Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.04.28. 07:43:04

A Real-szurkolóktól kérdeznék valamit:
Nem szégyellitek h ilyen edzőtök van?
Mourinho a foci szégyene! Ha rajta múlna, tönkretenné ezt a sportot, több szempontból is.
Felsorolnál az okokat:
1. Nem tud nyerni! A foci egy szórakoztató sport. Ezért volt szörnyű az az időszak, amikor az olasz csapatok antifocija uralta a világot. Szerencsére manapság ez megváltozott. Tavaly támadó-csapatok játszották elsősorban a legjobb 8 közt(sajnos pont az Intert leszámítva), idén pedig 3 év alatt másodjára a legerősebbek közül a 2 legtámadóbb csapat a legesélyesebb a döntőre. Ez egy nagyon jó dolog. Az EL-ben is csak támadócsapatok maradtak bent. Jót tesz az ilyen a focinak. Ugyanúgy jót tesz az, hogy a spanyolok világ- és európabajnokok. Mourinhot nem érdekli a szórakoztatás, ő csak nyerni akar. Ez a sportág nem erről szól!NIncs értéke győzelemnek, ha úgy nyernek, mint MOu az utóbbi években.

2. Nem tud veszíteni! Mindig másra fogja a vereséget. Nagy dolog lenne azt mondani egyszerűen: "Gratulálok az ellenfélnek, ma ők voltak a jobbak!"?Ennyi lenne, ehelyett írogatja a kis listáit a bírói tévedésekről, azt soha nem említi h a bíró ugyanannyit hibázik a javára, mint ellene. A tavalyi Inter meccset elcsalták a javára, ezt mindenki tudja, még a győztes gólt is berúgtuk, de érvénytelenítették. MOst is panaszkodik. Nos, ha Pepe piros-lapja véleményes is(több volt mint sárga, azt mindenki elismerheti), de akkor azt mondja meg a drágalátos portugál barátunk: Adebayor mi a fenét keresett a pályán, miután behúz valakinek egyet? Marcelot miért nem küldték le, amikor szándékosan úgy odataposott Pedronak, hogy 2-3 meccsre jégre kellett volna rakják?

A bíró egyáltalán nem részesítette előnyben a Realt, csak ez a foci szégyene Mourinho mindig másra hárítja a felelősséget, máshoz sem ért. Miért állítanak vkit ki állandóan az aktuális Mourinhos ellenfélből? Nagyon egyszerű, mert a taktikája ellenünk az, hogy tördelje a játékot állandó szabálytalanságokkal, ilyesmivel mint Marcelo "láthatatlan piros lapja". Logikus, hogy előbb-utóbb vagy elszáll valaki agya és nagyon odarúg, ráadásul a bírók is látják ezeket a rondaságokat, megunják.
Nyert a jobbik csapat!

Még egyszer visszatérnék az első kérdésemre:
Nem szégyellitek h ilyen edzőtök van?

UI: Mi se épp a legszimpatikusabb taktikával álltunk ki, ezt elismerem, de ezt Mou kényszerítette ki a csapatból. Az volt a játékosaink feladata, hogy színészkedjenek, rájátsszanak a durvaságokra, így Mou taktikáját saját maga ellen fordítani, ami sikerült is. Nem szép dolog, kár h szükség volt rá! Alves remélem a hátbaveregetés mellett egy nagy nyaklevest is kapott, Busquets pedig meglátom mit csinál, ha egyszer tényleg annyira megsérül, mint amennyire mutatja. Nem volt szép egyik csapat részéről se ami történt, de amit Mou művel, az sokkal rosszabb, ő a jelenlegi foci szégyenfoltja, sajnos a Real Madriddal együtt. Most nem heccelni akarom a Realosokat, de övék a világ legutáltabb csapata, ami nem is csoda:
- Legutáltabb elnök(nem ok nélkül)
- Legutáltabb játékosok: CR, Adebayor, Pepe
- edző: no comment.

