Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2019.01.08. 15:02:09

miro. írta:
Varatrix írta:A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Katasztrófa..Folytatódik a sor a Ceballos,Llorente,Lucas Vazquez,Asensio után. =D>

szerk. Ja és az új kedvencem.....VALVERDE.
Szegény gyereknek ajándék minden perc amit itt tud tölteni a pályán.
Mindenben igazatok van, én is frucsállom ezt a politikát a korábbihoz viszonyítva. Annyit viszont halkan megjegyeznék, hogy míg a Real a fent említett játékosokat is 60+ millióért fogja majd elpasszolni, addig mi már elégedettek leszünk, ha 10-15 milliót tudunk keresni egy játékoson... Szerencsére legalább mi áron alul vesszük meg az új játékosokat, ja azt sem...
Az az igazság, hogy utoljára normális, átgondolt transzferpolitikát utoljára Laporta idején láttam
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.01.08. 14:48:54

miro. írta:
Varatrix írta:A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Katasztrófa..Folytatódik a sor a Ceballos,Llorente,Lucas Vazquez,Asensio után. =D>

szerk. Ja és az új kedvencem.....VALVERDE.
Szegény gyereknek ajándék minden perc amit itt tud tölteni a pályán.
Mondjuk én Ceballost kivenném a sorból. Ha rendesen használnák a posztján nagyon jó kis játékos lehetne, Modric rotálására egyelőre tökéletes lenne, jövőre akár át is vehetné a helyét. Nyilván nem, biztos, de a lehetőség és a tehetség megvan benne. Egy Arthur szintet bőven hozna, ha nem többet.
Asensio meg alapból túl lett hypolva. Sosem volt olyan kiemelkedő mint, amilyennek beállították. Néha elsült a lába, de igazából olyan sokkal több nem volt benne. Egy Realban kiegészítő embernek teljesen OK, de szerintem kb. ennyi. Persze még bemutathat egy hirtelen változást, lehet, hogy későn érő típus, erre azonban nem sokat tennék. Az meg külön öröm, hogy megpróbálják saját nevelésként eladni.

Zidane is túl van kicsit misztifikálva. Lehet, hogy kicsit rendet tudna rakni a fejekben és nem az 5. helyen kullognának, de nem is lennének bajnokaspiránsok. Legalább 3-4, ha nem több helyen kellene változtatni a kezdőn, Marcelonak, Modricnak, Cr-nek nem lesz egyszerű megtalálni az utódját és Ramosnak sem hiszem, hogy 1 szezonnál több ideje lenne a kezdőben. Bár jelenleg azt a posztot a "legkönnyebb" orvosolni.
Ez a 10 pont alapjában véve nem is akkora gáz, inkább annak fényében adhat okot szomorúságra, hogy egy olyan Barca mögött, ami nem a legeredményesebb szezonját futja, sőt!
De amíg Piatekkel,Diazzal meg ilyen Reguilónnal akarják a lyukakat befoltozni nem lesz túl nagy változás. Olyan játékosokat pedig akik nemcsak kezdők, hanem húzóemberek lehetnek vagy lehetetlen szerezni vagy min. 150 milliónál kezdődik az áruk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2019.01.08. 14:48:44

A CIES Football Observatory nevű elemzőcég által összeállított, az öt legerősebb bajnokság játékosait figyelembe vevő listán a világ legértékesebb játékosai között az első húsz közé nem fért be egyetlen Real Madrid-játékos sem.

Nem baj majd megvesznek valami kutyaütőt tripla áron és feljebb lépnek a ranglétrán. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.01.08. 14:24:44

Balazsis írta:Azért én olvastam olyat is, hogy Koulibaly-t megpróbálják megszerezni 100 milla körüli összegért. Ő meg azért elég meghatározó védő mostanában a Napoli-ban. :)
Kiváló játékos az kétségtelen! Mondjuk kíváncsi vagyok, hogy minden védők legvédőbbik Ramosa, vagy a méltatlanul nem aranylabdával jutalmazott Varane helyére vesznek ennyiért játékost, ha vesznek...

3 gólal kaptak többet mint mi, nem hiszem, hogy ezen múlna. A támadó szekció viszont parádé, mennyire impotens.

Tényleg nem a rosszindulat vezérel amikor megkérdezem, hogy tényleg van SZAKEMBER, aki azt gondolta, hogy Benzema, LV, Ase, vagy akármelyik kutyaütő cunamiként robban majd be Ronaldo helyére?

