Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.05.03. 11:38:27

Kash írta:
Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...
Bocs, hogy nekem kell közölnöm veled, de akkor már apukád is rendre rájátszik a naivitásod igencsak humoros szintjére.

Amúgy van egy "dolog" amin keresztül ezt az oldalt is eléred, internet a neve, és előbb utána tudnál járni dolgoknak, mintsem sokadjára akkora böszmeségeket írjál ide, mint amilyeneket megszokhattunk az elmúlt héten. Ideig vicces, de ha ezek mindig offba torkollnak majd, akkor kispadozol pár hétig.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.05.03. 11:36:55

G.Gabe írta:
Legkisebbtobi írta:
G.Gabe írta:azért ez a cikk sokmindent elmond a Real tegnap estéjéről

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2128475
Látom te azért vagy itt hogy a két klub szurkolói között lévő nem éppen felhőtlen viszonyt tovább mélyítsd... csak gratulálni tudok hozzá. ezek az írások meg csak Cr-re vannak rávilágítva akinek sz.r napja volt tegnap... Na és akkor mi van? Nekem is vannak sz.r napjaim...
nekem is vannak [auto_cenzúra] napjaim. de akkor sem viselkedek így. És sajnálni tudom azt az embert, akinek ez a viselkedés tetszik.

Azon is fel voltam háborodva, mikor Lipcsei integetett be az egyik meccsén.
És azon is, mikor Alves elkezdett múlt héten táncikálni. Főleg azok után, ahogyan hetek óta játszik.
Hol olvastál olyat hogy tetszik?? Általános iskola első osztálya: szövegértés...

Messit kifelejtetted: Belelőtte a labdát a nézők közé...

Mégsem ócsárolom őket egész nap ahogy Te... de mindegy ez a Ti oldalatok azt csináltok amit akartok, ha így érzitek jónak... nálam nem szurkolás az hogy a másik csapat játékosát figurázom ki egész nap.
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
Totoka
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.07.07. 22:44:08

2012.05.03. 11:23:08

Mikaos ezt te sem gondolod komolyan... A Real-osok semmivel sem viselkednek gusztustalanabbul mint a Barcasok. A Real lett a bajnok, el kell fogadni, együtt kell vele élni 1 évig, és majd jövöre újra nyerni.
Ez a viselkedésük miatti pattogás kb olyan mint amikor egy 10 éves próbál megmagyarázni mindent, ami nem úgy alakult ahogy akarta...:D
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 11:22:33

Legkisebbtobi írta:
G.Gabe írta:azért ez a cikk sokmindent elmond a Real tegnap estéjéről

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2128475
Látom te azért vagy itt hogy a két klub szurkolói között lévő nem éppen felhőtlen viszonyt tovább mélyítsd... csak gratulálni tudok hozzá. ezek az írások meg csak Cr-re vannak rávilágítva akinek sz.r napja volt tegnap... Na és akkor mi van? Nekem is vannak sz.r napjaim...
nekem is vannak [auto_cenzúra] napjaim. de akkor sem viselkedek így. És sajnálni tudom azt az embert, akinek ez a viselkedés tetszik.

Azon is fel voltam háborodva, mikor Lipcsei integetett be az egyik meccsén.
És azon is, mikor Alves elkezdett múlt héten táncikálni. Főleg azok után, ahogyan hetek óta játszik.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 11:18:20

szimisi92 írta:Inkább az nso-ról mond sok mindent. Bajnok lett a Real, erre lehoznak egy ilyen cikket. Szánalmas. =D>
nem hinném, hogy szánalmas lenne ez a cikk. ez történt.
szerintem az szánalmas, ahogy roncika viselkedett.
nem azt mondom, hogy ezen a tizin, meg kiállításon múlt az, hogy bajnok lett a Real, mert ez nem lenne igaz.
Az is tény, hogy jobban teljesítettek az idén.
De az is tény, hogy az ilyen bírói ténykedések azért sokat segítettek nekik.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.03. 10:53:17

ferninho írta:
Mikaos írta:Nem érdemelték meg.
Mind a pályán, mind a sajtószobában mutatott minősíthetetlen magatartásukkal, amellyel egész évben előrukkoltak.
még mindig nem magatartásra adják a bajnokságot, abba ti se lennétek az elsők :wink:
és ha az nem elég, hogy a Barcát megverjük a Camp Nouban és 7 ponttal vezetve, 2 fordulóval a vége előtt megnyerjük a bajnokságot...

nem tudom mit kellett volna még csinálnunk
Real Madridhoz méltóan viselkedni és futballozni.

Ferninho, egy szót nem szóltam a teljesítményekről. Sajnos odáig nem nagyon tudok eljutni - persze, sokkal szívesebben beszélgetnék arról, csak nem látom értelmét, amikor más dolgok teljesen elhomályosítják a lényeget, a focit.
Mourinho egyébként az egyik legnagyobb bűvész, akit valaha láttam: a ganéjt aranynak láttatja.
szimisi92
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012.04.17. 17:11:40

2012.05.03. 10:51:41

Inkább az nso-ról mond sok mindent. Bajnok lett a Real, erre lehoznak egy ilyen cikket. Szánalmas. =D>
Avatar
Legkisebbtobi
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.06.07. 19:13:08
Tartózkodási hely: Szeged

2012.05.03. 10:45:14

G.Gabe írta:azért ez a cikk sokmindent elmond a Real tegnap estéjéről

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2128475
Látom te azért vagy itt hogy a két klub szurkolói között lévő nem éppen felhőtlen viszonyt tovább mélyítsd... csak gratulálni tudok hozzá. ezek az írások meg csak Cr-re vannak rávilágítva akinek sz.r napja volt tegnap... Na és akkor mi van? Nekem is vannak sz.r napjaim...
Fehér a szív, fehér a lélek, madridista leszek amíg élek!

"Nem szeretem a politikusokat. A zenémnek csak a jóhoz és az igazsághoz van köze."
Bob Marley
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 10:38:11

azért ez a cikk sokmindent elmond a Real tegnap estéjéről

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2128475
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2012.05.03. 10:06:28

Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...

Nem lesz semmiféle bronzmeccs. Szerinted akkor már nem írtak volna róla?
Majd jövőre az aranyért játszunk...[/quote]
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.03. 10:00:40

samy85 írta:Recrea, te meg már lassan átesel a ló túlsó oldalára! szép dolog az objektivítás...
Miért, mert nem állítom habzó szájjal, h a bíróknak köszönhetik a bajnoki címüket és nem szidom őket, mint a bokrot? Itt csak az a vélemény van elfogadva, ami ezt (bírók) a nézetet osztja? Én a lovon ülök Samy...
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 09:55:40

Piquenbauer írta:
Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Öreg, te milyen bronz meccsről beszélsz? :lol: :lol: :lol:

Állitólag bevezették hogy kell bronzmeccset játszani.
Apukám is ezt hajszolja már 3 napja, az egész iskola erről beszél, és valaki itt a fórumon is emlitette, sőt, álltiólag a Bérnabeuban fogják rendezni.

Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.03. 09:54:21

ez már az eb-fever.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2012.05.03. 09:53:33

Piquenbauer írta:
Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Öreg, te milyen bronz meccsről beszélsz? :lol: :lol: :lol:
Ejjj... :D :D
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.05.03. 09:47:43

Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Öreg, te milyen bronz meccsről beszélsz? :lol: :lol: :lol:
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 09:40:13

ferninho írta:ezt a Barcát, akik megnyertek mindent, uralták jópár évig a spanyol bajnokságot és szinte az egész világot és még mindig esélytelenek ellenük az ellenfelek a támadójátékkal, őket győzte le a bajnokságban a Real Madrid és nem érdemlik meg...

azt a Barcát előzték meg 7 ponttal, akiktől folyamatosan kikaptak, egyfolytában, több éven keresztül mindenhol, de nem érdemlik meg
„A Liga nagyon hosszú sorozat, és aki megnyeri, mindig megérdemli. De ott vannak a képek, videók, voltunk már 13 pontra is a Madridtól, és ekkora különbség nincs. A Madrid teljes joggal nyerte meg a bajnokságot, de idén nagyon sok minden történt, ami rejtve maradt a mi némaságunk miatt. De ez már elmúlt.” - Pep.

Ne érts félre, a real teljesen megérdemelte a bajnoki címét!
De csak önmagukhoz képest voltak sokkal jobbak! (az elmúlt évek alapján)
azért nyertek bajnokságot, mert sokkal kiegyensúlyozottabbak voltak! :)
mi meg régen láttunk a csapatunkban ekkora sérüléshullámot! ez nem kifogás, de szerepet játszik a történésekben!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 09:35:27

Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2012.05.03. 09:32:51

akkor sem tudnék őszintén gratulálni a madridnak, ha agyonvernek, mert lesz.arom a bajnokságukat, de nehogy már meg kelljen magyarázniuk bármit is a győzelmükkel kapcsolatban! százezer gólt rúgtak, majdnem megnyerték az összes meccsüket, többek között minket is megütöttek bcn-ban akkor, amikor hozhattunk volna rajtuk. bírókkal foglalkozni ilyenkor... vertük volna meg őket a legutóbb, vagy mondjuk a getafét és már nem is lenne miről beszélnünk. ők a bajnokok, mi nem, ennyi.
jövőre majd jobban figyelünk.
én inkább a rendkívűl kiegyensúlyozott spanyol bajnokságtól padlóztam le. köztünk és a harmadik helyezett között majdnem 30 (harminc) pont van jelenleg...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 09:30:01

Recrea, te meg már lassan átesel a ló túlsó oldalára! szép dolog az objektivítás...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
socio66

2012.05.03. 09:21:14

a bajnok érdemeit nem szabad kétségbe vonni, harmincnyolc meccs nagyon hosszú idő, itt nem lehet szó szerencséről, mindig a jobb nyer.
ezt a bajnokságot ősszel buktuk el a gyenge idegenbeli szereplésünkkel, igaz ha visszagondolok, a pontvesztésekben nagyobb szerepe volt a jól játszó ellenfélnek, és a 'nagyszerűen' időzített bírói bakiknak, mint a mi flegmaságunknak.
mert lehet írni, hogy vezetéskor leálltunk, meg nem pörögtünk úgy, de talán egy ilyen meccsre emlékszem konkrétan, a többi mind-mind kilencven százalékban önhibánkon kívül lett bukta.
és az a szép, hogy még így is visszajöttünk, és szorossá tettük a versenyt, harcra késztettük a madridot, a pontot az i-re nem sikerült feltenni, de egyrészt két pokolian kemény bl-elődöntő között volt a meccs, ilyen körülmények között megbocsátható a gyengébb teljesítmény, másrészt meggyőződésem hogy a madrid a vereség ellenére hozta volna a hátralévő meccseit, úgy pedig talán nehezebb lett volna elfogadni a második helyet.
összességében annyit lehet mondani, hogy idén elérte a csapatot egy apróbb formahanyatlás, kicsit jóllaktunk a sikerektől, és ezért nem voltunk minden meccsen kellően élesek, míg a másik oldal évek óta kiéhezve várta már a sikert, amit idén lehetőségük volt megragadni, és nem is szalasztották azt el.
nekünk továbbra is csak magunkra kell figyelni, hiszen mi vagyunk a legjobbak, annak ellenére hogy ez trófeákban idén nem fog megmutatkozni.
jövőre új motivációval, talán egy-két új játékossal kiegészülve visszahódítjuk a címet.
:)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.05.03. 09:09:56

Sanama írta:Volt már?
Bajnok a csapat,de az ellenféllel foglalkozik.
Gusztustalan. Lehet jó játékos, de nála nagyobb hisztis p***t és férget nem láttam. Ez a mutogatás is megkülönbözteti Messitől.
kilibarca írta:Más: arra jó volt ez a mai meccs ,hogy Javi Martínez ezek után madridba nem igazol szerintem ,szimpatikus srác nem szerettem volna ott látni.
Nekem is egyből ez ugrott be :D Bízok benne, hogy -ha úgy alakul- hozzánk jön vagy maradjon Bilbaoban :twisted:
Kép
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.05.03. 09:05:14

A balszerencse, a rossz helyzetkihasználás (és a bírói tévedések) miatt elment két serleg lehetőség.

Ugyanakkor még széppé tehető ez a szezon néhány dologgal.

A kupa, ezután az esetleges szuperkupa, közben kapus és gólkirályi cím, klub gólcsúcs, Messi európai gólrekordja is, szóval ezek finomítanak a helyzeten.
Nekem ez a lista is az egész éves munka eredménye.

Egyik következik a másikból.

Mégiscsak a legkevesebb gólt kaptuk eddig a ligában, a bl-beli 10 gól 12 meccsen viszont talán sok, de tényleg nüanszok döntöttek Ha 1-el többet rúgunk, pl idegenben a chelsea ellen 1-et, akik ha elvesztik a bl döntőt, még jövőre lehet ott sem lesznek.

Elöl kiegyensúlyozottabbá kell tenni a csapatot, hátul pedig a bal oldalt kell megerősíteni. Ennyi.
dak900
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2010.11.13. 12:10:53

2012.05.03. 09:00:24

recrea írta:Ti itt páran tényleg a bírói ténykedésre fogjátok a Real bajnoki címét? :shock:
Gólrekord, pontrekord (lehet), ősszel egész jó játék, tavasszal rossz játékkal is sokszor 3 pont, koncentráció, győzelem a Nou Campban. Ezért lettek bajnokok. A viselkedésüktől én is rosszul vagyok, se győzelmet, se vereséget nem képesek méltón ünnepelni.

Vegyétek már le a kék-vörös szemüveget, komolyan mondom, ha valakinek nincs oka a bírókkal foglalkozni az utóbbi években, azok pont mi vagyunk. A sok birkát meg viszitek magatokkal.

Meglehetősen fanatikus Barca szurkoló vagyok, aki utálja a Realt, de azért objektív tudok maradni.

Gratulálni kell nekik, jövőre meg alázni őket.
Ott a pont!!! :D Ha azt mondom, hogy oda-vissza alázzuk őket, és 1 ponttal lesznek bajnokok, akkor talán szólhatnánk valamit, hogy nem érdemelték meg teljesen...de így egy szavunk se lehet, szerintem.... :? Gratulálni kell nekik, nem bírózni!!
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.05.03. 08:57:12

Nem tudom,ki hogy van vele,de nekem minden porcikám tiltakozik az ellen,hogy egy kontra csapat legyen a spanyol bajnokságban minden idők legeredményesebb csapata(gólok száma),egy olyan csapat aki ha vele hasonló tudású riválissal találkozik,egyből 60-70 perce sündisznózást vállal,és töri a seggüket a háló annyit védekeznek( Bayern,Barca és a meccs bizonyos szakaszaiban a Vale meccs). nekem ezt a legnehezebb elfogadni.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 08:38:29

Sanama írta:http://videa.hu/videok/sport/ronaldo-vs ... qLJ1gmKxpb

Volt már?

bajnok a csapat,de az ellenféllel foglalkozik.
Hááát nézzük:

Kihagyott egy olyan 11-est, amit máskor hidegvérrel belő, mondjuk ez már egy ok, hogy idegbajt kapjon. Akkor van még az, amikor a meccs legvégén kihagyott egy ZICCERT, amitől szegény kis Cuncinak a kedve elment az ünnepléstől, és talán nem is tudta, hogy bajnokságot nyertek.

Valamint a meccs végén beintett a szurkolóknak, amiért a kihagyott ziccere végett gúnyolták.

Hát igen, ilyen Ronaldo, igy kell szeretni.
Kép
Válasz küldése