Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 14:41:19

Fecooo írta:Persze, vigyék csak a klasszikust, végülis az európai emberek kapják be, a helyi bérletesek kapják be, nehogymár helyben nézhessék meg az év legfontosabb rangadóit... Egyébként meg így a hazai pályát vmelyik csapat bebukja ekkor...
Nah meg keljünk fel hajnalban, hogy nézhessük a meccset...grat
Naigen, facsarják csak ki mégjobban a játékosokat azzal hogy elutaztatják fordulók között a világ másik végére, remélhetőleg mindezt tavasszal [-X #-o

Inkább a bíráskodás színvonalának növelésére kellene a hangsúlyt fektetni, hogy ne ilyen komplexusos barmok vezessék a meccset és trollkodják szét.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.08.16. 12:58:24

TripleH írta:
D.i.N.h.O írta:A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az nagyon jó hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
Pont, hogy Casemiro lehozatala után vállt a védelmük nullává, itt jön képbe, hogy épp Casemiro hiánya miatt volt a Brazil védelem instabil a belgák ellen.
Nekem úgy tűnt h már elôtte is átmentek a real kp-n a matracok. De most én un block beszéltem, semmi egyebet nem tud Case mint rombolni-blokkolni mégis a madridisták tömegei hiszik őt a legjobb vkp-nak. Max a legszerencsésebb, hogy nem szórják ki minden 3.meccsén..:D
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2018.08.16. 12:53:49

D.i.N.h.O írta:A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az nagyon jó hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
Pont, hogy Casemiro lehozatala után vállt a védelmük nullává, itt jön képbe, hogy épp Casemiro hiánya miatt volt a Brazil védelem instabil a belgák ellen.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.08.16. 12:37:40

A 16 éves, viráglelkű, barcafóbiás flori lecsapott! Na őt tényleg megnyomorította a Pep-korszak..

Viccen kívül, most ennek a real bukásnak annyira nem tudok örülni. Mondjuk az [auto_cenzúra] hogy kaptak 4-et és a túlhypolt Casemiro-Varane páros laassan a helyére kerül.
De ha most Madridban összedobják a lóvét Hazardra meg egy értelmesebb cserecsatárra az a bajnokság szempontjából nem biztos hogy jó nekünk.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 12:26:38

davi10 írta:
mess2009 írta:itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Miről beszélsz?
Ez Így történt, kikaptunk 7-0ra :D :D

Amúgy szerintem jelen pillanatban tényleg az Atleti fő riválisunk (mind a bajnokságban, mind a BL-ben), de azért nem kell lesajnálni a Realt. Jól mondja divadka, mi is hasonló helyzetben voltunk tavaly.

Nehezebb bajnokságra számítok, szerintem mi is többet fogunk bukni (bár ezt rendes rotációval kiküszöbölhetné Valverde), az Atleti pedig nem fog még ennyire se lemaradni, mint tavaly.
Igaz, a 0-4-es kamu, a 7-0 az igazi csak nem ismerjük be :mrgreen:
Ki gondolta volna amúgy egy ilyen clasico után hogy 3 év múlva a mérleg 3/3 BL trófa lesz a Realnál.

Amúgy igen, egyenlőre Lopeteguin azt érzem hogy kényszeresen azt akarja nyomatni mint a spanyol válogatottnál.
Tegnapi meccsen is mondták hogy 2 olyan gólt kaptak amit ha nem akarnak hátul Guardiola-Barcásan kihozni, hanem elrúgni, akkor nem is lett volna gól.

Zidane és Ronaldo kiesése nagy érvágás lehet nekik. Nem volt taktikai zseni Zidane, de nagyon fel tudta tüzelni őket, és magabiztosságot adott a csapatnak, elég nagy respectje volt korábbi Real legendaként, ezeket nem biztos hogy Lopetegui tudja majd.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 11:36:26

mess2009 írta:itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Miről beszélsz?
Ez Így történt, kikaptunk 7-0ra :D :D

Amúgy szerintem jelen pillanatban tényleg az Atleti fő riválisunk (mind a bajnokságban, mind a BL-ben), de azért nem kell lesajnálni a Realt. Jól mondja divadka, mi is hasonló helyzetben voltunk tavaly.

