Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.03.16. 15:24:34

Könnyen lehet, hogy Benzema nem fog játszani vasárnap. Van egy kis vádlisérülése és mivel a bajnokságot gyakorlatilag behúzták, nem biztos hogy kockáztatnak vele a Bl meccsek előtt.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2022.01.31. 16:27:22

A német Bild Mbappé nyári érkezéséről ír Madridba. Meglepő nem lenne mert, a franciának kb Madridba “kell” mennie, szükségük van nekik is egy új zászlós hajóra.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.01.09. 11:55:35

simán nyerünk majd, Xavi hazai pályán lesz :mrgreen:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.09. 11:09:04

daffy írta:
2022.01.09. 10:41:45
Sinya22 írta:
2022.01.09. 09:05:49
Egyáltalán nincs nekünk szükségünk ezekre a szuperkupa meccsekre, se a kupára, csak plusz teher, mikor folyamatosan 10-12 hiányzónk van. Amennyire okosak szoktunk lenni sérülésből visszatérőkkel, biztosan beerőltetjük Fatit is szerdán egy félidőre legalább, hátha leütközik/odalépnek neki egyből.
Függetlenül az eredménytől,szerintem egyik csapatnak se hiányzik ez a kirakat túra. Nevetséges az egész.
De, a pénz miatt sajnos szükség van rá. Gondolom jól fizetnek az arabok, és csurran-cseppen a csapatoknak is, különben nem vállalták volna be. Valóban egy púp lehet amúgy a hátán a csapatoknak, de a játékosok sem mondják azt, hogy beérjük kevesebb fizetéssel, csak ne menjünk el az arabokhoz haknizni.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.09. 10:41:45

Sinya22 írta:
2022.01.09. 09:05:49
Egyáltalán nincs nekünk szükségünk ezekre a szuperkupa meccsekre, se a kupára, csak plusz teher, mikor folyamatosan 10-12 hiányzónk van. Amennyire okosak szoktunk lenni sérülésből visszatérőkkel, biztosan beerőltetjük Fatit is szerdán egy félidőre legalább, hátha leütközik/odalépnek neki egyből.
Függetlenül az eredménytől,szerintem egyik csapatnak se hiányzik ez a kirakat túra. Nevetséges az egész.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.09. 09:05:49

Egyáltalán nincs nekünk szükségünk ezekre a szuperkupa meccsekre, se a kupára, csak plusz teher, mikor folyamatosan 10-12 hiányzónk van. Amennyire okosak szoktunk lenni sérülésből visszatérőkkel, biztosan beerőltetjük Fatit is szerdán egy félidőre legalább, hátha leütközik/odalépnek neki egyből.

A Madrid idén behúzza a bajnokságot, egyáltalán csoda, hogy a Sevilla ott van tőlük 5 pontra. A bl-ben nem tudom mi lesz, de az se lepne meg, ha a sok sztár klub helyett ők lennének a döntőben. Rutin megvan nekik bőven, elől van 2 ember aki fos..a a gólokat, jobban együtt vannak mint a legtöbb esélyes csapat.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2022.01.09. 08:54:06

LG írta:
2022.01.08. 22:50:24
A Real nagyot meg a Valencia ellen. Úgy tűnik, kiheverték a mákos bejglit.

Pár éve nem gondoltam volna, hogy Vini Jr. ennyire komoly tényező lehet. De bizony úgy tűnik, beérett, ma is jött a dupla.
Életében nem rúgott még ennyi gólt Vini, ez előző 3 évben összesen rúgott 8 gólt!!! most jár 12-nél. Sem a bajnoki címért, sem a gólkirályi címért nincs kihívója idén a Realnak.

Bíztam a Valéban, hogy valahogy sikerül egy X-et kiharcolni, már csak miattuk is, hogy legyen valami siker élmény végre, de Bordálás a szokásos nyomorék 4-4-2-jével megint kicsinálta a taktikát. Hihetetlen hogy nem jön rá, hogy ez a taktika nem való a csapathoz, köze nincs a csapatnak a Getafénél látott letámadós, gyors focihoz. Semmi, de semmi fejlődés nincs Gracía óta, pedig a keretben sokkal több lenne. Bár ez itt már nagyon off.

A kupában szerintem kapunk egy 3-ast mi is, mondanám, hogy játszanak inkább a fiatalok, mint más normális csapat, de hát ugye... :lol:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.08. 22:50:24

A Real nagyot meg a Valencia ellen. Úgy tűnik, kiheverték a mákos bejglit.

