Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2012.12.31. 17:07:20

Jelenleg a 0-3 megy. Még 2 Dinho-gól van hátra.
Ami még jön:
3-3 Messi mesterhármassal
2-6
5-0
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cps46 2012.12.31. 17:08:21-kor.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.31. 16:53:34

Sanama írta:
Charlie írta:Ez a meccs, ami most megy a sport tv-n a 3-3-s mérkőzés?
C.
Nem, az a következő lesz, azt hiszem.
Ez talán a 0-3mas, mikor Dinho-t tapsolja a Bernabeu.
Így van, örök emlék...:) Messi igazán nagy dobásai ebben az idényben kezdődtek, konkrétan itt zseniális első félidőt hozott le 18 évesen...
Az év augusztusában, a Gamperen a Juve ellen már látszódott, hogy nem mindennapi a srác. Capello a meccs után "kérte" is viccesen Franket, hogy adja nekik Messit...:9
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 16:36:57

Sanama írta:
Charlie írta:Ez a meccs, ami most megy a sport tv-n a 3-3-s mérkőzés?
C.
Nem, az a következő lesz, azt hiszem.
Ez talán a 0-3mas, mikor Dinho-t tapsolja a Bernabeu.
Pontosan
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 16:31:52

Bono írta:Egy kis szösszenet a Korona mögött-ről... :twisted:

Szerintem hatalmas...

http://realmadridcf.blog.nepsport.hu/ar ... lonkiadas/
A Korona mögöttnek vannak zseniális szösszenetei! :D
Lásd:
Mourinho taktikai táblái
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.31. 16:17:09

Charlie írta:Ez a meccs, ami most megy a sport tv-n a 3-3-s mérkőzés?
C.
Nem, az a következő lesz, azt hiszem.
Ez talán a 0-3mas, mikor Dinho-t tapsolja a Bernabeu.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.12.31. 16:15:58

Ez a meccs, ami most megy a sport tv-n a 3-3-s mérkőzés?
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 16:04:32

Sanama írta:Mennyire látszik egyébként, hogy még 2005 környékén és mennyivel másabb volt a foci... Mennyi helyzet volt már ezen a 4-2es meccsen (is)?! Simán lehetett volna 10-12gól.
Illetve,hogy mennyire nem 2-3ember volt a top játékosok között.Csak ebből a 2 csapatból:
Zidane,Raul,Ronaldo,Ronaldinho,Eto'o,stbstb
Ez azért ma valamennyire (nagyon) hiányzik.
Az akkori Real az El Classico-n is focizott! Mondjuk nem egy védekező beállítottságú, foci gyilkoló edzője volt... Mou nem is nagyon tud mit kezdeni a Reallal... A Porto és az Inter feküdt neki! BL-t is nyert velük! Előbbi "kis" csapatként építhetett, utóbbi az olasz foci miatt építhetett a kontrára...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Bono
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.08.18. 18:13:04
Tartózkodási hely: Dunaföldvár

2012.12.31. 16:00:53

Egy kis szösszenet a Korona mögött-ről... :twisted:

Szerintem hatalmas...

http://realmadridcf.blog.nepsport.hu/ar ... lonkiadas/
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.31. 16:00:41

