Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.03.02. 11:38:33

Kroos viszont az előkészítést leszámítva az egyik leggyengébbnek láttam, érdekes volt nézni, hogy a tejfölös szájú, problémás Arthur szét szívatta a németet.
Leggyengebb? Adott egy golpasszt es 65/64-es mutatoval zart egy Barcelona ellen.
Ne szivass mar.. :D
Valverde oriasit melozott azt alairom,de Casemiro is,Kroos is,es mindegyik jatekos.
Viszont Courtouis meccsben tartott minket ketszer,Isco meg ha annyi szerencseje van mint a ket golnal Marianonak es Vininek akkor azt irjuk hogy ma isco ket goljaval nyert a real.
Az egyetlen kapura veszelyes jatekos volt nalunk. A tobbi semmit nem tudott a tizenhatos kornyeken csinalni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.03.02. 11:28:40

miro. írta:
2020.03.02. 10:36:01
Viszont hogy lett Valverde a meccs legjobbja az nalam talany. Kurtua,Kroos es Isco is nalam elotte volt.
Én megértem. Farkas Norbi folyton Vini-t mondogatta, Ő a góljával nyilván nagy szerepet vállalt, illetve utána bepörgött, de addig nem éreztem veszélyesnek.

Valverde nagyon para volt. Én mostanában nem néztem annyi Real meccset, így róla is amit többnyire tudok, az olvasott anyag. A csávó egy pitbull, nem egy szokványos galaktikus játékos, viszont annál hasznosabb. Picit olyan érzésem van, mintha egy tipikus Simeone játékos lenne. Amit tegnap mezőnyben lepakolt az nálam megér egy MOM-ot, de ez legyen a legnagyobb problémátok a tegnapi meccsel kapcsolatban, hogy ki volt tőletek a legjobb... Egyértelműen vitte a középpályátokat, Case nem volt epic, de nem is rossz.

Kroos viszont az előkészítést leszámítva az egyik leggyengébbnek láttam, érdekes volt nézni, hogy a tejfölös szájú, problémás Arthur szét szívatta a németet.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.03.02. 10:36:01

csababarca írta:
2020.03.02. 09:38:19


Piqué is amatőr volt, nem támadta le Vinit, pedig a brazil gyerek ha rálépnek akkor elbizonytalanodik mindig.
Ehelyett beengedte az ötösig...nem is értettem. persze láttam, hogy jött Isco, akinek visszapasszolhatta volna Vini, és talán Piqué nem akarta Iscot feladni. De könyörgöm, a brazil gyerek 100ból 99 visszagurítást elront, valószínűleg ezt se oldotta volna meg ha Piqué egyből keresztez.

na mindegy, óvoda ami megy a védelemben is már, meg sem jegyzem, hogy Iscot fel kellett volna venni valakinek a kp-n (khm Busi), és akkor Piquének nem kétfelé kell szakadnia.
Tulzas,hogy Pique amator volt,mar ki volt szolgaltatva ahogy irod.

Majdnem sikerult neki ezt igyis megoldania,pechje volt..

Viszont hogy lett Valverde a meccs legjobbja az nalam talany. Kurtua,Kroos es Isco is nalam elotte volt.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.03.02. 10:00:49

