Barça vs. Real - El Clásico

Foci a Barçán kívül
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.10.27. 09:06:49

Teljesen megérdemelt Barca siker. Több gólhelyzet, és több gól. Ronaldo és Khedira 1v1-es szituján kívűl nem volt helyzete a madridi csapatnak. Benzema kapufája sem ziccerből született, valamint a gól sem a klasszikus ziccer volt, Valdes benézte. Messi kihagyta amit sosem szokott, Neymarnak is volt a gólján kívűl még legalább egy, ami gólt érdemelt volna, Alvesről nem is beszélve, 2 tuti gól volt benne, Iniesta Pepe által blokkolt közeli lövése stb...ezek nagyvonalakban. a játék képe alapján egyértelmű Barca fölény. a 2. játékrészben kicsit magára húzta a csapat a madridiakat, de ez tudatos elem volt. sztem.

BÍRÓ: madridi oldal: Adriano véleményes kezezése, bár sztem ez azért nem volt 11-es, mivel becsúszott a földön támaszkodott , esélye sem volt elkapni onnan a kezét, teljesen vétlen kezezés, nem lett volna semmi ha nem ér a kezéhez a labda, Bale messze volt, Valdes így is úgy is felkapta volna. CR7 esése: megadható volt, bár túl rájátszott sztem ezért nem fújt a bíró, de mondom tévesen mert ez 11-es volt. bár sok bírót láttam aki ennél komolyabbat sem fúj le és sok olyat aki ennél kevesebbet is lefúj. Szóval jogos büntető maradt el.

Barca oldal: Fabregas 100%-os elmaradt büntetője, miután Pepe alattomosan péppé taposta a bokáját. minimum sárga de a piroson sem lepődtem volna meg. de 2. sárgával mehetett volna így is úgy is zuhanyozni. tehát 1 teljesen jogos 11-es elmaradása , csakúgy , mint a másik oldalon!
Ramos 2 könyöklése, a kettőért kapott egy sárgát, szvsz két sárga és piros. utána mezőnyben még volt legalább 3 sárgás belépője. megúszta, de a bíró nagyon csalt a Barcának. aztán Messi gólpaszt érő indítása, ami nem ért célba miután Carvajal asszem visszahúzta jól láthatóan utolsó emberként a ziccerbe kiugró Neymart. piros lap. hatalmas bírói tévedés a partjelzők részéről is, ilyet nem észrevenni....

SZőóval felesleges bírózni, leaglább annyira , HA nem jobban tévedett a Barca kárára, mint a Madrid kárára. ennyi. játékban, helyzetekben, gólokban jobb volt a Barca tegnap, megérdemelt győzelem.
persze a másik oldal szokás szerint megint a bírókban találja hibát.. ez úgy látszik az idők végezetéig így lesz.
szép este volt a tegnapi, nagy győzelem, gratula az edzőnek és a fiúknak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZolTano 2013.10.27. 10:16:35-kor.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.10.27. 08:35:23

Jellemző ismételten hogy nehezen tudják elfogadni a vereséget.Az ilyen Khedira vs.Pepe félék számomra rejtély hogy mit keresnek még madrid mezben, de mindegy is legyen ez az ők bajuk. Neymar nagyon jó volt, egyenlőre pedig Bale nem azt nyújtja amit várnak tőle.Sanchó pedig bebizonyította hogy méltó a barca mezre és hogy nem szabad megválnunk tőle.Grat. =D>
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.10.27. 08:29:31

ferninho írta:Az első félidő Realos szempontból totál kuka volt, színtisztán Carlo cseszte el ezzel a gyönyörű felállással. Varane is meccshiányos volt, Ramos VKPban.... Bale sincs még olyan állapotban, hogy kezdenie kellett volna, Khedirát meg tényleg senki nem érti mit is tud ő, de mégis mindenkinél kezdő... :lol: Viszont Carvajal miatt pacsi Carlonak, jó meccset hozott le, bár az első gólban azért benne volt, de szépen csinálta összességében és még bőven van hova fejlődnie.

Jobb volt az első félidőben a Barca, de a gólhoz kellett bőven szerencse, hogy pont úgy pattanjon meg a védőn.
Ramosnál én nem éreztem, hogy pirosat kellett volna kapnia, az első esetnél elfejelte a labdát, ahogy kell, de kitette azért a kezét, de ez még belefért, bár tény kemény volt, de a spori se fújta le, utána egyből szabálytalankodott megint, jött is jogosan a sárga, de a 2. félidőben nem hiszem ,hogy Ini elleni szabálytalanság megért volna egy 2. sárgás kiállítást, kicsit erős lett volna sztem.
Aztán az 1. félidő végén jött Khedira helyzete, utána meg Adriano kezezése....
Érdekes szitu volt, ha azt befújják, akkor 11-es, plusz piros, mert Adrianonak volt már egy sárgája, az is pöppet erős lett volna sztem, de mint írtam érdekes szitu volt, amiről lehetne dumálni, de sztem felesleges.

2. félidőre végre bejött Illarramendi és helyreállt a Real játéka, ott volt CR ziccere, amiket a Barca ellen beszokott lőni, Di Maria is 1v1ben kapura mehetett volna, ha nem hosszan veszi át a labdát, Khedira is ügyeskedett még, meg Benzema lövésénél tényleg csak a szerencsén múlott, hogy bemegy-e, akkor még CR és Mascherano esete... Egyszerűen ez egy olyan meccse volt a Realnak, ahol nem ment be semmi, a Barcának megpattant és bement, a Real meg bármit csinált nem sikerült nekik, de nem a Barcán múlt, hogy nem tudott kiegyenlíteni a Real. Aztán jött Alexis gólja és eldőlt a meccs (meg voltak azért a 2. félidőben még Barca helyzetek, csak azokat nem részleteztem), de a végén azért örültem annak a Jesé gólnak, amit Valdes gyönyörűen benyelt.
Összességében a nagyon csúnya 1. félidő miatt reális ez a 2-1, de X is bőven benne volt, sőt ha egyenlít a Real bármi lehetett volna még.
Igazából nem vagyok mérges a csapatra, lehet, hogy ez a kisebb pofon még jót is tesz a Realnak és Ancelotti is tanul belőle.
Benne volt a pakliban.
aki elég idős már ahhoz, hogy néhány tucat meccs mögötte van tudja: a fociban van egy sajátos törvény, ami a ziccereket illeti: egyszer bemennek, egyszer nem és minél nagyobb idő intervallumot fogsz át, annál jobban látszik a kiegyenlítődés.
amikor tehát a Madridi helyzeteket - tételesen - felsorolod illik mellé sorolni a Barca helyzeteit is és nem elintézni azzal, hogy azért ott is voltak helyzetek.....
büntetők:(elmaradtak) a Madrid egyszerűen nincs abban a helyzetben - mondjuk erkölcsileg - hogy ebben az ügyben számonkérjen!! ahogy mi mondjuk "nem minden papsajt...." egy dolog csak érdemben, Adriano kezezése még a TV LASSÍTÁSBAN IS VÉLEMÉNYES valójában pedig annyira takart és villámgyors szitu volt, hogy nincs ember aki az ADOTT PILLANATBAN jobb döntést hozzon...
azért az is egy sajátos nézőpont, hogy a ...Barcának megpattant és bement....?! és a Madridnak? ..mikor már félig az öltözőben voltunk, előre rohannak és Valdés benyel egyet... ez lenne a lényeg?
nem: a Barcelona az első félidőben a foci magas iskolájáát mutatta be amire a Madridnak tegnap nem volt válasza. ez a lényeg.
az pedig hogy ez a két foci zsenikkel teletűzdelt csapat fej fej mellett halad azthiszem mindenkinek evidens és ez igy is lesz valószínű az idők vegeztéig (vagy, végtelenségéig?)
Avatar
Barcafan9
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2009.05.05. 20:34:08

2013.10.27. 08:23:32

sírnak a madridisták hejj hejj :mrgreen: :mrgreen:
Kép
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2013.10.27. 08:20:22

ferninho írta:...
Korrekt összefoglaló. Én sem tartottam volna az X-et se igazságtalannak, annál jobban örülök a győzelemnek.
Az látszik azért, hogy van még munka mindkét oldalon. Nekünk főleg a gyors kontrákra kell kitalálni valamit. Bár ez a sok mezőny szabálytalanság is valószínűleg emiatt van - mármint, hogy időben megállítsuk a gyors kontrákat. Ez nekem tetszik. Bár ebbe is kell még egy kis rutin, mert pl Adriano olyan helyzetbe kapta a sárgáját, amiért kár volt. Mascheranot szintén bizonytalannak érzem ebből a szempontból.
De összességében sok a biztató jel, az eredmény szintén jó, szóval most hozni kell az elkövetkező meccseket, és csiszolni a taktikát - BL-ben, kupában is hozható meccsek lesznek, úgy gondolom ebből a szempontból jól állunk.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2013.10.27. 08:09:25

Örülök, hogy nyertünk.
Végre egyszer javunkra tévedett fontos szituációkban a játékvezetés a klasszikuson.
Végre egyszer velünk volt a szerencse a klasszikuson.
Neymarrol mindig is mondtam, hogy ő lesz a csapat motorja. Nagyon jó a srác.
Alexis tud ilyet is kiélezett szituációban? zsír.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.10.27. 07:59:44

Mostanság mint tudjuk, mindkét csapat sebezhető.
De összességében tetszett az amit láttam.

Örülök annak, hogy a letámadás visszatért. Elég sokat szabálytalankodtunk, azon látszódik ez.

Nem gondoltam volna amúgy, hogy a Madrid ennyire töketlen lesz. Csak az utolsó pár percben kezdtek el focizni, lett is belőle egy gól.
De a meccs nagy részében ha náluk volt a labda, akkor az kb. olyan volt mint a Pep korszak utolsó napjai: tili-toli a kp-n....
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.10.27. 07:37:44

Megérdemelt győzelem volt, ez nem vitás. Ugyanakkor nagyon sajnálom, hogy megint volt két véleményes szituáció Barca részről. Most megint arról fog szólni a visszhang, hogy kezezés volt meg ciciafú buktatása. Persze azt mindenki lesz**ja, hogy lett volna egy tiszta kiállításuk illetve egy még tisztább 11-esünk amit szintén nem adott meg ez a baltök.
Összességében komoly esélye nem volt a madridnak a győzelemre. Ez a Bazca diadala! :wink:
Neymar góljának külön örülök, Alexis meg ááááááá... :lol: :P
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2013.10.27. 01:39:30

Az első félidő Realos szempontból totál kuka volt, színtisztán Carlo cseszte el ezzel a gyönyörű felállással. Varane is meccshiányos volt, Ramos VKPban.... Bale sincs még olyan állapotban, hogy kezdenie kellett volna, Khedirát meg tényleg senki nem érti mit is tud ő, de mégis mindenkinél kezdő... :lol: Viszont Carvajal miatt pacsi Carlonak, jó meccset hozott le, bár az első gólban azért benne volt, de szépen csinálta összességében és még bőven van hova fejlődnie.

Jobb volt az első félidőben a Barca, de a gólhoz kellett bőven szerencse, hogy pont úgy pattanjon meg a védőn.
Ramosnál én nem éreztem, hogy pirosat kellett volna kapnia, az első esetnél elfejelte a labdát, ahogy kell, de kitette azért a kezét, de ez még belefért, bár tény kemény volt, de a spori se fújta le, utána egyből szabálytalankodott megint, jött is jogosan a sárga, de a 2. félidőben nem hiszem ,hogy Ini elleni szabálytalanság megért volna egy 2. sárgás kiállítást, kicsit erős lett volna sztem.
Aztán az 1. félidő végén jött Khedira helyzete, utána meg Adriano kezezése....
Érdekes szitu volt, ha azt befújják, akkor 11-es, plusz piros, mert Adrianonak volt már egy sárgája, az is pöppet erős lett volna sztem, de mint írtam érdekes szitu volt, amiről lehetne dumálni, de sztem felesleges.