Pár éve nem gondoltam volna, hogy Vini Jr. ennyire komoly tényező lehet. De bizony úgy tűnik, beérett, ma is jött a dupla.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.21. 18:25:49

grgly50 írta:
2021.12.21. 17:41:29
Látod, a bejegyzésekből is kitűnik, hogy nagyon szubjektív megítélése van a dolognak. Számtalan eset bizonyítja, hogy a játékvezető hozzáállása mennyire befolyásol egy-egy mérkőzést.
Itt van a VAR. Tiszta jószándékkal lett bevezetve. S van számtalan eset, hogy a játékvezető nem kíváncsi rá. Vagy nem is nézik meg.
Nem akarom felmenteni a szabálytalankodót, de nem egy fajsúly, amikor valaki dühből szabálytalankodik, vagy késik egy ütemet.
Engem sokkal jobban zavar az a színészkedés, ami az utóbbi időben teljesen elhatalmasodik a fociban. Büntetlenül. Valakit például meglöknek hátulról, elfekszik a földön, fogja a fejét, nézi, hogy hol vérzik, halálán van. Majd amikor megkapja a büntetőt, vagy megy tovább a játék, ygorsan meggyógyul. Ilyen színézkedéssel akár a piros lapot is ki lehetne provokálni. S akkor a játékvezető anyukája csuklik, vagy forog a sírjában. Ez ellen kellene hatékonyabban fellépni. Szerintem
Persze, egyetértek, de ezt nehezebb szabályozni - példának erejéért nem mondhatod valakire, hogy nem is fáj, mert nem tudhatod. De egy olyan gyakran megtörténő esetet is nehéz megítélni, amikor a támadó elé becsúszik a védő, a támadó még megtolja a labdát, a lába meg kicsit lent marad, és létre jön a kontakt. Mi alapján mondod meg, hogy szándékosan hagyta ott, vagy az volt a természetes helyzet? Vagy egy kézzel lökésnél hogy attól esett el, vagy el akart esni? Nagyon ritkán egyértelmű...
Amúgy persze egyetértek, nagyon jó lenne, ha valahogy ezt a másik végletet is legalább amortizálni lehetne valahogy, de én a durvaságot fontosabbnak tartanám valahogy kordában tartani, mert ott konkrétan a másik testi épsége van veszélyben, nem "csak" a meccs. De ugye a meccs is, ha pl. kulcsjátékos esik így ki. Hogy ne menjünk messze, Fatival pont az történt, brutális rácsúszás hátulról. Nem szándékos volt tán az sem, de súlyosan felelőtlen. Sok-sok pontunk és pénzünk ment így el, nem csak egy meccsünk... hogy a játékos egyéni helyzetéről ne is beszéljünk. És kicsit könnyebb azért szabályozni, például a hátulról nyújtott lábas érkezés automatikusan piros, ráadásul minimum x meccses eltiltással, és nincs vita.

Egyébként érdekes, én a színészkedést inkább visszaszorulóban látom, de persze lehet, hogy tévedek (persze így is nagy gond). Ma már kevesebb dolgot lehet megetetni, mert ott a VAR, és ha kiderül, akkor rögtön sárga. Sokszor látok olyat, hogy régi beidegződésből megy egy vetődés, aztán szó nélkül kel fel a játékos, és megy tovább, nehogy gáz legyen belőle....
Inkább ilyen határesetek mennek, mint amit írtam fenti példában, épp otthagyja a lábát, de szerintem kevesebb mostanság kicsivel a színészkedés, mint régen volt. A 16-oson belül mindenképp...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.12.21. 17:41:29

