Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:56:21

LG írta:
Pavel írta:
LG írta: Ott van még Arbeola, meg Albiol is. Ők mind válogatottak is. Szóval azért akad Realos a válogatottban is.
De minek. Azért, hogy meglegyen a keret és ne csak három madridista legyen már kint az EB-n.
Nem követtem a spanyolok felkészülését, de mintha itt fórumon azt olvastam volna, h Arbeola és Albiol is kezdő volt az elmúlt meccseken.
A vasárnapit én sem tudom, de Dél-Korea ellen nem voltak ott a barcások és a bilbaósok. Valószínűleg ezért kezdtek.
A tét meccsek lesznek az irányadók.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 14:52:25

mondjuk tényleg elég nagy hülyeség azt mondani, hogy Xavi nem egy barca legenda... akkor ki az ?? akit az idő megszépít ?? Xavi igen is egy korszakos kiválóság a barcánál aki örökre beírta magát a barca történelmébe....
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.05. 14:51:22

REMY írta:
Valdes miért van ott ?? lehetne egy fiatalnak is helyet biztosítani a keretben... :wink:
Pedro is csak azért került be mert barcás... nem az ez évi teljesítménye alapján. Raúl 10x jobban megérdemelte volna.
Xavi, Iniesta alap.
Puyol is.
Azt a szintet amit Piqué az utóbbi időben lehoz azt Albiol is tudja.
Jah, és Raúl pont olyan szélső mint Pedro... :lol: :lol: Azért egy rossz formában lévő Piquét és egy jó formában lévő Albiolt még mindig nem lehet összehasonlítani. Annak az embernek mindenhol lenne a helye, csak nem a világ leghíresebb klubjában...Neki egy Liverpool-ban kéne padoznia.
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.06.05. 14:51:14

LG írta:
Pavel írta:
LG írta: Ott van még Arbeola, meg Albiol is. Ők mind válogatottak is. Szóval azért akad Realos a válogatottban is.
De minek. Azért, hogy meglegyen a keret és ne csak három madridista legyen már kint az EB-n.
Nem követtem a spanyolok felkészülését, de mintha itt fórumon azt olvastam volna, h Arbeola és Albiol is kezdő volt az elmúlt meccseken.
Arbeloa sztem kezdő is lesz az EB-n, de Albiol sztem egyszerűen csak azért került a csapatba, mert a Barcásoknak később kellett csatlakozniuk a kerethez (így Piquének is)
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.05. 14:47:23

daffy írta:
csababarca írta:Ha Xavi nem a barca legendája akkor ki az?
A klub legsikeresebb korszakának kulcsjátékosa,emellett a válogatottban sem vallott szégyent ebben az időszakban.
32 éves,27-28 éves korától akkora név és idén már erősen halványodik. elnézést,hogy nem esem hasra tőle. elismerem,hogy klasszis játékos és hogy a barcánál élte le a 32 évét,de nehogy bocsánatot kelljen kérnem azért,mert más a véleményem. az én szememben volt 4 kiemelkedő szezonja,előtte meg az eladását is követelték. neked legenda,nekem nem. ez a véleményem,nem szeretnék oldalakat vitázni róla,mert változni nem fog(ha te szeretnél,kérlek ezt privátban tedd meg)
Nem akarok vitatkozni,mert felesleges tényleg.
Elfogadom én a véleményed,bár messze nem értek vele egyet,mert ha Xavi nem legendája a barcának,akkor a 21.sz-ban kb senki sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.05. 14:45:31

Pavel írta:
LG írta: Ott van még Arbeola, meg Albiol is. Ők mind válogatottak is. Szóval azért akad Realos a válogatottban is.
De minek. Azért, hogy meglegyen a keret és ne csak három madridista legyen már kint az EB-n.
Nem követtem a spanyolok felkészülését, de mintha itt fórumon azt olvastam volna, h Arbeola és Albiol is kezdő volt az elmúlt meccseken.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 14:43:24

