Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.01. 18:32:01

Andris írta:
Tekintve hogy most egymást győzködjük, és magunk is instabil állásponton vagyunk ezt vagy azt a részletet illetően, szerintem nyugodtan lehet még róla beszélni.

Pepét legszívesebben örök életére eltiltanám a labdarúgástól, teljesen irreleváns az, hogy meghalt-e Alves.
tudom,4 óránként leírod,ahogy még 10en. a másik 2 pedig nem tiltaná el,de meggyőzni nem fogjátok egymást,ez már látszott 3 napja is :) vagy igen?
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2011.05.01. 18:30:49

Annyian leírták már a véleményüket a lapról, hogyha nem zavar én is leírnám.

-Amit tett a Barca az gusztustalan
-Amit tett a Madrid az szintúgy gusztustalan

Mindkettő megérdemelne egy k*rva nagy pofont, ezért nem fogok sipánkodni ha a United nyerné meg a BL-t.

Minden esetre szerintem az a videó ahol nem éri Alves lábát Pepe az kamu, legalábbis szerintem. Ilyen reakció ideje nincsen Alvesnek, sőt úgy hogy rúg Alves elképzelhetetlen, hogy egyik pillanatról a másikra gyorsabban mozgatja el a lábát a másik irányba mint Pepe és képes egy ilyet ugrani.

Biztos vagyok benne, hogy Pepe elérte Alves lábát, efelől számomra nincs kétség, ettől függetlenül pirosnak nem érzem az esetet, max sárgának. Ettől függetlenül pár meccs összeképe alapján ráfért már a kiállítás.

Legalábbis szerintem... :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.01. 18:29:05

daffy írta:egyre több ilyen van,nem tudom miért kell lovagolni rajta. lapot kapott,talán még el is tiltják(ha jogos),de ennyi. senkinek nem lett baja,nem halt meg alves,nevetséges ami itt megy már...
ki fogja meggyőzni a másikat? :roll:
Tekintve hogy most egymást győzködjük, és magunk is instabil állásponton vagyunk ezt vagy azt a részletet illetően, szerintem nyugodtan lehet még róla beszélni.

Pepét legszívesebben örök életére eltiltanám a labdarúgástól, teljesen irreleváns az, hogy meghalt-e Alves.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
FCB.Gabesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2011.01.27. 19:19:12

2011.05.01. 18:24:31

ozsimiki írta:Tudjátok akkor is mi a vérciki Madrid részről?

Olyan esetről megy azóta a vita, amelyhez ilyen olyan lassítás, és képkockázás kellett,h mit talált először egy nyújtott lábbal odalép védő....

Szóval alap,h ezt a spori kiszúrta élesben, hogy hozzáért a labdához, az amúgy teljesen szabálytalanul (nyújtott láb) érkező védő :) ? )

DE MÉG HA ki is szúrta, a SZABÁLYKÖNYV által fel van hatalmazva, hogy eldöntse ad e érte pirosat.

nah elérte Mourinho, hogy még is ezen menjen a vita, mintha egy lesgól lenne vagy nem tudom micsoda. De ez egyáltalán nem olyan kaliberű "kétes" dolog.


szerk: azért megléphetné a Barca,hogy a Madrid színészkedős vidijéhez hozzácsapja a Di Marias színészkedéseket is, vagy még biztos találnánk párat odaátról is :lol: így sem röhögnek még eléggé szerintem az UEFAnál.
azon vannak felháborodva hogy alves és a barcások próbálták befolyásolni a bírót,mert végülis a lábát nem érte el,és mivel hempergett 1 sort a bíróban mégjobban megerősítette. am nálam még úgyis piros hogy nem érte el.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.01. 18:16:18

Tudjátok akkor is mi a vérciki Madrid részről?

Olyan esetről megy azóta a vita, amelyhez ilyen olyan lassítás, és képkockázás kellett,h mit talált először egy nyújtott lábbal odalép védő....

Szóval alap,h ezt a spori kiszúrta élesben, hogy hozzáért a labdához, az amúgy teljesen szabálytalanul (nyújtott láb) érkező védő :) ? )

DE MÉG HA ki is szúrta, a SZABÁLYKÖNYV által fel van hatalmazva, hogy eldöntse ad e érte pirosat.

nah elérte Mourinho, hogy még is ezen menjen a vita, mintha egy lesgól lenne vagy nem tudom micsoda. De ez egyáltalán nem olyan kaliberű "kétes" dolog.

szerk: azért megléphetné a Barca,hogy a Madrid színészkedős vidijéhez hozzácsapja a Di Marias színészkedéseket is, vagy még biztos találnánk párat odaátról is :lol: így sem röhögnek még eléggé szerintem az UEFAnál.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.01. 18:14:39

egyre több ilyen van,nem tudom miért kell lovagolni rajta. lapot kapott,talán még el is tiltják(ha jogos),de ennyi. senkinek nem lett baja,nem halt meg alves,nevetséges ami itt megy már...
ki fogja meggyőzni a másikat? :roll:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.01. 18:10:37

ozsimiki írta:Mihu, te se viccelj már a nem ért pirosat szöveggel.