Nehezebb bajnokságra számítok, szerintem mi is többet fogunk bukni (bár ezt rendes rotációval kiküszöbölhetné Valverde), az Atleti pedig nem fog még ennyire se lemaradni, mint tavaly.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2018.08.16. 11:31:01

Támadásban szerintem egész korrekt volt a Real tegnap, ha nem lettek volna az egyéni hibák, akkor hozható meccs lett volna bőven. Az Atlético védekezése viszont helyenként nálam eléggé szellős volt, de nyilván ilyen téren javulni fognak, plusz jól igazoltak, még kellemetlenebb ellenfelek lesznek, mint tavaly.

R. Madridtól pedig azt várom, hogy max. a kupát behúzza. Bajnokságban szerintem 2-3 helyen fognak befutni, BL-ben meg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nyernek, azok után, hogy Ronaldo és Zidane lelépett.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 11:00:42

mess2009 írta:itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Emlékszem hogy örültek hogy Messi nélkül lép pályára a Barca, aztán szép verés lett Messi nélkül is belőle :mrgreen:

Egyszerűen zseniális volt az a gyorspasszos, pálya közepét gyorsan kijátszó direkt foci, kontrákkal, leshatáron táncoló játékosok hirtelen kiugratásával.Tanítanivaló, be is rakták az oktató DVD-t a Bernabeuban.
Ilyenben láttam a Messi utáni Barca jövőjét, Neymarral az élen.

Szerintem Valverdének is hasonló játékot kellene nyomatnia, a játékosanyag megvan hozzá, ne a csúcs tiki-takát hajkurássza, mert abból egy béna lötyögés lesz, mint a spanyol válogatottban, láthattuk mekkora eredménnyel.
Viszont ilyen játékkal sikerülhetne bárkit megvernünk.
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.08.16. 10:47:05

Stalkyard írta:Dzsi91, 100% :D :D :D
:D jó, kicsit egyszerűbb volt kitalálni mint gondoltam
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.08.16. 10:43:46

itt van amikor mi rúgtunk nekik 4-et 0 ellenében :D
https://www.youtube.com/watch?v=KY2uGNF ... r_embedded" target="_blank
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.08.16. 10:42:23

Dzsi91, 100% :D :D :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2018.08.16. 10:37:08

Jaj Istenem :D köszönöm... sírósra nevettem magam a komment végére :D

Amúgy van egy ezresem rá, hogy ez melyik arc odaátról, az ottani "normális" hangvételű kommentjeiből is sugárzik az alulneveltség és intelligencia hiánya :D Tippeket várom PM-ben!
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2018.08.16. 10:34:04

LG azt hol olvastad, hogy a BL győztese az Európa legjobb csapata?
Csak mert elég sokszor erre utalsz a legutóbbi hozzászólásban.
Ez kb. olyan akkor, minthogy a Miss World a legszebb csaj a földön...

Az én olvasatomban, a BL győztese az adott kiirásban az a csapat, amelyik a döntőt megnyerte.
Nem az, aki a legjobb, aki a legjobban, legszebben játszott, nem a fizikailag, taktikailag legerősebb.
Amit te mondasz, az eléggé fekete-fehér elképzelése a világnak.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.08.16. 10:27:47

Nem írom le őket, sose teszem. De remelem a bajnokságban a papírformát hozzák (2-3. hely), a BL-ben meg remelem hogy Zidane elvitte az összes mákot Madridból, es az ellenfeleknek is sikerül megtalálni a tökeiket mikor veluk kerülnek össze.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2018.08.16. 10:25:52

OFF:

Pont az ilyen 12 éves kisebbségi komplexussal vegetáló tajgetosz pozitív véglények miatt vannak sokszor fikázva a normális Real szurkolók.
Nyilván nem potyogtak ki még a tejfogai vagy rendszeresen belopódzik hozzá a nagybátyja éjszakánként azért is ilyen frusztrált a kincsem.

