Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.05. 14:26:31

Azért az elég vicces, hogy egy ilyen nyilatkozat miatt már csapategység bomlásról beszélnek a realosok :lol: :lol: :lol: :lol: Ramos el akarta törni Messi lábát, utána leküldött egyet Puyolnak, majd lefelé menet még búcsúzóul Xavinak is. Ezek után annyira megbomlott a csapategység a spanyoloknál hogy gyorsan meg is nyerték a VB-t :D És akkor majd pont egy ilyen nyilatkozat miatt lesz gáz a csapaton belül :lol: :lol: :lol: De persze ha esetleg a válogatott majd nem úgy teljesít ahogy elvárható lenne, akkor az természetesen egyetlen ember hibája lesz és őt Xavi Hernandeznek hívják...hihetetlen :lol: :lol: :lol:


Egyébként is kezdjük ott, hogy ahány spanyol van a Real-ban... :D :D Véleményem szerint Ramos, Casillas meg Alonso biztos beszéltek a barcásokkal, és gratuláltak nekik amikor bajnokok lettek. Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy az ilyen Marcelo meg Pepe féle csürhék nem...szóval szerintem Xavi itt nem a spanyolokra gondolt, hanem a légiósokra. És ezt a válogatottbeli társai pontosan tudják, így feszkó se lesz.
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 14:26:29

kennyke04 írta:
REMY írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
És képes voltál egy majd 3 éves cikkel átmászni, mert láttad, hogy a túloldalt valaki belinkelte?
azt a cikket én linkeltem oda is :wink:
és a Google a barátod :wink: meglehet találni 1-2 ott.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2012.06.05. 14:23:17

REMY írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
És képes voltál egy majd 3 éves cikkel átmászni, mert láttad, hogy a túloldalt valaki belinkelte?
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:23:02

Ez ne mfeltétlenül egy negatív kijelentés, vagy becsmérlő. Valdes arra gondolt, hogy a Barcelonának szégyen,, vagy személyesen neki az. Mert nyilván csalódott volt, hogy nem a Barca vezeti a tabellát. Egyszerű, csak Valdes is az és így fogalmazott :lol:
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:19:41

REMY írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
Miért? Nem volt igaza.
Az addigi teljesítményüket és bírói segédkezéseket nézve.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 14:15:49

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 14:09:32

B. Tamás írta:...
értem.
az,hogy szerinted xavi tényeket mondott,nyilatkozatokkal bizonyíthatóan megcáfolható,de nem az én dolgom ezt megtenni,nem nekem fáj amit mondott. értem a tartalmát is,de vagy rosszul fogalmazott vagy rosszul lett fordítva. ha úgy mondja,hogy sokszor/gyakran/volt már olyan,hogy a real nem tudott veszíteni,azt ember nem vitatja.teszem hozzá,hogy ezt sem az eb előtt tenném meg a helyében. viszont ha arra gondol,hogy SOSEM tapasztaltak semmilyen tiszteletet a real részéről,az szerintem egyértelműen hamis kijelentés. ennek nem szabadna magyarázatra szorulnia
kíváncsi lennék az eredeti nyelvű nyilatkozatban hogy hangzott ez a mondat,mert el tudom képzelni,hogy egy jól sikerült fordítás eredménye,esetleg a média megmásítása,mert nagyon logikátlan lépés ilyenkor ezt nyilatkozni
Giggs nem MU-legenda, mert kiderült a magánéletéről pár valóban gusztustalan részlet? Először szerintem azt tisztázzuk, mint jelent a fogalom.

Abban egyetértünk, hogy ez sem használ a megbékélésnek, de hogy Mourinho százszor károsabb a csapategységre, az tuti.
a giggses részt hagyjuk,én sem vagyok mindig normális. nekem xavi nem legenda,neked lehet az.

a második részhez:
igen,mou lehet,hogy károsabb,de ettől még lehet viselkedni rendesen is
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:07:04

REMY írta:"Gratuláltunk Nekik a bajnoki győzelemhez, hiszen a sportszerűség ezt diktálja. Tiszteletteljesek voltunk, viszont fordítva ugyanezt sohasem tapasztaltuk" - utalt Xavi arra, hogy a Barcelona játékosai jobban viselik a vereséget legnagyobb riválisukkal szemben.