Egyre válaszolj: Pepe-n múlott, hogy nem érte el Alves lábát? Vedd hozzá a lendületet amivel ment, és a lábtartást. Igen, vagy Nem? Na már most, ha nem, akkor teljesen jogos maga a szándék miatt is kiállítani, hiszen az "elkövető" tőle függetlenül nem okozott sérülést, és nem azért,mert utolsó pillanatban visszahúzta a lábát, vagy hasonló...

Ez olyan mintha valaki láthatóan hátracsap izomból, de nem éri el az arcát a másiknak, ha ezt kiszúrja a bíró, jogosan ad neki pirosat.

Boixos-al meg szokás szerint egyetértek, és már leírtam én is, hogy ez a nagyonnagyedző Jose mit ért el a fene nagy egójával, meg szemétkedéseivel. Undorító, veszíteni nem tudó edző! (és itt és most hidegen hagy, hogy milyen jó fej családapa lehet, ő a focihoz még +t nem adott, csak elvett).
Hát nemtudom Miki...Én továbbra is azt mondom hogy nem ért pirosat. Sárgát igen, de pirosat nem. Hozzáteszem rögtön, hogy Pepe lassan egy szinten van a gyűlölet listámon CR-el. Viszont ezért én akkor sem adtam volna pirosat. Most ez olyan, mint mikor valaki érkezik oldalról 200-al, becsúszik, elrúgja a labdát, majd a csatárt is, aki kettőt fordul a levegőben. Mégsem fújnak ilyenért szabadot, mert először a labdát találta el. Ha csak 1 tizedmásodperccel később indul a védő, vagy annyival késik el, akkor nem rúgja el a labdát, viszont lehet hogy eltöri a támadó lábát. Ez viszont szabálytalan, piros lap, talán még egy eltiltás is belefér. Nagyon keskeny az ösvény a kettő között, de a végeredmény mégis jelentős. Mivel itt a portugál először a labdát találta el, így én ezért max sárgát adtam volna.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.05.01. 18:07:37

ozsimiki írta:Mihu, te se viccelj már a nem ért pirosat szöveggel.

Egyre válaszolj: Pepe-n múlott, hogy nem érte el Alves lábát? Vedd hozzá a lendületet amivel ment, és a lábtartást. Igen, vagy Nem? Na már most, ha nem, akkor teljesen jogos maga a szándék miatt is kiállítani, hiszen az "elkövető" tőle függetlenül nem okozott sérülést, és nem azért,mert utolsó pillanatban visszahúzta a lábát, vagy hasonló...

Ez olyan mintha valaki láthatóan hátracsap izomból, de nem éri el az arcát a másiknak, ha ezt kiszúrja a bíró, jogosan ad neki pirosat.

Boixos-al meg szokás szerint egyetértek, és már leírtam én is, hogy ez a nagyonnagyedző Jose mit ért el a fene nagy egójával, meg szemétkedéseivel. Undorító, veszíteni nem tudó edző! (és itt és most hidegen hagy, hogy milyen jó fej családapa lehet, ő a focihoz még +t nem adott, csak elvett).
Amúgy mostani Arsenal-Mu meccsen is volt ilyen, asszem Fabionak. Annyi volt a különbség, h Fabio egyáltalán nem értem a játékos lábát, de a szándék neki is megvolt. És csak sárgát kapott. Nem azt mondom, h nem lehetett megadni a kiállítás, de a sárga talán itt is jobb döntés lett volna.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.01. 17:58:14

A szabályok és a FIFA álláspontja szerint is a veszélyes belépőknél irreleváns, hogy eltalálta-e a lábat vagy sem. Innentől kezdve lehet vitatni, hogy a szabályok jók-e vagy sem, de a piros lap jogosultságát nem.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.01. 17:58:11

torrestoni írta:
mindorokke_barca írta: ...
Eddig ez a legjobb videó...
Ez meg a kép...

Kép

És ahogy Mourinho mondta, "egy kép többet mond minden szónál".
Még ha nem is ér hozzá a lábához, mégis hogy a francba lehet így odalépni, labdaszerzés céljából? Még ha visszahúzta volna azt mondom, de nem igazán törekedett rá.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.01. 17:57:41

Mihu, te se viccelj már a nem ért pirosat szöveggel.