Pavel írta:
LG írta: Ott van még Arbeola, meg Albiol is. Ők mind válogatottak is. Szóval azért akad Realos a válogatottban is.
De minek. Azért, hogy meglegyen a keret és ne csak három madridista legyen már kint az EB-n.
Valdes miért van ott ?? lehetne egy fiatalnak is helyet biztosítani a keretben... :wink:
Pedro is csak azért került be mert barcás... nem az ez évi teljesítménye alapján. Raúl 10x jobban megérdemelte volna.
Xavi, Iniesta alap.
Puyol is.
Azt a szintet amit Piqué az utóbbi időben lehoz azt Albiol is tudja.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:39:35

LG írta: Ott van még Arbeola, meg Albiol is. Ők mind válogatottak is. Szóval azért akad Realos a válogatottban is.
De minek. Azért, hogy meglegyen a keret és ne csak három madridista legyen már kint az EB-n.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2012.06.05. 14:38:32

REMY írta:
azt a cikket én linkeltem oda is :wink:
és a Google a barátod :wink: meglehet találni 1-2 ott.
Ne haragudj, azt nem figyeltem ki írta! De tudom már, ez a becsületes Casillas visszapillantó tükrözéses beszólásával volt 1 időben.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.05. 14:36:35

LG írta:
Mihu írta:

Egyébként is kezdjük ott, hogy ahány spanyol van a Real-ban... :D :D Véleményem szerint Ramos, Casillas meg Alonso biztos beszéltek a barcásokkal, és gratuláltak nekik amikor bajnokok lettek. Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy az ilyen Marcelo meg Pepe féle csürhék nem...szóval szerintem Xavi itt nem a spanyolokra gondolt, hanem a légiósokra. És ezt a válogatottbeli társai pontosan tudják, így feszkó se lesz.
Ott van még Arbeola, meg Albiol is. Ők mind válogatottak is. Szóval azért akad Realos a válogatottban is.
Albiol amennyit játszik...a Real-ban is, meg a válogatottban is...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 14:36:28

Megkérdezhetem, hogy melyik volt az első Real meccs amit láttál?
2005 óta nézek focit és egyben Real meccseket. De azt már nem tudom, hogy ki volt az ellenfél az első meccsen.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 14:33:55

csababarca írta:Ha Xavi nem a barca legendája akkor ki az?
A klub legsikeresebb korszakának kulcsjátékosa,emellett a válogatottban sem vallott szégyent ebben az időszakban.
32 éves,27-28 éves korától akkora név és idén már erősen halványodik. elnézést,hogy nem esem hasra tőle. elismerem,hogy klasszis játékos és hogy a barcánál élte le a 32 évét,de nehogy bocsánatot kelljen kérnem azért,mert más a véleményem. az én szememben volt 4 kiemelkedő szezonja,előtte meg az eladását is követelték. neked legenda,nekem nem. ez a véleményem,nem szeretnék oldalakat vitázni róla,mert változni nem fog(ha te szeretnél,kérlek ezt privátban tedd meg)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.05. 14:31:17

Mihu írta:

Egyébként is kezdjük ott, hogy ahány spanyol van a Real-ban... :D :D Véleményem szerint Ramos, Casillas meg Alonso biztos beszéltek a barcásokkal, és gratuláltak nekik amikor bajnokok lettek. Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy az ilyen Marcelo meg Pepe féle csürhék nem...szóval szerintem Xavi itt nem a spanyolokra gondolt, hanem a légiósokra. És ezt a válogatottbeli társai pontosan tudják, így feszkó se lesz.
Ott van még Arbeola, meg Albiol is. Ők mind válogatottak is. Szóval azért akad Realos a válogatottban is.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.05. 14:29:27

REMY írta:
szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
Megkérdezhetem, hogy melyik volt az első Real meccs amit láttál?



csababarca!


