Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.08. 08:30:33

Elnézve a tegnapi Belgium- Francia meccset, ne akarjuk, hogy Mbappé és Benzema együtt játszanak. :roll: [-o<
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.10.06. 09:10:19

Kalapos írta:
2021.10.05. 17:06:40
mess2009 írta:
2021.10.05. 14:36:10
rossz,
Hát nyílván a játékuk szerintem is jobb, mert náluk van elképzelés nálunk pedig nincs :D Jelenleg valószínűleg a legrosszabbul teljesítő csapat lehetünk a ligában, annyire a béka segge alatt van a morál és a taktika. Ha te az állományban látod az okát de nem akarsz róla beszélni ok.

Rendben, akkor mint Samper/Bunga, néha belököd a véleményed, én meg nem figyelek és nem próbálok beszélgetni. Megjegyeztem.

Engem csak végtelenül irritál amikor úgy vagyunk pesszimisták hogy nem kínálunk megoldást vagy nem mutatunk okot a pesszimizmusra. Én is károgok, csak oda teszem miért és mit várnék hogy ne ez legyen. Te ezek szerint 20 új embert szeretnél. Én mondjuk 3-4et és egy új edzőt.
sansz írta:
2021.10.05. 13:30:33
...
Válaszoltam a Koeman topikban mert a klasszikóhoz semmi köze.
na azért ez még megér egy misét:
én zömében egy megtörtént esemény kapcsán írok ide(meccsek, botrány, igazolások, stb.) tehát nem vaktában. olvasom a fórum számomra érdekes írásait, elvétve reagálok is néhány dologra.
az, hogy téged mi irritál, nyilván vérmérséklet kérdése nem várhatod el tőlem, hogy erre figyeljek, de én viszont figyelek arra, hogy nem minősítek másokat jelzőkkel, legfeljebb ha úgy jön ki a mondottakat, leírtakat értékelem a magam módján.
nem vagyok képzett foci ügyben csak egyszerű "fogyasztó" koromnál fogva is jó ideje, így nemigen tudok jó megoldásokat kínálni ezért ritkán írok ilyesmit.
manapság egyébként is nehéz jó recepteket ki agyalni különösen a Barcánál, de a Real sem kivétel éppen az utolsó két meccsét ha nézzük. ami viszont engem tényleg elbizonytalanít, hogy a Real állományát nagyon erősnek tartom és ott bizony más oka lehet a labilitásnak - szerintem. az Espanyol esetében talán éppen az amit írtam, hogy egy jól összerakott , massziv állományú együttes lett belőlük, de persze ezt még majd meglátjuk.
hány embert szeretnék? nem tudom nem az én kompetenciám, de amiben nem értek egyet az itteni fő-sodorral az néhány embernél nyilvánvaló, le is írogattam már. pl.: kit is várunk messiásként? Dembélé? már kipróbáltuk mindenhol csak néhány villanás, masszív sérülékenység, valójában itt is az volt a vélemény, hogy gyógyítani és eladni. Agüero? lehet hogy jó lesz még de nem ezért jött!! levezetni Messi mellett erre építünk?! Fati? tudom itt tiszteletlenség minden kritika de én azt várom, hogy tegyen le valamit a szürke hétköznapokon és majd azután dicsőítsünk. stb. stb. jöhet a túl fiatalok, a kiöregedettek gondja baja....ez ma a Barca állomány zöme, nem kell sorolni tudom hogy van néhány klasszisunk is.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.05. 17:06:40

