Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.08. 12:07:30

http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... -guti.html" target="_blank

Ha igaz a cikk, akkor még nagyobb az esély arra hogy Guti legyen az edző. Érdekes lesz
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.06.08. 06:14:35

El Sie7e írta: most azt írják hogy 30+2 opció ajánl a klub adók után de már ez is röhejes egy 33 évesnek. hatalmas legenda, iszonyat amit letett az asztalra de itt az ideje a váltásnak. megvoltak a bl-ek most van 1-2-3 év a blben újraépítkezni addig meg lehet tolni a bajnokságot ezerrel.
Úgy gondolom,hogy külön kell válni a Real és Ronaldo útjának. Ő már megtette,amit lehetett. Sportszakmailag kevés dolog indokolja a hosszabbítást és emelést. Menjen oda,ahol még teljesíthet. MU-ban leszúrod a 11-es pontra és kapni fog labdát az évi 50 góljához.
CR+80=Neymar részemről mehet. (ugye Mbappe nem elérhető).
Zidane kérdést elválasztanám ettől. Bizonyos,hogy Madridban Perez beleszrt a rendszerbe,nem véletlen az ő távozása. Korábban is játszatni kellett embereket és Perez igazolt,Zidane viszont elképzelhető,hogy keményebben kiállt magáért az ügyben.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.07. 22:55:51

bár nem szeretem Neymart szerintem a Realban jobb lenne mint a PSGben vagy akár a Barcában is volt. itt van mondjuk Ramos aki kettéfejeli ha arcoskodik ami mondjuk a Barcában Puyol volt személyre. plusz Perez nem olyan töketlen császár mint akik a Barca élén voltak Rossell/Bartomeu. szerintem Perezt nem tudná úgy táncoltatni. persze ez mind feltételes. a tökéletes az lenne ha Ronaldo letolna még 1 évet közben most nyáron jönne egy Neymar-Mbappé kaliber és jövőre szépen elmegy miamibe Beckham csapatához. az a baj vele hogy olyan fizetést akar kb csak tavaszra ami már a nevetséges kategória. most azt írják hogy 30+2 opció ajánl a klub adók után de már ez is röhejes egy 33 évesnek. hatalmas legenda, iszonyat amit letett az asztalra de itt az ideje a váltásnak. megvoltak a bl-ek most van 1-2-3 év a blben újraépítkezni addig meg lehet tolni a bajnokságot ezerrel.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.06.07. 22:46:20

Biztos, hogy valami van a Madridnál, mert nem ok nélkül lépett Zizu ilyen hirtelen, és nem ok nélkül duzzog Cr sem. Zizu esetében egy érthető döntés, mivel a csúcson szállt ki. Én azt sejtem a háttérben, hogy Perez be akar indulni most nyáron, és sok embert kicserélt volna, amihez Zizunak nem tetszett. De ez persze csak feltételezés...
Én azt sem tartom kizártnak, hogy Perez Cr-t akarja belevonni a Neymar - Mbappe transzferbe, ami nem tetszik a portugálnak. Személy szerint nem bírom Cr-t, de vitathatatlan, hogy érzi a kaput. És nem kizárt, hogy a PSG-nek megérné a transzfer...ha nem is hosszútávon.
Én úgy látom, hogy Neyt kicsit túlzottan szabadra engedték, és rontja a csapatmorált. A bajnokságot és kupát a brazil nélkül is lazán berántják, a bl-ben, viszont ő is kevés volt. És a Psg-nek a bl a fontos....és itt jühet képbe CR, aki 10 gól felett hoz stabilan évek óta a bl-ben, fontos gólokat szerez, még akkor is, ha játékban nem az igazi már.
Tételezzük fel a Neymar - CR cserét, meg kb 100 milliót pluszba a PSg-nek. Perez régi álmát valóra váltja, oda viszi a brazilt. A Madris jól járhat vele, csak kicsit vissza kell szabályozni a srácot. Cr meg kap egy esélyt Páriszban. hogy vezérletével nemzetközi szinten is alkothasson valamit a PSG. Madridban idén sokat pihizett már, ott ez jobban belefér, mert nélküle is simán berántják a bajnokságot. A Bl-ben viszont jól jönne nekik egy rutinos gólvágó, mert bőven megvan abban a csapatban a minőség, csak az a plusz hiányzik. Arról nem beszélve, hogy ha 2 évre ír alá mezeladásból visszajönne a lóvéja, Neyből meg egy év alatt kisajtoltak így is rengeteget. De ez csak az én teóriám...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.06.07. 22:41:42

