Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.04. 09:04:10

El fanático írta: Ebbe a csapatba még erősítés???!!! Mamma mia!!!
Hiába vesztek még sok-sok eurómillióért "neveket" - ugyanígy fogtok továbbra is egyhelyben topogni!
A meglévő hordát kellene csapattá kovácsolni, semmi több.
hát vannak ilyen emberek is,akik nem látják,hogy mennyire nem megfelelő a keret. sok a kp,mégis kevés. 1 normális csatár van. jh nincs. 4 ember kellene. jh,kkp,vkp,cs
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.05.04. 08:52:30

A meg nem adott madridi gólnál szerintem szabadrúgással kellett volna jönnie a realnak. Annyi volt, hogy felrúgták Céert, ő meg ráesett Mascheranora. Én így láttam, de jobb ha tudja a Real, hogy ha a Barcának élet-halál lett volna a győzelem, akkor megcsinálják.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 08:46:27

Bob_Marley írta:
samy85 írta:Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá
Olvastam én is, nyílván az idegenbeli Pepe kiállítás tényleg sokat nyomott a latba!Ronaldo nyilatkozata aranyos :lol: Ma megint égni fog itt a tpoik :lol: CR tett róla :lol:
szerk: Subinho én úgy emlékszem Pedro adta el a labdát, s mindenféleképpen említsük emg Busquetset, nagyot játszott Sergio :lol:
én Mascheranora emlékszem... de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy tegnap több elkésett szerelése volt a 16 előtt! Sergi valóban jó volt. én megcseréltem volna a 2 embert, vagyis Masch vkp, Sergi védő. kevésbé lett volna kockázatos sztem...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 08:41:29

samy85 írta:Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá
Olvastam én is, nyílván az idegenbeli Pepe kiállítás tényleg sokat nyomott a latba!Ronaldo nyilatkozata aranyos :lol: Ma megint égni fog itt a tpoik :lol: CR tett róla :lol:
szerk: Subinho én úgy emlékszem Pedro adta el a labdát, s mindenféleképpen említsük emg Busquetset, nagyot játszott Sergio :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 08:39:43

így van, a Real most viszonylag tisztességesen odaállt, nem mint az előző 3 klasszikuson. egész jó meccs volt. az a Mascherano hiba ne lett volna!!! nem is értettem miért nem rúgta előre!! minek kellett passzolgatni a kapu előtt, főleg keresztbe??? ha nincs az a gól, akkor sztem gálába ment volna át a vége és biztos jött volna még egy Barca gól!!! így is jó, csak előre látom José nyilatkozatát:
"11 emberrel nem vertek meg minket!!! szabálytalanul jutott tovább a Barca!!!" :D
Kedves José! Azért a Barca jutott tovább, mert Madridban nem mertetek, Barcelonában nem tudtatok támadni!!! Ilyen egyszerű!!! :lol:
nálam Villa, Iniesta volt a legjobb!!! és persze Pedro a gólja miatt!!! Messi is sokat mozgott... faragták is rendesen!!! :?
a döntőben már Abidallal és akkor nem kell attól félni, hogy Masch csinál valmi durvát a 16-oson belül!!! az ő területe a középpálya, ez tegnap nagyon látszott!!! ott bejön, hogy ha kell, mint a szikla állja a sarat, hogy ne tudják a védőkre vinni a labdát. hátul ezt nem teheted meg a kapu előtt ennyivel!!!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.05.04. 08:35:47

Bob_Marley írta:
d írta:Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
Ismét csak egyet értek veled!Adebayornak voltak elkésett belépői, de nem éreztem a durvaságot úgy unblock, talán még Carvalho aki tényleg elég közel volt a piroshoz!De pl még Hajdú B. is mondta mikor Diarra elrúgta a labdával együtt Mascherano lábát, hogy ajaj, ilyet nem kellene meg nem nem normális belépő….Hát az egy kemény szerelés volt, de nem szabálytalan!Mi jól játszottunk, s teljesen megérdemelten kerültünk a döntőbe, a Madrid küzdött, s kijár nekik is dicséret, jövőre még keményebb lesz a bajnokság ellenük!
De ami tény mi vagyunk a döntőben!
:lol:
Ami azt illeti a Pályán még viselkedtek, de a pályán kívül már ... nem tudom mit akarnak ezzel elérni... megint Bíróznak....ááá
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.04. 07:48:06

d írta:Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
Ismét csak egyet értek veled!Adebayornak voltak elkésett belépői, de nem éreztem a durvaságot úgy unblock, talán még Carvalho aki tényleg elég közel volt a piroshoz!De pl még Hajdú B. is mondta mikor Diarra elrúgta a labdával együtt Mascherano lábát, hogy ajaj, ilyet nem kellene meg nem nem normális belépő….Hát az egy kemény szerelés volt, de nem szabálytalan!Mi jól játszottunk, s teljesen megérdemelten kerültünk a döntőbe, a Madrid küzdött, s kijár nekik is dicséret, jövőre még keményebb lesz a bajnokság ellenük!
De ami tény mi vagyunk a döntőben!
:lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.05.04. 02:19:37