mess2009 írta:
2021.10.05. 14:36:10
rossz hírem van: egyáltalán nem érdekel, hogy a véleményem bárki komolyan veszi, vagy nem.
nem hasonlítom össze a két keretet, mert annyira azért nem érdekel, de főleg mert azt szabatosan megtenni igencsak munka és tudás igényes lenne és én mindkettővel szűkösen állok.
viszont én világosan fogalmazok. a látott meccs alapján nekem jobbnak tünt az állomány, mert lendületes jó focit nyomtak. különösen jók voltak az egy az egyes párharcokban középen, bírták a gyors kontrákat, időnként parádésan építettek fel támadásokat mert van az állománynak kellő futó gyorsasága, fizikuma, biztos labdakezelési technikája és igen mert az általad leszólt Vidal szép gólt lőtt.
egy valami azért bizonyára csalóka lehet, elismerem: piszokul szurkoltam nekik és sikeresek voltak! ezért is írtam - nekem úgy tűnt.....
azért azt halkan megjegyezném, hogy a te ...mérleg nyelves ... hasonlatod azon túl hogy értelmetlen, minden alapot nélkülöz főként mert néhány kiragadott példára épít.
amiben engem nemigen lehet megingatni, az kétségtelenül az hogy a Barcelona jelenlegi szereplésében a fő ok az állomány gyengesége és nem várom el hogy bárki komolyan vegye.
Hát nyílván a játékuk szerintem is jobb, mert náluk van elképzelés nálunk pedig nincs :D Jelenleg valószínűleg a legrosszabbul teljesítő csapat lehetünk a ligában, annyire a béka segge alatt van a morál és a taktika. Ha te az állományban látod az okát de nem akarsz róla beszélni ok.

Rendben, akkor mint Samper/Bunga, néha belököd a véleményed, én meg nem figyelek és nem próbálok beszélgetni. Megjegyeztem.

Engem csak végtelenül irritál amikor úgy vagyunk pesszimisták hogy nem kínálunk megoldást vagy nem mutatunk okot a pesszimizmusra. Én is károgok, csak oda teszem miért és mit várnék hogy ne ez legyen. Te ezek szerint 20 új embert szeretnél. Én mondjuk 3-4et és egy új edzőt.
sansz írta:
2021.10.05. 13:30:33
...
Válaszoltam a Koeman topikban mert a klasszikóhoz semmi köze.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.10.05. 14:36:10

Kalapos írta:
2021.10.04. 09:28:18
mess2009 írta:
2021.10.04. 08:52:50
jósolni már nemigen merek, de nekem az Espanyol állománya is jobbnak tűnik mint a Barca úgyhogy különösen kíváncsi leszek az egymás ellenire.
Szóval a 2. osztályból frissen feljutott Espanyol a 32-éves Alaix Vidallal, néhány 2. osztályból érkező teljesen friss 20 évessel (ismerős? :D), Diego Lopezzel aki egy remete, és néhány 30as sose volt, sose lesz játékossal pl a Sevillából igazolt Sergi Gómezzel (ismerős mi? :D), jobb állományt alkotnak mint MI?
Mármint vannak hasonlóságok, csak minőség kérdésében a mérleg nyelve úgy üti ki alattunk az asztalt hogy beszakad a beton is.

Sergi Gómez ott alap kezdő, azért itt LDJ perceket se fog kapni ha végre kihajítjuk Koemant, de ha felépül az a pár szerencsétlenünk akkor se.
Aztán hogy melyik akadémiáról szoktak jobb 20 évesek kijönni azt se firtassuk szerintem.
Ezen túl meg csak szimplán mindenki jobb nálunk mint náluk. Mondjuk egy SR-t ott imádnának hogy milyen hasznos, mindenhol bevethető, küzd stb. Ez egy különbség az ilyen klubbok között, hogy máshol ha valaki rossz is, szeretik annak ami, mert pl nincs jobb, soha nem is volt, soha nem is lesz.
Nálunk volt jobb, lesz is az tuti, és gyakorlatilag van is, csak nem játszatjuk vagy nem úgy szervezzük a játékot hogy ne kelljen játszatni egy SR-t pl.
Erről szól kb miden HSZ a tavalyi év kritikus pillanatai óta. Mondjuk vannak itt olyanok akik szerint SR jobb mint a fiatalok vagy más alternatívák, de ők se magyarázták el miért.

