Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.29. 01:58:14

jelwaz írta:Lehet, hogy gyakorlatilag nem volt ilyen ütköztetés Barcelonában, de itt a fórumon mindenkép. És a Chelsea balhé? Messi-del Horno?
Nekem nem rémlik(ez nem jelent semmit még :D ), edzőtéma megvolt Rijkaard női rokonainak emlegetése, de inkább a frusztráltág beszélt mindenkiből hogy két olyan év után egy noname edző jön.

A cselzi-barca balhék idején max még tévébe halottam a szélessávú netről, nem voltam ennyire "képbe" mindennel szóval meccset megnéztem aztán egy-két nyilatkozat másnap ns-ben és ennyi. Nem hogy végigbújom az összes portált,blogot, fórumot :D
Zsozé meg 2008-ban egy éve parkolópályán volt kicsit csendesedtek a hullámok körülötte, meg azért összehasonlíthatatlan a mostani meg az akkori állapot.
NEm kaptuk így direktbe az arcunkba minden fröcsögését. Konkrétan nálam ott tart hogy nem tudok mondani az egyetemes futballtörténelemből nagyobb ptkányt mint ő. :)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.12.28. 23:36:01

forlán10 írta:Vki tudja, h Cassilas Facebook kiírása arról h elhagyja a Real Madridot jövő nyáron az igaz, v csak dec.28.ai kamu?? :)
Szerintem csak annyit írt ki, hogy búcsúzik ettől az esztendőtől. Furcsálnám.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.28. 23:35:09

forlán10 írta:Vki tudja, h Cassilas Facebook kiírása arról h elhagyja a Real Madridot jövő nyáron az igaz, v csak dec.28.ai kamu?? :)
Öcsém... Casillas Madridból fog visszavonulni. Az fix.
KépKép
zalazs88
Barça B
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2009.04.11. 19:15:27

2011.12.28. 23:20:50

zola8787 írta:
forlán10 írta:Vki tudja, h Cassilas Facebook kiírása arról h elhagyja a Real Madridot jövő nyáron az igaz, v csak dec.28.ai kamu?? :)
Írtam neki 1 üzit, hogy ez kajak igaz?

Most írt vissza, hogy nem tudott ellenállni 1 katari klub ajánlatának.
.


Habizzál már
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2011.12.28. 23:07:08

forlán10 írta:Vki tudja, h Cassilas Facebook kiírása arról h elhagyja a Real Madridot jövő nyáron az igaz, v csak dec.28.ai kamu?? :)
Írtam neki 1 üzit, hogy ez kajak igaz?

Most írt vissza, hogy nem tudott ellenállni 1 katari klub ajánlatának.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.12.28. 22:52:00

forlán10 írta:Vki tudja, h Cassilas Facebook kiírása arról h elhagyja a Real Madridot jövő nyáron az igaz, v csak dec.28.ai kamu?? :)
A klub jelenlegi legnagyobb alakja egyik pillanatról a másikra nyilván eligazol, amit ráadásul fb-n jelent be, csak úgy...természetesen.
forlán10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.07.14. 17:43:04
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

2011.12.28. 22:50:13

Vki tudja, h Cassilas Facebook kiírása arról h elhagyja a Real Madridot jövő nyáron az igaz, v csak dec.28.ai kamu?? :)
"Két csapatnak szurkolok. A Barcának és a Real eheti ellenfelének" a három tenor egyik tagja. Javi Martínezt a Barcába!!!Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.28. 21:50:37

Na látom a hatalmas José már előkészíti a menekülési útvonalat.. :) Egy patkány, na persze annak kiváló!
Kétség kívül minél előbb megy, annál jobb mindenkinek aki szereti a focit. Bontok egy pezsgőt ha úgy kell távoznia, hogy több év alatt sem nyert semmit.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.12.28. 21:15:24

gergo9 írta:Emlékeim szerint nem nagyon került elő a José vs Pep téma konkrétan , José hamarabb előkerült csak nem egyezett meg a vezetőséggel(hála a jó istennek) majd utánna került képbe Pep.
Azért közel sem itt tartott a portugál ptkány mint most, azóta volt egy Interes,Madridos korszaka ahol szinte kizárólag abból áll a bohóc élete hogy köpköd ránk.
Szval én annyira nem csodálkoznék hogy egy bl győztes edzőt támogattak egy nevesincs edzővel szemben.
Mindenki rendet akart, és megfelelőbbnek látta erre zsozét.
Lehet, hogy gyakorlatilag nem volt ilyen ütköztetés Barcelonában, de itt a fórumon mindenkép. És a Chelsea balhé? Messi-del Horno?
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.28. 19:49:13