..... okos egy nyilatkozat volt. főleg EB előtt.......
Tökéletes nyilatkozat volt.
Csak az a baj, hogy eddig csak ő mondta.
Hogy is volt tavaly a szuperkupa után és idén a kupameccs után?
Ha tudjátok rá a választ, akkor kérem közöljétek.
U.i.: Az időzítés. Mikor, ha nem most. Most mindenki felkapja a fejét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.06.05. 14:09:48-kor.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.06.05. 14:05:24

daffy írta:
Nem értem az idézőjelet.
azt hiszem jobb is,ha nem magyarázok hozzá semmit. nektek több xavi,mint egy átlag embernek,akár csak pep,stb. maradjunk ennyiben,a véleményem tükrözi az idézőjel
ha visszavonul,akkor elhagyom
Giggs nem MU-legenda, mert kiderült a magánéletéről pár valóban gusztustalan részlet? Először szerintem azt tisztázzuk, mint jelent a fogalom.

Abban egyetértünk, hogy ez sem használ a megbékélésnek, de hogy Mourinho százszor károsabb a csapategységre, az tuti.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.05. 14:00:58

daffy írta:ha ezen nyilatkozat következtében romlik meg a viszony,az nem xavi miatt lesz? de hát ő mondta,akkor ki miatt lenne?

ha én lehülyéznélek és megharagudnál rám,akkor miért haragszol,mert én azt mondtam hogy hülye vagy esetleg ténylegesen az vagy és az a baj?
(kizárólag a példa kedvéért van benne a hülye szó,semmi személyedre irányuló tartalma nincs!)
Szerintem nem jó a példád. Ugyanis ha te lehülyézel, akkor persze, hogy rád haragszom meg, ÁM Xavi és a madridos társak nem a sajtón keresztül érintkeznek, azaz ha volt eddig probléma, nem ez a nyilatkozat lesz szerintem az, amelyik elmérgesíti.

Remélem érted, mire gondolok. Szóval ha te lehülyézel engem személyesen, akkor ha igazságtalannak érzem, persze hogy megharagszom rád, de ha a kettőnk közt lévő konfliktus már fennáll egy ideje, és te csak lenyilatkozod a népsportnak megint, akkor semmilyen hatást nem váltanál ki rám.

Persze aztán szvsz embere válogatja. Máshogy reagál rá biztosan Arbeloa, máshogy Casillas és ugyanúgy más a véleménye Pedrónak vagy Iniestának erről.

Ui.: Bocsi a dupla hsz-ért, lefagyott a rendszer. A példát pedig természetesen nem vettem egyáltalán személyeskedésnek.
.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 13:53:25

Elolvastam újra a nyilatkozatot... Elmondaná valaki, hogy konkrétan mi volt az, ami miatt összekülönböztetek? :) :o Kinek szólt oda és mikor?

szerk.: jaa. látom az idézetet. Azt hittem a fóoldali cikkel volt probléma. :oops: :lol:
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 13:53:17

B. Tamás írta: 2. Ha valaki miatt megromlik a spanyol csapaton belüli egység, akkor az nem Xavi lesz
ha ezen nyilatkozat következtében romlik meg a viszony,az nem xavi miatt lesz? de hát ő mondta,akkor ki miatt lenne?

ha én lehülyéznélek és megharagudnál rám,akkor miért haragszol,mert én azt mondtam hogy hülye vagy esetleg ténylegesen az vagy és az a baj?
(kizárólag a példa kedvéért van benne a hülye szó,semmi személyedre irányuló tartalma nincs!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2012.06.05. 13:54:47-kor.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 13:47:11

csak az a probléma, hogy az esetek 98%-ban Mourinho is tényeket mond. És ezzel nem csak ő van így hanem sokan mások, is csak senki nem mer felszólalni.

