Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.08.25. 20:11:18

Lego írta:Azt a "szemkinyomós" dolgot meg hagyjuk már békén.
1. Ha Tito és Mou "kibékültek" és Tito sem akar ezzel foglalkozni, akkor nekünk sincs jogunk felhozni.
2. Kissé túlzás, hogy Mou majdnem széttrancsírozta Tito szemét...egyszerűen csak belekapott...ezt még nem kell gyilkossági kísérletnek felfogni. Kiskoromban én is kaptam bele másnak a szemébe és az én szemembe is kaptak már bele...megjegyzem élek és virulok...a többiekről nemtudok... :lol
Ez azért érdekes. Már miért ne lenne jogunk felhozni? "Belekapott" a szemébe. Mintha épp csukott szemmel fogócskáztak volna. :lol:
Odament és szándékosan belenyúlt a szemébe. Ez mi? A mai napig nem tudom hova tenni, ezért bűnhődnie kellett volna, akármit mondasz. Óvodás, sunyi, alattomos undorító dolog volt.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.08.25. 20:07:05

Kell a Clásicora Pepe. Kaká viszont ha nem megy el, akkor ücsörögni fog a lelátón egész szezonban.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.08.25. 20:05:36

A Real Madrid Getafe elleni kerete: Kapusok: Casillas, Adán és Jesús. Védők: Sergio Ramos, Marcelo, Coentrão, Albiol, Arbeloa és Varane. Középpályások: Özil, Xabi Alonso, Granero, Khedira, Lass, Callejón és Di María. Támadók: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín és Morata.
Kimaradt: PePe és Kaká :o
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.08.25. 16:04:18

Lego írta: Most azzal, hogy szóvá tette még nem mondott semmi rosszat...az edzők 95%-a szóvá szokta tenni az ilyet...akkor mindenki patkány?
Továbbá elismerte, hogy jobbak voltunk...szal most "kivételesen" nem kéne b*szogatni. Rég nem volt már ilyen tiszta klasszikus, elég békés volt, tehát megint nem csinált semmit.
Nem véletelenül fogalmazott így.. Ezzel kb azt akarta mondani, hogy neki eszébe sem jutna szídni a bírókat, hisz ő ennél sokkal jobb ember, de a gonosz bírók erre késztetik sorozatos baklövéseikkel.
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.25. 16:02:38

Bob_Marley írta:Nem biztos hogy így van, amit írtál Mihu, sőt.
Én pl magamat nem tartom nagyképű embernek, s pl Mourinho személye számomra izgalmas, s próbálom megérteni az ő pszichológiáját.

És ezerszer leírtam már, amit csinál nem jó, viszont pl iszonyat elismerésre méltó az a céltudatosság amivel rendelkezik, az hogy milyen úton éri el egy dolog, de hogy a célért mindent megtesz számomra pl szimpatikus.

Annyiban egyet értek REMY-vel, hogy pl olyat hogy rohadék, meg patkány meg stb jelzők egy emberre sem tudnék mondani.Mert pl Mihu azt írod gyűlölet, így pl számomra "hiteltelenné" válik a dolog, hogy úgy ítélkezzünk egy emberről hogy közben ugyanolyanok vagyunk.

szerk: ráadásul iszonyat esze és intelligenciája van Mourinhonak ehhez a játékhoz, remekül megtudja szervezni a csapatát
Nem is mondtam egy szóval sem, hogy nagyképű vagy. Pontosan ezért használtam a kivétel Bob kifejezést, mert a te gondolkodásod, véleményed a dolgokról, homlokegyenest eltérőek, mint a fórum, rajtad kívül 100%-áé :D Tehát én tudom, hogy Te nem azért szimpatizálsz Mou-val, mert nagyképű vagy, hanem azért, mert te nem érzelmi alapon döntesz valakiről, hanem szigorúan szakmailag.

Más kérdés, hogy nálam a cél szentesíti az eszközt dolog nem állja meg a helyét. De ez nálam...Rendben van, hogy lehet majd egyszer a BL döntőben egy óriási műesésért 11-est adnak a javunkra, és azzal az egy góllal nyerjük meg a finálét, de akkor is azt fogom mondani, hogy patkány dolog volt, mert nem történt szabálytalanság...