ON

Én is úgy látom hogy idén az Atleti lesz a a fő riválisunk a bajnokságban, a BL-ben számomra is a legelkerülendőbb kategóriában vannak.

A Real meg végighokizza ezt az évet és jól megérdemelt 0 kupát tehet majd a polcra. :mrgreen:
Jövő nyáron ha el tudják hozni valamelyik gólgyártó gépet (Kane,Salah,Lewa) akkor lehet majd keresnivalójuk...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2018.08.16. 10:21:47

Még nem kezdődött el a bajnokság de tartom hogy ez az új edző súlytalan lesz madridban.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.08.16. 10:15:14

Stalkyard írta:Annyira tönkretette szegényeket a pep-korzsak...
Szapora pulzus, kiütések, dühkitörés, epilepsziás roham...ezek a tünetek jelennek meg náluk, ha olvassák Pep nevét, imádom :D Valahol megértem a dolgot, nem sok olyan agyonverés volt a fociban, mint azok. Semmiért nem cserélném el, esküszöm :)

LG, miféle közvélemény? :D kit érdekel, de komolyan. Azt a focit senki nem veszi el tőlünk, az a történelem legjobb focija volt, voltak pocsék meccsek, de amit éles helyzetben tudtunk foci néven művelni, azt soha, senki nem tudta még. Az a korszak lezárult, új korszak van, el kell fogadni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.08.16. 10:07:04

Annyira vicces, hogy az elmúlt 3-4 evet próbálják ugy eladni, mintha ők a világ összes trófeáját megnyertek volna mi meg semmit.
Ha csak ők állítanák be így, nem is érdekelne. Viszont az rohadtul bosszant, hogy a közvélemény is nagyjából ezen a véleményem van, és az Aranylabda szavazásokon is rendre ürüléknek nézik a bajnoki címeinket. A világ legerősebb bajnoki címét, akiket olyan csapatok ellen szerzünk meg, mint a Real Madrid, Atletico Madrid, Sevilla, akik azért nemzetközi szinten is letettek ezt-azt az elmúlt években. És igazságos küzdelemben, mert a bajnokság nem szerencsén, jó vagy rossz napokon, sorsoláson, bírókon múlik, hanem az nyeri meg, aki egy teljes szezon alapján a legjobb volt.

BL-t nyerni pedig sokféleképen lehet. Lehet úgy, mint mi csináltunk 11-ben, 15-ben, vagy a Bayern 13-ban, és lehet úgy, mint a Chelsea 2012-ben, vagy a Real 16-ban és idén. És persze lehet mondani, hogy a végeredmény minden esetben ugyanaz lett, de szerintem akiben minimális jó érzés van, azt nem fog azt állítani, hogy 12-ben a Chelsea, vagy hogy idén a Real lett volna Európa legjobb csapata, mert egy ilyen szintű hazugsághoz nagyon szégyentelennek kell lenni. Európa legjobb csapata nem veszíti el már télen az esélyét a bajnoki címre, nem alázza szenved megalázó vereséget a legfőbb riválistól, nem előzik meg többen is a szezon végén a tabellán.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2018.08.16. 10:00:13

kisgyerekesanyuka írta:szokásos ordas köcsö.gség egy 15 éves ordas köcsö.gtől
Ennek a lakóháznyi méretű köcsö.gnek egy IP bannt nem lehet kiszabni?
Nem tudom, hogy ennyire popiujjazós, frusztált nyomorék hogy lehet egy lény, mint ez a gyökér. :D A lényeg viszont, hogy ilyen, és hadd verje az is élet, rászolgált a pofonra. :)
Football, bloody hell. /SAF/
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.08.16. 09:49:21

