Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 00:46:54

Andris írta:Igazad van, nem egészen így definiálta, lehagytam hogy jogos ítéletek vitatásáról van szó. :)
Ettől függetlenül ma ezt teszi, teljes mértékben.
Ebben már igazad van. Pepe kiállítása okés, de voltak érdekes dolgok amik alapján viszont 1. csoport. Két csoport között lavírozik:)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.04.28. 00:44:10

blanee írta:
Most olvasom Mundon, hogy José nyíltan beállt abba a harmadik csoportba, ahova ugye 'Guardiola követői' érkezhetnek a mester mögé esetleg.

Magyarul nyíltan kritizálta a játékvezetést.
Mourinho harmadik csoportot nem így definiálta. Ő magát eleve oda sorolta aki nyíltan kritizálja a játévezetőt. Szerinte a harmadik csoportba az tartozik, aki akkor kritizál, ha a játékvezető amúgy jó döntést hoz.
Andris is így értette sztem :wink: Mivel a kiállítással jó döntést hozott a spori,ő meg mégis vergődik...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 00:42:37

AS :D :D
Hát bearanyozták a napomat :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
oregem21
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2005.01.21. 22:06:53

2011.04.28. 00:41:59

Fecooo írta:berakhatnám a képet, de inkább csak linkelem...

AS.com...

nem fogjátok elhinni, én sem hittem a szememnek...
erre csak annyit tudok mondani h ALJANEPSEG!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 00:41:06

Igazad van, nem egészen így definiálta, lehagytam hogy jogos ítéletek vitatásáról van szó. :)
Ettől függetlenül ma ezt teszi, teljes mértékben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.04.28. 00:40:49

Azért tegyétek a szívetekre a kezetek, és mondjátok, hogy nem szeretnétek máshogy nyerni. Örülök a győzelemnek, az külön jól esik, hogy a realos rezervátumban milyen idegesek, és még ránk kenik, de azért voltak itt dolgok, amik elveszik az édes szájízt. Most kell észbe kapni, és most kell a megfelelő döntéseket meghozni, lépéseket megtenni, hogy ne változzanak az erőviszonyok. Szerintem tagadhatatlan, hogy a Real jön fel (így vagy úgy, ez a végeredmény szempontjából nem számít), mi meg gödörbe kerültünk, amibe könnyen beleragadhatunk. Fontos a kritikákból építkezni, nem pedig megelégedetten ülni a fotelben.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.04.28. 00:40:41

Fecooo írta:berakhatnám a képet, de inkább csak linkelem...

AS.com...

nem fogjátok elhinni, én sem hittem a szememnek...
Már az magában csoda, hogy Dani ott van a 2. képen is. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2011.04.28. 00:42:28-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 00:40:21

Fecooo írta:berakhatnám a képet, de inkább csak linkelem...

AS.com...

nem fogjátok elhinni, én sem hittem a szememnek...
Kéééésssz... szánalom. Próbálják menteni Pepét. szégyen.
KépKép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 00:38:04

berakhatnám a képet, de inkább csak linkelem...

AS.com...

nem fogjátok elhinni, én sem hittem a szememnek...
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 00:35:58

Gratulálok a csapatotoknak, megérdemelten győzött sokkal jobb játékkal, ha x lett volna a vége, ezen a meccsen nem érdemeltük volna meg.

Talán ha azzal a játékkal jövünk ki, mint amivel a kupadöntő első félidejében, lett volna valami esélyünk a győzelemre, de az első perctől védekezve semmi nem volt, max döntetlenre, 10 emberrel aztán végképp off.
Most olvasom Mundon, hogy José nyíltan beállt abba a harmadik csoportba, ahova ugye 'Guardiola követői' érkezhetnek a mester mögé esetleg.

Magyarul nyíltan kritizálta a játékvezetést.
Mourinho harmadik csoportot nem így definiálta. Ő magát eleve oda sorolta aki nyíltan kritizálja a játévezetőt. Szerinte a harmadik csoportba az tartozik, aki akkor kritizál, ha a játékvezető amúgy jó döntést hoz.

Játékvezetésről:
Pepe piros lapja inkább narancs volt, nekem elég kétes eset, de ilyen alapon 50%, tehát megadható volt.
Szerintem Pedro vagy Busquets simán színészkedéssel összeszedhetett volna 2 sárgát, sokszor eljátszották a nagyhalált. Ez elég egyértelmű volt, Ronaldora ezek után senki ne mondja hogy állandóan dobálja magát. Vagyis mondhatja, mert szokta magát színházban érezni, de akkor saját csapatánál is nézzen körül.
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2011.04.28. 00:34:56

Kíváncsian várom, mikor jön el az az idő, amikor Madridban felelősséget vállalnak az eredményekért. Mikor jön el az, hogy saját magukban keresik majd a hibát?