A rohadék, patkány szavak használatáról meg annyit, hogy aki megpróbálja kinyomni egy másik ember szemét, arra egész egyszerűen nem tudok más jelzőt használni...


Szerk:

Jah, és egy óriási +1 Tocy barátom hsz-ének, miszerint meglátszik a különbség a két klub szurkolói közt a való életben is.
Kép
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2012.08.25. 15:36:54

mini classico lesz ma a másodosztályba :lol: . kár h a tv nem közvetíti :( . HAJRÁ BARCA B :lol: :lol: :lol:
mvik
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.25. 15:35:06

Lego írta:
A 16 év alatti kis divatdrukkereket, meg a fogalmatlan ööö...embereket leszámítva a szurkolókon is meglátszik a két klub közti különbség. Én se sértésnek szánom ezt, ne értsd félre, nekem is van Realos haverom akivel nagyon jóban vagyok, de bizonyos esetekben előjönnek azok a tulajdonságai, amik Real Madrid-szurkoló, játékos, edző, elnök...
Erről van vmi statisztika?
Egy linket pls.!

A túl oldalon is van egy emberke, aki ilyeneket, terjeszt, hogy a Barca drukkerek a "hozzánemértők"... gondolom sokan sejtik, hogy kiről beszélek.

Csak azért, hogy védik a saját véleményüket, még nem baj... és hogy kinek van igaza...azt nehéz eldönteni...mi sem középről szemlélődünk...

Nagyon kiváncsi lennék, hogy mi lenne, ha Mou a mi edzőnk lenne... :lol:
Nincs statisztika. Mondjuk én nem terjesztek semmit, azt meg pláne nem, hogy a Barca drukkerek a hozzánemértők. Ha Mou a mi edzőnk lenne, és itt is így csinálná...utálnánk mint a szrt.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.08.25. 15:31:47

A 16 év alatti kis divatdrukkereket, meg a fogalmatlan ööö...embereket leszámítva a szurkolókon is meglátszik a két klub közti különbség. Én se sértésnek szánom ezt, ne értsd félre, nekem is van Realos haverom akivel nagyon jóban vagyok, de bizonyos esetekben előjönnek azok a tulajdonságai, amik Real Madrid-szurkoló, játékos, edző, elnök...
Erről van vmi statisztika?
Egy linket pls.!

A túl oldalon is van egy emberke, aki ilyeneket, terjeszt, hogy a Barca drukkerek a "hozzánemértők"... gondolom sokan sejtik, hogy kiről beszélek.

Csak azért, hogy védik a saját véleményüket, még nem baj... és hogy kinek van igaza...azt nehéz eldönteni...mi sem középről szemlélődünk...

Nagyon kiváncsi lennék, hogy mi lenne, ha Mou a mi edzőnk lenne... :lol:
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Lego
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2012.01.26. 21:59:44
Tartózkodási hely: Maglód

2012.08.25. 15:12:33

És ezért nem érted azt, hogy miért gond az, hogy először közli, hogy a bíró óriásit hibázott, majd egyből azt mondja, hogy de egyébként nem is akarok a bírókkal foglalkozni. Ha nem akar a bírókkal foglalkozni, akkor ne is foglalkozzon velük, tehát ne jegyezze meg előtte hogy mekkorát bakiztak...
Most azzal, hogy szóvá tette még nem mondott semmi rosszat...az edzők 95%-a szóvá szokta tenni az ilyet...akkor mindenki patkány?
Továbbá elismerte, hogy jobbak voltunk...szal most "kivételesen" nem kéne b*szogatni. Rég nem volt már ilyen tiszta klasszikus, elég békés volt, tehát megint nem csinált semmit.