Az meg, hogy nem ismerjük el a Barcát az hülyeség. A játékosok is tisztelnek titeket. 1x nem volt olyan nyilatkozat a Real játékosoktól, hogy ne ismernék el a barcát. Ellenben Valdesel aki kijelentette, hogy SZÉGYEN, hogy a Real vezeti a bajnokságot a barca előtt. :wink:

de ezt a témát a végtelenségig lehetne folytatni... és felesleges....
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.05. 13:44:47

1. Xavi tényeket mondott, nem véleményt.
2. Ha valaki miatt megromlik a spanyol csapaton belüli egység, akkor az nem Xavi lesz, hanem Mourinho és az ő eszméire (Barça - Unicef - UEFA - Villar) fogékony madridi játékosok. Nagyon poénos, hogy Xavira akarjátok kenni, ugyanis attól függetlenül, hogy most kimondja ezt vagy sem, attól még a probléma - ha van ilyen jellegű konfliktus - létezik, ergo nem ezen a nyilatkozaton fog múlni a spanyolok sikeressége.

Habár semmi sem fog változni attól, hogy most így nyilatkozott Xavi, én nem ítélem el, mert nem összeesküvés elméleteket gyártott, hanem összefoglalta az elmúlt 2 év eseményeit egy mondatban.
.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.05. 13:43:58

1. Xavi tényeket mondott, nem véleményt.
2. Ha valaki miatt megromlik a spanyol csapaton belüli egység, akkor az nem Xavi lesz, hanem Mourinho és az ő eszméire (Barça - Unicef - UEFA - Villar) fogékony madridi játékosok. Nagyon poénos, hogy Xavira akarjátok kenni, ugyanis attól függetlenül, hogy most kimondja ezt vagy sem, attól még a probléma - ha van ilyen jellegű konfliktus - létezik, ergo nem ezen a nyilatkozaton fog múlni a spanyolok sikeressége.

Habár semmi sem fog változni attól, hogy most így nyilatkozott Xavi, én nem ítélem el, mert nem összeesküvés elméleteket gyártott, hanem összefoglalta az elmúlt 2 év eseményeit egy mondatban.
.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 12:48:23

Kintaro írta:Azt a Mourinhot hasonlítjuk Xavihoz, aki szemet nyom ki, unicefezik, uefázik, bírót kényszerít arra az ostobaságával, hogy visszavonuljon? jo5é a foci rákos sejtje.
nem tudom, hogy miért kell ilyet mondani --> José a foci .....
Senki nem ócsárolja a barca játékosait. Legalábbis fórumon nem. és ilyen dolgokat azért nem kéne.

a szem kinyomás nem vélemény kifejtés.... a bírók megint más téma.... és a többi is.. de nem akarok bannt-t a film klub miatt, úgyhogy én abba is hagytam.
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.06.05. 12:45:12

Azt a Mourinhot hasonlítjuk Xavihoz, aki szemet nyom ki, unicefezik, uefázik, bírót kényszerít arra az ostobaságával, hogy visszavonuljon? jo5é a foci rákos sejtje.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 12:42:32

Kalap1988 írta:...
a szent embert úgy értelmezd,hogy a szurkolók 90%-a számára az. a forum fele is az ő születésnapján karácsonyozik
én sima kétszínűségnek gondolom,mert a játékosok nyilatkozataiból látszott és utaltak is rá,hogy nem az a véleményük,amit nyilatkoznak. itt sem. gratulált,mert KELLETT,erre ödaböki a végére,hogy csúnya real. mintha kapnának egy papírt,amit fel kell olvasniuk,de olykor nem bírják ki és becsúszik a saját vélemény is
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2012.06.05. 12:36:01