bence0330 írta:
2021.12.21. 14:12:15
Egyetértek az előttem szóló vélemények többségével. A szándékos szabálytalanságot nem szabadna tolerálni, a játékosok eleve túl vannak terhelve, egyre nagyobb a sérülésveszély, és akkor ilyenekkel még meg lehet próbálkozni...? Ha rajtam múlna, minden egyértelműen megítélhető szándékos szabálytalanság pirosat érne. Ha két kézzel lebírkózol valakit, akkor is, ott nyilván nincs sérülésveszély, de teljesen szembemegy a játék szellemiségével. Az ehhez hasonló szándékos szabálytalanságok meg csont nélkül pirosat jelentenének. Teljesen függetlenül a végeredménytől. Tökmindegy, hogy ha valaki így érkezik, akkor sikerül-e kettétörni valakinek a lábát, vagy épp csak érinti, vagy akár az sem. Tök ugyanaz, és csak a szerencse kérdése, hogy mi a kimenetele.
Teniszben van egyébként roppant hülye szabály a leléptetésre. Dobálhatja az ember akár ki az utcára is az ütőt a pályáról, vagy üthet el izomból labdát mérgében, ha nem talál el senkit, akkor semmi, vagyis csak figyelmeztetés, többedszerre meg pont és game a másiknak. Ha meg valaki akár jóval gyengébben, de mégiscsak indulaltból eltalál valakit, egy labdával, azonnali leléptetés. A különbség pusztán a szerencse, sőt, szerintem egy gyakran látott ütőkidobás a közönségbe - szomszéd járdára jóval veszélyesebb, mintha indulatból kicsit hátraüti az ember a labdát.

A futballban ez hatványozottabb, tényleg fél-1 évre tönkre lehet tenni egy játékost szándékos szabálytalansággal, hirtelen Son ugrik be az Everton ellen, amikor még ő is sírva fakadt, mikor meglátta, mit okozott. Vagy ilyen nagyon nagy figyelmetlenséggel, amivel már nem szabadna játszani, mint pl a tavalyi Pickford féle mészárlás VVD ellen. Nem volt szerintem szándékos, de így akkor sem jöhet senki, vagy ha mégis, az automatikusan piros és akár több meccs eltiltás.

Lehet, hogy egy darabig 9 vs 9 játékossal fejeznék be néha a csapatok a meccset, de szép lassan beivódna a köztudatba, kevesebb lenne a sérülés, sőt, mellékhatásként akár több gólt is láthatnánk, ha nem lehetne felrúgni és lebirkózni szándékosan embereket.

Az, hogy ez a jelenlegi szabályok alapján nem piros, csak narancssárga, oké, de akkor rossz a szabálykönyv.
Látod, a bejegyzésekből is kitűnik, hogy nagyon szubjektív megítélése van a dolognak. Számtalan eset bizonyítja, hogy a játékvezető hozzáállása mennyire befolyásol egy-egy mérkőzést.
Itt van a VAR. Tiszta jószándékkal lett bevezetve. S van számtalan eset, hogy a játékvezető nem kíváncsi rá. Vagy nem is nézik meg.
Nem akarom felmenteni a szabálytalankodót, de nem egy fajsúly, amikor valaki dühből szabálytalankodik, vagy késik egy ütemet.
Engem sokkal jobban zavar az a színészkedés, ami az utóbbi időben teljesen elhatalmasodik a fociban. Büntetlenül. Valakit például meglöknek hátulról, elfekszik a földön, fogja a fejét, nézi, hogy hol vérzik, halálán van. Majd amikor megkapja a büntetőt, vagy megy tovább a játék, ygorsan meggyógyul. Ilyen színézkedéssel akár a piros lapot is ki lehetne provokálni. S akkor a játékvezető anyukája csuklik, vagy forog a sírjában. Ez ellen kellene hatékonyabban fellépni. Szerintem
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.12.21. 17:21:06

LG írta:
2021.12.21. 15:51:15
Érdekes, mert a legtöbb ember pont azért kiritizálja a labdarúgást, mert így is rengeteg a színészkedés, rájátszás, meg sokszor látszik a játékosokon, hogy a 16-oson belül vagy a 16-os kívül, ahonnan veszélyes helyről jöhetne szabadrúgás, keresik már a minimális kontaktust is, hogy dobhasság magukat és el lehessen adni az esetet szabálytalanságnak. Ezerk szerintem szintén nagyon károsak a sportra nézve, és ezeket ugyanúgy büntetni kell, akár utólág is. Ha már a szabályokat kritizáljátok, én azt tartom hülyeségnek, hogy minimális érintésért is büntető jár, ha az illető dobja magát. Egy becsületesebb játékos, pedig ha kap is rúgást, de inkább továbbviszi, az meg semmi. Szóval ezen mindenképpen finomítanék, bár nem tudom hogyan. Mert látjuk, hogy akik a VAR -szobában dolgoznak, ők is sokszor hajmeresztő döntéseket tudnak hozni, szóval túl sok hatalmat nekik sem biztos, hogy adnék.
Igen, ezzel maximálisan egyetértek. Szerintem bence0330 sem így értette ezt a részt: "A szándékos szabálytalanságot nem szabadna tolerálni". Nem hiszem, hogy ő az ilyen minimálkontaktokra gondolt, mert annak valóban ilyen hatása lenne, amiket te is vázoltál és igazából már rég láthatjuk is a következményeket a pályán.
Ez egy tényleg ellentmondásos helyzet, mert a durvaságot irtani kéne, de a test-test elleni küzdelmet meg engedni, amiben nyilván benne lehet rengeteg apró falt. Az is igaz, hogy a sok apró visszahúzás, lökés is egyenlőtlenséget szül, amiket ritkán fújnak be, ezért a támadók meg joggal érezhetik, ha nem esnek el, nem fog fújni a bíró. Nehéz helyzet, de valamit kezdeni kéne vele a döntéshozóknak. A VAR tényleg nem segít, mert ugyanolyan hülyén használják azt is. A kedvencem, mikor azt mondják " be lehetett fújni a 11-est, mert volt kontakt", miközben azt látod, hogy a védő el akarja rúgni a labdát a támadó meg beteszi elé az övét, hogy felrúgják.
Lehetne ezt folytatni, de inkább abbahagyom, mert már bőven off.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.21. 15:51:15