Egyre válaszolj: Pepe-n múlott, hogy nem érte el Alves lábát? Vedd hozzá a lendületet amivel ment, és a lábtartást. Igen, vagy Nem? Na már most, ha nem, akkor teljesen jogos maga a szándék miatt is kiállítani, hiszen az "elkövető" tőle függetlenül nem okozott sérülést, és nem azért,mert utolsó pillanatban visszahúzta a lábát, vagy hasonló...

Ez olyan mintha valaki láthatóan hátracsap izomból, de nem éri el az arcát a másiknak, ha ezt kiszúrja a bíró, jogosan ad neki pirosat.

Boixos-al meg szokás szerint egyetértek, és már leírtam én is, hogy ez a nagyonnagyedző Jose mit ért el a fene nagy egójával, meg szemétkedéseivel. Undorító, veszíteni nem tudó edző! (és itt és most hidegen hagy, hogy milyen jó fej családapa lehet, ő a focihoz még +t nem adott, csak elvett).
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.01. 17:55:42

Én meg azt mondom Mihu, hogy a videon sem látszik semmi tisztán. :)

És még azt is sokadszor: aki így érkezik, akárhogyan, akármilyen körülmények között, akármilyen végeredménnyel éppen, azt ki kell állítani. Mit tudom én hogy hogy van a FIFA szabálykönyvben (lehet hogy nekem ad igazat, lehet hogy nem) és hogy azt amúgy is mennyire lehet rugalmasan értelmezni, de minden ilyet száműzni kell a fociból, és ha egy ilyen nyújtottlábas lendületből rárepülős talp után kiszórnak valakit, az igencsak jót tesz az ember (Barcás, semleges, és jobb érzésű madridista) igazságérzetének. Ha ugyanezzel a mozdulattal tisztán a labdát vitte volna el, és egyértelműen el se talál mást, főleg nem az ellenfél sípcsontját, még akkor is szabadrúgás és sárgalap. Pedig ez nem volt ilyen egyértelmű. Viszont ha a másik irányba húzunk az eseten 3-4 centimétert, akkor akár egy nyílt sípcsonttörés is lehetett volna. És ez nincs így jól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.05.01. 17:58:44-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.05.01. 17:52:43

torrestoni írta: Ez meg a kép...

Kép

És ahogy Mourinho mondta, "egy kép többet mond minden szónál".
Ha megnézed a videót, akkor láthatod, hogy ez a kép nagyon csalóka. Ugyanis ezen a képen tényleg úgy látszik, mintha a sípcsontját ütné telibe Pepe, viszont a videón tisztán látszik, hogy talán hozzá se ért. 1-2 centin múlott a dolog, de pont nem érte el a sípcsontját. Tisztán látható a videón hogy a labdát találta el Pepe, és utána ahogy ment tovább a lába, nem ért hozzá Alves-hez, vagy ha hozzá is ért, max annyit ért el vele hogy kihúzott 1-2 szálat a sportszárából Pepe stoplija.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.01. 17:46:25

Bob_Marley írta:
Stalkyard írta: Egyet mondjon meg valaki. Ha a Real Madrid ezért a négy, átlagosnak mondható momentum miatt feljelenti a másik klubot, akkor a Barcelonának mit kellett volna csinálni Ramos őszi ámokfutása után?? Gondolom mindenki emlékszik az 5-0-ás meccs végére.
Ezzel magát teszi nevetségessé és szánalmassá ez az egykoron Real Madridnak nevezett valami....
Teljesen más a 2 dolog!
Amit a RM beterjesztett az a 4pont állításuk szerint őket sújtották!
Mi miért kellett volna feljelentsük Ramost, vagy a Madridot?
Ocsmány belépő után megkapta megérdemelt piros lapját, mi semmilyen hátrányt nem élveztünk ebből!
Azért ez nem egészen így van. :)
Tulajdonképpen óriási hátrányok származnak a teljes labdarúgó világ számára abból, hogy ilyen Pepe és Ramos kaliberű játékosok nem féléves-éves eltiltásokat kapnak azért, amiért mást börtönbe zárnak az utcáról.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1686
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2011.05.01. 17:45:52

mindorokke_barca írta: ...
Eddig ez a legjobb videó...
Ez meg a kép...

Kép

És ahogy Mourinho mondta, "egy kép többet mond minden szónál".
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.01. 17:43:12

Messi-Ini írta:A belga De Bleeckere fogja vezetni a Barcelona - Real Madrid visszavágóját. Ő volt az a bíró, aki tavalyi Barcelona - Inter Milan elődöntő visszavágóján a 27. percben jogtalanul kiállította Mottát. A Real Madridnak eddig 5 mérkőzést vezetett. Mérlege: 1 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség.

nevetségesek ezek a Realosok,azért egyből odatették hogy ő volt az aki....!!!
komolyan mondom nem veszik észre h ezekkel mgukat égetik...szánalom!!!!
Amikor kinevezték Starkot, vagy arról volt szó, hogy a portugál lesz a bíró, itt is már előre ment az anyázás.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.01. 17:41:42

Stalkyard írta: Egyet mondjon meg valaki. Ha a Real Madrid ezért a négy, átlagosnak mondható momentum miatt feljelenti a másik klubot, akkor a Barcelonának mit kellett volna csinálni Ramos őszi ámokfutása után?? Gondolom mindenki emlékszik az 5-0-ás meccs végére.
Ezzel magát teszi nevetségessé és szánalmassá ez az egykoron Real Madridnak nevezett valami....
Teljesen más a 2 dolog!
Amit a RM beterjesztett az a 4pont állításuk szerint őket sújtották!
Mi miért kellett volna feljelentsük Ramost, vagy a Madridot?
Ocsmány belépő után megkapta megérdemelt piros lapját, mi semmilyen hátrányt nem élveztünk ebből!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.05.01. 17:36:24

torrestoni írta:
Holnap ugye az UEFA kivizsgálja a Madrid és a Barça feljelentéseit. A Real négy jelenetet vizsgáltat, köztük Alves esetét. Megvan kikockázva, lejjebb majd a link, volt kontaktus, de labdát is ért. Piros...
Egyet mondjon meg valaki. Ha a Real Madrid ezért a négy, átlagosnak mondható momentum miatt feljelenti a másik klubot, akkor a Barcelonának mit kellett volna csinálni Ramos őszi ámokfutása után?? Gondolom mindenki emlékszik az 5-0-ás meccs végére.
Ezzel magát teszi nevetségessé és szánalmassá ez az egykoron Real Madridnak nevezett valami....
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.01. 17:35:20

mindorokke_barca írta:
http://youtu.be/ATCdVve85GU

most néztem meg ezt a videot véletlenül.

a kulcs az, ahogyan Alves elesik. ugrik fel, és egy teljes fordulatot tesz a levegőben. Lehet így esni, ha nem találják el a lábát erősen ? Komolyan kérdezem. Furcsa eset.

Nem a vita szempontjából kérdezem, piroslap akárhogy, irreleváns az ilyennél h akár picit is eltalálta-e.
http://www.youtube.com/watch?v=kcxqa-Xb ... re=related

Eddig ez a legjobb videó az esetről. Ebből tökéletesen látszik, hogy Pepe nem ért hozzá Alveshez. Viszont Alves nyilván nem pördülhetett meg így magától. Attól forgott meg, hogy egyszerre értek a labdába, a lendület és Pepe labdába talpalása miatt repült ekkorát.
ezt láttam, semmire sem jó. egyetlen mozzanatot sem lehet belőle kivenni, mert nem lassítás hanem kockázás. darabos és épp ezért egyetlen ritmust sem lehet kivenni rajta.
Egyébként számomra ebből leginkább az látszik 4-5 megtekintés után, hogy Alves eltalálja a labdát, ami a nyújtott lábbal és talppal érkező talpra pattan, onnan meg vissza, majd Alves sípcsontján is ottvan Pepe talpa.
Szerintem aki így érkezik akár bábu nélkül labdára, azt is ki kéne állítani, nem hogy így.

jelezném, hogy elmulasztom teljesíteni moderátori kötelességeimet, már lehet is megróni érte. egy szót nem fogok kitörölni abból amit Boixos ide beírt, annyira igaz mind, pedig lenne rá indok éppenséggel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2011.05.01. 17:37:04-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.05.01. 17:32:29

egyébként megköszönhetjük murinnyónak ezt az egészet, a három szr meccset, ezt a mostani körítést, mindent. 100 éve játszik egymással a két brigád, mindig is utálta az egyik a másikat ahogy kell, szarozták is egymást ahogy illik, de azért játék is volt, nagyon komoly meccsekkel és nem a médiában és az asztalok mellett történtek a nagy dolgok, hanem a pályán (legalábbis azóta a majdnem 30 éve, amióta követem az eseményeket, de nem gondolnám, h előtte más volt a helyzet).
ennek vetett véget ez a gyökér, meg azok a szerényképességűek, akik asszisztálnak ehhez neki.
mégegyszer köszi zsozé, tényleg óriási edző vagy b+.
PUYOL-XAVI-INIESTA
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.05.01. 17:24:19

http://youtu.be/ATCdVve85GU

most néztem meg ezt a videot véletlenül.

a kulcs az, ahogyan Alves elesik. ugrik fel, és egy teljes fordulatot tesz a levegőben. Lehet így esni, ha nem találják el a lábát erősen ? Komolyan kérdezem. Furcsa eset.