2. félidőre végre bejött Illarramendi és helyreállt a Real játéka, ott volt CR ziccere, amiket a Barca ellen beszokott lőni, Di Maria is 1v1ben kapura mehetett volna, ha nem hosszan veszi át a labdát, Khedira is ügyeskedett még, meg Benzema lövésénél tényleg csak a szerencsén múlott, hogy bemegy-e, akkor még CR és Mascherano esete... Egyszerűen ez egy olyan meccse volt a Realnak, ahol nem ment be semmi, a Barcának megpattant és bement, a Real meg bármit csinált nem sikerült nekik, de nem a Barcán múlt, hogy nem tudott kiegyenlíteni a Real. Aztán jött Alexis gólja és eldőlt a meccs (meg voltak azért a 2. félidőben még Barca helyzetek, csak azokat nem részleteztem), de a végén azért örültem annak a Jesé gólnak, amit Valdes gyönyörűen benyelt.
Összességében a nagyon csúnya 1. félidő miatt reális ez a 2-1, de X is bőven benne volt, sőt ha egyenlít a Real bármi lehetett volna még.
Igazából nem vagyok mérges a csapatra, lehet, hogy ez a kisebb pofon még jót is tesz a Realnak és Ancelotti is tanul belőle.
Benne volt a pakliban.
madridista
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.27. 00:46:33

shutterisland írta:
a bírózáshoz annyit, hogy szerintem az első tizit meg kellett volna adni, a második eset (amiért céer majdnem szívrohamot kapott) nem volt az, illetve ha az volt, akkor a pepe vs cesc is, de én egyiket sem fújtam volna be.
ellenben ramos 3 akciójából (neymarral szemben kettő egymás után, és init is letakarította egyszer) nálam kijött volna kettő sárga, illetve azért engedte a hentelést.
valamelyest minket segített inkább, de mostanában a madrid kapott könnyű síppal befújt, vagy kétesebb tiziket (elche,malaga,juve), időszerű volt, hogy egy fújható elmaradjon.
idén azért szerintem az ő drukkereik nagy része is megvallja, hogy nem lehetett panaszuk a játékvezetésre.
Ezt ne gondold, de a szurkolók még hagyján.
Most olvastam néhány nyilatkozatot, minden játékos meg Carlo csak arról beszél, hogy ellenük fújt a bíró. Persze azzal kezdik, hogy "nem beszélek a bíráskodásról" aztán az egész interjú arról szól, hogy két 11-est elvett a bíró. Cesc esetéről viszont nagy a csönd.
Forca Barca!!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.10.26. 21:06:02

nem vagyok elégedett a játékkal, de az eredmény tökéletes.
miután illarra bejött, elkezdett focizni is a madrid, szóval ezt carlo benézte, nem is értem, 5 védővel, csatár nélkül...

helyzetek alapján x volt, ma egyel többet rúgtunk be.

a bírózáshoz annyit, hogy szerintem az első tizit meg kellett volna adni, a második eset (amiért céer majdnem szívrohamot kapott) nem volt az, illetve ha az volt, akkor a pepe vs cesc is, de én egyiket sem fújtam volna be.
ellenben ramos 3 akciójából (neymarral szemben kettő egymás után, és init is letakarította egyszer) nálam kijött volna kettő sárga, illetve azért engedte a hentelést.
valamelyest minket segített inkább, de mostanában a madrid kapott könnyű síppal befújt, vagy kétesebb tiziket (elche,malaga,juve), időszerű volt, hogy egy fújható elmaradjon.
idén azért szerintem az ő drukkereik nagy része is megvallja, hogy nem lehetett panaszuk a játékvezetésre.

a jesé gól azért rondít bele a képbe, mert ha esetleg pontegyenlőség lesz (bár erre kicsi a esély) akkor az egymás elleni döntene, és azért 3-al nem kapunk ki madridban.

de a legfontosabb most, hogy VÉGRE újra klasszikust nyert a csapat, 6 pont előny!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.10.26. 20:35:58

Borzalmasak voltunk ma sajnos, egy tavalyi Madrid ízekre szedett volna minket, de egy tavalyi Barca is ezt a Madridot ami kb úgy játszott mint mikor azt az 5-0ás verést kapták vagy a 2-6ost.

Ez a meccs egyik csapatnak se volt jó, talán a Madridiak a vereség miatt jobban jönnek ki, mert ők tényleg rájönnek hogy ez így nem mehet tovább. Nálunk meg jön a hülyítés hogy uraltuk a meccset.

Egy fikarcnyival nem volt jobb a csapat mint a Bayern elleni 7-0nál sajnos. Xavi Iniesta Fabregas csak labda tartásra voltak ma jók, előre játékban semmit se csináltak. Kevés volt a mozgás is, de a területek talán még megvoltak úgy ahogy, de csak ritkán passz rájuk, Neymar adta ugye a gólpasszt Sancheznek, vagy egy hosszú passzt kapott Neymar amit ballal belelőtt a kapusba.

A bíró szerintem egál volt, de ha talán picit is valaki kihozza hogy a Madrid ellen fújt, akkor is megkérdezném, hogy egy Juventus elleni bíráskodás után, vagy az Elche és Malaga elleni kamu 11esek után hogy veszi a bátorságot valaki hogy bírózzon? :)
94:39 6 - 1
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.10.26. 20:34:17

-6 :) Madrid,the winter is coming !



Le a kalappal a srácok előtt,fantasztikus meccs volt ! Sanchez élete gólját lőtte 8)
Abi & Tito
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.26. 20:29:25

Végre. Végre. Végre.

Remek első félidő után következett egy gyengébb második, szerencsére nem lett gond belőle Sánchez varázslatának köszönhetően.

A védekezésünk meglepően jó volt, többnyire tudtuk kontrollálni a meccset - ez az, amit Tata többször is számon kért a csapaton ezelőtt.

Megérdemelt a győzelmünk összességében, de van még hová fejlődni azért.

A Real meg ennék csak jobb lesz, sokkal nehezebb dolgunk lesz a tavaszi Clásicón.

De ezt megnyertük, növeltük az előnyt, most csak ez számít! Szép volt, fiúk!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.10.26. 20:25:46

nos: továbbra is tartom, hogy az első gólig láthattunk igazi barcás focit, a többi tele hibával és az a szerencsénk, hogy egy eltaktikázott első félidőt kaptunk a Madridtól. a második gól után, ami ismét csak Neymartól indult de Alexis ritka-nagy alakításával zárult, lehetett volna sokat passzolva tartani a labdát ehelyett eladott labdák sorozatával hoztuk magunkra az ellenfelet. élen járt ebben sajnos Iniesta és Messi! valaki itt Messit dícsérte?! nos szerintem lassu, pontatlan és különösen a második félidőben alig vállalt valamit, messsze van az igazi formájától. Ini jól kezdett, de azután sokat cipelte feleslegesen, nagy alakításokat akart de sok nem sikerült.(ami sikerült az persze szép volt!).
amit nem tudok: a kapott gólunk a Madrid játéka volt de miért csak egy-kettő ilyen volt? taktikai hiba? a mi védelmünk erénye?
azért azt szeretném kiemelni, hogy eltekintve a sok eladott lasztitól időnként szemet gyönyörködtető és magas szinvonalú focit mutatott a Barca ez kétségtelen, mint ahogy az is, hogy Fabregas gyenge ebbe a csapatba mindaddig, amíg 2-3 stabil ember nem hiányzik.
ami a helyzeteket, bírói hibákat illeti kiegyenlítettnek tekintem a mai napot, így a győzelmünk megérdemelt.
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.26. 20:06:58