Mégis miért várod el egy Real drukkertől, hogy Xavi-t legendaként említse, mikor a Madridban játszott egy bizonyos Guti? :D
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.05. 14:28:23

Ha Xavi nem a barca legendája akkor ki az?
A klub legsikeresebb korszakának kulcsjátékosa,emellett a válogatottban sem vallott szégyent ebben az időszakban.

A nyilatkozata ostoba dolog volt tőle,még ha fedi is a valóságot,főleg az utóbbi 2 évből,mióta a nagy edzőfejedelem itt rontja a levegőt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4092
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.05. 14:26:31

Azért az elég vicces, hogy egy ilyen nyilatkozat miatt már csapategység bomlásról beszélnek a realosok :lol: :lol: :lol: :lol: Ramos el akarta törni Messi lábát, utána leküldött egyet Puyolnak, majd lefelé menet még búcsúzóul Xavinak is. Ezek után annyira megbomlott a csapategység a spanyoloknál hogy gyorsan meg is nyerték a VB-t :D És akkor majd pont egy ilyen nyilatkozat miatt lesz gáz a csapaton belül :lol: :lol: :lol: De persze ha esetleg a válogatott majd nem úgy teljesít ahogy elvárható lenne, akkor az természetesen egyetlen ember hibája lesz és őt Xavi Hernandeznek hívják...hihetetlen :lol: :lol: :lol:


Egyébként is kezdjük ott, hogy ahány spanyol van a Real-ban... :D :D Véleményem szerint Ramos, Casillas meg Alonso biztos beszéltek a barcásokkal, és gratuláltak nekik amikor bajnokok lettek. Abban viszont teljesen biztos vagyok, hogy az ilyen Marcelo meg Pepe féle csürhék nem...szóval szerintem Xavi itt nem a spanyolokra gondolt, hanem a légiósokra. És ezt a válogatottbeli társai pontosan tudják, így feszkó se lesz.
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 14:26:29

kennyke04 írta:
REMY írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
És képes voltál egy majd 3 éves cikkel átmászni, mert láttad, hogy a túloldalt valaki belinkelte?
azt a cikket én linkeltem oda is :wink:
és a Google a barátod :wink: meglehet találni 1-2 ott.
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2012.06.05. 14:23:17

REMY írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
És képes voltál egy majd 3 éves cikkel átmászni, mert láttad, hogy a túloldalt valaki belinkelte?
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:23:02

Ez ne mfeltétlenül egy negatív kijelentés, vagy becsmérlő. Valdes arra gondolt, hogy a Barcelonának szégyen,, vagy személyesen neki az. Mert nyilván csalódott volt, hogy nem a Barca vezeti a tabellát. Egyszerű, csak Valdes is az és így fogalmazott :lol:
Kép
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:19:41

REMY írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
Miért? Nem volt igaza.
Az addigi teljesítményüket és bírói segédkezéseket nézve.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.06.05. 14:15:49

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-v ... ezet-29584

"Szégyen, hogy a Real Madrid listavezetőként látogat a Nou Campba" - kommentált a sztár.

szeretem amikor mindig a Real a csúnya és gonosz....
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.06.05. 14:09:32

B. Tamás írta:...
értem.
az,hogy szerinted xavi tényeket mondott,nyilatkozatokkal bizonyíthatóan megcáfolható,de nem az én dolgom ezt megtenni,nem nekem fáj amit mondott. értem a tartalmát is,de vagy rosszul fogalmazott vagy rosszul lett fordítva. ha úgy mondja,hogy sokszor/gyakran/volt már olyan,hogy a real nem tudott veszíteni,azt ember nem vitatja.teszem hozzá,hogy ezt sem az eb előtt tenném meg a helyében. viszont ha arra gondol,hogy SOSEM tapasztaltak semmilyen tiszteletet a real részéről,az szerintem egyértelműen hamis kijelentés. ennek nem szabadna magyarázatra szorulnia
kíváncsi lennék az eredeti nyelvű nyilatkozatban hogy hangzott ez a mondat,mert el tudom képzelni,hogy egy jól sikerült fordítás eredménye,esetleg a média megmásítása,mert nagyon logikátlan lépés ilyenkor ezt nyilatkozni
Giggs nem MU-legenda, mert kiderült a magánéletéről pár valóban gusztustalan részlet? Először szerintem azt tisztázzuk, mint jelent a fogalom.