Ezzel a véleménnyel annyit értél el hogy szerintem senki se fogja komolyan venni bármit mondasz.
Én is szoktam teljesen szélsőséges spekulációkat meg őrültségnek tekinthető véleményeket alkotni de azért valami alapját mindig keresek, és hozzá teszem hogy de nem tudom, csak próbálom megérteni mi lehet. Két keretet összehasonlítani ehhez képes sokkal objektívebb dolog.
Neked mi alapján tűnik jobbnak az Espanyol kerete? Mert azt nem írtad le, de kíváncsi vagyok.
rossz hírem van: egyáltalán nem érdekel, hogy a véleményem bárki komolyan veszi, vagy nem.
nem hasonlítom össze a két keretet, mert annyira azért nem érdekel, de főleg mert azt szabatosan megtenni igencsak munka és tudás igényes lenne és én mindkettővel szűkösen állok.
viszont én világosan fogalmazok. a látott meccs alapján nekem jobbnak tünt az állomány, mert lendületes jó focit nyomtak. különösen jók voltak az egy az egyes párharcokban középen, bírták a gyors kontrákat, időnként parádésan építettek fel támadásokat mert van az állománynak kellő futó gyorsasága, fizikuma, biztos labdakezelési technikája és igen mert az általad leszólt Vidal szép gólt lőtt.
egy valami azért bizonyára csalóka lehet, elismerem: piszokul szurkoltam nekik és sikeresek voltak! ezért is írtam - nekem úgy tűnt.....
azért azt halkan megjegyezném, hogy a te ...mérleg nyelves ... hasonlatod azon túl hogy értelmetlen, minden alapot nélkülöz főként mert néhány kiragadott példára épít.
amiben engem nemigen lehet megingatni, az kétségtelenül az hogy a Barcelona jelenlegi szereplésében a fő ok az állomány gyengesége és nem várom el hogy bárki komolyan vegye.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.05. 13:30:33

Kalapos írta:
2021.10.04. 09:28:18



Nálunk volt jobb, lesz is az tuti, és gyakorlatilag van is, csak nem játszatjuk vagy nem úgy szervezzük a játékot hogy ne kelljen játszatni egy SR-t pl.
Erről szól kb miden HSZ a tavalyi év kritikus pillanatai óta. Mondjuk vannak itt olyanok akik szerint SR jobb mint a fiatalok vagy más alternatívák, de ők se magyarázták el miért.

Javaslom olvasd végig SR topikját, szerintem nagyon tanulságos. A kezdetek óta a gyűlölet és az imádat közt hullámzik(bár lényegesebben több volt az utálat korszak). Amit egy hangos fórumozó elkezd kiabálni, azt előbb-utóbb a többi is követi. Rettentő szélsőséges a megítélése.

Az van, hogy néhány játékosra és edzőre páran MINDENT rávertek indulatból. Érveknek állítotok be érzelmi kirohanásokat. Írod, hogy "ők sem magyarázzák meg". Mit kell ezen magyarázni jobban? SR-nek volt egy igazán rossz meccse(aznap a csapat nagy részének szintén) azon kívül hoz egy átlagos szintet. Nem játszik olyan rengeteget, de abból a kevés helyzetünkből pl neki volt kapufája is. Két gólja és egy gólpassza. Csak hirtelen Gavihoz hasonlítva, Gavi egy kicsit TÖBB játékpercet kapott a bajnokságban és van összesen egy gólpassza. Milyen magyarázat kell még neked?
Én is szívesebben nézem Mingut SR-nél, de szélsőként egy hajszálnyival sem jobb, és arról a pozícióról beszélünk amiben SR önmagához képest sem a jobb.

Mondjad csak, ha Mingu azon a poszton netán még rosszabb is, mint SR, te kit játszatnál? Mingu tisztán védekezésben egyértelműen jobb(én ezért el is tudnám képzelni egy védők előtt játszó romboló vkp-nak), de támadásnál még a nullánál is nullább. SR fordítva. Védekezésben sokszor lemarad(habár mostanában a gólokat nem róla kapjuk, arra ott van Nico, akit ugye még nem kell utálni és nem tehet semmiről), támadásban kicsit hasznosabb.

