Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.07. 17:56:35

Tudjuk, hogy te nagyon szereted Josét. :D Az meg túlzás, hogy megtörte a Pep-dominanciát. 2012-ben végeztek előttünk, de akkor már nem úgy ment a csapat, mint előtte lévő három évben.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2019.03.07. 17:55:51

Azért gondolom a reálnál se minden volt fenékig tejföl hiába is nyertek 3 BL-t sorozatban.
Most hogy minden fronton elestek kiborult a bili.
Bale állandó hisztijei ,Ramos mostani kifakadása,dilettáns edzők kinevezése stb stb.. volt ott gond bőven most meg pláne van.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.07. 17:49:33

Balinho írta:Jajj komolyan most miért kell még egy Mourinho-korszakot indítani a Realnál? A bajnokságot leszámítva mind BL-eredményesség terén, mind a mutatott játékot illetően jobb volt a Madrid nélküle, mint vele, ráadásul az utóbbi regnálásai alatt már az eredmények és Mourinho-mágia se jött úgy, mint régen.

Nyilván a korral jár, de egyre kevésbé szeretem az el Clasicokat övező békétlenséget és feszültség-cunamit, főleg amikor betűre azonos sértéseket/kritikákat vágnak egymás fejéhez a szurkolók. (nektek fújnak a bírók! Övrebö! Kassai! Ramos vadállat, Pique tuskó, nagyképű tahók a drukkereitek, színész banda, Messi az adócsaló, Cé a nagyobb adócsaló, de Messi egy doppingon hízlalt törpe...)

És akkor erre rádobjuk még Mourinhot. Szép időszak lesz...
Többen lenyilatkozták a Realból is, hogy a BL sikerek alapjait Mourinho rakta le, és ez így is van. Sokan nagyon lebecsülitek a madridos időszakát, pedig: visszavezette a Realt ez európai elitbe, megtörte Pep-team dominanciáját. Csak a BL-győzelem nem jött össze, de nem állt tőle messze, ha fele annyi mákja lett volna, mint Zidane-nak, akkor 12-ben simán behúzzák.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.03.07. 08:59:05

Jajj komolyan most miért kell még egy Mourinho-korszakot indítani a Realnál? A bajnokságot leszámítva mind BL-eredményesség terén, mind a mutatott játékot illetően jobb volt a Madrid nélküle, mint vele, ráadásul az utóbbi regnálásai alatt már az eredmények és Mourinho-mágia se jött úgy, mint régen.

Nyilván a korral jár, de egyre kevésbé szeretem az el Clasicokat övező békétlenséget és feszültség-cunamit, főleg amikor betűre azonos sértéseket/kritikákat vágnak egymás fejéhez a szurkolók. (nektek fújnak a bírók! Övrebö! Kassai! Ramos vadállat, Pique tuskó, nagyképű tahók a drukkereitek, színész banda, Messi az adócsaló, Cé a nagyobb adócsaló, de Messi egy doppingon hízlalt törpe...)

És akkor erre rádobjuk még Mourinhot. Szép időszak lesz...
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2019.03.06. 23:46:27

Kovbal, azért azt ne mondd, hogy a Juve-Real 1-4-nél nem éreztél klasszis különbséget. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.06. 21:26:50

davi10 írta:
Pedig amúgy nagyon adná magát, hogy Ő legyen Suarez utódja. Gondolom a fél csapatot ismeri is.
De a Real-ba, főleg ezek után nem hiszem, hogy elmenne.
Messivel nincs jóban, a Maxi Lopezes balhé miatt. Régebben szívesen láttam volna itt, de mostanra túl problémás lett, és a foci sem megy neki az utóbbi időben.
Idő lehet, hogy volt, megfelelő játékos viszont valószínűleg nem. Illetve Mbappé, de ott a PSG lett a nyertes.
Esetleg Kane, ő is visszalépés lett volna, de még ő az, aki a portugál góljainak legalább nagy részét hozhatta volna. Őt sem lett volna gyerekjáték megszerezni, de talán egy fokkal könnyebb, mint a franciát.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 21:02:56

Kovbal88 írta:Ja Ronaldo-t meg, meg már el kellene felejteni, lett volna idő pótolni, ha nagyon akarják. Kíváncsian várom, hogy nyáron mi fog történni.
Idő lehet, hogy volt, megfelelő játékos viszont valószínűleg nem. Illetve Mbappé, de ott a PSG lett a nyertes.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2175
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.03.06. 20:24:13