Vagy tényleg ennyire rossz a piaci helyzet, hogy árban nem tudnak kifizetni egy valamire való játékost? Mondjuk egy Lewandowskit? Értem, hogy nem oldja meg 10 évre a problémákat, de mégsem az 5. helyen kullognának.

Mondjuk, tudom ritka csoportba tartozom, mert lelkem mélyén sajnálom ahogyan állnak jelenleg.... Sokkal nagyobb öröm egy valamire való ellenfelet elpáholni, mint egy vak, sánta pupos-t megrugdalni a földön.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.08. 14:15:56

miro. írta:Ja és az új kedvencem.....VALVERDE.
Őt itt is szereti mindenki. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2019.01.08. 14:13:16

Azért én olvastam olyat is, hogy Koulibaly-t megpróbálják megszerezni 100 milla körüli összegért. Ő meg azért elég meghatározó védő mostanában a Napoli-ban. :)
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.01.08. 14:11:46

Varatrix írta:A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Nem olcsó mulatság egy új stadion ,na meg nekik is van bőven hitelük.Egyébként Piatek nem rossz ,de nem hiszem ,hogy ezt a szintet valaha is megüti.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.01.08. 14:09:40

Varatrix írta:A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Katasztrófa..Folytatódik a sor a Ceballos,Llorente,Lucas Vazquez,Asensio után. =D>

szerk. Ja és az új kedvencem.....VALVERDE.
Szegény gyereknek ajándék minden perc amit itt tud tölteni a pályán.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2019.01.08. 14:11:55-kor.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.01.08. 13:52:36

A hírek szerint Piateket kölcsön venné a Real, meg ugye jött Díaz. Engem őszintén sokkol milyen nevek vannak a kalapban náluk... :shock:

Hova tűnik a galaktika kérem szépen!? :mrgreen:

Royston Drenthe éra következik?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.08. 10:35:06

Leon írta:A BL-ben 5 év alatt 4-et berántottak, szerintem ez kimeríti az agyonnyerés fogalmát... :roll: .

Mondogathatjuk hogy a bajnokságot megnyerni nehezebb meg kb egész éves jó teljesítmény kell hozzá de e én pl simán odaadnék 4 bajnoki címet 4 BL serlegért pláne ilyen rövid idő alatt...

De nyilván csak én áhítozom olyan nagyon arra az értéktelen kupára... :mrgreen:
Nyugi nem csak te... :D Én már annak brutálisan örülnék ha idén végre sikerülne megnyerni.
Amire ha Valverde jól tolja, akkor nagy esélyünk is van, mert azért a többiek sem olyan meggyőzőek.

Amúgy az meg hogy melyik jobb, melyik nem..Tipikusan a Marathoni futó vs rövidtávú futó esete.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2019.01.08. 10:24:23

A BL-ben 5 év alatt 4-et berántottak, szerintem ez kimeríti az agyonnyerés fogalmát... :roll: .

Mondogathatjuk hogy a bajnokságot megnyerni nehezebb meg kb egész éves jó teljesítmény kell hozzá de e én pl simán odaadnék 4 bajnoki címet 4 BL serlegért pláne ilyen rövid idő alatt...

De nyilván csak én áhítozom olyan nagyon arra az értéktelen kupára... :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.08. 09:52:33

