Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2012.05.04. 11:51:32

Zsolti95 írta: Tényleg lesz a BL és EL-ben bronzmeccs??? :shock:
annak mi értelme van?
Látjátok, addig-addig csűritek-csavarjátok, míg a Kashizmus átragad másra is. :lol:

Kash! Amúgy az EB-n sincsen bronzmeccs.

Az meg, hogy Real van aki szerint nem érdemli meg a bajnoki címet... Rúgtak 115 gólt, szereztek 94 pontot, 7-tel vezetnek a 2. helyezett előtt és még van hátra 2 forduló, valamint legyőztek minket a Camp Nouban. Mikor érdemlik meg, ha nem most? :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.04. 11:42:20

Sanama írta:
Kash írta:
Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
Ebben az egészben az a szörnyű, hogy tudtam hogy nincs bronzmeccs, tudtam, csakhogy mindenki anyira hajtotta a magáét, hogy elbizonytalanodtam.

Habár tökre szamárság, hogy a VB-ben vagn bronzmeccs, EB-n ha jól tudom van, akkor klubbszinten miért nincs!? Kezdem azt hinni, hogy most is hülyeséget irtam :lol:

On: A Real bajnoki győzelméért nem tudok gartulálni, mivel nem érzem megérdemeltnek, lehet hogy ezzel csak én vagyok igy.
Kash, egyébként meg lesz fordítva. a 2014es VB lesz az utolsó nemzetközi torna ahol lesz bronzmecs, még januárban írták. Ehelyett pedig mind a BL-ben mind az EL-ban lesz, ugye sokkal több meccset jelent, nagyobb bevétel.
Tényleg lesz a BL és EL-ben bronzmeccs??? :shock:
annak mi értelme van?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.04. 11:39:02

Kash írta:
Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
Ebben az egészben az a szörnyű, hogy tudtam hogy nincs bronzmeccs, tudtam, csakhogy mindenki anyira hajtotta a magáét, hogy elbizonytalanodtam.

Habár tökre szamárság, hogy a VB-ben vagn bronzmeccs, EB-n ha jól tudom van, akkor klubbszinten miért nincs!? Kezdem azt hinni, hogy most is hülyeséget irtam :lol:

On: A Real bajnoki győzelméért nem tudok gartulálni, mivel nem érzem megérdemeltnek, lehet hogy ezzel csak én vagyok igy.
Kash, egyébként meg lesz fordítva. a 2014es VB lesz az utolsó nemzetközi torna ahol lesz bronzmecs, még januárban írták. Ehelyett pedig mind a BL-ben mind az EL-ban lesz, ugye sokkal több meccset jelent, nagyobb bevétel.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.04. 11:31:49

Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
Ebben az egészben az a szörnyű, hogy tudtam hogy nincs bronzmeccs, tudtam, csakhogy mindenki anyira hajtotta a magáét, hogy elbizonytalanodtam.

Habár tökre szamárság, hogy a VB-ben vagn bronzmeccs, EB-n ha jól tudom van, akkor klubbszinten miért nincs!? Kezdem azt hinni, hogy most is hülyeséget irtam :lol:

On: A Real bajnoki győzelméért nem tudok gartulálni, mivel nem érzem megérdemeltnek, lehet hogy ezzel csak én vagyok igy.
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.05.04. 11:26:18

G.Gabe írta:Gyerekek. Egy apró elégtétel az, hogy még a hírtv is többet foglalkozott azzal, h MEssi rekordot döntött, mint azzal, hogy a Real bajnok lett :-D
Mert az már nem hír. Már jópár hete eléggé egyértelmű volt a dolog, csak az elvakultak áltatták még magukat.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.04. 11:05:20

kilibarca írta:Kép
nem kell murinnyó szintjére lesűllyedni
azért mi is komolyabban vehettünk volna a1-2 meccset...
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2012.05.04. 10:58:13

Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 18:36:20

Gyerekek. Egy apró elégtétel az, hogy még a hírtv is többet foglalkozott azzal, h MEssi rekordot döntött, mint azzal, hogy a Real bajnok lett :-D
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.03. 16:55:54

miihii írta: Első lépéskén
Még egy TOLMÁCS kellene.....