lesliejr12 írta:
Kovbal88 írta:Ez a mostani Madrid semmivel se rosszabb a tavalyinál. Csak most nem mentek be a helyzetek. Hiba lenne Solarit elküldeni és visszahozni Murinho-t. De nincs beleszólásom.
Az a semmivel az pont egy Cé...
Nem véletlen mondta Modric pár napja, hogy nem tudják CR-t pótolni.
Én úgy láttam ez is volt a probléma, hogy még mindig ugyanúgy játszottak mintha Cé ott lenne elöl. Ugyanazok a támadások, gyors ellencsapás vagy szélről betett labdák, de ezekre senki nem érkezik úgy mint a portugál vagy ha néha igen, akkor kapufa vagy mellé/fölé méterekkel.
A Realnak ki kell alakítania a játékát az ikonjuk nélkül, ami csak úgy fog menni, ha hátrébb is cserélnek pár játékost. Szerintem.
Itt elsősorban arra gondoltam,hogy Zidane mennyire túl van értékelve, nyilván jogosan is három BL cím az három BL cím. Másnak a kettő se ment. De a játék képe ugyanaz Solarival, mint volt Zidaneval. Amikor a MU-t megvertük a BL döntőben akkor annyira látványos volt a különbség a két csapat között, vagy amikor a Juve ellen nyertünk, szinte nem volt olyan pillanat, amikor nem lehetett nem érezni a két csapat közti differenciát. A Real győzelmeinél ilyen nem volt, azt meg hogy nyertek és jutottak el oda ismerjük.

Ja Ronaldo-t meg, meg már el kellene felejteni, lett volna idő pótolni, ha nagyon akarják. Kíváncsian várom, hogy nyáron mi fog történni.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 19:15:13

Hopp ez nekem nem volt meg, köszönöm! :D

Nálunk nem tudom hogy mennyire alkotna Suarez utódjaként, de szerintem sokkal esélyesebb hogy a Realba megy, nem ő lenne az első aki hátsófelet csinál a szájából.
Plusz az NSO-s cikkben az is benne van, hogy szerinte ha nem rúgják ki akkor élete végéig az Interben marad...Hát elég sokminden változott 1 év alatt úgy tűnik :lol:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 19:01:26

Tessék:
http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... rt-2613563" target="_blank

„Ha csörögne a telefonom, és látnám, hogy a Real Madridtól hívnak, hagynám, hadd csörögjön tovább. Tudják, mire gondolok, nincs több mondanivalóm ezzel kapcsolatban.”


Pedig amúgy nagyon adná magát, hogy Ő legyen Suarez utódja. Gondolom a fél csapatot ismeri is.
De a Real-ba, főleg ezek után nem hiszem, hogy elmenne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.06. 18:55:50

Ilyesmit nyilatkozott korábban, hogy a telefont sem venné fel nekik.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 18:51:49

MatyiG írta:
Cestus írta:Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
Utálja a Realt, nem fog odamenni.
Hogy-hogy utálja? Erre van valami bizonyíték?

Ha igen, akkor hova menne? Ide azért kétlem hogy jönne amíg itt van Messi, nem lennének valami jóban :lol:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 18:37:42

MatyiG írta:
Cestus írta:Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
Utálja a Realt, nem fog odamenni.
Jah, ezt nem tudtam.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.06. 18:35:32

Cestus írta:Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
Utálja a Realt, nem fog odamenni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 18:34:13

Icardi is fél lábbal kint van a klubjából, a csk karszalagot is elvették tőle. Őt is megszerezheti a Real akár.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.06. 18:30:22

LG írta:
palesz77 írta: Érdekes lesz amúgy, hogy mi lesz a habfehér oldalon nyáron, van egy tippem, hogy Pérez papa a több éves csend után most robbant 70 fronton is.
Szerintem is ez lesz, de most azért lényegesen nehezebb a dolga, mint a 2009-ben. Ha meg tudja szerezni a közeljövőben Mbappét, akkor azt mondom, hatalmas mágus az öreg. De még egy Kane-re sem látok nagy esélyt. Hazard talán, de ő még nem old meg minden problémát, kell gólvágó is, amiből nagyon sok nincs a piacon, akik igazán jók, szinte megszerezhetetlenek, a többi meg kérdőjeles, és van már több pénzes csapat, akik szintén igazolni akarnak majd.
Hazard lehet akinek van realitása, de így hogy a Chelsea-t kizárták, hacsak nem intézik el hogy nyáron még igazoljanak, aligha fog elmenni.

Nem lesz Pereznek egyszerű dolga, főleg hogy az egész világ tudja hogy égető szükségük lesz a nyáron igazolásokra, így náluk is befigyelhet egy 1.5-ös szorzó az árakban.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.06. 17:11:30

csababarca írta:Segítsetek már abban, hogy Vidal-Regu párharcnál amikor összecsaptak a vonal mellett, akkor a mi fiúnk eltalálta egyáltalán Regut lábbal? Mert ilyen hentesmunkákról olvasok, meg bezzegramos, stb, de én ezredszerre sem látok más kontaktot, csak hogy rábikázza izomból a labdát a madridos fiúcskára.
Kemény volt, de semmi szabálytalan nem volt benne. Belerúgott egy jó nagyot a labdába, hogyhogy nem a nagypofájú szépfiúcska meg pont útban volt, így repült ő is. Én óriásit röhögtem rajta élőben is. :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2019.03.06. 16:59:27