ab1daL írta:
LG írta:Esetleg a 6-2, meg az 5-0, amit szívesen újranézek, a többi amúgy sem volt olyan hú de élvezhető meccs.
Ma ismétlik e két meccset! 20:00-tól a 2-6, utána 10-től az 5-0! Ha esetleg valaki otthon tölti a szilvesztert, akkor megtekintheti! :wink:
Mivel sikerült gy év végére megbetegednem, és itthon vagyok, esélyes, hogy ez lesz. De egyébként így sem unatkozok, eddig megnéztem déltől a két 04/05-ös Klasszikust a tévében, közben párhuzamosan streamen néztem a Glory 4 gálát, ami szintén igen-igen jó volt.
Herlius! Szerintem a Rijkaard team, még amikor ment a játék, nem a szépségbe halt bele, hanem abba, hogy az akkori védelmünk nem volt túl acélos, pl. Oleguer stabil kezdő volt, de pl. Belletti is voltak problémák, ő még a mostani szélső védőinknél is gyengébben védekezik. Giuly elől szintén nem volt világklasszis, akkoriban Xavi jóval szürkébb volt, Iniesta még csak bontogatta a szárnyait. Akkor elsősorban Deco, Etoo, R10 hármas csinálta show-t. Rekordokat meg azért sem döntögettünk, mert nem voltunk rákényszerítve, akkoriban nem kellett 90+ pont a liga megnyeréséhez, a Real nem volt igazán komoly ellenfél, a 05/06-os szezonban pl. tavasszal már sokat pihentettünk a BL-re.
Ez azért ma valamennyire (nagyon) hiányzik.
Nem valamennyire, hanem borzasztóan, nekem legalább is. Az akkori focit sokkal jobban szerettem, több volt az őszinte játék, kevesebb a taktika. Tényleg brutális, mennyi sztár volt a pályán egy klasszikuson. :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2012.12.31. 16:03:37-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.31. 15:56:05

Mennyire látszik egyébként, hogy még 2005 környékén és mennyivel másabb volt a foci... Mennyi helyzet volt már ezen a 4-2es meccsen (is)?! Simán lehetett volna 10-12gól.
Illetve,hogy mennyire nem 2-3ember volt a top játékosok között.Csak ebből a 2 csapatból:
Zidane,Raul,Ronaldo,Ronaldinho,Eto'o,stbstb
Ez azért ma valamennyire (nagyon) hiányzik.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 15:47:00

ab1daL írta:
LG írta:Esetleg a 6-2, meg az 5-0, amit szívesen újranézek, a többi amúgy sem volt olyan hú de élvezhető meccs.
Ma ismétlik e két meccset! 20:00-tól a 2-6, utána 10-től az 5-0! Ha esetleg valaki otthon tölti a szilvesztert, akkor megtekintheti! :wink:
Vagy holnap hajnalban, délelőtt a Sport2-ön :)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 15:44:27

herlius írta:
Azért nagy összegben ne fogadj rá. A csapat már így is bombaerős, egyelőre igencsak rekordgyanús szezon elé nézünk, ráadásul amit Dinho-val nyerünk a támadásoknál, azt a védekezés során elveszítjük. Ő egy igazi labdaművész, de a Barca mostani játékára teljesen alkalmatlan. Nem mellékesen még Dinho fénykorában sem döntögetett komoly rekordokat a csapat, pedig akadtak nagyon jó játszótársai akkoriban is. Nincs mese, az élet Guardiola-t igazolta. Bármennyire is imádtam a játékát, el kell ismerni, hogy egy precíziós csapatjátékba egyszerűen nem illik bele az ő teljesen kötetlen játéka. Élvezet volt nézni amit csinál, de ebbe a szépségbe olykor bele is halt a csapat.
Ha hajlandó lett volna a játékra koncentrálni, akkor őt is - ahogy Messit!!! - rá lehetett volna venni a védekezésre! A Guardiola éra legnagyobb diadala ott volt, hogy elvesztettük a labdát, akkor rögtön letámadtunk és ezzel kezdtük a védekezést!
Szép, hogy idén rekordokat döntögetünk, de a Pep érában jobban eloszlottak a gólok Henry, Eto'o, Messi és a többiek között.... Most mi van??? Messi 26, következő 5... Kicsit problémás lesz, ha Messi hosszabb időre kiesik...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 15:36:23