blanee írta: Mindenesetre bíztató amit láttam, jövőre látok rá esélyt, hogy plusz egy-két erősítő igazolással megszorongathatjuk a barcát.
Ebbe a csapatba még erősítés???!!! Mamma mia!!!
Hiába vesztek még sok-sok eurómillióért "neveket" - ugyanígy fogtok továbbra is egyhelyben topogni!
A meglévő hordát kellene csapattá kovácsolni, semmi több.
De amíg csak az egyénieskedés, hisztizés és a pofázás a fő profilja a blanco gárdának, addig nem lesz belőlük csapat, akik a játék szeretete miatt játszanak - akik a közönség szeretete miatt játszanak és abból erőt merítenek - akik tudnak egymásért küzdeni - akik éhezik a sikert.
Nálatok meg az van, hogy a játékosok Mourinhoért játszanak, az ő kedvéért - nem azért, mert ők maguk egy csapat, ugyebár - és nyerni szeretnének, főleg nem azért, mert akármivel is tartoznak a szurkolóiknak, szép és szórakoztató játékkal meg végképp nem. A madridi szórakozást a Mourinho által kreált műbalhék adják.
Láthatjátok, hogy ez a "pénzért mindent meg lehet kapni" taktika a Man.City.-nél sem működik.
De ha Madridban végképp nem akarnak csapatot, csak zsoldosokat, akkor várjnak bőszen arra, hogy a Barca majd egyszer meggyengül, mert az utánpótlás nem biztosít Xavihoz, Messihez és Iniestához hasonló zseniket - lehet és legyen is úgy, hogy arra még akár évtizedeket is várhatnak.
Kép
blanee
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2007.08.26. 21:17:15

2011.05.04. 01:19:32

Grat a Barcának a döntőhöz.
Szerintem ez volt talán a legtisztább meccs, részünkről mondjuk a vége felé ment a hentelés sajnos, nem értem miért kellettek a 10 méteres becsúszások. Egy kiállítást megérdemeltünk volna.
Szerintem ez a meccs mutatta meg legjobban, hogy hol is van valójában egymáshoz képest a két csapat (habár az eredmény nem is feltétlen-a játék), nem az 5-0 és nem a kupasikerünk. Szerintem volt egy-két jó támadásunk, kár hogy annyi labdát veszítettünk a középpályán, nagyon sokszor feleslegesen bonyolódtunk cselekbe amikből nem lehetett kijönni. Ha a gólunkat megadják lehetett volna valami esélyünk, de nem hiszem hogy ezen múlt, egyet úgyis kaptunk volna.
Mindenesetre bíztató amit láttam, jövőre látok rá esélyt, hogy plusz egy-két erősítő igazolással megszorongathatjuk a barcát.
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2011.05.04. 00:38:28

Sajnos a meccset nem tudtam megnézni, mert dolgoztam.
Összefoglaló alapján megérdemelt minimum az x, de inkább a győzelem.
Játékban mindkét meccsen vertük a Madridot, gratulálok a csapatnak, irány London.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.04. 00:08:55

szerda, 00:05 - Karanka: "Mourinho felháborodott, a madridisták úgy szintén. A mesternek ezúttal is igaza volt, így lehetetlen a továbbjutás. Az érvénytelenített gól után még 42 perc maradt, ez minden megváltoztatott volna. Élőben nem lehetett látni, de mindenki azt mondta: szabályos gól volt."
:D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.03. 23:32:11

Gratulálhatunk a Madridnak, hogy focicsapathoz méltóan viselkedtek, persze volt pár necces belépő, ahol rezgett a léc egy második sárgára, de semmi eget rengető.
A végeredményben nem, de a mutatott játékban kijött a két csapat közti különbség. Bosszantó ez, de csak magunkat hibáztathatjuk: egy nagy hibánkat kihasználta a Madrid, míg mi nem nyomtunk eléggé a győzelemhez. Ami persze nem felróható a srácoknak, elvégre 3-0 volt már az összetett eredmény.

Nem mellékesen Mourinho nélkül kellemesebb volt a légkör...
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 23:31:52

putyo írta:
A tv-ben is bemondták, de a nemzetisport oldaláról másoltam be.
Jojó, köszi :)
Azért ez tényleg elég durva...
putyo
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:03:27

2011.05.03. 23:30:17

bence-barca írta:
putyo írta:"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."

Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
Ezt honnan szedted? Forrás nélkül nem tudom elhinni :)
A tv-ben is bemondták, de a nemzetisport oldaláról másoltam be.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.05.03. 23:29:21

Ezt mondta Hajdú B. is. :wink:
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 23:27:21

putyo írta:"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."

Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
Ezt honnan szedted? Forrás nélkül nem tudom elhinni :)
putyo
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:03:27

2011.05.03. 23:26:03

"A Barca-drukkerek hatalmas élőképpel fogadták a Camp Nouba kivonuló csapatokat és a stadionba látogató 1500 Real-drukkert. 3000 madridi az első találkozó után visszaadta a jegyét."

Ez igazi tiltakozás Pérez vezetése, és murinnyó edzősködése ellen.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 23:19:26

A gól után a RM megint elkezdte a hentesmunkát.
A góljuk pedig?
azt is mi rúgattuk velük. ÚÚÚÚÚTÁLOM, mikor ezt csinálják hátuk, így lett a 11-es is hétvégén.
MINEK KELL EZT CSINÁLNI??????
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
putyo
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2006.10.31. 23:03:27

2011.05.03. 23:16:47

bence-barca írta:
ozsimiki írta:Jose elérte a kirohanásaival, hogy ezúttal ne merjen pirosat dobálni a bíró, azért a vége felé kb 3 Madridi kaphatott volna 2.sárgával pirosat, de ezúttal letojom :D:D:D
Amúgy sajnos ez így igaz... ha nincs Mou ilyen esetben leküldik Lass-t is meg Ade-t is.
Ha nincs Murinnyó, akkor nincsenek ilyen gusztustalan szabálytalanságok se. Igaz akkor valszeg nem is lettek volna ilyen szoros klásszikók. Valamelyest össze szedte a Madridot, csak rossz irányba indult el. Az elég gáz, hogy Adebayor-al az ellenfél védőinek megsemmisítését játszatja.
Avatar
Sacchi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.04.30. 15:59:31

2011.05.03. 23:13:09

Gratulálok a továbbjutáshoz. Adebayornak járt volna a piros, ugyanakkor Higuaín gólja 0-0-nál teljesen szabályos volt, így a bírót szerintem egyik fél sem szapulhatja nagyon.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.03. 23:07:29

Barcelona-Real Madrid 2011.....:

Haziolvasmany: http://tudositas.nso.hu/genpage_tr_12664.html

Minden masodik szabalytalansag foleg felulrol nezve.... :oops:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.05.03. 22:53:21

bence-barca írta:
ozsimiki írta:Jose elérte a kirohanásaival, hogy ezúttal ne merjen pirosat dobálni a bíró, azért a vége felé kb 3 Madridi kaphatott volna 2.sárgával pirosat, de ezúttal letojom :D:D:D
Amúgy sajnos ez így igaz... ha nincs Mou ilyen esetben leküldik Lass-t is meg Ade-t is.
Ha mou nincs, nem küldenek le senkit, mert nincs ez a hentes játék.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.03. 22:52:57

1gy 2d 1v
látatlanba aláírtam volna a clasicok előtt. a kupa megvan. az idény eredményeivel elégedett vagyok. 2 meccset buktunk josé rossz taktikája miatt. az őszit és a bl 1. meccsét.a keret nem alkalmas még támadó focira,mert a kp lassú és körülményes. xabit még elbírja az együttes,de lass helyére és xabi mellé kéne még ember(ganso,m'vila) ezenkívül canales és benzema nyugodtan kérheti a nyáron az eladásukat,mert josé nem számít rájuk. szerencsétlen francia formába lendült és erre padozik,míg a fénykorába se nagy király,de ráadásul sérüléssel bajlódott higu alap kezdő és a togói mészáros is előtte van. kár érte,mert az egyetlen épkézláb csatár.

a meccs: marcelo,lass,adebayor nem pályára való. értelmetlen szituban csúsznak oda méterekről,ráadásul még a csúszás megkezdése előtt fogom a fejem,mert látni,hogy ez sárga vagy piros lesz. pedig marcelot szerettem és más csapatok ellen nem ilyen suttyó,nem értem,hogy miért csinálja.
a jövőképet sem látom fényesen,mert sahinokban és llorrentékben gondolkodunk,pedig árban ganso és neymar szinten vannak. na,megyek inkább fifázok,ott még real a madrid.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.05.03. 22:53:27-kor.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.03. 22:48:57

ozsimiki írta:Jose elérte a kirohanásaival, hogy ezúttal ne merjen pirosat dobálni a bíró, azért a vége felé kb 3 Madridi kaphatott volna 2.sárgával pirosat, de ezúttal letojom :D:D:D
Amúgy sajnos ez így igaz... ha nincs Mou ilyen esetben leküldik Lass-t is meg Ade-t is.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.03. 22:47:28

10-31 szabálytalanság..... :? :x
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Válasz küldése