Azt a "szemkinyomós" dolgot meg hagyjuk már békén.
1. Ha Tito és Mou "kibékültek" és Tito sem akar ezzel foglalkozni, akkor nekünk sincs jogunk felhozni.
2. Kissé túlzás, hogy Mou majdnem széttrancsírozta Tito szemét...egyszerűen csak belekapott...ezt még nem kell gyilkossági kísérletnek felfogni. Kiskoromban én is kaptam bele másnak a szemébe és az én szemembe is kaptak már bele...megjegyzem élek és virulok...a többiekről nemtudok... :lol:

Mou nagy edző ez tény..., de az eszközök amiket alkalmaz már nem annyira szimpatikusak. Sokan csodálják, amiért "szókimondó". Pedig sok esetben ő is csak az egyik oldalát nézi az éremnek. Emlékszem volt egy eset, amikor összeírt egy listát (talán a Sevilla ellen) a bíró ellenük szóló rossz döntéseiről, de kérdem én... amikor tavaly több esetben Ramosék azt csináltak az ellenféllel amit akartak (kezezés bárhol-bármikor, könyöklés stb.)... akkor Porqué? Nálam itt kezdődik az álszenteskedés...és még Pep-et baszogatták ezzel...LOL.
Állítom, hogyha Pep stílusát mutatná a világnak nem lenne ember, aki ne szeretné...akkor tényleg ő lenne az egyetlen...
Sajnos minden klubnál csoportosul egy maroknyi idióta, aki arra törekszik, hogy bemocskolja más csapatok hírnevét" – Brendan Rodgers.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 15:11:40

Tocy írta:
Ezért szurkolsz te a Real Madridnak, mi pedig a Barcelonának. A 16 év alatti kis divatdrukkereket, meg a fogalmatlan ööö...embereket leszámítva a szurkolókon is meglátszik a két klub közti különbség. Én se sértésnek szánom ezt, ne értsd félre, nekem is van Realos haverom akivel nagyon jóban vagyok, de bizonyos esetekben előjönnek azok a tulajdonságai, amik Real Madrid-szurkoló, játékos, edző, elnök...
ez megint egy másik téma.. ebbe ne menjünk bele, mert ez már személyeskedés lenne :wink:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.08.25. 14:58:31

REMY írta:
Mihu írta:...
Nem veszem személyeskedésnek mert van benne igazság. Például amikor én versenyeztem akkor olyan személyiségem volt a versenypályán mint Ronaldonak. 1 az 1-ben ugyan az. Tehát végül is a személyiségem megegyezik velük kapcsolatban. A pályán kívüli életüket nem tudom, tehát csak a pályán lévő személyiséget tudom hasonlítani. De az megegyezik. :wink:
Ezért szurkolsz te a Real Madridnak, mi pedig a Barcelonának. A 16 év alatti kis divatdrukkereket, meg a fogalmatlan ööö...embereket leszámítva a szurkolókon is meglátszik a két klub közti különbség. Én se sértésnek szánom ezt, ne értsd félre, nekem is van Realos haverom akivel nagyon jóban vagyok, de bizonyos esetekben előjönnek azok a tulajdonságai, amik Real Madrid-szurkoló, játékos, edző, elnök...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.08.25. 14:58:27

REMY írta:=D>

senkit nm akarok meggyőzni, csak azt nem szeretem amikor átesik valaki a ló túlsó oldalára. Egy normális eszmecserét akarok folytatni. Ez miért baj? mind1.. szerintem eljött megint az idő, hogy ezt a topicot hanyagoljam egy időre.
Asszem nem újkeletű dolog,h egy nagy szálka (bár inkább farönk :D ) a szemünkben az edzőfejedelem és mivel a bőrünkön érezzük a ténykedését,minden rezdülése ingerel minket,mivel lényegében minden rezdülésében van vmi bicsaknyitogató.
Ti már többen is mondtátok,h hát ő ilyen,el kell fogadni,meg különben is mekkora arc a csávó,meg ilyenek.Könnyebb úgy elfogadni,h az ő oldaláról tekinted a nyilatkozatokat és a fő rivális ellen szól.Többségünknek meg már a hócipőkészlete tele van a baromságaival,ezért vörös posztó ő.