Peter írta:
2020.03.02. 01:43:42
Realitás érvényesült ezen a clasicon....sem több, sem kevesebb...nyilván szurkolók vagyunk elsősorban és ez elfogultsággal is párosul...ugyanakkor be kell látni, hogy az "első félidő" és "voltak lehetőségeink" ezek csak a valóság szőnyeg alá söprése.....egy meccs 90 percig tart....és nem 45 percig....az erőnlétnek, koncentrációnak is 90 percig kellene kitartania....az egész szezonban a csapatunkra jellemző problémák jelen voltak ezen a meccsen....volt néhány helyzetünk oké, de dominált az ötlettelen lassú passzolgatás, nyomtuk és erőltettük a középen támadást....tátongtak a szélek amiket, ha néha megjátszottunk, megzavarodott a Real védelem, de ezt nyilván csak a tévé előtt vettük észre, mert a pályán ennek ellenére középen próbálkoztunk....a labdatartás nem sikerült 45 perc után, mert a gyorsabb és határozottabb ellenfél levadászta a labdát, megelőzték játékosainkat fejben és testben egyaránt....szóval minden cáfolta Busi nyilatkozatát és teljesen nyilvánvaló az erőnléti deficit játékosainknál....lassú, erőtlen, körülményes játékot mutattunk és egyszerűen fölénk nőtt a Real....egy nem "világverő" Real...akik ráadásul a BL meccsüket is egy nappal később játszották és a City sem Nápoly volt....túlkoros csapatunk sajnos ennyit tud....minden fiatalt eladtak....akiknek igazából nem is engedtek kellő játékperceket....sorsszerű a két Real gól szerzője is....az más kérdés, hogy nincs top csapathoz megfelelő szintű belső védő párosunk, védekező középpályásunk, nem tudunk a 16-os környékéről gólokat szerezni, képtelenek vagyunk a támadásban a szélek adta lehetőségeket kihasználni, nagyon keveset próbálkozunk üres területre játszani, ha bemozdul valaki azt nem veszi észre akinél a labda van....mindent elmond ugyanakkor az a tény is, hogy az elmúlt tíz év legkevésbé acélos Real Madridja a játék minden elemében felülmúlta csapatunkat és sajnos teljesen megérdemelten nyert.... #-o
Egyet is értek a gondolattal, kivéve a ".....minden fiatalt eladtak......" megjegyzés tovább gondolásával. Nagyjából, figyelemmel kisérve az eladott fiatalok játékát, az új csapatukban sem váltak alap emberré. A teljesség igénye nélkül, például a sokak által preferált Perez is csere ember a Rómánál. Vagyis nem lennénk sokkal előbbre. Sőt... Valahol máshol kell keresni a hibát.
A fiatal életkorral rendelkező Ajaxot az elmult szezonban dícsérték, magasztalták. Az edzőjüket sokan szívesen látták volna a Barcánál. És most mi van? (Két játékosuk távozott, akik az új csapatuknál sem alkotnak nagyot)
Szóval nem olyan egyszerű ez. Még a fotelból sem.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.03.02. 09:38:19

miro. írta:
2020.03.02. 09:34:22
Azert az elso goluknal az uj srac nalatok rettento amator volt..
Kroos megmutatta neki hova fog passzolni,majd meg igy is hagyott lyukat a bepasszra.. :D
Ilyet meg nem lattam ilyen magas szinten.. :D
Piqué is amatőr volt, nem támadta le Vinit, pedig a brazil gyerek ha rálépnek akkor elbizonytalanodik mindig.
Ehelyett beengedte az ötösig...nem is értettem. persze láttam, hogy jött Isco, akinek visszapasszolhatta volna Vini, és talán Piqué nem akarta Iscot feladni. De könyörgöm, a brazil gyerek 100ból 99 visszagurítást elront, valószínűleg ezt se oldotta volna meg ha Piqué egyből keresztez.

na mindegy, óvoda ami megy a védelemben is már, meg sem jegyzem, hogy Iscot fel kellett volna venni valakinek a kp-n (khm Busi), és akkor Piquének nem kétfelé kell szakadnia.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.03.02. 09:34:22

Azert az elso goluknal az uj srac nalatok rettento amator volt..
Kroos megmutatta neki hova fog passzolni,majd meg igy is hagyott lyukat a bepasszra.. :D
Ilyet meg nem lattam ilyen magas szinten.. :D
Marcelo meg pontatlan volt nalunk,de rengeteget ment fel es nagyon sokszor a vedelem moge kerult,ajandek volt hogy nem az a faek egyszeru Mendy jatszott.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.03.02. 08:54:54

sajnos egyet kell értenem. előtte is ezt gondoltam de persze a remény.....azután amikor a fogadóirodákat láttam az már józanított a látottak pedig elsősorban nagyon fájnak de egy dologban igazolást kaptam: a józan eszem még nem veszett el.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.03.02. 01:43:42