Nem a vita szempontjából kérdezem, piroslap akárhogy, irreleváns az ilyennél h akár picit is eltalálta-e.
http://www.youtube.com/watch?v=kcxqa-Xb ... re=related

Eddig ez a legjobb videó az esetről. Ebből tökéletesen látszik, hogy Pepe nem ért hozzá Alveshez. Viszont Alves nyilván nem pördülhetett meg így magától. Attól forgott meg, hogy egyszerre értek a labdába, a lendület és Pepe labdába talpalása miatt repült ekkorát.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2011.05.01. 17:23:29

Mr. Master írta: "A belga De Bleeckere fogja vezetni a Barcelona - Real Madrid visszavágóját. Ő volt az a bíró, aki tavalyi Barcelona - Inter Milan elődöntő visszavágóján a 27. percben jogtalanul kiállította Mottát. A Real Madridnak eddig 5 mérkőzést vezetett. Mérlege: 1 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség."

És nem adta meg Bojan továbbjutást jelentő szabályos gólját...

Az ilyenek miatt utálom a Madridot, amilyen a csapat, olyanok nagyrészt a szurkolói is. Ha már a legnagyobb madridista oldal is ilyen mélységekbe "szárnyal"...

Még mindig nem értem mitől volt jogtalan az a kiállítás.
Sárga lapja volt,hátraütött,el is találta Sergiot.
Innentől kezdve nincs miről beszélni, totál lényegtelen,hogy a második sárgáját kapta volna meg, vagy így egyből pirossal állt ki.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.05.01. 17:22:54

még mindig nem értem, h mi a probléma azzal, h a fukkin játékosukat kiállították egy szabálytalanság után. úgy látszik ez ennyire mélyet ütött ezeknél a gyökereknél.
hiszen a kib..ott realmadridból lett kiszórva a gyerek, ez meg ezek szerint törvénytelen. innentől minden bíró előélete meg lesz mutatva, a kiscsoporttól kezdődően napjainkig, hátha valamelyik lehugyozott egy madridcímert négyésféléves korában. reszkessetek síposok! ("mi nem befolyásolunk senkit sem, olyan tiszták vagyunk, mint a ma született bárány" - by murinnyó, /nem mondta ezt szó szerint, de az egész műsor erre megy ki/)

úgy le kell verni őket a visszavágón, mint a cölöpöt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2011.05.01. 17:24:05-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.05.01. 17:12:13

LM10 írta:Érdekesség, hogy Proença, a portugál bíró nem vezethette egyik El Casicó elődöntőt sem a Barcelona nyomása miatt, ugyanis a katalánok féltek a portugál kötődés miatt. Ennek ellenére a játékvezető kinevezése nem okozott gondot az UEFÁ-nak az idei Real Madrid - AC Milan (2-0) meccsre...

Az a vicces, vagy inkább szánalmas, hogy a real hivatalos oldala is belement ebben a háborúba... :roll:
"A belga De Bleeckere fogja vezetni a Barcelona - Real Madrid visszavágóját. Ő volt az a bíró, aki tavalyi Barcelona - Inter Milan elődöntő visszavágóján a 27. percben jogtalanul kiállította Mottát. A Real Madridnak eddig 5 mérkőzést vezetett. Mérlege: 1 győzelem, 2 döntetlen, 2 vereség."

És nem adta meg Bojan továbbjutást jelentő szabályos gólját...

Az ilyenek miatt utálom a Madridot, amilyen a csapat, olyanok nagyrészt a szurkolói is. Ha már a legnagyobb madridista oldal is ilyen mélységekbe "szárnyal"...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.01. 17:10:10

Érdekesség, hogy Proença, a portugál bíró nem vezethette egyik El Casicó elődöntőt sem a Barcelona nyomása miatt, ugyanis a katalánok féltek a portugál kötődés miatt. Ennek ellenére a játékvezető kinevezése nem okozott gondot az UEFÁ-nak az idei Real Madrid - AC Milan (2-0) meccsre...

Az a vicces, vagy inkább szánalmas, hogy a real hivatalos oldala is belement ebben a háborúba... :roll:
Válasz küldése
cron