daffy írta:
Kalap1988 írta: Daffy! Ez nem beszólás, hanem sajnos az igazság! Mourinho érkezéséig még volt pár játékosotok, akik gratuláltak normálisan, nem pedig a "de" szócskával folytatták a mondatot, viszont sajnos azóta őket is sikerült befolyásolni (lásd pl Casillas). Az meg engem őszintén spanyol szurkolóként sem érdekel, hogy az eb előtt tette ezt, nemrég lett vége a bajnokságnak, csak most tehette, ráadásul a köntörfalazásnál, meg a médiában való hazug jópofizásnál nincs rosszabb. Ettől még lehet bármelyik reálos barátja és működhet is a válogatott. Szerintem csak jó, ha őszinték.
félreérted. nem a jogosságát vitatom,hanem az időzítését és azt,hogy egy ""szent ember"" stílusba nem fér be az ilyen. ha emiatt köpködi akár ezzel a nyilatkozattal is a realosokat,akkor tulajdonképpen ő mitől is különb? onnan is voltak elismerő szavak,csakúgy mint anyázások
Nem értem az idézőjelet.
azt hiszem jobb is,ha nem magyarázok hozzá semmit. nektek több xavi,mint egy átlag embernek,akár csak pep,stb. maradjunk ennyiben,a véleményem tükrözi az idézőjel
ha visszavonul,akkor elhagyom
Nem szent ember természetesen Xavi, de egyébként az igazmondás miért nem fér bele a "szent ember" kategóriába? Ez csak egy megjegyzés volt, nem hazugság. Erős a példa és nem is akarok párhuzamot vonni, de Jézus is kiverte a kufárokat a templomból, ergo nem a képmutató "jófiúskodástól" lesz valaki szent ember. Ez nem volt köpködés, azt a véleményét, amit kifejtett, teljesen korrekt stílusban, módon és szavakkal mondta el. Nem csúsztatott, nem hazudott. Mourinho érkezése óta nem igazán voltak elismerő szavak, egyes kisebb megjegyzések talán, de globális, nem. Olyan gratulációk, amik hivatalos Madrid kommunikénak tekinthetőek egyáltalán nem voltak...
Arról nem is szólva, hogy ezzel a nyilatkozattal a saját népének valószínűleg egésze egyetért és magáénak tekinti. (ez csak zárójeles megjegyzés, nem ettől lesz jogos vagy sem).
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 12:34:58

LG írta:Nem az első odaszólása Xavinak az utóbbi időkben. Nyáron az Arsenalnak is keményen odaszólt, mikor nem akarták Fabregast elengedni. Igazából egyikkel sem volt különösebb baj, csak kifejtette a véleményét, amibe nem volt semmi különösebben megbotránkoztató, csak az előző években Xavi-tól nem ilyen nyilatkozatokat szoktunk meg, hanem diplomatikus, sablonos, jófiú nyilatkozatokat.
igazából Mourinho is csak a SAJÁT véleményét fejti ki, de az persze mindig baj.... Ugyan úgy ez a megnyilvánulás is Xavitól baj. Ilyet nem szabadna se neki se másnak nyilatkozni.. inkább maradt volna csendben.
Nem szent ember természetesen Xavi, de egyébként az igazmondás miért nem fér bele a "szent ember" kategóriába? Ez csak egy megjegyzés volt, nem hazugság. Erős a példa és nem is akarok párhuzamot vonni, de Jézus is kiverte a kufárokat a templomból, ergo nem a képmutató "jófiúskodástól" lesz valaki szent ember. Ez nem volt köpködés, azt a véleményét, amit kifejtett, teljesen korrekt stílusban, módon és szavakkal mondta el. Nem csúsztatott, nem hazudott.
Mourinho se szent, de ő sem szokott hazudni :wink: [/quote]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára REMY 2012.06.05. 12:38:35-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.05. 12:31:58

Nem az első odaszólása Xavinak az utóbbi időkben. Nyáron az Arsenalnak is keményen odaszólt, mikor nem akarták Fabregast elengedni. Igazából egyikkel sem volt különösebb baj, csak kifejtette a véleményét, amibe nem volt semmi különösebben megbotránkoztató, csak az előző években Xavi-tól nem ilyen nyilatkozatokat szoktunk meg, hanem diplomatikus, sablonos, jófiú nyilatkozatokat.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 12:05:56

Sanama írta:Éppen ezért nem hasonlítom össze őket,hanem leírtam,hogy az általam elképzelt ideális csatárhoz ki áll közelebb.
értem én mit akartál mondani. Csak nagyon sokan folyamatosan hasonlítgatják a játékosokat. és kifejtettem a véleményemet. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.06.05. 12:01:39

Éppen ezért nem hasonlítom össze őket,hanem leírtam,hogy az általam elképzelt ideális csatárhoz ki áll közelebb.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 12:00:39

szszabolcs19 írta:
Sanama írta:Ronaldo komplettebbek komplettebb játékos szerintem. Az más kérdés,hogy Messi kevésbé összetett játékos, mégis jobb.
Ronaldo magasabb, erősebb, jobban fejel, tényleg mindkét lába jó.
Ennek ellenére Messi tud meghatározó játékos, és egyben jobb lenni.