Realitás érvényesült ezen a clasicon....sem több, sem kevesebb...nyilván szurkolók vagyunk elsősorban és ez elfogultsággal is párosul...ugyanakkor be kell látni, hogy az "első félidő" és "voltak lehetőségeink" ezek csak a valóság szőnyeg alá söprése.....egy meccs 90 percig tart....és nem 45 percig....az erőnlétnek, koncentrációnak is 90 percig kellene kitartania....az egész szezonban a csapatunkra jellemző problémák jelen voltak ezen a meccsen....volt néhány helyzetünk oké, de dominált az ötlettelen lassú passzolgatás, nyomtuk és erőltettük a középen támadást....tátongtak a szélek amiket, ha néha megjátszottunk, megzavarodott a Real védelem, de ezt nyilván csak a tévé előtt vettük észre, mert a pályán ennek ellenére középen próbálkoztunk....a labdatartás nem sikerült 45 perc után, mert a gyorsabb és határozottabb ellenfél levadászta a labdát, megelőzték játékosainkat fejben és testben egyaránt....szóval minden cáfolta Busi nyilatkozatát és teljesen nyilvánvaló az erőnléti deficit játékosainknál....lassú, erőtlen, körülményes játékot mutattunk és egyszerűen fölénk nőtt a Real....egy nem "világverő" Real...akik ráadásul a BL meccsüket is egy nappal később játszották és a City sem Nápoly volt....túlkoros csapatunk sajnos ennyit tud....minden fiatalt eladtak....akiknek igazából nem is engedtek kellő játékperceket....sorsszerű a két Real gól szerzője is....az más kérdés, hogy nincs top csapathoz megfelelő szintű belső védő párosunk, védekező középpályásunk, nem tudunk a 16-os környékéről gólokat szerezni, képtelenek vagyunk a támadásban a szélek adta lehetőségeket kihasználni, nagyon keveset próbálkozunk üres területre játszani, ha bemozdul valaki azt nem veszi észre akinél a labda van....mindent elmond ugyanakkor az a tény is, hogy az elmúlt tíz év legkevésbé acélos Real Madridja a játék minden elemében felülmúlta csapatunkat és sajnos teljesen megérdemelten nyert.... #-o
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.03.01. 23:53:44

Nem működik a fórum oldal?
Csak meccs előtti hozzászólásokat látni....
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.03.01. 20:33:30

Én baloson Fatival, jobboson Grízessel kezdenék
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.01. 20:28:30

Capon írta:
2020.03.01. 19:30:54
Ki milyen eredményre és játékra számít??
Retek játék, 2-1 ide.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.01. 20:11:41

Én is 1-1et tippeltem, de titkon remélem, hogy Messiék ki tudnak használni néhány madridi védelmi bakit és behúzzák a meccset. Jó lenne korán beköszönni, bár ez az, ami mostanában egyáltalán nem megy.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2020.03.01. 20:06:19

Elég semmitmondó játékra számítok, ami néha néha egymás hibáit kihasználva talán rövid időre felélénkül, de semmi több. A kérdés melyik csapat tudja jobban alulmúlni a másikat...
Az elmúlt napokban egy nagyon szűk 1 gólos győzelmet tippeltem volna, de elbizonytalanodtam, most talán egy 1-1es döntetlent tippelnék.
50% döntetlen, 40% győzelem és csak 10% a vereségünkre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2020.03.01. 20:13:12-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.03.01. 19:46:46

Házat autót mindent all-inba lehet tenni a mind2 csapat szerez gólra szerintem. Jó meccset várok, igazán egyik csapat sincs a helyzet magaslatán, senki sem vár semmi extrát, pont ezért fognak odacsapni a csapatok.

Tippem: hátrányból nyerünk 2-1-re.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.03.01. 19:43:59

Mindenképp ótvar játékra számítok, az eredményt viszont megtippelni sem tudom. Mondjuk úgy, hogy a három lehetséges kimenetel közül egyik sem lepne meg. Viszont sokgólos győzelem nem várható egyik féltől sem.

Bízom benne, hogy a Busi-Arthur-De Jong kp-val le tudjuk dominálni őket, de a brazil helyett mondjuk úgyis Vidal fog kezdeni, lefogadom.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2020.03.01. 19:30:54

Ki milyen eredményre és játékra számít??
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.03.01. 19:27:27

Kíváncsi vagyok mihez kezdünk ma a reallal.
kptől tartok, hogy ott megesznek minket, de ne így legyen.

meglepne ha nem kapnánk gólt, még ha nem is félelmetes a real támadósora, de a mi védelmünk meg kritikán aluli. Lehet bepróbálnék egy Semedo-3 khv-Alba védelmet, Busi, Arthur, De Jong kp-val, elől meg Messi-GR duóval.

tudom, nem itt kell kísérletezgetni, de hosszútávon is orvosolhatja a problémákat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.03.01. 17:42:19

El Sie7e írta:
2020.03.01. 16:01:05
Hazard 2! törést szenvedett idén erre nem nagyon lehetett készülni. Mendyvel a baloldali védekezésünk Marcelohoz képest ég és föld. Kölcsönben van Ödegaard, Reguilon és Hakimi. Kroosban még van kb 3 év. Modric csak epizódista. Benzema is még egy bő 2 év.