Érdekes, mert a legtöbb ember pont azért kiritizálja a labdarúgást, mert így is rengeteg a színészkedés, rájátszás, meg sokszor látszik a játékosokon, hogy a 16-oson belül vagy a 16-os kívül, ahonnan veszélyes helyről jöhetne szabadrúgás, keresik már a minimális kontaktust is, hogy dobhasság magukat és el lehessen adni az esetet szabálytalanságnak. Ezerk szerintem szintén nagyon károsak a sportra nézve, és ezeket ugyanúgy büntetni kell, akár utólág is. Ha már a szabályokat kritizáljátok, én azt tartom hülyeségnek, hogy minimális érintésért is büntető jár, ha az illető dobja magát. Egy becsületesebb játékos, pedig ha kap is rúgást, de inkább továbbviszi, az meg semmi. Szóval ezen mindenképpen finomítanék, bár nem tudom hogyan. Mert látjuk, hogy akik a VAR -szobában dolgoznak, ők is sokszor hajmeresztő döntéseket tudnak hozni, szóval túl sok hatalmat nekik sem biztos, hogy adnék.

Azzal persze én is egyetértek, hogy a veszélyes játékot szintén büntetni kell, sőt, következményektől függően lehetne akár jóval több is az eltiltás, mint 3 meccs. Pl. ha ilyenből van lábtörés, akkor ott fél év eltiltást sem tartanék túlzásnak.

Tehát összegezve, szerintem mindkettőre szükség lenne, hogy a játék sportszerűbb és igazságosabb legyen.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.21. 14:12:15

Egyetértek az előttem szóló vélemények többségével. A szándékos szabálytalanságot nem szabadna tolerálni, a játékosok eleve túl vannak terhelve, egyre nagyobb a sérülésveszély, és akkor ilyenekkel még meg lehet próbálkozni...? Ha rajtam múlna, minden egyértelműen megítélhető szándékos szabálytalanság pirosat érne. Ha két kézzel lebírkózol valakit, akkor is, ott nyilván nincs sérülésveszély, de teljesen szembemegy a játék szellemiségével. Az ehhez hasonló szándékos szabálytalanságok meg csont nélkül pirosat jelentenének. Teljesen függetlenül a végeredménytől. Tökmindegy, hogy ha valaki így érkezik, akkor sikerül-e kettétörni valakinek a lábát, vagy épp csak érinti, vagy akár az sem. Tök ugyanaz, és csak a szerencse kérdése, hogy mi a kimenetele.
Teniszben van egyébként roppant hülye szabály a leléptetésre. Dobálhatja az ember akár ki az utcára is az ütőt a pályáról, vagy üthet el izomból labdát mérgében, ha nem talál el senkit, akkor semmi, vagyis csak figyelmeztetés, többedszerre meg pont és game a másiknak. Ha meg valaki akár jóval gyengébben, de mégiscsak indulaltból eltalál valakit, egy labdával, azonnali leléptetés. A különbség pusztán a szerencse, sőt, szerintem egy gyakran látott ütőkidobás a közönségbe - szomszéd járdára jóval veszélyesebb, mintha indulatból kicsit hátraüti az ember a labdát.