lesliejr12 írta:Egy Real szintű csapatnál komoly gondok vannak, ha gólt se tudsz rúgni hazai pályán egy középcsapatnak és 1-2 elmaradt tizire fogják, hogy ha azt ott megkapják akkor...akkor mi lesz? Jobb lesz tőle minden?
Az a nyári 300 milliós bevásárlás mai árakon meg 2 top játékosra elég. Már nem a régi világ van, hogy Perez villant 250 milliót és abból veszel egy fél kezdőre való húzóembert.
300 millióval ma semmire nem mész ha csapatot akarsz építeni, ha 1-2 vezért le akarsz cserélni akkor oké. De náluk nem ez a szitu és ezért is a sok fiatal, Perez is felfogta, hogy máshogy nem megy. Évek kellenek mire 4-5 top emberedet kicseréled.
Mbappé-val kelnek-fekszenek, ő egyedül elvinné a pénz felét v 2/3-át és egyedül nem váltana meg semmit. Más kérdés, hogy a PSG-ből csak akkor igazolsz ha lejár a szerződése valamelyiknek. :D
A fociban ez a törvény, egy évekig nem frissített keret le fog ülni főleg ha sokat nyernek és főleg ha a 2 fő sikerkovácsot elkergeted egy nyár alatt.
Ronaldo ezért tette naggyá az összes körülötte lévőt, csak add be a környékére, nem is kellett halál pontosan, ő oda fog robbanni és letol mindenkit mert csak a gól tüze égett a szemében.
Ma ugyanazok játszanak akik kiszolgálták évekig profi módon, mégis egy kutyaütő társaság lett belőlük. Persze Bale v Benzema messze nem Real szint, ez most nagyon kijön. Olyan támadók akik. kapura veszélytelenek az esetek nagy többségében.
Egy Real Madridnak 18 forduló után +3as gólkülönbsége legyen, 26 rúgott és 23 kapott góllal, ez a teljes csőd a támadó "gépezetnek", ezek egy Levante v Eibar féle csapatnak jól mutatnának.
Se Lopi se Solari nem képes semmire, de még edző nélkül is jobb számokat kellene produkálniuk.
Modricot is szépen kinyírták ezzel a sok díjjal, annyira tolták hátulról, hogy már focizni se akar, eddig meg a legjobb 3ba se fért oda soha, pedig évek óta ugyanolyan magas szinten focizott és ő volt a Madrid motorja. De hát Cé lelépett, vkit oda kellett rakni fehér mezben.


Szerintem még nagyobb baj Zidane elmenetele.
Bár ha azt nézzük hogy tavaly Roncival is hamar kiszálltak a bajnoki versenyből, akkor látható hogy még sokkal nagyobb a baj.
Zidane nagyon értett ahhoz, hogy a maximálisat kihozza az erősen korlátolt keretből, azt játssza ami sikerre vezethet BL-ben. Bajnokságra egyszerűen nem is voltak kellően kiegyensúlyozottak 38 meccsen keresztül, 2017-ben csoda folytán minden bepattant, és voltak jó cserék, de ennyi.
Ahhoz értettek, hogy arra a 6-7 BL meccsre jól felpörögjenek, azt nagyon is jól csinálták, de ennyi.

Én valahogy nem látom a csapaton azt az összetartást, amitől igazán csapat lennének és küzdeni tudnának jóban-rosszban is.
Zidane valahogy el tudta érni, ami BL-hez elég volt, de most is olyanok vannak, hogy Bale a meccs közepén, 0-1-nél inkább elsunnyog minthogy végig nézze a meccset, és mindezt az állítólagos elsőszámú vezérként, ami mindenre utal, csak csapategységre nem.

Ezt a Solarizást sem értem, pár meccs után rögtön utána dobnak egy 3 éves szerződést.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.08. 09:46:46

lesliejr12 írta:Se Lopi se Solari nem képes semmire, de még edző nélkül is jobb számokat kellene produkálniuk
Kíváncsi leszek, Mou-t mikor viszi oda Pérez. Ahogy olvasom, már volt a kettőjük között kapcsolatfelvétel is. Egyedüli edző, aki nagy név (talán még), viszont jobban már nem tudná magát leégetni, így tökmindegy neki, ha ott is bukik. Komoly edző szerintem nyárig nem fogja elvállalni azt a kispadot és öltözőt.

Azok a Valverde-Mourinho-csapatok játszotta el clásico-k mekkorák lennének. :D Attól a focitól felrobbanna a fórum
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.01.08. 09:24:00