Nem csinált semmit?Végülis igaz.Hozzá képest ez szinte semmi.SZINTE. Csak azért ott van,h megint sír a bíró miatt (egy olyan centizgetős dolog miatt,amit sokadik lassítás állóképéből lehet csak kivenni!),de ne is beszéljünk róla.Akkor miért említi? Érdekes,Tito is mondta ezt,viszont neki nem volt ilyen első félmondata,pedig gondolom megvan a véleménye a sárga lapokról (amikhez nem kellett volna olyan sok lassítás) meg a minimum vitatható 11-esekről . Viszont mivel nem akar beszélni ilyenről,mert nem a mi alapstílusunk,így nem is emleget fel semmit.Némi differencia.

Tehát egy újabb adalék ahhoz,h ez a különleges egyetlen egy edző,mekkora pitiáner egy gyökkettő.Ami minket bosszant,titeket meg tapsra késztet. Minden tiszteletem azon keveseké,akiket nem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2012.08.25. 15:00:20-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.25. 14:57:08

Bob_Marley írta:Mourinho személye számomra izgalmas.
de örülünk neki h visszajöttél a nyaralásból :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 14:52:01

Mihu írta:...
Nem veszem személyeskedésnek mert van benne igazság. Például amikor én versenyeztem akkor olyan személyiségem volt a versenypályán mint Ronaldonak. 1 az 1-ben ugyan az. Tehát végül is a személyiségem megegyezik velük kapcsolatban. A pályán kívüli életüket nem tudom, tehát csak a pályán lévő személyiséget tudom hasonlítani. De az megegyezik. :wink:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.08.25. 14:47:53

Nem biztos hogy így van, amit írtál Mihu, sőt.
Én pl magamat nem tartom nagyképű embernek, s pl Mourinho személye számomra izgalmas, s próbálom megérteni az ő pszichológiáját.

És ezerszer leírtam már, amit csinál nem jó, viszont pl iszonyat elismerésre méltó az a céltudatosság amivel rendelkezik, az hogy milyen úton éri el egy dolog, de hogy a célért mindent megtesz számomra pl szimpatikus.

Annyiban egyet értek REMY-vel, hogy pl olyat hogy rohadék, meg patkány meg stb jelzők egy emberre sem tudnék mondani.Mert pl Mihu azt írod gyűlölet, így pl számomra "hiteltelenné" válik a dolog, hogy úgy ítélkezzünk egy emberről hogy közben ugyanolyanok vagyunk.

szerk: ráadásul iszonyat esze és intelligenciája van Mourinhonak ehhez a játékhoz, remekül megtudja szervezni a csapatát
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2012.08.25. 15:21:00-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.25. 14:40:36

REMY írta:=D>

senkit nm akarok meggyőzni, csak azt nem szeretem amikor átesik valaki a ló túlsó oldalára. Egy normális eszmecserét akarok folytatni. Ez miért baj? mind1.. szerintem eljött megint az idő, hogy ezt a topicot hanyagoljam egy időre.
Elfogult vagy Mourinho-val szemben. Nem akarlak megsérteni, meg személyeskedni, és ezt most szeretném ha tényleg komolyan elhinnéd, mert tényleg ne ez a szándékom. DE!!! A múltkor volt egy hsz-ed amiben leírtad, hogy te szereted a nagyképű játékosokat, edzőket. Ez szerintem azért van, mert az ember csak olyanokkal tud azonosulni, akik hasonló jellemvonásokkal rendelkeznek. Tehát azok szeretik a nagyképű embereket, akik saját maguk is nagyképűek. És mivel itt kevés nagyképű ember van, aki meg az, az nem is törzstag, így nálunk kiveri a biztosítékot az, amin te például röhögsz. Értem ezalatt Mou egy-két nyilatkozatát. És ezért nem érted azt, hogy miért gond az, hogy először közli, hogy a bíró óriásit hibázott, majd egyből azt mondja, hogy de egyébként nem is akarok a bírókkal foglalkozni. Ha nem akar a bírókkal foglalkozni, akkor ne is foglalkozzon velük, tehát ne jegyezze meg előtte hogy mekkorát bakiztak...
Kép
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 14:31:57

