudom képzelni, hogy jövőre bajnokok lesznek de a BL-ből korán kizúgnak.
Zidane se véletlenül mondta, hogy a legkedvesebb pillanat a bajnokság megnyerése volt mert az a legnehezebb. 3x nyert BL-t egymás után, de azt az 1 bajnoki címet emeli ki. A hápogó szurkoló társaim így nézzék, hogy kis túlzással uraljuk a La Liga-t az utóbbi 10 évben. Idén meg tönkrevertük a mezőnyt már december végére.
Visszatérve a Real-ra, sztem Ronci napokban bejelenti, hogy ennyi volt neki is. Bale ezzel, hogy Zizou nincs maradhat, Benzi Perez kedvence, őt fogja utoljára eladni, de a BBC-hez hozzá fog nyúlni. Ronci 34, 2-3 hónap komolyabb focira elég, másra már nem jó és ez hónapról-hónapra csak rosszabb lesz. Modric se egész ember már 9 hónapra, Ramos is korosodik, Marcelo is.
Szóval értem Zidane-t, bár én azt gondoltam még egy idényt marad. De ahogy Pep mondta, "...akkor kell elmenned amikor még marasztalnak...".
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.06.01. 09:43:41

Azt gondolom Zidane alatt mérséklődött a két klub közti ellentét. Ha Pochettino megy hozzájuk, akkor lehet megint Mourinho féle korszak venné kezdetét. Benne van a pakliban, rendszeresen Barca ellenes nyilakozatokat tett, bármely csapatnál járt éppen. A legutóbbi talán az volt, hogy semmi pénzért nem ülne le egy olyan csapat kispadjára mint a Barca.
Ezért nem örülnék neki.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2018.06.01. 07:38:45

Cestus írta:
Veidt_madridista írta:Én nem tartom valószínűnek, hogy Pérez eljátszotta volna a meglepettet ebben az esetben. Ha már tényleg szólt neki Zidane a szezon közben, akkor ezt nyugodtan megmondhatták volna most, nem váltott volna ki semmilyen felháborodást.
Nos, ez igaz. Mindenesetre én úgy éreztem, hogy nem vall Zidane-ra az, hogy csak így a semmiből előáll ezzel. Adott esetben ezzel gondot okozhat a klubnak, ha ilyen hirtelen kell változtatni, azért gondoltam úgy, hogy előre szólt, ezt a helyzetet elkerülendő.
Állítólag azt is mondta, hogy ha nem sikerül megnyerni most a BLt lehet maradt volna.
madridista
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 00:00:53

Veidt_madridista írta:Én nem tartom valószínűnek, hogy Pérez eljátszotta volna a meglepettet ebben az esetben. Ha már tényleg szólt neki Zidane a szezon közben, akkor ezt nyugodtan megmondhatták volna most, nem váltott volna ki semmilyen felháborodást.
Nos, ez igaz. Mindenesetre én úgy éreztem, hogy nem vall Zidane-ra az, hogy csak így a semmiből előáll ezzel. Adott esetben ezzel gondot okozhat a klubnak, ha ilyen hirtelen kell változtatni, azért gondoltam úgy, hogy előre szólt, ezt a helyzetet elkerülendő.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.05.31. 22:24:39

Cestus írta: Olvastam, ja. Csak szentírásnak nem vettem. Úgy gondoltam, hogy Zidane alaposan átgondolta, mi történik az újabb BL-győzelem esetén, és így előre jelezte Pereznek, hogy talán megy, és akkor tessék talonba tenni a lehetséges utódokat. Ha Pochettinonak odaszólnak időben, hogy elképzelhető, hogy övé lehetne a kispad, minimum elodázta volna a hosszabbítását.
Én nem tartom valószínűnek, hogy Pérez eljátszotta volna a meglepettet ebben az esetben. Ha már tényleg szólt neki Zidane a szezon közben, akkor ezt nyugodtan megmondhatták volna most, nem váltott volna ki semmilyen felháborodást. Egyébként Pochettinónak van egy Madrid-záradék a szerződésében, legalábbis ma több spanyol és angol lap is erről írt. Személy szerint őt tartanám a legjobb választásnak a felmerült opciók közül, Gutival a második helyen. Klopp persze mindkettőnél jobb lenne, de ő nem fog eljönni.
Kép
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.05.31. 22:17:46