Köszönjük Perec Úr, hogy elhoztad nekünk Bale-t.
Remélem idén nem fog megsérülni és játszani fog minden meccsen, így.
U.I.: Hisztike ma is alkotott. :lol:
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.26. 20:04:31

ez az utolsó jesé gól annyit ért, mint amikor kosárban +20-nál már a kutyát nem érdekli a meccs, és az ellen dob még gyorsan öt pontot a végén.

ettől függetlenül normális körülmények között én egy x-et tartottam volna reálisnak, voltak nagy helyzetek itt is ott is, az első félidőben egyértelműen mi voltunk jobbak, a másodikban ők.

a második félidő nagy részét leszámítva nem volt ez rossz, alexis gólja óriási volt.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.10.26. 20:02:49

Bale sárgája, ma 100 millióba került, Neymar gólja felbecsülhetetlen. :D

Csak én vettem észre, hogy ha a reál nem kap tizit, akkor nem is nyernek ?
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.10.26. 20:02:13

Mascherano esete valóban befújható volt, ugyanakkor az is, amikor Pepe rúgott oda Fabregasnak hátulról, úgyhogy elmaradt tizenegyesek szempontjából 1-1. Az első félidei kezezés sztem nem ér tizit, nem volt szándékos, nem is tudta volna hova tenni a kezét, abszolút vétlen eset volt.

Az első félidei játék tetszett, illetve a védekezést emelném ki, egy-két hibától eltekintve meglepően összeszedettek voltunk hátul. A második félidő viszont katasztrófa volt a részünkről, leginkább támadásban.

Ennek ellenére meg van a 3 pont, az átoknak (úgy néz ki), vége, és ez a lényeg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2013.10.26. 20:02:52-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.10.26. 19:55:56

Kár hogy VV bepotyázta a végén, de nem baj,amúgy jól védett,magabiztos volt.

Alexis gólja :shock: Varaneka nézett rendesen, Lopez meg szintén.
Az a Ronaldo-féle "tizi" az sehol sem az, ilyenekért akkor 3percenként tizenegyesek lennének.

Örülök,hogy nyertünk, ez igazi csapatmunka volt, Messi is rengeteget küzdött,rég láttam ennyit robotolni. Neymar MoM egyértelműen, védelem most nagyjából rendben volt, egy két orbitális hibát leszámítva.

Grat a srácoknak, kellett ez végre nagyon!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.10.26. 17:06:49

Gareth Tello írta:Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Cesc y Neymar.

Kíváncsi leszek erre a támadóhármasra...

Pad: Pinto, Puyol, Montoya, Song, Sergi Roberto, Alexis y Pedro.

Bartra... :?
Azért kell Messinek a szélen játszania mivel Pedro és Sanchez egy nagy nulla, semmi veszélyt nem jelentenek a kapura...már az is jobb megoldás ha fabre a hamis 9-es..
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.26. 16:59:21

Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Adriano; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Cesc y Neymar.

Kíváncsi leszek erre a támadóhármasra...

Pad: Pinto, Puyol, Montoya, Song, Sergi Roberto, Alexis y Pedro.

Bartra... :?
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.10.26. 16:48:55

Most lehet, hogy sok embert ezzel magamra haragítok, de simán játszatnám Fabregast Iniesta helyett. Iniesta meglehetősen gyenge formában van magához képest, de ami még jobban zavar, hogy elképesztően átalakult a játéka. Pep-érában félelmetesen sok gólpasszt adott, ráadásul jöttek folyamatosan azok a bizonyos utolsó passzok. A játékában jelenleg ez alig van meg, helyette állandóan rátekeredik a labdára. Xavira meg mindenképpen szükség lesz. Ő irányítja a csapat játékát, nélküle a csapat nem tud úgy dominálni, ahogy szokott. Bár én tartom továbbra is, hogy az a kezdő lesz, amit vki már lejjebb is felvázolt, hogy Mascherano kezd Fabresszal és a Puyol-Alexis duó szorul a padra. Mascherano személyében vannak kételyeim azt meg kell hagyni. Jobban örülnék Puyolnak. Alexis ha csere lesz, az annyiban lesz jó, ha előre kell vkit cserélnünk, akkor lesz kit behozni. Pedro teljesen nincs képben, Tello meg nincs játékban. Azért az se árt, ha tudunk éppenséggel változtatni, ha szükség van rá.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Don Blaugrana 2005
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.09.30. 18:00:44