Nem tényeket közölsz, hanem indulatokat. Az egész csapatnál egyszerűen nem veszed figyelembe a körülményeket, az egy éves történéseket. Úgy csinálsz, mintha bármelyik top csapat vígan eléldegélne, ha egy év alatt minden góllövőjét elveszítené.

SR mostani formájában egy jó indikátor. Semmi keresnivalója egy Barca szintű csapatban, de egyáltalán nem lóg ki negatívan bármennyire is akarja az utálat ezt mutattatni veled. Ez pontosan azt mutatja, hogy gyenge a csapat. Nincs szélsőnk jobb oldalra, bárkit is teszel oda. Támadóilag majd talán, ha Fati teljesen visszatér, de addig lényegében az sincs. Van egy Depay, aki nem rossz, de egy érzelmei által vezérelt srác, akinek jó napot kell kifognia, hogy hasznos legyen.
Pedri, Gavi és Busi talán alkalmasak lennének támadásépítésre, de önmaguk kapura veszélytelenek. SR most megint bekerült a spanyol keretbe, nyilván LE is ugyanolyan fogalmatlan, mint Koeman. Ugyebár erre az az egyetlen magyarázat, hogy továbbra is tökéletesen látjátok a helyzetet és LE is egy rossz edző.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.04. 11:53:03

Szerintem játszon helyettünk az Espanol a Classicokon is :D
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2021.10.04. 11:33:06

Kalapos írta:
2021.10.04. 09:28:18

Mondjuk egy SR-t ott imádnának hogy milyen hasznos, mindenhol bevethető, küzd stb. Ez egy különbség az ilyen klubbok között, hogy máshol ha valaki rossz is, szeretik annak ami, mert pl nincs jobb, soha nem is volt, soha nem is lesz
nyugodtan betölthetné ott a Victor Sánchez által hagyott űrt :mrgreen:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.04. 09:28:18

mess2009 írta:
2021.10.04. 08:52:50
jósolni már nemigen merek, de nekem az Espanyol állománya is jobbnak tűnik mint a Barca úgyhogy különösen kíváncsi leszek az egymás ellenire.
Szóval a 2. osztályból frissen feljutott Espanyol a 32-éves Alaix Vidallal, néhány 2. osztályból érkező teljesen friss 20 évessel (ismerős? :D), Diego Lopezzel aki egy remete, és néhány 30as sose volt, sose lesz játékossal pl a Sevillából igazolt Sergi Gómezzel (ismerős mi? :D), jobb állományt alkotnak mint MI?
Mármint vannak hasonlóságok, csak minőség kérdésében a mérleg nyelve úgy üti ki alattunk az asztalt hogy beszakad a beton is.

Sergi Gómez ott alap kezdő, azért itt LDJ perceket se fog kapni ha végre kihajítjuk Koemant, de ha felépül az a pár szerencsétlenünk akkor se.
Aztán hogy melyik akadémiáról szoktak jobb 20 évesek kijönni azt se firtassuk szerintem.
Ezen túl meg csak szimplán mindenki jobb nálunk mint náluk. Mondjuk egy SR-t ott imádnának hogy milyen hasznos, mindenhol bevethető, küzd stb. Ez egy különbség az ilyen klubbok között, hogy máshol ha valaki rossz is, szeretik annak ami, mert pl nincs jobb, soha nem is volt, soha nem is lesz.
Nálunk volt jobb, lesz is az tuti, és gyakorlatilag van is, csak nem játszatjuk vagy nem úgy szervezzük a játékot hogy ne kelljen játszatni egy SR-t pl.
Erről szól kb miden HSZ a tavalyi év kritikus pillanatai óta. Mondjuk vannak itt olyanok akik szerint SR jobb mint a fiatalok vagy más alternatívák, de ők se magyarázták el miért.