:mrgreen:

Bocs az OFF-ért :oops:
Jelentkezem! Legjobb tolmacs vagyok, amely a haza valaha ismerni fog!

(Googlefordito rulz)

Bocs az off -ert :)
KépKép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 16:49:31

miihii írta:Még egy TOLMÁCS kellene.....

:mrgreen:

Bocs az OFF-ért :oops:
Én bevállalom bár Nem vagyok portugál...:) de csak akkor ha belenyúlhatok valaki szemébe/fülébe! :twisted: :twisted: :twisted:
szerk.: b'ki javitsatok... megint benéztem a dupla hsz-t! :oops:
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 16:43:55

recrea :)
Vágom a mondani valódat én is! :D
Csak az általad a Pep sorokra célzott részre írok.. a többi kiegyezés :)
Én azt mondom h Pep ezt azért mondta mert már megkönnyebbült... érzi h nem nehezedik rá már akkora nyomás! Iletve nem érzem ezt hibának tőle h kimondta a Madriddal kapcsolatban!
Idő intervallumban történt ami történt, viszont kimondta h a Barcelona sem vak ez ügyben, csupán nem "ugat". Mint Kasztíliában a vetélytárs...
Ott úgyis engedik... Mou hosszú láncon van.. ill. dehogy is...mit beszélek... Pérez van hosszú láncon... lassan a portugál lesz ott az elnök is..
A játékukhoz tudok gratulálni( de ahhoz sem mindig)
De ami körülötte forog az undorító! Mind 1-1-ig! Nem fogom megérteni soha h lehet egy ilyen "csapatnak" szurkolni!!!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.03. 16:40:31

sjd írta:
Egyébként meg mihii for president! Nézzük együtt a bronzmeccset? :wink:
Köszipuszi a támogatásért!
Igazából én is úgy érzem,h kiváló elnök lehetnék,indulni is fogok a trónért.Úgy gondolom,h nem csak a kispadon,hanem a vezetőségben is a folyamatosságra kell helyezni a hangsúlyt és a mostani Rózsa Sándor féle elnökség után ugyanígy magyar elnök kell a klub élére.
Amennyiben megválasztanak,minden fórumozó ingyenesen nézheti a meccseket! Természetesen otthon,mivel pénzügyileg rosszul áll a klub,ezért nem engedhetnénk meg megunknak a sokszáz ingyenélőt a Szentélyben.

Első lépésként Kash-t felkérném szakmai tanácsadónak, te pedig ha tudsz hallgatni,akkor lehetsz a csendestársam.
Még egy TOLMÁCS kellene.....

:mrgreen:

Bocs az OFF-ért :oops:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.03. 16:27:52

samy85 írta:
recrea írta:Miért, mert nem állítom habzó szájjal, h a bíróknak köszönhetik a bajnoki címüket és nem szidom őket, mint a bokrot? Itt csak az a vélemény van elfogadva, ami ezt (bírók) a nézetet osztja? Én a lovon ülök Samy...
Nem kell itt bírózni, nem arra értem!
te mondod h mi fejezzük be a Bírózást, mert... WTF????
Észre kell venni h ha a javunkra tévednek?! Sőt tovább megyek csak ezt kell észrevenni!
Igaz?
Pl. mi vagyunk a Barca, mi ne vegyük észre azt ha a Madridnak kedveznek ítéletekkel! Idén 3x több játékvezetői ítéletből jött ki rosszabbul a mi csapatunk, mint a fővárosban... Nem... nem akarom még egyszer bemásolni a pep idézetet... azért mert Mou Sír állandóan mindenért, még a sorsolást is "vádolja", Pep meg nem szól semmit semmiért, nem kell kinyalni a seggüket!
Ne vedd sértésnek eszem ágában sincs beléd kötni, hiszen tesó vagy Barca szurkoló! Hidd el én sem azon a szemüvegen keresztül nézem a dolgokat...
De kicsit erősnek éreztem a komidat!!! ennyi!
:)
Értem, amit mondasz, nem vagyok sértődős típus.
Nem mondtam senkinek, h fejezze be a bírózást, csak azt, h sztem nincs okunk az utóbbi évek alapján, h ezt tegyük. Én is észreveszem, ha ellenünk tévednek, szidom is érte a bírót teli torokból, csak egyesek egyenes párhuzamot vonnak a real bajnoki címe meg a bírói ténykedés között, mintha nekik köszönhetnék azt. Ugyan...