Kár h a nagy Real madrid csak ilyen piszkos eszközökkel tud nagycsapat lennei!
A Fifa egy szégyen
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.04.28. 07:28:49

Eléggé nyersen kritizálja az UEFA-t.Még lehet bünti is lesz belőle.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.04.28. 06:36:46

Nem olvastam el,hogy mit mondott Jose,mert nem érdekel.
Annyit szeretnék csak mondani,hogy 3 meccs alatt 3 piros, na az nem véletlen...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 02:10:33

Krisz ... ennél értelmesebbnek tűntél ezidáig.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2011.04.28. 02:09:35

srácok valaki mondjon nekem please egy oldalt ahol van sok kép a mai meccsről! előre is köszi....
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.04.28. 02:08:46

gergo9 írta:http://rmcf.blog.hu/2011/04/28/103_kata ... _barcelona

azért a trollságnak is vannak határai :mrgreen:
A kedvenc mondatom:

"A fociban igen, a színjátszásban nem tudta felvenni a versenyt a királyi gárda"

Nem tudom milyen meccset nézett a kolléga, de hogy ezen az estén a labdához sok közük nem volt az biztos.

Szerk:
srácok valaki mondjon nekem please egy oldalt ahol van sok kép a mai meccsről! előre is köszi....
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu= ... a&g_id=204 :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára torrentkiller 2011.04.28. 02:11:34-kor.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.04.28. 02:04:23

http://rmcf.blog.hu/2011/04/28/103_kata ... _barcelona

azért a trollságnak is vannak határai :mrgreen:
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.04.28. 02:01:01

Fecooo írta:már odáig süllyed a Real, h a hivatalos oldalon is kritizálják a bírót? :shock: :shock: :shock:

ez már tényleg durva... :shock:
A special five már ott is megtette a hatását.

Amúgy tényleg nem értem ezt az embert. Azt nem veszi észre, hogy még 0-0nál is tökéletesen működőképtelen volt a csapata taktikája, akkor is mi álltunk sokkal közelebb a gólhoz.
Azután még van képe jártatni a pofáját, hogy ilyen felállásban küldi ki a csapatát OTTHON, amikor nagyon jól tudja, hogy neki nem előnyös egy sima 0-0.
Ráadásul nagyon gyorsan elfelejtette a kupa döntőt... Ezek után még van bőr a képén a bírót emlegetni... Tudtam hogy egy s.gg, de hogy ennyire... A saját felelősségéről meg hirtelen el is feledkezett.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 01:53:33

már odáig süllyed a Real, h a hivatalos oldalon is kritizálják a bírót? :shock: :shock: :shock:

ez már tényleg durva... :shock:
davidvilla007
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2011.02.17. 00:59:17

2011.04.28. 01:42:07

Hát srácok megvan!!Én éreztem,mondtam hogy nem kell temetni a csapatot!!Amit kiemelnék hogy Puyol nagyon fasán védekezett,és Villa is veszélyes volt,éa Ibrahim fiam pedig nagy menő lesz,és én többet játszatnám!!Messi the best ez nem kétség!!Iszonyatosan örülök hogy a foci nyert az antifoci,nagyképű rosszemberek felett!!!FORCA BARCA!!!VISCA EL KATALONIA!!!! MES QUE UN CLUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 01:24:37