Ezzel a véleménnyel annyit értél el hogy szerintem senki se fogja komolyan venni bármit mondasz.
Én is szoktam teljesen szélsőséges spekulációkat meg őrültségnek tekinthető véleményeket alkotni de azért valami alapját mindig keresek, és hozzá teszem hogy de nem tudom, csak próbálom megérteni mi lehet. Két keretet összehasonlítani ehhez képes sokkal objektívebb dolog.
Neked mi alapján tűnik jobbnak az Espanyol kerete? Mert azt nem írtad le, de kíváncsi vagyok.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2021.10.04. 08:52:50

Rivaldo11 írta:
2021.10.03. 18:51:02
Harmatgyenge, kilátástalan ez a real teljesen. Csak picit kéne javulni, hogy még ezzel a brigád dal is jobbak legyünk.
szerintem: harmatgyenge meccsük volt tegnap, mert nagy mellénnyel álltak ki és mert egy nagyon masszív, lelkes, lendületes ellenfelet kaptak.
rég láttam olyan eredményes élvezetes középpályás játékot amit a kisebbik?! barcelonaiak nyomtak, tele nyert párharcokkal, és megspékelve jó néhány hatásos kontrával. tény, hogy a Kroos-Modric kettős (Casemíró nélkül különösen) gyenge napot fogott ki.
jósolni már nemigen merek, de nekem az Espanyol állománya is jobbnak tűnik mint a Barca úgyhogy különösen kíváncsi leszek az egymás ellenire.
u ez persze igaz a Madridra is a foci sajátossága, hogy időnként borul a papírforma. a szomorú az, hogy én aki szórakozásnak tekintem a meccsnézést, jobban élvezem a Real meccseket - ellenük szurkolva - mint a sajátunkat, amiből csak az maradt, hogy a nyomorúságunkban vájkálunk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.04. 06:30:31

Sőt, a portugál és a moldváv bajnokság is nagyon le van becsülve. :mrgreen: Még véletlenül sem a Barca-Real kettős gyenge.

De mondom, tavaly is ez volt, mégis ők vitték a Klasszikusokat és előttük végeztek. Edzőcsere nélkül szerintem most így lesz.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.03. 23:16:46

LG írta:
2021.10.03. 21:46:31
Rivaldo11 írta:
2021.10.03. 18:51:02
Harmatgyenge, kilátástalan ez a real teljesen. Csak picit kéne javulni, hogy még ezzel a brigád dal is jobbak legyünk.
Az Atletico is nagyon gyenge meccseket játszott előttünk, aztán mégis simán vertek minket. A Real is évek óta csak keresi önmagát, ennek ellenére még Messivel a feldélzeten is az utóbbi két szezonban mögöttük végeztünk. Ha Koeman marad az edző, akkor szerintem biztos nem előzzük meg a két madridi csapatot, pedig ők sincsenek a toppon.
A különbség,hogy nekik nincs igazán okuk ennyire rosszul játszani. Zidanenak rengeteg hibája és limitációja van, de már ennyiből látszik mennyire hulla gyenge Carlo hozzá képest(is).
Egy jó meccsük volt eddig, ha annyi pontjuk lenne,vagy kevesebb,mint nekünk, egy szót nem szólhatnának. A Barca az Atleti ellen űrfocit játszott, ahhoz képest,amit ma a Real csinált. Nem értem Perezt, mi a fenét gondolt. A csapatot sikerült nagyjából jó mederben tartani, sztárok nélkül is azért válság nélkül megmaradtak, Camavinga egy nagyon jó igazolás volt és egyértelmű,hogy nyáron robbantanak egy-két sztárral is Meglepően türelmesek voltak. De akkor mi a pélónak Carlo?? Lett volna pénzük idejük, Zidane után jöhetett volna tényleg egy német, aki nagyjából Zidane mentalitását és talán kevesebb hibáját vihette volna tovább. Na mindegy, ő bajuk.
Az Atleti is, a kezdő csapatuk kipróbált összeszokott minőségi játékosokból áll, a cserepadjuk nálunk azonnal kezdő lenne, mégis szenvednek.