Sztem pedig grande zsozé szépen előkészíti a lelépését ha bukik idén is akkor menni fog. Az se fér bele neki hogy folyamatosan szpóágon van.
Az külön egy trófeával felérne ha ezt a futballférget a Madrid élén megbuktatnánk.
Attól függetlenül az lenne a legszebb ha menne és borulna a szrosvödör és olyan szakadék jönne mint az Internek vagy a Chelsea-nek.
Én nem értem mit vagytok ki úgy Mourinhora. Itt voltunk vagy 3-an, akik Pepet támogattuk Mouval szemben. És Mou régen is ilyen volt, nem a Realnál lett ilyen. Ha a mi padunkon csinálná ezt sokkal kevesebben jönnének az etikátlansággal, illedelemmel és egyéb hasonló dolgok.
Emlékeim szerint nem nagyon került elő a José vs Pep téma konkrétan , José hamarabb előkerült csak nem egyezett meg a vezetőséggel(hála a jó istennek) majd utánna került képbe Pep.
Azért közel sem itt tartott a portugál ptkány mint most, azóta volt egy Interes,Madridos korszaka ahol szinte kizárólag abból áll a bohóc élete hogy köpköd ránk.
Szval én annyira nem csodálkoznék hogy egy bl győztes edzőt támogattak egy nevesincs edzővel szemben.
Mindenki rendet akart, és megfelelőbbnek látta erre zsozét.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.12.28. 19:34:52

Komoly gondban leszünk ha elmegy Mou mert eddig roppant egyszerű volt motiválni a játékosainkat, de nélküle mi lesz?? :) Kénytelenek lennének egy Mou-nak beöltözött profi bohócot alkalmazni a Camp Nouba.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2011.12.28. 19:00:28

Firefox írta:
Ilúvatar írta:Joachim Löw lehet Mourinho utódja Madridban

8)

Alig várom, hogy az a trágya mou takarodjon Madridból... Löw -re pedig kíváncsi vagyok nagyon.
Adná az Isten, hogy az a söpredék eltakarodjon innen ... Löw nem lenne rossz választás, de nem érzem őt annyira keménynek erre a posztra.

Sokkal inkább egy Rafa Benítez :lol:
Nem személyesen nektek szól, csak ti említettétek, az előzmény szempontjából kapcsolódik a hozzászolásoto az enyémhez!

Én nem értem mit vagytok ki úgy Mourinhora. Itt voltunk vagy 3-an, akik Pepet támogattuk Mouval szemben. És Mou régen is ilyen volt, nem a Realnál lett ilyen. Ha a mi padunkon csinálná ezt sokkal kevesebben jönnének az etikátlansággal, illedelemmel és egyéb hasonló dolgok.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.12.28. 12:54:48

Most télleg kíváncsi lettem. Nem tudna valaki egy oldalt dobni a játékosaink fizujáról?
kösz
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.12.28. 11:49:59

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2011/12/28 ... l_fizetes8

Pont itt egy cikk a real fizetéseiről. Egyébként vitatkozunk még azon is, hogy milyen csillagászati összegeket keresnek a játékosaink, a real játékosai meg átlagosan mennyivel kevesebbet. Ez most vagy igaz, vagy nem. De azért nézzük meg, hogy a realnal mekkora kerettel dolgoznak és nálunk megkkorával. Nekünk azért jóval kevesebb játékos kapja a magasabb fizetést, tehát összességében rosszabbul nem állunk. Ők kitöltik a 25-ös keretet azt hiszem, mi meg Fontassal együtt vagyunk összesen 20-an a felnőtt keretben.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.28. 11:16:36

Mourinho szerintem addig nem fog felállni a Real kispadjáról, amíg nem nyer legalább egy jelentősebb címet a csapattal.(bajnokság vagy BL) Nem ilyen embernek ismertük meg, biztos vagyok benne hogy üres kézzel nem fog távozni.

Úgyhogy ilyen szempontból nézve reméljük hogy minél később megy el! :D A két klub közti kapcsolatnak valóban nem tesz jót az ő személye, de szerencsére Pep nem megy bele Mou "háborújába"! A folyamatos magyarázkodást, kifogásokat jelentősebb eredmény nélkül pedig hamarosan meg fogják unni Madridban!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2011.12.27. 23:08:38

Firefox írta:
Ilúvatar írta:Joachim Löw lehet Mourinho utódja Madridban

8)

Alig várom, hogy az a trágya mou takarodjon Madridból... Löw -re pedig kíváncsi vagyok nagyon.
Adná az Isten, hogy az a söpredék eltakarodjon innen ... Löw nem lenne rossz választás, de nem érzem őt annyira keménynek erre a posztra.

Sokkal inkább egy Rafa Benítez :lol:
Szép lesz mikor majd az El Clasicón enni fogja a fikát! :lol:
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.12.27. 23:01:20

Ilúvatar írta:Joachim Löw lehet Mourinho utódja Madridban

8)

Alig várom, hogy az a trágya mou takarodjon Madridból... Löw -re pedig kíváncsi vagyok nagyon.
Adná az Isten, hogy az a söpredék eltakarodjon innen ... Löw nem lenne rossz választás, de nem érzem őt annyira keménynek erre a posztra.

Sokkal inkább egy Rafa Benítez :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.12.27. 22:50:11

Joachim Löw lehet Mourinho utódja Madridban

8)

Alig várom, hogy az a trágya mou takarodjon Madridból... Löw -re pedig kíváncsi vagyok nagyon.
KépKép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.27. 15:10:13

B. Tamás írta:Olimpia arany szvsz nem jelent sokat ilyen téren, ha kopogtatsz a világ egyik legnagyobb együttesének az ajtaján.
Tudom hogy nem, de megjegyeztem, mert szóba került.

Utána mikor Alexissel hasonlítottam össze, meg sem említettem, sőt, elenyésző amit Alexishez képest csinált, mielőtt mindketten a Ligába szerződtek volna.
B. Tamás írta:Visszakozom egy kicsit, van benne valami.. Laporta elszabhatta a rendszert, ám úgy érzem, Rosell kezdi egy kicsit helyretenni - nyilvánvalóan ezért volt Alvessel a huzavona, ami egyáltalán nem biztos, hogy a brazil kívánsága szerint végződött.
Rosellt én is így ítélem meg, kellett egy ilyen elnök aki ezt a sikert ki is tudja használni. Mert kell a minnél nagyobb bevétel, persze nem csak emiatt.

Viszont ezt már sajnos nem lehet visszacsinálni, ez a standard szint sajnos a fizetéseknél, nem tudom mi lehet a megoldás, jó pár évig mindenképp így marad.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2011.12.27. 14:58:44

kurdt írta:Annyit tennék hozzá az egész témához, hogy VV anno 9 milliós (!) fizetést akart és végül 7-ben egyeztek meg...
(ezek olyan infok, amik anno ezen az oldalon jelentek meg)
Akkor nem emlékeztem jól, ájm szorri :)
2 dolog: Azt hiszem pont Di María lőtte a győztes gólt az olimpiai döntőben Messi passzából
Olimpia arany szvsz nem jelent sokat ilyen téren, ha kopogtatsz a világ egyik legnagyobb együttesének az ajtaján.
A rendszer magában rossz nálunk. Szigorúan gazdaságilag nézve, eleve rossz, mikor 1-2 éven belül először fordulhatna elő hogy több bevételt könyvelhetnénk el mint a Madrid - ennek ugye csak a profithoz lenne köze, mert kevesebb kiadás lenne.
Visszakozom egy kicsit, van benne valami.. Laporta elszabhatta a rendszert, ám úgy érzem, Rosell kezdi egy kicsit helyretenni - nyilvánvalóan ezért volt Alvessel a huzavona, ami egyáltalán nem biztos, hogy a brazil kívánsága szerint végződött.
.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.12.27. 12:40:15

A nagy fizu kozbenjatszhat a vetelarban , nem ? A klub ajanl neki egy ilyen jo fizetest, es a jatekos persze, hogy ide akar jonni.
Most inkabb kiad a klub evi 2-3 millaval tobbet, mint , hogy10-20-al tobbert vegye meg. 5 ev alatt pl a klub 1-2 milla plusszal szamolhat.
Avatar
Sztilo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 325
Csatlakozott: 2009.05.18. 21:49:05
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.27. 12:33:04

Senyera írta:
Barcaman1993 írta:
Barcaforever írta:http://translate.googleusercontent.com/ ... 5h_f-I0R9g

Mivel a SPORT az első számú katalán sport napilap, nem nagyon láttam még, h alaptalan dolgokat leírt volna.Ezek szerint a Neymar féle igazolás a végső stádiumjában van. :roll:

Évi 7 milliós fizetés mellett. :shock: :shock:
Csak tudnám, hogy miért kapna évi 7 milkót? Alább írta vki, hogy a Real jelenleg legnagyobb formában játszó embere akar 3,5 millát. De ellenpéldában mikor Villa idejött kapott 6-ot, aki jóval nem kisebb név, mint Neymar. Ezeket a felelőtlenül magas fizetéseket nálunk sosem fogom megérteni. Az ok, hogy Messi, Xavi és a többiek mennyit kapnak, de a kevésbé meghatározó emberek is elég sokat...
Én örülnék ha Neymar hozzánk kerülne de nem ilyen sok fizetéssel. :x :x :x :x :x :x :x
Én is nagyon őrülnék ha ide igazolna, az hogy ennyi a fizetése az összetett egy dolog, mert egy ilyen játékosból mint Neymar sok féleképpen lehet pénz szerezni, mez eladás stb.Dél-Amerikában nagy a népszerűsége és nagyon sok élklub akarja megszerezni őt, szóval én annyira nem sokkalom mint sokan, persze nem kevés, de még nem is csillagászi összeg.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2011.12.27. 12:30:56

B. Tamás írta:De például amennyire visszaemlékszem, Valdés legutóbbi herce-hurcájánál a szerződéshosszabbítása körül VV 7-et akart, a klub pedig 5 körül, tehát nyilvánvalóan 6 körül egyeztek meg.
Annyit tennék hozzá az egész témához, hogy VV anno 9 milliós (!) fizetést akart és végül 7-ben egyeztek meg...
(ezek olyan infok, amik anno ezen az oldalon jelentek meg)
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.12.27. 12:26:55

palesz77 írta:
B. Tamás írta:
Azért a Barçánál nagyon sokat nyom a latba a szerződések kialakításakor, hogy a keret gerince már háromszoros BL-győztes, sokszoros spanyol bajnok, világbajnok és Európa-bajnok. Ezzel szemben Di María hiába a csapata legjobbja, komoly trófea a CdR sikeren [olimpiát talán ő is nyert, nem tudom pontosan] kívül nem fűződik a nevéhez.

Ebben lehet a különbség szvsz.
Sánchez fizetése milyen? Nem kötekedésből kérdezem, de nagyjából egy Di Mariai pályafutással jött hozzánk, és kétlem hogy 1.8millió lenne az éves fizetése..

Ezt be kell látnunk, hogy ha valamiben, akkor ebben tényleg jobb a Real, ott nincs ennyi csillagászati összegű fizetés..

u.i.: Egy amatőr kérdés. Ezt Laporta "tolta" még el anno nem?
2 dolog: Azt hiszem pont Di María lőtte a győztes gólt az olimpiai döntőben Messi passzából :D

De az túlzás hogy hasonló háttérrel érkeztek. Di Maríában rengeteg potenciál volt, de a luzitánoknál azon a szinten volt egy jó játékos, míg Alexis a Serie A legjobbja lett..

Utána Di María god modeban tolja, és úgy akar 3,5-t keresni...

A rendszer magában rossz nálunk. Szigorúan gazdaságilag nézve, eleve rossz, mikor 1-2 éven belül először fordulhatna elő hogy több bevételt könyvelhetnénk el mint a Madrid - ennek ugye csak a profithoz lenne köze, mert kevesebb kiadás lenne. De gazdaságilag még stabilak lehetnénk, itt az évek alatt csillagászati összegeket perkálunk.

Azért is rossz, mert a pénz motivál, senki se bujkáljon most a mottónk mögé. Az oké hogy ilyen sikereket élünk meg, arra van a prémium, de az alapfizetéseket NAGYON elszabták.

És akkor meglepődünk ha dzsigoló ügynökök szájkaratéznak, meg apukák sztárolják a fiukat, mert Alves meg VV után megtanulták hogy ilyet LEHET.

Összegezve: Fizetések terén a Madridnál a klub térfelén pattog a laszti, míg nálunk a játékosok térfelén.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.12.27. 12:14:36

Barcaman1993 írta:
Barcaforever írta:http://translate.googleusercontent.com/ ... 5h_f-I0R9g

Mivel a SPORT az első számú katalán sport napilap, nem nagyon láttam még, h alaptalan dolgokat leírt volna.Ezek szerint a Neymar féle igazolás a végső stádiumjában van. :roll:

Évi 7 milliós fizetés mellett. :shock: :shock:
Csak tudnám, hogy miért kapna évi 7 milkót? Alább írta vki, hogy a Real jelenleg legnagyobb formában játszó embere akar 3,5 millát. De ellenpéldában mikor Villa idejött kapott 6-ot, aki jóval nem kisebb név, mint Neymar. Ezeket a felelőtlenül magas fizetéseket nálunk sosem fogom megérteni. Az ok, hogy Messi, Xavi és a többiek mennyit kapnak, de a kevésbé meghatározó emberek is elég sokat...
Én örülnék ha Neymar hozzánk kerülne de nem ilyen sok fizetéssel. :x :x :x :x :x :x :x
Válasz küldése