nagyatyesz írta:Hát srácok! Gratula a fiúknak! Ez kellett nagyon! Nem elemezném a meccset, csupán egy kis sztorit fűznék az estéhez, ami szerintem sok ide látogató Real drukker is olvasni fog! Kb 18 éve szurkolok a Barcának, mikor a családommal ellátogattunk a városba. Elmentünk a Nou Campba, és azóta fanatikus vagyok! A tv-ben egy Barca - Psg párharcot láttam először! Ezalatt a 18 év alatt nagyon sok sikertelenségben volt részünk, voltak gyengébb éveink is. Igazából a Sport tv indulásával tudtam követni a spanyol bajnokságot rendszeresen. Imádtam a Rivaldo-féle Barcát, holott közel sem volt ilyen sikeres, mint a maiak. De ezalatt a 17-18 év alatt soha nem láttam még olyan visszataszítóan, és undok módon játszó Madridot, mint idén!!! Én az a fajta Barca szurkoló vagyok, aki nem utálja a Madridot (persze nem is szeretem), de voltak olyan csapatai ezalatt a 18 év alatt a Madridnak, amit tiszteltem. Elég csak a Zizu féle csapatra gondolni! Azt akarom mondani, hogy szerintem nincs olyan igazi Madrid szurkoló, aki ezt a fajta focit szívesen nézné, és nincs olyan szurkoló, aki Pepét ne tartan egy mészárosnak! Amit pedig Morinho csinál a Madriddal, ahogy nyilatkozik, ahogy játszat, NEM MÉLTÓ ENNEK A KLUBNAK A HÍRNEVÉHEZ! Szeretnék még olyan Classicokat látni, ahol a focié a főszerep, ahol az aktuálisan jobban teljesítő csapat győz, ahol nem csak egy csapat akar nyerni! Hajrá Barca, és szebb jövőt Madrid!
Szerintem nincs olyan épeszű madridista akinek ez a játék tetszene. Nekem se tetszik, ez a mai tényleg antifoci volt. Viszont ha ilyen játékkal továbbjuthatnánk a Bl-ben, azt mondom rendben, és szerintem emiatt semmi defektem sincs, minden átlagos szurkoló így gondolkodik, és valljuk meg ez a reális.
Mourinho tudja jól, hogy kinyílva nagy verésbe szaladhat. Lehet hogy sikerülne meglepni a Barcát, de kicsi rá az esély. Ez a mai meccs persze a taktikája poklának legmélyebb bugyra volt, a bajnoki clasico és a kupadöntős teljesítmény szerintem már egy olyan szint ami már vállalható. A mostanit már lehet szégyellni, de ezért nem kötném föl Mourinhot. 1 éve van a csapatnál, csak így tudja felvenni a versenyt a Barcával. Ez a real épül, csak ellenetek látja szükségét így játszani. Nem hülye, sajnos az a helyzet a világban, hogy kisebb gáz undorítóan döntetlenezni, mint támadva a porba tipródni. Ha megnyernénk így a Bl-t, egyedül ti jegyeznétek meg, hogy milyen hányinger volt a játék, mindenki más elfelejtené.
Ha jövő ilyenkor is ezt kell majd látni, akkor azt mondom, ez tényleg gáz, de most még nem, mivel madridista vagyok, képes vagyok várni és meglátni mi fog történni. Eddig a legnagyobb probléma a türelmetlenség volt a csapatnál, senkit sem hagytak dolgozni.
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2011.04.28. 01:22:41

kennyke04 írta:
Capon írta: Már az magában csoda, hogy Dani ott van a 2. képen is. :lol:
asszem nem kapok állásajánlatot náluk :(
http://tinypic.com/r/2qidaus/7 :wink: :lol:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.04.28. 01:08:05

Ilúvatar írta:
EHE :D pro munka. Ha én ott lennék az AS szerkesztésnél, akkor ez jönne ki nálam:
Kép
már én is sííírok :lol: :lol: :lol:

hoppá! Guti is kommentálta a meccset a twitteren!

"Madridistább vagyok bárkinél, de ettől még látom a valóságot. A Barcelona tudja, mit focizik, a Real Madrid meg nem. Mourinho csak azt próbálja utólag elmagyarázni, amire a pályán képtelen."

nah ezzel aztán végképp nyugodtan fogok aludni, az értelmesebb (nem hittem volna, h gutira ilyet mondok vha :D )madridisták is rendesen elítélik :D
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.04.28. 01:07:38

The Special Five:
"Our scheme had different stages for different moments in the game. We had to play together and then use a centre forward. Then I would use a number '10' behind the two forwards. It is the scheme for a 0-0 game, trying to capitalise on the frustration of our opponent. But the referee didn't let us unfold our plan."

Akkor szólhatott volna a játékosainak, hogy srácok, főleg Pepe, ne tessék magatokat kiszórni a vége előtt értelmetlen és alattomos szabálytalanságokkal, ehelyett gondolom valami ilyesmi járhatott a fejében:
Én beszólok a sporinak, ezért biztos nekünk fog fújni, így felküldhetem a pályára a csapatot hentes taktikával, hogy mire elmegy a kedve a Barcának a focitól, a végét majd megnyomjuk.

Inkább néznék egy gigászi párharcot a mostani a Barca és a Galatkitkus Madrid (és itt a csúcsidőszakra gondolok) között, és rettegnék minden realos labdaérintéstől, mint ezt azt alattomos, undoritó, szégyenteljes realt... Ha a Barca játszana így...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 01:03:46

EHE :D pro munka. Ha én ott lennék az AS szerkesztésnél, akkor ez jönne ki nálam:
Kép
KépKép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2011.04.28. 01:02:25