A bajnokságban idén az Atleticot sokkal veszélyesebb riválisnak tartom, mint a Realt.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.08.16. 09:38:24

Beleolvastam kicsit a túloldalba, hat nem kellett volna. Annyira vicces, hogy az elmúlt 3-4 evet próbálják ugy eladni, mintha ők a világ összes trófeáját megnyertek volna mi meg semmit. :D :D ( mint amilyen a 2008-2011 közötti időszak volt például, csak fordítva :D ). Kozben meg az elmúlt 10 évben nyertek vagy 2-3 bajnoki címet. :lol: Annyira tönkretette szegényeket a pep-korszak, olyan görcsösen próbálják azt a dominanciát belelátni az ívelgetős focijukba, meg a 4 BL-ukbe, amiből kettőt nagyrészt lesgol, bírói hibák, ellenfelek nevetséges hibái útján sikerult behúzni. :(

Mindenesetre a tavalyi BL videó montázsukat rettenetesen várom, epic zene, Karius, Ulreich es Rafinha meg nyomja a show-t. :lol:

Elnézést, ez kikivánkozott. Csak ha netán majd felmerül még párszor, hogy mennyivel színvonalasabb az a fórum. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2018.08.16. 09:18:08

Azt azért ne felejtsük el, hogy egy évvel ez előtt hasonló volt a helyzet nálunk is.
Csalódottság az átigazolások hiánya miatt, Neymar távozása, kettős vereség a szuperkupában...
Mindenki temette a csapatot, és ezek után simán nyertük a bajnokságot és a kupát is.
A bajnokság azon dől el, hogy ki veszít kevesebb pontot a kis csapatok ellen.
Benne van hogy, zselé kiválása után bátrabbak és felszabadultabbak lesznek a többiek.
Ne temessük őket!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2018.08.16. 01:19:18

Csak reménykedni merek, hogy a fehéreknek most visszatér az az időszak, amikor rendszeresen kiestek a BL nyolcaddöntőkben, és egyedül csak a régi szép idők iránti nosztalgiázás van, annyi különbséggel, hogy most nem Zidane kapását, hanem Bale ollóját nézik vissza rendszeresen...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.08.16. 00:12:02

MatyiG írta:Ja, jogos, félreolvastam, akkor bocs, ebben az esetben igazat adok MNS-nek. :D
Igen, az Atletire gondoltam természetesen :D

Így viszont felhoztad a lényeget, szomorú hogy sorra beárazzuk a Realt a bajnoki meccseken, aztán a BL-ben meg sorra halmozzák a győzelmeket, miközben mi meg BL show helyett Benny Hill show-t csinálunk, és folyton kiejtjük magunkat a bénázásainkkal.

Jut eszembe a kisbarátunk most is jön majd hittéríteni? :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.08.15. 23:35:23

MatyiG írta:Ja, jogos, félreolvastam, akkor bocs, ebben az esetben igazat adok MNS-nek. :D
Én nem. Azért voltak olyan meccsek az utóbbi években, amikor igazán ment, és őket is le tudtuk játszani. 16-ban sem azért estünk ki ellenük, mert nem adtuk fel a játékunkat, hanem mert eleve akkor voltunk hullámvölgybe, de még így is meg lehetett volna, ha az odavágón emberelőnyben a jó néhány komoly helyzetünkből nem csupán kettőt verünk be. 2 évvel korábban meg nem volt igazi átütő erő Martino csapatában.
A Fehér Balettnak meg remélem behúzzák a függönyt idén, és 0 kupával zárják a szezont. Ennyi máknak, mint amit ezek felhalmoztak az elmúlt években, meg lesz a böjtje.
Én mondjuk azt szeretném, ha ennek a makknak nem akkor jönne meg a böjtje, amikor amúgy is gyengébbek. Legyen meg akkor, amikor amúgy tök jól megy nekik, de essenek ki nagyon szerencsétlen gólokkal és bírói tévedésekkel.
Válasz küldése