LG írta: Nem tudom, én szeretem ezeket a meccseket visszanézni. Nemcsak Dinho, de Deco is kiváló formában volt akkoriban, de jó volt látni Etoot, Giot, Larssont, de még Oleguert is újra. Megnéznék szívesen még korábbi EL Clasico-kat is, a 90-es évekből, vagy akár még régebbről is. Amik egy-két éve voltak, azok annyira nem érdekelnek, mert még világosan emlékszem, hogyan, s mint történtek a dolgok. Esetleg a 6-2, meg az 5-0, amit szívesen újranézek, a többi amúgy sem volt olyan hú de élvezhető meccs.
Kétségtelen, de a Rijkaard team kezdett el focizni Ronnie-val, Deco-val, Etoo-val, Xavival, a fiatal Iniestával :) . Mondjuk a Pep team az első három évében ezt messze felül múlta. Kár, hogy tavaly akadozott a gépezet, mert mindent középen erőltettek... Talán ha hallgattak volna Guardiolára...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.12.31. 15:34:31

LG írta:Esetleg a 6-2, meg az 5-0, amit szívesen újranézek, a többi amúgy sem volt olyan hú de élvezhető meccs.
Ma ismétlik e két meccset! 20:00-tól a 2-6, utána 10-től az 5-0! Ha esetleg valaki otthon tölti a szilvesztert, akkor megtekintheti! :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 15:30:28

Capon írta: Nem is szívesen nézek Ronaldinhos videókat vagy akkori meccseket vissza, mert elszomorít, hogy hogyan lett vége ennek a történetnek.

off
redmiller jó rég láttalak itt a fórumon.
Jó néha nosztalgiázni :) Főleg ilyen játékosokat nézve :)

Nem vagyok túl aktív...Miután a moderálási elveimmel 1-2 évvel megelőztem a többieket és ez nem tetszett nekik, inkább kiléptem... Utána egy rövid időre vissza jöttem, de valahogy nem volt az igazi... Így ritkán írok, inkább nézem, milyen szenzációs (volt a Pep, majd) Tito team :) Mondjuk utóbbi gyerekkoruk óta ismeri a többségét :)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2012.12.31. 15:25:38

redmiller írta:Most hogy a Sportt1 El Classico maratont tart, elszomorító látni, hogy milyen jó játékost vesztettünk el a bulizások a piálás, a lazsálás miatt... Egy jó Ronaldinhoval a mai Barca verhetetlen lenne!!!!
Belegondolni is félelmetes, milyen lenne egy Ronaldinho, Messi, Villa csatársor, támogatva egy Iniesta, Xavi, Cesc trióval... Valószínűleg így +20-25 gól hiányzik így éves szinten...
Azért nagy összegben ne fogadj rá. A csapat már így is bombaerős, egyelőre igencsak rekordgyanús szezon elé nézünk, ráadásul amit Dinho-val nyerünk a támadásoknál, azt a védekezés során elveszítjük. Ő egy igazi labdaművész, de a Barca mostani játékára teljesen alkalmatlan. Nem mellékesen még Dinho fénykorában sem döntögetett komoly rekordokat a csapat, pedig akadtak nagyon jó játszótársai akkoriban is. Nincs mese, az élet Guardiola-t igazolta. Bármennyire is imádtam a játékát, el kell ismerni, hogy egy precíziós csapatjátékba egyszerűen nem illik bele az ő teljesen kötetlen játéka. Élvezet volt nézni amit csinál, de ebbe a szépségbe olykor bele is halt a csapat.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.12.31. 15:22:25

Valószínűleg így +20-25 gól hiányzik így éves szinten...
És akkor nem 3-4 gólokkal nyernénk idén hanem hét-nyolccal.

Viccet félretéve a jelenlegi rendszerben azért ha átvenné pedro vagy sanchez helyét akkor ugye hatalmas plusz lenne előre de hasonló lék hátra.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.12.31. 15:22:02

Capon írta:
redmiller írta:Most hogy a Sportt1 El Classico maratont tart, elszomorító látni, hogy milyen jó játékost vesztettünk el a bulizások a piálás, a lazsálás miatt... Egy jó Ronaldinhoval a mai Barca verhetetlen lenne!!!!
Belegondolni is félelmetes, milyen lenne egy Ronaldinho, Messi, Villa csatársor, támogatva egy Iniesta, Xavi, Cesc trióval... Valószínűleg így +20-25 gól hiányzik így éves szinten...
Nem is szívesen nézek Ronaldinhos videókat vagy akkori meccseket vissza, mert elszomorít, hogy hogyan lett vége ennek a történetnek.