Hát srácok! Gratula a fiúknak! Ez kellett nagyon! Nem elemezném a meccset, csupán egy kis sztorit fűznék az estéhez, ami szerintem sok ide látogató Real drukker is olvasni fog! Kb 18 éve szurkolok a Barcának, mikor a családommal ellátogattunk a városba. Elmentünk a Nou Campba, és azóta fanatikus vagyok! A tv-ben egy Barca - Psg párharcot láttam először! Ezalatt a 18 év alatt nagyon sok sikertelenségben volt részünk, voltak gyengébb éveink is. Igazából a Sport tv indulásával tudtam követni a spanyol bajnokságot rendszeresen. Imádtam a Rivaldo-féle Barcát, holott közel sem volt ilyen sikeres, mint a maiak. De ezalatt a 17-18 év alatt soha nem láttam még olyan visszataszítóan, és undok módon játszó Madridot, mint idén!!! Én az a fajta Barca szurkoló vagyok, aki nem utálja a Madridot (persze nem is szeretem), de voltak olyan csapatai ezalatt a 18 év alatt a Madridnak, amit tiszteltem. Elég csak a Zizu féle csapatra gondolni! Azt akarom mondani, hogy szerintem nincs olyan igazi Madrid szurkoló, aki ezt a fajta focit szívesen nézné, és nincs olyan szurkoló, aki Pepét ne tartan egy mészárosnak! Amit pedig Morinho csinál a Madriddal, ahogy nyilatkozik, ahogy játszat, NEM MÉLTÓ ENNEK A KLUBNAK A HÍRNEVÉHEZ! Szeretnék még olyan Classicokat látni, ahol a focié a főszerep, ahol az aktuálisan jobban teljesítő csapat győz, ahol nem csak egy csapat akar nyerni! Hajrá Barca, és szebb jövőt Madrid!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagyatyesz 2011.04.28. 01:04:37-kor.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.04.28. 01:01:41

Capon írta:
Fecooo írta:berakhatnám a képet, de inkább csak linkelem...

AS.com...

nem fogjátok elhinni, én sem hittem a szememnek...
Már az magában csoda, hogy Dani ott van a 2. képen is. :lol:
asszem nem kapok állásajánlatot náluk :(
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.04.28. 00:59:32

blanee, légy oly szíves és a moderálás részlegben olvasd át a fórumszabályzatot!
Elég sokat kell törölni tőled, apróságokért. dupla hsz, kettőnél több idézet, ilyesmi.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 00:56:22

http://www.youtube.com/watch?v=DFe1jUMDwp8

Sííííírok :lol: :lol: :lol:

Azért külön kiemelném, hogy Ronaldo hajtott legalább... az összestöbbi meg aludt a pályán kb...

Pinto a Steven Seagal:
http://desmond.yfrog.com/Himg611/scaled ... =in0jq.jpg
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2011.04.28. 01:02:40-kor.
KépKép
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.04.28. 00:56:15

Kívánom, h. edzésen, amikor beszáll murinnyó, kapjon egy ilyen semmit az állatjától.
Na mégegyszer írom, mert látom törtölték.
Busquets szabálytalansága Xabi ellen bajnoki el clasicon. Az mi volt? Ugyanez, még durvább. Ugyanúgy jogos kiállítás lett volna. Semmi problémám nincs azzal, hogy kielemzitek és kijelentitek, hogy jogos volt, de emiatt a halálba ne küldjétek, mivel nálatok is létezik a hentelés, szóval busquetsnek is küldheted a kívánságod.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2011.04.28. 00:52:49

blanee írta:
Andris írta:Igazad van, nem egészen így definiálta, lehagytam hogy jogos ítéletek vitatásáról van szó. :)
Ettől függetlenül ma ezt teszi, teljes mértékben.
Ebben már igazad van. Pepe kiállítása okés, de voltak érdekes dolgok amik alapján viszont 1. csoport. Két csoport között lavírozik:)
Az első csoportba semmiképpen nem tartozhat,mivel abban azok vannak,akik nem bíróznak :wink:

http://barcanoticias.blog.hu/2011/04/26 ... futballban
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.04.28. 00:52:09

miihii írta:Andris is így értette sztem :wink: Mivel a kiállítással jó döntést hozott a spori,ő meg mégis vergődik...
még az, de Ramos esetében miért sír? Mert a rögtön piroson lehet nyafogni, mert pro és kontra van ellene, de Ramos egy "normális" taktikai faultért kapott sárgát. Ellentmondások embere ez az ember, én egy garast nem adok az igéiért. Elfogult és mindig másban van a hiba!
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.04.28. 00:51:31

Capon írta: Már az magában csoda, hogy Dani ott van a 2. képen is. :lol:
év hozzászólása! hogy hogy nem jutott eszembe ilyen :D
KépKép
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.04.28. 00:47:56

Capon írta: Már az magában csoda, hogy Dani ott van a 2. képen is. :lol:
Ezen a beszóláson még mindig szakadok :D
Amúgy szerintem még várható onnan 1-2 szép kép, bizonyítandó, hogy megint mekkora fatális bírói tévedések sújtották szegény madridiakat. Akik nem mellesleg végig támadták volna a meccset, csak hát annyira szemét focit játszik a Barca, hogy még a labdát sem adták oda nekik :lol:
Nekem valahogy ez jött le a kommentátorok meg a stúdióban ülő "szakemberek" megnyílvánulásaiból.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
gyu75
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2009.06.12. 21:19:36
Tartózkodási hely: Párkány

2011.04.28. 00:47:20

szólnék ...
"Engem megbotránkoztatna így megnyerni egy Bajnokok Ligáját. " J.Mourinho
Bravo José ... a tavalyi Inter diadalra visszagondolva most kulóztad szájba magad
ugyanis az csakis Stark, Busacca meg akárki más sara hogy az épp aktuális Mou sintércsapatnak a sors nem adja meg hogy BL trófeát nyerjen
de amikor nyer akkor miért nem szól arrol hogy a Chelsea ellen a bíró nem adott meg a chealseanek talán 2 tuti 11- est , ellenunk meg volt egy kontragól úgy hogy felvágták Messit s a fél csapat leállt mert egyértelmuen durva sintérmunkával állították meg Messit , s volt egy militó lesgól ... yaya toure kezezése meg már csak a hab
ilyenkor persze nem volt " why ? dear referee , why u did this with us ...
ilyenkor onelégult sétálgatás van a Camp Nou gyepén felemelt kezekkel
( istenem ... Jimmy Jumpnak 1000 eurot adtam volna hogy egy BARCA sapkát húzzon a fejére ... persze tele szarral )

a Copa del Rey fináléról készult egy kisfilm melyben kb 3 perc reál szabálytalanság maradt piros nélkul (ebbol PEPE 2x is zuhanyozós megmozdulás)

Guardiola is nagy stratéga a szememben ... mert a tegnapi kirohanásával nagyon felheccelte , feltuzelte a srácokat ! Ez szerintem lélekben sokat számított ma ... de persze ezt kevesen veszik észre mert a BARCA esetében senkinek nem az jut az eszébe, hogy ha gyoz akkor az azért volt mert az edzo elterelte a figyelmet, idegesítette a riválist ! A BARCA ugyanis játszani akarja a játékot ...
talán ha a REAL is játszani akarna akkor nem kéne megkérdezni Starkot hogy WHY ? de hát ez a taktika is egyértelmu elismerése a BARCA focijának , hogy ilyen taktikával kuldi fel otthon a csapatát mikor KAKA , BENZEMA , HIGUAIN a padon bámulja az eseményeket . Hát nem jobban járna vele ha a semleges nézo látna egy oda vissza nyitott szuperfotballt, mégha valoszinuleg akkor is a BARCA nyerne , dehát a labda gombolyu s a VALENCIA se gondolta hogy otthon hatot rámol nekik a REAL b ...

A MOU mítosz létezik de egyáltalán nem olyan nagy amilyennek fel van pumpálva . S valljuk be oszintén a bírók is csak emberek s el tudom képzelni hogy nem pártatlanok , dehát MOU neked is megvan az esélyed hogy olyan focit játszass a csapatoddal ami miatt a TE pártodon lesznek .
De amikor csak pocskondiázod oket mi a túrót vársz ... úgy oszintén
szóval mint említettem az eljén szólnék ... Gyuszi vagyok s azt uzenném neked Jose MOURINHO, hogy : BUTA VAGY HA NEM LÁTOD HOGY "WHY ?"de szerintem látod te azt, mert nem vagy te buta , te már MÍTOSZ vagy


:lol:

a meccshez : Messi nagyon messzire van ... mindenkitol

jó éjszakát
Nem érzem úgy, hogy Cesc rosszul teljesített volna, sőt összességében nagyon is jó meccsen van túl. Volt két olyan helyzete, amit 10-ből 9-szer értékesít, most nem jött össze neki.
Tito Fabregasrol
Válasz küldése