Cestus írta:
Olvastam, ja. Csak szentírásnak nem vettem. Úgy gondoltam, hogy Zidane alaposan átgondolta, mi történik az újabb BL-győzelem esetén, és így előre jelezte Pereznek, hogy talán megy, és akkor tessék talonba tenni a lehetséges utódokat. Ha Pochettinonak odaszólnak időben, hogy elképzelhető, hogy övé lehetne a kispad, minimum elodázta volna a hosszabbítását.
Szerintem annyira nem volt ez ott új.. Nem akarom elhinni legalább is.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 21:13:59

Veidt_madridista írta:Pérez azzal kezdte a nyilatkozatát a sajtótájékoztatón, hogy hatalmas meglepetés volt számára Zidane bejelentése, valósággal sokkolta. De szerintem akkor sem rúgta volna ki, ha nem jön össze a BL-győzelem.
Olvastam, ja. Csak szentírásnak nem vettem. Úgy gondoltam, hogy Zidane alaposan átgondolta, mi történik az újabb BL-győzelem esetén, és így előre jelezte Pereznek, hogy talán megy, és akkor tessék talonba tenni a lehetséges utódokat. Ha Pochettinonak odaszólnak időben, hogy elképzelhető, hogy övé lehetne a kispad, minimum elodázta volna a hosszabbítását.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2018.05.31. 20:43:22

Cestus írta:Perez biztos tudott arról, hogy Zidane fixen megy a szezon végén
Pérez azzal kezdte a nyilatkozatát a sajtótájékoztatón, hogy hatalmas meglepetés volt számára Zidane bejelentése, valósággal sokkolta. De szerintem akkor sem rúgta volna ki, ha nem jön össze a BL-győzelem.
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.05.31. 20:29:48

nem egészen értem a sok ..jó döntés volt..-ot. mégis mire fel? kezdem ott, hogy a valódi okot senki nem tudja!
a BL. megnyerésével lényegében jó (közepes)idényt futott, a jövője biztosítva volt, mindent megkaphatott volna a továbblépéshez, fiatal ember, szakmailag szinte csak éppen jó rajtot vett - szerintem éppen hogy semmi oka nem lett volna erre a lépésre - látszólag!!
az hogy a játékos állománnyal lenne baj ?! - alaptalan. akár a bivalyerős jelenlegi keretet veszem, akár a (szinte) korlátlan lehetőséget a további erősítésekre, ami simán ki bírna egy CR. cserét is akár.... Bale távozása vagy maradása fontos ugyan de Zidan bármelyik irányba befolyásolhatta volna ebben biztos vagyok.
mint ahogy abban is hogy valami más egyelőre ismeretlen ok áll a háttérben. abban viszont nem vagyok biztos, hogy a "maffiózó" magánszámának a - megdöbbenésről - bármi köze lenne a valósághoz...
ki derül e valaha is? mármint az igazi ok. ki tudja.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.05.31. 20:18:22

kristop írta: duplan rossz lenne nekunk. zidane legalabb tenyleg egy uriember volt, egyreszt rendesen nyilatkozott, normalis, ertelmes fazon, masreszt hagyott nyerni minket :D

pochettino meg tenyleg egy ilyen mourinho szeru edzo lenne, megint menne a parasztkodas, hisztik egesz evben, plusz meg valoszinuleg fociban is jobban megnehezitene a dolgunkat :(
Ha Zidane akkora úriember lett volna, simán bevállalta volna a sorfalat is. Ehelyett inkább beállt a puhagerincű madridi edzők táborába. Korábban nagyra tartottam, de ez a lépése (akár ő döntött így, akár a szájába adták a nyilatkozatot) nagyon sportszerűtlen volt.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.05.31. 19:01:48

Pochettino-t nem tartom valószínűnek. Perez biztos tudott arról, hogy Zidane fixen megy a szezon végén (Ha BL-t nyernek, lemond, ha nem nyernek semmit, kirúgja). Az utód lezsírozásakor ha Pochettinora esett volna a választás, nem hosszabbított volna a Spurs-sel a közelmúltban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2018.05.31. 17:52:11

S.Agüero írta:Pochettino... José után újabb szimpatikus edző a Madrid padján? :D
duplan rossz lenne nekunk. zidane legalabb tenyleg egy uriember volt, egyreszt rendesen nyilatkozott, normalis, ertelmes fazon, masreszt hagyott nyerni minket :D

pochettino meg tenyleg egy ilyen mourinho szeru edzo lenne, megint menne a parasztkodas, hisztik egesz evben, plusz meg valoszinuleg fociban is jobban megnehezitene a dolgunkat :(
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése