Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.12. 19:50:35

minden kedves normális Real drukkernek köszönöm a dícsérő szavakat és a gratulációt!!!
a murinnyó féle alja madridistáknak pedig ezt szeretném üzenni:
Madrid Cabrón Saluda al Campeón!!!
a pepe, ramos, adebayor féle hentesek pedig még nem voltak itt ekkor, így egy kis nosztalgia nekik:
http://www.youtube.com/watch?v=xs4Yp0NZb8M
Asszem ennyi még belefér, ami mocskot mostanában összehordott a José vezette favágó társulat!!! :twisted:
KÖSZÖNJÜK SRÁCOK!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2011.05.12. 02:48:44

Ronaldo már az utolsó évében is érett játékos volt, nem pedig most kezd azzá válni (nem, fejben is érett)....aki most kezd azzá válni, az nálam a Piqué kategória.
CR évek óta bizonyítja, hogy lehet rá építeni, mentálisan abszolut rendben van.
Akárki akármit mond, nélküle a MU nem nyert volna a 3ból talán egy bajnokságot sem 2007 - 2009 között + a Madrid is csúnyán be lett volna árazva párszor a tavalyi és az idei szezon során (lett volna pislogás, mint a 2009-es tavaszon párszor), ha Ronaldo nem "lebronjamesezi" el a meccs felét.
Ami szorossá tette az idei bajnokságot, az CR személye, én így látom.
Ez a teljesítmény mindenképp megsüvegelendő, megérdemelt a gólkirályi cím.
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
shawn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010.04.04. 22:24:03

2011.05.12. 00:35:54

Robika írta:koszi a gratulahoz de azert a Bl-mecseken tortentekrol igazat adok neked csak szerintem rossz oldalrol nezted a dolgot,mert a jatekvezeto tenyleg nem a legjobb formajat hozta csak ezzel titeket segitet mert az edzotok sajna nem focizni akar csak a politikat forditja a sajat oldalara amikor meg csak nem is spanyol es semmi koze sincs a Madrid-Barca tortenelmehez csak nem tud vesziteni ezert mindent megprobal megtenni hogy osszeugorjon a szurkolotabor es kozben mar lehegy hogy tevezi a Portugal Nemzeti csapat iranyitasat ha a madridtol elkuldik es hat ha a Spanyol valogatott verhetetlen akkor inkabb szetzuza az osszetartasst hogy legyen egy kis eselyuk a kovetkezo EB-n
Az nem semmi összeesküvés elmélet :)
Robika
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.24. 22:21:20
Tartózkodási hely: Munchen

2011.05.12. 00:01:54

remeljuk tobb lesz a foci es kevesebb a sajto es panaszkodas
Avatar
Soldado87
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2005.08.30. 13:41:01
Tartózkodási hely: Szeged

2011.05.11. 23:58:30

Üdv!

Szeretnék gratulálni a győzelmetekhez! Nem férhetett kétség a bajnoki címetekhez. A kupa és a BL kiélezettebb volt, de a 4 felvonásos Calssicóra egyik csapat sem lehet igazán büszke.

Jövőre színvonalasabb Classicókat és kiegyenlítettebb bajnokságot kívánok minden KEDVES! és objektív (valamint nem divatdrukker) Barcásnak, persze fordított előjellel.

Hala Madrid!
Siempre Fieles!
Robika
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2005.01.24. 22:21:20
Tartózkodási hely: Munchen

2011.05.11. 23:58:14

koszi a gratulahoz de azert a Bl-mecseken tortentekrol igazat adok neked csak szerintem rossz oldalrol nezted a dolgot,mert a jatekvezeto tenyleg nem a legjobb formajat hozta csak ezzel titeket segitet mert az edzotok sajna nem focizni akar csak a politikat forditja a sajat oldalara amikor meg csak nem is spanyol es semmi koze sincs a Madrid-Barca tortenelmehez csak nem tud vesziteni ezert mindent megprobal megtenni hogy osszeugorjon a szurkolotabor es kozben mar lehegy hogy tevezi a Portugal Nemzeti csapat iranyitasat ha a madridtol elkuldik es hat ha a Spanyol valogatott verhetetlen akkor inkabb szetzuza az osszetartasst hogy legyen egy kis eselyuk a kovetkezo EB-n
Xabi A.
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011.04.25. 19:07:55

2011.05.11. 23:44:25

Mert? Kupadöntőben mi volt? Genyó taktikája volt a Realnak, de ha ez győztessé avanzsálta őket, akkor ez van. Mert a bírón nem múlott, lehet Pepet ki kellett volna állítani, de legalább azt a BL-ben megtették. Ezt fent tervezték így
Én azt mondom a kupát megérdemelték, de a bajnokságot meg a BL-t szégyen lenne újra (mert ugye tavaly Interrel íggy nert Mou) egy ilyen taktikával nyerni.
Először is grat a bajnoki címhez!


Csak annyit tennék hozzá, hogy tényleg nem volt szép a játékunk, nem azért lettem Real drukker, hogy ezt lássam, de valljuk meg, ha egy csapat képes legyőzni a világ aktuális legjobbját, akkor megérdemli, hogy megnyerje az adott kupát. Szerintem a BL-t legalább annyira megérdemeltük volna, mint a Barca. Ti csak annyival érdemlitek meg jobban, hogy még minket is megvertetek. Grat hozzá. Remélem jövőre még kiélezettebb meccseket fogunk játszani lénygesen kevesebb mocskolódással.
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.11. 23:40:05

daffy írta:no,gratulálok a bajnoki címhez...remélem jó időre az utolsóhoz :twisted:
ne reménykedj :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.05.11. 23:39:12

no,gratulálok a bajnoki címhez...remélem jó időre az utolsóhoz :twisted:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.11. 22:48:16

Pavel írta:
ferninho írta:a BL-ben tényleg voltak "furcsaságok",de ennek semmi köze nem volt a bajnoksághoz
ezért is tudok öszintén gratulálni a bajnoki címhez, míg ezt egy esetleges BL címnél nem tudom majd megtenni, ebben biztos vagyok.
szóval grat a bajnoksághoz.
Én valahogy így érzek kupagyőzelmetek miatt.
Mert? Kupadöntőben mi volt? Genyó taktikája volt a Realnak, de ha ez győztessé avanzsálta őket, akkor ez van. Mert a bírón nem múlott, lehet Pepet ki kellett volna állítani, de legalább azt a BL-ben megtették. Ezt fent tervezték így :twisted:
Én azt mondom a kupát megérdemelték, de a bajnokságot meg a BL-t szégyen lenne újra (mert ugye tavaly Interrel íggy nert Mou) egy ilyen taktikával nyerni.
Avatar
Imperial
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009.06.27. 03:10:32

2011.05.11. 22:41:35

Az a poén, hogy ti a lelketek legmélyén tényleg elhiszitek azt a nevetséges, és szánalmas állítást, hogy a Real Madrid a világ legjobb csapata, Mourinho a világ legjobb edzője, Cristiano Ronaldo a világ legjobb játékosa, és ha valami nem sikerül akkor az csak azért van, mert a Barcelonának mákja van.
Ti viccelődtök ezzel, de már észrevettem, hogy valójában ezt hiszitek, csak az agyatok racionális fele megpróbálja elrejteni :D
Készek vagytok :D
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2011.05.11. 22:41:33

ferninho írta:a BL-ben tényleg voltak "furcsaságok",de ennek semmi köze nem volt a bajnoksághoz
ezért is tudok öszintén gratulálni a bajnoki címhez, míg ezt egy esetleges BL címnél nem tudom majd megtenni, ebben biztos vagyok.
szóval grat a bajnoksághoz.
Én valahogy így érzek kupagyőzelmetek miatt.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2011.05.11. 22:36:02

Azt gondoltam, hogy mi, Barca drukkerek egy magasabb szinten állunk értelmi színvonalon és rájuk hagyjuk.

:lol: neeee.... :D


a BL-ben tényleg voltak "furcsaságok",de ennek semmi köze nem volt a bajnoksághoz
ezért is tudok öszintén gratulálni a bajnoki címhez, míg ezt egy esetleges BL címnél nem tudom majd megtenni, ebben biztos vagyok.
szóval grat a bajnoksághoz.


amúgy nem tilos a madridistáról idézgetni? :)
madridista
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.05.11. 22:19:23

Mióta ad egy Barcás egy realos véleményére, ha abban nincs semmi objektivitás? Mert amit az a görény írt, az egy nagy 0. Nem a Barca a 0, hanem ők és a díjnyertes ménesük... Azt gondoltam, hogy mi, Barca drukkerek egy magasabb szinten állunk értelmi színvonalon és rájuk hagyjuk. Én még élvezem is ezeket a bődületlenül nag butaságokat, jó látni, ahogy mindenféle légből kapott hülyeséget összeírnak, mert csak ennyit tudnak "tenni" a Barca ellen...

CAMPEONES, CAMPEONES OLLE OLLE OLLE!!!
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.11. 22:15:26

Magunkat ünnepeljük, ne velük legyünk elfoglalva! Az értelmesebb fele úgyis gratulál a bajnoknak, mert teljesen jogos a győzelmünk.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.11. 21:39:24

Egy egyszerű kérdés. CR miért nem azt a mezt adta oda a hapinak,amiben játszott?
Avatar
B.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 112
Csatlakozott: 2011.01.29. 12:18:26

2011.05.11. 19:18:21

d írta:
puyiii06 írta:Portugál álampolgár, de afrikai (asszem madagaszkári vagy Mozambiki) származású :wink:
Lebuktál Schmittpali! :D
XD áááh :lol:


olvastam itt olyat, hogy manapság nincsenek zsenik, mint pl. ronaldinho.
szerintem, ez teljes mértékben az eredménycentrikusság miatt tűnhet így.meg hát ki számít zseninek?
B.
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2011.05.11. 19:16:33