Egyelore csak a portugal sajto hozza le, tavaly is a Bola csinalta a musort, gndolom CRnek mint nemzeti hos es Mendes bacsinak minden befolyasa megvan ahhoz hogy mi keruljon a lapokba. Nyilvan nyomas alatt akarjak tartani Perezt.

Hogy jatekba mit tud adni a Realnak az jo kerdes, mert sokszor eltunedezik de amit a tavasszal a BLben golok szamaban hoz (meg mindig golra jatszak a focit) arra nincsenek szavak. Es tovabbra is a legnepszerubb es legismertebb sportolo a Foldnon, komoly penzeket hoz o a Realnak.

Szerintem maradni fog, nyilvan amennyire csak lehet megemelteti a lovet, mar csak azert is, mert nincs hova mennie. Mourinhoval nagyon nincsenek joba (a United amugy is egy hulladek), Tuchel meg ketlem hogy pont ra vagyna a PSGbe. Annal meg komolyabb pali o, minthogy elmenjen Japanba vagy Katarba bohockodni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.07. 22:22:12

jó lenne ha elmenne. röhejes fizetést akar, csak a tavasz megy bár az bivaly módon de most megvol 5 év alatt 4 bl most lehet váltani. edző is ment Ronaldo is mehetne és lehet fiatalítani és elindítani az új projektet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.07. 22:08:09

Egyre több újság hozza le, hogy CR tényleg távozik.

Nekem az jön le, hogy Ő is szeretne "méltósággal" lelépni, mint Zizou.
Ha tényleg dobbant, akkor szerintem le is mondhat a jövőbeli aranylabdákról, a PSG-ből meg a Unitedból csoda kéne, hogy lasztit nyerjen.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2018.06.06. 17:12:43

lesliejr12 írta:Bárki jön Zizou után, kb halálra van ítélve. Vagy hozza a bajnokságot vagy 4x is BL győztes lesz a Real, különben Perez megköszöni a munkáját. A BL 4.re már necces, esélyes, hogy ott becsúszik a hiba vhol, tehát marad a bajnoki cím, de ahogy Zidane mondta, azt a legnehezebb....legalábbis a Real húzóembereivel. Ők nem azok akik 38 meccsen keresztül végig darálják az idényt. Cé sem alkalmas már erre.
Van eszük, elcserélik Neymarra.
Másik lehetőség, hogy mindent felpakolnak újra a BL-re, hátha...

Egyébként jó látni, olvasni, ahogy savazza őket mindenki. Ramosba is ott kötnek bele ahol csak tudnak.
Emlékszem, mikor Pep-pel verettük és az volt a kérdés, hogy mi nyerjük a BL-t vagy aki kiejt minket, közben uraltuk a Ligát is, kaptuk ugyanezt mi is. Főleg tőlük. Uefalona, Övrebotól a mai napig felsírnak álmukban. Xavi nem is volt top, se Busi, de Iniesta seggét se nyalták ennyire. Csak passzolgatunk 2 méterre, Messi nélkül senkik vunk, ma már ez úgy hangzik, hogy könnyű volt neki mert xaviinibusi...körbemagyarázták mindenhonnan, hülyébbnél hülyébb indokokkal. Ezt most ők kapják a nyakukba és belerondít az egészbe. Tudjuk milyen érzés ez igaz? ;)
Igaz!