Ennyi.

ui: komplettséget nálam úgy kell érteni, hogy ki áll közelebb az ideális támadóhoz.(ez pedig CR... magas,erős,gyors,2lábas,jól fejel)
Értem amit akarsz mondani, de azért messit ne hasonlítsuk már ilyen szempontból roncihoz! Hogy miért? Mert messi az életben sosem volt csatár, úgy mint ronci!!! Messi volt már szélső, és mostmár támadó KP, vagy erősen visszavont csatár, de az is inkább TKP. Ronci meg a védelemben küzd elég sokszor(nem mindig!)
Van különbség a kettő között eléggé!!!
Ronaldo sem csatár :wink:
Amúgy a világ legnagyobb idiótaságának tartom a 2 játékos összehasonlítását. Mert egyik ebben másik abban jobb. Mind a ketten iszonyat jók.
2 teljesen különböző testfelépítés, 2 teljesen különböző technika stb stb ....

Meg a másik, hogy a valaha volt világ legjobbja egyik és másik... MIÉRT?? nem egy korban játszottak a többiekkel. Nem lehet összehasonlítani a dolgokat. A jelenkor 2 magasan legjobb játékosáról beszélünk. a JELEN kor.

Másik meg az, hogy szerintem mind a 2 játékos összehugyozná magát ha 10-20 évet vissza mennének az időben.
Nem rég néztem meg a 2006-os .. 2002-es VB meccs összefoglalókat, meg pár napja volt a 98-as VB döntő. És ott olyanokat kaptak a játékosok hogy hihetetlen. Szét rúgták egymás. Kemény oda léptek, DE nem estek össze nem rinyáltak, nem sírtak és nem színészkedtek. Ott küzdés volt az utolsó pillanatig. Sajna ez ma már nincs mindig meg a fociban. És ezt sajnálom a legjobban.
Kíváncsi lennék, hogy egy CR vagy Messi mit csinálna olyan védelemmel szemben ahol. Thuram, Dessailly hátvédek vannak, vagy a régi Roberto Carlosok stb stb ....
Minden bizonnyal mind a 2 játékos érdekesen nézne. De ez is csak felvetés mert soha nem tudjuk ez meg. Ezért sem lehet soha összehasonlítani a régi játékosokat a mostaniakkal.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 11:53:39

Kalap1988 írta: Daffy! Ez nem beszólás, hanem sajnos az igazság! Mourinho érkezéséig még volt pár játékosotok, akik gratuláltak normálisan, nem pedig a "de" szócskával folytatták a mondatot, viszont sajnos azóta őket is sikerült befolyásolni (lásd pl Casillas). Az meg engem őszintén spanyol szurkolóként sem érdekel, hogy az eb előtt tette ezt, nemrég lett vége a bajnokságnak, csak most tehette, ráadásul a köntörfalazásnál, meg a médiában való hazug jópofizásnál nincs rosszabb. Ettől még lehet bármelyik reálos barátja és működhet is a válogatott. Szerintem csak jó, ha őszinték.
félreérted. nem a jogosságát vitatom,hanem az időzítését és azt,hogy egy ""szent ember"" stílusba nem fér be az ilyen. ha emiatt köpködi akár ezzel a nyilatkozattal is a realosokat,akkor tulajdonképpen ő mitől is különb? onnan is voltak elismerő szavak,csakúgy mint anyázások
Nem értem az idézőjelet.
azt hiszem jobb is,ha nem magyarázok hozzá semmit. nektek több xavi,mint egy átlag embernek,akár csak pep,stb. maradjunk ennyiben,a véleményem tükrözi az idézőjel
ha visszavonul,akkor elhagyom
Válasz küldése