A Viking/Vidal korábbi önmagához képest nagyon visszafogott a Barcában (szerencsére) de láthatóan bármikor elő tud venni a fegyvertárából ilyeneket.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.06. 15:51:11

Biztosan hamarosan előkerül egy rossz felbontású, lehetetlen szögből felvett mobilos vidi, ami bizonyítja, hogy Vidal egyértelműen embert akart ölni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.06. 15:35:23

csababarca írta:Segítsetek már abban, hogy Vidal-Regu párharcnál amikor összecsaptak a vonal mellett, akkor a mi fiúnk eltalálta egyáltalán Regut lábbal? Mert ilyen hentesmunkákról olvasok, meg bezzegramos, stb, de én ezredszerre sem látok más kontaktot, csak hogy rábikázza izomból a labdát a madridos fiúcskára.

Csak a szokásos frusztráció, nem ért hozzá a lábához. Az más kérdés, hogy elég kockázatos volt, mert ha ott nem labdát talál az rögtön piros, sőt lehet eltiltás is. Nem mellesleg a gyerek lábából sem sok marad. Nem is igazán reklamáltak a játékosok, ment egyből a bedobás.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15430
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.03.06. 15:15:18

Segítsetek már abban, hogy Vidal-Regu párharcnál amikor összecsaptak a vonal mellett, akkor a mi fiúnk eltalálta egyáltalán Regut lábbal? Mert ilyen hentesmunkákról olvasok, meg bezzegramos, stb, de én ezredszerre sem látok más kontaktot, csak hogy rábikázza izomból a labdát a madridos fiúcskára.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.06. 15:13:00

miro. írta:[Egy új csapatban,egy iszonyúan gyenge védekezés mögött áll.
Tavaly sem volt semmi köze a díjhoz. Nem rossz kapus, de Oblak, De Gea, Ter Stegen, Navas mind jobbak nála. Eléggé egyértelmű, hogy a madridba szerződésére kapta meg, a BL tripla után ha Real játékos voltál, a PR-od kb háromszorosra nőtt. De ez már nem olyan lényeges, csak gondoltam kicsit odaszúrok, mert nekem személy szerint bántja a csőröm, hogy Stégánk mennyire alul van értékelve. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.06. 14:50:22

A tavalyi év legjobb kapusának sem különösebben esett vissza a teljesítménye egyébként, minden bizonnyal idén is jó eséllyel pályázik majd az elismerésre. :D
Egy új csapatban,egy iszonyúan gyenge védekezés mögött áll.
Igazából ami tegnap pl volt vele az már csak egy végterméke ennek az egésznek.
Kroost,Modricot,Ramost,Varanet,Carvajalt,Casemirot,Keylort vagy Marcelot nem bántom még most sem. Ők letettek valamit,Ő melléjük kellett volna igazolni.
Bale a kifordulása ill azezzel párhuzamos teljesítménye miatt már nálam sem kivétel,Benzema meg bebizonyította hogy mennyire lehet rá számítani,gyakorlatilag az utolsó három meccset lehozta kapura lövés nélkül.
A baj Solarival van,meg a többi kutyaütővel,kezdve Lucas Vazquezzel,Valverdevel,Asensio,Llorentt stb. Ezekre nem tudom miért akartunk számítani,miért kell őket tehetségnek hinni,tegnap láttuk az Ajaxnál vannak tehetségek,ott van olyan akiben látni az X-et,de ezekben...
Fogalmatlanok,és semmi fajta ambíció nem látszik rajtuk.
Viniciusnak sem kell még kezdőnek lennie,tanuljon még kapura lőni kicsit.De Ő az akivel nincs probléma,csak nem kell neki ilyen szerepet adni még.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.06. 14:41:32

Lám mennyivel másabb egy BL párharc, ha az ellenfél berúgja a helyzeteit, nekik nem befelé pattan minden (is), és a bíró sem téved a javukra sorozatban. :D

A tavalyi év legjobb kapusának sem különösebben esett vissza a teljesítménye egyébként, minden bizonnyal idén is jó eséllyel pályázik majd az elismerésre. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2019.03.06. 14:12:34

Modric Kroosnak nem is az a feladata hogy dobalja a forintos labdakat a 16osba.
Asensio,Bale,Vazquez,Vinicius meg a szerencsetlen 9esunknek a feladata lenne,de utobbi hasraesik a sajat lababa inkabb.

Csak egy Isco meg Marino ezt vegig nezi az elso sorban..Ez a gaz. De 4:1nel Valverde a beallo csere..
Neki maximum akkor kene jatszani ha valami oriasi jarvany megy at az egesz csapaton.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Válasz küldése