Courtois,Carvajal,Hakimi,Varane,Ramos,Militao,Mendy,Reguilon,Casemiro,Kroos,Valverde,Isco,Hazard,Benzema ebben még van kraft pár kiegészítéssel. sérülésből jön vissza Asensio is. Vinicius sztem buta és suta erre a szintre ellenben Rodrygoban van potenciál még mindig 18 éves és most jött európába.

szerintem elkezdődött a folyamat. az egyik legfontosabb momentuma Ronaldo eladása volt. ha itt tartják akkor nincs váltás csak Ronaldo kiegészítése. nálatok is foltozgatás lesz amíg van Messi mert Messi az Messi.

az ideális forgatókönyv a mindenki által várt Mbappé igazolás lenne azzal meglenne a jobb szélső is és Benzema pótlása is. plusz 1 Casemiro csereember létfontosságú lenne. én bizakodó vagyok. törvényszerű volt hogy a korszak végén visszaesés lesz de ha jól felépítik a következőt akkor jó munkát végeznek.
Egy ilyen listát sok csapatnál össze lehet állítani, de hogy össze is jön az már nagyon más kérdés. Mendy nagyon messze van attól a Marcelotól aki az egyik legfontosabb játékos volt kulcsposzton, Reguilon meg lesz ugyanoda max egy csere. A jobbhátvéd nem volt hiányposzt, ha egyáltalán Hakimi előrelépés lenne. Militaoban annyira bízik Zidane, hogy még Nacho is előtte van. Hogy ő lenne a megfelelő Ramos utód.... Hát te tudod.
Isco nem tud/tudott soha meghatározó lenni. Asensiora komolytalan építeni, még csereként is.
Nálunk is lehet mondani, hogy itt van Trincao, Fati, Puig, Emerson aztán megvan a jövő, de ez nagyon nem így van.
Olyan játékosok akik Ramost, Marcelot, Modricot, Benzemat, Cr-t pótolnák nem nagyon vannak. De Kroos is már a jövő szezonban 31, Hazard 30. 2 max 3 év. És az utóbbi 2 évben már elköltöttetek közel 500 (!) milliót, (eladásban pedig CR-en kívül ti sem dőzsöltetek) amiből Hazard és talán Mendy (+ Courtois, de ő sem volt igazán létszükség) aki kezdő szint, közben olyanokat veszítetek/veszítettetek ti is el, mint Cr, Modric, Marcelo lassan Ramos, akik nélkül azok a Bl-ek esélytelenek lettek volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2020.03.01. 16:01:05

Hazard 2! törést szenvedett idén erre nem nagyon lehetett készülni. Mendyvel a baloldali védekezésünk Marcelohoz képest ég és föld. Kölcsönben van Ödegaard, Reguilon és Hakimi. Kroosban még van kb 3 év. Modric csak epizódista. Benzema is még egy bő 2 év.

Courtois,Carvajal,Hakimi,Varane,Ramos,Militao,Mendy,Reguilon,Casemiro,Kroos,Valverde,Isco,Hazard,Benzema ebben még van kraft pár kiegészítéssel. sérülésből jön vissza Asensio is. Vinicius sztem buta és suta erre a szintre ellenben Rodrygoban van potenciál még mindig 18 éves és most jött európába.

szerintem elkezdődött a folyamat. az egyik legfontosabb momentuma Ronaldo eladása volt. ha itt tartják akkor nincs váltás csak Ronaldo kiegészítése. nálatok is foltozgatás lesz amíg van Messi mert Messi az Messi.

az ideális forgatókönyv a mindenki által várt Mbappé igazolás lenne azzal meglenne a jobb szélső is és Benzema pótlása is. plusz 1 Casemiro csereember létfontosságú lenne. én bizakodó vagyok. törvényszerű volt hogy a korszak végén visszaesés lesz de ha jól felépítik a következőt akkor jó munkát végeznek.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.03.01. 15:46:38