Szerintem a sok barca szurkoló által lebecsült la liga erejét is mutatja ez. Egészen kis csapatokban is megfordulnak nagyon jó kis játékosok, ötletes szép támadásokkal,amiket az angoloknál csak az olajos csapatoknál lehet látni. A három nagy teljesítménye és minősége esik, ezért,vagy azért, de a kicsik meg javulnak. És ezért van,hogy a három nagy csapatnak kb minden meccse lutri. Nagy átlagban ki fog jönni, hogy hol játszik Lajos, Grizes, Koke, Tripier, Lemar, Benzema, Camavinga, Casemiro stb, de minden meccsükért vért kell izzadniuk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.10.03. 22:31:38

Mascherano14 írta:
2021.10.03. 19:26:10
Nézem a pool-city meccset. Hát, más világ, hozzájuk képest egészen nevetséges maszatolás folyik a LaLigaban. Real-Barca?!
Rossz helyre ment a távkapcsoló, az a FIFA játékcsatorna volt.
Poolnak és Kloppnak is csak egy kifutó, szerencsés éve volt. Tavaly már krízisben voltak.
Ahogy a Chelsea és Tuchel is véletlenül húzták be a BL-t. A Juve el is kapta őket, jön ott is a krízis.
Hamarosan jön a Clasico, ott minden kiderül majd.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.03. 21:46:31

Rivaldo11 írta:
2021.10.03. 18:51:02
Harmatgyenge, kilátástalan ez a real teljesen. Csak picit kéne javulni, hogy még ezzel a brigád dal is jobbak legyünk.
Az Atletico is nagyon gyenge meccseket játszott előttünk, aztán mégis simán vertek minket. A Real is évek óta csak keresi önmagát, ennek ellenére még Messivel a feldélzeten is az utóbbi két szezonban mögöttük végeztünk. Ha Koeman marad az edző, akkor szerintem biztos nem előzzük meg a két madridi csapatot, pedig ők sincsenek a toppon.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.03. 21:15:13

Az hogy nem verik őket halálra, előttünk végeznek, tovább mennek a BL-ben... ezek mint azt mutatják hogy jobbak nálunk :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.10.03. 21:08:26

Mascherano14 írta:
2021.10.03. 18:42:29
Háááát, ez a real nagyon gynege, Benzema és a maradék. A régi nagyok sehol sincsenek, a fiataljaik meg Valverde kivételével nemigen jók. Sima atleti bajnokság, hacsak mi nem váltunk edzőt, mert a keretünkben sokkal több van.
Fogadni merek, hogy minket verni fognak. Tavaly se voltak jobbak semmivel, azért a BL-ben mégis tovább mentek nálunk. Őket valahogy, sose verik hülyére, mint a Barcelonát. Pedig nem jobbak nálunk. Bár azért vannak ott is jó játékosok.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.03. 19:34:09

Rivaldo11 írta:
2021.10.03. 18:51:02
Harmatgyenge, kilátástalan ez a real teljesen. Csak picit kéne javulni, hogy még ezzel a brigád dal is jobbak legyünk.
Ha hoznánk az elmaradt meccsünket, akkor csak 2 pontra lennénk tőlük, de jelenleg kizárt, hogy mi pontot vagy pontokat hozzunk el a Sevillatól.
Kép
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.10.03. 19:26:10

Nézem a pool-city meccset. Hát, más világ, hozzájuk képest egészen nevetséges maszatolás folyik a LaLigaban. Real-Barca?!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.03. 18:51:02

Harmatgyenge, kilátástalan ez a real teljesen. Csak picit kéne javulni, hogy még ezzel a brigád dal is jobbak legyünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.10.03. 18:42:29

Háááát, ez a real nagyon gynege, Benzema és a maradék. A régi nagyok sehol sincsenek, a fiataljaik meg Valverde kivételével nemigen jók. Sima atleti bajnokság, hacsak mi nem váltunk edzőt, mert a keretünkben sokkal több van.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.10.03. 18:26:23

Barcaforever írta:
2021.10.03. 18:14:07
Espanol-RM 2-1

Laporta telefonhívása Pereznek: ,, Szia Uram! Egy olasz-holland edzőcsere érdekel? “ :lol:

Egyre jobban jön ki a lyukas védelem Madridban.
Ok is egy pont uo. gyenge fhos csapat mint mi. Kinyalnak ilyen tiraspol, espanyol felektol.