Abban egyetértünk, hogy ez sem használ a megbékélésnek, de hogy Mourinho százszor károsabb a csapategységre, az tuti.
a giggses részt hagyjuk,én sem vagyok mindig normális. nekem xavi nem legenda,neked lehet az.

a második részhez:
igen,mou lehet,hogy károsabb,de ettől még lehet viselkedni rendesen is
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.05. 14:07:04

REMY írta:"Gratuláltunk Nekik a bajnoki győzelemhez, hiszen a sportszerűség ezt diktálja. Tiszteletteljesek voltunk, viszont fordítva ugyanezt sohasem tapasztaltuk" - utalt Xavi arra, hogy a Barcelona játékosai jobban viselik a vereséget legnagyobb riválisukkal szemben.

..... okos egy nyilatkozat volt. főleg EB előtt.......
Tökéletes nyilatkozat volt.
Csak az a baj, hogy eddig csak ő mondta.
Hogy is volt tavaly a szuperkupa után és idén a kupameccs után?
Ha tudjátok rá a választ, akkor kérem közöljétek.
U.i.: Az időzítés. Mikor, ha nem most. Most mindenki felkapja a fejét.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pavel 2012.06.05. 14:09:48-kor.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.06.05. 14:05:24

daffy írta:
Nem értem az idézőjelet.
azt hiszem jobb is,ha nem magyarázok hozzá semmit. nektek több xavi,mint egy átlag embernek,akár csak pep,stb. maradjunk ennyiben,a véleményem tükrözi az idézőjel
ha visszavonul,akkor elhagyom
Giggs nem MU-legenda, mert kiderült a magánéletéről pár valóban gusztustalan részlet? Először szerintem azt tisztázzuk, mint jelent a fogalom.

Abban egyetértünk, hogy ez sem használ a megbékélésnek, de hogy Mourinho százszor károsabb a csapategységre, az tuti.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.05. 14:00:58

daffy írta:ha ezen nyilatkozat következtében romlik meg a viszony,az nem xavi miatt lesz? de hát ő mondta,akkor ki miatt lenne?

ha én lehülyéznélek és megharagudnál rám,akkor miért haragszol,mert én azt mondtam hogy hülye vagy esetleg ténylegesen az vagy és az a baj?
(kizárólag a példa kedvéért van benne a hülye szó,semmi személyedre irányuló tartalma nincs!)
Szerintem nem jó a példád. Ugyanis ha te lehülyézel, akkor persze, hogy rád haragszom meg, ÁM Xavi és a madridos társak nem a sajtón keresztül érintkeznek, azaz ha volt eddig probléma, nem ez a nyilatkozat lesz szerintem az, amelyik elmérgesíti.

Remélem érted, mire gondolok. Szóval ha te lehülyézel engem személyesen, akkor ha igazságtalannak érzem, persze hogy megharagszom rád, de ha a kettőnk közt lévő konfliktus már fennáll egy ideje, és te csak lenyilatkozod a népsportnak megint, akkor semmilyen hatást nem váltanál ki rám.

Persze aztán szvsz embere válogatja. Máshogy reagál rá biztosan Arbeloa, máshogy Casillas és ugyanúgy más a véleménye Pedrónak vagy Iniestának erről.

Ui.: Bocsi a dupla hsz-ért, lefagyott a rendszer. A példát pedig természetesen nem vettem egyáltalán személyeskedésnek.
.
Válasz küldése