Egy Real szintű csapatnál komoly gondok vannak, ha gólt se tudsz rúgni hazai pályán egy középcsapatnak és 1-2 elmaradt tizire fogják, hogy ha azt ott megkapják akkor...akkor mi lesz? Jobb lesz tőle minden?
Az a nyári 300 milliós bevásárlás mai árakon meg 2 top játékosra elég. Már nem a régi világ van, hogy Perez villant 250 milliót és abból veszel egy fél kezdőre való húzóembert.
300 millióval ma semmire nem mész ha csapatot akarsz építeni, ha 1-2 vezért le akarsz cserélni akkor oké. De náluk nem ez a szitu és ezért is a sok fiatal, Perez is felfogta, hogy máshogy nem megy. Évek kellenek mire 4-5 top emberedet kicseréled.
Mbappé-val kelnek-fekszenek, ő egyedül elvinné a pénz felét v 2/3-át és egyedül nem váltana meg semmit. Más kérdés, hogy a PSG-ből csak akkor igazolsz ha lejár a szerződése valamelyiknek. :D
A fociban ez a törvény, egy évekig nem frissített keret le fog ülni főleg ha sokat nyernek és főleg ha a 2 fő sikerkovácsot elkergeted egy nyár alatt.
Ronaldo ezért tette naggyá az összes körülötte lévőt, csak add be a környékére, nem is kellett halál pontosan, ő oda fog robbanni és letol mindenkit mert csak a gól tüze égett a szemében.
Ma ugyanazok játszanak akik kiszolgálták évekig profi módon, mégis egy kutyaütő társaság lett belőlük. Persze Bale v Benzema messze nem Real szint, ez most nagyon kijön. Olyan támadók akik. kapura veszélytelenek az esetek nagy többségében.
Egy Real Madridnak 18 forduló után +3as gólkülönbsége legyen, 26 rúgott és 23 kapott góllal, ez a teljes csőd a támadó "gépezetnek", ezek egy Levante v Eibar féle csapatnak jól mutatnának.
Se Lopi se Solari nem képes semmire, de még edző nélkül is jobb számokat kellene produkálniuk.
Modricot is szépen kinyírták ezzel a sok díjjal, annyira tolták hátulról, hogy már focizni se akar, eddig meg a legjobb 3ba se fért oda soha, pedig évek óta ugyanolyan magas szinten focizott és ő volt a Madrid motorja. De hát Cé lelépett, vkit oda kellett rakni fehér mezben.
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2019.01.08. 02:57:22

Üdv.
10 pont előny a Madriddal szemben még valóban nem életbiztosítás, de durva, hogy a szezon csaknem feléhez érve 30 pontot szorgoskodott össze a fehér balett. Nem mondom, a Barca 40 pontja (és a mutatott játék) sem adhat okot az elbizakodásra, de az a harminc pont....
Hasonló folytatás mellett az 60 a szezon végén. Őrület. Teszem hozzá gyorsan, a nyakamat ráteszem, hogy több lesz belőle, de hol vannak már a közel 100 (2 esetben pontosan annyi) pontos szezonok.
Az őszi szezonban 6 meccsen botlott a Barca (a most hétvégi győzelmet megelőlegezem a csapatnak). Úgy gondolom, hogy ennyi tavasszal is bele fog férni. Kis szerencsével pedig január végére valóban kiszállhat a Real a versenyfutásból. A programjuk: Betis (i), Sevilla (o), Espanyol (i), míg nekünk Eibar (o), Leganés (o), Girona (i).
Bármennyire is kiegyenlítettebb idén a Liga, nagy arculcsapás lenne, ha az antifocit bemutató Atléti (a meccsek csaknem fele döntetlen, 18 meccsen 26 rúgott gól) vagy az utóbbi két évtized legpocsékabb Madridja nyerne a végén.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.01.07. 21:29:36

Cestus írta:
rikko írta:Sőt ismét nyerjünk 6 kupát :D
A katalán kupa nem is kell már? Ne légy kishitű. :D
De csak akkor ha a Real-t verjük a kupa és a BL döntőben is :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.07. 21:23:50

rikko írta:Sőt ismét nyerjünk 6 kupát :D
A katalán kupa nem is kell már? Ne légy kishitű. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2019.01.07. 21:19:55

zola8787 írta:
Leon írta:CR nélkül nulla a csapatuk. A játékosaik agyonnyerték magukat már meg kiöregedőben is vannak.
Ezt nem értem. Azért, mert sokat nyernek telibetolják a szurkolókat, a klubot? Mi az, hogy agyonnyerték magukat? A kiöregedés rendben van, de ez a másik indok, nem fogom megérteni.
Azt nem is lehet megérteni.... mindig olvasom ,kapom a cinket a Realos haveroktól, hogy ők Európa legjobb , sőt a világ legjobb csapata... Közben még a saját bajnokságot sem képesek behúzni.
Arról nem is beszélve, hogy miképp is lehetne uralni Európát, ha a pont Európa legerősebb bajnokságát sem képesek nyerni.
Nem kisebbíteni akarom az 4/5-öt ,mert valószínüleg újabb 50-60 év lesz míg újra v.ki triplázni fog, de ehhez kellett nem kevés birói segítség (VAR-al nagyon max 2 BL-t hoztak volna).
DE ők ezt csak úgy tudták elérni, hogy feladták a teljes hazai porondot , míg mi tripláztunk nem egyszer.