off
redmiller jó rég láttalak itt a fórumon.
Nem tudom, én szeretem ezeket a meccseket visszanézni. Nemcsak Dinho, de Deco is kiváló formában volt akkoriban, de jó volt látni Etoot, Giot, Larssont, de még Oleguert is újra. Megnéznék szívesen még korábbi EL Clasico-kat is, a 90-es évekből, vagy akár még régebbről is. Amik egy-két éve voltak, azok annyira nem érdekelnek, mert még világosan emlékszem, hogyan, s mint történtek a dolgok. Esetleg a 6-2, meg az 5-0, amit szívesen újranézek, a többi amúgy sem volt olyan hú de élvezhető meccs.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.12.31. 15:16:07

redmiller írta:Most hogy a Sportt1 El Classico maratont tart, elszomorító látni, hogy milyen jó játékost vesztettünk el a bulizások a piálás, a lazsálás miatt... Egy jó Ronaldinhoval a mai Barca verhetetlen lenne!!!!
Belegondolni is félelmetes, milyen lenne egy Ronaldinho, Messi, Villa csatársor, támogatva egy Iniesta, Xavi, Cesc trióval... Valószínűleg így +20-25 gól hiányzik így éves szinten...
Nem is szívesen nézek Ronaldinhos videókat vagy akkori meccseket vissza, mert elszomorít, hogy hogyan lett vége ennek a történetnek.

off
redmiller jó rég láttalak itt a fórumon.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.31. 15:09:22

JOseppe írta: Mostmár erősithet a real, a sport szerint jövőre nekik úgy is lejár a szerződésük. :wink:
Sztem a Real annyira nincs rászorulva arra, hogy ingyen igazolható játékosokra vadásszon. :wink:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2012.12.31. 15:04:32

Most hogy a Sportt1 El Classico maratont tart, elszomorító látni, hogy milyen jó játékost vesztettünk el a bulizások a piálás, a lazsálás miatt... Egy jó Ronaldinhoval a mai Barca verhetetlen lenne!!!!
Belegondolni is félelmetes, milyen lenne egy Ronaldinho, Messi, Villa csatársor, támogatva egy Iniesta, Xavi, Cesc trióval... Valószínűleg így +20-25 gól hiányzik így éves szinten...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2012.12.31. 14:24:03

Kép
Mostmár erősithet a real, a sport szerint jövőre nekik úgy is lejár a szerződésük. :wink: Ha Mou maradni fog, akkor Lampardot vagy Cole-t biztosan megpróbálja majd elhozni a blancóknak. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.12.31. 14:04:31

Kiszivárgott egy videó anyag a Madrid háza tájáról, sok dolog kiderül belőle: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... gG_H6tL2jg
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.30. 20:30:56

A Ronaldo-s dolgot azért nem tartom valószínűnek, mert az "Ahova Ronaldo menni akar" és az "Akik meg tudják fizetni Ronaldo-t" halmazoknak egyelőre nincs metszete. (azaz a MU-nak nincs rá pénze)
A Realnak amúgy sem létkérdés, hogy eladják, rugdossa a gólokat és még egy csomó pénzt el lehet kérni érte, szvsz inkább 2014 nyarán akarnak majd inkább pénzt csinálni belőle.
Gareth Tello írta: Még ezt a Zaha gyereket hozták kapcsolatba a Madriddal, bár én nem hiszem, hogy a Crystal Palace-ból rögtön egy RM-szintű topcsapatba igazolna.
Faubert után szabadon :D
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.12.30. 20:30:50

Gareth Tello írta: Nemrég volt szó Schweinsteigerről is. Esetleg ő?
a bayernből nem lehet igazolni
Válasz küldése