2013.10.26. 16:40:58

Remélem jó meccs lesz a mai. Most, hogy közeledünk a kezdősípszóhoz egy kicsit én is izgulok, de bízok a csapat képességeiben(jobb keretünk van,mint a "királyiaknak"). Akár hogy is nézzük lehet, hogy nem vagyunk csúcsformában, de ez a Real ettől csak erősebb lesz, tavasszal sokkal nehezebb lesz nyerni ellenük,többek között azért mert a Bernabeu-ban lesz majd az a meccs. Most a Real játéka eléggé szedett-vedett, Benzema a tavalyi Sanchez szellemét idézte meg a Bernabeu-ban, a védelmük sem feltétlen olyan hú de nagyon jó, a csatársoruk pedig kb ugyanannyira függ Ronaldo-tól, mint nekünk tavaly Messitől. Ami biztos, hogy a Real játékosai tudják, hogy kell megverni a Barcát, úgyhogy szükség lesz Martino új ötleteire, és persze kérdéses, hogy Ancelotti milyen dolgokat fog a Mourinho taktikához hozzápakolni, én ugyanis nem tudom elképzelni, hogy Ancelotti egy teljesen új variációval fog játszani, ahhoz a csapat még nem állt véleményem szerint eléggé össze. Plusz a madridnak jóval több múlik ezen a meccsen, hiszen egy vereséggel azért mégis csak 6 pont lenne a hátrányuk, egy viszonylag komolyabb zakóval(pl.3-1) pedig eléggé csökkennének az esélyeik a bajnoki sikerre(pláne ha az Atletico nyer). Én ezek miatt nem nagyon tudom elképzelni, hogy a "Galaktikusok" ma 3 ponttal távozzanak a Camp Nou-ból, nem hiszem, hogy annyira kockáztatnának(csak aztán nehogy rám cáfolajank).Úgyhogy vagy 1-1(esetleg 2-2) lesz, vagy mi nyerünk, de akkor több góllal például 3-1-re. Egy gólt valószínűleg bevernek, ahogy mi is Messi révén. Az a kérdés, hogy a többiek mit tudnak ehhez még hozzá pakolni. A kezdőnket én így állítanám össze:
VV-Alves-Piqué-Puyol-Adriano-Busquets-Iniesta-Fabregas-Neymar-Messi-Sanchez. Igazából kérdéses számomra, hogy Fabregas v Xavi játszik majd, persze megférhetnek egyszerre is a pályán(de talán jobb ha az egyikük kimarad). Pedritót nem szeretném a kezdőbe látni, akármennyire is jó idénye van eddig, inkább As-t favorizálom. Az első perctől az utolsóig le kell támadni, ha még is kijönnek a szorításból (lesz rá példa) akkor pedig fegyelmezetten, a területet szűkítve kell visszazárni. Idén többször láttam a csapatot szabályos falat vonni a kapuja elé, ezt most is meg kéne csinálni néha,illetve jó lenne ha Don András végre összeszedné magát.Meg persze nem kéne összehozni egy gólt a Realnak az elején, mint oly sokszor. A lényeg, hogy a belünket is kihajtsuk, akkor elfogadható a vereség is. Szeretnék olyan játékot látni, mint ami ezen a videón is van: http://www.youtube.com/watch?v=AwUQKtQi7EI" target="_blank v mondjuk ezen: http://www.youtube.com/watch?v=ARD7tlChAck" target="_blank Úgyhogy csak motiváltan, önbizalommal, hogy a nagyobb,kockázatosabb dolgokat is bevállalják(és megoldják), akkor nem lesz itt baj.
Visca El Barca y Visca Catalunya!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.10.26. 16:22:18

ez egy remek hozzászólás volt! gratula!!! =D>
Válasz küldése