Tartom, h hosszútávon a tévedések kiegyenlítik egymást, a szabálytalanságok megítélése pedig rendkívül szubjektív, bírónál is, szurkolónál is. Én nem úgy érzem (és hiszem is ezt), hogy a bírók miatt veszítettük el a bajnokságot.

Pep pedig face to face ugyan sosem szidja a bírókat, de burkoltan nagyon sokszor megjegyzést tesz rájuk, aki kicsit is tud olvasni a sorok között, az látja ezt a nyilatkozataiban, feltételezem rólad, h Te is. Bölcsebb maradt volna e két sor nélkül.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.03. 16:26:25

Szervezhetnénk közös bronzmeccsnézést Kash Kapitány vezényletével! :lol:

Gratulálok a Madridnak, megérdemelték. A meccs után megint megmutatták, hogy milyenek is valójában, személy szerint engem nem is érdekelnek.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.03. 16:24:36

Voltak gondok a birókkal is, DE meg kellett volna verni azt a nehány kiscsapatot, mert sok volt a döntetlen. Na meg persze a Reált a mult héten, akkor most hurrá lenne minden.
Fecó
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.03. 16:20:15

Gratulálok a bajnoki címhez!

Megérdemelték, mert amikor kellett volna, nem vertük meg őket. Megérdemelték, mert a meccsek kb. felén mutatott teljesítményére én nem osztanám ki a bajnoki címet a Barcának.
Azt hiszem csak ezt kell belátnunk, és akkor nincs is miről vitázni a továbbiakban.
(Ezzel kapcsolatban ennyit tudok mondani, mást dolog nem igazán jut eszembe, ami miatt megérdemelnék)
Jövőre, remélhetőleg már a nyáron helyére kell tenniük a Real-t srácoknak, és akkor nem kell többé a szájtépés
Legkisebbtobi írta: Messit kifelejtetted: Belelőtte a labdát a nézők közé...
Már vártam valami ilyet :lol: :lol:
Esetleg még nincs valami olyan a tarsolyban, hogy Fabregas 1997-ben elvette egy kisgyerektől a fagyiját? :roll:

Egyébként meg mihii for president! Nézzük együtt a bronzmeccset? :wink:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.03. 16:12:42