El Sie7e írta:
2020.03.01. 12:22:19
Samper írta:
2020.03.01. 10:32:58
A Real bevallottan keresi új csapatát, a Barca még ragaszkodik a régihez. Ezért a Barcanak fontosabb lenne a 3 pont. A jövő mindkét csapatnál bizonytalan: Zidanenak alighanem ez az utolsó éve, a Barcanál pedig nem jelentkezett senki eknökjelöltnek, aki új generációban gondolkodik.
Miért lenne ez Zidane utolsó éve? Szerintem pont marad és látva ezt az évet nyáron érkezik egy neves támadó mivel ez nem állapot hogy ilyen kevés gólt szerezzen a Real Madrid. Nem is kell sok igazolás csak sajnos pont drágák jönnek de az építkezés elkezdődött.
Én azért azt a fene nagy építkezést nem látom. 2 év alatt ott is eltapsoltak 450 milliót amiből kezdőbe Coirtois meg Hazard érkezett, esetleg még Mendy érkezett, de ő se olyan hatalmas erősítés. Ezt mondjuk senki sem említi, csak hogy mi mennyit költöttünk. De Hazard pedig alig volt képes pályára lépni. Könnyen lehet hogy ez továbbra is így lesz, nem olyan fiatal már ő sem, emiatt nem is a jövő embere.
Annak a BL-győztes csapatnak az oszlopai már nem sokáig tartanak. Modric, Marcelo, CR stb. már nincsanek vagy már nagyon idősek, de Ramos, Kroos, Benzema sem a jövő. Ha jön is elit támadó, az már inkább Benzema elé/helyett jönne, mint mellé., Bale-t meg hagyjuk is.

Az építkezésben egy centivel sem állnak előbbre mint mi, max. ha ettől a brazil taknyosoktól várják majd a sikereket.
Forca Barca!!!!
Avatar
El Sie7e
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2017.05.27. 18:54:38

2020.03.01. 12:22:19

Samper írta:
2020.03.01. 10:32:58
A Real bevallottan keresi új csapatát, a Barca még ragaszkodik a régihez. Ezért a Barcanak fontosabb lenne a 3 pont. A jövő mindkét csapatnál bizonytalan: Zidanenak alighanem ez az utolsó éve, a Barcanál pedig nem jelentkezett senki eknökjelöltnek, aki új generációban gondolkodik.
Miért lenne ez Zidane utolsó éve? Szerintem pont marad és látva ezt az évet nyáron érkezik egy neves támadó mivel ez nem állapot hogy ilyen kevés gólt szerezzen a Real Madrid. Nem is kell sok igazolás csak sajnos pont drágák jönnek de az építkezés elkezdődött.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2020.03.01. 12:06:20

Izgalmas lesz. Sok minden miatt jó lenne ma nyerni. 5 pont azért már lélektanilag is megnyugtatóbb, illetve a következő meccsekre adhatna egy kicsi boostot.

1-2-re tippelek estére.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.01. 11:03:52

Izgalmas lesz, nem is tudom hogy mikor volt utoljára ennyire szoros pontállással El Clasico, talán 2015 tavaszán.
Nagyon jó lenne be húzni, azzal végleg gallyra vághatnánk a fehéreket mentálisan, ellenkező esetben viszont a fordítottja lehet.

Amúgy Messi nyilatkozta, hogy számukra könnyebb a Clasico a Bernabeuban, mert a hazaiaknak otthoni közönség előtt muszáj jobban kinyílniuk.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.03.01. 10:32:58

A Real bevallottan keresi új csapatát, a Barca még ragaszkodik a régihez. Ezért a Barcanak fontosabb lenne a 3 pont. A jövő mindkét csapatnál bizonytalan: Zidanenak alighanem ez az utolsó éve, a Barcanál pedig nem jelentkezett senki eknökjelöltnek, aki új generációban gondolkodik.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2020.02.28. 22:04:03

miro. írta:Nehez ez a taktikai dolog.
Felmehetsz hatrahuzott vedovonallal,de ugy emlekszem hogy nagyon jol tamadtunk le ellenetek az elozo classicon.. ha ott labdat vesztetek 20-30 meteren,konnyu bekapni a golokat,utana meg kikell menni..
Mindig azt mondom hogy az elso 15-20percbe jobb letamadni,es presszingelni az ellenfelet,ha esetleg valaki bent maradt az oltozoben,konnyen kilehet hasznalni,es ezzel a moraljat,onbizalmat lehuzni..
Elég sokszor láttam ezt, és működött is, megvoltak a helyzetek, csak nem lőttétek be őket, aztán jött Messi, vagy valami, és vége.
Igazából Pep taktikája is sokszor erre épült, ahogy szerintem szerdán is, meg is voltak a lehetőségek, ki maradtak, ez lett a vége.
Nekem ez a szerdai meccs elég nagy retro hangulatot adott, és hasonlóan is alakult, mint szokott.
Ez Pep focija volt, csak gyengébb szereplőkkel(kivéve KDB), és ugyanaz történt.
Ha jól emlékszem, ez Mou-nál kezdődött,ez a fajta agresszív letámadás az elején...
Válasz küldése