A futballban ez hatványozottabb, tényleg fél-1 évre tönkre lehet tenni egy játékost szándékos szabálytalansággal, hirtelen Son ugrik be az Everton ellen, amikor még ő is sírva fakadt, mikor meglátta, mit okozott. Vagy ilyen nagyon nagy figyelmetlenséggel, amivel már nem szabadna játszani, mint pl a tavalyi Pickford féle mészárlás VVD ellen. Nem volt szerintem szándékos, de így akkor sem jöhet senki, vagy ha mégis, az automatikusan piros és akár több meccs eltiltás.

Lehet, hogy egy darabig 9 vs 9 játékossal fejeznék be néha a csapatok a meccset, de szép lassan beivódna a köztudatba, kevesebb lenne a sérülés, sőt, mellékhatásként akár több gólt is láthatnánk, ha nem lehetne felrúgni és lebirkózni szándékosan embereket.

Az, hogy ez a jelenlegi szabályok alapján nem piros, csak narancssárga, oké, de akkor rossz a szabálykönyv.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.12.21. 13:46:22

Ha ez nem piros, akkor nem tudom, mi az. Szándékos, alattomos, sérülésveszélyt magában hordozó szabálytalanság volt.
Tényleg az a durva, hogy egy hirtelen odaszólásért a bírónak osztogatják a sárgát (főleg ugye a spanyol bírók), egy taszító színházi mozdulatért néha kiállítanak játékosokat (pl. múltkori Tico - Porto meccs), de az efféle tényleg komoly, aljas dolgokat meg meg lehet úszni.

És engem aztán nem érdekel Casemiro, mert leszámítva ezt az alattomos hajlamát remek játékosnak tartom, de nagyon rossz irányba megy a játékvezetés azzal, hogy elsősorban nem a valódi durvaságokat fegyelmezik/büntetik, hanem a látványos dolgokat, meg, ha valaki dobálja magát, nem beszélve a "kamuodaütésekről". Azt mondjuk aláírom, hogy rohadt nehéz dolguk van a bíróknak, de pont ezért kéne alapvetően átkeretezni ezeket a dolgokat, és pl. a színészkedést visszaszorítani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.21. 13:33:48

Andris írta:
2021.12.21. 12:49:04
Én csak most néztem meg az esetet.
Kétségtelen tény, hogy hátulról, nyújtott lábbal, és emberre megy. Egyiket se tudja vitatni szerintem egyetlen madridista sem.

Kérdés, hogy ezért piros jár-e a szabálykönyv szerint? Én sajnos nem tudom. Szerintem annak kéne járni, de ez csak a személyes véleményem. Én szerintem azért is piros kéne járjon, ha valakinek nem csak megrántják a mezét, hanem akár egy méteren keresztül húzzák is. És még sorolhatnám. Gyűlölöm a foci bizonyos elemeit és szabályait, ahogy a Casemiro féle aljadék típusú játékosokat is. (Ilyeneket a Barcában se tűröm-tűrném meg)
De nem biztos, hogy a jelenlegi szabályok szerint ez piros.
Páros lábbal csúszott, esélye sem volt megjátszani a labdát, tudatosan lábra ment, mellesleg megakadályozott egy kontrát. Ezek szerintem bőven kielégítik a szabálykönyv erre vonatkozó részét.

Az már csak szerencse volt, és nem rajta múlt, hogy nem ért el addig a lába, hogy telibe verje az ellenfelet. Abból szinte biztos hogy komoly sérülés lett volna.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.21. 12:49:04

Én csak most néztem meg az esetet.
Kétségtelen tény, hogy hátulról, nyújtott lábbal, és emberre megy. Egyiket se tudja vitatni szerintem egyetlen madridista sem.

Kérdés, hogy ezért piros jár-e a szabálykönyv szerint? Én sajnos nem tudom. Szerintem annak kéne járni, de ez csak a személyes véleményem. Én szerintem azért is piros kéne járjon, ha valakinek nem csak megrántják a mezét, hanem akár egy méteren keresztül húzzák is. És még sorolhatnám. Gyűlölöm a foci bizonyos elemeit és szabályait, ahogy a Casemiro féle aljadék típusú játékosokat is. (Ilyeneket a Barcában se tűröm-tűrném meg)
De nem biztos, hogy a jelenlegi szabályok szerint ez piros.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.12.20. 16:26:48