Őszintén mondom nagy Respect Ronaldonak. Ez egy nagyon szép gesztus volt tőle. Amit a pályán mutat, azt sem lehet elvenni tőle, bombaformában van, szerencsére későn már :) Az aranylabda szerintem nem olyan fontos, mert ahogy áll a dolog még évekig nem nagyon kerülhet senki a Messi-Cé duó közelébe, addig meg fog nyerni az egyik és a másik fél is. :wink:
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.05.11. 18:55:57

Megint csak egyetértek "d" -vel, ott vannak azok, csak ez most az a korszak ahol az elit összképét tekintve inkább a taktikákra építenek mintsem az egyéni képességekre, de ez így volt eddig is, a taktikus játék és a joga bonito keringője ez, nem olyan soká lecsengnek a taktikus csaták és akkor újra az az önfeledt JÁTÉK (olyan mosolygásokkal mint a kisgyerekek :D ) lesz az úr és így tovább. Nem kell aggódni, így lesz ez szerintem mindig is, de én is várom már az újabb joga-t :D !
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.11. 18:45:08

Sírva fakadok, mikor ilyen butaságokat látok, hogy nincsenek zsenik a fociban... gondoljátok, hogy elfelejtettek jó labdarúgókat képezni? Az a mai foci taktikai átalakulásának eredménye, hogy nincsenek olyan látványos játékmesterek, mint Ronaldinho volt. Másként, de Messi éppen olyan zseni, mint elődei a 10-es mezzel, ahogy ebből a csapatból zseni Xavi és Iniesta is, csak mind másban. A labdarúgás változott egy kicsit kevésbé látványos és talán kevésbé szerethető irányba, de a zsenik nem tűntek el, csak átalakultak. Aki ezekben a játékosokban nem látja a zsenit, az tényleg ne nézzen több focit.
Avatar
AndrésGerardHernandez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.02.19. 19:06:40
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

2011.05.11. 18:35:16

Persze ezek jó, sőt nagyon jó játékosok, de nem top játékosok. Továbbra sem igazán találom legalább azt az egyet. Baiat egyébként bírtam én is, bár voltak potyái rendesen :D . Én világklasszisokra gondoltam, vagy legalább is olyasfélékre, de igen Couto és Costa közelít szintben, de nem éri el azt.

Egyébként Deco meg brazil, tehát megint csak nem játszik, Figo pénzéhes testárusító volt így ő is elvágta magát.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.11. 18:34:39

Ezt a hsz-emet törölni kéne, mert vmiért 2x küldte el, amit írtam.

Csak a modiknak...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.05.11. 18:39:58-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.05.11. 18:34:26

AndrésGerardHernandez írta: És ha már itt tartunk! Ne vádoljon senki rasszizmussal, de emlékeztek egyetlen valamire való portugál "nagy" játékosra, akire fel is lehetett nézni emberileg? Ha igen írjátok már meg légyszi, napok óta gondolkodom rajta, de nem ugrik be senki. Előre is köszi!
Megfogtál :D Figot mondanám, ha nem igazolt volna innen Madridba...így kiesik :D Deco sem egy mintakép, Maniche, Carvalho, Ferreira szintén nem...talán tényleg még Rui Costa volt olyan, meg Fernando Couto. Igazából minden játékosuk elég link alkat...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.05.11. 18:33:47

zsuni írta:én nem tudok mondani egyet sem, számomra a mai foci már nem élvezetes. szerintem nincsenek zsenik, de persze ez egy támadható és szubjektiv vélemény :)
Hát kétségkívül, aki igazi zseni volt még az Ronaldinho volt. Messi is egy hatalmas nagy ikon, aki sokkal eredményesebb, hatásosabb, talán még szimpatikusabb is, de vmi hiányzik belőle, ami Ronaldinhoban meg volt. Az a lehetetlen cselezőképesség, a közönség szórakoztatása, az állandó mosoly az arcán... Még most is nagyon jó rá visszagondolni. Még mindig itt van előttem az a gólja, amit a Chelsea-nek csőrözött be, vagy amit ollózott a Villarealnak, vagy a hatalmas szabadrúgásgólja a Zaragoza ellen, vagy a Real elleni tapsmámor. Ezek felejthetetlen élmények... A jelenlegi csapatból az hiányzik nekem, ha szerzünk 1-2 gólt már minden arra megy ki, hogy mikor fújja már le a bíró? Ezen a felfogáson kéne egy kicsit változtatni, mert ez a csapat nagyon sokra hívatott, másrészt sokkal jobb meccseket is látnánk...

Egy kis visszaemlékezés :D Néha muszáj, mert ha nem tesszük, akkor mit érünk el sikerekkel, ha nem emlékezünk rá :?: Egy kis iróniával "semmit".
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2011.05.11. 18:37:32-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.05.11. 18:30:15

puyiii06 írta:Portugál álampolgár, de afrikai (asszem madagaszkári vagy Mozambiki) származású :wink:
Lebuktál Schmittpali! :D
Válasz küldése