Amíg ez nem történik meg, kár is arról ábrándozniuk, hogy hosszú távon eredményesek lehetnek ezzel a Barcával szemben.
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.04.28. 00:34:18

azon lepődtem meg hogy a most a meccs után láttam eurobarcán hogy kiállították Pintot.. nofene észre se vettem , nem is mutatták, nem is tudom mit csinált :D
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.04.28. 00:29:49

Rivaldo11 írta:
Game90 írta:Kép
"Pepe nélkül, aki szintén nem tett semmit" :lol:
Kívánom, h. edzésen, amikor beszáll murinnyó, kapjon egy ilyen semmit az állatjától. :lol:
És ebből a képből még nem is látszódik maga a teljes mozdulatsor. Az a vehemencia, amivel megindult egy mondjk úgy elérhetetlen labdára, amikor igazán nem is volt fontos. A lábtartás, s nem csak a kontakt, hanem hogy a képen még valamelyest hajlított lábával a labdával ellentétes irányba, Alves bokája felé rúg. Egy dolog volt csupán hiba: korábban nem figyelmeztette, így valóban nem a tökéletes következetesség jegyében döntött. A játékvezető szemszögéből ez egy ocsmány falt volt, piros alá.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 00:28:00

fcjoc írta:Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. Fogalmam sincs, hogy mindez Villar, az UEFA vagy az Unicef hatása, nem tudom megérteni. És csak egy kérdés: miért? Ovrebo, Busacca, Stark..."

+ Collina pár évvel ezelőtt.. ERRŐL MIÉRT NEM BESZÉL!? AZT MIÉRT NEM MONDJA HOGY OTT HOGY ESTÜNK KI?

b.sszamár meg ez idióta komolyan.. olyanokat mond hogy vmi hihhhhhetetlen..
+ benkerensar+májenkó+puskás imitátor+ Busacca elvette Bojan gólját tavaly, szóval ez öngól... (Busaccánál természetesen az Arsenal elleni meccsre gondolt, pedig ahhoz aztán végképp semmi köze nem volt...)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 00:27:01

Most beszéltem az egyik kőkemény Realos arccal a Facebookon, ő is hány ettől a Mourinho -tól és a mostani Madridtól. Még akkor is beoltotta Madridot rendesen mikor megnyerték a király kupát. Visszasírja a Zizou korszakot. Megértem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.04.28. 00:28:10-kor.
KépKép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 00:26:53

2 gól hátrány, teljes 90 perc van még, és mit mond minden edzők legzseniálisabbika: "Kiestünk a Bajnokok Ligájából"

Nem mintha nem értenék vele egyet, mert piszok nehéz, szinte lehetetlen helyzetben vannak. De hogy lehet így hozzáállni ?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 00:26:23

Game90 írta:Kép
"Pepe nélkül, aki szintén nem tett semmit" :lol:
Kívánom, h. edzésen, amikor beszáll murinnyó, kapjon egy ilyen semmit az állatjától. :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.28. 00:24:43

Az az igazán szomorú,h a Bernabeuban skandálják a nevét.Az meg sem fordul senki fejében,h az ehhez hasonló nyilatkozataival mennyit árt a klubnak és saját magának is.(megtalálta a bírókat,az UEFA-t és a spanyol szövetséget is...mit vár,komolyan mit vár az ember?)

Én azt teljesen megértem,h a meccsek után ingerült és azt mond amit mond.De,h hideg fejjel egyet vagy akár kettőt is aludva a dolgokon is ugyan így látja hát én azt nem tudom elhinni. :)

És egy gyönygszem:
"a Barca be volt fosva.A 0-0-ra mentek az elejétől kezdve" :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2011.04.28. 00:28:32-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2011.04.28. 00:24:33

Mourinho: "Ha elmondanám amit akarok, már ma véget érne a pályafutásom. Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. Fogalmam sincs, hogy mindez Villar, az UEFA vagy az Unicef hatása, nem tudom megérteni. És csak egy kérdés: miért? Ovrebo, Busacca, Stark..."