Atleti siman huzza a bajoksagot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.03. 18:14:07

Espanol-RM 2-1

Laporta telefonhívása Pereznek: ,, Szia Uram! Egy olasz-holland edzőcsere érdekel? “ :lol:

Egyre jobban jön ki a lyukas védelem Madridban.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.26. 22:37:26

Fél szemmel követem a real ténykedését és úgy gondolom, így elsőre 1 változó faktor van, ami nem más, mint Vinicius.

Benzema god módban tolja, sztem nem kell hozzáfűzni semmit, brutál. A védelem a gyenge pont egyértelműen, az javulni nem tud/nem fog szerintem, a középpálya a megszokott.

A támadók azok akik kérdésesek, Vinicius az elmúlt években, elég félelmetes dolgokat (negatív értelemben) művelt és most idén legalább 4 pontot hozott a realnak a bajnokságban. Az alap kezdő még Hazarddal meg Baleel volt, de Hazard az ő Griezmanjuk, Bale meg a Dembelejük. Kérdés mennyire lesz hullámzó a brazil formája, mert most felfele megy, reméljük hamar le is zuhan. Nagy kár lenne, ha tartaná a mostani formáját, mert imádom a tiktok videókat róla. :lol:
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.09.23. 16:03:54

recrea írta:
2021.09.23. 15:40:33

Mindig is klasszis volt, csak alárendelte magát cr-nek, nem véletlen rúgott a portugál 40-50 gólt minden szezonban. Elképesztő center, nagyon érti a posztot, labda nélkül az egyik - ha nem a - legjobb. Az sem véletlen, hogy tizenx éve kihagyhatatlan kezdő náluk, én nagyon szeretem a játékát, sokra vihette volna nálunk :D
persze, én is bírom, bírtam, néha azért voltak epic fail jelenetei mint Lajosnak, de tényleg klasszis.
ahogy meg tavaly meg idén hátára kapta a csapatot, az abszolút top szint. ilyen számokat Messi és Cé sem nagyon hozott.
egy jó EB-vel (csapatszinten mondjuk elődöntő) nálam ott lenne az aranylabda esélyesek szűk mezőnyében.
így is előbb adnám neki, mint Jorginhonak vagy akárkinek.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.09.23. 15:40:33

csababarca írta:
2021.09.23. 09:56:04
Benzema nagyon komolyat megy, neki tett a legjobbat Ronaldo és Messi távozása a ligából, lubickol, kb 2-3 szinttel feljebb focizik, mint a többi liga támadó.
nagyon beteg számok ezek. 8 gól 7 gólpassz 6 meccsen.
Mindig is klasszis volt, csak alárendelte magát cr-nek, nem véletlen rúgott a portugál 40-50 gólt minden szezonban. Elképesztő center, nagyon érti a posztot, labda nélkül az egyik - ha nem a - legjobb. Az sem véletlen, hogy tizenx éve kihagyhatatlan kezdő náluk, én nagyon szeretem a játékát, sokra vihette volna nálunk :D
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.23. 15:12:47

Nagyon az elején vagyunk még a bajnokságnak, de Ancelotti mintha tudna mit kezdeni a Real fiataljaival, újoncaival.
Camavinga (18) - Valverde (23) - Asensio (25) / Kroos - Casemiro - Modric
Sok fiatal ellenére az egységes szerkezet és a szervezettség tekintetében lépéselőnyben vannak velünk szemben. Gutierrez (20), Vinicius (21), Rodrygo (20)
Több gólt kaptak, de jóval többet is szereztek mint mi.
Szakmai szempontból kifejezetten érdekes a Barca - Real párhuzam.
Válasz küldése