miihii írta:
Totoka írta:Mikaos ezt te sem gondolod komolyan... A Real-osok semmivel sem viselkednek gusztustalanabbul mint a Barcasok. A Real lett a bajnok, el kell fogadni, együtt kell vele élni 1 évig, és majd jövöre újra nyerni.
Ez a viselkedésük miatti pattogás kb olyan mint amikor egy 10 éves próbál megmagyarázni mindent, ami nem úgy alakult ahogy akarta...:D
Tényleg nem,igazad van. Mi is gyakran könyöklünk le,taposunk meg,talpalunk oda az ellenfeleknek,majd ugyanaz a játékos habzó szájjal ordít a képébe a másiknak,h mit fetreng. Csak ezek a rohadt tv-sek sosem bírják mutatni,mert a mi meccseinken nincs annyi kamera felszerelve a válság miatti spórolás miatt. Ugyanígy mi sem tudunk veszíteni,le szoktunk vonulni az éremátadáskor meg a meccsek után többször mutogattak már az ellenfél nézőinek a srácok,csak az UEFA letiltotta ezeket a videóanyagokat,mivel ekötelezett hívünk ugyebár. Guardiola is rendszeresen nyíltan,otrombán sérteget másokat,kiváltképp a labdarúgó szervezeteket és úton-útfélen hangoztatja mekkora csalás áldozatai is vagyunk. De ezeket meg félrefordítják állandóan,ezért tűnik úgy,hogy tiszteletben tartja az ellenfeleket,pedig nem így van. Így csuklóból ennyi érvet tudtam felhozni ellenünk,még csak gondolkodnom sem kellett sokat. Ég is az arcom piszkosul,h ezek után még mindig nekik szurkolok...

Komolyabbra fordítva. Nem ezzel van magyarázva,h nem sikerült bajnoknak lennünk,de hozzátartozói a dolgok hátterének,erkölcsi szempontból. Mivel odaát úgy tűnik se nyerni,se veszíteni nem tudnak,legalábbis néhányan egész biztosan.Csak sajnos az a néhány pont a kirakatemberek,akik jobban szem előtt vannak...

Az egyforma viselkedés alatt gondolom a színházra gondolsz. Hát mit mondjak,nekem sem tetszik,amikor a semmiért fetrengünk,DE! Ezeknek még mindig ott van az előzménye Ramos csodás belépőjétől kezdve az 5:0 végén,folytatva a későbbi meccseken való hajtóvadászat pölö Messire és a többi finom Pepés,Ramosos skill,amiben a legjobbak... Egy idő után az ember gyereke csak elkezd aggódni a testi épségéért,pláne ha már megint érik a győzelem és ebből fakadóan elgurulnak azok a gyógyszerek a fehérbe öltözött jómadaraknál.És elkezdenek rájátszani a szitukra,ami nem szép de legalább nem sérülésveszélyes és nem fenyegeti a másik pályafutását! Plusz,ha megnézzük mondjuk a januári madridi kupameccset,csak a kőkemény,férfias Pepétől is látni akkora homorításokat,ami után nemigen hangoztatnám a színházasdit ;) Bár ő is inkább tényleg dobálja magát meg ugorjon tigrisbukfencet,fogja az arcát,amikor elfutnak mellette,mint hogy a földön ülőt megtapossa meg olyan szép finoman letalpalja a másikat,figyelve hogy lehetőleg még az egész testsúlyát ráhelyezze arra a lábra,vagy épp mellkas magasságban rugdalózzon teljes bikából... Plusz extraként hozzáfűzöm,h a színházasdi kábé évi 4 meccs alapján ragadt ránk (minő véletlen,talán csak nem épp reál meccsekre korlátozódott?) ,a hadzsime pedig sajnos nem csak ellenünk volt jellemző,bár a nagyja ott bukott ki ezekből a habfehér ifjakból...

Szó volt Messi közönség közé vert labdájáról.Oké,elfogadom ellenérvként,nem volt az sem szép.Viszont ettől függetlenül egy ilyen esetet ne tegyünk már egyenlővé a nevezett (bár a lista tetszőlegesen bővíthető Marcelo,Arbeloa nevű urakkal is,így séróból lökve) srácok nemes cselekedeteivel,amik korántsem voltak egyedülállóak. Kábé kéthetente lehetett tapasztalni hasonló kaliberű dolgokat tőlük -fejenként- mint az az egy Messis szalmaszál,amibe kapaszkodtok...
Kash írta:

Állitólag bevezették hogy kell bronzmeccset játszani.
Apukám is ezt hajszolja már 3 napja, az egész iskola erről beszél, és valaki itt a fórumon is emlitette, sőt, álltiólag a Bérnabeuban fogják rendezni.

Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...
Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
A "királyi gárda"! =D>

Ugyan leírtad, de nem árt hangsúlyozni, h mindezek függetlenek a megnyert bajnoki címtől (persze ugyanazon csapatról lévén szó, mégis csak kapcsolódnak hozzá), de nem ezért buktuk el a bajnokságot, nem ezzel magyarázzuk a vereséget, nem fájdalmunkban írjuk ezt és nem is irigységből.
Ugyanis ez így volt tavaly is, azelőtt is, amikor mi nyertünk.

A legérdekesebbet pedig le sem írtad az említett dolgok kapcsán: mindez - de kivétel nélkül - megtorlatlan maradt, büntetés, eltiltás nem történt semmilyen szinten, a felvételeket nem mérlegelték, az eseteknél becsukták a szemüket az illetékesek.
A másik, ezek nem egyszeri dolgok, hanem folyamatosan visszatérő, szándékos tettek. Mivel eddig sem történt ellene semmilyen lépés, ezután is meg fogják csinálni, hiszen megtehetik.

Köszönő viszonyban sincs a két csapat hozzáállása, viselkedése, reagálása vereségre/győzelemre. És - ugyan sok mindent, de - ezt nem a média generálja, nem a marketingesek találják ki, nem festenek más képet róla.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.03. 16:09:52

recrea írta:Miért, mert nem állítom habzó szájjal, h a bíróknak köszönhetik a bajnoki címüket és nem szidom őket, mint a bokrot? Itt csak az a vélemény van elfogadva, ami ezt (bírók) a nézetet osztja? Én a lovon ülök Samy...
Nem kell itt bírózni, nem arra értem!
te mondod h mi fejezzük be a Bírózást, mert... WTF????
Észre kell venni h ha a javunkra tévednek?! Sőt tovább megyek csak ezt kell észrevenni!
Igaz?
Pl. mi vagyunk a Barca, mi ne vegyük észre azt ha a Madridnak kedveznek ítéletekkel! Idén 3x több játékvezetői ítéletből jött ki rosszabbul a mi csapatunk, mint a fővárosban... Nem... nem akarom még egyszer bemásolni a pep idézetet... azért mert Mou Sír állandóan mindenért, még a sorsolást is "vádolja", Pep meg nem szól semmit semmiért, nem kell kinyalni a seggüket!
Ne vedd sértésnek eszem ágában sincs beléd kötni, hiszen tesó vagy Barca szurkoló! Hidd el én sem azon a szemüvegen keresztül nézem a dolgokat...
De kicsit erősnek éreztem a komidat!!! ennyi!
:)



Miihii: +1 :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.03. 16:07:16

Robcsyy írta:
Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Feldobtad a napomat :lol:
Hát még nekem :lol: :lol: Anyáám ilyen a világon nincs :D
Egyébként érdekes tényleg, hogy amint gratulál a Barcelona a Realnak a bajnokságért, rögtön a szurkolókat támadják meg, hogy mi mekkora egy tahó állatok vagyunk. Én ezt komolyan nem értem. Megnyerték a bajnokságot a clásicóval idegenben, gratulálnak nekik, de ők mégis a szurkolókat ócsárolják!
Bár meg sem kéne lepődnöm ezen. Hiszen ez megy amióta világ a világ.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.03. 15:53:34