+ Collina pár évvel ezelőtt.. ERRŐL MIÉRT NEM BESZÉL!? AZT MIÉRT NEM MONDJA HOGY OTT HOGY ESTÜNK KI?

b.sszamár meg ez idióta komolyan.. olyanokat mond hogy vmi hihhhhhetetlen..
Biggie.Smalls
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.08.22. 12:14:35

2011.04.28. 00:21:18

Csodalatos gyozelem volt...nem a jatek alapjan volt csodalatos hanem az....h a foci gyozott...mert mi focizunk ...a madrid nem ezt a sportot csinalja...amikor regen kitalaltak ezt a sportot igy almodtak meg amit most a barca csinal felfogasba,a palyan,a vezetes, mindenkinek csodalatos a hozzaallasa...a madrid megnyerte a kupat...azt mondom vigyek...500milliot elkoltotek 2 ev alatt es futotta 1 spanyol kupara es 1 olyan csapatra ami nem tud szepen jatszani es oli a jatekot nem tiszteli az ellenfelet inkabb szetrugjak oket...kulon orom volt nezni mourinhot h belesult a sajat taktikajaba...nem melto ez a jatek stilus se 1 classichoz se 1 real madridhoz..ez a helyzet ..hiaba aradoznaka madrid szurkolok es varjak az uj idoszamitas kezdetett ez a real madrid mar nem az a real madrid ami az ezredfordulo elott volt....ledontote a sajat szobrat....remelem nagyon megszorjuk oket a nou campba mert most tamadiniuk kell es az nekunk naon fekszik...messi 2.golja meg 1 uzenet roncikanak h en vagyok a legjobb....:D:D:Dviccet felre teve nagyon szep gol volt...remelem a visszavagon is ver 2ot...
Visca el BARCA Visca el Catalunya!
Real Madrid-Fc Barcelona (2-6)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 00:18:19

ozsimiki írta:Nem semmi,h Mourinho mit meg nem enged magának. Elképesztő. Talán abból tanulna, ha kapna egy 1 éves eltiltást, ugyanis volt már ilyesmire precedens.

Anno Anders Frisk bíró vonult vissza, mivel Jose szította a tüzet, és halálos fenyegetéseket is kapott, azóta is számos játékvezetővel szemben vetette el a sulykot, és már az egész rendszert támadja. Pont Ő? Ha talán nem olyan taktikákat alkalmazna, ami arról szól,h bármi áron állítsák meg az embereket, nem lenne ennyi piros.

Kíváncsi vagyok meddig tűrik ezt el neki komolyabb szankciók nélkül. Meg amúgy is, minden edzőnek megtiltanám, hogy kitérjen a bíráskodásra. De amit Jose csinál, az ennél jóval több,és gusztustalanabb. Nem csak meccs után, már előtte is!
tavaly: "szánalmasak a Barca játékosok, h nem képesek méltósággal veszíteni"

most: „Ma bebizonyosodott, hogy a Barcelona ellen egyik csapatnak sem lehet esélye. Mert az UEFA nem hagyja, hogy a többi csapat játsszon ellenük. Nem értem, miért."

he?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.04.28. 00:22:39-kor.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 00:17:30

Most olvasom Mundon, hogy José nyíltan beállt abba a harmadik csoportba, ahova ugye 'Guardiola követői' érkezhetnek a mester mögé esetleg. :D

Magyarul nyíltan kritizálta a játékvezetést.
Azon felül gratulált Mr. Josep Guardiolának, és elmondta hogy megérdemli, ha megnyeri a BLt, csak azt kívánja neki, hogy egyszer nyerje meg tisztán, őt 'segítő' játékvezetői hibák nélkül is, mert olyan ezzel az idénnyel bezárólag nem sikerült idáig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.04.28. 00:15:56

Nem semmi,h Mourinho mit meg nem enged magának. Elképesztő. Talán abból tanulna, ha kapna egy 1 éves eltiltást, ugyanis volt már ilyesmire precedens.

Anno Anders Frisk bíró vonult vissza, mivel Jose szította a tüzet, és halálos fenyegetéseket is kapott, azóta is számos játékvezetővel szemben vetette el a sulykot, és már az egész rendszert támadja. Pont Ő? Ha talán nem olyan taktikákat alkalmazna, ami arról szól,h bármi áron állítsák meg az embereket, nem lenne ennyi piros.

Kíváncsi vagyok meddig tűrik ezt el neki komolyabb szankciók nélkül. Meg amúgy is, minden edzőnek megtiltanám, hogy kitérjen a bíráskodásra. De amit Jose csinál, az ennél jóval több,és gusztustalanabb. Nem csak meccs után, már előtte is!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.04.28. 00:12:32

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2011.04.28. 00:11:33

Labda volt! :D

Kép

Hogy vicsorog a dúvad... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bányász 2011.04.28. 00:13:05-kor.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Válasz küldése