És mi mindezt úgy éltük át, hogy a legjobbak voltunk(vagyunk) , de nem mindig nyerünk....
Ők, sosem voltak a legjobbak, és mindíg nyernek...
Ennyi a különbség...
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.06.06. 12:07:37

Igen, velünk....a Real ellen meg az egész világ. :D
Olyan szinten van egyeseknek üldözési mániája, hogy az már fáj.
Elkezd szurkolni a kirakat csapatnak, a leghíresebbnek és csodálkozik, hogy mennyi ellen szurkolója van. :D Hát akkor váltson csapatot, mondjuk a devecseri rúgdelőre pont megfelel és senki nem fogja utálni szeretett klubját. Ilyen egyszerű.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.05. 12:55:57

Ja, csak ilyenkor mindenki más a hülye. :D Akkoriban meg fordítva volt. :)

De mint tudjuk, a média mindig velünk van. :( :mrgreen:
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2018.06.05. 12:24:06

Bárki jön Zizou után, kb halálra van ítélve. Vagy hozza a bajnokságot vagy 4x is BL győztes lesz a Real, különben Perez megköszöni a munkáját. A BL 4.re már necces, esélyes, hogy ott becsúszik a hiba vhol, tehát marad a bajnoki cím, de ahogy Zidane mondta, azt a legnehezebb....legalábbis a Real húzóembereivel. Ők nem azok akik 38 meccsen keresztül végig darálják az idényt. Cé sem alkalmas már erre.
Van eszük, elcserélik Neymarra.
Másik lehetőség, hogy mindent felpakolnak újra a BL-re, hátha...

Egyébként jó látni, olvasni, ahogy savazza őket mindenki. Ramosba is ott kötnek bele ahol csak tudnak.
Emlékszem, mikor Pep-pel verettük és az volt a kérdés, hogy mi nyerjük a BL-t vagy aki kiejt minket, közben uraltuk a Ligát is, kaptuk ugyanezt mi is. Főleg tőlük. Uefalona, Övrebotól a mai napig felsírnak álmukban. Xavi nem is volt top, se Busi, de Iniesta seggét se nyalták ennyire. Csak passzolgatunk 2 méterre, Messi nélkül senkik vunk, ma már ez úgy hangzik, hogy könnyű volt neki mert xaviinibusi...körbemagyarázták mindenhonnan, hülyébbnél hülyébb indokokkal. Ezt most ők kapják a nyakukba és belerondít az egészbe. Tudjuk milyen érzés ez igaz? ;)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.06.04. 18:20:24

Lovat legközelebb ne adjátok még alá pluszba, ezért jön ide..
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.06.02. 18:55:08

looka írta: Kétségtelen, hogy elmúltak már azok az idők, amikor Capellót felállították egy bajnoki cím után a kevéssé látványos játék miatt, de azért idén ez a sokszor színtelen-szagtalan játék is csak egy porondon volt eredményes, a hazai bajnokságban, ami még Zidane szerint is a legfontosabb terep, már nem. Szóval jelene esetben ezt a kettőt külön is lehetne választani, mert a Real nem csak a szép fociban fejlődhet, hanem az eredményességben is a Ligában. Én sem úgy értettem, hogy a cél a szép és eredményes foci, hanem a szebb vagy legalább a bajnokságban eredményesebb játék.
Ehhez nincs meg a minőség elől. Ronaldo,Bale nem való oda,ha szép focit szeretnénk. CR-Neymar csere,Isco és Asensio a pályára. Akkor lehet elvárás mindez.
Navas - Carvajal,Varane,Ramos,Marcelo-Modric,Kovacic,Kroos-Asensio,Neymar,Isco.
Ez pofás lenne papíron,csak lassú.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.06.02. 17:48:09