Totoka írta:Mikaos ezt te sem gondolod komolyan... A Real-osok semmivel sem viselkednek gusztustalanabbul mint a Barcasok. A Real lett a bajnok, el kell fogadni, együtt kell vele élni 1 évig, és majd jövöre újra nyerni.
Ez a viselkedésük miatti pattogás kb olyan mint amikor egy 10 éves próbál megmagyarázni mindent, ami nem úgy alakult ahogy akarta...:D
Tényleg nem,igazad van. Mi is gyakran könyöklünk le,taposunk meg,talpalunk oda az ellenfeleknek,majd ugyanaz a játékos habzó szájjal ordít a képébe a másiknak,h mit fetreng. Csak ezek a rohadt tv-sek sosem bírják mutatni,mert a mi meccseinken nincs annyi kamera felszerelve a válság miatti spórolás miatt. Ugyanígy mi sem tudunk veszíteni,le szoktunk vonulni az éremátadáskor meg a meccsek után többször mutogattak már az ellenfél nézőinek a srácok,csak az UEFA letiltotta ezeket a videóanyagokat,mivel ekötelezett hívünk ugyebár. Guardiola is rendszeresen nyíltan,otrombán sérteget másokat,kiváltképp a labdarúgó szervezeteket és úton-útfélen hangoztatja mekkora csalás áldozatai is vagyunk. De ezeket meg félrefordítják állandóan,ezért tűnik úgy,hogy tiszteletben tartja az ellenfeleket,pedig nem így van. Így csuklóból ennyi érvet tudtam felhozni ellenünk,még csak gondolkodnom sem kellett sokat. Ég is az arcom piszkosul,h ezek után még mindig nekik szurkolok...

Komolyabbra fordítva. Nem ezzel van magyarázva,h nem sikerült bajnoknak lennünk,de hozzátartozói a dolgok hátterének,erkölcsi szempontból. Mivel odaát úgy tűnik se nyerni,se veszíteni nem tudnak,legalábbis néhányan egész biztosan.Csak sajnos az a néhány pont a kirakatemberek,akik jobban szem előtt vannak...

Az egyforma viselkedés alatt gondolom a színházra gondolsz. Hát mit mondjak,nekem sem tetszik,amikor a semmiért fetrengünk,DE! Ezeknek még mindig ott van az előzménye Ramos csodás belépőjétől kezdve az 5:0 végén,folytatva a későbbi meccseken való hajtóvadászat pölö Messire és a többi finom Pepés,Ramosos skill,amiben a legjobbak... Egy idő után az ember gyereke csak elkezd aggódni a testi épségéért,pláne ha már megint érik a győzelem és ebből fakadóan elgurulnak azok a gyógyszerek a fehérbe öltözött jómadaraknál.És elkezdenek rájátszani a szitukra,ami nem szép de legalább nem sérülésveszélyes és nem fenyegeti a másik pályafutását! Plusz,ha megnézzük mondjuk a januári madridi kupameccset,csak a kőkemény,férfias Pepétől is látni akkora homorításokat,ami után nemigen hangoztatnám a színházasdit ;) Bár ő is inkább tényleg dobálja magát meg ugorjon tigrisbukfencet,fogja az arcát,amikor elfutnak mellette,mint hogy a földön ülőt megtapossa meg olyan szép finoman letalpalja a másikat,figyelve hogy lehetőleg még az egész testsúlyát ráhelyezze arra a lábra,vagy épp mellkas magasságban rugdalózzon teljes bikából... Plusz extraként hozzáfűzöm,h a színházasdi kábé évi 4 meccs alapján ragadt ránk (minő véletlen,talán csak nem épp reál meccsekre korlátozódott?) ,a hadzsime pedig sajnos nem csak ellenünk volt jellemző,bár a nagyja ott bukott ki ezekből a habfehér ifjakból...

Szó volt Messi közönség közé vert labdájáról.Oké,elfogadom ellenérvként,nem volt az sem szép.Viszont ettől függetlenül egy ilyen esetet ne tegyünk már egyenlővé a nevezett (bár a lista tetszőlegesen bővíthető Marcelo,Arbeloa nevű urakkal is,így séróból lökve) srácok nemes cselekedeteivel,amik korántsem voltak egyedülállóak. Kábé kéthetente lehetett tapasztalni hasonló kaliberű dolgokat tőlük -fejenként- mint az az egy Messis szalmaszál,amibe kapaszkodtok...
Kash írta:

Állitólag bevezették hogy kell bronzmeccset játszani.
Apukám is ezt hajszolja már 3 napja, az egész iskola erről beszél, és valaki itt a fórumon is emlitette, sőt, álltiólag a Bérnabeuban fogják rendezni.

Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...
Ne vedd fel,h a srácok itt élcelődnek veled.Igazából jól mondod,mert valóban tervben volt már idén a bronzmeccs,csak a Bernabeu építési munkái miatt (amiért ugye nem lehetett ott a kupadöntő sem) nem lehet lejátszani.Tehát csak jövőre fogják bevezetni,de állítólag a tervezetben benne van egy ígéret,h amennyiben vagy a BARCA vagy a reál korábban kiesne,akkor automatikusan részt vehet a bronzmeccsen.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.03. 12:23:38

Maradjunk annyiban, hogy a madrid minden ilyen jellegű kritikát bőven megérdemel, bárhol is írják, bármilyen körülmények között.

És azt is leszögezhetjük, hogy az nemzeti sport hulladék, mint minden más magyar nyelvű sportlap.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.03. 12:17:03

G.Gabe írta:
szimisi92 írta:Inkább az nso-ról mond sok mindent. Bajnok lett a Real, erre lehoznak egy ilyen cikket. Szánalmas. =D>
nem hinném, hogy szánalmas lenne ez a cikk. ez történt.
szerintem az szánalmas, ahogy roncika viselkedett.
nem azt mondom, hogy ezen a tizin, meg kiállításon múlt az, hogy bajnok lett a Real, mert ez nem lenne igaz.
Az is tény, hogy jobban teljesítettek az idén.
De az is tény, hogy az ilyen bírói ténykedések azért sokat segítettek nekik.
Szánalmasan viselkedett CR, de attól még ez cikk hagy kívánnivalót maga után. Ha egy barcás oldalon irnak ilyet, vagy vki a saját blogjába, akkor azt mondom ok, de az nso-nak elméletileg pártatlannak, objektívnek, tényszerűnek kéne lennie, ez viszont hemzseg a cikkíró ítéleteitől, képzelgéseitől. Ez valóban sok mindent elmond az nso-ról.
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2012.05.03. 11:56:40

Kash írta: Ne nézzetek idiótának :) .
Ritkán látogatom a fórumot (részben a hozzád hasonló észlények miatt),de az utóbbi kb 2 hétben,amikor csak felnéztem,a te hülyeségeid olvashattam. Nehéz nem komplett idiótának nézni téged amikor ilyesmiket írsz,már bocsánat. Nem hiszem el,hogy tényleg annyira hiszékeny/buta vagy,hogy elhiszel ilyen szamárságokat,vagy ha igen,akkor őszintén sajnállak. Nem hiszem el,hogy nem veszed észre,hogy az egész fórum rajtad röhög...

Bocs modik,tudom hogy off,de ez nagyon kikívánkozott belőlem.. :)
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.05.03. 11:52:24

Kash írta:Majd a BL bronzmeccsen visszavághatunk nekik. Ám kétlem, hogy a Barcelona annyira hajtana a 3. helyért, max a becsületökért. :cry:
Feldobtad a napomat :lol:
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.03. 11:41:08

ozsimiki írta:
Kash írta:
Ne nézzetek idiótának :) csak azt mondom, amit hallok, nem légből kapott dolgok ezek...
Bocs, hogy nekem kell közölnöm veled, de akkor már apukád is rendre rájátszik a naivitásod igencsak humoros szintjére.

Amúgy van egy "dolog" amin keresztül ezt az oldalt is eléred, internet a neve, és előbb utána tudnál járni dolgoknak, mintsem sokadjára akkora böszmeségeket írjál ide, mint amilyeneket megszokhattunk az elmúlt héten. Ideig vicces, de ha ezek mindig offba torkollnak majd, akkor kispadozol pár hétig.
Jó, értettem.
Nem fordul elő mégegyszer.
Kép
Válasz küldése