De hagyjuk is.
Nyerjünk idén BL-t , kupát, bajnokságot. Sőt ismét nyerjünk 6 kupát :D
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.07. 20:24:29

MatyiG írta:Az mondjuk tényleg durva, hogy valószínűleg 11 szezon alatt 2 bajnokságot sikerül nyerniük.
Dehát modernklubfutballlegsikeresebbcsapata... Elhiszem, hogy az elmúlt 5 év ennyire megnyomorította a lelkedet, hisz mi nem nyertünk semmit 2014 óta, ők meg mindent (is), de azért na...




:mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.01.07. 19:57:35

Szerintem Perez nem hülye, egyszerűen nem volt olyan mozdítható játékos a nyáron, akit ha megvesznek pluszt hozna a csapatba. Ezért nem is égették magukat, hogy pl a PSG-nél bepróbálkoznak. Plusz azért az aranylabdás Modricnak meg Balenek, Benzámaval kiegészülve simán vinni kellene a hátán a Madridot.
Gondolom, azért nyáron már lesznek érkezők, egyébként jobb ez a csapat, mint a jelenlegi eredményeik és helyezések mutatják, viszont sose volt olyan jó, hogy három BL-t nyerjen zsinórban. Olyan Juventus szint, az olaszok elvergődtek a döntőig vagy kapujáig, kb ezt csinálta a Real is, csak ők még a végén be is tudták azt húzni. Tavaly Pl Ramos aljas kis belépőinek a segítségével.
A Real játékát és eredményeit figyelembe véve, viszont azt gondolom, nekünk Barcásoknak egyenlőre egy szavunk se lehet, amíg ott vagyunk a tabella elején.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.01.07. 19:42:31

Az mondjuk tényleg durva, hogy valószínűleg 11 szezon alatt 2 bajnokságot sikerül nyerniük.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.07. 19:40:46

Stalkyard írta:De persze tudom, edzőt buktattak, meg nem is volt kedvük nyerni.
Edzőt buktattak akkor is, most is. A fejükbe vették, hogy az összes aktív edzőt megbuktatják. :lol:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.01.07. 19:26:16

Agyon nyertek magukat... :D :D A bajnoksággal főleg, gondolom azért nincs kedvük már többször megnyerni.

Szimplán ugyanolyan szarok mint eddig is voltak kb minden évben. Aztán elment egy 33 éves CR és összeomlottak. De ugye évek óta mantrazzak, hogy Messi nélkül majd középcsapat leszünk és vissza kerülünk az árnyékba ahol mindig is voltunk(!!). Aztán hogy-hogy nem, egy CR és Messi mentes klasszikusok hülyére vertük őket. :lol: De persze tudom, edzőt buktattak, meg nem is volt kedvük nyerni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.01.07. 18:24:48

Leon írta:CR nélkül nulla a csapatuk. A játékosaik agyonnyerték magukat már meg kiöregedőben is vannak.
Ezt nem értem. Azért, mert sokat nyernek telibetolják a szurkolókat, a klubot? Mi az, hogy agyonnyerték magukat? A kiöregedés rendben van, de ez a másik indok, nem fogom megérteni.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.01.07. 17:09:16

A Madrid ott cseszte el, hogy az alapcsapatuk mögé csak fiatalokat vásárolt, miközben Cr eligazolt, és sokan már javában kifelé mennek a keretből. Az átmenetet nem teremtették meg, mert bár ügyes srácokat vettek, de a Madridban kész játékosok kellenek, nincs idő évekig várni mi lesz belőlük. Isco és Asensio volt a 2 szuper tehetség, mint a Madrid jövőjének alappillérei, de nagyon úgy látszik nem szolgálnak rá erre a titulusra.
A piaci árak meg nőnek, mindamellett, hogy kevés a megszerezhető játékos.
Ennek ellenére szerintem lehetne okoskodniuk, mert pl egy Bale még mindig jó lehet Angliában, mint ahogy Isco és Asensio is piacképes labdarúgók. A kéréds csak az, hogy kit tudnak megszerezni a helyükre?

A tegnapi meccsükhöz meg annyit, hogy én már szezon közben mondtam, hogy a spanyol bírói karral nem az volt eddig sem a baj, hogy nem láttak valamit, hanem, hogy azt sem tudják kb mit kell nézni. A tegnapi Vinicius eset egyértelmű tizi volt, de az okosok bent nem úgy látták. Kérdem én mit néznek? Ne értse senki félre, mert nyilván egy Madrid pontvesztés mindig jó hír nekem, csak megértem a kifakadásukat, mert mi is kibuknánk, ha velünk történne ilyesmi.
Válasz küldése