Most nezem Casemiro sarga lapjat. Nem azert, mert Real es utalom oket( az utobbi idoben egyre kevesbe erdekel a foci, meg a Real), de ez meg az ukran nepmeseben is piros. Hatulrol, labdahoz koze nem volt, szandekosan labra ment, hogy megszakitsa a tamadast... meg nem is mondhatja az ember, hogy labda vagy baba, mert 5 meterre volt a labdatol kb.... vicc ez a biroi itelet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.20. 15:24:56

LG írta:
2021.12.20. 13:54:16
Így van, egykapuztak végig, semmi nem ment be. Van ilyen minden csapat életében, mi is buktunk idén ilyen meccseken pontokat. Kár nekik ezért a -2 ponttért, de van előnyük bőségesen, ugyanis nem hiszem, hogy Sevilla szezon végéig kitart, nekik még mindig az Atletico és mi vagyunk az igazi viszonyítási alap.
Mi is rengeteg pontot hullajtottunk már el így.
Viszont oltári nagy mákjuk is volt. Ha Casemirot kiszórják egy szavuk se lehetett volna, aztán vagy 70 percet játszani emberhátrányban Cadíz ide vagy oda nem lett volna leányálom.

Az eset: https://www.youtube.com/watch?v=XZwBZGHJ4-c
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.20. 13:54:16

Így van, egykapuztak végig, semmi nem ment be. Van ilyen minden csapat életében, mi is buktunk idén ilyen meccseken pontokat. Kár nekik ezért a -2 ponttért, de van előnyük bőségesen, ugyanis nem hiszem, hogy Sevilla szezon végéig kitart, nekik még mindig az Atletico és mi vagyunk az igazi viszonyítási alap.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.20. 13:07:04

felbillent a pálya, iszonyat pechük volt, van ilyen.
nekünk továbbra sem rájuk kell figyelnünk, hanem hogy térjünk rá egy útra, ahol jön pár győzelem.
ezt most nem könnyíti meg, hogy a Sevillával játszunk, de hátha.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2021.12.20. 12:47:12

Tegnap kicsit döcögött a galaktikus göncölszekér, gól nélküli döntetlen odahaza az utolsó előtti Cádiz ellen. Igaz, néhány napja a Realból többeknek is pozitív lett a tesztje. Ahogyan a sportnapilap írja, „nagyon tartalékosan álltak ki”, ez persze újságírói túlzás, csak Modric hiányzott az állandó kezdőből.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.12.13. 13:01:39

Érdekes külsőre mennyire irányított sorsolásnak tűnik.
Ettől csak az az érdekesebb, hogy miként sikerült a MU mellé elsőre kihúzni a Villarealt!
Kicsit hiteltelen így.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.12.13. 12:59:30

Persze előbb utóbb kimennek az öregek is.
De Modric kb nem öregszik, formáját tartja, sőt talán jobb mint 2-3 éve, Kroos dettó, Benzema is virágzik.
Kroos meg még csak nem is öreg, 31 éves, legjobb korban van.
Benzema is még egy 2 évig biztosan jó lehet, ha más nem kiegészítőnek MBappé mellé.
Mert hogy a francia érkezik nyáron, az kb 99%.

Le van sajnálva hagyományosan a real itt, de meg lehet nézni, hogy most is pl tavaly ugyanez a keret viszonylag gyengélkedett már Zidane alatt, most meg szintet léptek egyénileg Carlo alatt.
BL-ben kevesek lehetnek, de a rutin azért segíthet, meg a jó sorsolás.
Most is egy Benfica ellen csont nélkül mennek be a 8 közé, ott meg bármi lehet.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ericco
Barça B
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2008.04.29. 23:53:33

2021.12.13. 12:49:14

"Viszont odaát is kiszalad hamarosan a gerincet adó hármas Benzemával ( na mondjuk pont ő, meg a gerinc...), Kroossal, Modric al, aztán majd neki is Irénke marad az ittmaradó tucatokkal"

Szerintem a Real is elmegy majd a nemetes, hollanos lenduletes KP fele a Valverde, Camavinga duoval. Hogy ez bejon-e majd, az masik kerdes. Az biztos, hogy Modricot potolni egy az egyben szinte lehetetlen lesz.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.13. 12:33:29

soadroli írta:
2021.12.13. 12:15:34
na majd a Real megmutatja hogy kellett volna elpicsázni a Benficát.
Messi vs CR.....talán ez a legpikánsabb párosítás
Amúgy ez olyan csendes körnek tűnik
Válasz küldése