=D>

senkit nm akarok meggyőzni, csak azt nem szeretem amikor átesik valaki a ló túlsó oldalára. Egy normális eszmecserét akarok folytatni. Ez miért baj? mind1.. szerintem eljött megint az idő, hogy ezt a topicot hanyagoljam egy időre.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.25. 13:34:14

Mihu írta:
REMY írta:De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Hallod bátyja, szerintem eltévesztetted a házszámot...ez egy Barca fórum ha eddig nem vetted volna észre. Mourinho majdnem kinyomta a jelenlegi vezetőedzőnk szemét. Állandóan ócsárolja a csapatot, állandóan a bírókra fogja a vereséget, egyszer nyíltan (burkoltan persze, de mindenki számára egyértelmű volt...) csalással vádolta meg a csapatot, plusz minden El Clasico-ra úgy küldi ki a csapatát, hogy törjétek el a lábukat, tapossátok őket földbe...szerencse hogy ezt az utasítást még nem sikerült tökéletesen megvalósítani, bár ők mindent megtesznek érte...Hogy várod el ezek után, hogy egy Barca fórumon Bob-on kívül bárki is a jót keresse abban a rohadékban? És nem is értem, hogy miért próbálsz minket állandó jelleggel meggyőzni arról, hogy Ő egy jó ember, csak mi túlozzuk el legtöbbször a dolgait.


Fogadd el, hogy a Special Five itt Bob-on kívül mindenkiben mély gyűlöletet kelt, és ez ha 20 évig fogod győzködni a fórumozókat, akkor sem fog változni...
ez így igaz ahogy van kereken... madridistákon kívül szerintem senki sem kedveli... sőt a nagy szaktekintélyek sem... olyan emberek, akik tettek le valamit az asztalra a futball világában... számtalan interjú készült Hitzfeldtől-Capellon át- Hiddinkel bezárólag... s mindenki mélyen elítélte azt ahogyan eléri a céljait... persze ettől még csinálhatja, és csinálja is a dolgokat... itt a mi szemünkben csak egy irigy pökhendi "egyetlen" olyan marad aki a világ egyik legjobb csapatával 5-öt kapott a Campban :twisted:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.08.25. 13:25:39

REMY írta:De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Hallod bátyja, szerintem eltévesztetted a házszámot...ez egy Barca fórum ha eddig nem vetted volna észre. Mourinho majdnem kinyomta a jelenlegi vezetőedzőnk szemét. Állandóan ócsárolja a csapatot, állandóan a bírókra fogja a vereséget, egyszer nyíltan (burkoltan persze, de mindenki számára egyértelmű volt...) csalással vádolta meg a csapatot, plusz minden El Clasico-ra úgy küldi ki a csapatát, hogy törjétek el a lábukat, tapossátok őket földbe...szerencse hogy ezt az utasítást még nem sikerült tökéletesen megvalósítani, bár ők mindent megtesznek érte...Hogy várod el ezek után, hogy egy Barca fórumon Bob-on kívül bárki is a jót keresse abban a rohadékban? És nem is értem, hogy miért próbálsz minket állandó jelleggel meggyőzni arról, hogy Ő egy jó ember, csak mi túlozzuk el legtöbbször a dolgait.


Fogadd el, hogy a Special Five itt Bob-on kívül mindenkiben mély gyűlöletet kelt, és ez ha 20 évig fogod győzködni a fórumozókat, akkor sem fog változni...
Kép
G.Gabe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 641
Csatlakozott: 2011.04.27. 14:51:32
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 13:09:22

engem ami meglepett az Piqué játéka volt.

Tavaly év vége felé Puyol volt az, aki többször felment a meccs végén támadni.
Most Piqué tette ezt meg rendre, végig a meccsen többször is. Hol baloldalt vitte el a labdát az alapvonalig, hol középen ő centerezett meglepő módon.
Sőt, volt egy távoli lövése is, ami igaz, hogy elkerülte a kaput, de eléggé meglepő dolog volt. És ez nem csak a Real ellen volt igaz, a bajnokin is előfordult, sőt valamelyik felkészülési meccsen is.