Fenomeno írta:Lehet manapság elvárás a domináns,szép foci és az eredményesség egyszerre?
Főleg,hogy így lehet ennyit nyerni ezzel a csapattal. Szerintem a Barca sem olyan focit játszott,mint 5 éve,mégis becsúszott 2 kupa. Az Arsenal meg szépen játszik,játszott mindig,esélyesek is a 6. helyre
Kétségtelen, hogy elmúltak már azok az idők, amikor Capellót felállították egy bajnoki cím után a kevéssé látványos játék miatt, de azért idén ez a sokszor színtelen-szagtalan játék is csak egy porondon volt eredményes, a hazai bajnokságban, ami még Zidane szerint is a legfontosabb terep, már nem. Szóval jelene esetben ezt a kettőt külön is lehetne választani, mert a Real nem csak a szép fociban fejlődhet, hanem az eredményességben is a Ligában. Én sem úgy értettem, hogy a cél a szép és eredményes foci, hanem a szebb vagy legalább a bajnokságban eredményesebb játék.
El Sie7e írta:nyilván Zidane előtt és után is lesz Real, meg bajnoki címek, viszont azt az érzést amit ő adott azt most egy külsős nem fogja hozni. Lehet a taktika fejlődni fog, de piszok nehéz dolga lesz akárki jön. Most jött volna az a nyár amikor bele kell nyúlni a keretbe de ez így már az új edző lesz. Perez fixen húzni fog vmi nagyot, az is teljesen benne van hogy Navasnak annyi, Courtois vagy Alisson jön helyette, ahogy a Cr Neymar csere sem lehetetlen. Valamilyen szinten az a nxugodt családi légkörnek most annyi és kérdéses hogy mi jön
Az, hogy bele kell nyúlni keretbe, az lehet lehetőség is, és nem feltétlenül jelent bukást. Megvan a keret, vannak a piacon olyan játékosok, akik javulást hozhatnak, a jelenlegiek önbizalma az egekben, ha ezt az új edző egy kidolgozott és érett taktika köntösébe bújtatja úgy, hogy egyúttal megoldja a frissítést is, akkor bőven versenyben lehettek jövőre a bajnoki címért, és nem gondolom, ha az elmúlt 10 évben megnyernétek a 3. bajnoki címeteket, a BL-ben pedig max. a legjobb 4 jön össze, akkor az már kudarcnak számítana. Éppen ezért nem gondolom úgy, hogy egyenes az út lefelé akár morálisan, akár sportszakmai szempontból.
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.02. 17:23:52

looka írta:
El Sie7e írta:senki. ilyen címek és ilyen öltözői hangulat után mindegy ki lesz, rövidtávon csak lefele van.
Tényleg igaz, hogy egy BL cím után minden rózsaszín, de én nem tudok ebben egyetérteni veled. Az rendben van, hogy egy BL-győztes csapat nyilván a csúcson van, ahonnan elvileg csak lefelé vezet az út. De, ha felteszed magadnak a (bizonyos szempontból értelmetlen, teljességgel teoretikus) kérdést, hogy a mostani hurrá hangulat hol lenne, ha az az egy meccs, amin a szezonotok múlt nem úgy sül el, ahogy elsült (számomra pl. egyértelműen kulcstényező volt Salah sérülése, mert addig nemhogy egyenragú volt a 'Pool, de talán jobb is, az első félidőben, ha jól emlékszem nem volt kaput eltaláló madridi lövés...), akkor őszintén ki tudod jelenteni, hogy minden rendben van? Hogy ezen a csapaton főleg taktikai, de akár még személyi tekintetben sem kell változtatni? Hogy nem hozhat olyat egy új edző, amivel a bajnoki 3. helynél jobbat tudok elérni vagy játékban stabilabbat nyújtani, esetleg madridosabban focizni (még, ha ez nyilván szubjektív is, és távol álljon tőlem, hogy kijelentsem, hogy nem Madrid-szintű focit nyomtatok, de hát, azért ez messze nem az a lehengerlő, domináns játék, amit egy RM-tól elvárnak, mondom, szerintem)?

Nem provokatív akarok lenni, ez remélem, érezhető a stílusból, de őszintén érdekel a véleményed, meg a többi madridista kolléga véleménye is.

Hogy az enyémet is kifejtsem, ahogy az érezhető a fentiekből, szerintem bőven van innen felfelé, mégpedig játékban, illetve stabilitásban. A BL győzelem 3 siker után nem lesz és nem lehet elvárás, ennyire Pérez sem lehet megalomán, a legjobb 4 az oké, az elvárás lehet, de, ha ezt kivesszük, akkor az új edző igenis lehet sikeres, és nem egyértelmű az út lefelé.

nyilván Zidane előtt és után is lesz Real, meg bajnoki címek, viszont azt az érzést amit ő adott azt most egy külsős nem fogja hozni. Lehet a taktika fejlődni fog, de piszok nehéz dolga lesz akárki jön. Most jött volna az a nyár amikor bele kell nyúlni a keretbe de ez így már az új edző lesz. Perez fixen húzni fog vmi nagyot, az is teljesen benne van hogy Navasnak annyi, Courtois vagy Alisson jön helyette, ahogy a Cr Neymar csere sem lehetetlen. Valamilyen szinten az a nxugodt családi légkörnek most annyi és kérdéses hogy mi jön
Avatar
Fenomeno
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2018.05.27. 13:12:29

2018.06.02. 06:27:40

looka írta: Hogy nem hozhat olyat egy új edző, amivel a bajnoki 3. helynél jobbat tudok elérni vagy játékban stabilabbat nyújtani, esetleg madridosabban focizni (még, ha ez nyilván szubjektív is, és távol álljon tőlem, hogy kijelentsem, hogy nem Madrid-szintű focit nyomtatok, de hát, azért ez messze nem az a lehengerlő, domináns játék, amit egy RM-tól elvárnak, mondom, szerintem)?
Lehet manapság elvárás a domináns,szép foci és az eredményesség egyszerre?
Főleg,hogy így lehet ennyit nyerni ezzel a csapattal. Szerintem a Barca sem olyan focit játszott,mint 5 éve,mégis becsúszott 2 kupa. Az Arsenal meg szépen játszik,játszott mindig,esélyesek is a 6. helyre
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2018.06.02. 01:35:47

El Sie7e írta:senki. ilyen címek és ilyen öltözői hangulat után mindegy ki lesz, rövidtávon csak lefele van.
Tényleg igaz, hogy egy BL cím után minden rózsaszín, de én nem tudok ebben egyetérteni veled. Az rendben van, hogy egy BL-győztes csapat nyilván a csúcson van, ahonnan elvileg csak lefelé vezet az út. De, ha felteszed magadnak a (bizonyos szempontból értelmetlen, teljességgel teoretikus) kérdést, hogy a mostani hurrá hangulat hol lenne, ha az az egy meccs, amin a szezonotok múlt nem úgy sül el, ahogy elsült (számomra pl. egyértelműen kulcstényező volt Salah sérülése, mert addig nemhogy egyenragú volt a 'Pool, de talán jobb is, az első félidőben, ha jól emlékszem nem volt kaput eltaláló madridi lövés...), akkor őszintén ki tudod jelenteni, hogy minden rendben van? Hogy ezen a csapaton főleg taktikai, de akár még személyi tekintetben sem kell változtatni? Hogy nem hozhat olyat egy új edző, amivel a bajnoki 3. helynél jobbat tudok elérni vagy játékban stabilabbat nyújtani, esetleg madridosabban focizni (még, ha ez nyilván szubjektív is, és távol álljon tőlem, hogy kijelentsem, hogy nem Madrid-szintű focit nyomtatok, de hát, azért ez messze nem az a lehengerlő, domináns játék, amit egy RM-tól elvárnak, mondom, szerintem)?

Nem provokatív akarok lenni, ez remélem, érezhető a stílusból, de őszintén érdekel a véleményed, meg a többi madridista kolléga véleménye is.

Hogy az enyémet is kifejtsem, ahogy az érezhető a fentiekből, szerintem bőven van innen felfelé, mégpedig játékban, illetve stabilitásban. A BL győzelem 3 siker után nem lesz és nem lehet elvárás, ennyire Pérez sem lehet megalomán, a legjobb 4 az oké, az elvárás lehet, de, ha ezt kivesszük, akkor az új edző igenis lehet sikeres, és nem egyértelmű az út lefelé.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.02. 00:12:22

S.Agüero írta: Mondjuk a csodagólján kívül azért nem hozott extrát szerintem. :D
Egyáltalán nem amúgy,csak gólt lőtt az utolsó pár meccsen.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.06.01. 23:47:54

Köpködték Bale-t,meg hogy senkivel nem beszélt már,leszrta az egészet már, csak a telóját nyomkodta állítólag,aztán úgy volt vele kéne egyet még focizni...
Mondjuk a csodagólján kívül azért nem hozott extrát szerintem. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 23:20:46

El Sie7e írta:
Cestus írta: Akkor ki lenne a jó?
senki. ilyen címek és ilyen öltözői hangulat után mindegy ki lesz, rövidtávon csak lefele van.
Bajnokságban, kupában javulhattok. Szerintem ez lesz a cél ott jövőre, még egy BL-t kisajtolni a bandából már sok lenne.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2018.06.01. 23:07:00

De adtam az utolsó 1 hónapot.
Köpködték Bale-t,meg hogy senkivel nem beszélt már,leszrta az egészet már, csak a telóját nyomkodta állítólag,aztán úgy volt vele kéne egyet még focizni... :lol: :lol: :lol:
Csóró arab csatárunknak +1000 perccel alig jött össze 5 jó meccs,de legalább abból kettőn sikerült neki összehoznia két világi potyagólt... :lol:
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2018.06.01. 21:58:14

Cestus írta: Akkor ki lenne a jó?
senki. ilyen címek és ilyen öltözői hangulat után mindegy ki lesz, rövidtávon csak lefele van.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.06.01. 21:40:13

Nem fogják Gutit kinevezni,tudtommal a kicsiken kívül semmilyen tapasztalata sincs. Jó,mert Zidane után újabb ex madridos,akit szerettek/szeretnek a szurkolók,de nagy butaság lenne nulla tapasztalattal oda ültetni. Tudom hogy Pep is hasonlóképpen ült le anno,de az egy megismételhetetlen történet szerintem,mint ahogy a zsinórban 3 bl is egy olyan dolog,ami ki tudja mikor jön össze valakinek megint.

Zidane dolga annyival volt egyszerűbb,hogy volt egy bomba Ronaldo,Benzema is tudott még gólt lőni akkor,megtalálta Casemiro helyét,stb. A következő edzőnek már nem feltétlenül ezzel a kerettel kell majd dolgozni,szerintem 4-5 érkező simán lehet,ha meg nagyobb nevek is jönnek,azt nem fogja Perez egy tapasztalatlan edzőre bízni. Lehet hogy lesz Guti Madrid edző,de nem hiszem hogy most.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.06.01. 21:02:11

http://www.origo.hu/sport/futball/20180 ... jarol.html" target="_blank

Érdemes bele olvasni, fhos az Origo, de a sportrészlege kiváló, és választ ad arra a kérdésre is, hogy Zidane tényleg csinált-e valamit.
Azért ne felejtsük el hogy Benitez után ő is egy teljesen szétesett, morálisan gyenge csapatot kapott meg, és csak nevetve vártuk hogy hány hónap múlva bukik meg ő is, ehhez képest finoman szólva túlteljesített.(sajnos)

A cikkben is benne van, Zidane remekül tűzben tartotta a cserejátékosokat is, és elhitette azt velük hogy ugyanolyan fontos szereplők ők is, ebben sajnos mi sokat kellene hogy fejlődjünk.

Phöchettino(bocsi) meg remélem elkerüli a Madridot, vérbeli ex Espanyolos, olyan habitussal és Barca utálattal mint a szurkolói a stadionban, el tudom képzelni mit művelne a klasszikusokon.
Én Gutira tippelek, adná magát a koncepció, de szerintem Perez nagy bevásárlást fog nyáron tenni.

Benzema témához: Ha Benzema megy, akkor Ronaldot is el kellene passzolni, mert hiába góltalan Benzema, előkészítésben jeleskedik, és sokat segít Ronaldonak, tényleg olyan mintha Suarez inverze lenne.
Ha ő lelép, Ronaldo még jobban vissza fog esni gólgyártásban.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.06.01. 20:03:16

El Sie7e írta:ellenben a jövőre nézve nem tetszenek ezek a Pochettinos hírek. rendkívül túlfújt lúzer edző. mondhatni jó focit tol a spursel de sztem az is rendkívül sablonos. jól begyakorolt de semmi váratlan nincs benne. maradt még Sarri remélem ő se mert a másik túlfújt lúzer edző. sokan akarják Kloppot hát remélem nem. naív szuperlúzer edző, b terv nélkül, ha nem megy az agyatlan játéka meg van lőve. Marad reálisan Guti és Wenger. mindkettő zsákbamacska és Zidane után mindegy ki lesz sanszos egy Fergie effekt az elért sikerek miatt.
Akkor ki lenne a jó?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Válasz küldése