Szóval Tito is húzott valami váratlant, ha lehet ezt mondani.
A világon sok Murinho van, de Guardiola csak egy.- Menotti
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.25. 12:37:59

Én csak most értem gép elé a meccset követően :)
Hát jó néhányan vártuk, de mégsem letámadással kezdett a Madrid...
így utólag belegondolva ésszerű volt, hiszen így a szezon legelején. fizikálisan, még nincs toppon senki sem...
Alexis: Sajnos gyenge volt nagyon... 1in1 egyszer sem volt meg neki, rendre a Védője nyerte a párharcokat... megkapta a labdát, majd visszagurította... remélem idővel belelendül...
Messit nagyon kivették a játékból, többször a felezővonalig kellett visszalépnie hogy labdához érjen... pedig végig nálunk volt a ballon...
Iniesta (mint általában a Madrid ellen) megint frenetikusan játszott... Adrianoval ketten többször is kapu elöl ugy hozták ki a labdát hogy amikor rájuk rontott egy egy fehér, rendre a lendülettől tovább futott, vagy csak a labda hűlt helyét találta meg... iszonyt labdabiztos, gyors, valami hihetetlen...
Alves játéka volt még figyelmre méltó, komolyan gondolja a bizonyítás tényét... szerencse hogy ő játszott a chilei mellett-mögött...:)
És Sergio is jol pörgött, alakításai voltak megint, viszont legalább annyiszor tűnt fel az ellenfél tizenhatosa előterében mint a sajátján, és rengeteg labdát szerzett, v kontrát folytott el... Víctor hibázott, de ilyen az élet.... most majd Madridban a vv-n, meg lehúzza a rolót:)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.08.25. 11:28:12

REMY írta:De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Egyik oldalon egy pár centis lesnél kijelenti, hogy KOMOLY hibát követett el az asszisztens, majd hogy úgy amúgy nem számít. Ha nem számít, akkor ne mondja előtte, hogy komoly hiba, vagy ha azt mondja akkor utána ne játssza a gáláns megengedő úriembert, mert ez a két tagmondat közvetlenül egymás mellett-mögött nem értelmezhető. A bírói felfogás alapvetően nektek kedvezett jobban, a lapok nélkül vezetek stílus teret engedett a szükségesnél határozottabb belépőknek.

Ez egyébként megintcsak egy szokásos ügyes Mourinho-féle nyilatkozat, amely első mondatával odatesz egyet a Barcának, majd azzal, hogy a második felével nagy megengedően benyögi, hogy "de inkább ne is beszéljünk róla" mintegy kvázi lezárva a témát eltussolja, hogy a javatokra legalább annyi tévedés volt írható mint károtokra.

Aki meg csak azt látja/hallja meg amit meg akar látni/hallani, megint úgy érzi ezután a nyilatkozat után, hogy ezen a meccsen is a Madrid ellen fújtak. Ezen a fajta kommunikáció ellen szerintem jogosan (ám kétségtelenül tök fölöslegesen :D ) emel szót a jóérzésű Barca-drukker.
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2012.08.25. 11:05:02

De legalább akkor nem kéne belekötni amikor tényleg nem csinál semmit :D amikor ad rá okot akkor érthető :D felesleges köröket futtok le újra és újra.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.25. 11:01:07

REMY írta: Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni belőle.
Nem kéne. De az edzőtök egy kihaénnem kancsó. Tudod ezt Te is, én is, mindenki. Nem tud veszíteni, az Istennek sem. Így lehetett ez gyerekkorában is amikor kártyázott, vagy társasozott, és így van ez most is.
Erről szól ez a történet, nem másról.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.25. 10:52:42

REMY írta: Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni belőle.
Hiányoljuk a sportszerűséget. Ha a csapata ellen hibáznak, akkor szándékosan direkt őt és a csapatát hátráltatják, sőt egy nemzetközi szervezet fog ellene össze. Ha viszont olyan történik, amit a csapatát segítik, akkor érdekes módon elfelejti szidni a bírókat, képmutató...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése